FANDOM


TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Polityka zagraniczna; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Wesołe łotrzyki - Walentynki ; serial komediowy kraj prod. Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Jedyneczka - Kraina smoków; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teatr dla Dzieci - Swoja; spektakl teatralny; reż. :Mikołaj Haremski; wyk.: Sara Muldner, Małgorzata Kalamat, Leon Charewicz, Sergiusz Symeńka, Jacek Ziomkowski, Maria Janus, Kamila Rozmand, Barbara Wałkówna, Ewa Sonnenburg, Anna Bielarska; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Mulan; film animowany kraj prod. USA (1998); reż.: Barry Cook, Tony Bancroft; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc.3347; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces odc.3348; serial kraj prod. USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dwie strony medalu odc.52; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Dwie strony medalu odc.53; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Przed Opolem odc.17; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kobieta zaradna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Mulan 2; film animowany kraj prod. USA (2004); reż.:Lynne Southerland, Darrell Rooney; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Moda na sukces odc.3349; serial kraj prod. USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Sąsiedzi - Każdy ma swoje pięć minut; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Dwie strony medalu odc.54 - (TXT - str. 777); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wieczorynka - Miś Fantazy - Księżycowa kraina; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Miś Fantazy - Czarne ptaszysko; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Zakręcony piątek - (TXT - str. 777); komedia kraj prod. USA (2003); reż.: Mark S. Waters; wyk.: Jamie Lee Curtis, Lindsay Lohan, Mark Harmon, Chad Michael Murray; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Gloria - (TXT - str. 777); film akcji kraj prod. USA (1980); reż.: John Cassavetes; wyk.: Gina Rowlands, Julie Carmen, John Adames; Dla małoletnich od lat 16
00:15 Kino nocnych marków - Płacz dziecka; film fabularny kraj prod. USA (1996); reż.: Robert Michael Lewis; wyk.: Mariel Hemingway, Finola Hughes; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Ocean Avenue odc.53/130; telenowela kraj prod. USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Ocean Avenue odc.54/130; telenowela kraj prod. USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 TELEZAKUPY
07:10 Papieski ślad w Ludomierzu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg odc. 19/26 - Przygoda z dinozaurami; serial animowany kraj prod. Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe odc.235 - Podwójne życie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40; STEREO
10:40 Święta wojna - Gorol Watson i Hanys Holmes; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - Dzień z życia gwiazdy; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - Spadek po Garwoodzie Huddle'u; serial kraj prod. USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:25 Dolina Kreatywna - co słychać? (49); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Hacjenda - (TXT - str. 777); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tajemnica rafy koralowej - (TXT - str. 777); film dokumentalny kraj prod. Australia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Festiwal Piosenki Zaczarowanej - Półfinał; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Bajkowa Dwójka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Ryzykanci s.5 odc.4/16 kraj prod. USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Bajkowa Dwójka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Dr Quinn s.V odc.12/26; serial obyczajowy kraj prod. USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Bajkowa Dwójka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Tarzan na Manhattanie - (TXT - str. 777); film przygodowy kraj prod. USA (1989); reż.:Michael Schuktz; wyk.: Joe Lara, Kim Crosby, Jimmy Medina Taggert, Jean Michael Vincent, Joe Seneca, Tony Curtis; Dla małoletnich od lat 7
17:50 Bajkowa Dwójka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram; STEREO
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:00 IV Festiwal Piosenki Kabaretowej O. B. O. R. A. (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wielki Poker ; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Zakochani w Krakowie cz.1; widowisko kraj prod. Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Panorama; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 Sport Telegram; STEREO
22:45 Już w sobotę mecz - Azerbejdłan-Polska; STEREO
22:49 Zakochani w Krakowie (2); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Mała Brytania odc.11; serial komediowy kraj prod. Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 W imię miłości; film fabularny kraj prod. USA (2002); reż.: Peter Werner; wyk.: Eric Lively, Megan Mullally, Jessica Steen, Juliet Stevenson; Dla małoletnich od lat 16
01:50 Pełne pary odc. 5/6 - Bal kapitański; serial sensacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Supertalent (4); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy!
06:50 Sidła miłości
08:00 Wielka wygrana
08:15 TV Market
08:55 13. posterunek
09:25 Rodzina zastępcza Damski boks
10:00 Sekret Laury
11:00 Metamorfozy
11:30 Samo życie
12:00 Piękna i geniusz
13:00 Jesteś moim życiem
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Świat według Bundych
15:15 Rodzina zastępcza Szkolne manewry
15:50 Wydarzenia  
16:15 Pogoda
16:25 Interwencja
17:00 Gra w ciemno
18:00 Pierwsza miłość
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda  
19:30 Samo życie
20:00 Polska Argentyna Liga Światowa
21:55 Studio Lotto
22:05 Atak na "Królową"
23:55 Za zgodą rodziców Wróg
02:00 Za zgodą rodziców Dziewczyny w bikini
03:00 Tylko dla dorosłych Nocne randki
05:00 Music Spot

TVN
05:50 Telesklep
06:40 Katastrofy w przestworzach
07:35 Firma
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
09:05 Wykręć numer
10:05 Fabryka gry
11:05 Detektywi Gość
11:40 Rozmowy w toku Ich miłość zaczęła się od tańca!
12:50 Na Wspólnej
13:20 W-11 wydział śledczy Alarm bombowy
14:00 Na celowniku
15:00 Prawo pożądania
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:15 Rozmowy w toku Wakacje z VIP-ami
18:25 Detektywi
19:00 Fakty  
19:30 Sport  
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Za zgodą rodziców Odwróceni
21:05 Za zgodą rodziców Zabójcza broń
23:25 Za zgodą rodziców 48 godzin
01:25 Uwaga!
01:45 Za zgodą rodziców Nocne igraszki
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:11 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Pierwsze kroki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:59 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Rybnik
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Z życia Kościołów
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:11 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Pogoda
16:50 Drobne sprawy
17:00 Atelier
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 Aktualności sportowe
18:40 Pomysł na weekend
18:45 Czwarta władza
19:15 Trójka tam była
19:30 Śląsk jest piękny
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Pierwsze kroki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:59 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:56 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:46 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:07 Przegląd prasy; STEREO
09:11 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Kurier flesz; STEREO
12:04 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:23 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:26 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:56 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Kurier flesz; STEREO
13:03 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:22 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:52 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:55 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Komisja śledcza ds. sektora bankowego - Transmisja z posiedzenia Komisji śledczej ds. sektora bankowego; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:41 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:49 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 01.06.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:56 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 27.05.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:47 Pogoda; STEREO
17:50 Studio lokacyjne - 750 lecia Krakowa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:12 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:14 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:23 Wiadomości sportowe - (1.06.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:41 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów prem. 1.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:01 Kulturalny wywiad - Małgorzata Winter - prem 1.06.; Bez ograniczeń wiekowych
19:12 Jak przeżyć w Warszawie - Jak przeżyć w Warszawie - Rafał Patyra - prem 30.05.; wywiad; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:34 Płacę i wymagam - Płacę i wymagam - odc. 38; magazyn; Dla małoletnich od lat 12; Magazyn konsumencki
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:49 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe - (1.06.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:04 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 01.06.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:38 Pogoda; STEREO
22:41 16/16 - Pierwsze kroki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:59 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:43 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kurier; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Bitwa o niebo; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2006); reż.:James Pastouna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 V-max, mag.
06.05 FIFA Futbol Mundial, mag.
06.30 VIP, pr. kulturalno-rozr.
06.55 Muzyczne listy, mag. muz.
08.00 TV Market
08.30 Pokemon, serial anim. USA
09.00 Kochaj mnie, kochaj, serial Polska, 2006
10.00 Jesteś moim zyciem, serial argentyński
11.05 Łowcy skarbów, serial przyg.
12.05 Lingo, teleturniej
13.05 Ręce, które leczą
13.40 Wygraj fortunę, pr. interaktywny
15.20 Mag. żużlowy
15.50 Łowcy skarbów, serial przyg.
16.55 Sport
19.00 Jestes moim zyciem, serial argentyński, 2006
20.00 Kuba Wojewódzki, talk show
21.05 Kości, serial krym. USA
22.05 Kości, serial krym. USA
23.05 Playboy
01.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.50 Muzyczne listy, mag. muz.
02.40 KINOmaniak, nowa formuła
03.05 Sztukateria, pr. kult.
03.25 Maryla Rodowicz, koncert w Barze
04.15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Niespodzianki dla dzieci; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Karino odc.10-Pogoń za lisem; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Jest takie miejsce - Brodnica; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 SF-Symulator faktu - Miasta przyszłości; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Rozmowa z ...  Tatianą Okupnik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Poranek z muzyką - Laureaci I nagród Międzynarodowych Konkursów Skrzypcowych im. H. Wieniawskiego - Piotr Pławner; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania odc.697; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Złotopolscy odc.837-Znak pokoju; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Kraina Tysiąca Jezior na weekend; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Klasyka dramatu - Warszawianka; spektakl teatralny; reż.:Andrzej Chrzanowski; wyk.:Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski, Danuta Stenka, Magdalena Wójcik, Anna Milewska, Karol Strasburger, Andrzej Kopiczyński, Bartosz Opania, Piotr Pawłowski, Mariusz Leszczyński; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Osjan; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Polska z bocznej drogi - Wszystkie zwierzęta pana Władysława; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Domowe przedszkole - Niespodzianki dla dzieci; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Tajemnice lasu - Las niesie pomoc dla ludzi; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Święta wojna - Molestowanie; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 19; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Bukolandia odc.1-Bulber; film animowany kraj prod.Polska (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Hity satelity
18:50 Plebania odc.697; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki-Myszka i mucha; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Złotopolscy odc.837-Znak pokoju; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Kraina Tysiąca Jezior na weekend; reż.:Elżbieta Rutkowska, Krzysztof Ligęzowski; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się .... ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe odc.286-Zabójcza lekkomyślność; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Zakochani w Krakowie (1); widowisko kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Porozmawiajmy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:20 Bukolandia odc.1-Bulber; film animowany kraj prod.Polska (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania odc.697; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki-Myszka i mucha; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Złotopolscy odc.837-Znak pokoju; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Kraina Tysiąca Jezior na weekend; reż.:Elżbieta Rutkowska, Krzysztof Ligęzowski; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc.286-Zabójcza lekkomyślność; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakochani w Krakowie (1); widowisko kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Święta wojna - Molestowanie; Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Nomade; film dokumentalny kraj prod.Kanada (2006); reż.:Pierre Séguin; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Dżem - Rawa Blues Festiwal `92; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Gdzieś widziałem twoją twarz; film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); reż.:Marie Arnaud; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Jorane; koncert kraj prod.Kanada (2002); reż.:Pierre Seguin; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 W ciemności; film dokumentalny kraj prod.Finlandia (2004); reż.:Siergej Dworcewoj; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Jazzman z gułagu; film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); reż.:Pierre Henry Salfati; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 "Dwie skały" - piosenki Jacka Kaczmarskiego; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kino jest sztuką - Gadjo Dilo; film fabularny kraj prod.Francja (1997); reż.:Tony Gatlif; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kraków od 13.00 do; reportaż kraj prod.Polska (2005); Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Głosy naszych czasów - Grace Bumbry; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Na weekend; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 W Jednym - o przyjaźni, miłości i śmierci Janiny Garyckiej; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); reż.:Antoni Krauze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Rodzynki z migdałami - Koncert pieśni i piosenek żydowskich; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Rolando Villazon - Noc w Berlinie; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30  Co słychać - Magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dzieci wojny; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); reż.:Marc Wiese; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Rodzynki  z migdałami  - koncert pieśni i piosenek żydowskich (2); Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Strefa - Małe jest wielkie-Domino Records II; magazyn kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Strefa - Mediokracja - Ani Ani - Dziecięca Wytwórnia Filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Spis cudzołożnic; komedia kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Preben Osterfelt, Jan Peszek, Dorota Pomykała, Bożena Adamek, Edyta Olszówka; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Bob Marley - Rebel Music; film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Zakręty dziejów - Zamach majowy; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Było, nie minęło; magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Z archiwum IPN - Partyzanckie dzieci; magazyn kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kulisy III RP - Wybory Czerwcowe; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Siła bezsilnych - Skazany na nieistnienie - rzecz o Rtm. Pileckim; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Dla małoletnich od lat 12
21:25 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Zakończenie dnia

TV Puls
06:30 Program religijny
07:30 Wieczny płomień miłości (105) - telenowela, Meksyk 2004
08:30 Kobieta w lustrze (103) - telenowela, Kolumbia 2004
09:30 Bianka droga do szczęścia (82) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
11:55 Rzadki okaz - program publicystyczny
12:30 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
13:00 Spotkania - film obyczajowy, Polska 1957
14:40 Magazyn przyrodniczy - magazyn przyrodniczy
15:00 Godzina miłosierdzia
15:30 Zdrowy Puls - magazyn medyczny
16:00 Wieczny płomień miłości (106) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (104) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (83) - telenowela, Niemcy 2004-2005
18:55 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny
19:25 Niegrzeczni faceci (16/42) - serial komediowy, Wielka Brytania 1992
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Sędzia pokoju (1/3) - serial obyczajowy, Włochy/Australia/Szwajcaria 1986
22:50 Wspaniały XX wiek (1) - serial dokumentalny
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Niegrzeczni faceci (16/42) - serial komediowy, Wielka Brytania 1992
01:10 Pod prąd - program publicystyczny
01:50 Zachować dla przyszłości (2) - serial dokumentalny
02:20 Rzadki okaz - program publicystyczny
03:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
03:40 Żebro Adama - program publicystyczny
04:10 Wolność Słowa - program publicystyczny
04:40 Zdrowy Puls - magazyn medyczny

Eurosport
08:30 French Open w Paryżu - tenis
08:45 Rajd Grecji - rajdowe mistrzostwa świata
09:15 FIA WTCC - magazyn fia wtcc
09:45 French Open w Paryżu - tenis
10:45 French Open w Paryżu - tenis
11:00 French Open w Paryżu - tenis
16:00 Giro d'Italia - kolarstwo
17:30 French Open w Paryżu - tenis
20:30 French Open w Paryżu - tenis
20:45 Inside Euro 2008 - piłka nożna
21:00 Ghana Holandia - piłka nożna
22:45 French Open w Paryżu - tenis
23:45 Inside Euro 2008 - piłka nożna
00:00 Rajd Grecji - rajdowe mistrzostwa świata
00:30 Chiny Portugalia - piłka nożna

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Francja - piłka nożna
11:00 Niemcy Japonia - piłka nożna
12:00 Wiadomości
14:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
15:00 Giro d'Italia - kolarstwo
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej Francja - piłka nożna
17:00 Magazyn futbolu australijskiego - futbol australijski
18:00 Wiadomości
18:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
19:00 Chiny Portugalia - piłka nożna
20:45 Wiadomości wieczorne
21:00 Tonga Australia A - rugby
22:00 Samoa Nowa Zelandia Juniorzy - rugby
23:00 Wiadomości wieczorne
23:15 FIA WTCC - magazyn fia wtcc
23:45 Liga hiszpańska - koszykówka
00:15 Wiadomości
00:30 New Japan League - pro wrestling
02:00 Wiadomości weekendowe
03:30 Fidżi Nowa Zelandia Juniorzy - rugby
05:15 Wiadomości weekendowe
05:30 Tonga Japonia - rugby

Polsat Sport
07:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
08:00 Celtic Glasgow Dunfermline Athletic - piłka nożna
10:10 Górnik Łęczna Legia Warszawa - piłka nożna
12:20 VfB Stuttgart 1. FC Nürnberg - piłka nożna
14:30 Krótka piłka - magazyn siatkarski
14:55 Brazylia Finlandia - siatkówka
17:20 Legia Warszawa Górnik Łęczna - piłka nożna
19:30 Studio Ligi Światowej - siatkówka
20:00 Polska Argentyna - siatkówka
22:00 Studio Ligi Światowej - siatkówka
22:30 Holandia Polska - piłka nożna
00:30 Za kulisami Formuły 1 - formuła 1
01:00 Total Rugby - magazyn sportowy

Canal +
07:05     Minisport+ - newsy sportowe     
07:15     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
07:20     Nie przegap - magazyn informacyjny     
07:30     Simpsonowie XVII - serial animowany odc. 6     
08:00     Trener - dramat obyczajowy     
10:20     Deser W±chacz - film krótkometrażowy     
10:35     Sprzedaż z ulic na stadiony - film dokumentalny     
11:35     SpongeBob Kanciastoporty - film animowany     
13:10     Dr Dolittle 3 - film familijny     
14:50     Marsz pingwinów - film dokumentalny     
16:20     Niania - film familijny     
18:05     W ¶wiecie luksusu - serial dokumentalny odc. 10-ost.     
18:40     Detektyw Monk V - serial kryminalny odc. 4     
19:30     Rockefeller Plaza 30 - serial komediowy odc. 2     
20:00     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
20:10     Simpsonowie XVII - serial animowany odc. 7     
20:35     Nie przegap - magazyn informacyjny     
20:45     Łapu-capu - chochliki telewizyjne     
20:50     Minisport+ - newsy sportowe     
21:00     Premiera 7 krasnoludków - Historia prawdziwa - komedia     
22:40     Premiera Wszystkie niewidzialne dzieci - dramat obyczajowy     
00:45     Ziemia żywych trupów - horror     
02:15     Red Eye - thriller     
03:40     Wyspa cienia - horror     
05:15     Kobieta z prowincji - film obyczajowy 

Disney Channel
06:00     Cafe Myszka - serial animowany     
06:25     Lilo i Stitch - serial animowany     
06:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
07:10     Nowa szkoła króla - serial animowany     
07:25     Byle do przerwy - serial animowany     
07:50     Fillmore na tropie - serial animowany     
08:10     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
08:35     Klasyka Disneya - serial animowany     
08:40     Klasyka Disneya - serial animowany     
08:45     Klasyka Disneya - serial animowany     
09:00     Klub przyjaciół Myszki Miki - serial animowany     
09:25     Disney's mali Einsteini - serial animowany     
09:45     JoJo z cyrku - serial animowany     
10:10     Stanley - serial animowany     
10:35     Opowie¶ci z Kręciołkowa - serial animowany     
11:00     Goofy i inni - serial animowany     
11:25     Byle do przerwy - serial animowany     
11:45     Kim Kolwiek - serial animowany     
12:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
12:35     Cafe Myszka - serial animowany     
12:55     Kacza paczka - serial animowany     
13:20     Legenda Tarzana - serial animowany     
13:40     Byle do przerwy - serial animowany     
13:50     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
14:15     Kim Kolwiek - serial animowany     
14:35     Brenda i pan Whiskers - serial animowany     
15:00     Byle do przerwy - serial animowany     
15:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
15:35     Nowa szkoła króla - serial animowany     
16:00     Przygody Timmy'ego - serial animowany     
16:25     Wymiennicy - serial animowany     
16:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
17:10     Hannah Montana - serial komediowy     
17:35     Cory w Białym Domu - serial komediowy     
18:00     Wymiennicy - serial animowany     
18:20     Byle do przerwy - serial animowany     
18:35     Lilo i Stitch - serial animowany     
19:00     A Goofy Movie - film animowany     
20:15     Suite Life of Zack & Cody - serial familijny     
20:35     ¦wiat Raven - serial familijny     
21:00     ¦wiat Raven - serial familijny     
21:25     Chłopiec poznaje ¶wiat - serial obyczajowy     
21:50     Klasyka Disneya - serial animowany     
22:00     Cafe Myszka - serial animowany     
22:25     Lilo i Stitch - serial animowany     
22:50     Kim Kolwiek - serial animowany     
23:10     Nowa szkoła króla - serial animowany     
23:25     Byle do przerwy - serial animowany     
23:50     Fillmore na tropie - serial animowany     
00:10     Lloyd w kosmosie - serial animowany     
00:35     Klasyka Disneya - serial animowany     
00:40     Klasyka Disneya - serial animowany     
00:45     Klasyka Disneya - serial animowany     
01:00     Klub przyjaciół Myszki Miki - serial animowany     
01:25     Disney's mali Einsteini - serial animowany     
01:45     JoJo z cyrku - serial animowany     
02:10     Stanley - serial animowany     
02:35     Opowie¶ci z Kręciołkowa - serial animowany     
03:00     Goofy i inni - serial animowany     
03:25     Byle do przerwy - serial animowany     
03:45     Kim Kolwiek - serial animowany     
04:10     Lilo i Stitch - serial animowany     
04:35     Cafe Myszka - serial animowany     
04:55     Kacza paczka - serial animowany     
05:20     Legenda Tarzana - serial animowany     
05:40     Lloyd w kosmosie - serial animowany 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.