FANDOM


TVP 1 HD
04:45 Jaka to melodia? - odc. 4344; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Przysięga - odc. 182 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
06:05 Elif - odc. 739 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:40 Wokół mórz. Dodo (Around the Sea. The dodo, the dear departed); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); reż.:Vincent Perazio, Christophe Cousin, Herl Jouon; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9
08:08 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Bądźmy razem w domu - /42/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ranczo s.II - odc. 25 (seria II, odc. 12) - Plan awaryjny -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.VII - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Śmierć przyszła dwa razy -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.V - odc. 61 (seria V, odc. 5) - Krowy tłuste, krowy chude -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 BBC w Jedynce - Sekrety niemowlaków (SECRET LIFE OF BABIES); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Barny Revill; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Koronawirus. Poradnik - /37/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Elif - odc. 740 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /156/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 183 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4347; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Włoska rodzina - odc. 19 (Una grande famiglia, ep. 19) kraj prod.Włochy (2012); Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 11/115; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:15 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 237 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Teatr Telewizji - Wykapany zięć  95'; spektakl teatralny; reż.:Paweł Szkotak; wyk.:Piotr (Bogdan - Ojciec) Lauks, Beata (Wanda - Matka) Ziejka, Karolina (Marta - Córka) Krawczyńska, Barbara (Babcia)) Szcześniak, Jakub (Filip - Narzeczony Marty) Kotyński, Artur (Pan Piechota - Dozorca) Majewski, Ewa (Halina - Siostra Bogdana) Sonnenburg, Jan Wojciech (Andrzej - Mąż Haliny) Poradowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Świat bez fikcji - Kataloński sen; film dokumentalny kraj prod.Polska (2020); reż.:Weronika Mliczewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 To był rok! - /20/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Matylda (Matilda) -  (N)  104'; film kostiumowy kraj prod.Rosja (2017); reż.:Aleksey Uchitel; wyk.:Michalina Olszańska, Lars Eidinger, Luise Wolfram; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Miłosne kłamstewka (Anything for Love)  84'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2016); reż.:Terry Ingram; wyk.:Erika Christensen, Paul Greene, Antonio Cupo, Patrick Gilmore; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Notacje - Olgierd Łukaszewicz. Rozmowy z duchami; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Zakończenie dnia
TVP 2 HD 1
04:40 Koło fortuny - odc 387 ed. 6; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 17 Instynkt matki (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Mutterinstinkt); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Familiada - odc. 2457; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /29/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Wesoła Nauka - /43/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Koło fortuny - odc. 723 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Moja klasa - Back to school - odc. 15 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Na sygnale - odc. 263 "Gorzkie szczęście" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Operacja Zdrowie - Zdrowie Seniora. Leczenie uzdrowiskowe; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 45 Kobiety i mężczyźni (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Männer und Frauen); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 776 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc 2497; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 314 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Moja klasa - Back to school - odc. 16 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Gotowi do gotowania. Start! - (21); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2269 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2270 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Muzyka na dobry wieczór - Rafał Brzozowski w najpiękniejszych polskich piosenkach; koncert; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Zniewolona - odc. 43 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
21:40 Zniewolona. Kulisy - odc. 44; Dla małoletnich od lat 16
21:55 Zniewolona - odc. 44 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
22:45 Zniewolona. Kulisy - odc. 45; Dla małoletnich od lat 16
23:05 McMafia - odc. 3 (McMafia); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 16
00:10 Niemiłość (Nelyubov)  121'; dramat kraj prod.Rosja, Niemcy, Belgia, Francja (2017); reż.:Andriej Zwiagincew; wyk.:Maryana Spivak, Aleksey Rozin, Marina Vasilyeva; Dla małoletnich od lat 16
02:20 Warto kochać - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zdarzenie (Happening)  86' kraj prod.USA (2008); reż.:M. Night Shyamalan; wyk.:Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo; Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie programu
Tvp316
06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Ląd nad Wartą; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jedź bezpiecznie - odc. 797 (; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 01.06 - 1
09:15 Pod Tatrami - Zakopiańskie ławeczki, Galeria Antoniego Rząsy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Okrasa łamie przepisy - W pomidorowym królestwie -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Zraniona miłość - odc. 21 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 21) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Godki fest ucieszne - Rybka; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Agape; magazyn; STEREO, 16:9
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:45 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Polska z Miodkiem - (102) Bełchatów, Piotrków Trybunalski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 3 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Godki fest ucieszne - Kopalnioki; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 01.06 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
23:55 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:20 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Godki fest ucieszne - Rybka; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Łzy Cennet - odc. 3 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:35 Pod Tatrami - em. 16.05.2020 - Zakopiańskie ławeczki, Galeria Antoniego Rząsy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Listy do PRL - u - Mięso w chmurach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Ląd nad Wartą; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Okrasa łamie przepisy - W pomidorowym królestwie -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Gra słów. Krzyżówka - /156/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
Tvpwarszawalogo
06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Ląd nad Wartą; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jedź bezpiecznie - odc. 797 (; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
07:25 Pogoda; STEREO, 16:9
07:29 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
08:00 Warszawski Dzień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 01.06 - 1
09:15 Pod Tatrami - Zakopane w czasach epidemii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Okrasa łamie przepisy - W pomidorowym królestwie -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Zraniona miłość - odc. 21 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 21) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Godki fest ucieszne - Rybka; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Agape; magazyn; STEREO, 16:9
11:35 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 KoronaRegion; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:45 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Polska z Miodkiem - (102) Bełchatów, Piotrków Trybunalski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 SŁOWOBRANIE - Słowobranie; magazyn; STEREO, 16:9
14:25 Pogoda; STEREO, 16:9
14:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
14:37 Twórcy polecają; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:48 Ludzie z Mazowsza; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 3 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:35 CHiP - rozmowy niecodzienne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:51 Terytorialsi - Michał Cios; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:13 Pogoda; STEREO, 16:9
18:17 Ludzie z Mazowsza - ,, Miejsce na ziemi"; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:49 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:52 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
18:57 Pogoda; STEREO, 16:9
19:00 Ludzie z Mazowsza; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Zawsze na temat; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Ciemna strona; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:51 Moja Warszawa odc. 177 Anna Wąsik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Pogoda; STEREO, 16:9
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Godki fest ucieszne - Kopalnioki; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Dla niesłyszących Kurier Warszawy I Mazowsza -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
21:45 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:48 Dla niesłyszących Sport -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 01.06 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
23:55 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9
00:20 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Godki fest ucieszne - Rybka; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Łzy Cennet - odc. 3 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:35 Pod Tatrami  - Zakopane w czasach epidemii; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Listy do PRL - u - Mięso w chmurach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Ląd nad Wartą; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Okrasa łamie przepisy - W pomidorowym królestwie -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Gra słów. Krzyżówka - /156/ -  (N); teleturniej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
Polsat-0
4:40 Disco Gramy - program muzyczny
5:25 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Malanowski i partnerzy (521) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (523) - serial fabularno-dokumentalny
9:55 Sekrety rodziny (64) - serial paradokumentalny
10:55 Dlaczego ja? (891) - serial paradokumentalny
11:50 Gliniarze (442) - serial paradokumentalny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 Interwencja - magazyn reporterów
13:45 Trudne sprawy (951) - serial paradokumentalny
14:45 Dlaczego ja? (661) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:25 Pogoda - magazyn informacyjny
16:30 Interwencja - magazyn reporterów
16:45 Gliniarze (122) - serial paradokumentalny
17:45 Sekrety rodziny (31) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:30 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:45 Sport - magazyn sportowy
19:55 Pogoda - magazyn informacyjny
20:05 Megahit: Vaiana: Skarb oceanu - film animowany, USA 2016
22:20 Opancerzony - film sensacyjny, USA 2009
0:00 Cast Away: Poza światem - dramat przygodowy, USA 2000
3:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy
TVN-0
4:15 Uwaga! - magazyn reporterów
4:30 Kuchenne rewolucje: Łeba, Karczma Łebska Chata (1/13) - program rozrywkowy
5:25 Nowa Maja w ogrodzie (14/35) - magazyn ogrodniczy
5:55 Akademia ogrodnika (14) - magazyn ogrodniczy
6:00 Wstajesz i wiesz (78) - magazyn informacyjny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:30 Afera fryzjera (4) - program rozrywkowy
12:15 Ukryta prawda (812) - serial paradokumentalny
13:15 Szpital (547) - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi: Tajemnice serca (528) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Detektywi: Gość z przeszłości (529) - serial fabularno-dokumentalny
15:25 Detektywi: Powiedz prawdę (530) - serial fabularno-dokumentalny
16:00 Fakty po południu (54) - program informacyjny
17:00 Kuchenne rewolucje: Słupsk, restauracja Black Jack (3) - program rozrywkowy
18:00 Ukryta prawda (813) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Uwaga! Koronawirus (78) - program informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:46 Raport alergiczny - program informacyjny
19:55 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 Doradca smaku: Krem mascarpone (35) - magazyn kulinarny
20:20 Milionerzy (271) - teleturniej
21:00 Down the road. Zespół w trasie (7) - serial dokumentalny
21:30 Down the road. Zespół w trasie (8) - serial dokumentalny
22:00 Zawodowcy - dramat sensacyjny, USA 2008
0:10 Tłumaczka - thriller, Francja/Wielka Brytania/USA 2005
2:55 Uwaga! - magazyn reporterów
3:15 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
TV4-0
6:00 Strażnik Teksasu (49) - serial sensacyjny
7:00 Strażnik Teksasu (50) - serial sensacyjny
8:00 Nasz nowy dom (8) - reality show
9:00 Policjantki i Policjanci (454) - serial obyczajowy
10:00 Policjantki i Policjanci (455) - serial obyczajowy
11:00 Policjantki i Policjanci (456) - serial obyczajowy
12:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
13:00 Emil, pogromca mandatów (1) - program rozrywkowy
13:30 Emil, pogromca mandatów (2) - program rozrywkowy
14:00 Pamiętniki z wakacji (33) - serial paradokumentalny
15:00 Septagon (48) - serial kryminalny
16:00 Słoneczny patrol (18) - serial przygodowy
17:00 Pamiętniki z wakacji (34) - serial paradokumentalny
18:00 Policjantki i Policjanci (461) - serial obyczajowy
19:00 Policjantki i Policjanci (462) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (271) - serial kryminalny
21:00 Sen - horror, Wielka Brytania/USA 2017
22:45 Miasteczko, które bało się zmierzchu - horror, USA 2014
0:30 Kobiety i mafia (6) - serial dokumentalny
1:30 Galileo (816) - program popularnonaukowy
2:30 Graffiti - program publicystyczny
2:50 SuperLudzie (8) - serial dokumentalny
3:20 SuperLudzie (9) - serial dokumentalny
3:50 Trans World Sport - magazyn sportowy
4:55 Atleci - magazyn sportowy
5:30 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
360px-TV Puls logo
5:40 Rodzinny interes: Superfura (29) - serial obyczajowy
6:30 Nash Bridges: W impasie (106) - serial sensacyjny
7:30 Nash Bridges: Śmiertelna gra (107) - serial sensacyjny
8:25 Lombard. Życie pod zastaw 5 (229) - serial obyczajowy
9:20 Rodzinny interes: Zaręczynowy pierścionek (28) - serial obyczajowy
10:10 Zaklinaczka duchów 4 (85) - serial fantasy
11:10 Zaklinaczka duchów 5 (86) - serial fantasy
12:05 Kobra - oddział specjalny: Ciemna strona (2) - serial sensacyjny
13:05 Kobra - oddział specjalny: Młoda, kobieca, bardzo wybuchowa (11) - serial sensacyjny
14:05 Lombard. Życie pod zastaw 2 (57) - serial obyczajowy
15:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (58) - serial obyczajowy
16:00 Rodzinny interes: Superfura (29) - serial obyczajowy
17:00 Rodzinny interes: Miłość matki (30) - serial obyczajowy
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (229) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 5 (230) - serial obyczajowy
20:00 Litewski przekręt - komedia sensacyjna, Litwa/Wielka Brytania 2014
22:00 Pakt z mordercą - thriller, Niemcy/Hiszpania/USA 2017
23:30 Vice: Korporacja zbrodni - film sensacyjny, USA 2015
1:40 Zobacz to!: Taki jest świat 5 (21) - program informacyjny
2:20 Niesamowite!: Drugie życie (19/25) - serial dokumentalny
2:45 Niesamowite!: Dar losu (20/25) - serial dokumentalny
3:10 Niesamowite!: Podwójne życie studentki (21/25) - serial dokumentalny
3:35 Na jedwabnym szlaku: Lekcja religii (6/10) - serial dokumentalny
4:05 Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10) - serial dokumentalny
4:30 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny
4:55 Dyżur 3 (36) - serial dokumentalny
5:15 Dyżur 3 (37) - serial dokumentalny
TVN 7
5:05 Szkoła (253) - serial paradokumentalny
6:05 Mango - telezakupy
7:40 Mała piękność 2 (18-ost.) - serial dokumentalny
8:45 Ukryta prawda (729) - serial paradokumentalny
9:45 Ukryta prawda (730) - serial paradokumentalny
10:45 Ukryta prawda (731) - serial paradokumentalny
11:45 Szpital (473) - serial paradokumentalny
12:50 Sąd rodzinny (121) - serial fabularno-dokumentalny
13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (431) - serial fabularno-dokumentalny
14:50 Ukryta prawda (574) - serial paradokumentalny
15:55 Szkoła (404) - serial paradokumentalny
16:55 19+ (222) - serial paradokumentalny
17:30 19+ (223) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (472) - serial paradokumentalny
19:00 Ukryta prawda (575) - serial paradokumentalny
20:00 Idealny facet dla mojej dziewczyny - komedia romantyczna, Polska 2009
22:35 Żona astronauty - thriller SF, USA 1999
0:55 Uniwersalny żołnierz - thriller SF, USA 1992
3:10 NOC Magii - interaktywny program rozrywkowy
5:00 Zakończenie programu
P22015 tv
5:50 Ale numer! (36) - program rozrywkowy
6:10 Ale numer! (37) - program rozrywkowy
6:40 Dziwny świat kota Filemona: Zabawa w chowanego (5) - serial animowany
6:50 Przygody Bolka i Lolka: Pali się (18) - serial animowany
7:00 Przygody Bolka i Lolka: Zielone ścieżki (19) - serial animowany
7:10 Reksio: Reksio i sroka (51) - serial animowany
7:20 Reksio: Reksio i mrówki (52) - serial animowany
7:35 Pidżamersi: Kotboy kontra Robo-Kot/ Sowella i Dar-Sówka (8) - serial animowany
8:00 Pidżamersi: Kotboy i misja ratunkowa urodzinowego tortu/ Gekson i Chrapozaur (9) - serial animowany
8:25 Psi Patrol 5: Pieski ratują obiad na linie/Pieski ratują kociaka złodziejaszka (5) - serial animowany
8:55 Strażak Sam 10: Tajemniczy skarb Pete'a Pirata, część 1 (26) - serial animowany
9:15 Top Wing: Ptasia Akademia: Shirley nocuje w bazie/ Poza trasą (19) - serial animowany
9:35 Blaze i megamaszyny 3: Brawo, Tooks! (11) - serial animowany
9:55 Marta mówi 2: Sprawił to pies/ Marta na Dzikim Zachodzie (26) - serial animowany
10:25 Monchhichi: Noc błyszczących monchhiowadów (40) - serial animowany
10:40 Baranek Shaun: Dyskoteka Shauna (15) - serial animowany
10:45 Baranek Shaun: Obrazek (16) - serial animowany
10:55 Oggy i karaluchy 4 (73) - serial animowany
11:05 Grizzly i lemingi: Niedźwiedź pod ścisłą ochroną (44) - serial animowany
11:20 Kot-o-ciaki 2: Nauka latania (42) - serial animowany
11:25 Kot-o-ciaki 2: Nie taki beztroski kot (43) - serial animowany
11:30 Bing: Opowiadanie na dobranoc (26) - serial animowany
11:35 Bing: Podarunek (27) - serial animowany
11:45 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Prawo i łapa (12) - serial animowany
12:20 Nowe przygody Kubusia Puchatka: Miód dla królika/Pułapka (13) - serial animowany
12:45 Top Wing: Ptasia Akademia: Pociąg z odpadami/ Przyjęcie Anyu (20) - serial animowany
13:15 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Kontakt (37) - serial animowany
13:25 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Blog Brittany (38) - serial animowany
13:35 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Róża pod innym imieniem (39) - serial animowany
13:50 Alvinnn!!! I wiewiórki 3: Królowa pszczół (40) - serial animowany
14:10 Mustang: Duch Wolności (21) - serial animowany
14:35 Mustang: Duch Wolności (22) - serial animowany
15:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Dyktatyran (48) - serial animowany
15:35 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Piaskowy chłopiec (49) - serial animowany
16:00 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Drużyna Astrid (14) - serial animowany
16:30 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Noc Łowców (1) - serial animowany
16:50 Fineasz i Ferb: Urodziny mamy/ Podróż do wnętrza Fretki (11) - serial animowany
17:15 Fineasz i Ferb: Wybiega na wybiegu/ Lody z migdałkami (12) - serial animowany
17:45 Pingwiny z Madagaskaru 2: Wizyta wujka/Maurice idzie spać (23) - serial animowany
18:15 Psi Patrol 4: Pieski ratują misia lunatyka/ Pieski ratują kowboja Danny'ego (9) - serial animowany
18:35 Psi Patrol 4: Pieski ratują Wielkiego Harry'ego/ Pieski ratują Latającego Kociaka (11) - serial animowany
19:00 Smerfy: Smerf archiwista/Dobry sąsiad smerf (59) - serial animowany
19:25 Smerfy: Trochę wiary w smerfa/Harmoniusz robi furorę (60) - serial animowany
20:00 Lombard. Życie pod zastaw 2 (53) - serial obyczajowy
20:55 Lombard. Życie pod zastaw 2 (54) - serial obyczajowy
21:55 Agenci NCIS: Los Angeles 10: Żyć i umrzeć w Meksyku (1) - serial sensacyjny
22:50 Rinke za kratami (17) - serial dokumentalny
23:50 Wstydliwe choroby: Nastolatki 2: Chłopcy kontra dziewczęta (2) - serial dokumentalny
0:50 Lombard. Życie pod zastaw 2 (56) - serial obyczajowy
1:45 Lombard. Życie pod zastaw 2 (57) - serial obyczajowy
2:30 Niesamowite!: Syn marnotrawny (25) - serial dokumentalny
3:00 Niesamowite!: Dobry uczynek (2/25) - serial dokumentalny
3:30 Rodzinny interes: Miłość matki (30) - serial obyczajowy
4:15 Niesamowite!: Drugie dno (3) - serial dokumentalny
4:40 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada tatarska: Pierekaczewnik (3/10) - serial dokumentalny
5:05 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski (4/10) - serial dokumentalny
5:35 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5) - serial dokumentalny
TV6 SD
6:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
7:00 MacGyver 2 (43) - serial sensacyjny
8:00 MacGyver 2 (44) - serial sensacyjny
9:00 Galileo (239) - program popularnonaukowy
10:00 Detektywi w akcji (184) - serial fabularno-dokumentalny
10:55 Detektywi w akcji (185) - serial fabularno-dokumentalny
11:55 Miodowe lata: Kuzguwu Boski Dynamit (86) - serial komediowy
12:45 Miodowe lata: Napad (53) - serial komediowy
13:30 Bumerang (51) - serial komediowy
14:00 Bumerang (52) - serial komediowy
14:30 Buffy, postrach wampirów (17) - serial przygodowy
15:25 Buffy, postrach wampirów (18) - serial przygodowy
16:25 Medicopter 117 (7) - serial przygodowy
17:25 Medicopter 117 (8) - serial przygodowy
18:25 Miodowe lata: Wieczór we dwoje (81) - serial komediowy
19:10 Miodowe lata: Rodzina patologiczna (65) - serial komediowy
20:00 Galileo (240) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (21) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Miami (22) - serial kryminalny
22:55 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (207) - serial kryminalny
0:00 8 Francuzek - film erotyczny, Francja 2012
1:30 Benny Hill (57) - program rozrywkowy
2:05 Benny Hill (58) - program rozrywkowy
2:40 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
3:40 Disco Polo Life - program muzyczny
4:40 Disco Polo Life - program muzyczny
5:45 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
Super polsat 2020
6:00 SuperLudzie (17) - serial dokumentalny
6:25 Wydarzenia - magazyn informacyjny
7:00 Rycerka Nella (11) - serial animowany
7:30 Bąbelkowy świat gupików (7) - serial animowany
8:00 Rycerka Nella (11) - serial animowany
8:30 Psi Patrol (3) - serial animowany
9:00 Wróżkowie chrzestni (5) - serial animowany
9:30 Wróżkowie chrzestni (6) - serial animowany
10:00 Świat według Bundych (101) - serial komediowy
10:30 Nasz nowy dom (119) - reality show
11:30 SuperLudzie (2) - serial dokumentalny
12:00 Przyjaciółki (127) - serial obyczajowy
13:00 Top Chef 3 (31) - reality show
14:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (22) - reality show
16:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (108) - program rozrywkowy
18:00 Chirurdzy (144) - serial obyczajowy
19:00 Nasz nowy dom (76) - reality show
20:00 Ladykillers, czyli zabójczy kwintet - komedia kryminalna, USA 2004
22:05 Spis drani - thriller, USA 2011
23:55 Świat według Kiepskich: Pała, czyli dwója (194) - serial komediowy
0:30 Świat według Kiepskich: Nie bój żaby (206) - serial komediowy
1:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (108) - program rozrywkowy
2:50 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
3:00 Gliniarze (291) - serial paradokumentalny
4:00 Na ratunek 112 (65) - serial paradokumentalny
4:30 Na ratunek 112 (67) - serial paradokumentalny
5:00 Nasz nowy dom (76) - reality show
Eskatv
6:00 Magicy z ulicy - program rozrywkowy
6:30 Polska noc - program muzyczny
7:00 Eska TV info - program informacyjny
7:05 Szybkie strzały - program rozrywkowy
8:00 Eska TV info - program informacyjny
8:05 Made in Poland - program muzyczny
9:00 Hity na czasie - program muzyczny
12:00 Historia jednej piosenki - program muzyczny
13:00 Jazdy Gwiazdy - program rozrywkowy
14:00 Co się słucha? - program muzyczny
15:00 Nagrywarka - program rozrywkowy
16:00 The best of ESKA - program rozrywkowy
17:00 Made in Poland - program muzyczny
18:00 HITY Baby One More Time - program muzyczny
18:55 Eska TV info - program informacyjny
19:00 Projekt Impreska - program muzyczny
21:00 Impreska - program muzyczny
21:45 Love Island. Wyspa miłości (1) - reality show
23:00 Warsaw Shore 9 (4) - reality show
0:00 Warsaw Shore 9 (5) - reality show
1:00 Ex on the Beach (6) - serial reality
2:00 Polska noc - program muzyczny
5:15 Migane klipy - program muzyczny
5:45 TV okazje - magazyn reklamowy
TTV logo 2015
5:05 Patent na... (18/24) - magazyn poradnikowy
5:30 SOS. Ekipy w akcji (1/60) - serial paradokumentalny
6:25 Express - program informacyjny
6:40 DeFacto 8 - flesz (5/15) - program popularnonaukowy
6:50 DeFacto 9 (14/15) - program popularnonaukowy
7:20 Ukryta prawda (377) - serial paradokumentalny
8:20 Detektywi. Na zlecenie 4 (1/20) - serial fabularno-dokumentalny
9:00 Gogglebox. Przed telewizorem 12 (8/16) - program rozrywkowy
10:00 Gogglebox. Przed telewizorem 3 (3/12) - program rozrywkowy
10:40 SOS. Ekipy w akcji (21/60) - serial paradokumentalny
11:40 Historie wielkiej wagi 4 - serial dokumentalny
12:40 Wielkie wesela amerykańskich Romów 5 (2/8) - serial dokumentalny
13:40 Przyłapani na zdradzie (15/26) - serial fabularno-dokumentalny
14:40 Królowe życia 6 (4/12) - serial fabularno-dokumentalny
15:30 Uwaga! - magazyn reporterów
15:45 Express - program informacyjny
15:58 Pogoda - program informacyjny
16:00 Damy i wieśniaczki. Ukraina 4 (15/20) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Człowiek kontra jedzenie 2: San Francisco (8/40) - magazyn kulinarny
17:30 Defacto 7 - flesz (6/17) - program popularnonaukowy
17:45 Express - program informacyjny
17:58 Pogoda - program informacyjny
18:02 Raport alergiczny - program informacyjny
18:05 Druga twarz 2 (2/8) - program rozrywkowy
19:00 Gogglebox. Przed telewizorem 7 (10/13) - program rozrywkowy
19:45 Express - program informacyjny
19:58 Pogoda - program informacyjny
20:00 Dżentelmeni i wieśniacy 2 (4/6) - serial fabularno-dokumentalny
20:55 Pierwszy raz za granicą... 2 (4/6) - serial fabularno-dokumentalny
21:45 Express - program informacyjny
21:58 Pogoda - program informacyjny
22:00 Gogglebox. Przed telewizorem 12 (15/16) - program rozrywkowy
22:55 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (7/14) - program rozrywkowy
23:40 DeFacto 10 (12/13) - program popularnonaukowy
0:05 DeFacto 9 (5/15) - program popularnonaukowy
0:35 Anatomia głupoty według Doroty Wellman (1/14) - serial dokumentalny
1:05 Poza kontrolą 2: Tuwalu (9/12) - serial dokumentalny
2:05 SOS. Ekipy w akcji (11/60) - serial paradokumentalny
2:50 Królowe życia 2 (1/12) - serial fabularno-dokumentalny
3:25 Kossakowski. Inicjacja: Poród (1/9) - serial dokumentalny
3:50 Kossakowski. Inicjacja 3 (1/12) - serial dokumentalny
4:15 Kossakowski. Inicjacja 3 (2/12) - serial dokumentalny
Polo TV 2016
6:00 To hit! - program muzyczny
6:05 Najlepsze z najlepszych! - program muzyczny
7:00 To hit! - program muzyczny
7:05 Najlepsze z najlepszych! - program muzyczny
8:00 To hit! - program muzyczny
8:05 Najlepsze z najlepszych! - program muzyczny
9:00 Disco Studio - program muzyczny
11:00 Tylko dance - program muzyczny
12:00 To hit! - program muzyczny
12:05 Tylko dance - program muzyczny
13:00 To hit! - program muzyczny
13:05 Tego słuchacie - program muzyczny
14:30 I love disco - program muzyczny
16:00 Lista przebojów Polo TV - program muzyczny
16:30 Tylko dance - program muzyczny
17:15 Disco Studio - program muzyczny
19:15 Szalone lata 90. - program muzyczny
20:00 I love Polo TV - najlepsze koncerty Polo TV - program muzyczny
21:30 Disco Mix w Polo TV - program muzyczny
23:00 Disco Studio - program muzyczny
1:15 Miłość w rytmie disco (14) - serial obyczajowy
1:40 Miłość w rytmie disco (15) - serial obyczajowy
2:10 Disco noc w Polo TV! - program muzyczny
ATM-Rozrywka-TV
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
6:55 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:25 Awantura o kasę (70) - teleturniej
8:15 Awantura o kasę (71) - teleturniej
9:10 Gra w ciemno (197) - teleturniej
10:00 Brygada Acapulco (46) - serial obyczajowy
11:00 Piękno (5) - program rozrywkowy
11:20 Piękno (6) - program rozrywkowy
11:50 Piękno (7) - program rozrywkowy
12:15 Pierwsza miłość (3011) - serial obyczajowy
13:00 Ewa gotuje (324) - magazyn kulinarny
13:30 Zameldowani: Pan dziekan (10) - serial komediowy
14:00 Słoiki: Rozłąka (6) - serial paradokumentalny
15:00 Małolaty: Jak w wojsku (38) - serial paradokumentalny
16:00 Świat według Kiepskich: Klituś Bajduś (463) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Piszczyk (464) - serial komediowy
17:00 Na ratunek 112: Kobieta na skutek diety niskobiałkowej ma hipofosfatemię / Pracownica firmy pożyczkowej zaatakowana przez klienta w jego mieszkaniu (105) - serial paradokumentalny
17:30 Na ratunek 112: Striptizer traci przytomność podczas występu / Wybuch bomby w sklepie (106) - serial paradokumentalny
18:00 Doktor Martin 6 (2) - serial obyczajowy
19:00 Doktor Martin 6 (3) - serial obyczajowy
20:00 Lapońska odyseja - komedia, Finlandia/Islandia/Szwecja 2010
22:00 Świat według Kiepskich: Kocham biurokrację (270) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Flaszka niedopitka (271) - serial komediowy
23:00 Na ratunek 112: Striptizer traci przytomność podczas występu / Wybuch bomby w sklepie (106) - serial paradokumentalny
23:30 Nastolatki - film obyczajowy, Finlandia/Szwecja 2015
1:30 TV Okazje - magazyn reklamowy
2:00 Słoiki: Pielęgniarka (26) - serial paradokumentalny
3:00 Pielęgniarki (275) - serial paradokumentalny
4:00 Disco Gramy - program muzyczny
5:00 Disco Gramy - program muzyczny
Tv trwam
6:00 Antarktyda - podróż na kraniec Ziemi - film dokumentalny, USA 2019
6:55 Sanktuarium Dobrej Matki Marsylczyków de la Garde - film dokumentalny, Francja 2012
7:50 Kolory świętości: Św. Justyn biskup i męczennik - serial dokumentalny
7:55 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Wieś - to też Polska - program rolniczy
9:25 Słowo życia: (J 19, 25-27) Oto Matka twoja - rozważanie Ewangelii dnia
9:30 Opowieści biblijne historie animowane z Nowego Testamentu: Syn marnotrawny (3) - serial animowany
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Przyroda w obiektywie: Gatunki inwazyjne (10) - magazyn przyrodniczy
10:30 100 cudownych miejsc na świecie: Wielki Mur Chiński - serial dokumentalny
10:40 Święty na każdy dzień
10:50 Święcenia biskupie Ks. Kanonika Grzegorza Suchodolskiego - transmisja
13:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
14:30 Koncert Arki Noego - koncert
15:20 Kolumb - wyprawa na koniec świata - film animowany, USA 1991
15:50 Ma się rozumieć: Maryja Matką Kościoła - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Sanktuaria polskie - program religijny
16:30 Zew natury (16) - program edukacyjny
16:55 Świadkowie: Helena Gawrychowska cz. 1 - cykl reportaży
17:20 100 cudownych miejsc na świecie: Wielki Pałac Królewski w Bangkoku, Tajlandia. - serial dokumentalny
17:30 Okiem kamery: W służbie ludziom i przyrodzie. PZŁ Tarnobrzeg cz. 2 - cykl reportaży
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: Zdrowie i medycyna w czasie pandemii - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Królestwo pod wodą: Ocalenie - serial animowany
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Stan bezpieczeństwa państwa: Wpływ organizacji proobronnych na podnoszenie spójności społecznej - program publicystyczny
22:10 Mojżesz - 10 przykazań (177) - serial kostiumowy
23:30 Mała Nellie od Świętego Boga - reportaż
0:00 Słowo życia: (J 19, 25-27) Oto Matka twoja - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: W służbie ludziom i przyrodzie. PZŁ Tarnobrzeg cz. 2 - cykl reportaży
1:00 Anioł Pański
1:05 Ma się rozumieć: Maryja Matką Kościoła - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone: Zdrowie i medycyna w czasie pandemii - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Królestwo pod wodą: Ocalenie - serial animowany
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki, chirurg, pełnomocnik ds. Pacjenta w Szpitalu na Solcu
4:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Święta Klara - roślinka św. Franciszka - film dokumentalny, Francja 2012
5:50 Mojżesz - 10 przykazań (177) - serial kostiumowy
Stopklatka TV 2019
6:05 Wojny kontenerowe (1) - serial dokumentalny
6:30 Nowa Scena Śmiechu (5) - program rozrywkowy
7:20 Złotopolscy (298) - telenowela
7:50 Plebania (323) - serial obyczajowy
8:20 Plebania (324) - serial obyczajowy
8:50 Klara i wszystko jasne 2: Ostatnia pieczątka (16) - serial kryminalny
9:50 Nasze zwariowane angielskie wakacje - komedia, Wielka Brytania 2014
11:30 Szpital nadziei 5 (2) - serial obyczajowy
12:25 Allo, Allo: Gęś i łódź podwodna (55) - serial komediowy
12:55 Allo, Allo: Powtórne pogrywanie ze śmiercią (56) - serial komediowy
13:30 Katastrofy w przestworzach: Zabójcza misja (124) - serial dokumentalny
14:15 Katastrofy w przestworzach: Na krawędzi (125) - serial dokumentalny
15:05 I uderzył grom - film SF, Czechy/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2005
17:05 Wojny kontenerowe (5) - serial dokumentalny
17:30 Wojny kontenerowe (6) - serial dokumentalny
17:55 Komisarz Rex 12: Wszystko w jedną noc (160) - serial kryminalny
18:50 Allo, Allo: Ucieczka do Anglii (63) - serial komediowy
19:25 Allo, Allo: Cześć, Hans! (64) - serial komediowy
20:00 Largo Winch - film przygodowy, Belgia/Francja 2008
22:00 Premiera: Nacisnąć spust - film SF, Kanada 2016
23:50 Wesele - komediodramat, Polska 2004
1:55 Cisza - dramat obyczajowy, Polska 2001
3:35 MiłośćKropka.pl: Miłość Mariana (1) - serial paradokumentalny
4:35 Wewnątrz ścigam się - film krótkometrażowy, Irlandia 2017
4:55 TV okazje - magazyn reklamowy
5:59 Zakończenie programu
Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu: 1 czerwca - program informacyjny
6:05 Łowcy cieni. Pod presją: Zła chemia (30) - serial paradokumentalny
6:55 Wehikuł czasu: 1 czerwca - program informacyjny
7:10 Pod lupą (13) - magazyn popularnonaukowy
7:35 Fabryka jedzenia: Sos do maślanego kurczaka, babeczki z masła orzechowego, tort funtowy, galaretka cytrusowa (12) - serial dokumentalny
7:50 Fabryka jedzenia: Malinowe praliny, nowojorskie bajgle, płatki śniadaniowe, żółty barwnik spożywczy (13) - serial dokumentalny
8:25 Rolnicy. Podlasie (3) - serial dokumentalny
9:15 Elektrycy wysokich napięć - Alaska (2) - serial dokumentalny
9:55 Największe wynalazki starożytności: Największe antyczne oblężenia (10) - serial dokumentalny
10:45 Starożytni kosmici: Tajny plan NASA (3) - serial dokumentalny
11:30 Starożytni kosmici: Ciemne moce (4) - serial dokumentalny
12:20 Najbardziej niebezpieczne drogi do szkoły (3) - serial dokumentalny
13:15 Rolnicy. Podlasie (2) - serial dokumentalny
14:05 Wojny magazynowe (8) - reality show
14:30 Wojny magazynowe (9) - reality show
14:50 Wojny magazynowe (10) - reality show
15:15 Wojny magazynowe (11) - reality show
15:40 Akcja renowacja USA (17) - serial dokumentalny
16:00 Akcja renowacja USA (18) - serial dokumentalny
16:45 Kryptonim szef (9) - serial dokumentalny
17:35 Kryptonim szef (10) - serial dokumentalny
18:10 Starożytni kosmici: Ewolucja kosmitów (5) - serial dokumentalny
18:55 Starożytni kosmici: Inna ziemia (6) - serial dokumentalny
19:45 Gwiazdy lombardu (1) - reality show
20:10 Gwiazdy lombardu (2) - reality show
20:30 Gwiazdy lombardu (3) - reality show
20:55 Gwiazdy lombardu (4) - reality show
21:15 Gwiazdy lombardu (5) - reality show
21:35 Rolnicy. Podlasie (3) - serial dokumentalny
22:25 Cuda i przepowiednie (1) - serial dokumentalny
23:30 Premiera: Handlarze historią (1) - program rozrywkowy
0:20 Akcja renowacja USA (18) - serial dokumentalny
1:05 Drwale: Najlepsze wycinki (1) - reality show
1:50 Elektryczni (5) - serial dokumentalny
2:20 Elektryczni (6) - serial dokumentalny
2:40 Łowcy cieni. Pod presją (1) - serial paradokumentalny
3:35 Łowcy cieni. Pod presją: Oko za oko (2) - serial paradokumentalny
4:25 Redakcja: Kości w walizce (1) - serial paradokumentalny
5:15 Redakcja: Samobójstwo nastolatki (2) - serial paradokumentalny
TVP ABC-0
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 2 Morskie skarby Zanzibaru -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Figu Migu - odc. 2 Raz dwa trzy -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Figu Migu - odc. 8 Mistrzowska rodzina -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Biwak -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Na tropie skarbu, odc. 23 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Agi Bagi - Chwasty, odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Przygody Kota Filemona - Własny kąt, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio marzyciel, odc. 2; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dora i przyjaciele - , odc. 30 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Shimmer i Shine - Błyskotka/Czarodziejska laska, odc. 27 (Bling, Bling/Staffinated); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 10 - ZARAZKI; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Strażak Sam, seria 7 - Przeprawa przez błoto, odc. 6 (Stuck in the Muck); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Niespodzianka Poranka - Opowiastka pasterki, odc. 42 (A Shepherdess’s Story); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Gigantozaur - Żegnaj, Giganto! Część 1, odc. 51 (Goodbye Giganto! Part 1); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Masza i niedźwiedź - Przybywamy w pokoju, odc. 65 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kucharz Shane - Sałatka nie z tej ziemi, odc. 42 (Salad From Outer Space); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Kucharz Shane - Rącze Konie, odc. 19 (Pony Problem); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Ernest i Celestyna - Portret, odc. 9 (Le portrait cache); serial animowany kraj prod.Francja (2015); Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Ernest i Celestyna - Gdzie jesteś Albercie?, odc. 21 (Mais ou es - tu Bolero?); serial animowany kraj prod.Francja (2015); Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nelly i Nora - Powalone drzewo, odc. 22 (IF A TREE FALLS); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Domisie - Ogrodniczką być -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Bajki Bolka i Lolka - Czerwony kapturek, odc. 2; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Figu Migu - odc. 33 Pory roku -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Figu Migu - odc. 10 Tiku tak - tiku nie -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Andy na safari - Andy i pingwiny grzebieniaste, odc. 33 (ANDY AND THE SNARES PENGUIN); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Robot Trains - Specjalny trening Selly, odc. 11 (Selly's Special Training); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 13 - Królewska rakieta! (ep. 13 - Une fusee Royale); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Super Wings - Kłopot z dużym chrząszczem (część 2), odc. 117 (Big Bug Problem PART2); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Zgoda buduje... , odc. 85 (Doubles Trouble) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Miś Uszatek - Latawiec; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Kulki i kostki, odc. 72 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Masza i niedźwiedź - Lekcje jazdy, odc. 55 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Biwak -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Rodzina Treflików - Obcy, odc. 39; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Shimmer i Shine - Smocza ospa/Błyskawica w butelce, odc. 28 (Dragon Pox/Lightning in a Bottle); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio ABC - Studio ABC w domu - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VII - Zamek, odc. 1 (The Castle); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Trzy w jednym, odc. 9 (Three in One); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Mała lama - Zgubiony naszyjnik Łucji / Biwak, odc. 13 (Saving Luna's Necklace / Let's Go Camping); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Figu Migu - odc. 2 Raz dwa trzy -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Figu Migu - odc. 8 Mistrzowska rodzina -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Sara i kaczorek - Wstążkowa jesień, odc. 49 (RIBBON FALL); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Sara i kaczorek - Ogrodowe gry, odc. 50 (GARDEN GAMING); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Rescue Bots Academy - Lodowa fala, odc. 34 (Ice wave); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Billy - kot, seria II - Podniebne szaleństwo, odc. 6 (Airborne Hijinx); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Rescue Bots, seria 3 - Zagrożony gatunek, odc. 22 (Endangered Species); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Pamiętnik Florki s.I - Dobry przykład, odc. 7 -  (AD); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Gigantozaur - Nieśpieszny Maro, odc. 32 (Forward Marsh); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Kosmoloty - Lekcje tańca, odc. 35 (Dance Lessons); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Kosmoloty - Awaria komunikacji, odc. 6 (Communication Breakdown); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Clifford - wielki, czerwony pies - Gwiazdy cyrkowe/Wielka trema, odc. 9 (Circus Stars/Limelight Fright); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 YooHoo na ratunek - Żabi tercet, odc. 3 (The Froggy Trio); serial animowany kraj prod.Włochy, Irlandia (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Kapitan Skała, odc. 6 (The Battle for Rock Mountain); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria V - Znaczkowa Mapa część 1, odc. 1 (The Cutie Map Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Heidi - Wyprawa, odc. 42 (The Hike); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Przeprawa przez błoto, odc. 6 (Stuck in the Muck); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - 44 koty - Nowy przyjaciel Pilou, odc. 26 (A new friend for Pilou); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Gigantozaur - Żegnaj, Giganto! Część 2, odc. 52 (Goodbye Giganto! Part 2); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Parasol, Stefek Burczymucha; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Sąsiedzi - Hydraulicy, odc. 67 (Vodovod) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Metalions - Najlepszy przyjaciel złodzieja, część 2, odc. 64 (A Thief’s Best Friend, Part Two!); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Zagubiona w Oz - Małpy - lecieć!, odc. 3 (Monkeys Fly); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Nowe przygody Lucky Luke’a - Sępy nad prerią, odc. 17 (Vultures Over The Prairie); serial animowany kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:40 Siódme niebo, seria VIII - Powołanie, odc. 164 (The one thing, ep. 10); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Jak to działa - odc. 115 Matematyka -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Zakończenie dnia
TVP Kultura HD
07:00 Studio Kultura - Rozmowy - Wojciech Bonowicz; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Historia na ten czas - Piotr Ugniewski cz. 4; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 10 Na wojnie jak to na wojnie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Co dalej? - Zerowy VAT na książki; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
09:00 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 3/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Zakochaj się w Polsce  - odc. 27 Łańcut; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Lato leśnych ludzi - odc. 1/5 - Gość -  (N)  59'; serial TVP; reż.:Władysław Ślesicki; wyk.:Jerzy Bińczycki, Rafał Wieczyński, Wiktor Zborowski, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Literatura na ekranie - Mój przyjaciel orzeł (Brothers of the Wind)  93'; dramat kraj prod.Austria (2015); reż.:Gerardo Olivares, Otmar Penker; wyk.:Jean Reno, Tobias Moretti, Manuel Camacho; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Szlakiem Kolberga Włodek Paprodziad Dembowski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Chuligan Literacki; magazyn o książkach; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki historii - Trzebnica; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Mały lalkarz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Lektura na ekranie - Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda pierwsza czyli Niesamowite i niewiarygodne okoliczności, które sprawiły, że nie odrobiłem lekcji -  (N); serial przygodowy TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Lektura na ekranie - Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda druga czyli Niesamowite i niewiarygodne udręki, które nawiedziły mnie w klasie -  (N); serial przygodowy TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 W zakopiańskim stylu; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Historia na ten czas - Piotr Ugniewski cz. 5; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Portrety - Ksiądz, który pisał wiersze; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Smok i muzyka (Smok i muzyka); film animowany kraj prod.Szwajcaria (2015); reż.:Camille Muller; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Koncert Piccolo (Koncert Piccolo); film animowany kraj prod.Niemcy (2016); reż.:Ceylan Beyoglu; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Którędy po sztukę - Władysław Podkowiński; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ilustratorzy. Świat niedopowiedziany; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Rzecz Polska - Hodowla Zwierzątek Karola Borsuka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Z przytupem - Powolniak; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:00 Myśli na ten czas - Ewa Kiedio. Wielkie malarstwo cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
20:05 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Panorama kina polskiego - Letnie przesilenie (Letnie przesilenie)  93'; film fabularny kraj prod.Polska, Niemcy (2014); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Filip Piotrowicz, Jonas Nay, Urszula Bogucka, Maria Semotiuk, Bartłomiej Topa, Steffen "Shorty" Scheumann, Agnieszka Krukówna; Dla małoletnich od lat 16
22:15 Życie po re - animacji (Life, animated)  87'; film dokumentalny kraj prod.USA (2016); reż.:Roger Ross Williams; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Myśli na ten czas - Ewa Kiedio. Wielkie malarstwo cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:55 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Żelazna klasyka - Sportowe życie (This Sporting Life)  128'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1963); reż.:Lindsay Anderson; wyk.:Rachel Roberts, Richard Harris; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kino nocne - Dobry, zły i brzydki (The good, the bad and the ugly)  171'; film fabularny kraj prod.Włochy, Hiszpania (1966); reż.:Sergio Leone; wyk.:Clint Eastwood, Chelo Alonso, Mario Brega, Rada Rassimov; Dla małoletnich od lat 16
05:25 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Afisz kulturalny - AFISZ EXTRA 1 - 3 czerwca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia
TVP HISTORIA
06:50 Był taki dzień - 01 czerwca. Odc. 580; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 18; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:15 Młody Piłsudski - odc. 13 -  (N) (AD); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ex Libris - odc. 426; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Historia Polski - Przerwana Misja -  (N); film dokumentalny; reż.:Petro Aleksowski; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Koło historii - Kresowym szlakiem - Kołomyja; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 1 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 2 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Dziewicza Nowa Zelandia - odc. 6/6 Parki Narodowe Westland, Paparoa i Kahurangi (odc. 6/6); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
11:40 Archiwum zimnej wojny - Krucjata wolności; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Dom - odc. 1/25 - Co ty tu robisz, człowieku? -  (N)  83'; serial TVP; reż.:Jan Łomnicki; wyk.:Tomasz Borkowy, Jolanta Żółkowska, Bożena Dykiel, Stefania Iwińska, Barbara Soltysik, Joanna Szczepkowska, Anna Ciepielewska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar; Dla małoletnich od lat 12
13:40 300 mil do nieba (300 mil do nieba) -  (N)  89'; dramat kraj prod.Polska, Francja, Dania (1989); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Wojciech Klata, Rafał Zimowski, Kama Kowalewska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Adrianna Biedrzyńska, Krzysztof Stroiński, Wiesław Komasa, Ryszard Mróz; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Lodowa planeta - Jesień odc. 4/6 (Frozen Planet 4 Autumn) -  (N); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Wojna w eterze - odc. 35; felieton; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Spór o historię - Kmiecie polscy; debata; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Ciąg dalszy nastąpił.; Dla małoletnich od lat 7
17:20 Flesz historii - odc. 491; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
17:40 Historia Polski - Wygnańcy - nieznani bohaterowie SOLIDARNOŚCI - cz. 1; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską CASA C - 295M; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 50; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Miasto z morza - odc. 1/4 -  (N)  43'; serial TVP; reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Polk, Zbigniew Jankowski, Zdzisław Wardejn, Mateusz Banasiuk; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Tajemnice, zamki i podziemia - Zagadka plebanii św. Macieja; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Historia w postaciach zapisana - Anna Bretońska, królowa Francji (Anne of Brittany); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Laure Delalex; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Historia na ten czas - Krzysztof Ożóg cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
22:05 W pół do Trzeciej RP - odc. 27; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych - Dziedzictwo odc. 6/6 (The Kennedys: American Dynasties) kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:25 Gdziekolwiek będę.... (film o Marku Grechucie); film dokumentalny; reż.:Piotr Poraj - Poleski; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 1 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 2 -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Ciąg dalszy nastąpił.; Dla małoletnich od lat 7
01:30 Encyklopedia II wojny światowej - Japonia -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Zakończenie dnia
TVP Sport 2014-OBECNIE
05:35 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:10 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 27.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa; STEREO, 16:9
08:05 Piłka nożna - Polacy na EURO - EURO 2008: Niemcy - Polska; STEREO, 16:9
10:05 Koszykówka kobiet - Mistrzostwa Europy 1999, Katowice - 1/2 finału: Polska - Rosja; STEREO, 16:9
11:40 Tenis stołowy - LOTTO Superliga Cup; STEREO, 16:9
14:20 Kamerą TVP Sport - Wywiad z Pawłem Korzeniowskim i Radosławem Kawęckim; STEREO, 16:9
14:35 Gol - magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
15:10 Sportowa Lista Przebojów - Artur Siódmiak; magazyn; STEREO, 16:9
15:20 WSM - World's Strongest Man - odc. 1 (odc. 1) kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9
16:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 27.kolejka: Lech Poznań - Legia Warszawa; STEREO, 16:9
18:05 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
19:05 ligaPL; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL; felieton; STEREO, 16:9
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Matchday - wewnątrz FC Barcelona - El Clasico (El Clasico); cykl dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2020); STEREO, 16:9
23:35 Boks - Gala Bokserska: Devon Alexander vs. Marcos Maidana (FIGHT SPORTS MEGAFIGHTS) kraj prod.USA (2014); STEREO, 16:9
01:50 Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin; STEREO, 16:9
02:45 Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell; STEREO, 16:9
03:40 Sporty walki - Kickboxing Gala Enfusion #94 z Alkmaar; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia
75px-TVP.Info.HD
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:08 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wybory 2020 - Raport polityczny; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Dla niesłyszących - Wybory 2020 - Raport polityczny -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Wybory 2020 - Raport polityczny; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pakiet wyborczy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:03 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:32 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:36 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:53 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:38 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:13 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:19 W tyle wizji; STEREO, 16:9
02:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:49 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:22 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:38 W akcji; STEREO, 16:9
03:53 Reportaż TVP INFO - Głębia ostrości - 17 akrów Polski; reportaż; STEREO, 16:9
04:18 Taśmy bezpieki - odc. 14 Zwalczanie Kościoła przez SB; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:44 Podróże z historią s.IV - odc. 38 Łódź filmowa -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:13 Agrobiznes; STEREO, 16:9
TVP HD-0
05:40 M jak miłość s.I - odc. 1299 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Ranczo s.III - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Rodzinka.pl s.II - odc. 49 "Jesienny blues" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl s.II - odc. 50 "Boscy u doktora" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz s.II - odc. 27 (Ojciec Mateusz II odc. 14) - Spowiedź -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ojciec Mateusz s.II - odc. 28 (Ojciec Mateusz II odc. 15) - Sekrety klasztoru -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Repetytorium maturzysty - 01.06.2020; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Wywiady - Alternatywy 4 - Wspomnienia; felieton; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 20 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 41 "Deklaracja woli" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 42 "Prosto w serce" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Komisarz Alex s.XII - odc. 150 - (seria XII. odc. 7) - Jesteś moją córką -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 702 Ironia losu -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Ranczo s.VI - odc. 67 (seria VI, odc. 2) - Kozi róg -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.VI - odc. 68 (seria VI, odc. 3) - Narracja negacji -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 To był rok! - /19/; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 28; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz s.XII - odc. 159 (Ojciec Mateusz XII odc. 12) - Złoty interes -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.III - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.II - odc. 51"Golono - strzyżono" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. Kraj pełen skarbów (9); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Muzyka na dobry wieczór - Krzysztof Cugowski; koncert; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ośmiu wspaniałych - /9/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 7; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Rodzinka.pl s.VI - odc. 143 "Wyprowadzka" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl s.VI - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Ogniem i mieczem - odc. 2/4 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Na dobre i na złe - odc. 766 Kolejny sądny dzień -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Echo serca s.III - Odc. 39 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:05 Zakończenie dnia
TVP ROZRYWKA
06:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 161 Leszno -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Okrasa łamie przepisy - Francuskie tropy w mazurskiej kuchni -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Highlands (42) -  (N) (AD); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Familiada - odc. 2584; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Gra słów. Krzyżówka - /2/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Gra słów. Krzyżówka - /87/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Koło fortuny - odc 583 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (58) - Świnia -  (N); cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Kabaretowe Hity - Kabaret Ani Mru Mru; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Paranienormalni Tonight - Katarzyna Bujakiewicz; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Va Banque - odc. 23; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Familiada - odc. 2584; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 The Wall. Wygraj marzenia - /17/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Kostiumy i rekwizyty (1); Dla małoletnich od lat 12
14:15 Życie to Kabaret - Kraj sie śmieje - Kostiumy i rekwizyty (2); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (1) -  (N); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (2) -  (N); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa - Złote Bobry (3) -  (N); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Repetytorium maturzysty - 01.06.2020; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Kabaretowe Hity - Kabaret Ani Mru Mru; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Okrasa łamie przepisy - Szybkie owocowe konfitury -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Hebrydy i okolice (43) -  (N) (AD) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Gra słów. Krzyżówka - /83/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Gra słów. Krzyżówka - /88/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Va Banque - odc. 24; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (52) - Emigracja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Kabaretomaniacy - (4); Dla małoletnich od lat 12
23:40 Hity kabaretu - (21) - Gospodyni księdza i inne hity Kabaretu Nowaki; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc 582 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Koło fortuny - odc. 750 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Stachursky - Typ Niepokorny; Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (2); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia
Metro tv poland 2018
6:00 WstajeMY! (6/50) - program rozrywkowy
7:00 Top of the Top Festival - Sopot 2018 (7/15) - cykl felietonów
7:40 Angry Birds (20/60) - serial animowany
7:55 Wanda i Zielony Ludek (1/52) - serial animowany
8:10 Wanda i Zielony Ludek (2/52) - serial animowany
8:20 Dziewczyny z Hollywood: Elizabeth Taylor (1/17) - program rozrywkowy
8:30 Kocim okiem (1/8) - serial dokumentalny
9:00 Korki.tv: Godzina wychowawcza (79/135) - program edukacyjny
9:30 Korki.tv: Biologia (80/135) - program edukacyjny
10:00 Korki.tv: Godzina wychowawcza (81/135) - program edukacyjny
10:30 Korki.tv - 8 klasa: J. polski (17/36) - program edukacyjny
11:00 Korki.tv - 8 klasa: J. angielski (18/36) - program edukacyjny
11:30 Korki.tv: Historia (82/135) - program edukacyjny
12:00 Korki.tv: Biologia (83/135) - program edukacyjny
12:30 Korki.tv: Chemia (84/135) - program edukacyjny
12:55 Jak się uczyć (15/23) - program edukacyjny
13:00 Przyjaciele 9 (18/24) - serial komediowy
13:35 Przyjaciele 9 (19/24) - serial komediowy
14:05 Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania (21/40) - program rozrywkowy
14:35 Salon sukien ślubnych: Polska (5/8) - program rozrywkowy
15:05 Handlarze 2 (9/12) - serial fabularno-dokumentalny
15:50 Dr House (15/24) - serial obyczajowy
16:50 Odlotowy ogród: Nidzica (1/13) - magazyn poradnikowy
17:20 Wielka demolka (1/13) - program rozrywkowy
17:50 Milionerzy (177) - teleturniej
18:30 Metro 18:30 - program informacyjny
18:40 Jak się uczyć (16/23) - program edukacyjny
18:45 Wojny magazynowe 11 (10/16) - reality show
19:15 Gorączka złota (7/22) - serial dokumentalny
20:15 Kości (22/26) - serial kryminalny
21:15 Kości (23/26) - serial kryminalny
22:15 Nie do uwierzenia! (5/6) - serial dokumentalny
23:15 Celnicy na straży Europy 3 (6/16) - serial dokumentalny
23:45 Celnicy na straży Europy 3 (7/16) - serial dokumentalny
0:15 Bardzo ostry dyżur (5/10) - serial dokumentalny
1:15 Legendarne miejscówki (12/14) - serial dokumentalny
1:40 Co było dalej? (6/10) - serial dokumentalny
2:10 Rozmowy w toku: Jak przeżyć nadciągający koniec świata? - talk-show
2:50 Polscy truckersi (5/6) - program rozrywkowy
3:35 Wędkarstwo nasze hobby 2: Rzeczny spinning na niżówce 2 (12/25) - magazyn wędkarski
4:00 Wędkarstwo nasze hobby 2: Sandacze z gruntu (13/25) - magazyn wędkarski
4:25 PytANIA 3: Wszystkie pieniądze świata (2/31) - magazyn filmowy
4:35 Wędkarstwo nasze hobby 2: Sandaczowe manewry 1 (14/25) - magazyn wędkarski
5:00 PytANIA 3: Czas mroku (4/31) - magazyn filmowy
5:10 Męski typ: Jerzy Iwaszkiewicz (1/4) - talk-show
5:35 Wędkarstwo nasze hobby 2: Sandaczowe manewry 2 (15/25) - magazyn wędkarski
Pzom
6:00 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
6:25 Zoom na pogodę - program informacyjny
7:25 Kalejdoskop Polski (1) - program informacyjny
7:55 Zoom na pogodę - program informacyjny
8:30 Sprytny sposób na... (4) - magazyn poradnikowy
8:35 TV Okazje - magazyn reklamowy
9:10 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
9:35 Karpackie podróże małe i duże: Iwonicz, Rymanów (4) - cykl felietonów
9:50 Zoom na samorząd (20) - program informacyjny
10:00 Zoom radzi: E-urząd (9) - magazyn poradnikowy
10:05 Świetny przepis (19) - magazyn kulinarny
10:20 Zjawiska paranormalne 2: Kraina Wielkiej Stopy (2) - serial dokumentalny
11:20 Narzeczona ze Stambułu (136) - serial obyczajowy
12:20 Mój wymarzony dom: kupno, sprzedaż 2 (8) - magazyn poradnikowy
13:05 Mój wymarzony dom: kupno, sprzedaż 3 (12) - magazyn poradnikowy
14:05 Zamieszkaj w luksusie (10) - reality show
15:00 Bajeczne życie milionerów (4) - serial dokumentalny
15:35 Kalejdoskop Polski (2) - program informacyjny
16:00 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
16:25 Zoom na samorząd (9) - program informacyjny
16:30 Co ludzie powiedzą? 2: Lekcja dobrych manier (2) - serial komediowy
17:10 Co ludzie powiedzą? 2: Kolacja przy świecach (3) - serial komediowy
17:55 Szeptunka 6: Sikorka w ręku (42) - serial obyczajowy
18:25 Wiedźmy 5: Kochanka więźnia (42) - serial obyczajowy
19:00 Narzeczona ze Stambułu (136) - serial obyczajowy
20:00 Narzeczona ze Stambułu (137) - serial obyczajowy
21:00 Z archiwum X: Ostateczna odpowiedź Clyde'a Bruckmana (4) - serial SF
21:55 Z archiwum X: Życie pozaziemskie (17) - serial SF
22:55 Rekiny kabaretu: Kabaret Jurki, Kabaret Młodych Panów (2) - program rozrywkowy
23:45 I love kabaret (3) - program rozrywkowy
0:45 Hity polskiego kabaretu 3: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju/Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B (2) - program rozrywkowy
1:40 Rekiny kabaretu: Kabaret Ciach, Kabaret Jurki (5) - program rozrywkowy
2:30 Rekiny kabaretu: Kabaret Jurki, Kabaret Młodych Panów (9) - program rozrywkowy
3:20 I love kabaret (2) - program rozrywkowy
4:25 Kalejdoskop Polski (2) - program informacyjny
4:50 Wiedźmy 5: Kochanka więźnia (42) - serial obyczajowy
5:25 TV Okazje - magazyn reklamowy
Nowa TV 2019
6:00 TV okazje
6:15 TV okazje
6:40 Redakcja: Dział Śledczy: Miłość w sieci (9) - serial paradokumentalny
7:40 Pod lupą: Fabryka broni, polar, czarne skrzynki (1) - magazyn popularnonaukowy
8:10 Był sobie człowiek: Lata szaleństwa (25) - serial animowany
8:40 Był sobie człowiek: Była sobie Ziemia (26) - serial animowany
9:05 Obraz dnia (368) - program informacyjny
9:55 Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek (20) - serial paradokumentalny
10:45 Słoiki: Ukochana niania (4) - serial paradokumentalny
11:40 Ogarnij podwórko 3 (1) - reality show
12:00 Ogarnij podwórko 3 (2) - reality show
12:25 Robota na weekend: Sypialnia Marty (1) - program rozrywkowy
12:50 Łowcy małych domów: Mały metraż na wyspie (7) - program rozrywkowy
13:20 Przeprowadzka z miasta (1) - reality show
14:05 Kryptonim szef (15) - serial dokumentalny
14:55 Pielęgniarki (8) - serial paradokumentalny
15:45 Oszukane (2) - serial paradokumentalny
16:40 Szpital dziecięcy (2) - serial dokumentalny
17:35 Znaki losu: Stary dług (9) - serial fabularny
17:55 Znaki losu: Podwójne wątpliwości (10) - serial fabularny
18:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf (2) - program rozrywkowy
19:20 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących (1/2) - program rozrywkowy
20:15 Łowcy cieni. Pod presją: Sprzedawczyki (21) - serial paradokumentalny
21:00 Florida Keys - raj utracony - film dokumentalny, Francja 2019
22:00 USA - dzieci w więzieniach - film dokumentalny, Francja 2019
23:05 Mój nawiedzony dom (6) - serial dokumentalny
23:50 Niesamowite zagadki medyczne (1) - serial dokumentalny
0:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B (2) - program rozrywkowy
1:40 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba (4) - program rozrywkowy
2:10 Redakcja: Dział Śledczy: Dla dobra dzieci (18) - serial paradokumentalny
3:40 Sala operacyjna: Córeczko, nie bój się (1) - serial dokumentalny
4:10 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf (2) - program rozrywkowy
5:10 Pod lupą (9) - magazyn popularnonaukowy
5:40 Pod lupą (10) - magazyn popularnonaukowy
WP
5:05 Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/ Czesuaf (1) - program rozrywkowy
6:00 WP Raport (274) - program informacyjny
6:20 Premiera: Money. To się liczy (158) - program publicystyczny
6:50 Książę Harry i Meghan: miłość wbrew regułom - dramat biograficzny, USA 2018
8:50 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6) - program rozrywkowy
9:45 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6) - program rozrywkowy
10:05 1, 2, 3... Kabaret!: On, Ona, Ono (3) - program rozrywkowy
11:05 Kuchenne rewolucje Gordona Ramsaya 7 (1/10) - serial dokumentalny
12:00 Pokochaj lub sprzedaj 6 (19) - reality show
13:00 Pokochaj lub sprzedaj 6 (18) - reality show
14:00 Jak zarobić na remoncie 3 (1) - reality show
14:55 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (6) - serial dokumentalny
15:50 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (10) - serial dokumentalny
16:45 Luksusowe rezydencje 3 (17) - serial dokumentalny
17:05 Wariaci za kierownicą 2 (2) - serial dokumentalny
18:00 Top Gear (7) - magazyn motoryzacyjny
19:00 Policjanci z Miami: Łatwe zadanie (13) - serial kryminalny
20:00 Premiera: Policjanci z Miami: Złoty Trójkąt (Część 1) (14) - serial kryminalny
21:00 Dzień zagłady: Odliczanie (7) - serial dokumentalny
22:00 Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru/ Szymon Łątkowski 2 (5) - program rozrywkowy
22:55 1, 2, 3... Kabaret!: Wino, kobiety i śpiew (2) - program rozrywkowy
23:50 Państwo z kartonu (6) - serial komediowy
0:00 Kabaret na żądanie (26) - program rozrywkowy
0:55 Miłość od pierwszego miliona: Bez ciśnienia nie ma pierścienia (5) - reality show
1:45 Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (14) - serial dokumentalny
2:35 Modus (4) - serial kryminalny
3:30 Modus (5) - serial kryminalny
4:25 Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (1) - program rozrywkowy
Polsat News-0
5:00 Poszukiwacze historii - serial dokumentalny
5:20 W bliskim planie - magazyn
5:45 Interwencja - magazyn reporterów
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
7:45 Graffiti - program publicystyczny
8:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:55 Pogoda - program informacyjny
10:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:45 Pogoda - program informacyjny
12:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
13:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30 Sport - program informacyjny
15:35 Pogoda - program informacyjny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:30 Godziny szczytu - magazyn informacyjny - magazyn informacyjny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:30 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
20:00 Debata dnia - program publicystyczny
21:15 Interwencja Extra - magazyn reporterów
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
22:55 Pogoda - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:45 Biznesowy obraz dnia - program informacyjny
0:00 Pogoda - program informacyjny
0:10 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:40 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:10 SuperLudzie - serial dokumentalny
1:35 Interwencja - magazyn reporterów
1:45 Łowca pedofilów - serial dokumentalny
2:10 W bliskim planie - magazyn
2:30 SuperLudzie - serial dokumentalny
TVP SERIALE
05:35 Na sygnale - odc. 80 "Wieczór panieński" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Rodzinka.pl s.XI - odc. 221 "Trzy gracje" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 222 "Ale nam tu dobrze" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Jan Serce - odc. 9/10 - Pożar serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 54 - Narkoman; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Złotopolscy - odc. 55 - Spacer; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:25 O mnie się nie martw s.II - s. II odc. 1/13 -  (N) (AD)  45'; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl s.IV - odc. 96 "Kuzyn Artur" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinka.pl s.IV - odc. 97 "Historie samochodowe" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 M jak miłość - odc. 1312 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Rodzinka.pl s.IV - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Jak zostać kotem (Nine Lives)  83'; komedia kraj prod.Kanada, Chiny, Francja (2016); reż.:Barry Sonnenfeld; wyk.:Kevin Spacey, Jennifer Garner, Malina Weissman, Christopher Walken; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ojciec Mateusz s.XV - odc. 199 (Ojciec Mateusz XV odc. 13) - Manuela -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 200 (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) - Idol -  (N) (AD)  43'; serial kryminalny TVP; reż.:Artur Żmijewski; wyk.:Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Kinga Preis, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Redbad Klijnstra, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Na dobre i na złe - odc. 548 - Cień szansy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Ranczo s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo s.VI - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl s.XI - odc. 223 "W mieszczańskich okowach" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Rodzinka.pl s.XI - odc. 224 "Prohibicja domowa" sezon 11 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 201 (Ojciec Mateusz XVI odc. 2) - Myszka Miki -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 271 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 7) - Chwila nieuwagi -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.VI - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.VI - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 202 (Ojciec Mateusz XVI odc. 3) - Lotnisko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Strażacy s.II - odc. 14 (seria II, odc. 4) - Trudne decyzje -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Przystań - odc. 6/13 - Krokodylek -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Jan Serce - odc. 8/10 - Matylda -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Jan Serce - odc. 9/10 - Pożar serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 O mnie się nie martw s.II - s. II odc. 1/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Ja to mam szczęście! - odc. 1 -  (N)  23'; serial TVP; reż.:Sylwester Jakimow, Karol Klementewicz; wyk.:Kinga Preis, Jacek Braciak, Anna Seniuk, Tomek Karolak, Przemysław Sadowski, Zdzisław Wardejn, Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka; Dla małoletnich od lat 7
05:00 Ja to mam szczęście! - odc. 2 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zakończenie dnia
Polsat Sport (2016)
5:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
7:00 Poranek z Polsatem Sport - program sportowy
8:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Miedź Legnica - Legia Warszawa
10:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz: Iran - Polska 11.07.2019
12:30 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Europy w Turcji - mecz półfinałowy: Polska - Bułgaria 13.09.2009
15:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Świata w Polsce - mecz: Polska - Brazylia 16.09.2014
17:30 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Świata w Polsce - mecz półfinałowy: Niemcy - Polska 20.09.2014
20:00 Magazyn Bundesligi - magazyn piłkarski
20:40 Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech - mecz półfinałowy: Polska - USA 29.09.2018
22:25 FEN 28 News - program informacyjny
23:00 Największe mecze polskiej siatkówki: Memoriał Huberta Wagnera 2019: Polska - Finlandia 03.08.2019
1:00 Boks: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie - walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski 31.05.2019
Polsat film 2020
6:15 Górale (29) - serial dokumentalny
6:40 Górale (30) - serial dokumentalny
7:10 Nasz nowy dom (135) - reality show
8:05 Podróż za jeden uśmiech - film przygodowy, Polska 1972
9:50 Awantura o Basię - film obyczajowy, Polska 1959
11:45 Gdzie jest Nemo? - film animowany, USA 2003
13:45 Jeździec wielorybów - dramat obyczajowy, Nowa Zelandia/Niemcy 2002
15:45 Osobliwy dom pani Peregrine - film fantasy, Belgia/Wielka Brytania/USA 2016
18:15 Karate Kid - film przygodowy, Chiny/USA 2010
21:00 Intrygujący poniedziałek: Tanna - melodramat, Australia 2015
23:05 Baywatch. Słoneczny patrol - komedia, Wielka Brytania/USA/Chiny 2017
1:20 Gliniarze (362) - serial paradokumentalny
2:15 Gliniarze (363) - serial paradokumentalny
3:10 Gliniarze (306) - serial paradokumentalny
4:05 Gliniarze (307) - serial paradokumentalny
5:00 Na ratunek 112 (75) - serial paradokumentalny
5:30 Na ratunek 112 (76) - serial paradokumentalny
Comedy Central 2018
6:00 Dwóch i pół 7: Tinkle Like a Princess (16) - serial komediowy
6:30 Dwóch i pół 7: I Found Your Mustache (17) - serial komediowy
7:00 Dwóch i pół 7: Ixnay on the Oggie Day (18) - serial komediowy
7:30 Dwóch i pół 7: Keith Moon is Vomiting in his Grave (19) - serial komediowy
8:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Champagne Reflection (10) - serial komediowy
8:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Clean Room Infiltration (11) - serial komediowy
9:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Space Probe Disintegration (12) - serial komediowy
9:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Anxiety Optimization (13) - serial komediowy
10:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Troll Manifestation (14) - serial komediowy
10:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Comic Book Store Regeneration (15) - serial komediowy
11:00 Przyjaciele 5: The One With All The Thanksgiving (8) - serial komediowy
11:30 Przyjaciele 5: The One With Ross's Sandwich (9) - serial komediowy
12:00 Przyjaciele 5: The One With The Inappropriate Sister (10) - serial komediowy
12:30 Przyjaciele 5: The One With All The Resolutions (11) - serial komediowy
13:00 Przyjaciele 5: The One With Chandler's Work Laugh (12) - serial komediowy
13:30 Przyjaciele 5: The One With Joey's Bag (13) - serial komediowy
14:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Intimacy Acceleration (16) - serial komediowy
14:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Colonization Application (17) - serial komediowy
15:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Leftover Thermalization (18) - serial komediowy
15:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Skywalker Incursion (19) - serial komediowy
16:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Fortification Implementation (20) - serial komediowy
16:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Communication Deterioration (21) - serial komediowy
17:00 Pełniejsza chata 2: Pączkowa masakra (9) - serial komediowy
17:30 Pełniejsza chata 2: Koncert (10) - serial komediowy
18:00 Przyjaciele 5: The One Where Everybody Finds Out (14) - serial komediowy
18:30 Przyjaciele 5: The One With The Girl Who Hits Joey (15) - serial komediowy
19:00 Przyjaciele 5: The One With The Cop (16) - serial komediowy
19:30 Przyjaciele 5: The One With Rachel's Inadvertent Kiss (17) - serial komediowy
20:00 Przyjaciele 5: The One Where Rachel Smokes (18) - serial komediowy
20:30 Przyjaciele 5: The One Where Ross Can't Flirt (19) - serial komediowy
21:00 Pełniejsza chata 2: Nowy rok i nowe dziecko (13) - serial komediowy
21:35 Pełniejsza chata 3: Best Lato Ever (1) - serial komediowy
22:05 Teoria wielkiego podrywu 8: The Graduation Transmission (22) - serial komediowy
22:30 Teoria wielkiego podrywu 8: The Maternal Combustion (23) - serial komediowy
23:00 Teoria wielkiego podrywu 8: The Commitment Determination (24) - serial komediowy
23:30 Teoria wielkiego podrywu 9: The Matrimonial Momentum (1) - serial komediowy
0:00 Teoria wielkiego podrywu 9: The Separation Oscillation (2) - serial komediowy
0:30 Teoria wielkiego podrywu 9: The Bachelor Party Corrosion (3) - serial komediowy
1:00 Comedy Club (5) - program rozrywkowy
1:30 Comedy Club (6) - program rozrywkowy
2:05 Drunk History - Pół litra historii (3) - program rozrywkowy
2:30 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek/ Żółta Calibra/ Odbić szerszenia/ Problemy z małym (4) - serial animowany dla dorosłych
2:50 Blok Ekipa: Na stłuczkę (5) - serial animowany dla dorosłych
3:15 Graczykowie: Łańcuszek (52) - serial komediowy
3:40 Graczykowie: Rekord (53) - serial komediowy
4:05 Graczykowie: Mamusia (54) - serial komediowy
4:50 Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski (16) - serial komediowy
5:15 Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (1) - serial komediowy
5:35 Daleko od noszy (2) - serial komediowy
Nickelodeon 2009
6:00 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: Wiadomość/Pomocnik (12) - serial animowany
6:25 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: Pozytywka/Przesyłka specjalna (13) - serial animowany
6:50 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: Tęskniąc za panią Smith/Kto się boi potworów? (14) - serial animowany
7:20 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: Super dziewczyny/ Egzamin (15) - serial animowany
7:45 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: To jest moja impreza/ Seville kontra Humpry (16) - serial animowany
8:10 Niebezpieczny Henryk: Straszny Jasper (7) - serial komediowy
8:40 Niebezpieczny Henryk: Kamień z kosmosu (8) - serial komediowy
9:00 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2: Tylko z zaproszeniem (17) - serial animowany
9:30 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 2: Shifu i jego była (18) - serial animowany
9:55 Harmidom: Rock and roll na koncercie/Wielki harmider w Harmidomu (13) - serial animowany
10:20 Harmidom: Przykrywki/Prawie randka (15) - serial animowany
10:45 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn: Drużyna (9) - serial komediowy
11:10 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn: Śmierdząca sprawa (10) - serial komediowy
11:35 Grzmotomocni: Grzmotomocni doktorzy (19) - serial dla młodzieży
12:05 Grzmotomocni: Tata chemik (20) - serial dla młodzieży
12:30 Victoria znaczy zwycięstwo: Sztuka przetrwania upału (17) - serial dla młodzieży
12:55 Victoria znaczy zwycięstwo: Przygoda w samolocie (18) - serial dla młodzieży
13:20 iCarly 4: Ścinki 2: Wywiad z salsą w tle (11) - serial dla młodzieży
13:45 iCarly 5: Restauracja (2) - serial dla młodzieży
14:15 Dodaj magii: Dodaj Trudith (8) - serial dla dzieci
14:35 Niebezpieczny Henryk 4: Henryk i problem z Frittle (15) - serial komediowy
15:00 Alvinnn!!! I wiewiórki 2: Szymon - super magik/ Belfer (3) - serial animowany
15:30 SpongeBob Kanciastoporty 3: Śmiecioburger/Głupie pudło (4) - serial animowany
15:55 SpongeBob Kanciastoporty: Syrenamen i Skorupin IV: pełny metraż (45) - serial animowany
16:10 Victoria znaczy zwycięstwo 3: Skrzypce i skarpety (27) - serial dla młodzieży
16:35 Grzmotomocni 2: Hicior (24) - serial dla młodzieży
17:00 Grzmotomocni 3: Prosto do tarczy (1) - serial dla młodzieży
17:25 Big Time Rush 2: Bardzo trudne rozstanie (18) - serial dla młodzieży
17:50 Big Time Rush 2: Ekologia jest bardzo ważna (19) - serial dla młodzieży
18:15 Niebezpieczny Henryk: Prawda wychodzi na jaw (4) - serial komediowy
18:40 Niebezpieczny Henryk: Łzy Żuczka Śmieszka (5) - serial komediowy
19:05 Niebezpieczny Henryk: Zastępstwo (6) - serial komediowy
19:30 Niebezpieczny Henryk: Straszny Jasper (7) - serial komediowy
19:55 Victoria znaczy zwycięstwo 2: Koncert Keshy (10) - serial dla młodzieży
20:25 Dodaj magii: Dodaj wspomnień (10) - serial dla dzieci
20:45 iCarly: 50 iCarly (16) - serial dla młodzieży
21:15 Sam & Cat: Wojna opiekunek (5) - serial dla młodzieży
21:40 Sam & Cat: Niania dla Goomera (6) - serial dla młodzieży
22:10 Hotel 13 2: Wykonuję tylko swoją pracę (37) - serial dla młodzieży
22:20 Hotel 13 2: Przyjaźń czy kochanie (38) - serial dla młodzieży
22:35 Hotel 13 2: Co jest w skrzynce (39) - serial dla młodzieży
22:50 Hotel 13 2: Tajemnica drugiego piętra (40) - serial dla młodzieży
23:05 Hotel 13 2 (1) - serial dla młodzieży
23:20 Hotel 13 2 (2) - serial dla młodzieży
23:35 Hotel 13 2 (3) - serial dla młodzieży
23:45 Hotel 13 2 (4) - serial dla młodzieży
0:00 Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58) - serial komediowy
0:40 Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60) - serial komediowy
1:25 Rodzina zastępcza: Banita (61) - serial komediowy
2:10 Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57) - serial komediowy
2:50 Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58) - serial komediowy
3:35 Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60) - serial komediowy
4:20 Rodzina zastępcza: Banita (61) - serial komediowy
5:00 Rodzina zastępcza: Ciężki los ojca (9) - serial komediowy
5:45 Psi Patrol 2: Pieski ratują rodzinę słoni (14) - serial animowany
Kino Polska 2009
6:05 Licencja na wychowanie (23) - serial komediowy
6:45 TV okazje
7:55 Licencja na wychowanie (24) - serial komediowy
8:35 Soból i panna - melodramat, Polska 1983
10:25 Ławeczka - film obyczajowy, Polska 2004
12:00 TV okazje
12:25 Beata - film obyczajowy, Polska 1964
14:10 Przemytnicy - film obyczajowy, Polska 1984
16:00 Stawka większa niż życie: Ostatnia szansa (5/18) - serial wojenny
17:05 Stawka większa niż życie: Podwójny nelson (6) - serial wojenny
18:10 Kabaretowy rejs (77) - program rozrywkowy
19:05 Kabaretowy rejs (78) - program rozrywkowy
20:00 Trick - komedia sensacyjna, Polska 2010
21:55 Galerianki - dramat obyczajowy, Polska 2009
23:20 Pora na czarownice - dramat obyczajowy, Polska 1994
1:30 Tam i z powrotem - film obyczajowy, Polska 2001
3:40 Sztuka kochania - komedia erotyczna, Polska 1989
5:40 Chrońmy zdrowie - film krótkometrażowy, Polska 1950
Polsat Sport Extra 2016
6:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Austria - Polska 21.03.2019
8:30 Piłka nożna: Liga czeska - mecz: MFK Karvina - AC Sparta Praga
10:50 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: PGE FKS Stal Mielec - Lech Poznań
13:00 Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Miedź Legnica - Legia Warszawa
15:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Łotwa 24.03.2019
17:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
18:30 Sporty walki: FEN 25: Ostróda Fight Night - walka: Maciej Jewtuszko - Vaso Bakocevic 15.06.2019
20:30 Piłka nożna z archiwum: Liga włoska - mecz: Juventus FC - AS Roma 22.04.2012
22:30 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Macedonia Północna - Polska 7.06.2019
1:00 Sporty walki: KSW 52 - walka: Mamed Khalidov - Scott Askham 07.12.2019
Polsat Comedy Central Extra
6:00 Graczykowie: Imieniny (29) - serial komediowy
6:30 Graczykowie: Samochód (30) - serial komediowy
7:00 Dwie spłukane dziewczyny: And the Broken Hearts (16) - serial komediowy
7:30 Dwie spłukane dziewczyny: And the Kosher Cupcakes (17) - serial komediowy
8:00 Świat według Kiepskich: Kajfasz (3) - serial komediowy
8:30 Świat według Kiepskich: Gdzie jest Karolak (4) - serial komediowy
9:00 Allo, allo! 7: Cześć, Hans! (4) - serial komediowy
9:45 Allo, allo! 7: Linie komunikacyjne (5) - serial komediowy
10:30 Kabaret na żywo: Chcę wyjechać na wieś (9) - program rozrywkowy
12:30 Świat według Kiepskich: Małpia grypa (6) - serial komediowy
13:00 Świat według Kiepskich: Ram Dżam Dżam (7) - serial komediowy
13:30 Dwie spłukane dziewczyny: And the One-Night Stands (18) - serial komediowy
14:00 Dwie spłukane dziewczyny: And the Spring Break (19) - serial komediowy
14:30 Mike i Molly 2: Peggy Goes to Branson (18) - serial komediowy
15:00 Mike i Molly 2: Molly Can't Lie (19) - serial komediowy
15:30 Mike i Molly 2: The Dress (20) - serial komediowy
16:00 Allo, allo! 7: Duch Nouvion (6) - serial komediowy
16:40 Allo, allo! 7: Beczka pełna lotników (7) - serial komediowy
17:30 Świat według Kiepskich: Momento Mori (9) - serial komediowy
18:00 Świat według Kiepskich: Tajfun (10) - serial komediowy
18:30 Świat według Kiepskich: Wyjadacz (11) - serial komediowy
19:00 I kto tu rządzi?: Teść marnotrawny (12) - serial komediowy
19:30 I kto tu rządzi?: Odbijany (13) - serial komediowy
20:00 Niania 9: Prawie jak rodzice (9) - serial komediowy
20:30 Niania 9: Listy Apolonii (10) - serial komediowy
21:00 Przyjaciele 5: The One With All The Kissing (2) - serial komediowy
21:30 Przyjaciele 5: The One Hundredth (3) - serial komediowy
22:00 Przyjaciele 5: The One Where Phoebe Hates PBS (4) - serial komediowy
22:30 Przyjaciele 5: The One With The Kips (5) - serial komediowy
23:00 Drunk History - Pół litra historii (1) - program rozrywkowy
23:30 Comedy Club 3 (5) - program rozrywkowy
0:00 Dwie spłukane dziewczyny: And the Drug Money (20) - serial komediowy
0:30 Dwie spłukane dziewczyny: And the Messy Purse Smackdown (21) - serial komediowy
1:00 Blok Ekipa: Ś(l)ub (12) - serial animowany dla dorosłych
1:30 Blok Ekipa: Pod pantoflem (13) - serial animowany dla dorosłych
2:00 Włatcy móch 5: Lekcja 66: Wioha (15) - serial animowany dla dorosłych
2:25 Włatcy móch 6: Lekcja 67: Óczucie wyszcze (1) - serial animowany dla dorosłych
2:50 Włatcy móch 6: Lekcja 68: Zemsta Zajjo (2) - serial animowany dla dorosłych
3:15 Miasteczko South Park 22: Bez spełnienia (9) - serial animowany dla dorosłych
3:40 Comedy Club 4 (2) - program rozrywkowy
4:05 Kabaret na żywo: Chcę wyjechać na wieś (9) - program rozrywkowy
5:35 Rodzina zastępcza: Kronika rodzinna (44) - serial komediowy
Polsat cafe 2020
6:00 Fajka pokoju (195) - program publicystyczny
7:00 Szpital dziecięcy (29) - serial dokumentalny
8:00 Sekrety rodziny (103) - serial paradokumentalny
9:00 Biedni kontra bogaci (10) - reality show
10:00 Nasz nowy dom (43) - reality show
11:00 Fajka pokoju (196) - program publicystyczny
12:00 Niania (79) - serial komediowy
12:30 Niania (80) - serial komediowy
13:00 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (94) - program rozrywkowy
15:00 Shopping Queens. Królowe Zakupów (29) - program rozrywkowy
16:00 Spektakularne metamorfozy (5) - reality show
17:00 Nasz nowy dom (137) - reality show
18:00 Biedni kontra bogaci (6) - reality show
19:00 Miłość na talerzu (21) - program rozrywkowy
20:00 Zdrady (104) - serial paradokumentalny
21:00 Bogaty dom - biedny dom (13) - reality show
22:00 Gry małżeńskie (16) - reality show
23:00 Zdrady (76) - serial paradokumentalny
0:00 Nieudane operacje plastyczne (3) - serial dokumentalny
1:00 Z kamerą u Kardashianów (7) - reality show
2:00 Błędy natury (2) - serial dokumentalny
3:00 Nowy wygląd, nowa ja (5) - serial dokumentalny
4:00 Na granicy śmierci (1) - serial dokumentalny
5:00 Gry małżeńskie (23) - reality show
Polsat play 2020
6:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (143) - program rozrywkowy
6:30 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (100) - program rozrywkowy
7:00 Pogromcy mitów (176) - serial dokumentalny
8:00 Pogromcy mitów (177) - serial dokumentalny
9:00 Autostrada przez piekło (1) - serial dokumentalny
10:00 Malanowski i partnerzy: Wykapany tatuś (96) - serial fabularno-dokumentalny
10:30 Malanowski i partnerzy: W szachu (97) - serial fabularno-dokumentalny
11:00 Malanowski i partnerzy: Zbuntowany bez powodu (98) - serial fabularno-dokumentalny
11:30 Malanowski i partnerzy: Wykorzystany gwałciciel (99) - serial fabularno-dokumentalny
12:00 Popiół i diament - dramat społeczny, Polska 1958
14:00 Hardkorowy lombard (114) - serial dokumentalny
14:30 Hardkorowy lombard (115) - serial dokumentalny
15:00 Więzienny świat (12) - serial dokumentalny
16:00 Więzienny świat (13) - serial dokumentalny
17:00 Tajemnice najdziwniejszych broni świata (2) - serial dokumentalny
18:00 Poszukiwacze historii: Wunderwaffe - cudowna broń Hitlera (49) - serial dokumentalny
18:30 Poszukiwacze historii: Szybka akcja w Świętokrzyskiem (50) - serial dokumentalny
19:00 Więzienie (26) - serial dokumentalny
19:30 Więzienie (27) - serial dokumentalny
20:00 Łowcy nazistów (11) - serial dokumentalny
21:00 Poszukiwacze historii: Tajemnica Hammerstein (84) - serial dokumentalny
21:30 Poszukiwacze historii (125) - serial dokumentalny
22:00 Tajna historia XX wieku: Tajemnica Herberta K. (28) - serial dokumentalny
22:30 Tajna historia XX wieku: Skarb obozów (29) - serial dokumentalny
23:00 Więzienie (67) - serial dokumentalny
23:30 Śmierć na 1000 sposobów (7) - serial dokumentalny
0:00 Śmierć na 1000 sposobów (8) - serial dokumentalny
0:30 Rozwiązła kuzynka - film erotyczny, Francja 2016
2:30 1000 sposobów na (2) - serial dokumentalny
3:00 1000 sposobów na (3) - serial dokumentalny
3:25 Pogromcy mitów: James Bond. Wydanie specjalne (2) - serial dokumentalny
4:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (10) - serial dokumentalny
5:00 Łowca pedofilów: Rajtuzy (55) - serial dokumentalny
5:30 Łowca pedofilów: Głuchy telefon (56) - serial dokumentalny
Tele5 big
6:00 Śpiewające Brzdące - program muzyczny
9:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (11) - program rozrywkowy
10:00 Czarny koń - dramat obyczajowy, USA 2004
12:00 Mango - telezakupy
14:15 Telesprzedaż
16:10 Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (24) - program rozrywkowy
16:30 Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (28) - program rozrywkowy
16:45 Coś śmiesznego: Kabaret Ciach (20) - program rozrywkowy
17:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (4) - program rozrywkowy
18:00 Nowy Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (3) - program rozrywkowy
19:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (11) - program rozrywkowy
20:00 Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (4) - program rozrywkowy
21:00 Nowy Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (6) - program rozrywkowy
22:00 Śmiertelna pogoń - film sensacyjny, USA 2011
23:45 Niegrzeczne pogaduszki - film erotyczny, Szwajcaria/Niemcy 2008
1:20 Nowy Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (6) - program rozrywkowy
2:15 Heheszki na całego (22) - program rozrywkowy
2:45 Heheszki na całego (23) - program rozrywkowy
3:10 Heheszki na całego (24) - program rozrywkowy
3:35 Heheszki na całego (25) - program rozrywkowy
4:00 Niesamowite tajemnice: Żywy duch (35) - serial grozy
5:00 Na osi (282) - magazyn motoryzacyjny
5:40 Nocny patrol - program rozrywkowy
Polonia-logo
06:15 wojsko - polskie.pl - odc. 103; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Nela Mała Reporterka - Ogromne czerwone rozgwiazdy czyli niebo na dnie morza -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Awantura o Basię - odc. 9 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Awantura o Basię - odc. 10 - Awantura dziesiąta, czyli rzecz o niezwykłej wyprawie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2190 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 21; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Kulturalni PL - (509); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Naj, naj, najważniejsze; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rodzinka Dinka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Domisie - Dzień Dziecka; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat - W krainie 1001 nocy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Magiczne drzewo  83'; film przygodowy; reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka -  Małpy - trąby czyli Nosacze -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:45 Koronawirus. Poradnik; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Moja klasa - Back to school - odc. 4 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Afrykański Cud Maksymiliana; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2190 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 335; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Baw się słowami - /33/ Imieniny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:50 O mnie się nie martw s.XI odc. 10/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /40/; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Focus on Poland - (355); STEREO, 16:9
23:30 Historia na ten czas - Marek Barański cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Nie tylko Gustlik; film dokumentalny; reż.: Adam Kraśnicki; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Moja klasa - Back to school - odc. 4 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Z pamięci - /13/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 335; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Nela Mała Reporterka -  Dalekie plemiona Birmy -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Baw się słowami - /33/ Imieniny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Cała Polska Czyta dzieciom - Smok wawelski; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 10/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Historia jednego obrazu - /34/ Akt kobiecy z bucikiem Stanisław Westwalewicz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2190 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /40/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N)  45'; serial obyczajowy TVP; reż.:Adek Drabiński; wyk.:Joanna Brodzik, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Anna Czartoryska, Jerzy Szejbal, Piotr Grabowski, Agnieszka Mandat, Joanna Drozda, Maciej Wierzbicki, Sylwia Arnesen; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Powroty - /20/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (355); STEREO, 16:9
TVP Wilno
06:15 wojsko - polskie.pl - odc. 103; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Nela Mała Reporterka - Ogromne czerwone rozgwiazdy czyli niebo na dnie morza -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Awantura o Basię - odc. 9 - Awantura dziewiąta, czyli rzecz o niespodziewanym spadku -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Awantura o Basię - odc. 10 - Awantura dziesiąta, czyli rzecz o niezwykłej wyprawie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2190 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 21; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Kulturalni PL - (509); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Naj, naj, najważniejsze; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Rodzinka Dinka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Domisie - Dzień Dziecka; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat - W krainie 1001 nocy; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Magiczne drzewo  83'; film przygodowy; reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nela Mała Reporterka -  Małpy - trąby czyli Nosacze -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno - 176; STEREO, 16:9
17:45 Czas honoru - odc. 52 "Złoty konwój"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wielcy Polacy, wielkie historie - Generał Polskich Nadziei - Władysław Anders - cz. 2; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Rodzinka.pl s.VI - odc. 136 "Życie jest ciężkie"; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:50 O mnie się nie martw s.XI odc. 10/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /21/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Focus on Poland - (355); STEREO, 16:9
23:30 Historia na ten czas - Marek Barański cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Nie tylko Gustlik; film dokumentalny; reż.: Adam Kraśnicki; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Moja klasa - Back to school - odc. 4 -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Z pamięci - /13/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 335; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Nela Mała Reporterka -  Dalekie plemiona Birmy -  (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Baw się słowami - /33/ Imieniny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Cała Polska Czyta dzieciom - Smok wawelski; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 10/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Historia jednego obrazu - /34/ Akt kobiecy z bucikiem Stanisław Westwalewicz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2190 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /21/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 2020. Czas nieznany odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  (N)  45'; serial obyczajowy TVP; reż.:Adek Drabiński; wyk.:Joanna Brodzik, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Anna Czartoryska, Jerzy Szejbal, Piotr Grabowski, Agnieszka Mandat, Joanna Drozda, Maciej Wierzbicki, Sylwia Arnesen; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Powroty - /20/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Focus on Poland - (355); STEREO, 16:9
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.