FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
09:05 Klasyka Animacji; Weseli łowcy; film animowany prod. radzieckiej
09:15 Klasyka Animacji; Żółty bocian; film animowany prod. radzieckiej
09:25 Domisie; program dla dzieci
09:50 Ania z Zielonego Wzgórza; - Zły chłopiec; 2000  serial animowany prod. kanadyjskiej; reż: Liliane Andre
10:20 Moda na sukces; odc. 2371; serial prod. USA (dolby surround)
10:45 Nic nie trwa wiecznie; odc. 1; (Nothing Lasts Forever); 1995  serial prod. USA; reż: Jack Bender; wyk: Gail O'Grady, Brooke Shields, Vanessa Williams
11:35 Telezakupy
11:55 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 To trzeba wiedzieć; magazyn
12:25 Po pierwsze pomysł; magazyn
12:40 Plebania; odc. 475; telenowela TVP (STEREO)
13:10 Klan; odc. 878; telenowela TVP
13:35 Książki na jesień
13:40 Wielki świat małych odkrywców; program poradnikowy
14:00 Zapomniane pracownie
14:20 W labiryncie; odc. 58 - Cios; serial TVP
14:56 Książki na jesień
15:00 Wiadomości
15:10 Bez pardonu; 2000  serial kryminalny prod. USA [za zgodą rodziców]
16:00 SexEmisja; odc. 3 - Biologia rozrodu
16:25 Moda na sukces; odc. 2371; serial prod. USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Polska z bocznej drogi; reportaż
17:30 Klan; odc. 881; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:30 Tak, kochanie; serial komediowy prod. USA
19:00 Wieczorynka; Roztańczona Angelina; Bruno Brum Brum; serial animowany prod. angielskiej [stereo]
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:22 Pogoda
20:30 Okruchy życia; Zaskakująca przemiana; (Change of Heart); 1998  dramat prod. USA (88') /za zgodą rodziców/; reż: Arvin Brown; wyk: Jean Smart, John Terry, Dorian Harewood
22:05 Miej świadomość; Lepiej żyć niż umrzeć; 2004  film dokumentalny prod. chińskiej; reż: Weijun Chen
23:10 Wiadomości
23:25 Ferrari; cz. 1; Enzo Ferrari; 2003  serial prod.włoskiej/Dolby Surround/; reż: Carlo Carlei; wyk: Sergio Castellitto,Ed Stoppard
00:50 Nowe gwiazdy Europy; odc. 8 - Demokracja; 2004  cykl dokumentalny prod. duńskiej; reż: Axel Boisen, Soren Carlsen
01:15 Robbie Williams; koncert /stereo/
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:05 Na dobry początek; Maryla Rodowicz
07:15 Dwójka Dzieciom; Żegnaj Rockefeller; odc. 6; 1992  serial TVP; reż: Waldemar Szarek
07:40 Dwójka Dzieciom; Marceli Szpak dziwi się światu; - Spotkanie; serial animowany prod.polskiej
07:50 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; - Jedynak; serial animowany prod. polskiej
08:05 Na dobre i na złe; odc. 165 - Siostra zakonna; serial prod. TVP [stereo]
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
10:00 Lubię czytać; magazyn [stereo]
10:10 10 minut tylko dla siebie; magazyn
10:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; magazyn
10:50 Parodie, parodie. Wieczór parodii kabaretowych; [stereo]; wyk: Kabarety: Ani Mru Mru, DNO, Afera, Szum, Jurki, Pod Wyrwigroszem, Moralnego Niepokoju, prowadzenie Grzegorz Halama
11:40 Od przedszkola do Opola; - Big Cyc; program rozrywkowy
12:15 Święta wojna; - Ubezpieczenie; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:17 Pogoda
13:21 Przystanek praca; magazyn
13:30 Znaki czasu; magazyn
13:50 Podróż do ziemi obiecanej; serial prod. USA
14:35 Gra z cieniem; teleturniej
15:05 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
16:00 Panorama
16:15 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 270; serial TVP
17:05 Angielski z Kevinem
17:10 Środa melomana; Camerata; magazyn muzyczny
17:40 Na drodze bezpiecznie; felieton
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Ale jazda!; magazyn
20:00 Panorama flesz
20:05 M jak miłość; odc. 271; serial TVP (stereo)
21:00 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:05 Komornicy; - Rewir 4; serial dok.prod.polskiej (za zgodą rodziców)
21:35 XII Międzynarodowy Festiwal Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2004
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:35 Pogoda
22:45 S jak szpieg; Małżeństwo doskonałe; reportaż
23:15 Alibi na środę; Bardzo wredne typki; (Very Mean Men); 2000  czarna komedia gangsterska (89') [pod nadzorem rodziców]; reż: Tony Vitale; wyk: Matthew Modine, Ben Gazzara, Charles Durning, Martin Landau
00:50 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:50 ECHA DNIA    
07:15 TELEZAKUPY
07:30 KURIER
07:45 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
08:00 Z ARCHIWUM KURIERA (POWT.)     
08:10 ARCHITEKTURA WARSZAWY
08:25 POGODA DLA WARSZAWY I MAZOWSZA
08:30 KURIER
08:45 GOŚĆ DNIA    
09:00 TRANSMISJA POSIEDZENIA SEJMU RP
16:00 SENAT STUDIO SENACKIE   
16:30 KURIER
16:45 WIADOMOŚCI KURIERA
16:50 WYWIAD KURIERA   
17:00 WARSZAWA ZNANA I NIEZNANA  
17:30 KURIER
17:45 TELEWIZYJNY KURIER MAZOWIECKI
18:05 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
18:30 PO TWOJEJ STRONIE
19:00 KOWALSKI I SCHMIDT   
19:30 TELEZAKUPY
20:00 TELEKURIER    
20:30 KURIER
20:50 ECHA DNIA    
21:15 KURIER SPORTOWY
21:20 STUDIO POGODA
21:30 KURIER GOSPODARCZY
21:45 KURIER WARSZAWY I MAZOWSZA
22:10 WIADOMOŚCI SPORTOWE
22:30 KURIER
22:45 STUDIO POGODA
22:55 TO JEST TEMAT        
23:10 RZYMSKI BUTIK; włoski film fabularny, 1999
00:45 TELE MOTOR SPORT
01:10 ZAMKI GROZY
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Podać rękę /powt./
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
w godz. 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 i 15.30 - Kurier (wersja graficzna)
16.00 Senat - studio senackie
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Etos: "Nasi przyjaciele" - magazyn katolicki /powt./
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Temat wiejski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Rodno zemia - magazyn kaszubski /powt./
19.00 Kowalski i Schmidt - magazyn polsko-niemiecki
19.25 Telezakupy
19.45 To jest temat: "Las jest najważniejszy"
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
22.05 Tygodnik gospodarczy
22.15 Gość "3" /powt./
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.55 To jest temat: "Szwadron"
23.10 Rzymski butik odc.5/6/ "Romeo" - włoski serial fabularny
0.45 Tele Motor Sport
1.10 Zamki grozy: "Stalowy pierścień" - film dokumentalny
1.40 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Zwariowany świat Malcolma (40) – serial komediowy
7.30 Zbuntowany anioł (6) – telenowela
8.30 Interwencja – cykl reportaży
8.50 Bar VIP – reality show
9.20 13. posterunek (18): Pchły i rosyjska mafia – serial komediowy
10.00 Wiesio Szoł – program rozrywkowy
10.15 Bar VIP – reality show
10.55 Najzabawniejsze zwierzęta świata (78) – serial dokumentalny
11.25 Samo życie (444) – serial obyczajowy
12.05 Zbuntowany anioł (7) – telenowela
13.00 TV market – program reklamowy
13.15 Auto świat – magazyn motoryzacyjny
13.45 Egzamin z życia – serial młodzieżowy
14.15 Zwariowany świat Malcolma (41) – serial komediowy
14.45 Muzyczna winda – program rozrywkowy
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.30 Świat według Kiepskich (183): Pląs – serial komediowy
17.00 Jezioro marzeń – serial młodzieżowy
17.55 Bar VIP – reality show
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Samo życie (445) – serial obyczajowy
20.00 Bar VIP – reality show
20.45 Rejs pod przymusem – film sensacyjny, Kanada/Niemcy/USA 1998
21.30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
22.45 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.15 Kuba Wojewódzki – talk show
0.15 Fala zbrodni (27) – serial sensacyjny
1.15 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny

TVN
6.00 Nauka jazdy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.25 Telesklep
7.05 Uwaga! – magazyn
7.25 Prześwietlenie – program publicystyczny
7.55 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
8.40 Tele gra – teleturniej
9.45 Szybka forsa – teleturniej
10.50 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
11.25 Rozmowy w toku: Moja córka będzie modelką! – talk show
12.35 Na Wspólnej (375) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Wyprawa Robinson – reality show
14.05 Serce z kamienia (63) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (12) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (10) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: To jest absurd! – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
21.00 Na Wspólnej (376) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.30 Albo on, albo my – dramat, USA 1995
23.30 Co za noc – finał – magazyn
0.00 Camera Cafe (12): Stan pogotowia. Plotkary – serial komediowy, Polska 2004
0.10 Detektyw (5) – dokument fabularyzowany, Polska 2004
0.40 Bitwa o Anglię (12) – dokument fabularyzowany, Polska 2004
1.10 Uwaga! – magazyn
1.30 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn
6.35 Modna moda - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
8.45 Z życia wzięte - serial dokumentalny
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (65) - telenowela, Argentyna
11.15 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
12.15 TV Market
12.30 Joker - talk show
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - mag.
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Anioł ciemności (58) - serial sensacyjny
16.45 Jak dwie krople czekolady (90) - serial
17.15 Młodzieńcza miłość (66) - telenowela, Argentyna
18.10 Daję słowo
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Największy kochanek świata - komedia, USA 1977, reż. Gene Wilder, wyk. Gene Wilder, Carol Kane, Dom DeLuise, Carl Ballantine, Michael Huddleston, godz. 21.00 Wydarzenia
22.05 Pierwszy milion (5) - serial sensacyjny
23.05 Wojna państwa Rose - komedia, USA 1989, reż. Danny DeVito, wyk. Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Sean Astin
1.30 Co mówią gwiazdy
2.15 Muzyczne listy - mag.
3.05 Modna moda - mag.
3.30 Joker - talk show
4.20 Zakończenie próg.

TVN 7
5.30 Prezydencki poker (23) - serial, USA
6.25 Telesklep
7.00 Nikki (8) - serial, USA
7.30 Jak zostać gwiazdą (3) - serial komediowy, USA
8.00 Ścieżki miłości (121) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (155) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (65) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (22) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (122) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.25 Przyjaciółki i rywalki (156) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (66) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (3) - serial komediowy, USA
16.40 Jak zostać gwiazdą (4) - serial komediowy, USA
17.10 Medicopter 117 (12) - serial obyczajowy, Niemcy-Austria
18.10 Renegat (1) - serial sensacyjny, USA
19.10 Olivier i przyjaciele (4) - serial komediowy, USA
19.40 Nikki (9) - serial komediowy, USA
20.10 Ludzie miasta - film obyczajowy, USA 1996, reż. Harold Becker, wyk. Al Pacino, John Cusack, Bridget Fonda, Danny Aiello
22.30 Prawo ulicy (2) - serial kryminalny, USA
23.30 Najtrudniejsza próba - film obyczajowy, USA 1995, reż. Matthew Diamond, wyk. Lindsay Crouse, Dan Lauria, A.J. Langer, Lindsay Sloane
0.35 Lola wtechnolandzie - film obyczajowy, Francja-Portugalia-Holandia 1996, reż. Yolande Zauberman
2.15 Red Light Extra - program erotyczny
2.45 Koniec programu



TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Budzik; program dla dzieci
09:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki; - Porwanie Serafina; serial animowany dla dzieci
10:00 Kochaj mnie; serial dokumentalny TVP [stereo]
10:25 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
10:55 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
11:20 Smak Europy
11:30 Plus minus - magazyn ekonomiczny
12:00 Wiadomości
12:15 Klan; odc. 872; telenowela TVP
12:40 Wieści polonijne; magazyn
12:55 Plebania; odc. 169; telenowela TVP [stereo]
13:20 Dokument; Zaczęło się w Krakowie; film dokumentalny Mieczysława Vogta
14:05 Piękniejsza Polska; magazyn
14:30 Tam gdzie jesteśmy; Skazani na smutek; reportaż
15:00 Animowany Świat Wyobraźni; Franz Kafka; film animowany prod. polskiej; reż: Piotr Dumała
15:20 Znaki czasu; program religijny
15:40 Zwierzowiec; - Stadnina; magazyn
16:00 Budzik; program dla dzieci
16:25 Z dziecięcej półki; program dla dzieci
16:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki; - Porwanie Serafina; serial animowany dla dzieci
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 O świętym Mikołaju prawdziwym; reportaż
17:45 Nie tylko dla komandosów; reportaż
18:15 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
18:40 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
19:05 Smak Europy
19:15 Dobranocka; Lis Leon; - Największe marzenie; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:23 Pogoda
20:25 Klan; odc. 872; telenowela TVP
20:50 Polska karta; magazyn gospodarczy
21:20 Polska szkoła po latach; Zezowate szczęście; 1960  komedia prod. polskiej (108'); reż: Andrzej Munk; wyk: Bogumił Kobiela, Barbara Połomska, Edward Dziewoński
23:10 Kochaj mnie; serial dokumentalny TVP [stereo]
23:35 Panorama
23:55 Biznes
23:58 Sport-telegram
00:01 Pogoda
00:05 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
00:30 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
00:55 Tajemnice Wiklinowej Zatoki; - Porwanie Serafina; serial animowany dla dzieci
01:15 Dobranocka za oceanem; Lis Leon; - Największe marzenie; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
02:09 Pogoda
02:15 Klan; odc. 872; telenowela TVP
02:40 Piękniejsza Polska; magazyn
03:00 Polska szkoła po latach; Zezowate szczęście; 1960  komedia prod. polskiej (108'); reż: Andrzej Munk; wyk: Bogumił Kobiela, Barbara Połomska, Edward Dziewoński
04:50 Kochaj mnie; serial dokumentalny TVP [stereo]
05:15 Polska karta; magazyn gospodarczy
05:45 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Polonia 1
06:00 Przyjaciele Nice friends 23 min. Bajka
06:30 Czarodziejskie Zwierciadełko Himitsu-No Akko-Chan 25 min. Bajka Animowana "1969r, prod. Japonia, reż. Hiroshi Ikeda.
07:00 Baseballista Ippatsu Kanta-Kun 25 min. Bajka Animowana "1977r, prod. Japonia, reż. Hiroshi Sasagawa.
07:30 Top shop 715 min Teleshoping
17:30 Generał Daimos Tosho Daimos 25 min. 1978r, prod. Japonia, reż. Tadao Nagahama.
18:00 Dzieciaki w Opałach Real Kids 25 min. Serial dla młodzieży 1999r. Prod. Kanada.
18:30 Stellina odc. 39 Estellita Mia 45 min. Telenowela 1987r, prod. Argentyna, reż. Diana Alvarez, wyst. Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport.
19:20 Namiętności odc.23 Pasiones 30 min. Telenowela 1988r, prod. Argentyna , reż. Juan David Elisetche, Lito de Filippis, wyst. Grecia Colmenares, Raul Taibo
20:00 Klub Hawaje odc. 22 Le Garson De La Plage 25 min. Serial Komediowy 1994r, prod. Francja, reż. Olivier Altman, wyst. Francis Darmont, Philippe Lavot, Tom Schacht.
20:20 Cztery Małe Kobietki 1/4 Quattro piccole donne 135 min. Obyczajowy "1989r, reż. Gianfranco Albano, wyst. Siomona Cavallari, Stefania Orsola Garello, Amanda Sandrelli.
22:20 Atak Potworów odc.2 The Attack of the Killer'B's 35 min. Serial Science-Fiction 1995r, prod. USA, reż. W. Lee Wilder, wyst. Peter Graves, James Seay, Steve Pendelton.
23:00 Marianna Rokita 15 min. Program erotyczny
23:20 Ania i Kasia Zapraszają 10 min. Program erotyczny
23:40 Seksplozja 15 min. Program erotyczny
00:00 Sex Telefon 15 min. Program erotyczny
00:20 Baba Jaga 15 min. Program erotyczny
00:35 Military Shop 5 min. Program erotyczny
00:40 Tina, Maja i Viola 20 min. Program erotyczny
01:00 Zdarzyło się Naprawdę 15 min. Program erotyczny
01:20 Baba Jaga 10 min. Program erotyczny
01:40 Night Shop 15 min. Program erotyczny
01:55 Marianna Rokita 10 min. Program erotyczny
02:15 Night Shop 15 min. Program erotyczny
02:30 Sex Flirty 25 min. Program erotyczny
02:50 Marianna Rokita 15 min. Program erotyczny
03:10 Night Shop 25 min. Program erotyczny
03:20 Zdarzyło Się Naprawdę 15 min. Program erotyczny
03:35 Night Shop 15 min. Program erotyczny
04:00 Euro Sex 25 min. Program erotyczny
04:30 Sex Flirty 5 15 min. Program erotyczny
04:45 Sex Flirty 4 15 min. Program erotyczny
05:00 Koniec programu


HBO
06:30 Boisko szczęścia kino rodzinne, USA 1995, 95 min.
08:10 Na planie magazyn filmowy, USA 2004
08:45 Faceci w czerni 2 film akcji/sci-fi, USA 2002
10:15 Agenci w spódnicach komedia, Niemcy 2001, 96 min.
11:55 Gwiazdy Hollywood-Nicholas Cage magazyn filmowy, USA 2002
12:20 Pod powierzchnią przygodowy, Dania 2002, 89 min.
13:55 Zdobyć Puchar komedia, USA 2002, 89 min.
15:30 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004
16:00 Prosiaczek i przyjaciele animowany, USA 2003, 71 min.
17:20 Boisko szczęścia kino rodzinne, USA 1995, 95 min.
19:00 Czekoladowy gang kino rodzinne, W.Brytania 2002
21:00 Good bye, Lenin komedia, Niemcy 2003, 112 min.
22:55 Faceci w czerni 2 film akcji/sci-fi, USA 2002
00:25 www.strach thriller, W.Brytania 2002
02:10 Na planie magazyn filmowy, USA 2004
02:40 Letni zawrót głowy komedia, Francja 2002, 99 min.
04:25 Agenci w spódnicach komedia, Niemcy 2001, 96 min.

HBO 2
06:30 Duma i uprzedzenie komedia romantyczna, USA 2003 
08:20 Pies, który czynił cuda kino rodzinne, USA 2003, 90 min. 
09:55 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
10:30 Science fiction kino rodzinne, Belgia 2002 
12:05 Kot Pani Ashboro kino rodzinne, Kanada 2003 
13:35 Hokus Pokus komedia, USA 1993, 92 min. 
15:15 Facet z grobu obok romantyczny, Szwecja 2002 
16:50 Duma i uprzedzenie komedia romantyczna, USA 2003 
18:40 Gwiezdne wrota V, odc. 1 serial sci-fi, Kanada 2003 
19:25 Legalna blondynka 2 komedia, USA 2003, 90 min. 
21:00 Pasażer film akcji, USA 2002, 85 min. 
22:30 Granica thriller, USA 2002, 90 min. 
00:05 życie jak dom obyczajowy, USA 2001, 120 min. 
02:10 Krwawy Mesjasz dramat, Kanada 2002, 91 min. 
03:45 Bractwo thriller, USA 2001, 94 min. 
05:20 Gwiezdne wrota V, odc. 1 serial sci-fi, Kanada 2003

Europa Europa
14.00 łajdak (Der Mistkerl) familijny, Niemcy, 2001, 89 min
15.35 Kobieciarz (Le Cavaleur) komedia, Francja, 1978, 98 min
17.15 Krwawe gody (Bodas de sangre) dramat muzyczny, Hiszpania/Francja, 1981, 69 min
18.25 Wybraniec losu (Honolulu Baby) komedia, Włochy, 2001, 91 min
20.00 Lekcja pływania (The Swimming Lesson) film krótkometrażowy - komedia, Wielka Brytania, 2000, 13 min
20.30 Płatki, kwiaty, wieńce (Szirmok, viragok, koszoruk) dramat, Węgry, 1984, 102 min
22.15 Krwawe gody (Bodas de sangre) dramat muzyczny, Hiszpania/Francja, 1981, 69 min
23.30 Sekret Emmanuelle (7 z 7) [(Emmanuelle's Secret (7 of 7)] serial erotyczny, Francja, 1993, 90 min
00.55 łajdak (Der Mistkerl) familijny, Niemcy, 2001, 89 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Nawiedzone hotele (Haunted Hotels) (50 min.).
07.40 Szalejące żywioły (Anatomy Of Disaster) (50 min.).
08.30 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.55 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
09.20 To cud (It's a Miracle) (45 min.).
10.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Nawiedzone hotele (Haunted Hotels) (50 min.).
12.15 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
12.40 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (45 min.).
13.30 Szalejące żywioły (Anatomy Of Disaster) (50 min.).
14.20 To cud (It's a Miracle) (45 min.).
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (45 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 łowcy nagród (The Bounty Hunters) (25 min.).
18.30 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
19.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
19.30 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
00.00 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
00.25 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
00.50 Pacjenci szpitala Middlemore (Middlemore) (25 min.).
01.15 Być żołnierzem (Soldiers to Be) (30 min.).
01.45 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.10 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (55 min.).
03.50 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.05 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

TeDe
05.45 „VIP” - Wydarzenia i plotki
06.10 „Kinomaniak” - Odjazdowy magazyn filmowy
06.35 Modna Moda - Magazyn o modzie
07.00 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07.10 Temat Dnia - publicystyka lokalna
07.20 AUTO ZWIAD - informator motoryzacyjny
08.00 TV Market
08.15 “Przygody Jackie Chana” („Jackie Chan Adventures”) (12) – animowany serial
08.45 „Z życia wzięte” („Real TV”) - serial dokumentalny, USA 1996-98,
09.15 „Ja tylko pytam” - „Ja tylko pytam”
10.15 „Młodzieńcza miłość” ("Enamorarte") (60) – telenowela, Argentyna 2001,
11.15 „KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy” - program rozrywkowy
12.15 TV Market
12.30 „Joker” - Talk-show
13.30 „Daję słowo” – teleturniej
14.15 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
15.15 "AUTO ZWIAD - informator motoryzacyjny
15.45 „Anioł ciemności” („Angel”) (57) – serial dramatyczno-sensacyjny, USA 1999,
16.45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
17.00 Temat Dnia
17.10 „Młodzieńcza miłość” ("Enamorarte") (61) – telenowela, Argentyna 2001,
18.10 „Daję słowo” – teleturniej
19.00 „Ja tylko pytam” - „Ja tylko pytam”
20.00 „Wieczór kawalerski” („Bachelor Party”) - USA 1984, reż. Neal Israel; wyk. Tom Hanks, Tawny Kitaen, Adrian Zmed, George Grizzard, 21.00 INFORMACJE TELEWIZJI DOLNOŚLĄSKIEJ
22.25 „Pierwszy milion” (4) – serial sensacyjny, Polska 2000, reż. Waldemar Dziki,
23.25 “Czarny deszcz” (“Black Rain”) - USA 1989, reż. Ridley Scott; wyk. Michael Douglas, Andy Garcia, Ken Takakura, Kate Capshaw, Ysaku Matsuda
01.55 „Co mówią gwiazdy” („Entertainment This Week”) (22) – program rozrywkowy
02.40 „Muzyczne listy” – magazyn muzyczny
03.30 Modna Moda - Magazyn o modzie
03.55 „Joker” - Talk-show
04.45 INFORMACJE TELEWIZJI DOLNOŚLĄSKIEJ
04.55 Temat Dnia 

National Geographic
8:00 Poskramiacze wezy: Polowanie na zmije olbrzyma
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 9
9:00 Zrównanie dnia z noca: Zmiana klimatu
10:00 Lowcy mórz: Tragedia lotu Swiss Air
11:00 Atak rekinów
12:00 Poskramiacze wezy: Polowanie na zmije olbrzyma
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 9
13:00 FBI
14:00 Wielkie konstrukcje: Ciezarówki
15:00 Wielkie konstrukcje: Tau Tona – miasto zlota
16:00 Atak rekinów
17:00 Owady z piekla rodem: Eko-wojownicy
17:30 Zwierzeta z koszmarów: Rekiny
18:00 Rolex Awards For Enterprise 2004: Teresa Manera
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 9
19:00 FBI
20:00 Atak rekinów
21:00 Wielkie konstrukcje: T3: Tokio
22:00 Wielkie konstrukcje: Most w Mostarze
23:00 Lowcy mórz: Tragedia lotu Swiss Air
0:00 Wielkie konstrukcje: T3: Tokio
1:00 Wielkie konstrukcje: Most w Mostarze

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.