FANDOM


TVP 1
05:40 Moda na sukces - odc. 5893 (The Bold and the Beautiful ep. 5893); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Moda na sukces - odc. 5894 (The Bold and the Beautiful ep. 5894); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - odc. 285 Zabawa w Indian; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno - św. Barbara; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Maria z Nazaretu - odc. 2 (Maria di Nazaret, 2 puntata) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 10/20 (No Ordinary Family, ep. 10, No Ordinary Sidekick) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 455) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Pogotowie rachunkowe - /3/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Świat się kręci - the best of; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 BBC w Jedynce - Afryka cz. 5. Sahara (Africa, eye to eye with the unknown) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Cziłała z Beverly Hills (Beverly Hills Chihuahua) -  txt. str. 777  87'; komedia kraj prod.USA (2008); reż.:Raja Gosnell; wyk.:Jamie Lee Curtis, Nick Zano, Maury Sterling; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Szlachetna Paczka 2013 - Symbole zwycięstwa Szlachetnej Paczki; STEREO, 16:9
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Klara i Franciszek - odc. 1/4 (Chiara e Francesco, 1 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Jaka to melodia? - odc. 2748; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Mikołajek - odc. 18 Szachy (Le Petit Nicolas ep. Les Echecs); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Świnka Peppa, seria II - Lodowisko, odc. 35 (Ice skating, ep. 35); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Atlantycki sprint - Transat Jacques Vabre; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Szlachetna Paczka 2013 - Symbole zwycięstwa Szlachetnej Paczki; STEREO, 16:9
20:20 Anna German - odc. 1/10 (Anna German, ep. 1) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Zakochana Jedynka - Charlie St. Cloud (Charlie St. Cloud) -  txt. str. 777  95'; dramat kraj prod.Kanada, USA (2010); reż.:Burr Steers; wyk.:Zac Efron, Amanda Crew, Kim Basinger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec ludu (Bem Amado, O (Beloved))  103'; komedia kraj prod.Brazylia (2010); reż.:Guel Arraes; wyk.:Marco Nanini, José Wilker, Maria Flor, Caio Blat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Homeland [ser. I] - odc. 13 (Homeland, ep. 13); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Żywe trupy [ser. III] - odc. 13/16 (The Walking Dead III, ep. 13, Arrow on the Doorstep); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:00 Pogotowie rachunkowe - /3/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Świat się kręci - the best of; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:35 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 13/ 26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 13/ 26 - U. K. 2 - s. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ostoja - odc. 107; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 M jak miłość - odc. 1020; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Barwy szczęścia - odc. 1017 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Barwy szczęścia - odc. 1018 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Kultura, głupcze (91); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie ( studio ) (Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie (Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie ( studio ) (Puchar Świata - Kuusamo - 10 km techniką klasyczną na dochodzenie) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Śmiech na sali; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Makłowicz w podróży (70) Macedonia "Droga przez Bałkany"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Gwiazdy w południe - I kto tu kłamie (A gauche en sortant de l’ascenseur)  79'; komedia kraj prod.Francja (1988); reż.:Edouard Molinaro; wyk.:Pierre Richard, Richard Bohringer, Emmanuelle Béart, Fanny Cottençon; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2085; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 The Voice of Poland. Najlepszy głos -  Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Na dobre i na złe - odc. 539 - Czuły punkt; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Show z humorem - I kto to mówi? - (11); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (24); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Płocka Noc Kabaretowa 2013 (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Krew z krwi - odc. 1/8 -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Show z humorem - I kto to mówi? - (12); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 WOK - Wszystko o Kulturze - (102); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Druga szansa (Twice Upon a Time)  87'; film obyczajowy kraj prod.USA (1998); reż.:Thom Eberhardt; wyk.:Molly Ringwald, George Newbern, Timothy Blake, Ellen Crawford; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Krew z krwi - odc. 1/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 I kto tu kłamie (A gauche en sortant de l’ascenseur)  79'; komedia kraj prod.Francja (1988); reż.:Edouard Molinaro; wyk.:Pierre Richard, Richard Bohringer, Emmanuelle Béart, Fanny Cottençon; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Szczecin
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Zuzanna; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Pogoda - 1.12 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Szlakiem gwiazd - odc. 20 Zbigniew Zamachowski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Małe ojczyzny - Bracia tego samego Boga; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Skarby prowincji. Kalwaria Pakoska; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Leśne rezerwaty Podkarpacia - Góra Sobień; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Mój pies i inne zwierzaki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Rączka gotuje - Hotel Polonia - Racibórz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Smaki tradycji - Andrzejki; Dla małoletnich od lat 7
10:15 Paramedyk - Nordic Walking; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Barka - odc. 364; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Śladami Podlasian - Floryda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Piękniejsza Polska - /12/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 AgroSzansa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kultowe Rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Łodzianin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Wokół nas
14:55 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Piękniejsza Polska - /9/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Arka - odc. 616; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Puchar Świata w biathlonie - Oestersund - bieg pościgowy kobiet (Oestersund - bieg pościgowy kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2013)
18:26 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:30 Kronika; STEREO, 16:9, Na żywo
18:39 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:44 Berliński express - odc. 127; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Koncerty w TVP Szczecin - Jazz nad zalewem 2013, cz. 1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
19:24 Koncerty w TVP Szczecin - Jazz nad zalewem 2013, cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Reporter Polski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:29 Zdarzyło się przed laty - Andrzejki; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Kronika 18 lat wcześniej - Kronika z dnia 01.12.1995; Dla małoletnich od lat 12
20:54 Menu kulturalne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 1.12 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 1.12 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Kronika -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:02 Dla niesłyszących - Prognoza pogody -  JM; STEREO, 16:9
22:05 Dla niesłyszących - Kronika -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:26 Dla niesłyszących - Prognoza pogody -  JM; STEREO, 16:9
22:29 Dla niesłyszących - Gotowi Start - odc. 34 -  JM; magazyn sportowy, Na żywo
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Archiwum Zbrodni - Kryptonim Skorpion - odc. 11; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Ukryte prawdy - odc. 12 Wyjście z mroku; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Czarny serial - Rotunda; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Pogoda - 1.12 - 2; STEREO, 16:9
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 1.12 - 3; STEREO, 16:9
01:30 Wokół nas
01:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Wokół nas
04:15 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:15 Łodzianin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Wokół nas
06:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zuzanna; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! (2474) - program muzyczny
06.00 Nowy dzień z Polsat News
07.45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (22) - serial animowany
08.20 Jeźdźcy smoków (13) - serial animowany
08.55 Scooby-Doo: Epoka Pantozaura - film animowany, USA 2011
10.25 Dzwoneczek - film animowany, USA 2008
12.00 Fałszywa dwunastka - komedia, USA 2003
14.00 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia, USA 1992
16.10 Top Chef (12) - reality show
17.45 Nasz nowy dom (9)
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Państwo w państwie (86) - program publicystyczny
20.00 Postrzyżyny, czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka - program rozrywkowy
22.00 To nie koniec świata! (13) - serial obyczajowy
23.00 Kości 7 (136) - serial kryminalny
00.00 Belfer - film sensacyjny, USA 1996
02.25 Magazyn sportowy
04.25 Tajemnice losu (1511) - program rozrywkowy

TVN
05.35 Uwaga! (3756) - magazyn reporterów
05.50 Mango - telezakupy
07.55 Maja w ogrodzie (65) - magazyn ogrodniczy
08.25 Akademia ogrodnika (65) - magazyn ogrodniczy
08.30 Dzień dobry TVN (701)
11.00 Co za tydzień (626) - magazyn informacyjny
11.25 Lekarze (13) - serial
12.25 Prawo Agaty (13) - serial
13.25 Mam talent! (13) - program rozrywkowy
15.40 Listy do M. - komedia romantyczna, Polska 2011
18.00 Ugotowani (13) - program kulinarno-rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! (3757) - magazyn reporterów
20.00 MasterChef (14) - reality show
21.00 Bokser - film obyczajowy, Polska 2011
23.00 Bez przebaczenia - western, USA 1992
01.40 Uwaga! (3757) - magazyn reporterów
01.55 Arkana magii (1120) - interaktywny program rozrywkowy
03.15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Galeria - odc. 55; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Galeria - odc. 56; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Galeria - odc. 57; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Galeria - odc. 58; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Galeria - odc. 59; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (24); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kaktus i Mały - Dlaczego cudze śmieci muszą zbierać dzieci?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Trzy Szalone Zera - odc. 6 - Wyścig (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 10/15* - Bliźniak, czyli pieniądz robi pieniądz -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szlakiem gwiazd - odc.25 Barbara Bursztynowicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 455) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Teresy od Dzieciątka w Rybniku; STEREO, 16:9, Transmisja
14:35 Co nam w duszy gra - przeboje filmowe cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na wodzie termalnej; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Dzień chruścika; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - konkurs /26/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1009; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 KFPP Opole - Opole 2013 - Gala Jubileuszowa - Cała Polska śpiewa z nami; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Bajki zza okna - Tata Kret na Antypodach; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 84* - Słowa senatora -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później - odc. 10/15* - Bliźniak, czyli pieniądz robi pieniądz -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Dzień chruścika; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1009; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Bajki zza okna - Tata Kret na Antypodach; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 84* - Słowa senatora; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (169); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Szlakiem gwiazd - odc.25 Barbara Bursztynowicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVS
07.10 Dziwne i niebezpieczne
07.40 W świecie nauki
08.05 Bajkowa TVS
10.00 Weekend z TVS
10.10 Muzyczny Relaks
11.05 Propozycje do Muzycznego Relaksu
11.20 Weekend z TVS
11.35 Aż nastanie świt - western
12.55 Weekend z TVS
13.10 Świat na talerzu
14.05 Podróże z żartem
15.10 Wyprawy Jeffa Corwina
16.05 Koncert życzeń
17.10 Śląskie od kuchni
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.25 Tygodniowy Finał Listy Śląskich Szlagierów
22.15 Śląskie od kuchni
22.50 Koncert życzeń
00.00 Gdzie wtedy byłeś?
00.30 Na tropie zbrodni
01.00 Dziwne i niebezpieczne (wersja dla niesłyszących)
02.00 Świat w pigułce

TV Kęty HD
01.00 Newsflash, informacje planszowe
02.00 Bici Biją - spektakl
02.30 Psallite Deo 2013
04.00 Gala Aktywni 2013
05.30 Newsflash, informacje planszowe
06.00 Dwa serca - przedstawienie
07.00 Wieczernica oświatowa
07.30 Historia oświaty w Witkowicach
08.15 Koncert uczniów szkółki muzycznej
09.00 Newsflash, informacje planszowe
10.00 Bici Biją - spektakl
10.30 Psallite Deo 2013
12.00 Gala Aktywni 2013
13.30 Newsflash, informacje planszowe
14.00 Dwa serca - przedstawienie
15.00 Wieczernica oświatowa
15.30 Historia oświaty w Witkowicach
16.15 Koncert uczniów szkółki muzycznej
17.00 Newsflash, informacje planszowe
18.00 Bici Biją - spektakl
18.30 Psallite Deo 2013
20.00 Gala Aktywni 2013
21.30 Newsflash, informacje planszowe
22.00 Dwa serca - przedstawienie
23.00 Wieczernica oświatowa
23.30 Historia oświaty w Witkowicach
24.15 Koncert uczniów szkółki muzycznej

TKK Max
9.00 – Wierzę – program katolicki
powtórki o 11.00 i 13.00
15.00 – Retransmisja Mszy Św.
16.00 – Wierzę
16.15 – Wydarzenia
16.30 – Max 50
17.00 – Mam pytanie: Olga Roszak – Pezała – wójt gminy Mielno
17.15 – Przegląd Wydarzeń Tygodnia
17.35 – koszykówka: Kotwica Kołobrzeg – AZS Koszalin 
19.00 – Mam pytanie
19.15 – Przegląd Wydarzeń Tygodnia
19.35 – Telebloid
20.00 – Wierzę
20.15 – Przegląd Wydarzeń Tygodnia
20.35 – Temat tygodnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.