FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie 06:00 W labiryncie - odc. 53 - Dwa miesiące później; Dla małoletnich od lat 12
06:30 W labiryncie - odc. 54 - Przyjaciółka; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Święty Piotr - część 2 (San Pietro (tyt. ang. Saint Peter) segunda puntata) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Włochy (2005); reż.:Giulio Base; wyk.:Omar Shariff, Daniele Pecci, Lina Sastri; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Hannah Montana i Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert (Hannah Montana and Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert); film dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Trzech detektywów i Wyspa Szkieletów (The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island); film fabularny kraj prod.Niemcy, Republika Południowej Afryki (2008); reż.:Florian Baxmeyer; wyk.:Chancellor Miller, Nick Price, Cameron Monaghan, James Faulkner; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Regina Coeli kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:20 Święty uśmiechnięty; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Jaka to melodia? - finał marca (odc. 2618); teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 BBC w Jedynce - Lodowa Planeta - cz 1. Na krańcach świata (Frozen Planet 1 The Ends Of The Earth) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Underdog - Superpies (Underdog); komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Frederik Du Chau; wyk.:Alex Neuberger, Jason Lee, Amy Adams, James Belushi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Ranczo - odc. 83 - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2619; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 13 - Krawiec Niteczka; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Idealny facet (The Perfect Man) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2005); reż.:Mark Rosman; wyk.:Hilary Duff, Heather Locklear, Chris Noth; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Downton Abbey - odc. 5/7 (Downton Abbey ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Świadectwo; dokument fabularyzowany kraj prod.Polska (2008); reż.:Paweł Pitera; wyk.:Stanisław Dziwisz, Karol Wojtyła, Michael York, Jakub Stolarczyk, Władysław Rzepecki, Wojciech Korwin - Piotrowski, Mariusz Zieliński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Trzech detektywów i Wyspa Szkieletów (The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island); film fabularny kraj prod.Niemcy, Republika Południowej Afryki (2008); reż.:Florian Baxmeyer; wyk.:Chancellor Miller, Nick Price, Cameron Monaghan, James Faulkner; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:30 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
03:30 Zakończenie dnia

TVP2 HD

05:45 As od serca (Ace of Hearts); film obyczajowy kraj prod.Kanada (2008); reż.:David Mackay; wyk.:Dean Cain, Britt McKillip, Mike Dopud, Anne Marie DeLuise; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Rodzinne oglądanie - Dlaczego kochamy koty i psy (Why we love Cat and Dogs); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:ELLEN GOOSENBERG KENT; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 The Voice of Poland. - Przesłuchania w ciemno. Dolny Śląsk; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 The Voice of Poland. - Przesłuchania w ciemno. Warszawa; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Dzielny Despero (The Tale of Despereaux); film animowany kraj prod.USA (2008); reż.:Sylvain Chomet, Sam Fell, Rob Stevenhagen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Gwiazdy w południe - Air America (Air America); film fabularny kraj prod.USA (1990); reż.:Roger Spottiswoode; wyk.:Mel Gibson, Robert Downey Jr, Nancy Travis, David Bowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2028 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Ja wam pokażę! -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:40 Kabaret Hrabi - Savoir vivre; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 911 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 979; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Gang dzikich wieprzy (Wild Hogs) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Walt Becker; wyk.:John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Och, Karol 2 -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Rodzinne sekrety (Cleaverville); dramat kraj prod.USA (2008); reż.:Jorge Montesi; wyk.:Ever Carradine, Gabrielle Rose, Leela Savasta; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Uprowadzenie Agaty; film obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Marek Piwowski; wyk.:Agata Rosińska, Sławomir Fedorowicz, Janusz Rewiński, Marek Piwowski, Pola Raksa, Jacek Braciak, Anna Milewska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP Info

07:00 Kościół z bliska
07:30 Serwis Info Dzień
07:50 Pogoda Info, Na żywo
08:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Serwis Info Dzień
08:50 Pogoda Info, Na żywo
09:00 Polska według Kreta; magazyn
09:30 Serwis Info Dzień
09:50 Pogoda Info, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
11:00 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Reportaż TVP INFO - Burki i dobre anioły; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
11:50 Pogoda Info, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 MAGAZYN PUBLICYSTYCZNY
12:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
12:50 Pogoda Info, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
13:50 Pogoda Info, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra
14:15 Reportaż TVP INFO - Wygrałam życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
14:50 Pogoda Info, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór
15:50 Pogoda Info, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - odc. 71; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór
16:55 Pogoda Info
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór
20:53 Pogoda Info, Na żywo
21:00 Telekurier
21:30 Serwis Info Wieczór, Na żywo
21:40 Pogoda Info, Na żywo
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:30 Serwis Info Wieczór.
22:55 Pogoda Info, Na żywo
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:20 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Telekurier
01:30 Serwis Info Wieczór.
01:54 Pogoda Info
02:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:15 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 MAGAZYN PUBLICYSTYCZNY
04:00 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Polska według Kreta; magazyn
05:30 Reportaż TVP INFO - Wygrałam życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Raport z Polski - Ekstra

SK REG TVPKATO

07:00 Kościół z bliska
07:30 Serwis Info Dzień
07:50 Pogoda Info, Na żywo
08:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Serwis Info Dzień
08:50 Pogoda Info, Na żywo
09:00 Polska według Kreta; magazyn
09:30 Serwis Info Dzień
09:50 Pogoda Info, Na żywo
10:00 Koncert Wielkanocny; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Nie bójmy się wiosny; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Reportaż TVP INFO - Burki i dobre anioły; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
11:50 Pogoda Info, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 MAGAZYN PUBLICYSTYCZNY
12:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
12:50 Pogoda Info, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
13:50 Pogoda Info, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra
14:15 Reportaż TVP INFO - Wygrałam życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień, Na żywo
14:50 Pogoda Info, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór
15:50 Pogoda Info, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - odc. 71; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór
16:55 Pogoda Info
17:00 Gliwicki benefis Wojciecha Pszoniaka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Stanisław Ptak aktor, śpiewak, mistrz; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Aktualności
18:50 Magazyn Meteo
19:00 Lech Majewski. Świat według Bruegela; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór
20:53 Pogoda Info, Na żywo
21:00 Telekurier
21:30 Serwis Info Wieczór, Na żywo
21:40 Pogoda Info, Na żywo
21:47 Aktualności Wieczorne
21:55 POGODA
22:00 Korzenie chrześcijaństwa - Korzenie chrześcijaństwa odc 1; Dla małoletnich od lat 7
22:30 Serwis Info Wieczór.
22:55 Pogoda Info, Na żywo
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:20 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Telekurier
01:30 Serwis Info Wieczór.
01:54 Pogoda Info
02:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:15 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 MAGAZYN PUBLICYSTYCZNY
04:00 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Polska według Kreta; magazyn
05:30 Reportaż TVP INFO - Wygrałam życie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Raport z Polski - Ekstra
SK REG TVPKRAK

07:00 Kościół z bliska - odc. 30; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Pod Tatrami  - Lutosławski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:07 Wyprawa na Mnicha; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:31 Filmoteka Małopolska - Miasto pięknych ludzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Bez granic; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Echo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - Jacek Fedorowicz - odc. 71; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Kronika - zapowiedź; STEREO, 16:9; lokalny magazyn informacyjny, codzienne wydania
17:03 Pogoda flesz; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
17:06 Etniczne klimaty - Wielkanocne Etniczne Klimaty; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Od początku do końca i początku - Bez Boga?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:13 Zakamarki Przeszłości - Wielkanoc praskich dzieci (2); reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:28 Spot - 1% podatku; STEREO, 16:9
18:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo; SERWIS INFORMACYJNY
18:50 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
18:53 Tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo; Wywiady z zaproszonymi do studia gośćmi, jako komentarz na żywo najważniejszych i najciekawszych tematów dnia
19:03 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
19:06 Filmoteka Małopolska - Ukryty Skarb. 400 lat obecności Karmelitanek w Małopolsce; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:33 Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka - Koncert Galowy XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:46 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:57 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
21:59 Filmoteka Małopolska - Śladami Teodora Talowskiego w Małopolsce; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:20 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:24 60 lat razem - odc. 2 - Waldemar Milewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
01:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:58 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:11 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:35 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:13 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:16 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Bez granic; STEREO, 16:9
03:54 60 lat razem - odc. 6 - Gugała; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:26 Reportaż TVP INFO - Echo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:41 Raport z Polski - Ekstra
TVP Białystok (do 2013)

07:00 Kościół z bliska - odc. 30; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:02 Prognoza pogody
10:05 Dokument - Był wśród nas; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Bez granic; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Echo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - Jacek Fedorowicz - odc. 71; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
17:28 Każda rzecz ma swój czas; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:14 Spełnieni; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:48 Prognoza pogody
18:51 Reportaż - Niby to tylko jajko; Bez ograniczeń wiekowych
19:07 Warto tam być
19:11 Dokument - Pamięć domu; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:00 Telekurier; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:46 Obiektyw Wieczorny
22:01 Prognoza pogody
22:04 Reportaż - Śladami Wielkanocy; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Warto tam być
22:22 Ze zbiorów Muzeum Zamoyskich w Kozłówce - Na pańskim stole; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:20 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Telekurier
01:24 60 lat razem
01:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
01:52 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:57 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:10 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:35 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:13 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:16 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Bez granic; STEREO, 16:9
03:54 60 lat razem - odc. 6 - Gugała; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:26 Reportaż TVP INFO - Echo; Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:41 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12<
TVP Warszawa (do 2013)

07:00 Kościół z bliska - odc. 30; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:47 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:05 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
10:06 Wszystkie kury Leona; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:19 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:28 WESELE KOŁBIELSKIE; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:57 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
11:00 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Bez granic; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Echo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - Jacek Fedorowicz - odc. 71; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Wiadomości Kuriera; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:06 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
17:09 Wiadomości sportowe; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:13 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:38 Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie (Santo Subito cz. 1 - Niewyjaśnione uzdrowienie); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:06 KolejTV; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:17 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:48 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
18:51 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Wiadomości sportowe; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:57 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:02 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:18 MAZOWSZE WE DWORZE; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:56 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:59 Raport na gorąco; STEREO, CENTRE CUT
22:01 Wiadomości sportowe; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:06 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
22:08 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:22 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:20 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:24 60 lat razem - odc. 2 - Waldemar Milewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
01:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:58 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:11 Tu kobiety - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:35 Reportaż TVP INFO - Jaja na okrągło; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Reportaż TVP INFO - To wszystko od Pana Boga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:13 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:16 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Bez granic; STEREO, 16:9
03:54 60 lat razem - odc. 6 - Gugała; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Rok 1863; film dokumentalny; reż.:Przemysław Bednarczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:02 Polska według Kreta - odc. 65 - Wielkanoc na Opolszczyźnie; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:26 Reportaż TVP INFO - Echo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:41 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
120px-Logo Polsat.svg

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Franklin i skarb jeziora - film animowany (Kanada,Francja,2006)
07:50 Goofy na wakacjach - film animowany (USA,1995)
09:35 Gang Olsena wraca do gry - film animowany (Dania,2010)
11:20 Supertata - komedia (USA,1999)
13:00 Spider-Man 3 - film przygodowy (USA,2007)
16:00 Rycerz króla Artura - film przygodowy (USA,1995)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Glonojad (380)
20:00 Megahit: Dorwać byłą - komedia romantyczna (USA,2010)
22:25 Ryzykanci - dramat sensacyjny (USA,1997)
00:15 24 godziny 6 (129)
01:15 Zagadkowa noc
03:15 Tajemnice losu

Logo-19

04:55 Uwaga!
05:15 Mango
07:50 Happy Feet: Tupot małych stóp - film animowany (Australia,USA,2006)
10:00 Nieoczekiwana zmiana miejsc - komedia (Polska,1983)
12:30 Dwaj bracia - film przygodowy (Francja,Wielka Brytania,2004)
14:40 Sknerus - komedia (USA,1994)
16:55 Maska - komedia (USA,1994)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Kung Fu Panda - film animowany (USA,2008)
21:55 Szybcy i wściekli - film sensacyjny (Niemcy,USA,2001)
00:05 Maska - komedia (USA,1994)
02:10 Kuba Wojewódzki (18) - talk show
03:10 Uwaga!
03:25 Zakończenie programu

TV4

04:50 Komisarz Rex (5)

05:35 Miesiąc miodowy z mamuśką - komedia romantyczna (USA,2006)

07:25 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (9)

07:55 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (10)

08:25 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)

08:40 Nowe przygody Pippi Langstrumpf - film familijny (Szwecja,USA,1988)

10:25 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

11:50 Niekończąca się opowieść - film fantasy

12:50 Tytanoboa. Olbrzymi wąż (1/2) - film dokumentalny (USA,2012)

13:55 Tytanoboa. Olbrzymi wąż (2-ost.) - film dokumentalny (USA,2012)

14:55 Galileo - program popularnonaukowy

15:55 Bitwa pod Grunwaldem (2-ost.) - film dokumentalny (Polska,2012)

16:55 Mega Chichot - program rozrywkowy

17:25 Mega Chichot - program rozrywkowy

17:55 Kod Omega - dramat sensacyjny (USA,1999)

20:00 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy (USA,1984)

22:20 Kill Bill 2 - film sensacyjny (USA,2004)

01:05 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Szwecji

01:50 I Like It - program muzyczny

02:35 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)

06:00 Dyżur (3) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (11) - program kulinarny

07:10 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (4)

07:40 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (5)

08:10 Johnny Kapahala: Z powrotem na fali - film familijny (USA,2007)

10:00 Toy Story 2 - film animowany (USA,1999)

12:00 Barbie: Akademia Księżniczek - film animowany (Kanada,USA,2011)

13:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek - baśń filmowa (Niemcy,2011)

15:10 Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd - film przygodowy (USA,2003)

16:50 Inspektor Gadżet 2 - komedia przygodowa (USA,2003)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (1)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (8)

20:00 George prosto z drzewa 2 - film familijny (Australia,USA,2003)

21:50 Halloween: Powrót - horror (USA,2002)

23:40 REC - horror (Hiszpania,2007)

01:20 Zobacz to!

SK TVN7

05:40 Misja Martyna: Na tropie giganta (1/12)

06:15 Misja Martyna: Bungee wraca do domu (2/12)

06:50 Mango

08:50 Czarny Książę - dramat przygodowy (Wielka Brytania,USA,1994)

10:35 Rio Bravo - western (USA,1959)

13:25 Ochroniarz amator - komedia (USA,2008)

15:25 Fantom - film przygodowy (Australia,USA,1996)

17:30 Gwiezdny pył - film fantasy (Islandia,Wielka Brytania,USA,2007)

20:00 Tristan i Izolda - melodramat (Czechy,Niemcy,Wielka Brytania,USA,2006)

22:30 Chłopiec z latawcem - dramat obyczajowy (Chiny,USA,2007)

01:00 Kandydat - thriller (USA,2004)

03:20 Druga strona medalu 2: Cherie Blair (3/7)

03:45 Druga strona medalu 2: Jan Mela (4/7)

04:10 Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/7)

04:35 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)

06:00 Bolek i Lolek w Europie (1)

06:10 Bolek i Lolek w Europie (2)

06:20 Bolek i Lolek w Europie (3)

06:30 Bolek i Lolek w Europie (4)

07:00 Ja, ona i Eva (148)

08:00 Czeburaszek (1)

08:15 Czeburaszek (2)

08:50 Czeburaszek (3)

09:10 Czeburaszek (4)

09:25 Złoty Kluczyk, czyli niezwykłe przygody Pajacyka Buratina - film animowany (Rosja,1959)

10:50 Wielka podróż Bolka i Lolka - film animowany (Polska,1977)

13:00 Ale robale (1)

13:55 Ale robale (2)

14:45 Czeburaszek (1)

15:05 Czeburaszek (2)

15:20 Czeburaszek (3)

15:50 Spotkanie z balladą (33) - program rozrywkowy

16:50 Spotkanie z balladą (34) - program rozrywkowy

18:00 Świat zwierząt (23) - serial przyrodniczy

18:30 Tajemnice Biblii (5) - serial dokumentalny

19:30 Brudna robota (4) - serial dokumentalny

20:30 Błękitny patrol (22)

21:30 Spotkanie z balladą (1) - program rozrywkowy

22:30 Spotkanie z balladą (2) - program rozrywkowy

23:35 JRG w akcji (1) - serial dokumentalny

00:10 Gramy po polsku (38) - program muzyczny

01:10 Gramy po polsku (56) - program muzyczny

02:10 Zakończenie programu

TV6 logo.svg-1-

07:00 You Can Dance - wersja amerykańska (20)

07:45 Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca (13)

08:10 Oggy i ferajna (21)

08:35 Galileo EXTRA (40) - program popularnonaukowy

09:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy

10:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy

11:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy

12:35 Julius Caesar (1/2) - film biograficzny (Niemcy,Holandia,Włochy,USA,2002)

14:30 Julius Caesar (2-ost.) - film biograficzny (Niemcy,Holandia,Włochy,USA,2002)

16:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Szwecji

17:25 Tańczący z wilkami - western (USA,1990)

21:00 Narodziny legendy: Ip Man - dramat sensacyjny (Hongkong,2010)

23:10 Dragons' Den, czyli jak zostać milionerem? (5) - program rozrywkowy

00:25 STOP Drogówka - magazyn policyjny

01:25 Big Brother 4.1 - extra - reality show

01:55 mała Czarna - talk show

02:40 Big Brother 4.1 - prosto z domu - reality show

03:00 Big Brother 4.1 - reality show

03:40 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

15:00 Sport Flash

15:05 Cafe Futbol

16:00 Sport Flash

16:05 Cafe Futbol

17:00 Sport Flash

17:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

18:00 Sport Flash

18:05 Rugby: Puchar Narodów Europy - mecz: Polska - Ukraina

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

22:00 Sport Flash

22:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz finałowy

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Kamera! Akcja! Gwiazdy!

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Gwiazdy od kuchni

22:00 Zwolnienie z WF-u - best of week

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV

06:00 Blisko ludzi

06:30 Uwaga! po Uwadze

07:15 Awantura o wesele (7/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

08:10 W ostatniej chwili (11-ost.) - serial dokumentalny

08:35 Orzeł czy reszka?: Bangkok (12/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

09:30 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

10:00 Studio TTV 2 (7/15) - program publicystyczny

11:00 Wielkie przeprowadzki (11/13) - serial dokumentalny (USA,2012)

11:30 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (5/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

12:30 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

13:00 Wioska bez kobiet - film dokumentalny (Francja)

14:15 Obsesje: Singapur (5/6)

14:45 Zakręceni (1/13) - program rozrywkowy (Polska,2013)

15:15 Na noże (6/12) - program rozrywkowy (Ukraina)

16:15 Kartoteka 4 (1/13) - serial fabularno-dokumentalny

17:15 W ostatniej chwili (11-ost.) - serial dokumentalny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Psie adopcje i nie tylko 2 (5/9) - serial dokumentalny

18:35 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

19:00 Świat bez fikcji 2 (3/8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2011)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Kulisy sławy extra

20:35 Ola w trasie (1/9) - program krajoznawczy (Polska,2013)

21:05 Studio TTV 2 (7/15) - program publicystyczny

22:05 Zakręceni (1/13) - program rozrywkowy (Polska,2013)

22:35 Kartoteka 4 (5/13) - serial fabularno-dokumentalny

23:35 Wioska bez kobiet - film dokumentalny (Francja)

00:35 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (1/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

01:05 Taboo 7 (5/6) - serial popularnonaukowy

02:00 Rozmowy w toku: Urodziłem dzieci za moją żonę

02:50 Uwaga! po Uwadze

03:30 Kartoteka 3 (12/13) - serial fabularno-dokumentalny

04:25 Wiem, co jem. Bosacka na tropie (5/8) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

05:20 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Nasza szkapa w dyskotece (2) - koncert (Polska)

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Slide Show

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:09 Szalone lata 90.

21:00 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

05:45 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:15 Rodzina zastępcza plus: Gombrowicz stosowany (169)

08:05 Rodzina zastępcza plus: Prywatny detektyw (170)

09:00 Ewa gotuje (57)

09:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19)

10:00 Daleko od noszy 2: Dolne Samoa (15)

10:30 Pierwsza miłość (1676)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Generacja tele (285)

12:00 Tango z aniołem: Wernisaż (15)

12:45 Pierwsza miłość (876)

13:30 Ewa gotuje (57)

14:00 Linia życia (14)

14:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19)

15:00 Daleko od noszy 2: Dolne Samoa (15)

15:30 Graczykowie: Owat (18)

16:00 Świat według Kiepskich: Pułapka na myszy (281)

16:30 Pierwsza miłość (1677)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Moc grejpfruta (235)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (13)

20:30 Linia życia (15)

21:00 Fala zbrodni: Bankier (40)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Generacja tele (285)

23:00 Świat według Kiepskich: IQ (197)

23:30 Świat według Kiepskich: Pułapka na myszy (281)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Kto udaje księdza? (19)

00:30 Daleko od noszy 2: Dolne Samoa (15)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:15 Goodbye, Rockefeller - film familijny (Polska,1993)

10:05 Jascha Heifetz - Boski skrzypek - film dokumentalny (Niemcy,2011)

11:45 Koniec z Hollywood - komediodramat (USA,2002)

13:50 Pierwsza pasja - film dokumentalny (Francja,2010)

15:00 Lang Lang i Herbie Hancock w Berlinie - koncert (Niemcy,2012)

16:40 Hala odlotów: Jak żyć? (27) - talk show

17:35 Kopia Mistrza - dramat biograficzny (USA,Niemcy,Węgry,2006)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci - magazyn kulturalny

19:35 Widzi Misie: Miś Uszatek: Deszczyk 

19:45 Widzi Misie: Manufaktura snów - film krótkometrażowy (Niemcy,2007) 

20:20 Panorama kina światowego: Tajne przez poufne - komedia kryminalna (USA,Francja,Wielka Brytania,2008)

22:10 Mamas & Papas - dramat obyczajowy (Czechy,2010)

00:15 Rolling Stones - Ladies and Gentlemen - koncert (Wielka Brytania,USA,1973)

01:20 Panorama kina światowego: Tajne przez poufne - komedia kryminalna (USA,Francja,Wielka Brytania,2008)

03:00 Zakończenie programu

SK TVPHIST

07:25 Był taki dzień - 1 kwietnia

07:30 Dziennik Telewizyjny - 1.04.1989

08:15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Odświętny smak

08:45 Reportaż TVP Info: Radość ze zmartwychwstania

09:00 Michał Strogow, kurier carski (2/4)

10:00 Smak tradycji: Lany poniedziałek - program pod red. Ewy Lewandowskiej

10:25 Filipinki - film dokumentalny (Polska,1968)

10:55 Szaleństwa panny Ewy: Mur graniczny (3)

12:00 Dobry wojak Szwejk - komedia obyczajowa (Czechosłowacja,1956)

13:55 Cafe Historia: Faberge

14:25 Pradawni bogowie: Celtowie (6)

15:05 Nie ma szczęśliwych Kennedych - film dokumentalny (USA,2010)

17:00 Michał Strogow, kurier carski (3/4)

18:00 Flesz historii (124)

18:20 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Papa się żeni"

18:25 Papa się żeni - komedia (Polska,1936)

19:55 Kalwaryjskie peregrynacje Polaków - reportaż

20:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:00 Melduję posłusznie, że znowu tu jestem! - komedia (Czechosłowacja,1957)

22:55 Strażnicy piątej ewangelii - film dokumentalny (Polska,2008)

23:55 Wniebowzięci - komedia obyczajowa (Polska,1973)

00:50 Dziewczyny do wzięcia - komedia obyczajowa

01:45 Zdzisław Maklakiewicz - film dokumentalny (Polska,1996)

02:35 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:05 Jajko; film dokumentalny; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Moje życie dla Niego; film dokumentalny; reż.:Ewa Świecińska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 KFPP Opole - Opole2012 - Szalone lata 60!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Smak tradycji - Lany Poniedziałek; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Kukuryków; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Latające machiny kontra Pan Samochodzik; film fabularny kraj prod.Polska (1991); reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Piotr Krukowski, Małgorzata Markiewicz, Jaś Strumiłło, Joanna Jędryka, Krystyna Feldman; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Co nam w duszy gra - Niech no tylko zakwitną jabłonie; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Regina Coeli kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:20 Galeria - odc. 145; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Barwy szczęścia - odc. 787 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Nad rozlewiskiem... - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 "Mój Stan" - koncert jubileuszowy Stan Borys & Grupa Imię Jego 44; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Papież Franciszek; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej
15:45 Złotopolscy - odc. 656* Na ból głowy diament; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 "Bo lato rozpala każdego górala" - koncert zespołu Golec Orkiestra - cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 145; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Opowieści weekendowe: Damski interes -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1996); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Joanna Szczepkowska, Marta Lipińska, Anna Nehrebecka, Magdalena Zawadzka, Magdalena Warzecha; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Barwy szczęścia - odc. 787 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Dobranocka - Kocia Wielkanoc; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Chichot losu - odc. 1/13* - Solistka -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2011); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Marta Żmuda - Trzebiatowska, Natalia Keber, Jakub Jankiewicz, Monika Kwiatkowska, Piotr Grabowski, Mariusz Drężek, Leszek Lichota, Marcin Łuczak, Urszula Grabowska, Mateusz Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Złoto dezerterów -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Galeria - odc. 145; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Dobranocka za oceanem - Kocia Wielkanoc; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Chichot losu - odc. 1/13* - Solistka; serial TVP kraj prod.Polska (2011); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Marta Żmuda - Trzebiatowska, Natalia Keber, Jakub Jankiewicz, Monika Kwiatkowska, Piotr Grabowski, Mariusz Drężek, Leszek Lichota, Marcin Łuczak, Urszula Grabowska, Mateusz Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Barwy szczęścia - odc. 787; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Złoto dezerterów; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
Cinemax

06:00 W sześciu punktach o Emmie
07:25 Naprzód, Francjo!
09:00 Kręglogłowi
10:50 Najlepsi reżyserzy
11:20 Sztuki wyzwolone
13:05 Bliźniaczki
15:25 Lucy
17:00 W sześciu punktach o Emmie
18:25 Naprzód, Francjo!
20:00 Razem to zbyt wiele
21:35 Hotel Lux
23:20 Urodzony 4 lipca
01:45 Postrach nocy
03:30 Uciekinierzy (13)
04:25 Zaparkowany
Animal Planet HD

06:00 Rezydencja surykatek
06:25 Wszystko o psach
07:15 Łowca krokodyli
08:10 Brytyjskie safari (18)
09:05 Małpie życie (4)
09:30 Z rodziną wśród zwierząt (12)
10:00 Weterynarz z antypodów (5)
10:25 Szalony zwierzyniec (13)
10:55 Najdziksza Afryka
11:50 Życie na krawędzi
12:45 Życie na krawędzi
13:40 Dzikie życie w Shamwari (3)
14:05 Dzikie życie w Shamwari (4)
14:35 Na ratunek przyrodzie (1)
15:30 Słodkie dzieciństwo
16:25 Kot z piekła rodem
17:20 Łowcy aligatorów
18:15 Życiodajny jad
19:10 Jak nie zostać przekąską rekina
20:05 Najdziksza Afryka
21:00 Najdziksze wyspy
21:55 Władca dziczy (8)
22:50 Dzikość bez cenzury
23:45 Jak nie zostać przekąską rekina
00:35 Przygarnij psa
01:25 Najdziksza Afryka
02:15 Najdziksze wyspy
03:05 Władca dziczy (8)
03:55 Przygarnij psa
04:45 Najdziksza Afryka
05:10 Wizyty domowe (1)
05:35 Na ratunek przyrodzie (13)

TVS

1.30 Przerwa w nadawaniu

6.45 Świat w pigułce

7.30 Sindbad odcinek 1

7.55 Bajkowa TVS

10.15 Emil z lonnebergi odcinek 1

10.45 Pippi Langstrumpf odcinek 1

11.15 Gang Olsena Ostatni skok

13.10 Inga Lindstrom Nie całuj milionera

14.50 Ślubne SOS

15.20 Doktor Martin odcinek 9 Sezon 1

16.20 Koncert życzeń

17.15 Kuchnia po śląsku

17.45 Silesia Informacje

18.05 Bajkowa TVS

20.00 Silesia Informacje

20.25 Koncert w TVS

22.20 Kuchnia po śląsku

22.50 Koncert życzeń

0.00 Program ezoteryczny

0.30 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.