TVP 1 HD
05:35 Klan - odc. 2916; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 TELEZAKUPY
06:30 Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly)  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3298; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Jak to działa - Smak odc. 81 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 61 (seria V, odc. 5) - Krowy tłuste, krowy chude -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 145 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 145) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 304 (s. 4, odc. 85) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 304 (s. 4, ep. 85)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Wójt roku - 2015 - sylwetki; felieton; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /343/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 1819 kg wiary -  txt. str. 777  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Aneta Chwalba, Maciej Muzyczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 146 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 146) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Okrasa łamie przepisy - Pieczone kurczaki na nowo -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 305 (s. 4, odc. 86) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 305 (s. 4, ep. 86)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 36; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Pegaz - Flesz - /23/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3299; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2917 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /499/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /344/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Zagadka Hotelu Grand - odc. 1 (Gran Hotel, ep. 1) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Doktor Żywago cz.1 (Doctor Zhivago)  110'; dramat kraj prod.USA, Włochy (1965); reż.:David Lean; wyk.:Omar Sharif, Julie Christie, Geraldine Chaplin, Rod Steiger, Alec Guinness; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Zemsta [ser. II] - odc. 3 (Revenge II, ep. 3, Confidence); serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Żywe trupy [ser. III] - odc. 12/16 (The Walking Dead III, ep. 12, Clear); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:10 Chicago Fire - odc. 15/24 (Chicago Fire, ep. 15, Nazdarovya); serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Biała wizytówka - odc. 1 Szyb nad lasem (odc. 1 Szyb nad lasem); serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska, Niemcy (1986); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maria Gładkowska, Rolf Hoppe, Alfred Struwa, Zygmunt Bielwaski, Mirosława Marcheluk, Jerzy Trela, Daniel Olbrychski, Aleksander Małachowski, Barbara Rachwalska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:05 M jak miłość - odc. 1032; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1425 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 131 - Wybuch; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 23 (odc 23); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Caritas znaczy miłość  51'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Piotr Kot; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Tylko z Tobą - odc 24 (odc 24); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 3/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1425 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Akademia smaku Zosi i Tomka - 12; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1426 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 O mnie się nie martw - s. IV odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Rodzinka.pl - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Dzięki Bogu już weekend - (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Komediowa Scena Dwójki - (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 13 Dzielnica - Ultimatum (Banlieue 13 - Ultimatum) -  txt. str. 777  96'; film akcji kraj prod.Francja (2009); reż.:Patrick Alessandrin; wyk.:David Belle, Philippe Torreton, Cyril Raffaelli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Samowolka  61'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Feliks Falk; wyk.:Robert Gonera, Aleksander Gawek, Paweł Iwanicki, Mariusz Jakus, Krzysztof Zaleski, Michal Żebrowski, Renata Dancewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kultowe rozmowy - odc. 36 - ks. Jan Kaczkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:10 Jedź bezpiecznie - odc. 586; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Plebania - odc. 529; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Plebania - odc. 530; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Relacje - odc. 105; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:10 Superman - człowiek ze Strykowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:10 Poza słowami; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Plebania - odc. 531; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Plebania - odc. 534; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:15 Turystyczna jazda - odc. 39 - Kostaryka 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Debata - w 1050 rocznicę Chrztu Polski - cz. 4; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Otwórzcie drzwi - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Kultowe rozmowy - odc. 36 - ks. Jan Kaczkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Kamień, nożyce, papier  - Dom Uphagena; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Język orkiestry; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Przechodzień codzienny - 29.03 - Przesłanie /102/; STEREO, 16:9
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Telewizja Nocą odc. 5; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
00:50 1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:15 Relacje - odc. 105; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Ultra Agata; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda - 1.04 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:50 Pogoda - 1.04 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Telewizja Nocą odc. 5; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Superman - człowiek ze Strykowa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 110; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Przechodzień codzienny - 29.03 - Przesłanie /102/; STEREO, 16:9
06:00 Sprawa dla reportera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Otwórzcie drzwi - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:50 Trudne sprawy (594) - serial paradokumentalny
8:50 Malanowski i partnerzy (450) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Malanowski i partnerzy (451) - serial fabularno-dokumentalny
9:50 Mój przepis na... (24) - magazyn kulinarny
9:55 Dzień, który zmienił moje życie (102) - serial paradokumentalny
10:55 Dlaczego ja? (149) - serial paradokumentalny
11:55 Pielęgniarki (224) - serial paradokumentalny
12:55 Trudne sprawy (595) - serial paradokumentalny
13:55 Dwoje we troje (6) - serial komediowy
14:00 Pierwsza miłość (2268) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (661) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:25 Malanowski i partnerzy (791) - serial fabularno-dokumentalny
16:55 Małolaty (24) - serial paradokumentalny
17:55 Mój przepis na... (25) - magazyn kulinarny
18:00 Pierwsza miłość (2269) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (301) - serial komediowy
20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 5 (4) - program rozrywkowy
22:10 Zmierzch - film fantasy, USA 2008
0:55 Tylko muzyka. Must be the music 11 (4) - program rozrywkowy
2:55 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Singielka (108) - telenowela
7:50 Doradca smaku (19) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Małdyty, Zajazd pod Kłobukiem (12) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (257) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (494) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (605) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: 'Kici, kici, miał, będę ciebie brał' - czyli miłość w rytmie disco polo (2579) - talk-show
16:00 Szkoła (258) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (606) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (495) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Shrek - film animowany, USA 2001
22:00 Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie - film SF, USA 2011
0:30 Kuba Wojewódzki (7) - talk-show
1:35 Uwaga! - magazyn reporterów
1:50 Klub Magii (86)
3:10 Rozmowy w toku: 'Kici, kici, miał, będę ciebie brał' - czyli miłość w rytmie disco polo (2579) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (24) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Łowcy skarbów (15) - serial animowany
7:35 Scooby-Doo (14) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (17) - serial animowany
8:35 Scooby-Doo (16) - serial animowany
9:00 Nieśmiertelny 2 (2) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (27) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (115) - telenowela
11:55 Mój przepis na... (23) - magazyn kulinarny
12:00 Galileo (540) - program popularnonaukowy
13:00 Galileo (541) - program popularnonaukowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (24) - reality show
16:00 Moja nadzieja (28) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (116) - telenowela
18:00 Mistrz kuchni: Juniorzy (1) - program rozrywkowy
18:35 Niesamowite rekordy (1) - program rozrywkowy
19:10 Niesamowite rekordy (2) - program rozrywkowy
19:50 Wysmakowani (2) - magazyn kulinarny
20:00 Więźniowie Słońca - horror, Niemcy/USA 2013
21:50 Mój przepis na... (24) - magazyn kulinarny
21:55 Spotkanie ze śmiercią - dramat kryminalny, USA 1998
23:50 Pokojówki - na stażu - film erotyczny, Francja 2010
1:30 STOP Drogówka - magazyn policyjny
2:30 Mega Chichot (45) - program rozrywkowy
3:00 Disco Polo Life (290) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
6:00 Tajemnice medyczne (23/40) - serial fabularno-dokumentalny
7:00 Nash Bridges 3: Don Juan (50) - serial sensacyjny
8:00 Nash Bridges 3: Strefa zagrożenia (51) - serial sensacyjny
9:00 Napisała: Morderstwo 3 (19/22) - serial kryminalny
10:00 Columbo: Tajny agent (4) - serial kryminalny
12:05 To moje życie! (161) - telenowela
13:05 Odmienić los (103/140) - telenowela
14:00 Odmienić los (104/140) - telenowela
15:00 Oblicza miłości (89/187) - serial obyczajowy
16:00 Oblicza miłości (90/187) - serial obyczajowy
17:00 Tajemnice medyczne (24/40) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Flash (18/23) - serial przygodowy
19:00 Flash (19/23) - serial przygodowy
20:00 Resident Evil: Zagłada - horror, Francja/Niemcy/Australia/USA 2007
21:55 Druhny - komedia romantyczna, USA 2011
0:30 Krwawe walentynki - horror, USA 2009
2:30 Zobacz to!: Dyżur 2 (19) - serial dokumentalny
3:10 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny
3:30 Dyżur 2 (20) - serial dokumentalny
3:55 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (2) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (3) - program kulinarny

TVN 7
5:20 We dwoje (4/17) - program rozrywkowy
6:45 Męski typ: Maciej Wisławski (8/9) - talk-show
7:20 Kryminalni (9/13) - serial kryminalny
8:20 Sąd rodzinny: Zapłacisz mi za to (204) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Bohater (583) - serial fabularno-dokumentalny
10:20 Przepis na życie (11) - serial obyczajowy
11:20 Mango - telezakupy
12:55 Sąd rodzinny: W obronie własnej (205) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (346) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: W obronie życia (584) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Kryminalni (10/13) - serial kryminalny
17:00 Kryminalni (11/13) - serial kryminalny
18:00 Chirurdzy 3 (18/25) - serial obyczajowy
19:00 Agentka o stu twarzach (15/22) - serial sensacyjny
20:00 Człowiek w żelaznej masce - film kostiumowy, Wielka Brytania/USA 1998
22:50 Wiosła w dłoń: Zew natury - komedia, USA 2009
0:45 Zero moskiewskie - horror, Hiszpania/USA/Wielka Brytania 2006
2:25 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:30 Druga strona medalu: Caroline Wozniacki (4/8) - talk-show
4:55 Druga strona medalu: Henryk Blida (5/8) - talk-show
5:20 Druga strona medalu: Monika Palikot (6/8) - talk-show
5:45 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Bulionerzy: Elita (31) - serial komediowy
6:30 Bulionerzy: Kosmos (32) - serial komediowy
7:00 Tom i Jerry: Wstrętny bałwan (3) - serial animowany
7:15 Tom i Jerry: Mały Butch (4) - serial animowany
7:25 Tom i Jerry: Kociątko (5) - serial animowany
7:30 Zwariowane melodie: Króliczy wycisk (110) - serial animowany
7:35 Zwariowane melodie: Żegnaj, błękitnobrody (111) - serial animowany
7:45 Zwariowane melodie: Miłośnik kanarków (112) - serial animowany
7:50 Zwariowane melodie: Nie cierpię sera (113) - serial animowany
8:00 Zwariowane melodie: Idealny relaks (114) - serial animowany
8:05 Zwariowane melodie: Trzeba myśleć (115) - serial animowany
8:10 Zwariowane melodie: Co nagle, to po diable (116) - serial animowany
8:35 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2: Noc duchów (7) - serial animowany
9:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2: Odchodzę! (8) - serial animowany
9:35 Jimmy Neutron: Mały Geniusz 2: Jaja z Nefrytu/Sąsiedzki spór (15) - serial animowany
10:00 Wspaniałe zwierzaki: Na ratunek jednorożcowi!/Na ratunek pingwinowi! (3) - serial animowany
10:35 Zaczarowany ołówek: Kajtek (12) - serial animowany
10:45 Zaczarowany ołówek: Czerwony kur (14) - serial animowany
10:55 Zaczarowany ołówek: Podwodny skarb (15) - serial animowany
11:00 Parauszek i przyjaciele: Marzenie (19) - serial animowany
11:10 Parauszek i przyjaciele: Ekologiczni przyjaciele (20) - serial animowany
11:35 Kumple z dżungli - na ratunek!: Misja specjalna (26) - serial animowany
11:45 Kumple z dżungli - na ratunek!: Nocny potwór (27) - serial animowany
12:00 Baranek Shaun (71) - serial animowany
12:10 Baranek Shaun (72) - serial animowany
12:20 Baranek Shaun (73) - serial animowany
12:30 Baranek Shaun (74) - serial animowany
12:40 Baranek Shaun (75) - serial animowany
12:50 Baranek Shaun (76) - serial animowany
13:00 Kumple z dżungli - na ratunek!: Skała z Księżyca (51) - serial animowany
13:10 Kumple z dżungli - na ratunek!: Wielki wyścig (52-ost.) - serial animowany
13:35 Kumple z dżungli - na ratunek!: Do środka Ziemi (1/52) - serial animowany
13:45 Kumple z dżungli - na ratunek!: Skała strachów (2) - serial animowany
14:00 Nowe przygody Kubusia Puchatka (37) - serial animowany
14:35 Nowe przygody Kubusia Puchatka (38) - serial animowany
15:00 Myszka Miki i przyjaciele: Ciuchcia Myszki Miki/Pluto w zoo/Główny strażak (35) - serial animowany
15:35 Myszka Miki i przyjaciele: Stare dobre czasy/Psi patrol/Wymarzony głos Donalda (36) - serial animowany
16:00 Flintstonowie: Operacja Barney (50) - serial animowany
16:35 Flintstonowie: Szczęśliwe stadło (51) - serial animowany
17:00 Alvinnn!!! I wiewiórki: Czyje to zwierzę? (26) - serial animowany
17:10 Alvinnn!!! I wiewiórki: Wymyka się z rąk (7) - serial animowany
17:35 Alvinnn!!! I wiewiórki (38) - serial animowany
17:45 Alvinnn!!! I wiewiórki (39) - serial animowany
18:00 Timon i Pumba 2: Pewnego razu słuchał Zazu (36) - serial animowany
18:35 Timon i Pumba 2: Szala nie zniewala (37) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (21) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Za słodko/Królem być (22) - serial animowany
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles (22) - serial sensacyjny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (3) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (6) - serial kryminalny
23:00 Gorąca Cherry Pop - film erotyczny, USA 2009
0:50 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
1:30 Menu na miarę (7) - program kulinarny
2:00 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (8) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (8) - program lifestylowy
3:50 W blasku fleszy (11) - program rozrywkowy
4:15 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur 2 (14) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur 2 (15) - serial dokumentalny

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza: Długość smyczy (293) - serial komediowy
7:00 Kłamczuch (1) - program rozrywkowy
8:00 Strażnik Teksasu 7 (153) - serial sensacyjny
9:00 Galileo (9) - program popularnonaukowy
10:00 Zwierzęcy klub bokserski - serial dokumentalny
11:00 Australijskie rekordy Guinnessa (9) - program rozrywkowy
11:30 Australijskie rekordy Guinnessa (10) - program rozrywkowy
12:00 Miodowe lata: Magia sceny (26) - serial komediowy
12:45 Miodowe lata: KAnalersi (80) - serial komediowy
13:45 Rodzina zastępcza: Moda na przeprowadzki (294) - serial komediowy
14:45 Dekoratornia - magazyn
15:15 Nieśmiertelny (22) - serial przygodowy
16:15 Strażnik Teksasu 7 (154) - serial sensacyjny
17:15 Czarodziejki (59) - serial fantasy
18:15 Miodowe lata: Tv or not Tv (28) - serial komediowy
19:00 Miodowe lata: Rendez-vous w ciemno (67) - serial komediowy
20:00 Galileo (10) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (106) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (107) - serial kryminalny
23:00 Królestwo węża - horror, Kanada/USA 2005
0:55 Australijskie rekordy Guinnessa (9) - program rozrywkowy
1:25 Australijskie rekordy Guinnessa (10) - program rozrywkowy
1:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life (294) - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life (295) - program muzyczny

Polsat Sport News
7:00 Puncher - magazyn sportów walki
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn EURO 2016 - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Rosja
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Konferencja prasowa przed galą POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina
14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 1. sesja treningowa w klasie Moto3
14:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP
15:45 Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina - studio przed oficjalnym ważeniem
16:00 Boks: POLSAT Boxing Night: Adamek vs Molina - oficjalnie ważenie
17:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie Moto3
18:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP
19:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - 2. sesja treningowa w klasie Moto2
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:07 Magazyn 1. ligi - magazyn piłkarski
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Sporty walki: KSW 34 - walki: Karol Bedorf - James McSweeney; Tomasz Narkun - Cassio Barbosa de Oliveira
23:00 Magazyn EURO 2016 - magazyn sportowy
23:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Belgia - Portugalia
1:30 Puncher - magazyn sportów walki
2:30 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Najlepszy program
8:00 Dzień dobry
9:00 Godzina z...
10:00 Hity na czasie
12:00 Popołudnie w Eska TV
14:00 Miejska lista
15:00 Nófki Sztuki
16:00 Najlepszy program
18:00 Gorąca 20.
20:00 Lista w bikini
21:00 Na propsie
22:00 Freshmix
0:00 Hity na czasie
2:00 Polska noc

TTV
5:10 Sąd rodzinny Odcinek: 115
6:05 DeFacto Odcinek: 4
6:35 Express
6:55 Szkoła Odcinek: 81
7:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 365
8:50 Ukryta prawda Odcinek: 435
9:50 Ukryta prawda Odcinek: 22
10:50 Sąd rodzinny Odcinek: 116
11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 604
12:45 Kartoteka Odcinek: 20 Sezon: 9
13:45 DeFacto Odcinek: 15 Sezon: 2
14:15 Nieobliczalni lokatorzy Odcinek: 1 Sezon: 4
14:45 Koszmarni sąsiedzi Odcinek: 1
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Uwaga! Odcinek: 4543
16:25 Kartoteka Odcinek: 23 Sezon: 10
17:30 DeFacto - flesz Odcinek: 2 Sezon: 2
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Licytuj i niszcz Odcinek: 1
18:40 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 19 Sezon: 2
19:10 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 20 Sezon: 2
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 DeFacto Odcinek: 19 Sezon: 4
20:25 Testerzy Odcinek: 18
20:40 Damy i wieśniaczki Odcinek: 9 Sezon: 4
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 5 Sezon: 3
22:30 Usterka Odcinek: 10 Sezon: 6
23:00 Usterka Odcinek: 9 Sezon: 3
23:30 Rozmowy kontrolowane Odcinek: 3
23:50 Sekrety striptizerek Odcinek: 6
0:20 Nagie Newsy Odcinek: 4
0:50 Testerzy Odcinek: 16
1:05 Testerzy Odcinek: 17
1:20 Testerzy Odcinek: 18
1:30 Bar u Danuśki Odcinek: 5
2:00 Ostre cięcie Odcinek: 1 Sezon: 2
2:40 Ostre cięcie Odcinek: 2 Sezon: 2
3:20 Kocham. Enter Odcinek: 26
4:15 Ukryta prawda Odcinek: 358

Polo TV
5:30 Przeboje na czasie
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Hit dnia
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Hit dnia
9:15 Disco Studio
10:49 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:11 Disco Polo Live
15:00 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:00 Szalone lata 90.
20:00 Strefa nowości
21:00 Videomix
22:00 Dance w Polo tv
23:00 Hit dnia
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3296
7:00 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 18
7:30 Graczykowie Odcinek: 13
8:05 Daleko od noszy Odcinek: 6
8:35 Czyja wina? Odcinek: 8
9:35 Awantura o kasę Odcinek: 32
10:35 Gra w ciemno Odcinek: 100
11:35 Słoneczny patrol Odcinek: 2
12:35 Pierwsza miłość Odcinek: 2267
13:15 Mój przepis na... Odcinek: 24
13:20 Ewa gotuje Odcinek: 224
13:50 Ewa gotuje Odcinek: 225
14:25 Alf Odcinek: 24
14:50 Świat według Bundych Odcinek: 255
15:20 Świat według Bundych Odcinek: 256
15:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 134
16:20 Świat według Kiepskich Odcinek: 135
16:50 Hotel Babylon Odcinek: 13
18:00 Hotel 52 Odcinek: 82
19:00 Alf Odcinek: 25
19:40 Mój przepis na... Odcinek: 25
19:45 Słoneczny patrol Odcinek: 3
20:45 Świat według Bundych Odcinek: 257
21:15 Świat według Bundych Odcinek: 258
21:45 Świat według Kiepskich Odcinek: 12
22:15 Świat według Kiepskich Odcinek: 13
22:45 Hotel Babylon Odcinek: 14
23:55 Hotel 52 Odcinek: 83
0:55 Synowie Odcinek: 8
1:25 Daleko od noszy Odcinek: 148
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 251
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 108
4:00 Wstawaj! Gramy!
5:00 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Moja katolicka rodzina
9:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat
9:35 Święty na każdy dzień
9:45 Duc in altum
10:00 Informacje dnia
10:15 Rozmowy niedokończone
11:25 Głos Polski
11:35 Tak go pamiętam
12:00 Regina Coeli
12:03 Informacje dnia
12:20 Oratorium "Cztery Pory Życia Pro life"
13:45 Święty na każdy dzień
13:50 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii
14:00 Król Dawid Odcinek: 17
14:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
15:20 Mocni w wierze
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Siódmy sakrament
16:35 Betafo
17:00 Na tropie
17:30 Reportaż dnia
18:00 Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Westerplatte młodych
18:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:00 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
19:30 Jay Jay Odrzutowiec Odcinek: 7
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Jan Paweł II - papież, który tworzył historię Odcinek: 5
23:40 Święty na każdy dzień
23:45 Ivato
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Regina Coeli
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Westerplatte młodych
1:55 Święty na każdy dzień
2:00 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
2:30 Jay Jay Odrzutowiec Odcinek: 7
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Siódmy sakrament
5:30 Mocni w wierze
6:00 Jan Paweł II - papież, który tworzył historię Odcinek: 5
7:40 Ivato
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (6) - magazyn kulturalny
6:40 Rodzina piratów 2: Kto ukradł okręt? (34) - serial animowany
7:10 Pierścionek z orłem w koronie - dramat wojenny, Polska 1992
9:25 Chłopi: Bór (7/13) - serial obyczajowy
10:35 Kobra - oddział specjalny: Wypadek (17) - serial sensacyjny
11:40 Historia oręża: Submarines (4) - serial dokumentalny
12:50 Katastrofy w przestworzach: Target Is Destroyed (63) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital nadziei 2 (5) - serial obyczajowy
14:55 Tajemna księga z Shaolin - film sensacyjny, Hongkong/Tajwan 1978
17:15 Szpital nadziei 2 (6) - serial obyczajowy
18:00 Kobra - oddział specjalny: Obrona konieczna (127) - serial sensacyjny
19:00 Kobra - oddział specjalny: Łowcy i ofiary (128) - serial sensacyjny
20:00 2 dni w Nowym Jorku - komedia obyczajowa, Belgia/Francja/Niemcy/USA 2012
22:05 Horror piątkowej nocy: Rekin w Wenecji - horror, USA 2008
23:55 Grindhouse: Death Proof - thriller, USA 2007
2:10 Antychryst - horror, Francja/Dania/Niemcy/Włochy/Szwecja/Polska 2009
4:20 Chłopi: Bór (7/13) - serial obyczajowy
5:35 Dni ze stali - film krótkometrażowy, Niemcy/Holandia 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 401
6:10 Kołowrotek Odcinek: 4
6:40 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 32
7:00 Wajrak na tropie Odcinek: 11
7:30 Wehikuł czasu Odcinek: 401
7:35 Jak to się robi? Odcinek: 10
8:05 Mordercze przeprawy Odcinek: 28
8:45 Saga prastarej puszczy Odcinek: 10
9:50 Mistrzowie drewna Odcinek: 14 Sezon: 2
10:50 Brudy wielkich miast Odcinek: 2
11:55 Zamieszkać w dziczy Odcinek: 6
12:55 Katastrofy lotnicze Odcinek: 5
14:00 Głowa Jana Chrzciciela
15:00 Poszukiwacze zaginionych arcydzieł Odcinek: 4
16:00 Fabryka jedzenia Odcinek: 10 Sezon: 2
16:30 Fabryka jedzenia Odcinek: 11 Sezon: 2
17:00 Miejski przekręt Odcinek: 4  
18:00 Zamieszkać w dziczy Odcinek: 8
18:55 Ciężarówką po antypodach Odcinek: 4
20:00 Tuż przed tragedią Odcinek: 4 Sezon: 2
21:00 Ciężarówką po antypodach Odcinek: 8 Sezon: 2
22:00 Elitarni Odcinek: 4
23:05 Twierdze Odcinek: 5
0:10 Mroczne sekrety małżeńskie Odcinek: 6 Sezon: 2
0:45 Ścigani Odcinek: 9
1:10 Tajemnice historii Odcinek: 1
1:45 Tajemnice historii Odcinek: 2
2:15 Tajemnice historii Odcinek: 3
2:40 Tajemnice historii Odcinek: 4
3:10 Copernicus Odcinek: 3
3:35 Lista Fokusa Odcinek: 65
4:00 Lista Fokusa Odcinek: 66
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 7
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 34
5:30 Kołowrotek Odcinek: 9

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Inwazja obcych na Griffin Rock, odc. 5 (The Alien Invasion of Griffin Rock); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Mama i ja - Góry; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria II - Wycieczka rowerem, odc. 31 (The cycle ride, ep. 31); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Bąblandia - Prima aprilis odc. 19; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Peg + kot - Problem z pierścionkiem, odc. 31 (The Ring Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Charlie i Lola, seria 1 - Zajmiemy się twoim psem, odc. 6 (We Can Look After Your Dog); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
07:05 Bajeczki Maszy - Lisica z wałkiem, odc. 22 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 ABC wszystko wie - odc. 26; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Bajeczki Maszy - Kasza na siekierze, odc. 23 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Na końcu świata - Australia, odc. 17 (Outback Down Under (aka Down Under)); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Bajeczki Maszy - Zły car, odc. 24 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. Urodziny Strachowyja; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Skaczący kaszel, odc. 96 (Hopping cough smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skoro Świt, odc. 6 (The Early Bird); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
09:50 Tabaluga - Szczęśliwy los, odc. 31 (Good fortune); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Noksu - Początek wiosny, odc. 50 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria II - Wycieczka rowerem, odc. 31 (The cycle ride, ep. 31); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Peg + kot - Problem z pierścionkiem, odc. 31 (The Ring Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Charlie i Lola, seria 1 - Zajmiemy się twoim psem, odc. 6 (We Can Look After Your Dog); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
11:15 Moliki książkowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 ABC wszystko wie - odc. 26; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Przygody Bolka i Lolka - Wielki mecz, odc. 28; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. Urodziny Strachowyja; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Na końcu świata - Australia, odc. 17 (Outback Down Under (aka Down Under)); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Skaczący kaszel, odc. 96 (Hopping cough smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Przygody Bolka i Lolka - Śniadanie na biwaku, odc. 29; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skoro Świt, odc. 6 (The Early Bird); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
13:55 Tabaluga - Szczęśliwy los, odc. 31 (Good fortune); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Teledysk - Pingwiny; teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria II - Kapitan tata, odc. 46 (Captain Daddy Pig, ep. 46); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Śpiewaj z nami - Tabaluga, odc. 5 (Tabaluga); teledysk kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Babcia Róża i Gryzelka - Kłamstwo; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Gimnastyka buzi i języka - odc. 36 Głoska "cz"; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Gimnastyka buzi i języka - odc. 37 Głoski "cz" i "sz"; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Tom and Keri - Funny Teddy, odc. 15; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Rescue Bots, seria 1 - Inwazja obcych na Griffin Rock, odc. 5 (The Alien Invasion of Griffin Rock); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Bajeczki Maszy - Kogucik złoty grzebyczek, odc. 25 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Kulturanek - odc. 5 "To jest napad! Pakuj kasę!"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - odc. 338 Tajemnica Amelki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Bajeczki Maszy - Złoty garbusek, odc. 26 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 76; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 58 Baś Baś baranku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Tom and Keri - Our Little House, odc. 19; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Bajeczki Maszy - Wilk i siedem koźlątek, odc. 1 (Masha Tale's); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z sushi, odc. 33 (The Sushi Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 1 - Wygrałam!, odc. 7 (I've Won); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
17:55 Tom and Keri - Dog's Bath, odc. 24; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria II - Siostrzany sojusz, odc. 5 (Sisterhooves Social); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mały Miś s. III - Prima Aprilis, odc. 45 (The april fools); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Złote loki Smerfetki, odc. 97 (Smurfette's golden tresses); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Zabawa, odc. 7 (Play Time); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Grzebcio bohater, odc. 32 (Digby the hero); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem -  Niebieska dziewczynka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Wiosna przyszła!, odc. 7 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Przygody Bolka i Lolka - Prima aprilis, odc. 53; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio wybawca, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Rescue Bots, seria 1 - Cody na patrolu, odc. 6 (Cody on Patrol); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Duże dzieci - 37; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Polska według Kreta - odc. 23 - Leżajsk; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Jak to działa - odc. 71 Budownictwo -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 1000 pierwszych dni - odc. 5; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Afisz kulturalny - 31.03. - 3.04.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Dezerterzy - Roman Kostrzewski; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Podróże wyobraźni; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Toto; film animowany; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Tragarz puchu  86'; dramat kraj prod.Polska (1983); reż.:Stefan Szlachtycz; wyk.:Elżbieta Kijowska, Krzysztof Gosztyła, Ewa Sałacka Krauze; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dispossession; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Rodzina Kanderów - odc. 1 - Księżycowa dziewczyna. Rok 1946; serial obyczajowy; reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Madeja, Krystyna Kołodzieczyk - Szyszko, Anna Kazmierczak, Marek Kalita, Tomasz Budyta, Tadeusz Szaniecki, Paweł Siedlik, Emilian Kamiński, Jerzy Gralek, Marta Klubowicz; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:55 Jolanta/Zamek Sinobrodego (Jolanta/Zamek Sinobrodego)  172'; opera kraj prod.USA (2015); reż.:Mariusz Treliński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:05 Żyć! (Huo zhe / To Live)  132'; dramat kraj prod.Chiny, Hongkong (1994); reż.:Yimou Zhang; wyk.:Ben Niu, Tao Guo, Wu Jiang, Li Gong, You Ge; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Videofan - Portrety: Anna Baumgart; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 ARTE w TVP Kultura - Tao - droga nieśmiertelności (The way of the Tao)  58'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Yves de Peretti; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Wieczór kinomana - Filmy Marcela Carne - Komedianci; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wieczór kinomana - Komedianci (Les Enfants du paradis)  177'; film fabularny kraj prod.Francja (1945); reż.:Marcel Carné; wyk.:Arletty ., Jean-Louis Barrault, Pierre Brasseur, Pierre Renoir; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Filmy, które zmieniły Amerykę - Absolwent (Graduate, The)  101'; film fabularny kraj prod.USA (1967); reż.:Mike Nichols; wyk.:Dustin Hoffman, Anne Banncroft, Katharine Ross, William Danniels, Elizabeth Wilson, Murray Hamilton; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:30 Jazz noc - Dominik Wania Trio - Ravel; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Daleko od miasta  52'; film dokumentalny; reż.:Maciej Cuske; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Cygański smak (20); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Tajemnice, zamki i podziemia - Sekret Herberta Klose; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Cafe Historia - Broń dla grup rekonstrukcyjnych; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ginące cywilizacje - W pułapca. Lud Akha ze Złotego Trójkąta odc. 24 (Enddangered civilisations)  53'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1996); reż.:Alain Bourrillon, Despina Panatazis; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 301 (s. 4, odc. 82) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 301 (s. 4, ep. 82)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Spór o historię - Sens konspiracji pojałtańskiej; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Regiony z Historią - tradycje balonowe w Legionowie; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Skradzione życie - 57 lat na obczyźnie (Une vie volle)  53'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Xavier Dellu, Nicolas Jallot; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Czarne tulipany  47'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Maciej Wiśniowski, Jan Sosiński; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Święty uśmiechnięty  40'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Polska i świat z historią w tle - Borodino 2012; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Polska i świat z historią w tle - Palmiry - Polski Katyń; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Żegnajcie Towarzysze - Żegnajcie Towarzysze - odc. 4. Wstrząs. Rok 1988 -  txt. str. 777  55'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrei Nekrasov; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Skrzydła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Sensacje XX wieku - Dwa żywioły. Pancerz cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 W pogoni za wiosną  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Jedrzej Lipski, Piotr Mielech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską CASA C - 295M; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /52/ - "Wyszłam za mąż zaraz wracam" - Ewa Bem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 302 (s. 4, odc. 83) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 302 (s. 4, ep. 83)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - W imię Allaha 8/26 (Il etait une fois... L'homme/ Les conquetes de l’islam); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wyśpiewana historia - Wojenko, Wojenko; teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Pierwsza wojna światowa - odc. 1 Droga do wojny (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918))  40'; serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); reż.:Edward Fuerherd; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Tajemnice, zamki i podziemia - Zagadka plebanii św. Macieja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Sensacje XX wieku - Sprawa Admirała Canarisa cz 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sensacje XX wieku - Sprawa Admirała Canarisa cz 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Polscy bohaterowie wojenni cz 4. Żegota. Na pomoc Żydom (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777  46'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Stuart Rose; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Szerokie tory - Jeden dzień z poczuciem humoru w Odessie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Fabryka wódki (Fabryka wódki)  57'; film dokumentalny kraj prod.Szwecja, Polska (2011); reż.:Jerzy Śladkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Żegnajcie Towarzysze - Żegnajcie Towarzysze - odc. 4. Wstrząs. Rok 1988  55'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Andrei Nekrasov; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:05 Czas honoru - odc. 53* "Koniec i początek" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Czas honoru - odc. 54* "Zawisza" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /498/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - Jest taka relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Między nami bocianami - odc. 13 - Odlot; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (24) Polskie Skrzydła; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1201 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Prokurator - odc. 7/10 -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Rozmowy poSzczególne - z Wojciechem Pszoniakiem rozmawia Michał Ogórek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Program publicystyczny
16:50 A la show - (14) - Maria Sadowska; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (25) Enigma; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Jest taka relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Przygody Smoka Pola - (13) Gotujemy; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 12 - Tor przeszkód; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Na dobre i na złe - odc. 624 - Gdyby można było cofnąć czas -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Kocham Cię, Polsko! - odc. (4); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Przyjaciele lasu - odc. 24 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Między nami bocianami - odc. 13 - Odlot; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 12 - Tor przeszkód; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 624 - Gdyby można było cofnąć czas; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Krótka historia - (25) Enigma; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:45 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Okrasa łamie przepisy - Niezwykłe dania z ryb -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (70) Macedonia "Droga przez Bałkany"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Jeden z dziesięciu - odc. 3/87; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /1/ - "Śpiewać każdy może" - Jerzy Stuhr; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Śpiewające fortepiany - (29); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Dzika Muzyka - Polscy Lirnicy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kabaretowy Klub Dwójki - (43) PKP -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Kabaretowe Hity - 2012 roku (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Życie to Kabaret - Kabaret Młodych Panów (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Młodych Panów (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2201 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Otwarcie(1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Wielka Emigracja (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Kabaretowa Mapa Polski - XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Pożegnania i Powroty (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Tylko jeden skecz - Kabaret Ani Mru Mru, Łowcy. B i kabaret Mumio; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Skarb mazurskich jezior -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (96) - W góry -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (71) Macedonia "W stolicy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (47); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (30); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór - (5); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Postaw na milion - odc. 105; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Tylko dla dorosłych - (odc. 30); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Sonda 2 - (3) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Sonda 2 - (4) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - XIII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2011 W GÓRĘ SMYKI! (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Rozrywka Retro - Kabaret "Potem". "Zielona Gęś" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:37 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:32 Biznes z Energią - odc. 13; magazyn; STEREO, 16:9
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:33 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:11 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:21 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:32 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:11 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:16 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:22 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:25 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:51 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
05:03 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:27 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 17 (64) Walia - "Celtowie, węgiel i morze"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl - odc. 9 - Niedaleko pada jabłoń od jabłka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 10 - Spółka rodzinna -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ostatnia akcja -  txt. str. 777  87'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Opole 2015 na bis! - 90 lat Polskiego Radia na bis cz. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Okrasa łamie przepisy - Grilowanie w przedszkolu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Od żniw do chleba -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Ojciec Mateusz - odc. 189 - Przemiana (Ojciec Mateusz XV odc. 3) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Okrasa łamie przepisy - Dziczyzna dla pań -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Okrasa łamie przepisy - Potrawy pięknie podane -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Zlecenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 12 "Walka z nałogami" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Przygarnij mnie - odc. 4; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Krew z krwi 2 - odc. 5/10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Oficerowie - odc. 4/13 - Nocny gość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Przerwane objęcia (Abrazos rotos); film obyczajowy kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Strefa 3D - Koralowy ogród; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zakończenie programu

TVP Seriale
05:45 Święta wojna - Dieta Cud (249); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Rodzinka.pl - odc. 117 "Powrót do szkoły" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Franek Dolas powraca; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Czterej pancerni i pies - odc. 2/21 - Radość i gorycz -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:25 M jak miłość - odc. 268; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Na dobre i na złe - odc. 208 - Ślubna diagnoza; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Na dobre i na złe - tajemnice filmowego planu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Na dobre i na złe - odc. 631 - Najlepszy moment -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 O mnie się nie martw - tak powstawał serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 209 - Pożar; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 67 (seria V, odc. 11) - Sonata -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 191 (s. III, odc. 64) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 191) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 68 (seria V, odc. 12) - Rabunek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Ojciec Mateusz - odc. 190 - Weryfikacja (Ojciec Mateusz XV odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Londyńczycy II - odc. 1/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; reż.:Maciej Migas; wyk.:Natalia Rybicka, Marcin Bosak, Przymysław Sadowski, Lesław Żurek, Grażyna Barszczewska, Rafał Maćkowiak, Roma Gąsiorowska, Sławomir Orzechowski; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Londyńczycy II - odc. 2/16; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Bodo - tak powstawał serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Czterej pancerni i pies - odc. 2/21 - Radość i gorycz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:50 M jak miłość - odc. 268; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (2): W. Azarenka - A. Kerber; STEREO, 16:9
09:20 Pełnosprawni - odc. 149 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny par tanecznych; STEREO, 16:9
12:15 Curling - Mistrzostwa Świata kobiet, Kanada - FINAŁ: Szwajcaria - Japonia; relacja; STEREO, 16:9
13:35 Mój najcenniejszy medal - Sebastian Chmara; film dokumentalny; STEREO, 16:9
13:55 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Świata - Portland 2016; reportaż; STEREO, 16:9
14:55 Jeździectwo - Finał Pucharu Świata FEI, Goeteborg - Skoki - 3 runda; relacja; STEREO, 16:9
16:30 Finały Mundiali - Argentyna - Holandia 1978; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (1): S. Kuzniecowa - T. Bacsinszky; STEREO, 16:9
19:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 1/2 F (2): W. Azarenka - A. Kerber; STEREO, 16:9
20:35 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny par tanecznych; STEREO, 16:9
22:30 Pełnosprawni - odc. 149 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:10 Mój najcenniejszy medal - Kajetan Broniewski; film dokumentalny; STEREO, 16:9
23:25 Jeździectwo - Finał PŚ FEI, Goeteborg - Skoki - Konkurs zwykły z rozgrywką; relacja; STEREO, 16:9
00:50 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
02:40 Z kamerą TVP Sport - Zimowy obóz przetrwania; STEREO, 16:9
03:00 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: program dowolny mężczyzn (MŚ - Boston: program dowolny mężczyzn) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.