FANDOM


Tvp1 logo

06:50 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie; Castel Gandolfo
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.1 -Świetlana przyszłość; Pit Pony; 1999  serial prod.kanadyjskiej; wyk: Alex Wrathell,Denny Doherty,Jennie Raymond
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:35 Trzy szalone zera; odc.6 - Wyścig; serial prod.polsko-niemieckiej
09:05 Budujemy Mosty; teleturniej
09:45 Stinky i Jake; odc.57; serial anim.prod.angielskiej
10:15 Frasier; odc.6; serial prod.USA
10:35 A teraz Susan; odc.5; serial komediowy prod.USA
11:00 Moda jak pogoda; magazyn
11:20 Wyprzedzić chorobę
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Nowe przygody Flippera; odc.5; serial prod.USA
13:15 Rewolwer i melonik; odc.6-Skrzydlaty mściciel; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.508; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.509; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Ciężki los żołnierza polskiego; reportaż
15:35 Plebania; odc.98; serial TVP
16:00 Plebania; odc.99; serial TVP
16:30 Moda na sukces; odc.1663; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Śmiechu warte
18:05 Lato z rozrywką
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Tec The Tractor, Kacper
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:10 Alternatywy 4; odc. 2 Przeprowadzka; serial TVP
21:10 Mój ślad w Telewizji; powt.
21:15 Teatr TV-Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; Śledztwo; autor:Stanisław Lem; reż: Waldemar Krzystek; wyk: Mariusz Bonaszewski,Jerzy Grałek,Mariusz Benoit
22:45 Monitor  Wiadomości
23:00 Kino w podróży; Sad pełen księżyca; Łunoj był połon sad; 2000  film fab.prod.rosyjskiej; reż: Witalij Mielnikow; wyk: Zinaida Szarko,Mikołaj Wołkow,Lew Durow
00:45 Sprawy rodzinne; odc.3; serial prod.USA
01:35 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Co ludzie powiedzą? (32/40) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
09.00 M jak miłość (40) - serial obycz.
09.45 Wielka historia wina i jego kariera (1/3): Włochy - wina północy - film dokumentalny Janusza Chodzewicza
10.20 Wielka odmiana (23/26): Nie tak wielkie nadzieje - serialobycz.
11.45 Chrześcijańskie dziedzictwo Czarnej Afryki: Malowidła z Faras - film dokumentalny Jerzego Lubacha
12.00 Triumf życia (1/6): Wojna trwająca 4 miliardy lat - film dok., USA
13.00 Panorama
13.10 Co nam w duszy gra: Lato - Jesteśmy na wczasach (2) - program rozrywkowy
14.00 Sławny Jett Jackson (17/39) - serial dla młodzieży, USA/Kanada
14.30 Arka Noego - magazyn
14.55 Providence (31) - serial obyczajowy, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Zgadula - teleturniej
16.50 Złoto polscy - telenowela, Pol.
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
19.45 Malta 2002 (1)
20.00 Bliżej życia: KOCHANKOWIE - dramat obyczajowy, Francja
21.40 Malta 2002 (2)
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 997 - magazyn kryminalny
23.10 Kino Mocnych Wrażeń: Zbrodnia ze snu - horror, USA
00.55 Elektryczne Gitary: Wielka radość, a Ty co? - koncert
01.50 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Robocop (26) - serial anim.
07.25 Dziwolągi (13) - serial anim.
07.50 Wysoka fala (67) - serial przyg.
08.40 Policjanci (1/11) - serial kryminalny, Polska
10.00 Miodowe lata (31): Dzikość serca - serial kom.
10.45 Graczykowie (56): Bajka - serial komediowy. Polska
11.15 Idol - program rozrywkowy
12.15 Benny Hill - pr. rozrywkowy
12.45 Apetyt na miłość - pr. rozrywkowy
13.15 Z afrykańskiego pamiętnika (1) - serial przygodowy, USA
14.15 Rozbij bank - teleturniej
15.15 Robocop (27) - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (58) - telenowela, Argentyna
16.55 Wysoka fala (68) - serial przygodowy, USA
17.50 Różowa Pantera - serial anim.
17.55 Adam i Ewa (1) - serial obycz.
18.45 Informacje
19.00 Sport i prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (81)- serial obyczajowy, USA
20.00 Rodzina zastępcza (53) - serial
20.30 Świat według Kiepskich - serial
21.05 KTO WROBIŁ KRÓLIKA ROGERA? - komedia, USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.00 Informacje, Sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 RÓŻOWE LATA SIEDEMDZIESIĄTE (4) - serial komediowy, USA 
00.00 SMUTNY KONIEC ZABAWY (2) - film dokumentalny, USA
00.55 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

05.35 Kropka nad i - pr. public.
05.50 Tajemnice pocałunku (26/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (109/169) - telenowela. Kolumbia
07.50 Przygody Alvina wiewiórki (13/54) - serial animowany
08.15 Przyjaciel Bob (44/52) - serial animowany
08.40 Podróż do serca świata (17/26) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (25/96) - serial animowany
09.30 Łamisłówka
10.30 Telesklep
11.50 Telegra - teleturniej
12.30 Przyjaciel Bob (44/45) - serial animowany
12.55 Podróż do serca świata (17/26) - serial animowany
13.20 Przygody Animków (25/96) - serial animowany
13.50 Trafiony, zatopiony - program rozrywkowy
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (110/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (27/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 OSTATNI NIEWINNY - film sensacyjny, USA
22.15 ŁOWCY SKARBÓW (1/22) - serial przygodowy, USA
23.15 TVN Fakty
23.30 Fakty. ludzie. pieniądze - magazyn gospodarczy
00.00 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
00.30 HBO na stojaka - pr. rozrywkowy
01.05 Extra Wizjer - magazyn
01.25 Nic straconego - programy powtórkowe
TVP3 2k2

7.00 Zuzia i jej przyjaciele (5/30) - serial anim.
7.30 Kurier
7.45 Lisa i Paul (6/15) - serial anim.
7.50 Lisa i Paul (7/15) - serial anim.
8.00 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Zdumiewający świat zwierząt (18/26) - serial dok.
9.30 Kurier
9.40 Saga Jacksonów (16/26) - serial prod. USA
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Piłkarski Express
11.30 Kurier
11.45 50 lat TVP - z archiwum rozrywki
12.15 Integracja
12.30 Kurier
12.35 Nauka i wojna (1/6) - serial dok.
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier i prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów (6/30) - serial prod. USA
15.30 Kurier i prognoza pogody
15.40 Program lokalny
16.30 Kurier i prognoza pogody
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Integracja
17.30 Kurier i prognoza pogody
17.50 Program lokalny
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie (6/18) - serial TVP
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.50 Prognoza pogody
20.55 Echa dnia
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.05 Eurotel - magazyn
22.15 To jest temat - cykl reportaży
22.30 Kurier i prognoza pogody
22.50 Błazen - komedia, Francja/Włochy
00.30 Zakończenie programu
Tvp3-gdansk.svg

7.00 Zuzia i jej przyjaciele – kanadyjski serial dla dzieci
7.30 Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45 Lisa i Paul – serial animowany
8.00 Panorama, Pogoda
8.15 Magazyn Słupski
8.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Zdumiewający świat zwierząt – animowany serial edukacyjny
9.30 Kurier – program informacyjny
9.40 Saga Jacksonów - współczesny, obyczajowy serial australijski
10.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
10.45 Telekurier – magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
11.45 50 lat TVP – z archiwum rozrywki
12.15 Integracja – magazyn
12.30 Kurier – program
12.35 Nauka i wojna odc. 1/6 "W służbie śmierci" – film dokumentalny
13.30 Kurier – program informacyjny
13.45 Agrobiznes – rolniczy program informacyjny
14.00 Od niedzieli do niedzieli - magazyn
14.30 Kurier – program informacyjny
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów – serial fabularny
15.30 Kurier – program informacyjny
15.40 Panorama, Pogoda, Sport
15.57 Dzwonnik – reportaż /powt./
16.15 Gość "3"
16.30 Kurier – program informacyjny
16.45 Przegląd gospodarczy
17.15 Integracja – magazyn
17.30 Kurier – program informacyjny
17.50 Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00 Panorama, Pogoda, Sport
18.20 Gdański Dywanik
18.50 Uśmiechnij się! – archiwalny program rozrywkowy
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie – serial
20.00 Telekurier – magazyn reporterów
20.30 Kurier – program informacyjny
20.50 Echa dnia
21.15 Magazyn Słupski /powt./
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Eurotel – magazyn
22.15 To jest temat – reportaż
22.30 Kurier – program informacyjny
22.45 Błazen – francuski film fabularny
0.30 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Strefa P - magazyn muzyczny
6.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Hołgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs - serial anim.
9.00 Fiorełla (52) - serial obycz. prod. peruw. (powt.)
9.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Viper (22) - serial sens. prod. USA (powt.)
11.40 Tato, co ty na to (6) - serial kom. prod. USA (powt.)
12.05 Kaskader (9) - serial przyg. prod. USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.50 Arthur
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona
14.35 Beetleborgs
15.00 Fiorella (53) - serial obycz. prod. peruw.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Tato, co ty na to (7) - serial kom. prod. USA
17.30 HOT CHAT - program publicystyczny
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Cień anioła (16) - serial sens. prod. USA (powt.)
20.00 Millennium (23) - serial sens. prod. USA
20.55 Freaky Links - pilot serialu SF prod. USA
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Ekstra Liga Zużla - mecz Atlas Wrocław - BGZ S.A. Polonia Piła
23.15 Najemnicy (9) - serial sens. prod. USA
0.15 Kojak (52) - serial krym. prod. USA
1.15 X Laski - program erotyczny
1.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.35 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 V Max - magazyn motoryzacyjny
3.40 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (38/80) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (36/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (128) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.25 Doktor Engel, weterynarz - na śmierć i życie (3/12) - serial obycz. niem (powt.)
12.50 Porywy serca (5/90) - telenowela meks.
13.05 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim. (powt.)
16.15 Pełna chata (39/192) - serial kom. USA
16.45 Szkoła złamanych serc (2/80) - serial kom. austral.
17.15 Prezydencki poker 3 (15/22) - serial obycz. USA (powt.)
18.10 Doktor Engel, weterynarz - na śmierć i życie (4/12) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place (129) - serial obycz. USA
20.00 Sercowe rozterki - film obycz. USA, 1994
21.50 Klaun (25/27) - serial sens. niem.
22.45 Big Brother I - reality show
23.30 Terror w Beverly Hills - film sens. USA (powt.)
1.10 Sercowe rozterki - film obycz. USA (powt.)
2.45 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran

07:00 Kochajmy maszyny - film animowany dla dorosłych Edwarda Sturlisa
07:05 Duecik - film animowany dla dorosłych Edwarda Sturlisa
07:10 Pięść - film animowany dla dorosłych Marka Piątkowskiego
07:15 Klub profesora Tutki; odc. 5; 1966  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:30 Królowie mórz: Grecy - film dok.
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:20 Klan; odc. 601; telenowela TVP
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:20 Wilki morskie; odc. 11 /13/ - Perły doktora Karnosa; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki - program muz.
10:00 Rozumieć sztukę; program Jerzego Madeyskiego
10:25 Pan Adam; odc. 1 - Dlaczego o przyszłości teatru decydują młodzi, a nie starzy?; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:45 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:00 Małe ojczyzny; To są nasze kresy
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Wieniawa - Długoszowski; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:10 Trzy młyny; odc. 3 /3/ - Młyn nad Kamienną; 1985  serial prod. polskiej (52'); reż: Jerzy Domaradzki; wyk: Ewa Dałkowska, Jan Jankowski, Jerzy Zelnik, Edward Żentara, Franciszek Pieczka i inni
13.00 Krakau Klezmer Band
13:35 Kochamy polskie seriale; teleturniej; powt.
14:00 Biografie; Jestem biednym wyrzutkiem; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; program Jerzego Madeyskiego; powt.
15:50 Pan Adam; odc. 1 - Dlaczego o przyszłości teatru decydują młodzi, a nie starzy?; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:25 Rewizja nadzwyczajna; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci; powt.
17:40 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy; powt.
18:05 Wilki morskie; odc. 11 /13/ - Perły doktora Karnosa; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 601; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 1 /19/; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Trzy młyny; odc. 3 /3/; 1985  serial prod. polskiej (52'); reż: Jerzy Domaradzki; wyk: Ewa Dałkowska, Jan Jankowski, Jerzy Zelnik, Edward Żentara, Franciszek Pieczka i inni; powt.
20:55 Krakau Klezmer Band (powt.)
21:25 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Wielkie chwile polskiego fubtolu
23:25 Lato z klasyką: Przeboje mistrzów: Muzyka Wojciecha Kilara - Pan Tadeusz - suita do filmu Andrzeja Wajdy
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Przyłbice i kaptury; odc. 6 /9/; 1984  serial prod. TVP; reż: Marek Piestrak; wyk: Roch Siemianowski, Marek Frąckowiak, Marta Klubowicz
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 1 /19/; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Klan; odc. 601; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
02:30 Trzy młyny; odc. 3 /3/ - Młyn nad Kamienną; 1985  serial prod. polskiej (52'); reż: Jerzy Domaradzki; wyk: Ewa Dałkowska, Jan Jankowski, Jerzy Zelnik, Edward Żentara, Franciszek Pieczka i inni; powt.
03:30 Krakau Klezmer Band (powt.)
04:00 Wielkie chwile polskiej piłki; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Złote łany; odc. 7 /12/; telenowela dok. prod. TVP
06:00 Ojczyzna-polszczyzna; program prof. Jana Miodka; powt.
06:15 Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
06:35 Rewizja nadzwyczajna; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu

TVP 3 Opole
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci (WP) Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Lisa i Paul" serial animowany (WP) Wielka Brytania 1999
08:00    Opolski serwis informacyjny
08:10    Publicystyka opolska
08:30    Kurier program informacyjny (WP)
08:40    Prognoza pogody (WP)
08:45    Gość dnia (WP)
09:00    "Zdumiewający świat zwierząt" serial animowany (WP) Wielka Brytania 1998
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:35    Prognoza pogody (WP)
09:40    "Saga Jacksonów" reż.J. Callen, wyk.S. Whittaker, P. Tooney, D. Meade, E. Ashenden serial obyczajowy (WP) Australia 1999
10:30    Kurier program informacyjny (WP)
10:40    Prognoza pogody (WP)
10:45    Telekurier magazyn (WP)
11:15    Piłkarski Express (WP)
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:40    Prognoza pogody (WP)
11:45    50 lat TVP - z archiwum rozrywki (WP)
12:15    Integracja magazyn (WP)
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:35    "Chemia w służbie śmierci" "Nauka i wojna" serial dokumentalny (WP) Wielka Brytania 1999
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny (WP)
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy (WP)
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:40    Prognoza pogody (WP)
14:45    Eurotel magazyn (WP)
15:00    "Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów wyk.Richard Thomas, Margo Gunn, Kieren Hutchison, Charlotte Woollams serial przygodowy (WP) USA 1997
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
15:40    Opolski serwis informacyjny
15:50    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Przegląd gospodarczy (WP)
17:15    Integracja magazyn (powt.) (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:45    Prognoza pogody (WP)
17:50    Publicystyka opolska
18:00    Opolski serwis informacyjny
18:15    Sport opolski, Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny (WP)
19:30    "Słomiany wdowiec" "Badziewiakowie" reż.Leszek Malinowski, wyk.Leszek Malinowski, Joanna Kurowska, Waldemar Sierański, Piotr Kryszan serial komediowy (WP) Polska 1999
20:00    Telekurier magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:50    Prognoza pogody (WP)
20:55    Echa dnia program publicystyczny (WP)
22:05    Eurotel magazyn (WP)
22:15    To jest temat - cykl reportaży (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    Błazen"  reż.Georges Lautner, wyk.Jean-Paul Belmondo, Michel Galabru, Georges Geret, Pierre Vernier komedia (WP) Francja/Włochy 1979
00:30    Zakończenie programu

Canal +
05:20    Klub+ magazyn abonentów (K)
05:35    Aktualności filmowe magazyn filmowy (K)
06:05    "Za drzwiami Actors Studio - Melanie Griffith" film dokumentalny (K) USA 2001
07:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany (K)
08:25    "Spin City 4" serial komediowy (K) USA 1996-2000
08:50    "Charles i Camilla" film dokumentalny (K)
09:40    Klub+ magazyn abonentów (K)
09:45    Aktualności filmowe magazyn filmowy (K)
10:15    "Sekretne życie dziewcząt" reż.Holly Goldberg Sloan, wyk.Majandra Delfino, Eugene Levy, Linda Hamilton, Meagan Good dramat obyczajowy (K) USA 1999
11:45    "Bezbronne nagietki" reż.Paul Newman, wyk.Joanne Woodward, Nell Potts, Roberta Wallach, Judith Lowry dramat obyczajowy (K) USA 1972
13:25    "Mick Jagger bez osłonek" film dokumentalny (K) Francja 2001
14:30    "Wszyscy moi bliscy" reż.Matej Minac, wyk.Joseph Abrham, Jiri Bartoska, Rupert Graves, Krzysztof Kolberger film obyczajowy (K) Czechy/Słowacja/Polska 1999
16:10    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire, Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy (K) W. Bryt. 2000
17:05    "Wyspa Kangura" Świat Wysp film dokumentalny (K)
18:00    "Arizona junior" reż.Joel Coen, wyk.Nicolas Cage, Holly Hunter, Trey Wilson, John Goodman komedia sensacyjna (K) USA 1987
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany (K)
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
20:50    Kabaret Negliż program rozrywkowy
21:00    "Puchar Himalajów" reż.Khyentse Norbu, wyk.Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Jamyang Lodro, Lama Chonjor komedia (K) Australia 1999
22:35    "Zakładnicy" film dokumentalny (K)
23:30    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha (K)
01:20    "Weekend" reż.Brian Skeet, wyk.Deborh Kara Unger, Gena Rowlands, D. B. Sweeney, Brooke Shields film obyczajowy (K) USA 1999
03:00    "Cesarz i zabójca" reż.Kaige Chen, wyk.Li Gong, Fengyi Zhang, Zhou Sun, Zhiwen Wang film kostiumowy (K) Chiny/Francja/Japonia 1999

TV Puls
07:00    Jak się robi...?
07:30    Telesklep
08:10    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
09:05    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30    "Krew" "Było sobie życie" serial animowany Francja
10:00    "Dotyk anioła" reż.Jon Andersen, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Valerie Harper serial obyczajowy (powt.) USA 1994
11:00    "Detektyw w sutannie" reż.Chris Hibler, wyk.Tom Bosley, Tracy Nelson, Mary Wickes, Barbara Stock serial sensacyjny (powt.) USA 1989-1991
11:55    "Tajemnica iglicy" "Arsene Lupin" reż.Jean Pierre Desagnat, wyk.Georges Descrieres, Yvon Bouchard, Roger Carel, Bernard Giraugeau serial sensacyjny (powt.) Francja
12:50    Telesklep
14:50    Program o dobrej książce magazyn
15:15    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy (powt.) USA 1987
15:45    "Kacper i przyjaciele" serial animowany (powt.) USA
16:10    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:35    "Krew" "Było sobie życie" serial animowany (powt.) Francja
17:05    "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
18:00    Program o dobrej książce magazyn
18:30    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
19:00    "Dotyk anioła" reż.Victoria Hochberg, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Tracy Nelson serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:20    "Faraon" reż.Jerzy Kawalerowicz, wyk.Jerzy Zelnik, Barbara Brylska, Wiesława Mazurkiewicz, Leszek Herdegen dramat historyczny Polska 1965
22:00    "Nietykalni" reż.Steve de Jarnatt, wyk.Tom Amandes, William Forsythe, John Rhys-Davies, David James Elliott serial sensacyjny USA 1993
22:50    Piątka u Semki program publicystyczny
23:25    "Faraon" reż.Jerzy Kawalerowicz, wyk.Jerzy Zelnik, Barbara Brylska, Wiesława Mazurkiewicz, Leszek Herdegen dramat historyczny (powt.) Polska 1965
01:05    Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14:55    Program dnia
15:00    Godzina Miłosierdzia
15:15    "Świstaki" "Odkrywamy planetę Ziemię" film przyrodniczy
16:00    Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05    bł. Ignacego Flazona Kalendarz liturgiczny
16:10    Madagaskar Misje program misyjny
17:00    Z wizytą u ... - wizyta u Małgorzaty Walewskiej
17:30    "Grób św. Piotra w Rzymie" film dokumentalny
18:00    Neuroradiologia zabiegowa Medycyna rodzinie magazyn medyczny
18:15    "Wenecja - Plac św. Marka" film krajoznawczy
18:30    Bractwo Dobrej Śmierci
18:55    Program dnia
19:00    Sekta
19:20    "Malarstwo" "Cywilizacja" serial animowany
19:30    "Katedra w Oliwie" film dokumentalny
20:05    Polak, katolik, obywatel magazyn
20:35    część radosna Różaniec
21:00    Apel Jasnogórski
21:05    Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10    bł. Ignacego Flazona Kalendarz liturgiczny
21:15    "Wielki Tydzień" film fabularny Brazylia
22:15    "Brat Albert" film dokumentalny
23:00    Zakończenie programu

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Na nabrzeżu" reż.Elia Kazan, wyk.Marlon Brando, Eva Marie Saint, Rod Steiger, Karl Malden film obyczajowy USA 1954
22:30    "Brazylia" "Wędrówki Guliwera" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Klub 69 magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Gorące żądze magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu

Polsat 2
05:30    Strefa P program muzyczny
06:00    Program muzyczny
06:30    Przygody Leona H. program satyryczny
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    Program muzyczny
09:30    Muzyczny relax
11:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:30    Komicy występują w Polsacie
12:45    Program muzyczny
14:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:45    A ku ku program rozrywkowy
15:15    TV Market
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    Hot Chat program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    TV Market
22:20    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Informacje
23:15    Program muzyczny
00:00    Komicy występują w Polsacie
00:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:45    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
01:15    Pasmo informacyjne
01:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
02:30    Program muzyczny
03:15    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
04:00    Dziennik
04:15    Hot Chat program publicystyczny
04:30    TV Market
04:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Victor Ubugo" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    "Akuszerka" film dokumentalny W. Bryt.
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Victor Ubugo" film dokumentalny W. Bryt.
13:30    "Akuszerka" film dokumentalny W. Bryt.
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
14:30    "Tajwan - legendarna sztuka widowisk ludowych" film dokumentalny 1998
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Star show wywiady niekontrolowane - program rozrywkowy
18:00    Telesprzedaż
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    "Całun Turyński" film dokumentalny USA
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu

Polsat Sport
09:00    Studio Mundial
09:30    mecz o 1 miejsce Niemcy - Brazylia Mundial 2002 (powt.)
11:25    Mundialowe piosenki
11:30    mecz o 3 miejsce Korea Płd. - Turcja Mundial 2002 (powt.)
13:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
13:30    1. mecz półfinałowy Mundial 2002 (powt.)
15:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
15:30    2. mecz półfinałowy Mundial 2002 (powt.)
17:25    Najpiękniejsze bramki Mundialu
17:30    Raz, Dwa, Trzy - ilustrowany tygodnik sportowy
18:00    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
18:30    Ekstraliga - mecz Atlas Wrocław - Polonia Piła Żużel
20:15    mecz o 1 miejsce Niemcy - Brazylia Mundial 2002 (powt.)
23:00    Wyścig Basków Kolarstwo szosowe

DSF
06:00    Come on Baby - fitness show (powt.)
06:45    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny (powt.)
07:05    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
07:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
08:00    Magazyn reklamowy
08:30    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
09:00    Nike WM-Talk (powt.)
11:00    Teleshoping
11:30    Magazyn reklamowy
12:00    Teleshoping
12:30    Magazyn reklamowy
13:00    Sports Bakka magazyn (powt.)
13:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
14:00    Come on Baby - fitness show
15:00    The Worldgame magazyn piłkarski (powt.)
16:00    Sports Bakka magazyn (powt.)
16:30    Sports Bakka magazyn (powt.)
17:00    World Soccer magazyn piłkarski (powt.)
17:15    WM pur magazyn piłkarski (powt.)
18:00    DSF Newscenter - aktualności
18:15    Sport Auto magazyn motoryzacyjny (powt.)
18:45    Producenci samochodów magazyn motoryzacyjny (powt.)
19:15    DSF Newscenter - aktualności
19:30    Fish & Clips magazyn (powt.)
20:00    DSF Newscenter - aktualności
20:15    Finał MŚ 2002 w Jokohamie - mecz Niemcy - Brazylia Piłka nożna
22:15    DSF Newscenter - aktualności
22:30    walka Lennox Lewis - Hasim Rahman Knockout Fightnight magazyn bokserski (powt.)
23:30    Powermania nad Wörthersee Kulturystyka
00:00    The Worldgame magazyn piłkarski (powt.)
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Lumberjack magazyn sportowy (powt.)
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Aquabike magazyn sportów motorowodnych
04:00    Wyścigi Formuły 3 na Norisringu Automobilizm (powt.)

Canal + Żółty
05:40    Zakończenie programu
12:05    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny
13:55    Aktualności filmowe magazyn filmowy
14:25    "Narzeczona dla dwóch" reż.Doug Ellin, wyk.Mili Avital, David Schwimmer, Jason Lee, Vanessa Angel komedia romantyczna USA 1998
16:00    "Jeden strzał zabija" reż.Christopher Menaul, wyk.Anne Heche, Sam Shepard, Eric Stoltz, Bill MacDonald dramat sensacyjny USA 2000
17:35    "Wielki Gatsby" reż.Jack Clayton, wyk.Robert Redford, Mia Farrow, Karen Black, Bruce Dern dramat obyczajowy USA 1974
20:00    "Szpital Przemienienia" reż.Edward Żebrowski, wyk.Piotr Dejmek, Jerzy Bińczycki, Henryk Bista, Ewa Dałkowska dramat psychologiczny Polska 1979
21:30    "Prezydencki pat" reż.John Badham, wyk.James Garner, Peter Gallagher, Patrice Goodman, Audra McDonald film obyczajowy USA 2000
23:10    "Młode szpady" reż.Mario Andreacchio, wyk.Hugh Dancy, Scott Hickman, Anthony Strachan, Callum Blue film przygodowy Francja/W. Bryt. 2000
00:45    "Lumumba" reż.Raoul Peck, wyk.Eriq Ebouaney, Alex Descas, Moussa Theophile Sowie, Maka Kotto dramat polityczny Belgia 2000
02:40    "Woda życia" film dokumentalny
03:35    Zakończenie programu

Hallmark Channel
05:00    "Tajemnicza śmierć Niny Chereau" reż.Dennis Berry, wyk.Maud Adams, Scott Renderer, Alexandra Stewart, Laszlo Szabo thriller USA 1988
07:00    "Odgłos burzy" reż.Simon Wincer, wyk.Judy Davis, Jamey Sheridan, Lauren Hewett, Chelsea Yates dramat obyczajowy USA 1998
09:00    "W pierwszym brzasku" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.David Carradine, Richard Crenna, Lachlan Murdoch, Stella Stevens film obyczajowy USA 2000
11:00    "Tajemnicza śmierć Niny Chereau" reż.Dennis Berry, wyk.Maud Adams, Scott Renderer, Alexandra Stewart, Laszlo Szabo thriller USA 1988
13:00    "Najlepszy strzał" reż.David Greene, wyk.Robert Urich, Meredith Baxter, Jeffrey Tambor, Jack Bannon film obyczajowy USA 1982
15:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
17:00    "W pierwszym brzasku" reż.Arthur Allan Seidelman, wyk.David Carradine, Richard Crenna, Lachlan Murdoch, Stella Stevens film obyczajowy USA 2000
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
22:00    "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
03:00    "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001

Le Cinema
14:00    "Gdzie się podziała siódma kompania?" reż.Robert Lamoreux, wyk.Jean Lefebvre, Pierre Mondy, Aldo Maccione, Eric Colin komedia Francja 1973
15:30    "Czarny strzelec" reż.Piero Pierotti, wyk.Gerard Landry, Federica Ranchi, Livio Lorenzon, Carla Strober film przygodowy Włochy 1959
17:00    "Dobry mężczyzna to martwy mężczyzna" reż.Wolf Gremm, wyk.Thekla Carola Wied, Dieter Mann, Rolf Becker, Michael Roll dramat obyczajowy Niemcy 1999
18:30    "Impotent" reż.Anatoli Ejramdżan, wyk.Michaił Derżawin, Władymir Grammatikow, Natalia Selezniowa, Tatiana Dogilewa komedia Rosja 1996
20:00    "Za kulisami: 'Lilo Stich'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Celina" reż.Jean Claude Brisseau, wyk.Isabelle Pasco, Lisa Heredia, Daniele Lebrun, Daniel Tarrare dramat obyczajowy Francja 1992
22:00    "Miłości Kafki" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Susu Pecoraro, Cecilia Roth, Jorge Marrale, Salo Pasik komedia Argentyna 1988
00:00    "Solo na klarnecie" reż.Nico Hofman, wyk.Gotz George, Corinna Harfouch, Tim Bergmann, Barbara Auer thriller Niemcy 1998
02:00    Zakończenie programu

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu

On
07:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
07:44    "Łowcy duchów" reż.Eddsie Babbage, Shleldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
08:08    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
09:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
09:30    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
10:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
11:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
11:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
12:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
12:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
13:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1985
13:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
14:00    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
14:45    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
15:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
16:00    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny Wielka Brytania
16:30    Extraklasa program sportowy Polska 2000
17:00    "Szybkie przewijanie" reż.Ted Emery serial komediowy Australia 1992
17:30    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:00    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greeberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
18:30    Pionierzy magazyn sportowy USA
19:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
19:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
20:20    "Focus - Poznaj świat" serial dokumentalny USA
20:50    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:15    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
22:00    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:30    "Posterunek na uboczu" reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial sensacyjny Australia 1997
23:15    "Łowcy duchów" reż.Eddie Babbage, Sheldon Greenberg serial dokumentalny Wielka Brytania 1005
23:45    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
00:15    Doprowadzony siłą program rozrywkowy Polska 2000
00:45    Pończochy Gochy program erotyczny Polska
01:15    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
01:45    Konrad Zdobywca program rozrywkowy Polska
02:15    "Krew nie woda" reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1998
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:30    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:15    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela

Junior/Filmax
06:00    "Panorama Australii" serial dokumentalny Australia
06:30    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
07:00    "Poochini" serial animowany USA
07:30    "Hoboczaki" serial dla dzieci
08:00    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
08:30    "Przygody Artura" serial animowany
09:00    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:30    "Smocze opowieści" serial animowany USA
10:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
11:00    "Panorama Australii" serial dokumentalny Australia
11:30    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
12:00    "Poochini" serial animowany USA
12:30    "Hoboczaki" serial dla dzieci
13:00    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
13:30    "Przygody Artura" serial animowany
14:00    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:30    "Smocze opowieści" serial animowany USA
15:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
16:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biay Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Smocze opowieści" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Ostatni telefon" Filmax reż.Christine Lucas, wyk.Elizabeth Berkley, Eric Michael Cole, Jon Collins, Peter Coyote dramat obyczajowy Chile 1999
22:45    "Przemoc na autostradzie" reż.Andrew Prowse, wyk.Sam J. Jones, Catherine Bach, Don Swayze, Stephanie Mason film sensacyjny USA 1989
00:30    "Agent Red" reż.Damian Lee, wyk.Dolph Lundgren, Meilani Paul, Aleksandr Kuznetzov, Randolph Mantooth film sensacyjny USA 2000
02:00    Zakończenie programu

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Z paralotnią w raju Szalone podróże Phila Keoghana
11:15    Egipt Świat według Anny Walker
11:45    Akwanauci
12:15    Dominikana Wielka wyprawa Karaiby
12:40    Droga 66 Święto smakoszy
13:10    Hawaje Samotna planeta
14:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Z paralotnią w raju Szalone podróże Phila Keoghana
17:15    Egipt Świat według Anny Walker
17:45    Akwanauci
18:15    Dominikana Wielka wyprawa Karaiby
18:40    Droga 66 Święto smakoszy
19:10    Hawaje Samotna planeta
20:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Powrót do Rukwa Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Z paralotnią w raju Szalone podróże Phila Keoghana
23:15    Egipt Świat według Anny Walker
23:45    Akwanauci
00:15    Dominikana Wielka wyprawa Karaiby
00:40    Droga 66 Święto smakoszy
01:10    Hawaje Samotna planeta
02:05    Kostaryka Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu

Discovery Sci-Trek
05:45    Kroniki stacji kosmicznej Mir - życie w kosmosie
06:40    Poza rok 2000
07:10    Rzuć jabłko Połączenia
08:05    Kościane głowy oraz opancerzone dinozaury Jurassica
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Transport Problemy przyszłości
09:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
10:20    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
10:50    Błyskawica Planeta żywiołów
11:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Lawina Magazyn Discover 5A
13:35    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
14:05    Gry umysłów Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Transport Problemy przyszłości
15:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
16:20    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
16:50    Błyskawica Planeta żywiołów
17:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Lawina Magazyn Discover 5A
19:35    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
20:05    Gry umysłów Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Transport Problemy przyszłości
21:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
22:20    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
22:50    Błyskawica Planeta żywiołów
23:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Lawina Magazyn Discover 5A
01:35    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
02:05    Gry umysłów Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Transport Problemy przyszłości
03:55    Prehistoryczne rekiny Jurassica
04:20    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
04:50    Błyskawica Planeta żywiołów

Travel Channel
13:00    Pungwe Safari Lodge Wyprawa do dzikiej Afryki
13:30    Wenecja z Anthea Turner Pocztówki z raju
14:00    Bali Żyłka podróżnicza
14:30    Hiszpania - Costa del Sol Caprice i jej podróże
15:00    W połowie drogi do domu Od Pekinu do Paryża
15:30    Bali, Filipiny i Fidżi Oceania
16:00    Parki rozrywki Tajemniczy świat
17:00    Indie Dookoła świata na 2 kółkach
17:30    Jerozolima Crawshaw i jego malowniczy szlak
18:00    Floryda Planeta wakacje
18:30    Pocztówka z Sydney
19:00    Hiszpania - Costa del Sol Caprice i jej podróże
19:30    Udine Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Nowy Jork Podróżujemy
21:00    Los Angeles Żyłka podróżnicza
21:30    Grecja Na horyzoncie
22:00    Nowy Jork Przewodnik turystyczny
23:00    Malta Tu i tam
23:30    Zuchy z Saint Tropez Tradycje i święta
00:00    Pech w Beninie Co za wakacje! - Afryka
00:30    Los Angeles Żyłka podróżnicza
01:00    Zakończenie programu

Extreme Sports Channel
05:30    Know Limits
06:00    Archiwum Ex
07:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Sportsworx
09:00    YOZ Magazine
09:30    Nieustraszeni
10:00    Niespokojny duch
10:30    Hardkorowcy
11:30    Waveriderz
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Nieustraszeni
13:30    Sportsworx
14:00    Niespokojny duch
14:30    Destination Adventure
15:30    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    Telewizja Buntownik
17:00    Hardkorowcy
18:00    YOZ Magazine
18:30    Waveriderz
19:00    Adrenalina
19:30    Niespokojny duch
20:00    Sportsworx
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Waveriderz
23:00    Archiwum Ex
00:00    Destination Adventure
01:00    YOZ Magazine
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    Blue Torch - najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:00    Waveriderz
04:30    Świat wakeboardu

MiniMax/Hyper
06:00    "Sroczka złodziejka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Balon" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Chomik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
06:30    "Podróże w czasie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55    "Hipopotam Albert" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00    "Owca kanadyjska" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Borsuk"/"Królik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Nowe posłanie" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Muzyka zagroda" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Dzień w dżungli" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Janne z Finlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Szalony pociąg" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Szybowce" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Lis" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
10:00    "Dzieciakowa mowa" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Miotła, czarownica i robot" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Kangur"/"Żaba" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Mors"/"Guziec" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Małpy na start" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Królicza mucha" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Prawdziwy przyjaciel" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Siyanda z Południowej Afryki" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Podwodny skarb" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Kosmos 2000" "Lis Leon" serial animowany Polska
13:20    "Zając "Kangurek Hip Hop" [A1]" - serial animowany Polska
13:30    "Ochłoda" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Świnki zmieniają mieszkanie" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Niedźwiedź brunatny"/"Jeż" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Jaszczurka"/"Szczur pustynny" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Lot balonem" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Wielkie porządki" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Nie łatwo być dziewczyną" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Romain z Bretanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25    "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30    "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
18:50    "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Hot News magazyn komputerowy
21:15    Klipy program muzyczny
21:30    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Klipy program muzyczny
23:00    Replay
23:15    Klipy program muzyczny
23:30    "Gamez!" serial dokumentalny
00:00    Zakończenie programu

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Kot Ik!"
09:45    "Świat według Ludwiczka"
10:05    "Pokemon"
10:30    "Spiderman"
10:50    "Jerry i paczka"
11:15    "Kot Ik!"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
09:00    Happy Birthday
10:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
17:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 02/03
20:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    Chartsurfer lista przebojów
19:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00    12 program muzyczny
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00    Funkstörung vs. Flashmixer VS. magazyn muzyczny
00:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
01:00    Night Club

Mezzo
05:00    Geoffrey Oreyma koncert
06:00    "Un jour une fete: Senegal" film dokumentalny
06:30    "Danseuses celestes du Pays Khmer" film dokumentalny
07:30    Concerto pour piano nr 1 Fryderyk Chopin koncert
08:15    Barcarolle Fryderyk Chopin koncert
08:30    Le Lac des cygnes Piotr Czajkowski balet
10:30    Compay Segundo au Cirque Royal, Bruxelles koncert
11:55    Cuban Fire koncert
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
13:00    Quintette pour piano koncert
14:00    Quatuor a cordes nr 3 koncert
14:10    "Auguste Rodin" film dokumentalny
14:25    Liederkreis R. Shumann koncert
15:00    Madredeus koncert
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
17:00    "Amadou et Mariam: on a fait chemin ensemble" film dokumentalny
17:55    Amadou et Mariam koncert
19:15    Milton Nascimento koncert
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
21:00    Archi Shepp et Horace Parlan koncert
22:00    Gary Burton et Eddie Daniels koncert
23:00    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:10    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
23:30    Cal Tjader W hołdzie koncert
00:30    Les New York Voices chantent Paul Simon koncert
01:30    Geoffrey Oreyma koncert
02:30    "Un jour une fete: Senegal" film dokumentalny
03:50    The Lee Ritenour Band koncert

BBC Prime
05:00    "Wezwij szefa" serial dokumentalny
05:40    Kształt i przestrzeń Megamatematyka program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Follow Through kurs języka angielskiego
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
07:45    Bodger i Badger program dla dzieci
08:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Kuchenni najeźdźcy magazyn
09:15    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
09:45    Zgadnij, co to jest? teleturniej
10:15    "Planety: Gwiazda" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    The Ozmo English Show kurs języka angielskiego
12:30    "Wielcy pisarze XX wieku: Angela Carter" serial dokumentalny
13:30    "Lovejoy" serial obyczajowy
14:30    Kuchenni najeźdźcy magazyn
15:00    Spryciarze program dla dzieci
15:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
15:30    Magiczny zwierzęcy show program dla dzieci
15:45    Bodger i Badger program dla dzieci
16:00    Baw się razem z nami program dla dzieci
16:20    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Vanity Fair" serial obyczajowy
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Szpital zwierzęcy" serial dokumentalny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    "Lekarze" serial obyczajowy
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Dinnerladies" serial obyczajowy
21:00    "Gliny" serial kryminalny
22:00    "Two Pints Of Lager And A Packet Of Crisp" komedia
22:30    Parkinson wywiady
23:30    "Katedry" serial dokumentalny
00:00    "Between The Lines" serial obyczajowy
01:00    "Sekrety II Wojny Światowej: Jak Niemcy zostali pokonani" serial dokumentalny
02:00    Zwierzęta pigmeje program edukacyjny
03:00    Guernica Picassa program edukacyjny
03:30    Sekret sukcesów sportowych program edukacyjny
04:00    Dobrobyt dla wszystkich program edukacyjny
04:30    Twórcy stron internetowych program edukacyjny

CT 2
05:05    Na ostro magazyn publicystyczny
05:45    Kalendarium program publicystyczny
06:00    Ścieżki wiary magazyn religijny
06:35    Czy mnie zechcecie? program publicystyczny
06:50    Wiadomości Telewizji Słowackiej
07:05    Tygodnik ekonomiczny
07:20    BOS magazyn
07:30    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
07:50    Co mogę zrobić dla siebie program dokumentalny
07:55    Panorama
08:30    Posiedzenie z Janem Burianem po latach magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
12:00    Wiadomości Euro
13:00    "Arktyczne safari" film przyrodniczy
13:55    "O zapomnětlivém černokněžníkovi" reż.H. Bočan, wyk.K. Heřmánek, K. Jandová, J. Marek komedia Czechy 1991
15:30    Niedotykalne czyli tabu program dokumentalny
16:15    Kalendarium program publicystyczny
16:30    Skarby świata magazyn
16:45    "Gros-Morne Kanada" "Świątynia przyrody" serial przyrodniczy
17:10    Sport na świecie magazyn sportowy
17:50    opowieść o piłce nożnej Zrobione w Krótkim Filmie program dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Tygodnik kulturalny
19:15    Padok program sportowy
19:30    Mistrzostwa Czech w pływaniu
20:00    "Wędrówka Andreje Arsenjeviče" film dokumentalny o reżyserze A. Tarkowskim
21:00    "21" magazyn
21:30    "The Crude Oasis" reż.Alex Graves, wyk.Jennifer Taylor, Aaron Shields, Robert Peterson, Mussef Sibay dramat obyczajowy USA 1995
22:50    Transplantacja program dokumentalny
23:15    "Powroty Szybkich strzał" film dokumentalny o pisarzu J. Foglarze
23:40    "Faust kontra Mefisto" film dokumentalny
00:35    Virtuosi di Praga w Rudolfinum program muzyczny
01:15    Głosy poezji program kulturalny
01:25    Siedem dni na świecie magazyn publicystyczny
01:45    "Cudowny fotograf" film dokumentalny
02:10    Nadliczbówka magazyn
02:30    "21" magazyn
03:00    Worldnet program informacyjny
04:00    Blok programów edukacyjnych

ST 2
16:30    Żywa panorama
17:00    Infotext
17:30    Studio 2002 magazyn katolicki
17:40    Ewangelicki program medialny magazyn religijny
17:45    Wiemy co jemy magazyn kulinarny
17:55    Telezakupy magazyn
18:00    Kaktus magazyn publicystyczny
18:20    E-Ekonomika magazyn poświęcony Internetowi
18:30    Magazyn regionalny magazyn
19:00    Magazyn węgierski magazyn
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
20:00    "Prawdziwe dziedzictwo Azji" serial dokumentalny
21:30    Wiadomości
22:00    Sport
22:05    Ekonomika Słowacji program publicystyczny
22:15    Człowiek w tarapatach magazyn
00:25    Zakończenie programu

M6
05:55    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique - telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Domek na prerii" wyk.Michael Landon, Karen Grassle, Melissa Sue Anderson, Melissa Gilbert, Matthew Laborteaux serial przygodowy USA 1974-1983
13:35    "My Engagement Party" reż.Christopher Heisen, wyk.Jennifer Grant, Peter Krause, Joshua Malina, Leah Lail film obyczajowy USA 1988
15:20    Drole de scene program rozrywkowy
15:45    "Le train" reż.John Frankenheimer/Bernard Farrel, wyk.Burt Lancaster, Jeanne Moreau, Paul Scofield, Suzanne Flon film sensacyjny Francja/Włochy 1963
18:05    "Buffy the Vampire Slayer" serial SF USA 1997
19:00    "Loft Story" telenowela dokumentalna
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:40    "Loft Story" telenowela dokumentalna
20:50    "Dobry, zły i brzydki" reż.Sergio Leone, wyk.Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach, Mario Brega western Hiszpania/Włochy 1966
23:50    "L'ennui" reż.Cedric Kahn, wyk.Charles Berling, Sophie Guillemin, Arielle Dombasle, Robert Kramer film erotyczny Francja/Portugalia 1998
01:50    "Loft Story" telenowela dokumentalna
02:30    Tour de France a la voile program sportowy
02:40    M6 music - teledyski

Kanal 5
05:15    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:20    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
20:00    "C.S.I." serial obyczajowy USA 2000-01
21:00    Film fabularny
23:50    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:45    Villa Medusa
02:15    "Rosewood" serial obyczajowy USA 1997
04:35    "Lightning Force" serial sensacyjny Kanada 1991-92

TV Norge
11:40    Rapport fra Quart-festivalen
11:55    "Cannon" serial sensacyjny USA
12:50    "Matlock" serial kryminalny USA
13:45    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA
14:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
15:10    "Lois & Clark" serial obyczajowy USA
16:00    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:30    "Sister, Sister" serial komediowy USA
17:00    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:25    TVNorges Jackpot
17:30    "Laverne & Shirley" serial komediowy USA
18:00    Wiadomości i prognoza pogody
18:15    Norge pa kryss og tvers
18:30    "Skrzydła" serial komediowy USA
19:00    Wiadomości i prognoza pogody
19:15    Norge pa kryss og tvers Rapport fra Quart-festivalen
19:30    Change of Heart
20:00    "Jack & Jill" serial komediowy USA
20:45    Builders from Hell
21:40    "Buffy - postrach wampirów" serial USA
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "The Job" serial kryminalny USA 2001
23:15    "Hogans Heroes" serial komediowy USA
23:45    "Secret of the Ice Cave" reż.Radu Gabrea, wyk.Sally Kellerman, Michael Moriarty film przygodowy USA 1989
00:45    Wiadomości i prognoza pogody
01:00    "Secret of the Ice Cave" reż.Radu Gabrea, wyk.Sally Kellerman, Michael Moriarty film przygodowy USA 1989
01:50    "Global Cops" serial dokumentalny
02:20    Big Brother 2001
04:10    Zakończenie programu

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Letnie święto muzyki ludowej koncert (powt.)
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Samo życie" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    Muzyka prosto z gór Melodie ludowe program folklorystyczny
21:00    FAKT magazyn reporterów MDR
21:45    "Poddanie się to ostateczność..." film dokumentalny
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    Beckmann talk show
00:00    POLYLUX magazyn
00:30    Magazyn nocny
00:50    "Fraternity Row" reż.Peter Fox, Gregory Harrison, Scott Newman, Nancy Morgan film obyczajowy USA 1977
02:25    Wiadomości
02:30    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:30    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:10    "Podróże po świecie" serial dokumentalny (powt.)
04:40    Wiadomości
04:45    FAKT magazyn reporterów (powt.)

3sat
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Międzynarodowa Nagroda Muzyki Filmowej i Medialnej 2002 (powt.)
09:40    Zobacz w kinie magazyn filmowy
09:45    Magazyn słoweński magazyn informacyjny
10:15    NDR Talk Show talk show
12:15    Żyć piękniej magazyn
13:00    Wiadomości
13:10    Orientacja magazyn religijny
13:45    Dziennik magazyn publicystyczny (powt.)
14:00    Le Marche
15:45    "Timm Ulrichs" film dokumentalny
16:30    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
17:15    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    Tylko w ARD
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę
20:00    Wiadomości
20:15    Poza kontrolą
21:00    "Lenin, szachy i piękne kobiety" film dokumentalny
21:30    Nowość... magazyn komputerowy
22:00    Wiadomości
22:25    "Ciało jako macierz" film dokumentalny
22:45    Kinomagazin magazyn filmowy
23:10    "Chapters of Hong Kong" film dokumentalny
00:02    Austriackie filmy eksperymentalne filmy krótkometrażowe
01:05    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:30    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:40    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
02:10    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
02:45    Magazyn słoweński magazyn informacyjny (powt.)
03:15    Orientacja magazyn religijny (powt.)
03:45    Migawki z Austrii magazyn krajoznawczy (powt.)
04:15    "Ciało jako macierz" film dokumentalny (powt.)

Super RTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Benjamin Blümchen" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:55    "Skipper & Skito" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:40    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Maggie i dzika bestia" serial animowany
09:20    "Timothy idzie do szkoły" serial animowany
09:35    "Pirat Nobeard" serial animowany
09:40    "Costa" serial animowany
09:45    "Dog City" serial animowany
10:15    "Papirus" serial animowany
10:40    "Bracia Flub" serial animowany
11:10    "Bob Morane" serial animowany
11:40    "The Wacky World Of Tex Avery" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "To cały Andy!" serial animowany
13:35    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:00    "CatDog" serial animowany
14:30    "Benjamin Blümchen" serial animowany
15:00    "Nowe przygody Misia Puchatka" serial animowany
15:30    "Księga dżungli - dzieciaki" serial animowany
15:55    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Extreme Dinosaurus" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:50    "Oggy i karaluchy" serial animowany
20:15    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1986/96
22:15    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:15    T.V. Kaiser talk show
00:05    "Bobry" serial animowany (powt.)
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny

SAT 1
05:05    Blitz magazyn aktualności (powt.)
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "SK Kölsch" serial kryminalny Niemcy 1998
21:15    "Rewir Wolffa" serial kryminalny Niemcy 2000
22:15    Gorączka MŚ 2002 Ran magazyn piłkarski
23:15    Reportaż Spiegel TV magazyn reporterów
23:55    24 godziny magazyn reporterów
00:25    Wiadomości
00:50    Sędzia Barbara Salesch (powt.)
01:40    Quiz Show teleturniej (powt.)
02:10    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:10    Godzina filmowców magazyn filmów krótkometrażowych
03:30    "Spheriks" serial animowany W. Bryt. 2002
04:00    "SK Kölsch" serial kryminalny (powt.) Niemcy 1998
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.)

PRO 7
05:25    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:15    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:10    Historie miłosne z Andreasem Türckiem magazyn rozrywkowy
08:05    Talk Talk Talk talk show (powt.)
09:00    Mars czy Wenus? talk show (powt.)
09:30    "Fatal Exposure" reż.Alan Metzger, wyk.Mare Winningham, Nick Mancuso, Christopher McDonald, Geoffrey Blake film kryminalny USA 1991
11:20    "Witaj w klubie!" reż.John Murlowski, wyk.Hulk Hogan, Matthew McCurley, Lesley-Anne Down, Maurice Woods komedia sensacyjna (powt.) USA 1996
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Futurama" serial animowany USA 1999
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1992
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Siedem dni" serial sensacyjny USA 2000/01
21:15    Quatsch Comedy Club magazyn rozrywkowy
21:45    Bullyparade magazyn rozrywkowy
22:20    TV total program rozrywkowy
23:20    "Akcja" serial komediowy USA 1999
23:45    "Kroniki Seinfelda" serial komediowy USA 1992
00:20    CinemaxX TV magazyn filmowy (powt.)
01:10    "Mr. Bones" CineTipp magazyn filmowy
01:20    "Siedem dni" serial sensacyjny (powt.) USA 2000/01
02:10    "Futurama" serial animowany (powt.) USA 1999
02:35    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
02:40    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
02:50    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:00    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:10    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:15    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:20    "Johnny Bravo" serial animowany USA 1997/98
03:30    "Krowa i kurczak" serial animowany USA 1996
03:35    "Laboratorium Dextera" serial animowany USA 1997/98
03:40    TV total magazyn rozrywkowy (powt.)
04:25    Focus TV magazyn informacyjny (powt.)

Kabel 1
05:55    Cousteau - Abenteuer Ozean - Dokumentation, Frankreich 1969
06:55    Love Boat - Auf zu neuen Ufern - Familie - Serie, USA 1998
07:55    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:55    Matlock - Krimi - Serie, USA 1994
09:55    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:00    Annie - Musik, USA 1982 reż.John Huston, wyk.Aileen Quinn, Albert Finney, Carol Burnett, Tim Curry, Ann Reinking, Bernadette Peters, Geoffrey Holder, Toni Ann Gisondi, Rosanne Sorrentino
13:20    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:20    Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
15:20    Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Du wirst um Gnade betteln - Drama, USA 1998 reż.Robert Allan Ackerman, wyk.Rob Lowe, Jennifer Grey, Kathryn Harrold, Eric Michael Cole, Shane Meier, Cyrus Theideke, Nathaniel Deveaux, Jerry Wasserman, Fulvio Cecere
22:05    Das Netz - Action - Serie, USA 1998
23:05    Palm Beach Duo - Krimi - Serie, USA 1992
00:02    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:05    K1 Das Magazin - Magazin
01:00    K1 Die Reportage - Magazin
01:45    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
02:40    Palm Beach Duo - Krimi - Serie, USA 1992
03:27    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:30    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:30    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965

VOX
05:00    Turcja - Zachodnie Wybrzeże VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.)
05:45    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:05    Magazyn reklamowy
08:50    "Golden Girls" serial komediowy (powt.) USA 1985/92
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:20    "Siódme niebo" serial familijny (powt.) USA 1997/00
11:20    "Rescue" serial kryminalny (powt.) Australia 1993/95
12:20    "Nash Bridges" serial sensacyjny (powt.) USA 1996/01
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "A teraz Susan" serial komediowy USA 1996/97
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Hallo Baby!" serial dokumentalny Niemcy 2002
21:15    "Providence" serial familijny USA 1999
22:10    BBC Exklusiv magazyn publicystyczny
23:10    NZZ Format magazyn publicystyczny gazety Neue Zürcher Zeitung
00:00    Wiadomości
00:10    "Blue Submarine" reż.Mahiro Maeda film animowany Japonia 1999
02:20    "Ponad przeciwności" reż.Timothy Hutton, wyk.Kevin Bacon, Mary Stuart Masterson, Cathy Moriarty, Evan Rachel Wood dramat obyczajowy (powt.) USA 1998
04:00    Fit For Fun TV magazyn sportowy
04:45    Czas na zwierzęta magazyn przyrodniczy

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Euro Brief
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Correspondent
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    The Wheel Designing Our Lives
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Click Online
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Fast Track
21:45    Holiday
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Earth Report
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Click Online
03:00    BBC News
03:30    Earth Report
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report

Bloomberg
05:05    Raport branżowy
05:20    Bloomberg Forum
05:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
05:30    Rynki w Azji
05:35    Raport branżowy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Fonds-Tipps für Anleger
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    E-Commerce
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Fonds-Tipps für Anleger
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
17:30    Prosto z parkietu
17:35    E-Commerce
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Fonds-Tipps für Anleger
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    E-Commerce
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.