Logo TVP1 od 2003 do dziś.jpg
7.10 Moda na sukces (1951) - serial USA
7.35 Brawo, bis! (3) - serial USA
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Wąż ogrodowy - program dla dzieci
8.40 Przygody Tin- Tina /16/ - serial anim.
9.00 Renata /8/ - serial animowany
9.15 Wyspy piratów (1) - serial dla młodzieży, Australia 2002
9.45 Rower Błażeja - mag.
10.10 Słodkie zmartwienia (7) - serial USA
10.40 Miliard w rozumie - teleturniej
11.05 Świat sportów wodnych (1)
11.25 Tajemnice medycyny (1) - Zespół Tourette'a (1) - serial dokumentalny
11.50 Ekran z kwiatkiem: Cytrusy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Zaginiony świat (5) Żywe kamienie - serial kanadyjski
13.10 Dzika Afryka (3) - Pustynie - serial dokumentalny
14.05 Plebania (222) - serial TVP
14.35 Plebania (223) - serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Otwarte drzwi - magazyn
15.40 Klan (631) - telenowela TVP
16.05 Klan (632) - telenowela TVP
16.30 Moda na sukces (1951) - serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy: Spotkanie z prawem - serial TVP
18.10 Forum - program publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Trzy misie
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 W krainie dreszczowców: Nie patrz w dół - thriller, USA 1997
21.50 Biennale sztuki w Wenecji
22.20 Plus minus - magazyn ekonomiczny
22.45 Powtórka z Małysza
23.10 Monitor Wiadomości
23.25 Seans na życzenie: Historia Josephine Baker - film biograficzny, USA (1990)
1.40 Zakończenie programu

Tvp2.jpg
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.50 Dwójka dzieciom: Dziwne przygody Koziołka Matołka - serial animowany
8.00 M jak miłość (14) - serial TVP
8.45 Pytanie na wakacje
10.05 Lucy Sullivan (9) - serial angielski
10.30 Białe tango (6) Decyzja - serial TVP
11.25 Humor Marcina Dańca (2)
11.35 Szpital Dzieciątka Jezus (4) Ania i Aneta - telenowela dokumentalna
12.05 Kulisy morskiego świata (13) - serial dokumentalny
12.30 Znaki czasu
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (214) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (215) - telenowela TVP
14.05 Egzotyczne Lato z Tercetem (1) - koncert
14.50 Golec uOrkiestra
15.05 Na kłopoty Bednarski (6) - serial TVP
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Soplicowa
16.55 Trzeba żyć: Wigilie Agnieszki - serial dokumentalny
17.20 Pytanie na wakacje na bis
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Na dobre i na złe (95) - serial TVP
20.00 Benefis Jadwigi Barańskiej i Jerzego Antczaka w Teatrze STU (2)
20.55 Kryminalne zagadki Las Vegas (14) - serial kanadyjski
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Wieczór filmowy Kocham Kino: Podwójne życie Weroniki - dramat psychologiczny, Francja-Polska (1991)
0.15 Bandycki Petersburg - Upadek Antybiotyka (3) - serial rosyjski
1.00 Z archiwum angielskiego futbolu - magazyn
1.55 Zakończenie programu

Program Trzeci Gdańsk..png
6.20 Program dnia
6.25 Jabłko Newtona - serial popularno-naukowy dla młodzieży
6.55 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier - program informacyjny, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Magazyn Słupski /powt./
8.10 Panorama morza
8.30 Kurier - program informacyjny, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmowej Komisji Śledczej
w godz. 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 i 15.30 - Kurier - program informacyjny (wersja graficzna)  
16.00 VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000: Kabaret Długi
16.15 Panorama, Pogoda, Sport
16.30 Kurier - program informacyjny, Pogoda
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Etniczne klimaty - cykl dokumentalny
17.30 Kurier - program informacyjny, Pogoda
17.50 Gość "3"
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Kurier kulturalny, Pogoda
18.45 Z archiwum TVG: Woda, która wędruje
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier - program informacyjny
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Panorama morza /powt./
22.15 Patrol Trójki - magazyn policyjny
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda
23.05 Detektywi z kamerą - hiszpański cykl dokumentalny
23.45 Podróż do początku świata - francuski film fabularny
1.20 Zakończenie programu

Logo-10.jpg
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Beyblade - serial anim.
7.25 Smocze opowieści - serial animowany
7.55 Słoneczny patrol (164): serial przygodowy
8.50 Świat według Kiepskich (69) - serial komediowy
9.30 Rodzina zastępcza (72) - serial obyczajowy
10.00 Różowe lata siedemdziesiąte (2) - serial komediowy
10.30 Idol- program rozrywkowy
11.30 Różowa pantera
11.45 Zerwane więzi
12.45 Amor Latino (37) - telenowela
13.40 TV Market
14.00 Czułość i kłamstwa (15) - serial obyczajowy
14.30 Atomówki - serial anim.
14.45 Beyblade - serial anim.
15.10 Szpital na perypetiach (1) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (79, 80) - serial
17.10 Życiowa szansa
18.10 Drogówka - magazyn
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol - program rozrywkowy
20.15 13. posterunek (36) - serial komediowy
20.55 FILM TYGODNIA: Fatalne zauroczenie - thriller psychologiczny, USA, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.30 Biznes informacje
23.50 Prognoza pogody
24.00 Graffiti
0.15 36 godzin strachu - film kryminalny, Niemcy  
2.00 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

Logo-19.png
5.50 Ścieżki miłości (53) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (5) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (6) - telenowela, Kolumbia
9.05 Kapitan Planeta (32) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Na Wspólnej (106) - serial obyczajowy, Polska
13.55 Kapitan Planeta (32) - serial animowany
14.20 Brzydula (7) - telenowela, Kolumbia
15.10 Przygody Supermana (19) - serial przygodowy, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (6) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (54) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (107) - serial obyczajowy, Polska
20.40 Wzgórze złamanych serc - film sensacyjny, USA
23.15 TVN Fakty
23.25 Kasia i Tomek (66) - serial komediowy, Polska
23.45 Agent
0.45 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
1.50 Nic straconego - powtórki programów

TV 4 2000-2006 logo.jpg
6.00 Strefa P - magazyn muzyczny
6.30 Krossem przez świat - magazyn turystyczny
7.00 Muzyczne listy - program muzyczny
8.00 Sklep Mopatopa (18) - Serial dla dzieci
8.30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (24) - serial animowany
9.00 Kosmokoty (1) - serial dla dzieci
9.30 Kosmo Żuki (1) - serial animowany
9.50 Z życia wzięte (126) - serial dokumentalny
10.20 Dziki księżyc (124) - telenowela
11.10 Zbuntowany anioł (208) - telenowela
12.00 TV Market
12.15 Krossem przez świat - magazyn turystyczny
12.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13.30 Przybysz (6) - serial
14.30 Dziki księżyc (125) - telenowela
15.30 Artur (29) - serial animowany
16.00 Psotny Bill (23) - serial animowany
16.30 Kosmo Żuki (2) - serial animowany
17.00 Ja się zastrzelę (63) - serial komediowy
17.30 Hoboczaki (34) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (209) - telenowela
19.00 Piąty wymiar (10) - serial sensacyjny
20.00 Millennium - serial
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Viper (33) - serial sensacyjny
22.30 Family Guy - animowany serial komediowy
23.00 Ochroniarz w spódnicy - film USA, 1998
0.45 Sekrety Gwiazd - Shirley Temple
1.35 X laski - program rozrywkowy
2.05 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.55 Krossem przez świat - magazyn turystyczny
3.20 MODNA MODA - program poradnikowy
3.45 Zakończenie programu

TVN Siedem 2002-2008.png
7.00 Yaiba - Legendarny samuraj (8) - serial animowany
7.25 Magiczni wojownicy (18) - serial animowany
7.50 Potęga miłości (76) - telenowela, Meksyk
8.40 Prawo do szczęścia (80) - telenowela, Meksyk
9.35 Żar tropików (13) - serial sensacyjny, Kanada
10.30 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.30 Krok za krokiem (34) - serial komediowy, USA
12.00 Virginia (70) - telenowela, Meksyk
12.50 Telesklep
15.05 Yaiba - Legendarny samuraj (8) - serial animowany
15.30 Magiczni wojownicy (18) - serial animowany
15.55 Żar tropików (14) - telenowela, Meksyk
16.50 Krok za krokiem (35) - serial komediowy, USA
17.20 Magia sukcesu (20) - serial obyczajowy, USA
18.15 Brygada ratunkowa (2) - serial sensacyjny, USA
19.10 Wiecie jak jest (24) - serial komediowy, USA
19.40 Norman w tarapatach (22) - serial komediowy, USA
20.10 Dziennik mordercy - film sensacyjny, USA 1996, wyk. James Woods, Robert Sean Leonard, Ellen Greene, Cara Buono, Robert John Burke
22.00 Rebelianci (11) - serial sensacyjny, USA
23.00 Zakazany romans - film obyczajowy, Hiszpania-USA 1995, reż. Nick Hamm, wyk. Polly Walker, Frances McDormand
0.55 Wiecie jak jest (24) - serial komediowy, USA
1.20 Norman w tarapatach (22) - serial komediowy, USA
1.45 Przerwa techniczna

TVP Polonia.png
06:00 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; Skarb trzech łotrów; 1972  film kryminalny prod. polskiej (64'); reż: Jan Rutkiewicz; wyk: Mieczysław Stoor, Barbara Marszałek, Bolesław Płotnicki, Janusz Zakrzeński
07:00 Kabaret Starszej Pani-Gala urodzinowa Ireny Kwiatkowskiej; cz.1
07:45 Mój dom; film anim. prod.pol.
07:55 Ocena; film anim.
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Klan; odc.715; telenowela TVP
08:45 Pytanie na wakacje
10:00 Krówka; program dla dzieci
10:25 Zgadnij odpowiedz
10:30 Słoneczna włócznia; odc.12/13
10:55 Lieratura polska XVII wieku
11:20 Pomorskie krajobrazy; Krasiborska Kępa
11:40 Z kapitańskiego salonu
12:00 Wiadomości
12:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
12:40 Zawsze wygra blues - recital Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa
13:10 Plebania; odc.95; serial TVP [stereo]
13:35 Aniołki; odc.7; telenowela dok.Wojciecha Szumowskiego
14:00 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
14:30 Koncerty w Pałacu Poznańskich w Łodzi
15:00 Wiadomości
15:10 Klan; odc.715; telenowela TVP
15:30 Bezludna wyspa
16:25 Słoneczna włócznia; odc.12/13; serial prod.polsko-niemieckiej
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; Skarb trzech łotrów; 1972  film kryminalny prod. polskiej (64'); reż: Jan Rutkiewicz; wyk: Mieczysław Stoor, Barbara Marszałek, Bolesław Płotnicki, Janusz Zakrzeński
18:40 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
19:15 Dobranocka; Zaczarowany ołówek; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.715; telenowela TVP
20:35 Plebania; odc.95; serial TVP [stereo]
21:00 Zawsze wygra blues - recital Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa
21:30 Aniołki; odc.7; telenowela dok.Wojciecha Szumowskiego
21:55 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:25 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Powtórka z Małysza
23:50 Forum; program publicystyczny
00:35 Monitor  Wiadomości
00:45 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
01:15 Zaczarowany ołówek; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc.715; telenowela TVP
02:35 Plebania; serial TVP [stereo]
03:00 Zawsze wygra blues - recital Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa
03:30 Aniołki; telenowela dok.Wojciecha Szumowskiego
03:55 Plus minus - magazyn ekonomiczny
04:25 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
04:55 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza
05:25 Powtórka z Małysza
05:45 Monitor  Wiadomości
06:00 Zakończenie programu


MiniMax
06.00      Przygody Bolka i Lolka: Muzykanci odc. 40 
06.10      Przygody Bolka i Lolka: Harcerska warta odc. 41 
06.20      Przygody Bolka i Lolka: Sarenka odc. 42 
06.30      Olinek Okrąglinek: Niespodzianka odc. 2 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Legwany odc. 35 
07.00      Siedmiomilowe trampki
08.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 3 
08.25      Arnold: Lista odc. 8 
08.50      Moje podróżowanie: Acdiel z Costa Ricy odc. 12 
09.05      Niefortunna czarownica: Nieznośny upał odc. 9 
09.30      Przygody Bolka i Lolka: Zawody latawców odc. 34 
09.40      Przygody Bolka i Lolka: Fotoreporter odc. 35 
09.50      Przygody Bolka i Lolka: Kowboj i Indianie odc. 36 
10.00      Niedźwiedź w dużym niebieskim domu: Przyjaciele odc. 26 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Albatros odc. 31 
10.30      Fantometka: 5 kluczy do Kephren odc. 5 
10.55      Kotopies: Szkoła klaunów odc. 21 
11.20      Latarniki: Kapitan Flashbłysk odc. 4 
11.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 51 
11.55      Arnold: Makijaż Helgi odc. 4 
12.20      Moje podróżowanie: Alex z Nowego Yorku odc. 8 
12.35      Niefortunna czarownica: Wszystko dobre, co się dobrze kończy odc. 5 
13.00      Podwieczorek u Mini i Maxa
13.30      Olinek Okrąglinek: Mama wychodzi z domu odc. 1 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Wydra Morska odc. 32 
14.00      Fantometka: Klątwa mumii odc. 6 
14.25      Kotopies: Prawda a ćwieku odc. 22 
14.50      Latarniki: Inspekcja odc. 5 
15.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 52 
15.25      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 
15.50      Moje podróżowanie: Viet z Wietnamu odc. 9 
16.05      Niefortunna czarownica: Małpie figle odc. 6 
16.30      Przygody Bolka i Lolka: Wagary odc. 43 
16.40      Przygody Bolka i Lolka: Zabawa w chowanego odc. 44 
16.50      Przygody Bolka i Lolka: Wędrowny cyrk odc. 45 
17.00      Olinek Okrąglinek: Pan rybka odc. 3 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Diabeł tasmański odc. 36 
17.30      Fantometka: Fiwell odchodzi odc. 7 
17.55      Kotopies: Wielki miau hau odc. 23 
18.20      Latarniki: Wabik odc. 6 
18.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 4 
18.55      Arnold: Napad odc. 9 
19.20      Moje podróżowanie: Gisel z Kuby odc. 13 
19.35      Niefortunna czarownica: Komputerowe czary odc. 10

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.