FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:10 Polityka przy kawie
08:35 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Komodo, odc. 7 (.); serial kraj prod.USA (2011)
08:55 Wakacje z Jedynką - Big Time Rush - Bardzo Ważne Demo, odc. 10 (Big Time Demos); serial komediowy kraj prod.USA (2009)
09:30 Wakacje z Jedynką - Awantura o Basię - odc. 12 - Awantura dwunasta, czyli rzecz o  literackim podstępie Kornela Makuszyńskiego -  txt. str. 777; serial TVP
10:10 Natura w Jedynce - Morza i oceany - Osobliwości mórz i oceanów. cz. 5. Puerto Galera (Seas and Oceans II); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013)
11:10 Druga szansa II - odc. 1/13 (Life Unexpected s. II, ep. 1 Ocean Uncharted); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:40 Natura w Jedynce - Morza i oceany - Osobliwości mórz i oceanów. cz. 6. Fiordy (Seas and Oceans II); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2013)
13:35 Polskie Zwierzęta w niebezpieczeństwie - odc. 2 Żółw; cykl reportaży
14:00 Wszystko przed nami - odc. 21 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:30 Wszystko przed nami - odc. 22 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Polskie wakacje nad Soliną - Odc. 3; magazyn
15:30 Klan - odc. 2557 -  txt. str. 777; telenowela TVP
16:00 MacGyver [ser. I] - odc. 18, Brzydkie kaczątko (MacGyver I, ep. 18, Ugly Duckling); serial kraj prod.USA (1985)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Mistrz grilla 2014 - /2/; felieton
17:35 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
18:35 Siła wyższa - odc. 11/13 - Polityka miłości -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777
20:00 Sport -  txt. str. 777
20:05 Marcin Gortat Camp 2014; felieton
20:10 Pogoda -  txt. str. 777
20:20 Piąty Stadion - odc. 132, Schizofrenik (seria VII odc. 5)
20:25 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz
20:55 Mundial 2014 - Skróty meczów (.) kraj prod.Szwajcaria (2014)
21:15 Studio Plaża
21:25 Mundial 2014 - studio: 1/8 F: Belgia - USA
21:50 Mundial 2014 - 1 połowa - 1/8 F: Belgia - USA
00:15 Studio Plaża
00:25 MacGyver [ser. I] - odc. 18, Brzydkie kaczątko (MacGyver I, ep. 18, Ugly Duckling); serial kraj prod.USA (1985)
01:25 Szaleństwa miłości (Breaking up)  85'; film obyczajowy kraj prod.USA (1997)
03:00 Notacje - Ernest Bryll. Epitafium kute w marmurze; cykl dokumentalny
03:20 Pogotowie rachunkowe - /3/; reality show
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:10 Mikołajek - odc. 44 Mistrzostwa (Le Petit Nicolas ep. Les athletes); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
06:25 Mikołajek - odc. 45 Forteca (Le Petit Nicolas ep. Le chateau forte); serial animowany kraj prod.Francja (2009)
06:45 Nowymi językami mówić będą; reportaż
07:20 M jak miłość - odc. 541; serial TVP
08:15 M jak miłość - odc. 542; serial TVP
09:15 Rodzinka.pl - odc. 55 "Wirtualni przyjaciele" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
09:40 Rodzinka.pl - odc. 56 "Instrukcja obsługi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
10:20 Czterdziestolatek - odc. 2/21 - Walka z nałogiem, czyli labirynt -  txt. str. 777; serial TVP
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1107 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:40 Na dobre i na złe - odc. 317 Nowi rodzice; serial TVP
12:45 Familiada - odc. 2079; teleturniej
13:10 Na sygnale - odc. 7/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Największe miasto świata -  txt. str. 777; cykl reportaży
14:25 Szkoła życia - odc. 7 "Jeleń"; telenowela dokumentalna TVP
15:05 Rodzinka.pl - odc. 11 "Nienormalnie normalna rodzina" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:45 Panorama
16:15 Pogoda
16:25 Mundial 2014 - skrót: (.) kraj prod.Szwajcaria (2014)
17:20 Studio Plaża
17:25 Mundial 2014 - studio: 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria
17:50 Mundial 2014 - 1 połowa - 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria
20:10 Studio Plaża
20:20 Wielkie kłopoty (Big Trouble)  81'; komedia kraj prod.USA (2002)
22:00 Zabójcze umysły - odc. 49 (Criminal Minds s. 3 ep. Children of the Dark); serial kraj prod.USA (2007)
22:50 Zabójcze umysły - odc. 50 (Criminal Minds s. 3 ep. Seven Seconds); serial kraj prod.USA (2007)
23:35 Piąty Stadion - odc. 132, Schizofrenik (seria VII odc. 5)
23:45 Świat bez fikcji - Księżniczki z faweli (Cinderellas of the favelas); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
00:55 Na linii strzału - odc. 36 (In Plain Sight s. III ep. 8); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
01:45 Pajęczarki  104'; komedia kraj prod.Polska (1993)
03:45 Księżniczki z faweli (Cinderellas of the favelas); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014)
04:50 Dr House - s. VIII, odc. 162 (House M. D. , s. 8, ep. Dead & Buried); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011)
05:35 Zakończenie programu

TVP Poznań
06:30 Echa dnia
06:40 Pogoda - 1.07 - 1
06:45 Echa dnia - komentarze
06:55 Wokół nas - pogoda
07:00 Co niesie dzień
07:25 Pogoda - 1.07 - 2
07:30 Teleskop poranny
07:31 Pogoda
07:33 Wywiad Teleskopu
07:42 Smaki tradycji - Kuchnia staropolska; magazyn kulinarny
08:00 Raport z Polski
08:30 Dzika Polska - W krainie jaskiń i wąwozów.; serial dokumentalny
08:55 Wokół nas - pogoda
09:00 Co niesie dzień
09:25 Pogoda - 1.07 - 2
09:30 Co u nas?
09:35 Psi psycholog - odc. 1; telenowela dokumentalna TVP
10:10 Skandia Maraton Lang Team 2014 Bukowina cz. 1; reportaż
10:20 Zapiski Łazęgi - Krople prądu; felieton
10:25 Co u nas?
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Przystanek Ziemia; magazyn
11:00 Przechodzień codzienny
11:10 Polska poza Polską - Gdzie Bóg rozumie po polsku; cykl dokumentalny
12:10 Wokół nas - pogoda
12:20 Zaproszenie - Chodzić w góry, biesiadować
12:45 Wokół nas - pogoda
12:55 Agrobiznes
13:25 Przechowalnia - Poczet królów kabaretu - Kazimierz Wielki Grześkowiak
14:25 Wokół nas - pogoda
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia
14:35 Jedno słowo; film dokumentalny
15:45 Skandia Maraton Lang Team 2014 Bukowina cz. 2; reportaż
16:00 Raport z Polski
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia
16:35 Sprawa na dziś - odc. 14
17:05 Dom pod żaglami
17:30 Teleskop popołudniowy
17:41 Pogoda
17:45 Magazyn Krajobraz; magazyn rolniczy
18:00 Poznań 20 lat minęło - MALTA; cykl reportaży
18:15 Sportowe kariery - Bartosz Bosacki; cykl dokumentalny
18:30 Teleskop
18:50 Pogoda
18:53 Wywiad Teleskopu
19:12 Medycyna i Ty
19:27 Smaki tradycji; magazyn kulinarny
19:42 Przytul psa; magazyn
19:56 Pogoda
19:59 Teleskop
20:21 Pogoda
20:31 Powiat Poznański - powiatowa 17.; program publicystyczny
21:00 Echa dnia
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
21:40 Echa dnia - komentarze
21:55 Pogoda - 1.07 - 4
22:02 Teleskop Wieczorny
22:19 Pogoda
22:22 Wiadomości sportowe
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Raport z Polski
23:10 Jedno słowo; film dokumentalny
00:15 Mundial 2014 - 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria (1/8 F: Argentyna - Szwajcaria) kraj prod.Szwajcaria (2014)
02:15 Mundial 2014 - 1/8 F: Belgia - USA (1/8 F: Belgia - USA) kraj prod.Szwajcaria (2014)
03:20 Mundial 2014 - 1/8 F: Belgia - USA (1/8 F: Belgia - USA) kraj prod.Szwajcaria (2014)
04:30 Podwodna Polska - Tajemnica jeziora Miedwie; reportaż
04:55 Wokół nas - pogoda
05:05 Polska poza Polską - Gdzie Bóg rozumie po polsku; cykl dokumentalny
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Raport z Polski
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00  Wstawaj! Gramy!
6.00  Nowy dzień z Polsat News
8.20  Świat według Kiepskich
9.00  Malanowski i Partnerzy
10.00  Dzień, który zmienił moje życie
11.00  Dlaczego ja?
12.00  Pielęgniarki
13.00  Trudne sprawy
14.00  Miodowe lata
14.45  Dzień, który zmienił moje życie
15.50  Wydarzenia, Pogoda
16.15  Interwencja
16.45  Dlaczego ja?
17.45  Trudne sprawy
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.05  Biblia - serial
22.00  Dom Glassów - thriller, USA, 2001
0.15  Krach - thriller sensacyjny Kanada, USA
2.15  Tajemnice losu

TVN
6.30 Uwaga! - program interwencyjny
6.50 Mango - Telezakupy
7.55 Detektywi - program kryminalny
8.30 W - 11 Wydział Śledczy - serial
9.10 Rozmowy w toku - talk show
10.10 Bitwa o dom - program
11.10 Dr House I - serial
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
14.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.55 Kuchenne rewolucje
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 W - 11 Wydział Śledczy - serial
20.50 Zaraz wracam - film sensacyjny, Niemcy, Kanada, USA 2008
22.30 Kuba Wojewódzki - talk show
23.35 Prawo Agaty - serial
0.35 Terminator: Kroniki Sary Connor - serial
1.35 Uwaga! - program interwencyjny
1.50 Sekrety magii
3.10 Rozmowy w toku - talk show
4.10 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Benefis - Andrzeja Grabowskiego cz. 1
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (228)
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
09:20 Polonia w Komie - Afryka - Zbigniew (508)
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 2 - Złota kaczka; film animowany
09:50 Sześć milionów sekund - Odc.18/19 Tam i z powrotem; serial TVP
10:25 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Pokumać rzekotkę; serial dokumentalny
11:00 Polonia 24
11:40 Dwie strony medalu - odc. 49 -  txt. str. 777; serial TVP
12:05 Bulionerzy - odc. 22/75 - Wycieraczka; serial TVP
12:30 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /6/
12:35 Wiadomości
12:50 Londyńczycy - odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP
13:50 Portret Damy - Karolina Lanckorońska; film dokumentalny
14:55 Benefis - Andrzeja Grabowskiego cz. 1
16:00 Złotopolscy - odc. 976* - Wszystkie kobiety Wieśka; telenowela TVP
16:30 Flesz historii - odc. 188; cykl reportaży
16:55 Dwie strony medalu - odc. 49 -  txt. str. 777; serial TVP
17:20 Polonia w Komie - Afryka - Zbigniew (508)
17:30 Teleexpress
17:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /6/
17:55 Bulionerzy - odc. 22/75 - Wycieraczka; serial TVP
18:30 Encyklopedia II wojny światowej - Niezwykłe rozkazy Hitlera -  txt. str. 777; cykl dokumentalny
18:55 Czas honoru - odc. 12* - Za murem -  txt. str. 777; serial TVP
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 11 - Idole
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /6/
20:50 Nowa - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP
21:45 Polonia w Komie - Zambia - Cebulski (509)
22:00 Polonia 24
22:45 Sfora - odc. 5/9 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP
23:40 Sfora - odc. 6/9 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP
00:45 Dwie strony medalu - odc. 49 -  txt. str. 777; serial TVP
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 3 /6/
01:15 Sześć milionów sekund - Odc.18/19 Tam i z powrotem; serial TVP
01:40 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 11 - Idole
02:00 Wiadomości
02:25 Sport
02:30 Pogoda
02:45 Nowa - odc. 8; serial TVP
03:35 Polonia 24
04:10 Polonia w Komie - Zambia - Cebulski (509)
04:20 Bulionerzy - odc. 22/75 - Wycieraczka; serial TVP
04:50 Piosenka Biesiadna - III Gala Piosenki Biesiadnej. Biesiada bez granic (2); koncert
05:40 Flesz historii - odc. 188; cykl reportaży
05:55 Na dobry początek - KOMBI (2)
06:05 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
08:00 Mundial 2014 - 1/8 F: Francja - Nigeria
10:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski - studio
10:10 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski
10:50 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski - studio
11:05 Mundial 2014 - 1/8 F: Niemcy - Algieria
13:05 Z archiwum TVP - Finały Mundiali - Urugwaj - Brazylia 1950; cykl dokumentalny
13:15 Legendy futbolu - Johan Cruyff (Johan Cruyff); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
13:50 Skandia Maraton Lang Team 2014 Bukowina cz. 1; reportaż
14:15 Żużel - Nice Polska Liga: GKM Grudziądz - PGE Marma Rzeszów
16:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski - studio
16:10 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski
16:55 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Polski - studio
17:05 Echo Brazylii; felieton
17:15 Z archiwum TVP - Był taki mecz: Polska - Brazylia 1938; cykl dokumentalny
17:20 Studio Plaża
17:25 Mundial 2014 - studio: 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria
17:50 Mundial 2014 - 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria
19:55 Mundial 2014 - studio: 1/8 F: Argentyna - Szwajcaria
20:15 Studio Plaża
20:25 Mundial 2014 - Studio: Co jest grane ?
21:10 Piąty Stadion - odc. 132, Schizofrenik (seria VII odc. 5)
21:15 Studio Plaża
21:25 Mundial 2014 - studio: 1/8 F: Belgia - USA
00:15 Studio Plaża
00:20 Mundial 2014 - Studio: Dzień na Mundialu
00:45 Sportowy Wieczór
00:55 Zakończenie dnia

Cinemax 2 HD
06:00     Wywiad rodzinny
07:30     Na żywo z Bagdadu
09:15     Przodem do tyłu
10:45     Najlepsi reżyserzy
11:15     Wiele hałasu o nic
13:05     Pożegnanie z Marokiem
14:45     Cenny łup
16:40     Na żywo z Bagdadu
18:30     Wywiad rodzinny
20:00     Rozmowy radiowe
21:50     Purpurowe rzeki
00:35     Sędzia
02:20     Zakupy "Crash and Carry"
04:05     Cenny łup
05:05     Za drzwiami Actors Studio

WTK
7:00   Puls dnia - serwis informacyjny
7:25   Pogoda
7:30   Serwis komunikacyjny
7:35   Serwis komunikacyjny
7:40   Serwis komunikacyjny
7:45   Pogoda
7:50   Pogoda
7:55   Qulturalny Poznań
8:00   Puls dnia - serwis informacyjny
8:20   Serwis komunikacyjny
8:30   Serwis komunikacyjny
8:40   Sport
8:50   Pogoda
8:55   Qulturalny Poznań
9:00   Puls dnia - serwis informacyjny
9:20   Pogoda
9:30   Serwis komunikacyjny
9:35   Kultura, sprawdzam
9:50   Gość wieczoru WTK
10:00   Puls dnia - serwis informacyjny
10:25   Pogoda
10:30   Serwis komunikacyjny
10:35   Magazyn specjalny
10:50   Pogoda
10:55   Qulturalny Poznań
11:00   Puls dnia - serwis informacyjny
11:25   Pogoda
11:30   Serwis komunikacyjny
11:35   Serwis komunikacyjny
11:40   Gość wieczoru WTK
11:50   Gość wieczoru WTK
12:00   Kurier Polski
12:25   TeleGniezno
12:40   Pogoda
12:45   Serwis komunikacyjny
12:50   Arcydzieła, arcymyśli
13:50   Panorama pogody
13:55   Qulturalny Poznań
14:00   Sport
14:10   Gość wieczoru WTK
14:20   Zgłoś na 997
14:35   We love Poznań
14:50   Panorama pogody
14:55   Qulturalny Poznań
15:00   Pogoda
15:05   Pogoda
15:10   Serwis komunikacyjny
15:15   Gość wieczoru WTK
15:25   Gość wieczoru WTK
15:35   Sport
15:45   Masz prawo
15:50   Serwis komunikacyjny
16:30   Studio reportażu WTK
16:45   Sport
16:55   Qulturalny Poznań
17:00   Pogoda
17:05   Pogoda
17:10   Serwis komunikacyjny
17:15   Panorama pogody
17:20   Serwis komunikacyjny
17:25   Mój Poznań, moja Wielkopolska
17:40   Sport
17:50   Pogoda
17:55   Qulturalny Poznań
18:00   Puls dnia - serwis informacyjny
18:20   Gość wieczoru WTK
18:30   Puls dnia - serwis informacyjny
18:35   Serwis komunikacyjny
18:40   Serwis komunikacyjny
18:45   Pogoda
18:50   Pogoda
18:55   Qulturalny Poznań
19:00   Puls dnia - serwis informacyjny
19:15   Z anteny Lech TV
19:30   Puls dnia - serwis informacyjny
19:35   Po poznańsku
19:50   Gość wieczoru WTK
20:00   Puls dnia - serwis informacyjny
20:25   Pogoda
20:30   Puls dnia - serwis informacyjny
20:35   Serwis komunikacyjny
20:40   Gość dnia
20:50   Panorama pogody
20:55   Qulturalny Poznań
21:00   Puls dnia - serwis informacyjny
21:25   Pogoda
21:30   Puls dnia - serwis informacyjny
21:35   Serwis komunikacyjny
21:40   Sport
21:50   Pogoda
21:55   Qulturalny Poznań
22:00   Puls dnia - serwis informacyjny
22:20   Pogoda
22:25   Z anteny Lech TV
22:40   Puls dnia - serwis informacyjny
22:45   Po poznańsku
23:00   Puls dnia - serwis informacyjny
23:20   Panorama pogody
23:25   Pogoda
23:30   Puls dnia - serwis informacyjny
23:35   Kultura, sprawdzam
23:50   Pogoda
23:55   Qulturalny Poznań
0:00   Puls dnia - serwis informacyjny
0:20   Pogoda
0:25   Serwis komunikacyjny
0:30   Studio reportażu WTK
0:35   Studio reportażu WTK
0:50   Pogoda
0:55   Qulturalny Poznań
1:00   Puls dnia - serwis informacyjny
1:20   Gość wieczoru WTK
1:30   Puls dnia - serwis informacyjny
1:35   Serwis komunikacyjny
1:40   Gość wieczoru WTK
1:50   Pogoda
1:55   Qulturalny Poznań
2:00   Puls dnia - serwis informacyjny
2:25   Pogoda
2:30   Puls dnia - serwis informacyjny
2:35   Serwis komunikacyjny
2:40   Sport
2:50   Pogoda
2:55   Qulturalny Poznań
3:00   Puls dnia - serwis informacyjny
3:05   Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.