FANDOM


TVP 1
06:05 Mariken; Mariken; 1999  film fabularny prod. holenderskiej; reż: A.van Duren
07:35 Klan; odc.864; telenowela TVP
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Plebania; odc.461; telenowela TVP [stereo]
08:35 Ziarno; wydanie świąteczne
09:00 Ptaszka; 1995  dramat prod. polskiej (73'); reż: Krystyna Wysocka-Krupska; wyk: Andrzej Grabarczyk, Karolina Podołowska, Joanna Sokołowska, Małgorzata Kożuchowska
10:15 Wiadomości
10:23 Pogoda
10:25 Kolory raju; The Colour of Paradise - Rang e khoda; 1999  film fab. prod. irańskiej; reż: Majid Majidi; wyk: Mohsen Ramezani, Hossein Mahjoob, Salameh Feyzi
11:50 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
11:55 Żołnierz Kościoła; 2003  film dokumentalny prod. polskiej
12:50 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
13:15 Święta polskie; Wszyscy Święci; 2002  film fab.prod.polskiej; reż: Andrzej Barański; wyk: Teresa Szmigielówna,Anna Polony,Maciej Stuhr
14:30 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
14:35 Katedra; film anim.Tomasza Bagińskiego
14:40 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
14:45 Znachor; 1981  dramat prod. polskiej (128'); reż: Jerzy Hoffman; wyk: Jerzy Bińczycki, Tomasz Stockinger, Anna Dymna, Bernard Ładysz
16:55 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
17:00 Teleexpress
17:15 Rozmowy Ojca Leona
17:20 Klan; odc.867; telenowela TVP
17:45 Rozmowy Ojca Leona
17:50 "Ucisz serca..."- Piosenki Zygmunta Koniecznego; (stereo); wyk: Magda Umer,Andrzej Poniedzielski,Katarzyna Jamróz i inni.
18:50 Rozmowy Ojca Leona
19:00 Wieczorynka; Dziadek - film anim. prod. angielskiej
19:25 Rozmowy Ojca Leona
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:54 Pogoda
20:00 Raj; Paradiese; 1991  film obyczajowy prod.USA; reż: Mary Agnes Donoghue; wyk: Melanie Griffith,Don Johnson
21:45 Lista nieobecnych - odeszli pozostali; felieton
21:50 "Kiedy ręce odpadną od wierszy" - koncert poezji Zbigniewa Herberta; /stereo/; wyk: Grzegorz Turnau, Katarzyna Groniec, Zbigniew Zamachowski, Dorota Miśkiewicz, Wojciech Malajkat, Stanisław Soyka, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek, Orkiestra kameralna Hanseatica p/d Michała Nesterowicza
22:35 Wiadomości
22:45 Rozmowy na czasie; Czy Polski Kościół jest podzielony?
23:10 Dobry papież; cz.2/2; 2002  film biograficzny prod. włoskiej; reż: Ricky Tognazzi; wyk: Bob Hoskins, Carlo Cecchi, Roberto Citran, Fabrizio Vidale
00:45 Koncert umarłych poetów
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
06:20 Stawka większa niż życie; odc.11/18 Hasło; serial prod. TVP
07:15 Dwójka Dzieciom; Wakacje z duchami; odc.4/7 Tajemniczy przybysz; serial TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Maurycy i Hawranek; odc.10 Pułapka; serial animowany dla dzieci
07:50 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; serial animowany dla dzieci
08:00 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.191-Nowy mały człowiek; serial prod. TVP [stereo]
08:50 Księżniczka Mononoke; Princess Mononoke; 1997  film animowany prod.japońskiej; reż: Hayao Miyazaki
11:05 Trudno nie wierzyć w nic; program publicystyczny
11:30 Czesław Miłosz in memoriam; film dok.Aleksandry Czerneckiej
12:00 Niedźwiadek; L'ours; 1988  film przygodowy prod. francusko - kanadyjskiej; reż: Jean Jacques Annaud; wyk: Jack Wallace, Tcheky Karyo
13:30 Wspomnienie o Darii Trafankowskiej
13:45 Dionizy - wspomnienie o Henryku Machalicy
14:00 Familiada; teleturniej
14:25 Złotopolscy; odc.619 Dla dobra listonosza; telenowela TVP
14:50 Wideoteka Dorosłego Człowieka
15:15 Fotografia ze śmiercią w tle; odc.1; Dying to Tell a Story; 1998  serial dok. prod. USA
16:05 Glina i pół; Cop and a Half; 1993  komedia prod.USA; reż: Henry Winkler; wyk: Burt Reynolds,Norman D.Golden,Holland Taylor
17:35 Wideoteka Dorosłego Człowieka
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:50 Trędowata; 1976  melodramat prod.polskiej (91'); reż: Jerzy Hoffman; wyk: Leszek Teleszyński, Elżbieta Starostecka, Jadwiga Barańska
20:20 M jak miłość; odc.260; serial TVP [stereo]
21:05 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:10 Biesłan - zapis dramatu; 2004  film dok. prod. angielskiej
21:50 Wspomnienie poległych w Iraku
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:24 Pogoda
22:25 Uciekaj, Charlie!; Run; 1991  film fab. prod. USA /za zgodą rodziców/; reż: Geoff Burrowes; wyk: Patrick Dempsey, Kelly Preston
23:55 Koncert Jacka Kaczmarskiego
00:35 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
07:05 Przegląd gospodarczy
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Warszawa w polskim filmie fabularnym (powt.)
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Leśna baza
09:00 Czesław Miłosz - Garść Wspomnień Krakowskich
09:30 Kurier
09:45 Odeszli...
09:55 Wiersz prosty
10:15 Odeszli...
10:30 Kurier
10:45 Dusza kresowa; Polski film dokumentalny
11:15 To jest temat: Niech płonie
11:30 Kurier
11:45 Konieczność miłości
12:30 Kurier
12:35 Sztafeta serc; film fabularny prod. USA, 1978
14:15 To jest temat
14:30 Kurier
14:45 Eurotel
15:00 Sześć Milionów Sekund; polski serial fabularny, 1984
15:30 Kurier
15:45 Dzieje Warszawy
15:55 Leśna baza (Powt.)
16:15 Wiadomości Kuriera
16:30 Kurier
16:45 Czy mnie jeszcze pamiętasz
17:30 Kurier
17:35 Czesław Miłosz - Garść wspomnień krakowskich
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier
18:35 Odeszli...
18:45 Wrony; polski film fabularny, 1994
19:50 Odeszli...
20:00 Litania Miast
20:30 Kurier
20:45 Wiersz prosty
21:15 Kurier sportowy
21:20 Studio Pogoda
21:30 Kurier gospodarczy
21:45 Wiadomości Kuriera
22:00 Zaduszki
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:55 To jest temat
23:05 Cwał; polski film fabularny, 1995
00:50 Zakończenie programu

Polsat
6:00 Piosenka na życzenie
6:45 TV Market - magazyn reklamowy
7:00 Beyblade - latające dyski - serial animowany
7:30 Pokemon - serial animowany
8:00 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial komediowy
8:30 Brenda Starr - komedia
10:30 Pożegnanie z bronią - dramat wojenny
13:40 Smok: Historia Bruce'a Lee - film biograficzny
16:05 Wróć do mnie - komediodramat
18:30 Wydarzenia, sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Samo życie - serial obyczajowy
20:00 Bar VIP - program rozrywkowy
20:45 Megahit Joanna D'Arc - film historyczny
21:30 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
23:55 Bumerang - program publicystyczny
0:30 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa
1:30 Aquaz Music Zone
5.00 Pożegnanie

TVN
6.25 Nauka jazdy – dokument fabularyzowany
6.50 Telesklep
7.30 Scooby Doo – serial animowany
7.55 Misja Martyna – program rozrywkowy
8.55 Krokodyl Dundee II – komedia, Australia/USA 1988
11.05 Strzały nad Saber River – western, USA 1997
13.00 Ekspres pod lawiną – film sensacyjny, USA/Ireland 1979
14.40 Ostry dyżur (13) – serial obyczajowy, USA
15.40 Siłacze – program rozrywkowy
17.00 K−9 – komedia sensacyjna, USA 1989
19.00 Fakty
19.40 Uwaga! – magazyn
20.00 Sekretny romans – film obyczajowy, USA/Irlandia 1999
21.45 Wyprawa Robinson – reality show
22.45 Bitwa o Anglię – dokument fabularyzowany, Polska 2004
23.20 Śmiertelna podróż – dramat, USA 1996
1.20 Co za noc – magazyn
1.50 Multikino – magazyn filmowy
2.10 Co za tydzień – magazyn
2.35 Uwaga! – magazyn
2.55 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 KINOmaniaK - magazyn filmowy
6.35 Strefa P - magazyn muzyczny
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.15 Echo lasu [24] - program ekologiczny
8.45 Jackie Chan Adventures [1] - serial dla dzieci
9.15 Dirty Dancing [9] - serial USA
9.45 Psie serce: Mars [5] - serial prod. polskiej
10.45 Moja przyjaciółka Flicka - film USA
12.45 Titanic - legenda żyje - film prod. włoskiej
14.00 Trzej muszkieterowie: Naszyjnik królowej - film Hiszpania-Panama
16.10 Serce i dusze - film USA
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Apostoł - Tomasz - USA/Włochy
21.00 Wydarzenia
21.10 Policjanci z Miami [42] - serial USA
22.10 Drogówka - magazyn policyjny
22.40 Nocny portier - film Włochy/USA
1.05 Co mówią gwiazdy [8] - program rozrywkowy
1.50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.40 Strefa P - magazyn muzyczny
3.05 Joker - talk show
3.55 Zakończenie programu

TVN 7
5.20 Prezydencki poker III (1) – serial obyczajowy, USA
6.15 Telesklep
6.50 Dwóch i pół (11) – serial komediowy, USA 2003
7.20 Dzień dobry Miami (21) – serial komediowy, USA 2002
7.50 Przyroda Ameryki: Duch Zachodu – film dokumentalny
8.50 Wakacje pełne przygód – film przygodowy, USA 2000
10.25 Renegat (2) – serial sensacyjny, USA 1993
11.25 Shergar – film przygodowy, Wielka Brytania 1999
13.25 Przyroda Ameryki: Duch Zachodu – film dokumentalny
14.25 Płomień i strzała – film przygodowy, USA 1950
16.10 Randka z gwiazdą (20) – serial komediowy, USA 2003−2004
16.40 Dzień dobry Miami (22) – serial komediowy, USA 2002
17.10 Pan i pani Smith (6) – serial sensacyjny, USA 1996
18.10 Renegat (3) – serial sensacyjny, USA 1993
19.10 Randka z gwiazdą (21) – serial komediowy, USA 2003−2004
19.40 Dwóch i pół (12) – serial komediowy, USA 2003
20.10 Bezbronne serca – dramat, USA 1997
22.05 Gliniarze bez odznak (5) – serial sensacyjny, USA 2003
23.05 The Trip – reality show
23.35 Czarny tygrys – film sensacyjny, USA 1977
1.35 Bezbronne serca – dramat

TV Polonia
06:00 Dżem-list do R.; koncert
07:00 A jeśli będzie jesień; 1976  film obyczajowy prod. polskiej (55'); reż: Tadeusz Henryk Czarnecki; wyk: Jadwiga Andrzejewska, Janusz Paluszkiewicz, Małgorzata Rogacka, Zofia Rysiówna
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:12 Klan; odc.858; telenowela TVP
08:35 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
09:00 Ziarno; wydanie świąteczne
09:25 Wesoły Ciucholand; odc.3/13 Napad; 1995  serial prod. australijskiej
09:50 M jak miłość; odc.186 (45'); serial TVP /stereo/
10:35 Wojciech Kilar "Missa pro pace" w Katedrze we Lwowie
11:45 Spotkanie z profesorem Wiktorem Zinem; Cmentarz w Gwdowie
12:05 Teatr Telewizji; Stary dom; 1981  autor: Aleksiej Kazancew (87'); reż: Krystyna Meissner; wyk: Daria Trafankowska,Ryszarda Hanin,Janusz Kłosiński
13:35 Jest takie miejsce
13:55 Franciszka Starowieyskiego gawędy o sztuce; Bitwa pod Grunwaldem /cz.1/ - Jan Matejko
14:05 Krzyżacy - cz. II; 1960  film historyczno - przygodowy prod. polskiej (80'); reż: Aleksander Ford; wyk: Mieczysław Kalenik, Urszula Modrzyńska, Grażyna Staniszewska, Andrzej Szalawski
15:25 Franciszka Starowieyskiego gawędy o sztuce; Bitwa pod Grunwaldem /cz.2/ - Jan Matejko
15:30 Polscy Oblaci z Kanady; reportaż
16:00 Dżem-list do R.; koncert
17:00 Teleexpress
17:15 Mogiły znaczą drogi nasze...; reportaż Grzegorza Michalca
17:35 A jeśli będzie jesień; 1976  film obyczajowy prod. polskiej (55'); reż: Tadeusz Henryk Czarnecki; wyk: Jadwiga Andrzejewska, Janusz Paluszkiewicz, Małgorzata Rogacka, Zofia Rysiówna
18:35 Wspólna pamięć - restauracja polskiego cmentarza w Dreźnie; reportaż Stanisława Kubiaka
19:05 Z dziecięcej półki; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Kangurek Hip-Hop; odc.6/13 Łoś; serial anim.prod.polskiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Klan; odc.858; telenowela TVP
20:30 Sopot 2004 na bis; Czesław Niemen; koncert
21:20 Brzezina; 1970  film fab. prod. polskiej (91'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Olgierd Łukaszewicz, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Danuta Wodyńska
22:55 Pożegnanie poety; reportaż
23:30 Panorama
23:50 Sport-telegram
23:53 Pogoda
00:00 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
00:25 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem; Cmentarz w Gwdowie
00:50 Wesoły Ciucholand; odc.3/13 Napad; 1995  serial prod. australijskiej
01:15 Dobranocka za oceanem; Kangurek Hip-Hop; odc.6/13 Łoś; serial anim.prod.polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
02:00 Klan; odc.858; telenowela TVP
02:25 Wspólna pamięć - restauracja polskiego cmentarza w Dreźnie; reportaż Stanisława Kubiaka
02:55 Krzyżacy - cz. II; 1960  film historyczno - przygodowy prod. polskiej (80'); reż: Aleksander Ford; wyk: Mieczysław Kalenik, Urszula Modrzyńska, Grażyna Staniszewska, Andrzej Szalawski
04:15 Brzezina; 1970  film fab. prod. polskiej (91'); reż: Andrzej Wajda; wyk: Olgierd Łukaszewicz, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Danuta Wodyńska
05:46 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
6.58 Dziś w programie
7.00 Moja rodzina - program publicystyczny ks. Ryszarda Halwy
7.30 Nowożeńcy - film fab. USA
9.05 Adam i Ewa [40, 41] - serial
10.00 Telezakupy
11.20 Program religijny
12.20 Świątek piątek - prog. poświęcony pamięci Jeremiego Przybory
13.10 Klisze pamięci - film dok.
13.30 Nasza antena - wydanie specjalne, poświęcone pamięci płk. Kuklińskiego - program publicystyczny
14.20 W przyszłym roku w Jerozolimie - film dok.
16.00 Cmentarz w Montmorancy - film dok.
16.15 Ojciec Pio [2] - film fabularny
17.50 Eckhart - mysz o wielkim sercu - serial anim.
18.20 Adam i Ewa - serial polski
18.50 Zaduszki narodowe - Sybir - ostatnie pożegnanie
19.20 Pamięć tamtych dni
19.30 Przyjaciele zwierząt [13] - serial przygodowy
20.00 Sanatorium pod klepsydrą - film
22.10 Nasza antena - program poświęcony pamięci Jacka Kuronia
23.00 Przerwane życie ojca Aleksandra Milenia
23.35 Rzecz o księdzu Orione - film fab.

TVN 24
05:30 Fakty/sport/prognoza pogody
06:00 Filmowy skrót informacji/prognoza pogody/Sawka większy niż życie/sport
06:30 Serwis/prognoza pogody/skrót informacji/przegląd prasy/prognoza pogody
07:00 Serwis/prognoza pogody/skrót informacji/sport/prognoza pogody/zagraniczny temat dnia
07:30 Serwis/prognoza pogody/skrót informacji/przegląd prasy/prognoza pogody
08:00 Serwis/prognoza pogody/biznes/skrót informacji/sport/prognoza pogody/przegląd prasy lokalnej
08:30 Serwis/prognoza pogody/skrót informacji/przegląd prasy
09:00 Serwis/studio 24
09:30 Serwis/prognoza pogody/bilans
10:00 Serwis/bilans/studio 24/sport
10:30 Serwis/prognoza pogody/biznes/przegląd prasy
11:00 24 godziny/prognoza pogody
11:30 Filmowy skrót informacji/prognoza pogody/studio 24
12:00 Serwis/prognoza pogody/biznes/sport/przegląd prasy zagranicznej
12:30 Filmowy skrót informacji/Prześwietlenie
13:00 Serwis/prognoza pogody/sport
13:30 Serwis/prognoza pogody/biznes
14:00 Serwis/studio 24/prognoza pogody/sport
14:30 Serwis/prognoza pogody/biznes
15:00 Serwis/prognoza pogody/sport
15:30 Serwis/przegląd prasy zagranicznej/Portfel
16:00 Serwis/bilans giełdowy/sport
16:30 Skrót informacji/prognoza pogody/przegląd prasy zagranicznej/Fakty
17:01 Sonda 24/styl
17:30 Serwis/prognoza pogody/reportaż
18:00 Serwis/prognoza pogody/studio 24
18:30 TVN24 English News/Supermeteo
19:00 Fakty/sport/prognoza pogody
19:30 Filmowy skrót informacji/firma
20:00 Filmowy skrót informacji/prognoza pogody/sportowe podsumowanie dnia
20:30 Prześwietlenie
21:00 24 godziny/prognoza pogody
21:30 24 godziny/prognoza pogody
22:00 24 godziny/prognoza pogody
22:30 Bilans
23:30 Filmowy skrót informacji/TVN24 English News/studio 24
00:00 Serwis/prognoza pogody/Prześwietlenie
00:30 Serwis/prognoza pogody/sportowe podsumowanie dnia
01:00 24 godziny
02:30 Fakty/sport/prognoza pogody
03:00 Bilans
04:00 24 godziny

Eurosport
08:30 Rajd Katalonii: Rajd Rajdowe Mistrzostwa Świata – 3. dzień
09:00 Grand Prix Hiszpanii: Sporty motocyklowe Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Moto GP
10:00 Weekend sportów motorowych
10:30 Liga Mistrzów – Vintage
12:00 Turniej ATP w Bazylei: Tenis Finał
13:00 Tenis: Tenis
13:30 Turniej WTA w Linzu: Tenis Finał
14:30 Puchar Świata – Anglia: Żużel
15:30 Weekend sportów motorowych
16:00 Liga Mistrzów – Vintage
17:30 Eurogole
18:30 Liga Mistrzów – Happy Hour
19:00 Watts: Magazyn sportowy
19:30 Sumo: Sumo
20:30 Fight Club: Sporty walki K1 World GP – Las Vegas
22:30 Eurogole
23:30 Liga Mistrzów – Happy Hour
00:00 Wiadomości Eurosportu: Wiadomości sportowe
00:15 Puchar Świata – Desert Challenge – Zjednoczone Emiraty Arabskie: Rajd
00:45 Rajd Katalonii: Rajd Rajdowe Mistrzostwa Świata – 3. dzień
01:15 Wiadomości Eurosportu: Wiadomości sportowe


Polonia 1
06:10 Przyjaciele: film
06:35 Maco: film
07:30 Top shop
17:30 Generał Daimos: film
18:00 Dzieciaki w opałach: serial
18:30 Stellina, odc. 17: serial
19:20 Namiętności, odc. 1: serial
20:00 Michał Strogow, kurier carski: film
22:20 Guliwer
23:00 Zdarzyło się naprawdę 
23:20 Ania i Kasia zapraszają 
23:40 Seksplozja 
00:00 Seks telefon 
00:20 Baba Jaga 
00:35 Military Shop 
00:40 Tina, Maja i Viola 
01:00 Marianna Rokita 
01:20 Baba Jaga 
01:40 Night Shop 
01:55 Seks wspomnienia 
02:15 Night Shop 
02:30 Seks flirty 
02:50 Marianna Rokita 
03:10 Night Shop 
03:20 Seks – kulisy 
03:35 Night Shop 
04:00 Euro Seks 
04:30 Seks flirty 
04:45 Seks flirty, odc. 4 

HBO
06:30 Country Miśki: film
08:00 Troll: film
09:30 Zobacz w HBO
10:00 Kot pani Ashboro: film
11:25 Gwiazdy Hollywood
11:50 Opowieść wojenna: film
13:35 Cinema, cinema
14:00 Księga dżungli II: film
15:15 Powiedz to moimi słowami: film
17:00 Na planie
17:30 Country Miśki: film
19:00 Przebudzenie: film
21:00 Szyfry wojny: film
23:10 Krwawa zbrodnia: film
00:40 Showtime: film
02:15 Poza sceną – rozmowy z gwiazdami HBO na stojaka!
02:40 Artur: film
04:15 Na planie
04:45 Troll: film

HBO 2
06:30 Źródło młodości: film
08:00 Cinema, cinema
08:30 Agenci w spódnicach: film
10:15 Szalone lato: film
11:50 Lato w Arizonie: film
13:30 Na torze: film
14:55 Poza sceną – rozmowy z gwiazdami HBO na stojaka!
15:25 Jacob i Kapturnik: film
17:00 Majestic: film 
19:30 Źródło młodości: film
21:00 HBO na stojaka!, odc. 81
21:35 Rodzina Soprano, odc. 5
22:30 W zasięgu strzału: film
00:05 Władca Pierścieni: Dwie wieże: film
03:00 Na miejskim bruku: film
04:30 Lato w Arizonie: film


Reality TV
06.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
06.25 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
06.50 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
07.40 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
08.30 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.55 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
09.45 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
10.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
11.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
11.25 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
11.50 Cisza przed burzą (Storm Warning) (25 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
13.05 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
13.30 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
14.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
14.45 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
16.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
17.40 Helikopter w akcji (Choppers) (25 min.).
18.05 łowcy nagród (The Bounty Hunters) (25 min.).
18.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
19.00 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
19.30 Trex (Trex) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Policjantki (Girl Cops) (50 min.).
22.00 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
22.30 Helikopter w akcji (Choppers) (25 min.).
23.00 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
00.00 Gdy kucharz dostanie szału (When Chefs Attack) (45 min.).
00.50 Pacjenci szpitala Middlemore (Middlemore) (25 min.).
01.15 Cisza przed burzą (Storm Warning) (25 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Policjantki (Girl Cops) (50 min.).
03.45 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
04.35 Kod 3 (Code 3 - Desert Beat) (30 min.).
05.05 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
05.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.