FANDOM


TVP 1
06:10 La Scala na Pradze - Wolfgang Amadeusz Mozart - "Ave verum Corpus KV 618"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 La Scala na Pradze - Johannes Brahms - "IV Symfonia e-moll  op.98"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00  Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach           ; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Był taki dzień - 1 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Klan - odc.1154; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Plebania - odc. 762; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Domisie - Przemądrzałe Domisie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Bajeczki Jedyneczki - Czarodziejska fotografia; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kopciuszek (Cindirella)  88'; film animowany kraj prod.Włochy (1994); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Testament Ojca Mariana; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Chłopi - cz.I - Boryna  87'; film fabularny kraj prod.Polska (1973); reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Władysław Hańcza, Emilia Krakowska, Krystyna Królówna, Ignacy Gogolewski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Fijewski, August Kowalczyk, Franciszek Pieczka, Magda Wołłejko, Tadeusz Janczar; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Był taki dzień - 1 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Chłopi - cz.II - Jagna  79'; film fabularny kraj prod.Polska (1973); reż.:Jan Rybkowski; wyk.:Władysław Hańcza, Emilia Krakowska, Krystyna Królówna, Ignacy Gogolewski, Bronisław Pawlik, Jadwiga Chojnacka, Tadeusz Fijewski, Franciszek Pieczka, Magda Wołłejko, Tadeusz Janczar; Dla małoletnich od lat 12
14:30 42. Studencki Festiwal Piosenki - Colloquia Tischneriana; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Love Story (Love Story)  96' kraj prod.USA (1970); reż.:Arthur Hiller; wyk.:Ali MacGraw, Ryan O'Neal, John Marley; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
(txt str.777)
17:15 Klan - odc.1159; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
(txt str.777)
17:40 Plebania - odc. 767/768; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Ocalić od zapomnienia; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Mordziaki - Odyseja Mordziaczka odc.1; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Pianista (Pianist, the.)  142'; film fabularny kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
(txt str.777)
22:20 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Biały labirynt (SMILLA'S SENSE OF SNOW)  115' kraj prod.Niemcy, Dania (1997); reż.:Bille August; wyk.:Julia Ormond, Gabriel Byrne, Richard Harris; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Przylądek strachu (Cape Fear)  101'; dramat kraj prod.USA (1962); reż.:Lee Thompson; wyk.:Gregory Peck, Robert Mitchum, Polly Bergen, Martin Balsam, Lori Martin; Dla małoletnich od lat 16
02:30 Był taki dzień - 1 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Nowe przygody Wilhelma Tella (The New Adventures of William Tell)  49'; film animowany kraj prod.USA (1996); Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Słonie spod Kilimandżaro (Elephants of Kilimandżaro)  46'; film przyrodniczy kraj prod.Holandia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 799 Kilka słów prawdy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 441; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Tryumf pana Kleksa (Tryumf pana Kleksa)  73'; film przygodowy kraj prod.Polska, Szwecja, Irlandia (2001); reż.:Krzysztof Gradowski; wyk.:Jarosław Jakimowicz, Zbigniew Buczkowski, Alicja Gradowska, Jerzy  Bończak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Bezpieczne Drogi - Uwaga Kierowcy! -  Akcja znicz; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Arlington - pole chwały (Arlington field of honour)  52'; film dokumentalny kraj prod.USA (2005); Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Bezpieczne Drogi - Uwaga Kierowcy! -  Akcja znicz; Dla małoletnich od lat 7
11:10 Gwiazdy w południe - Alamo (Alamo)  155'; western kraj prod.USA (1960); reż.:John Wayne; wyk.:John Wayne, Richard Widmark, Laurence Harvey; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wspomnienia - cz.I; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Familiada -  odc. 1343; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Wspomnienia - cz.II; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:19 Złotopolscy - odc. 801 Sens; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Wspomnienia - cz.III; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Pejzaż bez Ciebie - M.Fogg; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Wieczne światło (A Ring of Endless Light)  83'; film obyczajowy kraj prod.USA (2002); reż.:Greg Beeman; wyk.:Mischa Barton, Steven Vidler, Ryan Merriman, James Whitmore; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Wspomnienia - cz.IV; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Psałterz Wrześniowy - oratorium Piotra Rubika (1)  46'; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bezpieczne Drogi - Uwaga Kierowcy! -  Akcja znicz; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:45 Pogoda
18:50 Bezpieczne Drogi - Uwaga Kierowcy! -  Akcja znicz; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Bądź przy mnie (Heart of fire)  85' kraj prod.USA (1996); reż.:John Power; wyk.:Patrick Duffy, Steve Jacobs, Troy Winbush; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wspomnienia - cz.V; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:28 Liga Mistrzów - Benfica Lizbona - Celtic Glasgow - /studio/ (Benfica Lizbona - Celtic Glasgow) kraj prod.Portugalia (2006)
20:45 Liga Mistrzów - Benfica Lizbona - Celtic Glasgow - /mecz/ (Benfica Lizbona - Celtic Glasgow) kraj prod.Portugalia (2006)
22:45 Panorama
23:00 Sport Telegram
23:05 Pogoda
23:10 Liga Mistrzów - skróty
00:10 Przeklęta wyspa (Dead man's island)  84'; film fabularny kraj prod.USA (1995); reż.:Peter Hunt; wyk.:Barbara Eden, William Shattner, Morgan Fairchild; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Koniec babiego lata  48'; film TVP; reż.:Ewa Kruk; wyk.:Krystyna Adamiec - Kozłowska, Krzysztof Kolberger, Ewa Żukowska, Krzysztof Majchrzak, Juliusz Kalinowski, Celina Klimczak, Katarzyna Łaniewska; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Był taki dzień - 1 listopada; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Przy polskich grobach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Muzyczny Festiwal Łańcut 2000 - J. S. Bach Koncert podwójny d - moll BWV 1034; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Jesienne wspomnienie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Wierzę, wątpię, szukam; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zaproszenie - Wielkopolskie wzory; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Świadkowie nieznanych historii - Księża wobec lustracji; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ze sztuką na ty - Republika Teatralna (Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Konfrontacje" - Lublin 2006); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Muzyczna Praga.Gaude Mater Polonia.Arcydzieła polskiej muzyki sakralnej. (1); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Klan - odc.1136; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania - odc. 549; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Wiadomości
13:10 Wieści Polonijne
13:25 Polonusi w Europie - Smak dźwięku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Kochaj mnie - odc. 152; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Muzyczna Praga. Gaude Mater Polonia.Arcydzieła muzyki sakralnej (2); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kresowe nekropolie - Cmentarz Bernardyński; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 42. Studencki Festiwal Piosenki - Colloquia Tischneriana; koncert; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Testament Ojca Mariana; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Kresowe nekropolie - Wzgórza Antokolu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wierzę, wątpię, szukam; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Kresowe nekropolie - Wileński majestat; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Koniec babiego lata  48'; film TVP; reż.:Ewa Kruk; wyk.:Krystyna Adamiec - Kozłowska, Krzysztof Kolberger, Ewa Żukowska, Krzysztof Majchrzak, Juliusz Kalinowski, Celina Klimczak, Katarzyna Łaniewska; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:00 Kresowe nekropolie - Matka i serce syna; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Klan - odc.1136; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 549; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Przy polskich grobach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Wszyscy święci; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:45 Sport Telegram
23:48 Pogoda
23:50 Kresowe nekropolie - Cmentarz Bernardyński; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Andrzej Zaucha i Anawa; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 42. Studencki Festiwal Piosenki - Colloquia Tischneriana; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:55 Kresowe nekropolie - Wzgórza Antokolu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Klan - odc.1136; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Plebania - odc. 549; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Przy polskich grobach; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Wszyscy święci; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kresowe nekropolie - Wileński majestat; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Kresowe nekropolie - Matka i serce syna; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura

09:00 Przewodnik; Dla ma�oletnich od lat 12
09:05 Powr�t idioty (Navrat Idiota)  99'; film fabularny kraj prod.CZECHY, Niemcy (1999); re�.:Sasa Gedeon; wyk.:Pavel Liska, Anna Geislerov�, Tatiana Vilhelmov�, Jiri Langmajer, Jiri Machacek, Zdena Hadrbolcova; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
10:45 XX wiek w muzyce - Warszawska Jesie� 2006 - Anna Zawadzka-Go�osz - Suita przestrzeni; koncert; STEREO, 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12
11:00 Zaduszki  93'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1961); re�.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Ewa Krzy�ewska, Edmund Fetting, El�bieta Czy�ewska, Beata Tyszkiewicz, Jadwiga Chojnacka, Franciszek Pieczka, W�odzimierz Boru�ski, Aleksander Sewruk, Andrzej May, Kazimierz Opali�ski; Dla ma�oletnich od lat 12
12:30 Rosja - Polska - M�j Kie�lowski  20'; film dokumentalny; re�.:Irina Wo�kowa; STEREO, 16:9, Bez ogranicze� wiekowych
12:55 Kino kr�tkich film�w - Wszystko jest liczb�  7'; film animowany; re�.:Stefan Schabenbeck; Bez ogranicze� wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; Bez ogranicze� wiekowych
13:55 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Requiem d-moll lacrimosa; film animowany; Bez ogranicze� wiekowych
14:00 Jak najmniej �wiat�a  39'; film dokumentalny; re�.:Grzegorz Kr�likiewicz; Dla ma�oletnich od lat 12
14:40 Bruzda  20'; film dokumentalny; re�.:Leszek M�dzik; Dla ma�oletnich od lat 12
15:05 Stroszek (Stroschek)  103'; dramat kraj prod.Niemcy (1977); re�.:Werner Herzog; wyk.:Bruno S, Eva Mattes, Clemens Scheitz, Burkhard Driest, Pitt Badewitz, Wilhelm von Homburg; Dla ma�oletnich od lat 12
16:45 Korzenie kultury - Obyczaje zwi�zane z dniem zmar�ych /cz.1/; Bez ogranicze� wiekowych
17:00 Przewodnik; Dla ma�oletnich od lat 12
17:05 Misja (The Mission)  119'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1986); re�.:Roland Joffe; wyk.:Robert De Niro, Jeremy Irons, Ray McAnally, Aidan Quinn, Liam Neeson; Dla ma�oletnich od lat 12
19:05 Totus Tuus - Henryk Miko�aj G�recki; koncert; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
19:15 Korzenie kultury - Obyczaje zwi�zane z dniem zmar�ych /cz.2/; Bez ogranicze� wiekowych
19:30 B�l po utraconej nodze (Phantom Limb)  27'; dokument fabularyzowany kraj prod.USA (2005); re�.:Jay Rosenblat; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Informacje
20:10 Korzenie kultury - Obyczaje zwi�zane z dniem zmar�ych /cz.3/; Bez ogranicze� wiekowych
21:00 Panorama kina �wiatowego - Uzak (Uzak)  105'; dramat kraj prod.Turcja (2002); re�.:Nuri Bilge Ceylan; wyk.:Muzaffer Ozdemir, Emin Toprak, Zuhal Gencer Erkaya, Nazan Kirilmis, Feridun Koc; 16:9, Dla ma�oletnich od lat 12
22:45 Przewodnik; Dla ma�oletnich od lat 12
22:50 Kinoffkino - Magazyn Kina Niezale�nego; magazyn; Dla ma�oletnich od lat 16
23:50 Strefa alternatywna - Pozna� Jazz Fair '98 - Ahmad Jamal; koncert; Bez ogranicze� wiekowych
00:50 Strefa alternatywna - Komix - 48 stron - bia�y kruk, odc. 7; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
01:00 Studio Kultura - Informacje
01:05 Korzenie kultury - Obyczaje zwi�zane z dniem zmar�ych; Bez ogranicze� wiekowych
01:55 Kino nocne - Beczka prochu (Bure baruta)  97'; film fabularny kraj prod.Francja, Grecja, Macedonia, Turcja, Chorwacja (1998); re�.:Goran Paskaljevi�; wyk.:Mira Banjac, Ivan Bekjarev, Aleksander Bercek, Vojislav Brajovic, Azra Cengic; Dla ma�oletnich od lat 16
03:35 Zako�czenie programu

TVP 3 Katowice

06:35 Echa dnia
 07:00 Telekurier
 07:25 Książki z górnej półki - prezentacje - "Maksymy, aforyzmy, sentencje dla anioła" ks. Jan Twardowski
 07:30 Kurier
 07:40 Prognoza pogody
 07:45 Aktualności flesz
 07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa, Info Polska 2006
 08:00 Chleba Bożego powszedniego daj nam dzisiaj...
 08:30 Kurier
 08:35 Kurier gospodarczy
 08:40 Kurier sportowy
 08:43 Prognoza pogody
 08:45 Pielgrzym
 09:00 Perypetie ze zdrowiem odc. 3 - Po wypadku{PL}, serial dokumentalny Wielka Brytania 1998
/stereo/ 
 09:30 Kurier
 09:50 Kurier gospodarczy
 09:52 Kurier sportowy
 09:54 Prognoza pogody
 09:55 Skarby Ziemi Świętej - Góra Mojżesza{PL}, serial dokumentalny 1996
/stereo/ 
 10:30 Kurier
 10:45 Kurier sportowy
 10:47 Prognoza pogody
 10:50 Telekurier
 11:15 Gość dnia
 11:30 Kurier
 11:40 Kurier sportowy
 11:45 Prognoza pogody
 11:48 Świat - magazyn międzynarodowy
 12:10 Deptane po drodze - Nasze drzewa
 12:30 Kurier
 12:50 Kurier sportowy
 12:52 Prognoza pogody
 13:00 Aktorskie gwiazdy w hołdzie umarłym
 13:30 Kurier
 13:45 Prognoza pogody
 13:50 Etniczne klimaty, reportaż
 14:15 To jest temat
 14:30 Kurier
 14:40 Prognoza pogody
 14:45 To jest temat
 15:00 Perypetie ze zdrowiem odc. 3 - Po wypadku{PL}, serial dokumentalny Wielka Brytania 1998
/stereo/ 
 15:30 Kurier
 15:50 Gość dnia
 15:52 Prognoza pogody
 16:00 Skarby Ziemi Świętej - W mieście Marii, Józefa i Davida{PL}, serial dokumentalny 1996
/stereo/ 
 16:30 Kurier
 16:40 Prognoza pogody
 16:45 Aktualności
 16:47 Kartka z kalendarza, Info Polska 2006
 16:50 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku, Info Polska 2006
 17:05 Artyści w hołdzie umarłym...
 17:30 Kurier
 17:45 Prognoza pogody
 17:50 Nasz cmentarze
 18:00 Aktualności, pogoda
 18:40 Notatnik z podróży
 19:00 Muzyka Wojciecha Kilara
 20:00 Litania miast
 21:00 Telekurier
 21:30 Kurier
 21:40 Prognoza pogody
 21:45 Aktualności
 21:50 Prognoza pogody
 21:55 Witold Szalonek o sobie i o nas
 22:05 Artyści w hołdzie umarłym...
 22:30 Kurier - wydanie specjalne
 22:50 Kurier sportowy
 22:55 Studio pogoda
 23:00 Kurier
 23:15 Serial dokumentalny
 23:35 Dymsza i Dymszolodzy{PL}, film dokumentalny 2005
/stereo/ 
 00:20 Na wezwanie - ochotnicy ze Strefy Zero{PL}, film dokumentalny USA 2005; reż.: Lou Angeli; wyk: Kathleen Turner
/stereo/ 
 01:25 Churchill w niełasce - Brońmy naszego nieba, odc. 5 / 8{PL}, serial biograficzny Wielka Brytania 1981; reż.: Ferdinand Fairfax; wyk: Robert Hardy jako Winston, Sian Philips
/stereo/ 
 02:20 Zakończenie dnia
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.