TVP 1
05:35 Wszyscy święci -  txt. str. 777 AD; film TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
07:55 Śmiertelne życie -  txt. str. 777  53'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Tadeusz Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł (Tinker Bell and the Secret of the Wings); film animowany kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Niezwykłe życie Timothy Greena (The Odd Life of Timothy Green)  100'; dramat kraj prod.USA (2012); reż.:Peter Hedges; wyk.:Jennifer Garner, Joel Edgerton, CJ Adams, Dianne Wiest; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Natura w Jedynce -  Hebrydy - dziki świat na krańcu Europy cz. 4 (Islands on the Edge); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Znachor -  txt. str. 777  127'; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Dwaj bracia (Two Brothers) -  txt. str. 777  100'; film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2004); reż.:Jean-Jacques  Annaud; wyk.:Guy Pearce, Jean-Claude Dreyfus, Freddie Highmore, Philippine Leroy Beaulieu; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Zaklinacz koni (Horse Whisperer, The) -  txt. str. 777  162'; film obyczajowy kraj prod.USA (1998); reż.:Robert Redford; wyk.:Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Sam Neill, Diane Wiest; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Jeszcze nie wieczór -  txt. str. 777  99'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Przeprowadzki - odc. 5/10 - Rondel kuchmistrza Sokołka -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Strachy - odc. 4/4 - Złota kurtyna -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Notacje - Włodzimierz (Wowo) Bielicki. Rządków; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 M jak miłość - odc. 1182 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Barwy szczęścia - odc. 1526 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Łąka pamięci; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Bogus, mój przyjaciel na niby (Bogus)  106'; Film familijny kraj prod.USA (1996); reż.:Norman Jewison; wyk.:Haley Joel Osment, Gerard Depardieu, Whoopi Goldberg, Sheryl Lee Ralph; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Beethoven 5 (Beethoven's 5th)  87'; komedia kraj prod.USA (2003); reż.:Mark Griffiths; wyk.:Dave Thomas, Faith Ford, Daveigh Chase; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kolty siedmiu wspaniałych (The Guns Of The Magnificent Seven)  101'; western kraj prod.USA (1969); reż.:Paul Wendkos; wyk.:George Kennedy, Michael Ansara, James Whitmore, Monte Markham; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2315; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 M jak miłość - odc. 1250 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Na sygnale - odc. 107 "Dziwna wanna" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Trędowata -  txt. str. 777  91'; melodramat kraj prod.Polska (1976); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Mój brat niedźwiedź 2 (Brother Bear 2)  70'; film animowany kraj prod.USA (2006); reż.:Ben Gluck; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Zostań, jeśli kochasz (If I Stay)  102'; dramat kraj prod.USA (2014); reż.:R.J. Cutler; wyk.:Chloe Grace Moretz, Jamie Blackley, Mireille Enos, Joshua Leonard; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Nikomu ani słowa (Don't Say a Word) -  txt. str. 777  108'; dramat kraj prod.USA (2001); reż.:Gary Fleder; wyk.:Michael Douglas, Brittany Murphy, Sean Bean; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Urok kłamstwa (Seduced by lies); thriller kraj prod.Kanada (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Zostań, jeśli kochasz (If I Stay); dramat kraj prod.USA (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Nikomu ani słowa (Don't Say a Word) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:10 Zakończenie programu

TVP 3
07:05 Bramy ciszy  16'; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Bez jednego drzewa las lasem zostanie  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Dagmara Drzazga; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Zapiski Łazęgi - Krzyże pokutne; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Groby naszych przodków  12'; reportaż kraj prod.Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:20 Kresowe nekropolie - Wzgórza Antokolu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam  24'; reportaż kraj prod.Polska (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 71 dni szczęścia  12'; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  54'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Życie raz jeszcze  12'; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice  12'; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Cmentarz Obrońców Lwowa  38'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:00 Memento Vitae 2016 - Koncert bez bisów i oklasków; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Cmentarz Obrońców Lwowa  38'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Na granicy życia i śmierci (The common lot) kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zapiski Łazęgi - Ziemia choszczeńska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Bez jednego drzewa las lasem zostanie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Cmentarz Obrońców Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 71 dni szczęścia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:30 Zapiski Łazęgi - Krzyże pokutne; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Bez jednego drzewa las lasem zostanie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kielce
07:05 Bramy ciszy  16'; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Bez jednego drzewa las lasem zostanie  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Dagmara Drzazga; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Zapiski Łazęgi - Krzyże pokutne; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Groby naszych przodków  12'; reportaż kraj prod.Polska (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:01 Pogoda w regionie
10:32 W obiektywie - reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Tajemnice Watykanu - program dokumentalny; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:13 Pogoda w regionie
11:20 Kresowe nekropolie - Wzgórza Antokolu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam  24'; reportaż kraj prod.Polska (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:15 71 dni szczęścia  12'; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Katakumby Rzymu. Kolebka chrześcijaństwa (The Catacombs of Rome the Crandle of Christianity)  54'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2008); reż.:Thomas Schaefer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Życie raz jeszcze  12'; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice  12'; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Cmentarz Obrońców Lwowa  38'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:32 Pogoda w regionie
17:33 Bez demagogii - program publicystyczny; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:03 R jak Reportaż - Kielecka Szkoła Reportażu - Znicze pamięci (29.10.2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:17 Mobilna kultura - Mobilna kultura (01.11.2016); magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje
18:54 Pogoda w regionie
19:00 Memento Vitae 2016 - Koncert bez bisów i oklasków; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Pogoda w regionie
20:29 Pogoda w regionie
20:33 Pogoda w regionie
20:34 R jak Reportaż - Kielecka Szkoła Reportażu - Tajemnica Wszystkich Świętych (28.10.2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:48 Astronarium - program popularno-naukowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:12 R jak Reportaż - Kielecka Szkoła Reportażu - Posągi nie płaczą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Informacje
21:46 Pogoda w regionie
21:47 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:57 Pogoda w regionie
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:45 Cmentarz Obrońców Lwowa  38'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Na granicy życia i śmierci (The common lot) kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:10 Zapiski Łazęgi - Ziemia choszczeńska; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Bez jednego drzewa las lasem zostanie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Cmentarz Obrońców Lwowa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:55 71 dni szczęścia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:30 Zapiski Łazęgi - Krzyże pokutne; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Bez jednego drzewa las lasem zostanie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.55 Scooby Doo i potwór z Loch Ness
9.40 Most do Terabithii - film fantasy USA
11.45 Oz: Wielki i potężny - film fantasy USA, 2013
14.35 Australia - dramat przygodowy Australia, USA, 2008
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Shrek ma wielkie oczy - film anim.
20.10 Pasja - dramat, USA, 2004
22.30 Bracia - dramat, USA, 2009
0.55 Wyścig marzeń - dramat, USA, 2005
3.15 Tajemnice losu

TVN
5.35 Uwaga! - program interwencyjny
6.05 Mango - Telezakupy
7.10 Wiem, co jem i wiem, co kupuję - program lifestylowy
7.50 Doradca smaku
8.00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10.55 Potwory kontra obcy - komedia, USA
12.55 Kroniki Spiderwick - film przygodowy
14.55 Wyspa Nim - film przygodowy, USA 2008
16.55 Tylko mnie kochaj - komedia, Polska 2006
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.45 Uwaga! - program interwencyjny
20.10 Doradca smaku
20.15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.55 Singielka - serial
21.30 Top Model - program rozrywkowy
22.30 Kuba Wojewódzki - talk show
23.30 Superwizjer
0.05 Ślub od pierwszego wejrzenia
1.05 Partnerki - serial kryminalny
2.05 Uwaga! - program interwencyjny

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem
7.00 Co nowego u Scooby'ego?
7.25 Co nowego u Scooby'ego?
7.55 Zakochany kundel II: Przygody Chapsa - film anim.
9.30 Miasteczko Halloween - film familijny
11.05 Powrót do Halloweentown - film familijny USA, 2006
13.00 Siedem dusz - dramat obyczajowy USA, 2008
15.40 Fenomen - dramat, 1996
18.20 Frankenweenie - film anim.
20.00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
21.00 Czasy ostateczne: Pozostawieni - thriller sci - fi, Kanada, USA, 2014
23.15 Antidotum - thriller, USA, 2004
1.15 Duchy Marsa - horror sci - fi, USA
3.25 TAK czy NIE
3.55 Magazyn Puncher 2016
5.00 Magazyn Atleci Polsat Sport 2016

TVN 7
5.35 Ukryta prawda - program obyczajowy
6.45 W - 11 Wydział Śledczy - program kryminalny
7.30 Mango - Telezakupy
9.05 Nie kończąca się opowieść: Następny rozdział - film familijny Niemcy 1990
10.55 Hotel dla psów - komedia, USA, Niemcy
13.05 Wyzwanie dla Robin Hooda - film przygodowy Wielka Brytania 1967
15.10 Dzień dobry TV - komedia, USA 2010
17.30 Uwierz w ducha - dramat, USA 1990
20.00 Poszukiwany - film sensacyjny, USA 1997
22.10 Bez przebaczenia - western, USA 1992
0.55 Skazany na śmierć - serial kryminalny
1.50 Drogi Zachary: List do syna - film dok. 2008
3.40 Druga strona medalu - talk show
4.15 Druga strona medalu - talk show
4.45 Druga strona medalu - talk show

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 93 (seria VII, odc. 11) - Wróżby -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Biskup największej diecezji - Józef Gawlina; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mali światowcy - odc. 22 Wyprawa dookoła świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Dzieje Mistrza Twardowskiego -  txt. str. 777; baśń filmowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Mamy w nim ojca -  txt. str. 777  30'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Grzegorz Sadurski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Cmentarz Łyczakowski we Lwowie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Mój ojciec generał; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Opowieści weekendowe: Skarby ukryte -  txt. str. 777; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Krótka historia - (121) Kobiety w Wojsku Polskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1486 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 8 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Niosła Go Polska - Niosła Go Polska cz. 2 -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - Koncert laureatów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 104; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 22 Wyprawa dookoła świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (122) Święto żołnierzy Błękitnej Armii; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Barwy szczęścia - odc. 1486 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Kto nie pracuje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 191 - Upadek (Ojciec Mateusz XV odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Wszyscy święci -  txt. str. 777; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Biskup największej diecezji - Józef Gawlina; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 104; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Mali światowcy - odc. 22 Wyprawa dookoła świata; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Kto nie pracuje; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 191 - Upadek (Ojciec Mateusz XV odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Krótka historia - (122) Święto żołnierzy Błękitnej Armii; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1486 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Wszyscy święci -  txt. str. 777; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi  odc.159; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Wspomnienie - Zostawili swój ślad odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Abraham i Izaak, odc. 1 (Abraham and Isaac); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Problem z Halloween, odc. 10 (The Halloween Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Agi Bagi - Nowy lasek, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i zielony zając, odc. 10 (Postman Pat and the green rabbit); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Misiowanki - Telewizja, odc. 5 (And too much TV); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Mały Miś s. IV - Życzenie, odc. 55 (The dandelion wish); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Cały smerfoświat jest sceną, odc. 163 (All The Smurf’s a Stage); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 8 - Halloweenowy przekręt Normana, odc. 15 (Norman’s Halloween Heist); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Strażak Sam, seria 8 - Za dobre chęci Dilys, odc. 13 (Disastrous Dilys); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Przysługa, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Bądź zdrów!, odc. 16 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Przygody Bolka i Lolka - Wakacyjne szlaki, odc. 48; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Ziarno - Imieniny Wszystkich Świętych; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Moliki książkowe - odc. 4 Grzeczność i dobre maniery; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Dbaj o formę, odc. 51 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Super być małym Noksu, odc. 2 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Problem z Halloween, odc. 10 (The Halloween Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Agi Bagi - Nowy lasek, odc. 6; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i zielony zając, odc. 10 (Postman Pat and the green rabbit); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Misiowanki - Telewizja, odc. 5 (And too much TV); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria III - Kucykowe dyscypliny, odc. 11 (Games Ponnies Play); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Dzikus, odc. 182 (Smurf On The Wild Side Act I); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 8 - Halloweenowy przekręt Normana, odc. 15 (Norman’s Halloween Heist); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 8 - Za dobre chęci Dilys, odc. 13 (Disastrous Dilys); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Przysługa, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Bądź zdrów!, odc. 16 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek szyli spodnie, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek zagrali małej rusałce, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Keri's Seashell, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i dinozaury - Diplodok i żuk gnojowy, odc. 17 (Diplodocus and Dung Beetle); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria III - Polly i wyprawa łódką, odc. 11 (Pollys Boat Trip); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 3; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - odc. 3 Moliki i książki o podróżach; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Noksu to załatwi, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Noksu - Czego chce jajeczko, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Nikt mnie nie rozumie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Upiór z zamku, odc. 29 (Own Ghoul); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Wrócił zły Jack, odc. 61 (Bad Jack is Back); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Agi Bagi - Korytarze gadziny, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 2 - Koronacja (ep. 2 - Le Grande Jour); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 3 - Jak się ubrać na święto duchów?, odc. 19 (What Can I Wear for Halloween?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Maks i Ruby - Halloween, odc. 5 (Max's Halloween) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria III - Spike do usług, odc. 12 (Spike at your Service); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Piżamowa impreza Śpiocha, odc. 105 (Lazy’s Slumber Party); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Charlie i fura ryb, odc. 16 (Charlie’s Big Catch); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Bessie mknie na ratunek, odc. 17 (Bessie To The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Masza + kasza, odc. 17 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Wielkie pranie, odc. 18 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Pewność siebie, odc. 30 (Suit Yourself); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 1, odc. 1 (Pilot Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Była sobie Ziemia - Woda w Indiach, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Moda na rodzinę - odc. 26; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 71 Budownictwo -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2668 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2669 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 131 "Dziadkowie kontratakują" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 132 "Powrót" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 48 (seria IV, odc. 9) - Bohaterski strajk -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Ojciec Mateusz - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2670 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2671 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 8/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 8; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 24; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 105 (seria VIII odc. 10) - Artykuł -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 133 "Ból rozstania" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (82) Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odc. 648 - Trudna decyzja -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Rodzinka.pl - odc. 71 "24 godziny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 8 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Las Story - odc. 8 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Ocalony świat - odc. 4 Gorąco i sucho -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Pasja ekstremalna - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Zakończenie programu

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 1 listopada odc. 336; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Codzienny PRL - Miasto umarłych; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Ziemia - Podwodny świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 9. Królewskie Katakumby i Zatoka Padang -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:45 Ośmiornica - s. 6 odc. 1/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Nowa Gwinea, 1969 cz 1 (46) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Wiejskie cmentarze  19'; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Hitler i Niemcy. Chora namiętność - Początki 1/3 (Hitler. Germany`s Fatal Attraction); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Poczet aktorów polskich - Zbigniew Cybulski  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1975); wyk.:Mieczysława Ćwiklińska; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Połowy na rzece wspomnień - Stare Powązki - u siebie  36'; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Umarłem, aby żyć -  txt. str. 777  83'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1984); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Zygmunt Hubner, Halina Łabonarska, Marek Walczewski, Wojciech Wysocki, Jerzy Zass,  Anna Ciepielewska,  Joanna Jedryka, Ryszarda Hanin; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Nekropolia za Olzą  26'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1994); Dla małoletnich od lat 7
14:45 Sensacje XX wieku - Decydująca bitwa cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Encyklopedia II wojny światowej - Zwycięzcy i pokonani cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Generałowie Hitlera - odc. 3/6 Canaris: szpieg (Hitler`s Warriors / Canaris The Master Spy); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Warszawa 1935 Wola; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 203 (s. III, odc. 76) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 203) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Obrona Lwowa  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Krzysztof Lang; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:40 Sensacje XX wieku - Mata Hari -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Miasto 44 -  txt. str. 777 AD  121'; dramat kraj prod.Polska (2014); reż.:Jan Komasa; wyk.:Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Anna Próchniak, Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt, Karolina Staniec, Monika Kwiatkowska, Maurycy Popiel, Michał Mikołajczak, Michał Żurawski; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Czas honoru - odc. 47 "Oświadczyny" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Generałowie Hitlera - odc. 4/6 Manstein: strateg (Hitler`s Warriors / Manstein. The Strategist); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Bard  90'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Katarzyna Koscielak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 203 (s. III, odc. 76) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 203) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Czas honoru - odc. 47 "Oświadczyny" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Ośmiornica - s. 6 odc. 1/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:25 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
05:17 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
05:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Krzysztof Masłoń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Informacje kulturalne ekstra - Współczesne kino koreańskie; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Którędy po sztukę - Janek Simon; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Opiekunowie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Wolna sobota -  txt. str. 777; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Koncert Galowy VIII Festiwalu NNW Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 10 Na wojnie jak to na wojnie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Czarna suknia  44'; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ida Kamińska, Aleksandra Śląska, Maria Broniewska, Ewa Milde, Andrzej May, Andrzej Jędrzejewski, Tadeusz Osiński, Bohdan Sobiesiak, Henryk Szletyński; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Jasne błękitne okna -  txt. str. 777  91'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Bogusław Linda; wyk.:Beata Kawka, Joanna Brodzik, Bogusław Linda, Jacek Braciak, Stanisława Celińska, Barbara Brylska, Jerzy Trela, Marian Dziędziel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Design - Telewizor Algol (Le Televiseur Algol); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:10 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Wspominamy Andrzeja Żuławskiego - Pavoncello -  txt. str. 777  27'; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Andrzej Żuławski; wyk.:Stefan Friedman, Joanna Kasperska, Mieczysław Milecki, Michał Pawlicki, Ewa Zdzieszyńska, Janusz Kłosiński, Jerzy Zelnik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Wspominamy Andrzeja Żuławskiego - Pieśń triumfującej miłości  26'; film TVP; reż.:Andrzej Żuławski; wyk.:Beata Tyszkiewicz, Piotr Wysocki, Andrzej May, Jerzy Jogałła, Tadeusz Minc; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Portrety - Maradona według Kusturicy (Maradona by Kusturica)  92'; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania, Francja (2008); reż.:Emir Kusturica; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Miesiąc z Jerzym Trelą - Dziady cz. 1  97'; spektakl teatralny; reż.:Konrad Swinarski; wyk.:Jerzy Trela, Anna Polony, Andrzej Kozak, Jerzy Stuhr, Wiktor Sadecki, Roman Stankiewicz, Izabela Olszewska, Zygmunt Józefczak, Anna Dymna, Tadeusz Malak; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Miesiąc z Jerzym Trelą - Dziady cz. 2; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Chuligan Literacki (28); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Wstęp do filmu - Horror Draculi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Horrory Hammera - Horror Draculi (Horror of Dracula); horror kraj prod.Wielka Brytania (1958); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Kino nocne - Kamorysta (Il Camorrista)  163'; dramat kraj prod.Włochy (1986); reż.:Giuseppe Tornatore; wyk.:Ben Gazzara, Laura Del Sol, Lino Troisi, Leo Guillotta, Nicola Di Pinto; Dla małoletnich od lat 16
04:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
04:55 Chuligan Literacki (28); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - Prawo Huberta Dwornioka (310); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2257; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (85) Rozum -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Zdrowa, polska wieprzowina -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 13/91; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kierunek Kabaret - Czy ich pamiętacie; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Dubidu - odc. 10; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Kobieta, wino i śmiech - Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (7); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:15 Lubię to - kabaret Hrabi (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Lubię to - kabaret Hrabi (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2257; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kierunek Kabaret - Czy ich pamiętacie; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (1) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (104) - Mato Grosso -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży. Podróż 49 Niemcy (192) "Brema"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 A la show - (3) - Maria Czubaszek; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Kierunek Kabaret - Czy ich pamiętacie; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Bake off - Ale ciacho! - (9); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Bake off - Ale przepis - (9); Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Piosenki Mariana Kociniaka; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /10/ - "Korowód" - Marek Grechuta; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Niezapomniane Koncerty - Opole 2015 na bis - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Niezapomniane Koncerty - Opole 2015 na bis - Muzyczna biografia - 90 lat Polskiego Radia cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Olga Lipińska zaprasza - (8); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Rozrywka Retro - 17 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '79. Benefis Jana Kaczmarka; Dla małoletnich od lat 7
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:00 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 27 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 27) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 M jak miłość - odc. 414; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Komisarz Alex - odc. 100 (seria VIII, odc. 9) - Jego ostatnia niedziela -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 18 (Ojciec Mateusz II odc. 5) - Jabłka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 19 (Ojciec Mateusz II odc. 6) - Osaczony -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 356 Nieodpowiedzialny pacjent; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) - Ukąszenie węża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 28 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 28) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ojciec Mateusz - odc. 21 (Ojciec Mateusz II odc. 8) - Koncert -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 O mnie się nie martw - s. V odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Czas honoru - Powstanie - odc. 5 "Modlitwa o życie" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Czas honoru - Powstanie - odc. 6 "Dziewczyna z tulipanami" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 M jak miłość - odc. 414; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Żeglarstwo - Extrem Sailing Series (Extrem Sailing Series) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
08:30 ( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (1) (Turniej WTA: Zhuhai: (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
10:20 Mój najcenniejszy medal - Arkadiusz Skrzypaszek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 ( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (2) (Turniej WTA: Zhuhai: (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Mój najcenniejszy medal - Mariusz Czerkawski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 ( set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (3) (Turniej WTA: Zhuhai: (3)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Nasz Grzechas - wspomnienie o Grzegorzu Świątkiewiczu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
15:10 Złote transmisje - Montreal 1976 - Polska - ZSRR (Montreal 1976 - Polska - ZSRR) kraj prod.Szwajcaria (2007); Bez ograniczeń wiekowych
16:50 W biegu za życiem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (1) (Turniej WTA: Zhuhai: (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:20 Hokej na lodzie - Liga Mistrzów CHL - 1/8F (1): Sparta Praga - HV71 Jonkoping; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Magazyn hokejowy NHL (Magazyn hokejowy NHL) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
22:30 Nie zmarnowałem życia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (3) (Turniej WTA: Zhuhai: (3)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
00:55 Runmageddon - Dąbrowa Górnicza; felieton; STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

Polsat 2
6:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 22
7:00 Pielęgniarki Odcinek: 156
8:00 Awantura o kasę Odcinek: 188
9:00 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 43
10:00 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 1
10:30 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 2
11:00 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 3
11:30 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 4
12:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 26
12:30 Daleko od noszy Odcinek: 34
13:00 Daleko od noszy Odcinek: 35
13:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 431
14:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 432
14:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 433
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 166
16:00 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 15
16:30 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 16
17:05 Całkiem nowe lata miodowe Odcinek: 17
17:35 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 786
18:05 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 787
18:35 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 788
19:05 Słoiki Odcinek: 17
20:05 Wydarzenia
20:40 Trudne sprawy Odcinek: 368
21:40 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 56
22:40 Wysmakowani Odcinek: 32
22:50 Świat według Kiepskich Odcinek: 200
23:25 Rodzina zastępcza Odcinek: 101
23:55 Daleko od noszy Odcinek: 158
0:25 Dlaczego ja? Odcinek: 309
1:25 Pielęgniarki Odcinek: 156
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:15 Pierwsza miłość Odcinek: 2355
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 431
4:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 197
5:00 Zdrowie na widelcu Odcinek: 80
5:35 Stołeczna drogówka Odcinek: 18

Canal +
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 Janis: Little Girl Blue
7:55 Aktualności Filmowe+
8:25 Zaczarowane królestwo zwierząt
9:50 Nie przegap
10:00 Łapu-Capu Extra
10:30 Imperium robotów. Bunt człowieka
12:00 Nie przegap
12:10 Łapu-Capu
12:15 Samba
14:10 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
14:35 Andrea Bocelli - Cinema
16:05 Steve Jobs
18:05 Nie przegap
18:15 Łapu-Capu
18:20 Transporter: Nowa moc
20:00 Studio Ligi Mistrzów UEFA
20:40 Manchester City - FC Barcelona
22:45 Studio Ligi Mistrzów UEFA
0:30 Brudny szmal
2:15 Polskie gówno
3:50 Łapu-Capu Extra
4:20 Pan Samochodzik i niesamowity dwór

TV Trwam
6:00 Światła nadziei
7:05 Głos serca
7:45 Izba Pamięci Pułkownika Kuklińskiego
7:55 Świat w obrazach
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Wierzę w świętych obcowanie
9:30 Podróż Apostolska Ojca Świętego Franciszka do Szwecji
11:30 Miasto umarłych. Wileński cmentarz na Rossie
11:50 Fide et amore. Liturgia gregoriańska
12:30 Podróż Apostolska Ojca Świętego Franciszka do Szwecji
13:00 Wyznanie
14:25 Spieszmy się kochać ludzi
14:45 Święty na każdy dzień
14:50 Jakby w zwierciadle
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Brat naszego Boga
17:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
17:30 Okiem kamery
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Oratorium o Zmartwychwstaniu Resurrexit
18:55 Święty na każdy dzień
19:00 Odpowiedzialność za duszę
19:20 Jan Paweł II (1978-2005)
19:30 Moja katolicka rodzina
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Kochając Leah
23:35 Uroczystość Wszystkich Świętych: tradycja chrześcijańska a pogańska
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Okiem kamery
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Oratorium o Zmartwychwstaniu Resurrexit
2:00 Odpowiedzialność za duszę
2:20 Jan Paweł II (1978-2005)
2:30 Moja katolicka rodzina
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Jakby w zwierciadle

Polsat Romans
6:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1670
6:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1671
7:30 Nasz nowy dom Odcinek: 12
8:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 23 Sezon: 2
9:30 Dom nie do poznania Odcinek: 4
10:25 Hotel 52 Odcinek: 30 Sezon: 3
11:25 Gotowe na wszystko Odcinek: 65 Sezon: 3
12:20 Przyjaciółki Odcinek: 6
13:20 To nie koniec świata! Odcinek: 22 Sezon: 2
14:20 Nasz nowy dom Odcinek: 18
15:20 Dom nie do poznania Odcinek: 183
16:15 Linia życia Odcinek: 6
16:40 Hotel 52 Odcinek: 31 Sezon: 3
17:40 Gotowe na wszystko Odcinek: 66 Sezon: 3
18:40 Przyjaciółki Odcinek: 7
19:40 Pierwsza miłość Odcinek: 2294
20:25 Słowo na R Odcinek: 21
21:00 Powrót do rodziny
23:25 Moje życie to nie komedia romantyczna
1:20 Przyjaciółki Odcinek: 7
2:15 To nie koniec świata! Odcinek: 22 Sezon: 2
3:10 Zdrady Odcinek: 60
4:05 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 23 Sezon: 2
5:00 Hotel 52 Odcinek: 31 Sezon: 3

Polonia 1
6:05 Generał Daimos Odcinek: 36
6:25 Prawo do narodzin Odcinek: 79
6:50 Stellina Odcinek: 134
7:35 Shoper TV
8:30 Telezakupy
9:35 Śniadanie z wróżbami
10:35 Telezakupy
14:05 Zagadkowa wyspa
15:05 Telezakupy
15:55 Grunt to rodzinka Odcinek: 12
16:35 Klejnot TV
20:50 Hibernatus
21:55 Nieźle kliknięci bez filtra Odcinek: 11
22:30 Różowa noc

TTV
5.30 Detektywi. Na zlecenie
6.15 Express - informacje
6.35 Anatomia głupoty według Doroty Wellman  
7.05 DeFacto  
7.35 DeFacto  
8.05 Wojny magazynowe  
9.05 Damy i wieśniaczki. PL
10.05 Kossakowski. Być jak..
10.50 Usterka
11.50 Anatomia głupoty według Doroty Wellman  
12.50 Wojny magazynowe
13.45 Wojny magazynowe  
14.15 Gogglebox. Przed telewizorem
15.00 Ostre cięcie
15.45 Express - informacje
16.05 Usterka
16.35 Damy i wieśniaczki. PL
17.45 Express - informacje
18.00 Anatomia głupoty według Doroty Wellman  
18.30 Wojny magazynowe
19.30 Pilna Usterka  
19.45 Express - informacje
20.00 Pierwszy raz za granicą...
20.50 Kossakowski. Być jak...
21.45 Express - informacje  
22.00 Usterka
23.00 Damy i wieśniaczki. PL
0.00 Niezwykłe pogrzeby
1.00 DeFacto
1.30 DeFacto
2.00 Googlebox. Przed telewizorem
2.40 Mój pierwszy...
3.10 Kocham. Enter
4.10 Googlebox. Przed telewizorem

MTV Polska
6:00 Licealne ciąże Odcinek: 12 Sezon: 2
6:55 Nastoletnie matki Odcinek: 6 Sezon: 4
7:45 Catfish Odcinek: 3 Sezon: 5
8:35 EMA Nominees 2016
9:05 Brothers Green: EATS! Odcinek: 8 Sezon: 2
9:35 The Hills Odcinek: 6 Sezon: 6
10:00 The Hills Odcinek: 7 Sezon: 6
10:30 The Hills Odcinek: 8 Sezon: 6
11:00 The Hills Odcinek: 9 Sezon: 6
11:30 The Hills Odcinek: 10 Sezon: 6
11:55 The Hills Odcinek: 11 Sezon: 6
12:25 The Hills Odcinek: 12 Sezon: 6
12:55 The Hills Odcinek: 1
13:20 The Hills Odcinek: 2
13:50 The Hills Odcinek: 3
14:15 The Hills Odcinek: 4
14:45 The Hills Odcinek: 5
15:10 Catfish Odcinek: 3 Sezon: 3
16:10 Licealne ciąże Odcinek: 4 Sezon: 4
17:05 Nastoletnie matki OG Odcinek: 16 Sezon: 5
18:05 Odnaleźć Carter Odcinek: 23 Sezon: 2
19:00 Nastoletnie matki OG Odcinek: 9 Sezon: 6
20:00 Catfish Odcinek: 16 Sezon: 5
20:55 Niemożliwe! Odcinek: 1 Sezon: 8
21:30 Niemożliwe PL Odcinek: 7
22:00 Warsaw Shore Summer Camp Odcinek: 9
23:05 Warsaw Shore Summer Camp Odcinek: 10
0:05 Ekipa z Warszawy Odcinek: 3 Sezon: 4
1:05 Ekipa z Newcastle Odcinek: 1 Sezon: 9
2:05 Niemożliwe! Odcinek: 18 Sezon: 2
2:30 Night Videos

TV 6
6.00 Na patrolu
6.30 Na patrolu
7.00 Nieśmiertelny
8.05 Galileo
9.05 Garfield: Mały kłopot w wielkich Chinach - film anim.  
10.05 Pogromca olbrzyma - film fantasy
11.55 Deszczowa wróżka - film familijny
14.00 Jaś i Małgosia - film familijny
15.45 Czarnobrody, cz. 1 - film przygodowy
17.30 Czarnobrody, cz. 2 - film przygodowy
19.20 Trefny wóz - film akcji, RPA, 2011
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku  
22.50 Metamorfoza - horror, Austria, Kanada, Niemcy Węgry, Wielka Brytania, 2007
1.00 Customy Danny'ego
1.30 Customy Danny'ego
2.00 STOP Drogówka
3.00 Top 10 lista przebojów
4.00 Disco Polo Life
5.00 Disco Polo Life

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3503
7:00 Słoiki Odcinek: 44
8:00 Bajer z Bel-Air Odcinek: 1
8:35 MacGyver Odcinek: 1
9:40 MacGyver Odcinek: 2
10:45 Pielęgniarki Odcinek: 95
11:45 Przyjaciółki Odcinek: 10
12:45 Pierwsza miłość Odcinek: 2359
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 183
14:00 Ewa gotuje Odcinek: 184
14:30 Wysmakowani Odcinek: 1
14:40 Świat według Bundych Odcinek: 37
15:10 Świat według Bundych Odcinek: 38
15:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 49
16:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 50
16:40 Bajer z Bel-Air Odcinek: 18
17:15 Bajer z Bel-Air Odcinek: 19
17:50 MacGyver Odcinek: 1
19:00 Piccadilly Jim
21:05 Świat według Bundych Odcinek: 39
21:30 Świat według Bundych Odcinek: 50
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 270
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 271
23:00 MacGyver Odcinek: 1
0:00 Pielęgniarki Odcinek: 96
1:00 Słoiki Odcinek: 44
2:00 Hotel 52 Odcinek: 68
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 89
4:00 Disco gramy Odcinek: 3092
5:00 Disco gramy Odcinek: 3095

Polsat Cafe
6:00 Próba smaku Odcinek: 6
6:30 Słodkie wypieki Odcinek: 1
7:00 Uzależnione od skalpela Odcinek: 4
8:00 Superniania Odcinek: 26
9:00 Małolaty Odcinek: 27
10:00 Oszukane Odcinek: 15
11:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 7
12:00 Z tyłu sceny Odcinek: 49
12:30 Kto wygląda lepiej Odcinek: 6
13:00 Poprawki skalpelem Odcinek: 24
14:00 Dziewczynka, która płacze krwią
15:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 1
16:00 Kolacja z szefem Odcinek: 4
17:00 Nasz nowy dom Odcinek: 15
18:00 Oszukane Odcinek: 13
19:00 Słoiki Odcinek: 18
20:00 Zdrady Odcinek: 1
21:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 9
22:00 Grzeszki na widelcu Odcinek: 113
22:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 225
23:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 1
23:30 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 2
0:00 Dom aniołów
1:00 Dlaczego wciąż jestem singlem? Odcinek: 1
2:00 Tajemniczy milioner Odcinek: 3
3:00 Narzeczone z piekła rodem Odcinek: 1
4:00 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 1
4:30 Z kamerą u Kardashianów Odcinek: 2
5:00 Plotka Odcinek: 8
5:30 Ból za kulisami sławy Odcinek: 1

Polsat Play
6:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 33
6:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 34
7:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 35
7:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 36
8:00 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 9
8:30 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 10
9:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 110
9:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 111
10:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 741
10:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 742
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 743
11:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 744
12:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 745
12:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 746
13:00 Magicy z ulicy Odcinek: 31
13:30 Polska w monitoringu Odcinek: 40
14:00 Militarni Odcinek: 2
14:30 Selekcja Odcinek: 6
15:00 Klasyki na warsztat Odcinek: 1
15:30 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować Odcinek: 35
16:00 Emil pogromca mandatów Odcinek: 13
16:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 66
17:00 Poszukiwacze historii Odcinek: 33
17:30 Tajna historia XX wieku Odcinek: 13
18:00 Apokalipsa Stalina
19:10 Apokalipsa Stalina
20:20 Apokalipsa Stalina
21:30 Poszukiwacze historii Odcinek: 40
22:00 Emil pogromca mandatów Odcinek: 17
22:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 4
23:00 Ludzie śmieszni do bólu Odcinek: 6
23:30 Ludzie śmieszni do bólu Odcinek: 7
0:00 Rozwiązłe mężatki
1:55 Mężatka gotowa na wszystko
3:30 Kama Sutra Odcinek: 26
4:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 19
5:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 20
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 21

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:02 TOYA Traffic
11:05 Sport, sport, sport
11:30 Dekoder
11:45 Łódź z lotu ptaka
11:50 Nasze sprawy
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Dla prawo- i leworęcznych
12:15 Tak jak w kinie
12:55 Migawka
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Konfrontacje
13:50 Prosto z miasta
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Sport, sport, sport
14:25 Łódź z lotu ptaka
14:30 Po godzinach
15:05 Koniunktura
15:15 Nasze sprawy
15:25 Łódź rewitalizacja
15:30 Prześwietlenie
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 EC1 - centrum energii
16:15 Łatwe kolejowe abecadło Odcinek: 2
16:20 Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi - twój partner w biznesie
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Gospodarka, głupcze!
16:50 Cztery łapy
17:00 Prosto z miasta
17:15 Zaginione taśmy KIKSA
17:30 Łatwe kolejowe abecadło Odcinek: 3
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Migawka
17:55 Barwy smaku
18:15 Łatwe kolejowe abecadło Odcinek: 4
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:30 Bez etatu
19:20 Prosto z miasta
20:15 Zaginione taśmy KIKSA
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Podsłuchane w tramwaju
21:00 Koniunktura
21:20 Pod prąd
21:50 Nowa Klasyka Europy
22:00 Bliżej regionu
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Zaginione taśmy KIKSA
23:00 Łatwe kolejowe abecadło
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Bez etatu

WTK
6:00 Puls dnia - serwis informacyjny
6:20 Serwis komunikacyjny
6:25 Magazyn specjalny
6:30 Otwarta antena
6:50 Masz prawo
6:55 Poranek WTK
7:10 Serwis komunikacyjny
7:15 Pogoda
7:20 Serwis komunikacyjny
7:25 Qulturalny Poznań
7:30 Poznań minuta po minucie
7:40 Sport
7:55 Magazyn specjalny
8:00 Poranne powitanie
8:10 Serwis komunikacyjny
8:15 Pogoda
8:20 Serwis komunikacyjny
8:25 Qulturalny Poznań
8:30 Poznań minuta po minucie
8:40 Sport
9:00 Poznań minuta po minucie
9:10 Serwis komunikacyjny
9:15 Pogoda
9:20 Serwis komunikacyjny
9:25 Qulturalny Poznań
9:30 Serwis komunikacyjny
9:35 Pogoda
9:40 Sport
9:50 Poznań minuta po minucie
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:25 Pogoda
10:30 Serwis komunikacyjny
10:40 Sport
10:50 Serwis komunikacyjny
10:55 Qulturalny Poznań
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Na zdrowie
11:35 Serwis komunikacyjny
11:40 Gość wieczoru WTK
11:50 Pogoda
11:55 Qulturalny Poznań
12:00 Puls dnia - serwis informacyjny
12:20 Pogoda
12:25 Serwis komunikacyjny
12:30 Masz prawo
12:35 Serwis komunikacyjny
12:40 Sport
12:50 Kurier Pilski
13:15 Serwis komunikacyjny
13:20 Gość wieczoru WTK
13:30 Serwis komunikacyjny
13:35 Otwarta antena
13:55 Qulturalny Poznań
14:00 Serwis komunikacyjny
14:05 Na zdrowie
14:20 Gość wieczoru WTK
14:30 Masz prawo
14:35 Serwis komunikacyjny
14:40 Sport
14:50 Serwis komunikacyjny
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Gość wieczoru WTK
15:20 Serwis komunikacyjny
15:25 Serwis komunikacyjny
15:30 Pogoda
15:35 Qulturalny Poznań
15:40 Serwis komunikacyjny
15:45 Gość wieczoru WTK
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Ratajski fyrtel kultury
16:25 Serwis komunikacyjny
16:30 Pogoda
16:35 Serwis komunikacyjny
16:40 Gość wieczoru WTK
16:50 Pogoda
16:55 Wieczór WTK
17:05 Serwis komunikacyjny
17:10 Qulturalny Poznań
17:15 Pogoda
17:20 Qulturalny Poznań
17:25 Serwis komunikacyjny
17:30 Puls dnia - serwis informacyjny
17:35 Sport
17:40 Qulturalny Poznań
17:45 Serwis komunikacyjny
17:50 Pogoda
17:55 Sport
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Puls dnia - serwis informacyjny
18:35 Serwis komunikacyjny
18:40 Gość wieczoru WTK
18:50 Pogoda
18:55 Serwis komunikacyjny
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:15 Sport
19:20 Na żywo z Poznania
19:30 Puls dnia - serwis informacyjny
19:35 Z anteny Lech TV
19:50 Gość wieczoru WTK
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:25 Pogoda
20:30 Puls dnia - serwis informacyjny
20:35 Otwarta antena
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:25 Pogoda
21:30 Puls dnia - serwis informacyjny
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Pogoda
21:55 Qulturalny Poznań
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:20 Pogoda
22:25 Serwis komunikacyjny
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:35 Otwarta antena
22:55 Qulturalny Poznań
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:20 Z anteny Lech TV
23:35 Serwis komunikacyjny
23:40 Sport
23:50 Pogoda
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:25 Serwis komunikacyjny
0:30 Puls dnia - serwis informacyjny
0:35 Serwis komunikacyjny
0:40 Sport
0:50 Pogoda
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:15 Na zdrowie
1:30 Puls dnia - serwis informacyjny
1:35 Serwis komunikacyjny
1:40 Sport
1:50 Gość wieczoru WTK
2:00 Puls dnia - serwis informacyjny
2:20 Gość wieczoru WTK
2:30 Puls dnia - serwis informacyjny
2:35 Otwarta antena
2:55 Qulturalny Poznań
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:25 Pogoda
3:30 Puls dnia - serwis informacyjny
3:35 Serwis komunikacyjny
3:40 Gość wieczoru WTK
3:50 Pogoda
3:55 Qulturalny Poznań
4:00 Puls dnia - serwis informacyjny

TVS
5:45 Pasión Morena
6:45 Przegląd prasy
7:00 Bajkowa TVS
8:35 Muzyczny budzik
8:50 Mały koncert życzeń
9:55 Bajkowa TVS
10:40 Columbo
12:10 Skrzydła
12:40 Columbo
14:40 Przegląd prasy
14:45 Wypunktowani
15:20 Pasión Morena
16:20 Parada szlagierów
16:50 Schlesien Journal
17:05 Fabryki w Polsce
17:20 Skrzydła
17:55 Propozycje do małej listy TVS
18:15 Bajkowa TVS
19:50 Parada szlagierów
20:20 Columbo
21:50 Skrzydła
22:20 Potencjał regionu
22:50 Columbo
0:55 Emisja nocna

Pierwyj kanał
05.00 Dzień dobry. Kanał telewizyjny 16+
09.00 NOWOŚĆ 16+
09.20 Zakup testowy 16+
09.50 Aby przeżyć wspaniałe życie ! 12+
10,55 Modne zdanie 16+
12.00 NOWOŚCI 16+
12.15 O miłości. Talk show 16+
13.20 CZAS pokazuje 16+
14.00 AKTUALNOŚCI 16+
14.15 CZAS pokazuje 16+
15.00 AKTUALNOŚCI 16+
15.15 CZAS pokazuje 16+
16.00 Mężczyzna / Kobieta. Program telewizyjny 16+
17.00 Sam na sam z każdym z Y. Menshovą 16+
18.00 WIECZORNE WIADOMOŚCI 16+
18.45 Weźmy ślub! Reality show 16+
19,50 Niech mówią. Talk show z A. Malakhovem 16+
21.00 TIME 16+
21,35 Tajemnicza pasja. Seria 16+
23.40 Solomon Volkov. Rozmowy z Jewgienijem Jewtuszenko. Doc film. 2 sek. 12+
00.50 NOCE AKTUALNOŚCI 16+
01.05 CZAS pokazuje 16+
02.30 Krajowy agent bezpieczeństwa. Seria 16+
03.00 AKTUALNOŚCI 16+
03.05 National Security Agent. Seria 16+
04.20 Test Zakup 16+

Rossija 1
05.00 Poranek Rosji 16+
09.00 VESTI 16+
09.15 Poranek Rosji 16+
09.55 O najważniejszej rzeczy. Talk show 12+
11.00 VESTI 16+
11.40 VESTI-Moskwa 16+
11.55 MMA. Komik seria 12+
14.00 VESTI 16+
14.40 VESTI-Moskwa 16+
14.55 Sekrety śledztwa. Detek. seria 12+
17.00 VESTI 16+
17.25 VESTI-Moskwa 16+
17.45 Na żywo. Talk show 16+
18,50 60 minut. Talk show 12+
20.00 VESTI 16+
20.45 VESTI-Moscow 16+
21.00 Citizen Nobody. Seria 12+
23.50 Team with R. Kadyrov 12+
01.05 Swatanie. Komik seria 12+
03.05 Dar. Seria 12+

Biełsat TV
05:00 Studio Belsat - 31.10.2016
05:30 Mova Nanova - odc. 67 (Jakub Kolas cz. 1); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Historia pod znakiem Pogoni - Iwan Łuckiewicz; dokument fabularyzowany; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Kapitał osobisty - odc. 214 (odc. 214); magazyn kraj prod.Litwa (2016); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Studio Belsat - 31.10.2016
07:00 Studio Belsat - 31.10.2016
08:00 Studio Belsat - 31.10.2016
08:25 Studio Belsat - 31.10.2016
08:45 Zagadki białoruskiej historii. - Witebsk w Rosji. Pod piętą imperium; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Dom - odc. 8/25 - Jak się łowi dzikie ptaki; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Studio Belsat - 31.10.2016
11:00 Mova Nanova - odc. 67 (Jakub Kolas cz. 1); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Historia pod znakiem Pogoni - Iwan Łuckiewicz; dokument fabularyzowany; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Kapitał osobisty - odc. 214 (odc. 214); magazyn kraj prod.Litwa (2016); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Studio Belsat - 31.10.2016
12:30 Studio Belsat - 31.10.2016
13:30 Studio Belsat - 31.10.2016
13:55 Studio Belsat - 31.10.2016
14:15 Zagadki białoruskiej historii. - Witebsk w Rosji. Pod piętą imperium; Dla małoletnich od lat 7
14:35 Reporter - odc. 295; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tajemnice dopingu. Czerwona kartka dla Rosji (Doping - Top Secret: Showdown for Russia); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Świadkowie - s. II lata 90'te odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Studio Belsat - 01.11.2016
16:25 Ludzkie sprawy - Czy drogówka jest potrzebna? (?? ????????? ????); reportaż kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwóch na Dwóch - odc. 199; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Studio Belsat - 01.11.2016
18:00 Studio Belsat - 01.11.2016
18:50 Saldo - odc. 478; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Studio Belsat - 01.11.2016
19:25 Studio Belsat - 01.11.2016
19:45 Bez retuszu. - Wyspa nadziei; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Tajemnice dopingu. Czerwona kartka dla Rosji (Doping - Top Secret: Showdown for Russia); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Ukryta fortuna Putina (La fortune cache de Poutine)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Jean-Michel Carre; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Studio Belsat - 01.11.2016
22:25 Saldo - odc. 478; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Studio Belsat - 01.11.2016
23:00 Studio Belsat - 01.11.2016
23:15 Zakończenie dnia

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9:00 Teleshopping
9:15 Sport-Quiz
12:00 Normal Odcinek: 44
12:30 Cajun Pawn Stars - Pfandhaus Louisiana Odcinek: 29
13:00 Cajun Pawn Stars - Pfandhaus Louisiana Odcinek: 30
13:30 Cajun Pawn Stars - Pfandhaus Louisiana Odcinek: 31
13:55 Fußball
15:55 Fußball
17:55 Futsal
19:45 Bundesliga aktuell
20:15 Fantalk
23:15 Goooal! - Das internationale Fußball-Magazin
23:45 Scooore! - Internationales Fußball-Magazin Odcinek: 45 Sezon: 1
0:30 Bundesliga aktuell
1:00 Sport-Clips
1:05 Teleshopping
1:20 Sport-Clips
1:45 Sport-Clips
1:50 Teleshopping
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Die Ballerina
5:55 Sport-Clips

Das Erste
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 Tagesschau
9:05 Rote Rosen Odcinek: 2303
9:55 Tagesschau
10:00 Katholischer Gottesdienst zum Allerheiligenfest
11:00 Tagesschau
11:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2563
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen Odcinek: 2304
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2564
16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Fluss Odcinek: 4
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Quizduell Odcinek: 146
18:50 Familie Dr. Kleist Odcinek: 72
19:45 Wissen vor acht - Zukunft Odcinek: 132
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Tierärztin Dr. Mertens Odcinek: 63
21:00 In aller Freundschaft Odcinek: 747
21:45 Report Mainz
22:15 Tagesthemen
22:45 Global Player - Wo wir sind isch vorne
0:15 Nachtmagazin
0:35 Der Tiger von Eschnapur
2:13 Tagesschau
2:15 Global Player - Wo wir sind isch vorne
3:45 Der Strandwolf
4:30 Brisant
4:58 Tagesschau
5:00 Report Mainz

Kabel eins
5:15 Freibeuter der Meere
7:15 Der Dicke in Mexiko
9:05 Zwei Himmelhunde auf dem Weg zur Hölle
11:15 Buddy haut den Lukas
13:00 Der Supercop
15:10 News
15:20 Real Steel - Stahlharte Gegner
17:45 Robot Wars 2016 Odcinek: 4 Sezon: 1
20:15 Robot Wars 2016 Odcinek: 6 Sezon: 1
22:35 Universal Soldier
0:25 Universal Soldier - Die Rückkehr
1:55 Bloodsport
3:25 Shark Week
4:45 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 95 Sezon: 5

NDR
6:00 Sesamstraße Odcinek: 2762
6:20 mareTV kompakt
6:35 Markt
7:20 Rote Rosen Odcinek: 2303
8:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2563
9:00 Nordmagazin
9:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:28 NDR aktuell extra
11:30 Brisant
12:10 In aller Freundschaft Odcinek: 612
12:55 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 40 Sezon: 1
13:45 NDR//aktuell
14:00 Ein Leopard mit kleinen Schwächen
14:45 die nordstory Odcinek: 2
15:45 NDR//aktuell
16:10 Mein Nachmittag Odcinek: 1915
17:10 Leopard, Seebär & Co. Odcinek: 41
18:00 Ländermagazine
18:06 buten un binnen | sportblitz
18:13 buten un binnen | wetter
18:15 NaturNah
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
19:58 buten un binnen | wetter
20:00 Tagesschau
20:15 Visite
21:15 Panorama 3 Odcinek: 131
21:45 NDR//aktuell
22:00 Tatort Odcinek: 882
23:30 Weltbilder
0:00 Hauptsache Arbeit
1:05 7 Tage ... Odcinek: 21 Sezon: 4
1:35 Bettina und Bommes Odcinek: 247
3:45 Schleswig-Holstein Magazin
4:15 Hamburg Journal
4:45 buten un binnen
5:15 DAS!

RBB
5:30 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 248 Sezon: 7
6:20 Rote Rosen Odcinek: 2303
7:10 Sturm der Liebe Odcinek: 2563
8:00 Brandenburg aktuell
8:30 Abendschau
9:00 zibb
9:55 ARD-Buffet
10:40 Willkommen in Lüsgraf
12:10 Verrückt nach Meer Odcinek: 163 Sezon: 5
13:00 rbb aktuell
13:05 Schloss Einstein Odcinek: 859 Sezon: 19
13:30 Julia - Eine ungewöhnliche Frau Odcinek: 3
14:15 Planet Wissen Odcinek: 273
15:15 Gefragt - Gejagt Odcinek: 41
16:00 rbb UM4 Odcinek: 288 Sezon: 2
17:00 rbb aktuell
17:05 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 249 Sezon: 7
17:55 Unser Sandmännchen Odcinek: 52
18:00 rbb UM6 - Das Ländermagazin
18:27 rbb wetter
18:30 zibb
19:27 rbb wetter
19:30 Abendschau
20:00 Tagesschau
20:15 Geheimnisvolle Orte Odcinek: 65
21:00 Bilderbuch Odcinek: 207
21:45 rbb aktuell
22:15 Thadeusz
22:45 Honeckers Gastarbeiter
23:30 Foto: Ostkreuz
1:00 Thadeusz
1:30 Abendschau
2:00 Brandenburg aktuell
2:30 zibb
3:25 Täter - Opfer - Polizei
3:50 Kowalski & Schmidt
4:20 Die rbb Reporter Odcinek: 26
4:50 rbb UM6 - Das Ländermagazin
5:15 Berliner Nächte

3sat
6:20 Wunderwelt der Habsburger
6:45 Flucht in die Größe
7:30 Kaiserhymne
8:15 Zur Weltherrschaft berufen - Kaiser Karl V.
9:00 Kinderjahre in der Monarchie
9:45 Die Habsburger
10:33 Kaiserstadt Bad Ischl
11:17 Universum
12:08 Universum History Odcinek: 1
13:40 Marie Antoinette
15:17 Kaiserball
16:53 Anna und der Prinz
18:31 Universum
19:23 Der letzte große Kaiser - Franz Joseph I. zwischen Macht und Ohnmacht
20:15 Sisi Odcinek: 1
21:54 Sisi Odcinek: 2
23:32 Das Attentat - Sarajevo 1914
1:11 Anna und der Prinz
2:49 Der letzte große Kaiser - Franz Joseph I. zwischen Macht und Ohnmacht
3:41 Universum
4:33 Universum
5:23 Kaiserstadt Bad Ischl

Super RTL
5:00 Kati & Mim-Mim Odcinek: 48
5:10 Kati & Mim-Mim Odcinek: 49
5:20 Kati & Mim-Mim Odcinek: 50
5:35 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 84
5:45 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 85
6:00 Thomas & seine Freunde - Sodors Legende vom verlorenen Schatz
7:05 Thomas & seine Freunde - Das große Rennen
8:15 Happy Fish - Hai-Alarm und frische Fische
9:35 Simsalabim Sabrina - Freunde für immer
10:55 Barbie - Mermaidia
12:15 Barbie in: Die Super-Prinzessin
13:35 Die Tom und Jerry Show
15:25 Angelo! Odcinek: 26
15:50 Angelo! Odcinek: 5
16:10 Angelo! Odcinek: 13
16:40 Angelo! Odcinek: 46
17:15 Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo Odcinek: 30
17:45 Angelo! Odcinek: 59
18:15 Tom und Jerry
18:45 Woozle Goozle und die Weltentdecker Odcinek: 14
19:15 ALVINNN!!! und die Chipmunks Odcinek: 29
19:45 Dragons - Die Wächter von Berk Odcinek: 8
20:15 Erin Brockovich
22:55 Der Liebesbrief
0:45 Infomercials

VOX
6:00 CSI: NY Odcinek: 43 Sezon: 2
6:50 Verklag mich doch!
7:50 Verklag mich doch!
8:55 Verklag mich doch!
9:55 Verklag mich doch!
10:55 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 376
11:55 Shopping Queen Odcinek: 969
13:00 Zwischen Tüll und Tränen
14:00 Schrankalarm
15:00 Shopping Queen Odcinek: 970
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise Odcinek: 377
17:00 Zwischen Tüll und Tränen
18:00 Hautnah: Die Tierklinik Odcinek: 42 Sezon: 1
19:00 Das perfekte Dinner - Das Wunschmenü Odcinek: 2678
20:00 Prominent!
20:15 Die Höhle der Löwen Odcinek: 11
23:05 Goodbye Deutschland! Die Auswanderer
0:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 80
1:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 69
1:50 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 125
2:35 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 137
3:20 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 138
4:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 81
4:55 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin
5:20 CSI: NY Odcinek: 88 Sezon: 4

WDR
6:20 Lokalzeit aus Bonn
6:50 Lokalzeit aus Duisburg
7:20 Erlebnisreisen-Tipp
7:30 Aktuelle Stunde
8:15 Hart aber fair Odcinek: 317
9:30 Was bin ich wert? Odcinek: 1
9:45 Was bin ich wert? Odcinek: 2
10:00 Was bin ich wert? Odcinek: 3
10:15 Deine Arbeit, Dein Leben!
11:15 Rin Tin Tin - Ein Held auf Pfoten
12:40 Nashorn, Zebra & Co. Odcinek: 155 Sezon: 4
13:30 Schatzsuche auf dem Bauernhof Odcinek: 2
14:00 Von Carrell bis Rosenthal
15:30 Endlich November!
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit-Geschichten
20:00 Tagesschau
20:15 Ein Mord mit Aussicht
21:40 Ein Schnitzel für alle Odcinek: 2
23:10 Die Ausbildung
0:35 Wie solidarisch ist Deutschland?
1:20 Ein Mord mit Aussicht
2:50 Ein Schnitzel für alle Odcinek: 2
4:20 Die Ausbildung
5:45 Erlebnisreisen-Tipp

ZDF
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 heute Xpress
9:05 Volle Kanne - Service täglich
10:30 Notruf Hafenkante Odcinek: 28 Sezon: 2
11:15 SOKO Stuttgart Odcinek: 88 Sezon: 4
12:00 heute
12:10 drehscheibe
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht Odcinek: 1966
15:00 heute Xpress
15:05 Bares für Rares
16:00 heute - in Europa
16:10 SOKO Kitzbühel Odcinek: 21 Sezon: 3
17:00 heute
17:10 hallo deutschland
17:45 Ein guter Grund zu feiern Odcinek: 18 Sezon: 5
18:00 SOKO Köln Odcinek: 268 Sezon: 13
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Die Rosenheim-Cops Odcinek: 360 Sezon: 16
20:15 Wie gut sind Billig-Bäcker? Odcinek: 23
21:00 Frontal 21 Odcinek: 559
21:45 heute-journal
22:15 Die Anstalt Odcinek: 23
23:10 Leschs Kosmos Odcinek: 35 Sezon: 3
23:40 Markus Lanz Odcinek: 926
0:55 heute+
1:10 God's Cloud Odcinek: 9
1:40 Neu im Kino
1:45 Billy Elliot - I Will Dance
3:25 Frontal 21 Odcinek: 559
4:10 SOKO Kitzbühel Odcinek: 21 Sezon: 3
4:55 Ein guter Grund zu feiern Odcinek: 18 Sezon: 5
5:10 hallo deutschland

VIVA Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 VIVA Dance
10:00 100% Dance
12:00 VIVA Dance
14:00 100% Dance
16:00 VIVA Dance
18:00 100% Dance
20:00 VIVA Power Dance
22:00 VIVA Dance Mix
0:00 VIVA Dance
2:00 VIVA Dance Mix

MTV Rocks
6:00 Morning Glory
8:00 Biggest! Hottest! Loudest!
9:00 Muse: Biggest Anthems
10:00 Folking Good 20!
12:00 Top 20 Ultimate Indie Anthems!
14:00 #RocksTrending
15:00 10 Awesome Debuts!
16:00 Rock Off: Arctic Monkeys Vs The Killers
17:00 Top 20 Addictive Earworms
19:00 Supersonic Indie Anthems!
0:00 World Stage: Kings Of Leon
0:30 Muse: Biggest Anthems
1:00 Last Orders
3:00 Teleshopping

8TV
6:00 Program muzyczny
7:00 Godzina z… Sezon: 1
8:00 Program muzyczny
14:00 Godzina z… Sezon: 1
15:00 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 13 Sezon: 1
15:30 Trinny i Susannah ubierają Norwegię Odcinek: 14 Sezon: 1
16:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 11 Sezon: 2
17:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 12 Sezon: 2
18:00 Program muzyczny
22:00 Projekt mąż Odcinek: 10 Sezon: 1
23:00 Program muzyczny

Discovery Life
6:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 8
6:50 Policja dla zwierząt w Houston Odcinek: 9 Sezon: 19
7:40 Kłopotliwe zwierzaki Sezon: 3
8:30 Sposób użycia Sezon: 6
9:00 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Sezon: 2
10:00 Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya Odcinek: 19 Sezon: 10
11:00 Królowe lombardu
11:30 Królowe lombardu
12:00 Łowcy promocji Sezon: 2
12:30 Łowcy promocji Sezon: 2
13:00 Sposób użycia Sezon: 2
13:30 Sposób użycia Sezon: 2
14:00 Masterchef: Australia Odcinek: 44 Sezon: 4
15:00 Anthony Bourdain: bez rezerwacji Sezon: 3
16:00 Niezwykłe zjawiska pogodowe Sezon: 2
17:00 Czarodziejki Odcinek: 17 Sezon: 1
18:00 Przyjaźń, seks i małżeństwo
19:00 Łowcy promocji Odcinek: 4 Sezon: 1
19:30 Łowcy promocji
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 5
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 15 Sezon: 3
23:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 16 Sezon: 3
0:30 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
1:30 Goście z zaświatów
2:24 Włoskie zdrady Odcinek: 10
2:48 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 6
3:36 LA Ink Sezon: 2
4:24 Resocjalizacja z pit bullem Sezon: 2
5:12 Salon sukni ślubnych Sezon: 6
5:36 Salon sukni ślubnych Sezon: 6

TV Regionalna
06:00    Reportaże z regionu
06:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
07:00    Programy lokalne - Magazyn
07:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
08:00    Reportaże z regionu
08:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
09:00    Programy lokalne - Magazyn
09:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
10:00    Reportaże z regionu
10:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
11:00    Programy lokalne - Magazyn
11:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
12:00    Reportaże z regionu
12:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
13:00    Programy lokalne - Magazyn
13:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
14:00    Kulinarne Zagadki - Magazyn kulinaria
14:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
15:00    Programy lokalne - Magazyn
15:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
16:00    Kulinarne Zagadki - Magazyn kulinaria
16:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
17:00    Programy lokalne - Magazyn
17:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
18:00    Reportaże z regionu
18:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
19:00    Programy lokalne - Magazyn
19:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
20:00    Reportaże z regionu
20:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
21:00    Programy lokalne - Magazyn    
21:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
22:00    Reportaże z regionu
22:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
23:00    Programy lokalne - Magazyn
23:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
00:00    Reportaże z regionu
00:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
01:00    Programy lokalne - Magazyn
01:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
02:00    Reportaże z regionu
02:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
03:00    Programy lokalne - Magazyn
03:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
04:00    Reportaże z regionu
04:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny
05:00    Programy lokalne - Magazyn
05:30    Serwis informacyjny - Magazyn informacyjny

TV Dami Skarżysko-Kamienna
09:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
09:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
17:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
17:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
18:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
18:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
19:15    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
19:45    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny

Travel Channel
6:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
6:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
8:00 Obrońcy zabytków
8:30 Obrońcy zabytków Odcinek: 1 Sezon: 1
9:00 Hotelowe rewolucje
10:00 Tajemnice zabytków
11:00 Muzealne tajemnice
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
14:00 Hotelowe rewolucje
15:00 Alaska w budowie
16:00 Mistrz południowoafrykańskiego grilla Braai
17:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
18:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
18:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
19:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
20:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
21:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
21:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
22:00 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
22:30 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
23:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
0:00 Tajemnice zabytków
1:00 Muzealne tajemnice
2:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
2:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
3:00 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
3:30 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
4:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
5:00 Tajemnice zabytków

Discovery Channel
6:00 Polscy truckersi Odcinek: 8 Sezon: 2
7:00 Polscy truckersi Odcinek: 1
8:00 Polscy truckersi Odcinek: 2
9:00 Polscy truckersi Odcinek: 3
10:00 Polscy truckersi Odcinek: 4
11:00 Polscy truckersi Odcinek: 5
12:00 Polscy truckersi Odcinek: 6
13:00 Polscy truckersi Odcinek: 1 Sezon: 2
14:00 Polscy truckersi Odcinek: 2 Sezon: 2
15:00 Polscy truckersi Odcinek: 3 Sezon: 2
16:00 Polscy truckersi Odcinek: 4 Sezon: 2
17:00 Polscy truckersi Odcinek: 5 Sezon: 2
18:00 Polscy truckersi Odcinek: 6 Sezon: 2
19:00 Polscy truckersi Odcinek: 7 Sezon: 2
20:00 Polscy truckersi Odcinek: 8 Sezon: 2
21:00 Polscy truckersi Odcinek: 1 Sezon: 2
22:00 Superpociągi
23:00 Megaładunki Odcinek: 2
0:00 Brytyjscy truckersi Odcinek: 1
1:00 Auto-reaktywacja
2:00 Fani czterech kółek Sezon: 9
2:48 Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem Odcinek: 1
3:36 Wyprawa po skarb Inków
4:24 Biznes pomoc Odcinek: 4
5:12 Walka o bagaż
5:36 Garaż rzeczy znalezionych

ONTV
6:00 Wake up man
8:00 Video jogging
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 VJ JAGO
11:45 Stop klatka VDJ
12:00 Nice day
15:00 VJ JAGO
17:00 By KAMYK
19:00 Stop klatka VDJ
19:15 Video jogging
22:45 Stop klatka VDJ
23:00 VJ JAGO
3:00 VJ KAMYK

National Geographic Channel
6:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 8 Sezon: 2
7:00 Skarby w ruinach
7:30 Skarby w ruinach
8:00 Policjanci z Alaski
9:00 Spływ rzeką Jukon
10:00 Piekielne drogi Odcinek: 40 Sezon: 3
11:00 Czy czeka nas koniec?
13:00 Apokalipsa - II wojna światowa
14:00 Naziści
15:00 Rozbieracze: biznes w garażu
16:00 Rozbieracze: biznes w garażu
17:00 Katastrofa w przestworzach
18:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 133 Sezon: 16
19:00 Katastrofa w przestworzach
20:00 Bractwo Aryjskie
21:00 Escobar: prawdziwa twarz
22:00 Punkt krytyczny
23:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
23:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
0:00 Katastrofa w przestworzach
1:00 Katastrofa w przestworzach
2:00 Tuż przed tragedią Odcinek: 50 Sezon: 4
3:00 Spływ rzeką Jukon
4:00 Koszmarna wyprawa Odcinek: 68 Sezon: 6
5:00 Katastrofa w przestworzach

Cartoon Network
6:00 Angelo rządzi
6:25 Niesamowity świat Gumballa
7:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
8:05 Ben 10
9:55 Scooby-Doo i Czarny Rycerz
10:25 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
11:20 Scooby Doo i szkoła upiorów
13:05 Ben 10
14:25 Młodzi Tytani: Akcja!
15:05 Clarence
15:35 Wujcio Dobra Rada
16:00 Totalna Porażka na wyspie Pahkitew
16:30 Wyspa totalnej porażki
16:55 Yo-kai Watch
17:25 Niesamowity świat Gumballa
17:50 Ben 10
18:05 Młodzi Tytani: Akcja!
18:20 Młodzi Tytani: Akcja!
18:45 Lego: Rycerze Nexo
19:15 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
19:40 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata
20:10 Pora na przygodę: Razem ze mną w drogę idź
20:35 Zwyczajny serial
21:05 Wujcio Dobra Rada
21:35 Wujcio Dobra Rada
21:40 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:35 Niesamowity świat Gumballa
23:30 Fantastyczna czwórka
23:55 Eliot Kid
0:45 Niesamowity świat Gumballa
1:30 Kung-fu kurczaki
1:50 Kung-fu kurczaki
2:15 Kroniki Shaolin
2:35 Kroniki Shaolin
3:00 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:45 Niesamowity świat Gumballa
4:30 Eliot Kid
5:20 Angelo rządzi

TNT
6:00 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 3
6:25 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 3
6:55 Superman
9:45 Parszywa dwunastka
12:45 Poker
14:50 Rodzina Addamsów
17:00 Top Gun
19:15 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 3
19:40 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 3
20:10 Partnerki Sezon: 1
21:00 Oszukać przeznaczenie II
22:45 Siedem
1:15 Błękitna stal
3:10 Wyjęty spod prawa Josey Wales
5:20 Ostatni okręt Sezon: 3

TV5Monde
4:00 TV5Monde, le journal
4:20 Météo
4:25 Littoral Odcinek: 848
4:52 Un livre, un jour
4:54 C dans l'air
6:00 TV5Monde, le journal
6:10 L'invité
6:19 Le journal de l'économie
6:23 Météo
6:27 Merci Professeur
6:30 Télématin
6:55 Un objet, une histoire Odcinek: 28 Sezon: 2
7:00 Télématin
7:28 Un livre, un jour
7:30 Télématin
7:47 L'invité
7:56 Le court du jour: Les travailleurs de l'ombre Odcinek: 3
8:00 Journal Radio Canada
8:26 TV5Monde, le journal
8:39 Maghreb Orient-Express Odcinek: 9
9:06 Flash info
9:08 L'épicerie Odcinek: 20 Sezon: 2016
9:33 Chalets de la Côte Ouest Odcinek: 4 Sezon: 2
10:00 Flash info
10:03 Les escapades de Petitrenaud Odcinek: 430
10:29 Le goût du pays Odcinek: 7 Sezon: 2
10:56 Maisons d'ici et d'ailleurs Odcinek: 11
11:00 TV5Monde, le journal
11:15 Météo
11:19 Plus belle la vie Odcinek: 2476 Sezon: 10
11:45 Tout le monde veut prendre sa place
12:27 Monsieur dictionnaire Odcinek: 35 Sezon: 2
12:30 Flash info
12:33 Bye bye la Suisse Odcinek: 1 Sezon: 6
13:22 #VF Sezon: 1
13:30 Journal belge
14:01 Le Passager Odcinek: 3 Sezon: 1
14:49 Le Passager Odcinek: 4 Sezon: 1
15:39 Coup de pouce pour la planète
15:46 S'il n'en restait qu'une
15:59 Cut Odcinek: 37 Sezon: 3
16:28 Questions pour un champion
17:00 Flash info
17:03 Temps présent Odcinek: 9
17:55 Destins de sportives
18:00 64 minutes, le monde en français, 1re partie
18:23 Le journal de l'économie
18:27 Météo
18:30 L'invité
18:40 Survie, éviter l'apocalypse Odcinek: 5
19:33 Survie, éviter l'apocalypse Odcinek: 6
20:25 Destination francophonie Odcinek: 9 Sezon: 5
20:30 Journal
20:58 Météo
21:02 Unité 9 Odcinek: 15 Sezon: 4
21:45 Unité 9 Odcinek: 16 Sezon: 4
22:29 Acoustic Odcinek: 9 Sezon: 15
22:56 Un livre, un jour
23:00 Journal suisse
23:27 TV5Monde, Le Journal Afrique
23:46 L'invité
23:55 Météo
23:59 Le Tour du Faso
0:10 Thalassa Odcinek: 2
1:53 Le Point Odcinek: 5
2:49 TV5Monde, le journal

TVN Fabuła
6:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 10 Sezon: 18
7:05 Niewinna intryga Odcinek: 35
8:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 3 Sezon: 3
9:05 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 11 Sezon: 18
10:10 Castle Odcinek: 6
11:05 Zaklinaczka duchów Odcinek: 15
12:05 Na Wspólnej Odcinek: 456
12:40 Na Wspólnej Odcinek: 457
13:15 Na Wspólnej Odcinek: 458
13:50 Numerek z Dorotą Odcinek: 22
13:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy Odcinek: 4 Sezon: 3
14:55 Singielka Odcinek: 151
15:30 Lekarze Odcinek: 7 Sezon: 5
16:30 Zaklinaczka duchów Odcinek: 16 Sezon: 5
17:30 Szkoła filmowa Odcinek: 16
18:00 Andrzej Sołtysik przedstawia Odcinek: 57
18:05 Kosmiczny mecz
19:55 Przerywnik kulturalny Odcinek: 38
20:00 Naznaczony Odcinek: 12
21:00 Bodyguard
23:45 Przesyłka ekspresowa
1:30 Detektywi Odcinek: 999
2:05 Ukryta prawda Odcinek: 80
3:05 Ukryta prawda Odcinek: 81
4:05 Ukryta prawda Odcinek: 82
5:05 Kocham. Enter Odcinek: 37

13 Ulica
6:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 8 Sezon: 5
7:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 19 Sezon: 7
8:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 20 Sezon: 7
9:00 Morderstwa w Midsomer Odcinek: 8 Sezon: 13
11:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 1 Sezon: 11
12:00 Dowody zbrodni Odcinek: 21 Sezon: 7
13:00 Dowody zbrodni Odcinek: 22 Sezon: 7
14:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 21 Sezon: 7
15:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 22 Sezon: 7
16:00 Panna Marple Odcinek: 1
18:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 2 Sezon: 11
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 1 Sezon: 5
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 2 Sezon: 5
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 5 Sezon: 10
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 17 Sezon: 7
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 18 Sezon: 7
0:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 18 Sezon: 14
1:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 5 Sezon: 10
2:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 9 Sezon: 5
3:00 Akta zbrodni Odcinek: 68
3:30 Akta zbrodni Odcinek: 69
4:00 Panna Marple Odcinek: 1

DW
6:00 DW News
6:03 Business
6:15 Close up
6:45 Shift
7:00 DW News
8:00 DW News
8:30 Kick off!
9:00 DW News
9:30 Global 3000
10:00 DW News
10:15 Through Bolivia by Train
11:00 DW News
11:30 Eco@Africa
12:00 DW News
12:15 Business
12:30 Kick off!
13:00 DW News
13:30 Tomorrow Today
14:00 DW News
14:15 Business
14:30 Drive it!
15:00 DW News
16:00 DW News
16:15 Close up
16:45 Shift
17:00 DW News
17:30 Kick off!
18:00 DW News
18:15 Business
18:30 Global 3000
19:00 DW News
20:00 DW News
20:15 Kick Out Your Boss
21:00 DW News
21:30 The Day
22:00 DW News
22:15 Treasures of the World - Heritage of Mankind
22:30 Made in Germany
23:00 DW News
23:03 The Day
23:30 Check-in
0:00 DW News
0:03 Business
0:15 Kino
0:30 Drive it!
1:00 DW News
1:03 The Day
1:30 euromaxx
2:00 DW News
2:03 Business
2:15 Kick Out Your Boss
3:00 DW News
3:03 The Day
3:30 Drive it!
4:00 DW News
4:03 Business
4:15 Close up
4:45 Shift
5:00 DW News
5:03 The Day
5:30 Made in Germany

Bloomberg
6:00 Bloomberg Daybreak
7:30 Bloomberg Markets
9:00 Bloomberg Surveillance
11:00 Bloomberg Daybreak
14:00 Bloomberg Markets
16:00 Bloomberg Markets
17:00 Bloomberg Markets
19:30 What'd You Miss?
21:00 With All Due Respect
22:00 Charlie Rose
23:00 Bloomberg Daybreak
0:00 Bloomberg Daybreak
1:00 Bloomberg Markets
4:00 Bloomberg Markets
5:00 Bloomberg Technology

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 World Business Report
6:45 BBC World News
7:00 BBC World News
7:30 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
8:30 BBC Business Live
9:00 BBC World News
9:30 HARDtalk
10:00 BBC World News
10:30 Horizons
11:00 BBC World News
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 GMT
12:30 GMT
13:00 GMT
13:30 World Business Report
13:45 Sport Today
14:00 Impact
14:30 Impact
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 Global with Matthew Amroliwala
16:30 Global with Matthew Amroliwala
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 BBC Focus on Africa
18:00 Outside Source
18:30 World Business Report
18:45 Sport Today
19:00 World News Today
19:30 Sport Today
20:00 Outside Source
20:30 Outside Source
21:00 BBC World News America
21:30 BBC World News America
22:00 BBC Business Live
22:30 Asia Business Report
22:45 Sport Today
23:00 Newsday
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
0:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 BBC World News
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 Asia Business Report
3:45 Sport Today
4:00 BBC World News
4:30 HARDtalk
5:00 BBC World News
5:30 World Business Report
5:45 BBC World News

CNN
6:00 CNN Newsroom
7:00 CNN Newsroom
8:00 CNN Newsroom
8:30 Inside Africa
9:00 Amanpour
9:30 On Japan
10:00 CNNMoney View with Nina Dos Santos
11:00 CNN Newsroom
11:30 World Sport
12:00 News Stream (with World Sport)
13:00 CNNMoney with Maggie Lake
14:00 International Desk (with World Sport)
15:00 Connect the World with Becky Anderson
16:00 International Desk
16:30 Latin America Rising
17:00 Wolf
18:00 Amanpour
18:30 State of the Race with Kate Bolduan
19:00 The World Right Now with Hala Gorani
20:00 Quest Means Business
21:00 Amanpour
21:30 World Sport
22:00 State of the Race with Kate Bolduan
22:30 CNN Today (with World Sport)
23:00 CNN Today (with World Sport)
0:00 Anderson Cooper 360
1:00 Quest Means Business
2:00 CNN Tonight with Don Lemon
3:00 Amanpour
3:30 Latin America Rising
4:00 CNN Newsroom (with World Sport)
5:00 CNN Newsroom

France 24
6:00 Le journal
6:15 Rappel des titres
6:16 Économie
6:21 Extrait magazine
6:28 Météo
6:30 Le journal
6:42 Rappel des titres
6:43 Focus
6:48 Sports
6:53 Revue de presse française
6:58 Météo
7:00 Le journal
7:15 Rappel des titres
7:16 Économie
7:21 Revue de presse française
7:28 Météo
7:30 Le journal
7:45 Rappel des titres
7:46 Focus
7:51 Sports
7:58 Météo
8:00 Le journal
8:15 Rappel des titres
8:16 Économie
8:21 Extrait magazine
8:28 Météo
8:30 Le journal
8:44 Rappel des titres
8:45 Focus
8:55 Fin de tranche
8:58 Météo
9:00 Le journal
9:15 Rappel des titres
9:16 Économie
9:21 Revue de presse internationale
9:28 Météo
9:30 Le journal
9:45 Rappel des titres
9:46 Focus
9:56 Fin de tranche
9:58 Météo
10:00 Le journal
10:15 Actuelles
10:28 Météo
10:30 Le journal
10:45 Sports
10:50 Mode
10:58 Météo
11:00 Le journal
11:15 Les observateurs
11:28 Météo
11:30 Le journal
11:45 Tech 24
11:58 Météo
12:00 Le journal
12:15 À l'affiche
12:28 Météo
12:30 Le journal
12:45 7 jours en france
12:58 Météo
13:00 Le journal
13:15 Rappel des titres
13:16 L'invité du jour
13:21 Sports
13:28 Météo
13:30 Le journal
13:45 Rappel des titres
13:46 La chronique du jour
13:51 Extrait magazine
13:58 Météo
14:00 Le journal
14:15 Rappel des titres
14:16 Focus
14:28 Météo
14:30 Le journal
14:45 Rappel des titres
14:46 Chronique culture
14:51 Sports
14:58 Météo
15:00 Le journal
15:10 Billet retour
15:28 Météo
15:30 Le journal
15:40 7 jours en france
15:52 Vous êtes ici
15:58 Météo
16:00 Le journal
16:15 Reporters
16:28 Météo
16:30 Le journal
16:45 L'entretien de l'intelligence économique
16:58 Météo
17:00 Le journal
17:15 À l'affiche
17:28 Météo
17:30 Le journal
17:45 Express Orient
17:58 Météo
18:00 Le journal
18:10 Mardi politique
18:30 Flash
18:35 Mardi politique
18:58 Météo
19:00 Le journal
19:15 Rappel des titres
19:16 Économie
19:21 Sports
19:28 Météo
19:30 Flash
19:32 Le débat
19:58 Météo
20:00 Le journal
20:15 Rappel des titres
20:16 Économie
20:21 Sports
20:28 Météo
20:30 Le journal
20:45 Rappel des titres
20:46 Un oeil sur les médias
20:51 Focus
20:58 Météo
21:00 Le journal
21:15 Rappel des titres
21:16 Économie
21:21 Extrait magazine
21:28 Météo
21:30 Le journal
21:45 Rappel des titres
21:46 Journal Afrique
21:58 Météo
22:00 Le journal
22:15 Rappel des titres
22:16 Économie
22:21 Un oeil sur les médias
22:28 Météo
22:30 Le journal
22:45 Rappel des titres
22:46 Journal Afrique
22:58 Météo
23:00 Le journal
23:15 Rappel des titres
23:16 Economie + Un oeil sur les médias
23:28 Météo
23:30 Le journal
23:45 Rappel des titres
23:46 Sports
23:51 Focus
23:58 Météo
0:00 Le journal
0:15 Reporters
0:28 Météo
0:30 Flash
0:32 Le débat
0:58 Météo
1:00 Le journal
1:15 Journal Afrique
1:25 Reportages
1:28 Météo
1:30 Le journal
1:45 À l'affiche
1:58 Météo
2:00 Le journal
2:15 L'entretien de l'intelligence économique
2:28 Météo
2:30 Le journal
2:45 Express Orient
2:58 Météo
3:00 Le journal
3:15 Actuelles
3:30 Flash
3:32 Le débat
3:58 Météo
4:00 Le journal
4:15 L'entretien de l'intelligence économique
4:28 Météo
4:30 Le journal
4:45 À l'affiche
4:58 Météo
5:00 Le journal
5:15 Express Orient
5:28 Météo
5:30 Le journal
5:45 Journal Afrique
5:55 Reportages
5:58 Météo

MCM Top
6:00 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night

Al Jazeera
6:00 Al Jazeera World
7:00 News Live
7:30 Inside Story Odcinek: 305
8:00 News Live
8:30 The Stream Odcinek: 173
9:00 News Live
9:30 Rewind
10:00 Newshour
11:00 News Live
11:30 Inside Story Odcinek: 305
12:00 Searching For Steele
13:00 Newshour
14:00 News Live
14:30 The Stream Odcinek: 173
15:00 Newshour
16:00 News Live
16:30 Techknow
17:00 News Live
17:30 Inside Story Odcinek: 306
18:00 Newshour
19:00 News Live
19:30 The Stream Odcinek: 174
20:00 Al Jazeera World
21:00 Newshour
22:00 News Live
22:30 Fault Lines
23:00 Newshour
0:00 News Live
0:30 Inside Story Odcinek: 306
1:00 Searching For Steele
2:00 Newshour
3:00 News Live
3:30 Rewind
4:00 News Live
4:30 The Stream Odcinek: 174
5:00 News Live
5:30 The Listening Post Odcinek: 40

Ale kino +
8:00 Śledztwo na cztery ręce Odcinek: 2
9:10 De-Lovely - życie jak piosenka
11:20 Impreza rodzinna
11:55 Jimmy P.
14:05 Zmruż oczy
15:50 Narodziny
17:40 Niczego nie żałuję - Edith Piaf
20:10 Kwartet
22:00 Późny kwartet
0:00 Brudny glina
2:00 Chomik
2:35 Dom na końcu drogi
3:05 Egzekutor
4:55 Mr. Badluck
5:25 Całe mnóstwo miłości

VH1 Classic
5:00 Wake Me Up Before You Go Go
7:00 Nothing But Classics
9:00 Guess the Year
10:00 We Are the 80s
12:00 80s vs 90s
13:00 Smells Like the 90s
15:00 90s vs 00s
16:00 Timeless Tuesday's
20:00 Guess the Year
21:00 Classic Power Ballads
22:00 The Rock Show
23:00 All Time Hits
1:00 Never Mind the Classics

RÚV
17.00 Downton Abbey
17.50 Táknmálsfréttir
18.00 KrakkaRÚV
18.01 Bounce i UI Sessamí
18.25 Nigdzie Chłopców
18.50 Aktualności dla dzieci
19.00 Aktualności
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Reflektor
20.00 Siedemdziesiątych - Co się dzieje?
20.45 Pan Sloane
21.10 Castle
22.00 Tíufréttir
22.15 Pogoda Aktualności
22.20 Foster lekarz
23.20 Zniknął
00.20 Reflektor
00.45 Harmonogram programu

Canal + Film
6:00 Tajemnica puszczy
7:15 Nie przegap
7:25 Amy
9:30 Łapu-Capu
9:35 Poznaj moją żonę
11:05 Aktualności Filmowe+
11:35 Czy naprawdę wierzysz?
13:35 Nie przegap
13:45 Łapu-Capu
13:55 Earl i ja, i umierająca dziewczyna
15:40 Marsjanin
18:00 Wiek Adaline
19:50 Nie przegap
20:00 Moja miłość
22:10 Momentum
23:45 Śnieżny ptak
1:15 Karbala
3:10 Historia kobiety
4:25 W tonacji+
5:15 Łapu-Capu Extra

Canal + Seriale
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 W tonacji+
7:10 Karolina
8:55 Aktualności Filmowe+
9:25 Płyń, życie!
11:00 Brooklyn 9-9 Odcinek: 13 Sezon: 3
11:20 Brooklyn 9-9 Odcinek: 14 Sezon: 3
11:45 Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:20 Złota dama
15:10 Pamiętniki Carrie Odcinek: 9
15:50 Pamiętniki Carrie Odcinek: 10
16:35 Rodzina Warrenów Odcinek: 7
17:15 Rodzina Warrenów Odcinek: 8
18:00 Jordskott - Las zaginionych Odcinek: 3
19:00 Jordskott - Las zaginionych Odcinek: 4
20:00 Piraci Odcinek: 5
20:55 Piraci Odcinek: 6
22:00 Upadek królestwa Odcinek: 7
22:45 Upadek królestwa Odcinek: 8
23:30 Koniec dzieciństwa
2:30 Pierwsze, Fly Alone
3:00 Aktualności Filmowe+
3:30 Łapu-Capu Extra
4:00 W tonacji+
4:50 Aktualności Filmowe+
5:20 +De Lux

Canal + Family
6:00 +De Lux
6:30 4 1/2 przyjaciela Odcinek: 3
7:00 4 1/2 przyjaciela Odcinek: 4
7:25 Kapitan Szablozęby i skarb piratów
9:00 Nie przegap
9:10 Łapu-Capu
9:15 Safari
10:45 Łapu-Capu Extra
11:15 W parku dzikich zwierząt: Pora deszczowa Odcinek: 2
12:00 W tonacji+
12:50 Pingwiny z Madagaskaru
14:20 Nie przegap
14:30 Łapu-Capu
14:40 Więzień labiryntu: Próby ognia
16:50 Łapu-Capu Extra
17:20 Fantastyczna czwórka
19:00 Dyniowe wieści Odcinek: 41
19:15 Dyniowe wieści Odcinek: 42
19:30 Tashi Odcinek: 43
19:45 Tashi Odcinek: 44
20:00 Najdłuższa podróż
22:05 Dzień Niepodległości
0:25 Żyć nie umierać
1:50 Koniec gry
3:10 Łapu-Capu Extra
3:40 Czarne stopy
5:20 O co biega? Odcinek: 22

Canal + Sport
6:00 Sport+ - magazyn sportowy
6:45 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
7:45 Ekstrapaka - 14. kolejka
8:45 Sport News+ - magazyn sportowy
9:00 Piłka nożna - Liga angielska - mecz: Stoke City FC - Swansea City AFC
11:15 Basket+ - newsy sportowe
11:30 Piłka nożna - Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Burnley FC
13:30 Magazyn PGNiG Superligi - magazyn piłki ręcznej
14:00 Piłka nożna - Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
15:20 Piłka nożna - Liga+ Extra: Dogrywka - magazyn ligi polskiej
17:20 Premiera - Basket+ - newsy sportowe
17:35 Premiera - Sport News+ - magazyn sportowy
17:50 Koszykówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: KK Partizan NIS - Stelmet BC Zielona Góra
20:00 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
20:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PSV Eindhoven - FC Bayern Monachium
22:45 Sport+ - magazyn sportowy
23:30 Premiera - Sport News+ - magazyn sportowy
23:45 Piłka nożna - Premier League - magazyn ligi angielskiej
0:45 Basket+ - newsy sportowe
1:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Arsenal FC
3:05 Magazyn SGP - Grand Prix Australii
4:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Manchester City FC - FC Barcelona

Canal + Sport 2
6:00 Basket+
6:20 Kontratak
6:55 Sunderland AFC - Arsenal FC
9:00 Liga+ Extra
10:30 Liga+ Extra
11:30 Ekstraklasa po godzinach
12:30 Ekstrapaka
13:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA
14:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00 Superpiątek
16:25 Korona Kielce - Legia Warszawa
18:40 Beşiktaş JK - SSC Napoli
20:40 FC Basel - Paris Saint-Germain
22:45 Manchester City - FC Barcelona
0:45 Ekstrapaka
1:45 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

TeleTOON +
5:00 TeleTOON+ play Odcinek: 10 Sezon: 3
5:10 TeleTOON+ play Odcinek: 11 Sezon: 3
5:20 TeleTOON+ play Odcinek: 12 Sezon: 3
5:25 TeleTOON+ play Odcinek: 13 Sezon: 3
5:35 TeleTOON+ play Odcinek: 14 Sezon: 3
5:45 TeleTOON+ play Odcinek: 15 Sezon: 3
5:55 teleTOON+ gry Odcinek: 12 Sezon: 4
6:00 Brejk Odcinek: 7
6:30 TeleTOON+ play Odcinek: 21 Sezon: 6
6:40 Triki Tiki Odcinek: 12 Sezon: 3
6:45 Deserownia Odcinek: 5 Sezon: 3
6:55 Littlest Pet Shop Odcinek: 6 Sezon: 4
7:15 Nina Patalo Odcinek: 70
7:25 Titeuf Odcinek: 57 Sezon: 4
7:35 Titeuf Odcinek: 58 Sezon: 4
7:45 Angry Birds Toons Odcinek: 19 Sezon: 3
7:50 Angry Birds Toons Odcinek: 20 Sezon: 3
7:55 Paka z Pniaka Odcinek: 25
8:05 Paka z Pniaka Odcinek: 26
8:20 Petz Klub Odcinek: 21
8:35 Petz Klub Odcinek: 22
8:50 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 22 Sezon: 3
9:10 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 23 Sezon: 3
9:35 K3 Odcinek: 51
9:50 K3 Odcinek: 52
10:05 Jamie Mamacki Odcinek: 7 Sezon: 2
10:15 Jamie Mamacki Odcinek: 8 Sezon: 2
10:30 Przygody Kota w butach Odcinek: 23
10:55 Dorwać Asa Odcinek: 29
11:10 Dorwać Asa Odcinek: 30
11:25 Transformers: Misja Autobotów Odcinek: 1 Sezon: 3
11:50 Baranek Shaun Odcinek: 39 Sezon: 2
11:55 Baranek Shaun Odcinek: 40 Sezon: 2
12:05 Fistaszki Odcinek: 425
12:07 Fistaszki Odcinek: 426
12:10 Fistaszki Odcinek: 427
12:15 Turbo Fast Odcinek: 20
12:40 Pac-Man i upiorne przygody Odcinek: 18
13:05 Sonic Boom Odcinek: 1
13:20 Sonic Boom Odcinek: 2
13:35 Księga dżungli Odcinek: 13
13:45 Księga dżungli Odcinek: 14
14:00 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 21
14:10 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 36
14:15 Biały delfin Um Odcinek: 41
14:25 Biały delfin Um Odcinek: 42
14:40 Ranczo Leny Odcinek: 23
15:05 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 13
15:15 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 14
15:30 K3 Odcinek: 13
15:40 K3 Odcinek: 14
16:00 Nina Patalo Odcinek: 68
16:05 Nina Patalo Odcinek: 69
16:20 Paka z Pniaka Odcinek: 27
16:30 Paka z Pniaka Odcinek: 28
16:45 Titeuf Odcinek: 57 Sezon: 4
16:50 Titeuf Odcinek: 58 Sezon: 4
17:00 Pan Peabody i Sherman Show Odcinek: 1
17:25 Turbo Fast Odcinek: 12
17:50 Angry Birds Toons Odcinek: 19 Sezon: 3
17:55 Angry Birds Toons Odcinek: 20 Sezon: 3
18:00 Jamie Mamacki Odcinek: 7 Sezon: 2
18:10 Jamie Mamacki Odcinek: 8 Sezon: 2
18:25 Littlest Pet Shop Odcinek: 6 Sezon: 4
18:50 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 4
19:15 Petz Klub Odcinek: 23
19:30 Petz Klub Odcinek: 24
19:45 Mia i ja Odcinek: 16
20:10 Nina Patalo Odcinek: 70
20:20 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 22
20:25 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 1
20:30 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 13
20:40 Kuu Kuu Harajuku Odcinek: 14
20:55 Akademia tańca Odcinek: 11 Sezon: 4
21:20 Przygody Kota w butach Odcinek: 19
21:45 Titeuf Odcinek: 57 Sezon: 4
21:55 Titeuf Odcinek: 58 Sezon: 4
22:00 Pan Peabody i Sherman Show Odcinek: 1
22:30 Triki Tiki Odcinek: 1 Sezon: 3
22:40 Triki Tiki Odcinek: 2 Sezon: 3
22:50 TeleTOON+ play Odcinek: 1 Sezon: 6
23:00 TeleTOON+ play Odcinek: 2 Sezon: 6
23:10 Deserownia Odcinek: 11 Sezon: 2
23:20 Deserownia Odcinek: 12 Sezon: 2
23:25 Deserownia Odcinek: 1 Sezon: 2
23:35 Deserownia Odcinek: 2 Sezon: 2
23:45 Triki Tiki Odcinek: 1 Sezon: 2
23:55 Triki Tiki Odcinek: 2 Sezon: 2
0:05 Triki Tiki Odcinek: 3 Sezon: 2
0:15 teleTOON+ sport Odcinek: 20 Sezon: 2
0:20 teleTOON+ sport Odcinek: 21 Sezon: 2
0:25 teleTOON+ sport Odcinek: 22 Sezon: 2
0:30 teleTOON+ gry Odcinek: 1 Sezon: 4
0:40 teleTOON+ gry Odcinek: 22
0:45 teleTOON+ gry Odcinek: 23
0:50 teleTOON+ gry Odcinek: 24
1:00 Brejk Odcinek: 8
1:30 Brejk Odcinek: 9

Mezzo
6:00 Intermezzo
8:30 Opowieści Hoffmanna
11:45 Intermezzo
12:30 Festiwal Luna Classics 2014
14:10 Festiwal Menuhina w Gstaad 2014
15:45 Parsifal
20:00 Intermezzo
20:30 "Studio 2" i "Swang Song"
21:45 "Parade" i "Frontier"
23:15 Intermezzo
23:30 Skopje Jazz Fest
1:00 Pedro Soler & Gaspar Claus
1:40 Coleman Hawkins, Art Taylor
2:15 Pori Jazz Festival 2014
3:15 Festiwal Les Orientales 2012
3:42 "Rua da Emenda"
4:45 Intermezzo

Eleven
5:00 Toulouse FC - Olympique Lyonnais
7:00 Juventus FC - SSC Napoli
9:00 FC Barcelona - Granada CF
11:00 Stan futbolu Odcinek: 5
12:30 Corinthians' Democracy
13:00 Arsenal World
13:30 Arsenal 360
14:00 SD Eibar - Villarreal CF
16:00 LOSC Lille - Paris Saint-Germain
18:00 Eleven Gol
19:00 Corinthians' Democracy
19:30 The Reluctant Activist
20:00 La Liga World
20:30 Sky Bet Championship
21:00 LaLiga Santander
22:00 Anglia - Francja
22:30 The Ryder Cup
23:00 AS Nancy - Paris Saint-Germain
1:00 Anglia - Francja
1:30 The Ryder Cup
2:00 Real Betis - RCD Espanyol
4:00 Arsenal World
4:30 Arsenal 360

Eleven Sports
7:00 Ligue 1 Conforama
8:00 Stade Rennais - FC Metz
10:00 Empoli FC - AS Roma
12:00 FC Barcelona - Granada CF
14:00 Grand Prix Meksyku
16:00 Juventus FC - SSC Napoli
18:00 Ligue 1 Conforama
19:00 Eleven Gol
20:00 European Poker Tour w Barcelonie
21:00 Corinthians' Democracy
21:30 The Reluctant Activist
22:00 Inside GP 2016
22:30 GP Confidential 2016
23:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii
1:30 FIFA Football
2:00 UC Sampdoria - Inter Mediolan
4:00 Ligue 1 Conforama
5:00 Deportivo La Coruña - Valencia CF

Eleven Extra
6:00 FIFA Football
6:30 FIFA Football
7:00 Maradona Odcinek: 1
7:30 Maradona Odcinek: 2
8:00 Maradona Odcinek: 3
8:30 Maradona Odcinek: 4
9:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
10:00 Arsenal World
10:30 Arsenal 360
11:00 Kaká
11:30 Weah
12:00 European Poker Tour w Barcelonie
13:00 Corinthians' Democracy
13:30 The Reluctant Activist
14:00 Sir Steve Redgrave
14:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
15:00 FIFA Football
15:30 FIFA Football
16:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
17:00 Arsenal 360
17:30 The Ryder Cup
18:00 FIFA Football
18:30 FIFA Football
19:00 Corinthians' Democracy
19:30 The Reluctant Activist
20:00 Sir Steve Redgrave
20:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
21:00 European Poker Tour w Barcelonie
22:00 Arsenal World
22:30 Arsenal 360
23:00 Kaká
23:30 Weah
0:00 European Poker Tour w Barcelonie - Super High Roller 3
1:00 Corinthians' Democracy
1:30 The Reluctant Activist
2:00 Sir Steve Redgrave
2:30 Pat Cash i Wimbledon 1987
3:00 FIFA Football
3:30 FIFA Football
4:00 European Poker Tour w Barcelonie
5:00 Arsenal 360
5:30 The Ryder Cup

BBC Brit
6:00 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 97
6:30 Top Gear Odcinek: 6 Sezon: 17
7:50 Największa bitwa I wojny światowej Odcinek: 3
9:00 Szef jak szpieg Odcinek: 2 Sezon: 5
10:00 Najgroźniejsze morze świata Odcinek: 8
11:00 Top Gear Odcinek: 5 Sezon: 14
12:05 Top Gear Odcinek: 7 Sezon: 14
13:10 Największa bitwa I wojny światowej Odcinek: 3
14:15 Najgroźniejsze morze świata Odcinek: 8
15:05 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 94
15:35 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 95
16:05 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 15
17:05 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 15
18:10 Truckersi: twardziele za kółkiem Odcinek: 7
19:10 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 98
19:40 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 18
21:00 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 2
22:00 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 2
23:00 Jazda! Odcinek: 1
23:30 Jazda! Odcinek: 2
0:00 Ameryka po Obamie Odcinek: 1
1:00 Kto się boi Donalda Trumpa? Odcinek: 597 Sezon: 64
1:30 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 18
2:30 Jazda! Odcinek: 1
2:55 Jazda! Odcinek: 2
3:20 Szef jak szpieg Odcinek: 2 Sezon: 5
4:05 Ameryka po Obamie Odcinek: 1
5:05 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 2

BBC Earth
6:00 Łowcy Odcinek: 5
7:00 Planeta Ziemia Odcinek: 2
8:00 James May: Co warto wiedzieć Odcinek: 5 Sezon: 2
8:30 James May na krańcach wszechświata
9:00 Czy można udowodnić zmiany klimatu?
10:00 Zadziwiające zjawiska natury Odcinek: 2 Sezon: 4
11:00 W okowach mrozu Odcinek: 16 Sezon: 2
12:00 Jak pozostać młodym? Odcinek: 2
13:00 Planeta Ziemia Odcinek: 2
14:10 Zabójcza misja: Madagaskar Odcinek: 1
14:50 W okowach mrozu Odcinek: 17 Sezon: 2
15:50 W okowach mrozu Odcinek: 18 Sezon: 2
16:50 Wszystko o kotach - małych i wielkich Odcinek: 2
18:00 Sekrety ludzkiego ciała Odcinek: 4
19:00 Nasz dziwaczny świat Odcinek: 1
20:00 Historia wynalazków Odcinek: 5
21:00 W okowach mrozu Odcinek: 19 Sezon: 2
22:00 W okowach mrozu Odcinek: 20 Sezon: 2
23:00 Kiedy przestajemy się uczyć? Odcinek: 2
0:10 Jak pozostać młodym? Odcinek: 1
1:10 Wszystko o kotach - małych i wielkich Odcinek: 2
2:10 Łowcy Odcinek: 5
3:00 Nasz dziwaczny świat Odcinek: 1
3:55 Zabójcza misja: Madagaskar Odcinek: 1
4:20 Jak pozostać młodym? Odcinek: 2
5:10 Kiedy przestajemy się uczyć? Odcinek: 2

TLC
6:00 Kupić dom za granicą Odcinek: 3
6:25 Kupić dom za granicą Odcinek: 4
6:50 Kochanie, to nasz dom Odcinek: 4
7:40 Salon sukni ślubnych Odcinek: 4 Sezon: 11
8:05 Salon sukni ślubnych - Atlanta Odcinek: 97 Sezon: 6
8:30 Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania Odcinek: 1
9:00 Historie wielkiej wagi Sezon: 3
10:00 Ekstremalne odchudzanie Sezon: 3
11:00 Chirurgia otyłości Sezon: 2
12:00 Masterchef: Australia Odcinek: 35 Sezon: 6
13:30 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 2
14:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów
15:00 Mała piękność Sezon: 3
16:00 Widok za milion Odcinek: 3
16:30 Widok za milion Odcinek: 4
17:00 Łowcy promocji
17:30 Najgorsze tatuaże Ameryki Sezon: 2
18:00 Stylowe metamorfozy Stacy London Sezon: 2
18:30 Salon sukni ślubnych: Wielka Brytania Odcinek: 2
19:00 Salon sukni ślubnych Odcinek: 4 Sezon: 11
19:30 Salon sukni ślubnych - Atlanta
20:00 Nasz pierwszy dom Sezon: 7
20:30 Historie wielkiej wagi Sezon: 2
21:30 Dieta kontra dieta Odcinek: 4
22:30 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 3
23:00 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 4
23:30 Bogaci żyją dłużej
0:30 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki Sezon: 10
1:30 Kupić dom za granicą Odcinek: 11
2:00 Ekstremalne odchudzanie
2:48 Otyłość, która zabija
3:36 Adam szuka Ewy Odcinek: 3 Sezon: 2
4:24 Salon ostatniej szansy Odcinek: 2 Sezon: 3
5:12 Wielkie wesela amerykańskich Romów Sezon: 4

Discovery Science
6:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
6:25 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
6:50 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
7:15 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
7:40 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
8:05 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
8:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
9:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
9:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
10:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
10:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
11:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
11:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
12:00 Jak to jest zrobione? Odcinek: 7 Sezon: 24
12:30 Jak to jest zrobione? Odcinek: 8 Sezon: 24
13:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
13:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
14:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
14:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
15:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 24
15:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
16:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
16:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
17:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
17:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 20
18:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
18:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
19:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
19:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
20:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 23
20:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 21
21:00 Jak to jest robione Odcinek: 15 Sezon: 9
21:30 Jak to jest robione Sezon: 9
22:00 Fabryki smaku
22:30 Fabryki smaku Sezon: 3
23:00 NASA - archiwum tajemnic Sezon: 2
0:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 6
0:30 Jak to jest robione Odcinek: 15 Sezon: 6
1:00 Patent na gadżet Sezon: 2
2:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 6
2:48 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem Sezon: 4
3:36 W sieci eksperymentów Sezon: 2
4:24 Cuda inżynierii Sezon: 2
5:12 Jak to jest robione Odcinek: 11 Sezon: 6
5:36 Jak to jest zrobione? Sezon: 12

Discovery Turbo Xtra
6:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
7:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
8:00 Obsesja 4 kółek
9:00 Obsesja 4 kółek
10:00 Obsesja 4 kółek
11:00 Obsesja 4 kółek
12:00 Obsesja 4 kółek
13:00 Obsesja 4 kółek
14:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
15:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
16:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
17:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
18:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
19:00 Obsesja 4 kółek Sezon: 2
20:00 Formuła ekstremalna
21:00 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 3 Sezon: 3
21:30 Fail Army - parada wypadków Odcinek: 4 Sezon: 3
22:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
23:00 Drwal zawodowiec
0:00 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
1:00 Policyjne jednostki specjalne Odcinek: 3
2:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
2:48 New York Ink Sezon: 2
3:36 Głupi i głupsi Odcinek: 13 Sezon: 13
4:24 Bryki nie z fabryki
5:12 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 7
5:36 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 7

ARD-alpha
6:00 Tele-Gym
6:15 Biblische Gestalten Odcinek: 1 Sezon: 1
7:00 Biblische Gestalten Odcinek: 7 Sezon: 1
7:45 Märchen der Welt Odcinek: 24 Sezon: 2
8:10 Märchen der Welt Odcinek: 23 Sezon: 2
8:40 Märchen der Welt Odcinek: 22 Sezon: 2
9:05 Märchen der Welt Odcinek: 21 Sezon: 2
9:40 Anna und die wilden Lieder Odcinek: 14
9:45 Anna und die Haustiere Odcinek: 15
10:00 Ralphi Odcinek: 77
10:15 Bibliothek der Sachgeschichten
10:45 Anschi, Karl-Heinz & Co.
11:00 Konzert mit Horst Stein und den Bamberger Philharmonikern
12:15 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 231 Sezon: 18
12:45 VaterUnser Odcinek: 1
13:00 Flüsse der Genüsse Odcinek: 41 Sezon: 3
13:30 Schätze des Landes
14:00 Nachbar, wie geht's? Odcinek: 1
14:30 Nachbar, wie geht's? Odcinek: 2
15:00 Nachbar, wie geht's? Odcinek: 3
15:30 Nachbar, wie geht's? Odcinek: 4
16:00 Auf 3 Sofas durch ... Odcinek: 17 Sezon: 3
16:30 Eisenbahn-Romantik Odcinek: 785
17:00 Unterwegs auf dem polnischen Jakobsweg
17:30 Krakau, da will ich hin! Odcinek: 61
18:00 Länder - Menschen - Abenteuer
18:45 Unsere Geschichte Odcinek: 80
19:30 Die doppelte Heimat
20:00 Tagesschau
20:15 Otello
22:35 Interjazzo
22:45 Die Geburt der Kinder des Olymp
23:45 Die Tagesschau vor 25 Jahren
0:00 Phase 3
0:30 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 375 Sezon: 29
0:55 Der Top-Tipp
1:00 Space Night
2:00 alpha-Centauri Odcinek: 208 Sezon: 9
2:15 Space Night
3:15 alpha-Centauri Odcinek: 208 Sezon: 9
3:30 Space Night
4:30 alpha-Centauri Odcinek: 208 Sezon: 9
4:45 Space Night
5:45 alpha-Centauri Odcinek: 208 Sezon: 9

Kanal 5
06.00     Once upon a time
06.45     America's funniest home videos
07.10     Desperate housewives
08.05     Top chef
09.05     The little couple
09.35     The little couple
10.10     Grey's anatomy
11.05     Desperate housewives
12.00     Ellen DeGeneres show
12.55     Vänner
13.25     Vänner
13.55     Real housewives of New York
14.55     Top chef
15.55     The little couple
16.25     The little couple
17.00     Grey's anatomy
18.00     Vänner
18.30     Vänner
19.00     The big bang theory
19.30     The big bang theory
20.00     Wild things Sverige
21.00     The big bang theory
21.30     Dr Ken
22.00     Black-ish
22.30     The middle
23.00     The big bang theory
23.25     The big bang theory
23.55     Criminal minds
00.50     Person of interest
01.50     Law & order: Special victims unit
02.40     The big bang theory
03.05     2 1/2 män
03.30     2 1/2 män
03.50     One Tree Hill
04.35     Once upon a time
05.15     Ellen DeGeneres show

CNBC Europe
6:00 Squawk Box Europe
9:00 Street Signs
10:00 US Squawk Box
13:00 US Squawk on the Street
15:00 Squawk Alley
16:00 Halftime Report
17:00 Power Lunch
19:00 Closing Bell
21:00 The CNBC Conversation Odcinek: 119
21:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 5
22:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
22:30 NBC Nightly News
23:00 Asia Squawk Box
2:00 Street Signs
4:00 Fast Money
5:00 Capital Connection

TV 4 (Szwecja)
05.50     Nyhetsmorgon
10.00     Malou efter tio
11.35     Hem till gården
12.05     Hem till gården
12.35     Holby city
14.00     Badhotellet
15.00     Sveriges mästerkock
16.00     Husjägarna - Danmark
16.55     Äntligen hemma
17.55     112 – på liv och död
18.50     Keno
19.00     Nyheterna
19.00     Nyheterna
19.15     Sporten
19.20     Väder
19.30     Halv åtta hos mig
20.00     Hela Sverige bakar
21.00     Dicte
22.00     Nyheterna
22.00     Nyheterna
22.30     Ekonominyheterna
22.35     Sporten
22.50     Väder
23.00     Brottskod: Försvunnen
23.55     The following
00.50     The good wife
01.45     Brottskod: Försvunnen
02.45     House
03.40     Städning

RTP Internacional
5:54 Especial 3
6:30 Bom Dia Portugal
10:30 Missa de Todos os Santos
11:28 Sabia Que?
11:53 What's Up - Olhar a Moda
12:16 Hora dos Portugueses (Fim de Semana)
13:00 Jornal da Tarde
14:05 Bem-vindos a Beirais
14:53 Água de Mar
15:43 Cozinha com amor
16:00 Amadeo, O Último Segredo da Arte Moderna
16:56 Concerto Gulbenkian - 60 Anos
18:00 Portugal em Direto
19:01 Traço de Mulher - Ana Salazar
19:51 A Cidade na Ponta dos Dedos
20:00 Telejornal
21:00 Hora dos Portugueses (Diário)
21:15 Filhos da Nação
21:48 Mulheres Assim
22:28 Literatura Aqui
22:57 Sei Quem Ele É
23:29 Janela Indiscreta
0:00 24 Horas
1:00 Especial 3
1:38 O Outro Lado
2:30 Notícias do Atlântico
3:32 Filhos da Nação
4:04 Literatura Aqui
4:32 Janela Indiscreta
5:02 Portugal em Direto

TVN 24
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:30 Ewa Ewart poleca - dokument w TVN24
13:30 Serwis informacyjny, pogoda
14:00 Ewa Ewart poleca - dokument w TVN24
15:00 Serwis informacyjny, pogoda
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Dokument w TVN24
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:21 Fakty po Faktach
20:00 Czarno na białym
20:30 Serwis informacyjny
21:00 Teleserwis, pogoda
21:30 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:45 Czarno na białym
1:30 Teleserwis
2:15 Szkło kontaktowe
3:15 Maja w ogrodzie
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia/ Polska i Świat
4:55 Maja w ogrodzie
5:25 Fakty po Faktach

TVN 24 BIS
6:00 Tydzień na rynkach
6:37 Inny punkt widzenia
7:24 Xięgarnia
8:00 Szerszy kontekst z Kalem Penem: przestępczość zorganizowana
8:30 Szerszy kontekst z Kalem Penem: poszukiwacze skarbów
9:00 Szerszy kontekst z Kalem Pennem: szybki jak wirus
9:30 Szerszy kontekst z Kalem Penem: Wymarzony sport
10:00 Serwis informacyjny
11:00 Złoto z odzysku
12:00 Świat w południe
13:00 Megafabryki
14:00 Serwis informacyjny
15:00 Potęga Bitcoina
16:00 Świat o czwartej
17:00 Firma bez szefa
18:00 Serwis informacyjny
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
20:00 Telefony komórkowe - fakty i mity
21:35 Niewidzialne rewolucje
22:35 Wojna i gry
23:44 Xięgarnia
0:24 Inny punkt widzenia
1:10 Biznes dla ludzi
1:39 Drugie śniadanie mistrzów
2:35 Biznes dla ludzi
2:57 Tydzień na rynkach

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:50 Graffiti
9:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:30 Informacje
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:30 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:30 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:30 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:30 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Informacje
15:25 Sport
15:30 Informacje
15:55 Pogoda
16:00 Informacje
16:25 Pogoda
16:30 To jest dzień
18:25 Pogoda
18:30 Śmierć w sztuce
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 To był dzień
21:00 Informacje
21:25 Pogoda
21:30 Tak czy nie
21:55 Pogoda
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:30 Informacje
23:55 Pogoda
0:00 Interwencja
0:20 Gość "Wydarzeń"
0:35 Wydarzenia
1:25 To był dzień

Sky News
07:00    Sunrise With Sarah-Jane Mee
07:30    Sunrise With Sarah-Jane Mee
08:00    Sunrise With Sarah-Jane Mee
08:30    Sunrise With Sarah-Jane Mee
09:00    Sunrise With Sarah-Jane Mee
09:30    Sunrise With Sarah-Jane Mee
10:00    Sunrise With Sarah-Jane Mee
10:30    Sunrise With Sarah-Jane Mee
11:00    All Out Politics
11:30    All Out Politics
12:00    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
12:30    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
13:00    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
13:30    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
14:00    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
14:30    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
15:00    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
15:30    Sky News With Colin Brazier & Jayne Secker
16:00    Sky News With Kay Burley
16:30    Sky News
17:00    Sky News With Kay Burley
17:30    Sky News
18:00    Sky News With Kay Burley
18:30    Sky News
19:00    Sky News With Kay Burley
19:30    Ian King Live
20:00    Sky News Tonight With Dermot Murnaghan
20:30    Sky News Tonight With Dermot Murnaghan
21:00    Sky News Tonight With Dermot Murnaghan
21:30    Sky News Tonight With Dermot Murnaghan
22:00    Sky News At Nine
22:30    Sky News At Nine
23:00    Sky News At Ten
23:30    Press Preview
00:00    Sky News At 11
00:30    Press Preview
01:00    Sky Midnight News
01:30    Press Preview
02:00    Sky News On The Hour
02:30    Press Preview
03:00    Sky News On The Hour
03:30    CBS News
04:00    Sky World News
04:30    Sky World Review & Business Report
05:00    Sky World News
05:30    Sky World Review & Business Report
06:00    Sky World News
06:30    Sky World Review & Business Report

TVT
7:00 Okiem kamery
7:10 Flesz
7:15 Pogoda
7:20 Co się dzieje w regionie
7:30 Raport
7:45 Pogoda
7:50 Raport Reportera
8:05 Flesz
8:10 Pogoda
8:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
8:30 Jurek sznupie w Śląsku – sezon 2016
8:45 Lista szlagierów po śląsku
9:25 Pogoda
9:30 Śląskie granie
10:00 Okiem kamery
10:10 Flesz
10:15 Pogoda
10:20 Co się dzieje w regionie
10:30 Raport
10:45 Pogoda
10:50 Raport Reportera
11:05 Flesz
11:10 Pogoda
11:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
11:30 Jurek sznupie w Śląsku – sezon 2016
11:45 Lista szlagierów po śląsku
12:25 Pogoda
12:30 Telesprzedaż
17:00 Śląskie granie
18:00 Okiem kamery
18:10 Flesz
18:15 Pogoda
18:20 Co się dzieje w regionie
18:30 Raport
18:45 Pogoda
18:50 Po godzinach …
19:05 Flesz
19:10 Pogoda
19:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
19:30 Tajemniczy Śląsk
19:45 Lista szlagierów po śląsku
20:25 Pogoda
20:30 Śląskie granie
21:00 Okiem kamery
21:10 Flesz
21:15 Pogoda
21:20 Co się dzieje w regionie
21:30 Raport
21:45 Pogoda
21:50 Po godzinach …
22:05 Flesz
22:10 Pogoda
22:15 Grzegorz Stasiak łowi w sieci – sezon 2016
22:30 Tajemniczy Śląsk
22:45 Lista szlagierów po śląsku
23:25 Pogoda
23:30 Śląskie granie
0:00 Śląskie granie

ČT1
05:59 Studio 6
09:00 To je vražda, napsala II
09:50 Vraždy na severu
10:45 Doktor Martin 2
11:40 Černé ovce
11:55 StarDance VIII ...kolem dokola
12:00 Zprávy ve 12
12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30 Sama doma
14:00 Doktorka Quinnová VI
14:45 Narozeniny
15:05 To je vražda, napsala II
15:50 Vraždy na severu
16:45 Cestománie: Botswana - Placatá Afrika
17:15 AZ-kvíz
17:40 Černé ovce
18:00 Události v regionech
18:25 Kde domov můj?
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:50 Branky, body, vteřiny
20:00 StarDance VIII ...kolem dokola
20:05 Milí Bakaláři
21:05 Hercule Poirot XIII
22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:35 Jak básníkům chutná život
00:20 Bolkoviny
01:00 AZ-kvíz
01:30 Zajímavosti z regionů
01:55 Hobby naší doby
02:20 Dobré ráno
04:55 Farmářská jízda
05:20 Postřehy odjinud
05:30 Události v regionech

ČT2
05:59 Dobré ráno
08:30 Kouzelná školka
09:00 Panství Downton V (4/10)
09:50 V Masarykových rukou
10:45 Příběh kamenných bot
11:00 Růža
11:55 Nedej se
12:50 Chcete je?
12:55 Tisíc let české myslivosti
13:25 Alžírská válka (1/2)
14:20 Rozluštěné poklady
15:10 Vyrabovaná Evropa (1/2)
16:05 Heydrich - konečné řešení (9/44)
16:35 Paraguayský dům z lufy
17:30 Velký svět techniky
18:15 Na cestě po severu Estonska
18:45 O skřítku Racochejlovi
18:55 Duchovní kuchyně
19:25 Špion II (2/11)
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 Slavné bojové akce 2. světové války (2/6)
20:55 Medaile žalují
21:50 Vláda (8/30)
22:50 Ve jménu vlasti IV (8/12)
23:40 Sestřička Jackie VI (10/12)
00:10 Redakce - zápas o přežití
01:10 Křesťanský magazín
01:35 Nivnické sedlcké
02:00 Dušičky
02:20 Neviditelná pouta
02:50 Uchem jehly
03:15 Defilé 2007
04:05 Památky na prodej
04:25 Brno Open 2008
05:05 Panství Downton V (4/10)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.