FANDOM


Tvp1 hdv
05:15 Elif s.II - odc. 356 (Elif, bolum 356) - txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
06:10 Wieczna miłość - odc 48 (Kara Sevda) - txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Nasz biały wielbłąd (Nebesnyy verblyud); film obyczajowy kraj prod.Rosja (2015); reż.:Yuri Feting; wyk.:Mikhail Gasanov, Viktor Sukhorukov, Petr Novikov; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Biegnij, Amelio (Amelie Rennt (Mountain Miracle - an Unexpected Friendship)); film obyczajowy kraj prod.Włochy, Niemcy (2017); reż.:Tobias Wiemann; wyk.:Mia Kasalo, Samuel Girardi, Jasmin Tabatabai; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Korona królów - odc 119 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Żołnierze z Monte Cassino - /1/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Natura w Jedynce - Las Bawarski - rozległy, mroczny, czarodziejski (Bavarian Forest - Deep, Dark and Enchanted); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2016); Dla małoletnich od lat 7
12:55 Żołnierze z Monte Cassino - /2/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Znachor - txt. str. 777 AD; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Leśniczówka - odc. 51 - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Żołnierze z Monte Cassino - /3/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Żołnierze z Monte Cassino - /4/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Ojcowie niepodległości - /9/ Jan Matejko; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:19 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Żołnierze z Monte Cassino - /5/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Trędowata - txt. str. 777 AD; melodramat kraj prod.Polska (1976); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Żołnierze z Monte Cassino - /6/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 259 - Zły los (Ojciec Mateusz XX, odc. 8) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Sprawa dla reportera - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Magazyn śledczy Anity Gargas - /88/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Bez tożsamości - odc. 11 (2, seria 2) (Sin identidad); serial kraj prod.Hiszpania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Sprawa dla reportera - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Magazyn śledczy Anity Gargas - /88/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Rysa - txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Michał Rosa; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Stroiński, Ewa Telega, Mirosława Marcheluk, Teresa Marczewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

Tvp2 hd
04:55 Na dobre i na złe - odc. 718 Pieniądze to nie wszystko - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Mała dama (Kleine Lady Fauntleroy); film obyczajowy kraj prod.Austria (2012); reż.:Gernot Roll; wyk.:Christiane Hoerbiger, Veronika Ferres, Stefania Rocca, Xaver Hutter; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Wspomnienie (1); Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Pytanie na śniadanie Extra - (203); Dla małoletnich od lat 12
10:55 Gwiazdy w południe - W 80 dni dookoła świata (Around the World in 80 Days); film przygodowy kraj prod.USA (1956); reż.:John Farrow, Michael Anderson; wyk.:David Niven, Cantinflas ., Shirley MacLaine, Robert Newton, John Carradine, Charles Boyer; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wspomnienie (2); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc 2488; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Koło fortuny - odc. 319 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Wspomnienie (3); Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Na sygnale - odc. 204 "Happy End" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Dotyk miłości (At First Sight); dramat kraj prod.USA (1999); reż.:Irwin Winkler; wyk.:Val Kilmer, Mira Sorvino, Kelly McGillis, Bruce Davidson; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Wspomnienie (4); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Wspomnienie (5); Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Wszystko przed nami - odc. 78 - txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Wszystko przed nami - odc. 79 - txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wspomnienie (6); Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Barwy szczęścia - odc. 1931 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 1932 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Niebo istnieje naprawdę (Heaven Is for Real); dramat kraj prod.USA (2014); reż.:Randall Wallace; wyk.:Greg Kinnear, Kelly Reilly, Thomas Haden Church, Connor Corum, Lane Styles, Margo Martindale; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Bez przedawnienia (High Crimes) - txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2002); reż.:Carl Franklin; wyk.:Ashley Judd, Jim Caviezel, Morgan Freeman; Dla małoletnich od lat 12
00:35 W 80 dni dookoła świata (Around the World in 80 Days); film przygodowy kraj prod.USA (1956); Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Mała dama (Kleine Lady Fauntleroy); film obyczajowy kraj prod.Austria (2012); Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zakończenie dnia

75px-TVP3 logo 2016
06:00 Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Wszystko jest możliwe; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pogoda - 01.11 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 71 dni szczęścia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:00 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Wszystko jest możliwe - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Cmentarz Obrońców Lwowa; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Pogoda - 01.11 - 2; STEREO, 16:9
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:35 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Pogoda - 01.11 - 3; STEREO, 16:9
22:55 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Wszystko jest możliwe - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:35 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Jedź bezpiecznie - odc. 719; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
05:00 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie programu

Tvp3olsztyn
06:00 Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Wszystko jest możliwe; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Kresowe nekropolie - Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Pogoda - 01.11 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 71 dni szczęścia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Rafał Wilk - człowiek ze stali; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Czas na reportaż: Człowiek żyje dopóki trwa o nim pamięć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Smaczny temat - 10/18; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Księga obyczaju - Zaduszki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:46 Niepodległa nieodległa - odc. 2 Dzwon Zygmunta; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Świątniki to chyba najbardziej patriotyczna miejscowość, której mieszkańcy służyli na Wawelu, zbroili krakowskich biskupów, nie uchylając się od osobistej walki za ojczyznę. Uczestniczyli we wszystkich polskich zrywach narodowych, konspirowali pod CK zaborem, pomagali Piłsudskiemu. Świątnicy wawelscy, związani z Wawelem od XI w. , głosem dzwonu Zygmunt ogłaszali Krakowowi i Polsce wieść o odzyskaniu niepodległości po 146 latach od pierwszego rozbioru. Doskonali rzemieślnicy, wykonujący specjalne, niepodległościowe kłódki tabakiery. Dziś nadal podtrzymują te tradycje.
12:00 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Wszystko jest możliwe - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Cmentarz Obrońców Lwowa; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Pogoda - 01.11 - 2; STEREO, 16:9
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Księga obyczaju - Zaduszki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Rolniczy raport - 22/18; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Prosto z lasu - program przyrodniczy - 20/18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Las, dobre sąsiedztwo - odc. 10/18; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Pogoda; STEREO, 16:9
18:45 Czas na reportaż: Człowiek żyje dopóki trwa o nim pamięć; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:05 Obrazy - January Suchodolski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Punkt widzenia - 31/18; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Niepodległa nieodległa - odc. 2 Dzwon Zygmunta; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Świątniki to chyba najbardziej patriotyczna miejscowość, której mieszkańcy służyli na Wawelu, zbroili krakowskich biskupów, nie uchylając się od osobistej walki za ojczyznę. Uczestniczyli we wszystkich polskich zrywach narodowych, konspirowali pod CK zaborem, pomagali Piłsudskiemu. Świątnicy wawelscy, związani z Wawelem od XI w. , głosem dzwonu Zygmunt ogłaszali Krakowowi i Polsce wieść o odzyskaniu niepodległości po 146 latach od pierwszego rozbioru. Doskonali rzemieślnicy, wykonujący specjalne, niepodległościowe kłódki tabakiery. Dziś nadal podtrzymują te tradycje.
19:45 Smaczny temat - 10/18; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Informacje - wieczorne; STEREO, 16:9
21:13 Pogoda; STEREO, 16:9
21:15 Niepodległa nieodległa - odc. 2 Dzwon Zygmunta; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Świątniki to chyba najbardziej patriotyczna miejscowość, której mieszkańcy służyli na Wawelu, zbroili krakowskich biskupów, nie uchylając się od osobistej walki za ojczyznę. Uczestniczyli we wszystkich polskich zrywach narodowych, konspirowali pod CK zaborem, pomagali Piłsudskiemu. Świątnicy wawelscy, związani z Wawelem od XI w. , głosem dzwonu Zygmunt ogłaszali Krakowowi i Polsce wieść o odzyskaniu niepodległości po 146 latach od pierwszego rozbioru. Doskonali rzemieślnicy, wykonujący specjalne, niepodległościowe kłódki tabakiery. Dziś nadal podtrzymują te tradycje.
21:35 Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Pogoda - 01.11 - 3; STEREO, 16:9
22:55 Bramy ciszy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Kamień, nożyce, papier - Oliwskie krypty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Wszystko jest możliwe - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:35 Muzyka i cisza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Jedź bezpiecznie - odc. 719; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 5/18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Groby naszych przodków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Wileńskie tajemnice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
05:00 Astronarium - (38) - "Grób Kopernika"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 wojsko - polskie.pl - odc. 34; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat HD
4:55 Disco Gramy - program muzyczny
5:40 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
8:45 Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu - film animowany, USA 2009
9:15 Shrek ma wielkie oczy - film animowany, USA 2010
9:50 Dzwonnik z Notre Dame 2 - film animowany, USA 2002
11:20 Alicja w Krainie Czarów - film fantasy, USA 2010
13:50 Alicja po drugiej stronie lustra - film fantasy, Wielka Brytania/USA 2016
16:20 Spadkobiercy - komediodramat, USA 2011
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (301) - serial komediowy
20:05 Nasz nowy dom (127) - reality show
21:10 Przyjaciółki (143) - serial obyczajowy
22:10 Obsesja - thriller, USA 2009
0:30 Chirurdzy (116) - serial obyczajowy
1:30 Chirurdzy (117) - serial obyczajowy
2:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

75px-TVN HD Logo 2012
5:10 Uwaga! - magazyn reporterów
5:35 Mango - telezakupy
6:50 Kuchenne rewolucje: Sanok, Berhida (7) - program rozrywkowy
7:50 Doradca smaku (35) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Pudłaki - film animowany, USA 2014
13:00 Diagnoza (8) - serial obyczajowy
13:55 Diagnoza (9) - serial obyczajowy
14:55 To magia! - film animowany, USA 2015
16:55 Wojownicze żółwie ninja - film przygodowy, USA 2014
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:30 Sport - magazyn sportowy
19:40 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (36) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2773) - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy (207) - teleturniej
21:30 Kuchenne rewolucje: Warszawa, Karuzela Smaku (9) - program rozrywkowy
22:35 Jack Strong - film biograficzny, Polska 2013
1:10 Pod powierzchnią (2/7) - serial obyczajowy
2:10 Kuchenne rewolucje: Warszawa, Karuzela Smaku (9) - program rozrywkowy
3:15 Uwaga! - magazyn reporterów

Tv-4-hd
6:00 Dragons Den - jak zostać milionerem (5) - reality show
7:05 Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel - film animowany, USA 2008
8:45 Asterix podbija Amerykę - film animowany, Francja/Niemcy 1994
10:35 Flintstonowie - komedia, USA 1994
12:30 Siedem dusz - dramat obyczajowy, USA 2008
15:00 Czarna ryba - film dokumentalny, USA 2013
16:45 Kuloodporny - film sensacyjny, USA 2003
19:00 Policjantki i Policjanci (473) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (244) - serial kryminalny
21:00 Oko za oko (10) - serial obyczajowy
22:00 Telefon - thriller, USA 2002
23:45 Diabeł - horror, USA 2010
1:25 Tuż przed tragedią (1) - serial dokumentalny
2:30 Interwencja - magazyn reporterów
2:50 Graffiti - program publicystyczny
3:00 Disco Polo Life - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7 HD logo
5:30 Ukryta prawda: Trzecia opcja (373) - serial paradokumentalny
6:40 Mango - telezakupy
8:50 Kryminalni: Zemsta (6/14) - serial kryminalny
9:45 Wallace i Gromit: Klątwa królika - film animowany, Wielka Brytania 2005
11:35 Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie - komedia, USA 2004
13:35 Loch Ness - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 1996
15:45 Agent Cody Banks - komedia sensacyjna, Kanada/USA 2003
17:55 Młode szpady - film przygodowy, Francja 2001
20:00 Komediowy czwartek: Zbuntowana księżniczka - komedia, Francja/Wielka Brytania/USA 2008
22:10 Porwani (4/12) - serial kryminalny
23:10 Strzelec 2 (8-ost.) - serial sensacyjny
0:05 Zanim zasnę - thriller, Szwecja/Francja/Wielka Brytania/USA 2014
1:55 Wyścig po życie - film sensacyjny, Bułgaria/USA 2013
3:50 Druga strona medalu: Henryka Krzywonos (5/8) - talk-show
4:25 Druga strona medalu: Maja Włoszczowska (2/8) - talk-show
5:05 Zakończenie programu

23a176eca99bb383abcef54b2b750ad0
6:00 Kontrakt na miłość 2 (59) - telenowela
7:00 Zbuntowany anioł (82) - telenowela
7:55 Lombard. Życie pod zastaw 3 (139) - serial obyczajowy
8:55 Księga dżungli. Opowieść Mowgliego - film familijny, USA 1998
10:30 Willow - film fantasy, USA 1988
13:00 Sześć dni, siedem nocy - komedia przygodowa, USA 1998
15:05 Noe: Wybrany przez Boga - dramat przygodowy, USA 2014
18:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (139) - serial obyczajowy
19:00 Lombard. Życie pod zastaw 3 (140) - serial obyczajowy
20:00 Zielona mila - dramat obyczajowy, USA 1999
23:55 Czerwony smok - thriller, Niemcy/USA 2002
2:20 Zobacz to!: Moje Grand Prix. Bartek Marszałek: Szardża (6) - serial dokumentalny
2:55 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie (10-ost.) - serial dokumentalny
3:30 Taki jest świat 3 (82) - program informacyjny
4:10 Menu na miarę (7) - program kulinarny
4:45 Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24/25) - serial dokumentalny
5:25 Niesamowite!: Syn marnotrawny (25-ost.) - serial dokumentalny

TV6 HD
6:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
7:00 Strażnik Teksasu (197) - serial sensacyjny
8:00 Powrót Dżafara - film animowany, USA 1994
9:30 Aladyn i król złodziei - film animowany, USA 1995
11:05 O krok od zagłady - film sensacyjny, USA 2014
13:00 Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach - komedia, USA 1998
14:55 Przyjęty - komedia obyczajowa, USA 2006
16:50 Monsters - thriller SF, Wielka Brytania 2010
18:50 Nieustraszony - film sensacyjny, Hongkong/Chiny/USA 2006
21:00 Pociąg strachu - film sensacyjny, USA 2003
23:00 Paul - komedia SF, Wielka Brytania/USA 2011
1:05 Hawaje 5-0 (20) - serial kryminalny
2:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life - program muzyczny

Super Polsat HD
6:00 Powiedz TAK! (1) - serial obyczajowy
7:00 Pozytywka SuperMagazyn (6) - magazyn
7:30 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (13) - serial animowany
8:00 Pierwsza klasa (8) - serial paradokumentalny
8:30 Pierwsza klasa (9) - serial paradokumentalny
9:00 Nasz nowy dom (32) - reality show
10:00 Chirurdzy (150) - serial obyczajowy
11:00 Powiedz TAK! (2) - serial obyczajowy
12:00 Przyjaciółki (93) - serial obyczajowy
13:00 Pozytywka SuperMagazyn (6) - magazyn
13:30 Top Chef (77) - reality show
15:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (48) - reality show
16:30 Wyspa przetrwania (7) - reality show
18:30 Pozytywka SuperMagazyn (7) - magazyn
19:00 Chirurdzy (150) - serial obyczajowy
20:00 Jednostka 19 (6) - serial obyczajowy
21:00 Bolesna spowiedź - thriller, Hongkong 2006
23:30 0_1_0 - dramat psychologiczny, Polska 2008
1:10 Top Chef (77) - reality show
2:45 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (48) - reality show
4:20 My3 (41) - program dla dzieci
4:45 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
5:00 Przyjaciółki (93) - serial obyczajowy

TVP Polonia logo
06:05 Czas honoru - odc. 52* "Złoty konwój" - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Las bliżej nas s.II - odc. 10; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Zwierzaki Czytaki - odc. 36 - Stefan; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Podwodne ABC - Tajemnice rafy koralowej; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Wspomnienie (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Krótka historia - (522) Kazimiera Iłłakowiczówna; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Dama Kameliowa - txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Anna Dymna, Jan Frycz, Anna Radwan, Stanisława Celińska, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Żołnierze z Monte Cassino - /1/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Barwy szczęścia - odc. 1865 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Żołnierze z Monte Cassino - /2/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 M jak miłość - odc. 1386 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Za marzenia - odc. 9 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Wspomnienie (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 PAMIĘTAMY..... Groby Polaków poza Ojczyzną; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Korona królów - odc 100 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Pierwsza Dama - txt. str. 777; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Żołnierze z Monte Cassino - /3/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Wspomnienie (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Żołnierze z Monte Cassino - /4/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Wspomnienie (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Żołnierze z Monte Cassino - /5/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Barwy szczęścia - odc. 1865 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wspomnienie (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Żołnierze z Monte Cassino - /6/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Pomysłowy wnuczek - Grzybobranie odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Prokurator - odc. 7/10 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Wspomnienie (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ojcowie niepodległości - /9/ Jan Matejko; felieton; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dama Kameliowa - txt. str. 777; melodramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Anna Dymna, Jan Frycz, Anna Radwan, Stanisława Celińska, Jerzy Kamas; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Wspomnienie (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Magazyn śledczy Anity Gargas - /88/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Korona królów - odc 100 - txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski; STEREO, 16:9
01:15 PAMIĘTAMY..... Groby Polaków poza Ojczyzną; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Zwierzaki Czytaki - odc. 36 - Stefan; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy wnuczek - Grzybobranie odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Prokurator - odc. 7/10 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Wspomnienie (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1865 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Ojcowie niepodległości - /9/ Jan Matejko; felieton; Dla małoletnich od lat 12
04:02 PAMIĘTAMY..... Groby Polaków poza Ojczyzną; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:15 Dama Kameliowa - txt. str. 777; melodramat; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Działo się w Krakowie - 01.11.2017; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie programu

TVP ABC 2010
04:40 Domisie - Nikt mnie nie rozumie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 1 - txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tree Fu Tom - Twig i wielka stopa, odc. 46 (Twigs’ Tall Tale); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Reksio - Reksio i wrona, odc. 49; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Agi Bagi - Stos odpadków, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Yakari - Szybszy niż wiatr, odc. 33 (Faster then the wind); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Nasze zwierzaki - Osiołek, odc. 58 (William D the Donkey); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Rescue Bots, seria 2 - Sadzak rozbójnik, odc. 21 (Movers and Shakers); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Shimmer i Shine - Brokatowy problem, odc. 53 (Glitter Glitch!/Coral Chaos); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Misiowanki - odc. 20 Wesołe miasteczko (Visit fun park); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 7 - Sztuczne ognie dla Mandy, odc. 4 (Fireworks for mandy); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Pamiętnik Florki s.I - Czas, odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Na wielką skalę, odc. 60 (Think Big); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Historia o duchu, odc. 56 (.) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Tupcio Chrupcio - Precz z regułami, odc. 1 (Down with the Rules); serial animowany kraj prod.Niemcy, Włochy (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Ostatni złoty liść; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 21 - txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Reksio - Reksio i paw, odc. 63; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Agi Bagi - Kolorowy deszcz, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Yakari - Dwóch gniewnych ojców, odc. 46 (Two's company); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nasze zwierzaki - Gupiki, odc. 59 (Guppies); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Rescue Bots, seria 3 - Jeźdźcy przesilenia, odc. 7 (The Riders of Midwinter); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Shimmer i Shine - Niech pada śnieg, odc. 54 (Snow Time to Spare/Pet Games); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Misiowanki - odc. 21 Zajęcie na lato (The summer job); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Strażak Sam, seria 7 - Sterta kłopotów, odc. 5 (Heap of Trouble); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Pamiętnik Florki s.II - Zakupy, odc. 21; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Super Wings - Syreni śpiew, odc. 87 (Mermaid Melody); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Kłamca, kłamca, odc. 57 (.) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Masza i niedźwiedź - Uroda ma wielką moc, odc. 40 (Terrible power) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Petersburski Music Show - odc. 72; program muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... zegar, odc. 8 (The Day Henry Met... a Clock); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 My Little Pony, seria V - Żartowniś Discord, odc. 22 (What About Discord); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 1 - txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Gabryś i Ferdynand, odc. 1 (Gordon and Ferdinand); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Nikt mnie nie rozumie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 61 Piknik w dżungli - txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tree Fu Tom - Dzień przyjaźni, odc. 61 (Friendship Day); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 A Scooby Doo Show - Pteroczłek z Kanionu, odc. 19 (Hang In There, Scooby - Doo); serial animowany kraj prod.USA (1977); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Yakari - Krecia robota w obozie bobrów, odc. 8 (Sabotage in the beaver camp); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Andy i prehistoryczne przygody - Skorupa jajka Argentynozaura, odc. 1 (ARGENTINOSAURUS & EGGSHELL); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Rescue Bots, seria 2 - Wszystko przez gremliny!, odc. 8 (Blame the Gremlins); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Shimmer i Shine - Dżinowe sny, odc. 55 (Zahramay Dreams/Careful What YouWish For); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Misiowanki - odc. 22 Wspaniałe wakacje (Too much vacation); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Lily i wielkie fale, odc. 25 (Lily Lost and Found); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pamiętnik Florki - Kłębek, odc. 34; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Dogonić dynię, odc. 84 (The Pumkin Roll); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Zegarek pradziadka; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Czapka niewidka, odc. 41 (Hat trick) - AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Upalne strzały, odc. 27 (Hot Shots); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Nowe przygody Lucky Luke’a - Szpiedzy, odc. 34 (The Spies); serial animowany kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:20 Królik Bugs - Kosmiczna przyjaźń, odc. 24 (Quiet the Undertaking); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:50 Bolek i Lolek - Król puszczy, odc. 9; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 78 Klasztory Krakowa - txt. str. 777; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Jak to działa - odc. 102 Filmy animowane - txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
05:55 Login: kuchnia s. II odc. 9; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 5) - txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Makłowicz w podróży - Podróż 32 Rumunia (121) "Wokół Braszowa"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir - txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl s.X - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl s.X - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 237 - Wielka szansa (Ojciec Mateusz XVIII odc. 12) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 238 - Cud (Ojciec Mateusz XVIII odc. 13) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 63 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 63) - txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 75 "Piknik" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 76 "Kryzys" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Na dobre i na złe - odc. 706 Cień podejrzenia - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:00 M jak miłość - odc. 1390 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.VII - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Makłowicz w podróży - Podróż 22 (85) Irlandia Północna - "Tropem legend"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (86) Luksemburg - Belgia - Niemcy Karola Wielkiego; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 227 - Feralny powrót (Ojciec Mateusz XVIII odc. 2) - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.IV - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 209 "Normalna polska rodzina" sezon 11 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.XI - odc. 210 "Współczesne dziewczyny są mega dziwne" sezon 11 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Okrasa łamie przepisy - Bio warzywa na stół - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Rodzinka.pl - odc. 244 "Zabawa w chowanego" sezon 13 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Rodzinka.pl - odc. 245 "Kubek z syrenką" sezon 13 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 O mnie się nie martw - s. IX odc. 7/13 - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Na sygnale - odc. 193 "Złamane serce" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Na sygnale - odc. 194 "Martwi nie mają głosu" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Handlarz cudów (.) - txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Szwecja (2009); reż.:Jarosław Szoda, Bolesław Pawica; wyk.:Borys Szyc, Sonia Mietielica, Joanna Szczepkowska, Roman Golczuk, Mariusz Benoit; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Pogotowie remontowe: wielka przebudowa - odc. 8 (DIY SOS); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 1 listopada; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Napoleon - Le 18 brumaire (Le 18 brumaire); serial kraj prod.Polska, Francja (1990); Dla małoletnich od lat 12
08:00 Śladami zbrodni i walki 1944 - 1956 - Główny Zarząd Informacji Wojska Polskiego; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Koło historii - Pomnik trwalszy od spiżu. Komarów 1920; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Historia Polski - "303" - txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Sensacje XX wieku - Ambasador Andropow informuje - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Sensacje XX wieku - Admirał - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złoto Jukonu - odc. 2/3 (odc. 2/3); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
12:35 Marszałek Piłsudski - odc. 1 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Źródła naszej cywilizacji - odc. 5/6 (Ancient Worlds); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); Dla małoletnich od lat 12
14:45 Dziewicza Nowa Zelandia - odc. 3/6. Park Narodowy Góry Cooka (odc. 3/6); serial dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
15:40 Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny - txt. str. 777; film historyczny; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Historia Polski - Obrona Lwowa - txt. str. 777; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Taśmy bezpieki - Przemyt w PRL; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Napoleon - Berlin (Berlin); serial kraj prod.Polska, Francja (1990); Dla małoletnich od lat 12
20:00 W sercu ukrył miasto - Lwów Zbigniewa Herberta; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Jak wygrać wojnę - odc. 2/3 Marsz po zwycięstwo (How to Go to War); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); Dla małoletnich od lat 12
22:00 Spór o historię - Władcy polscy: Mieszko I; debata; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Szerokie tory. Katyń; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Instynkt przetrwania - odc. 6/6 Kraina lodu (odc. 6/6 Kraina lodu); esej dokumentalny kraj prod.USA (2012); Dla małoletnich od lat 12
00:10 Sensacje XX wieku - Tajemnica Barbarossy cz. 1 - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza (Design po sowiecku. Od szklanki do Biełaza); film dokumentalny kraj prod.Białoruś (2016); Dla małoletnich od lat 12
01:20 Encyklopedia II wojny światowej - Nieznana wojna - txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Kryptonim 665; Dla małoletnich od lat 7
02:20 Morskie Oko nasze; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Zakończenie dnia

75px-TVP.Info.HD
05:55 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:49 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:54 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 MAGAZYN
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 MAGAZYN
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
15:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Z bliska - Nanga. Czekając na cud; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Panorama - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:22 Panorama opinii - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:34 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Filmy Dokumentalne TVP INFO - Mgła; film dokumentalny; STEREO, 16:9
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Obrona Lwowa; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:45 Reportaż TVP INFO - Anioły Abrahama; reportaż; STEREO, 16:9
23:01 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:29 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:20 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:48 Gość Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9
01:15 Zaczęły odrastać nam skrzydła; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
02:43 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:55 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9
03:12 W akcji; STEREO, 16:9
03:35 Zwykły, święty człowiek - txt. str. 777; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Światowiec - Nekropolie świata; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9
05:19 Z bliska - Chwycić szczęście; magazyn; STEREO, 16:9

360px-TVP Kultura logo 2015
07:00 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Studio Kultura - Rozmowy - Kamil Bałuk; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Absolutorium; film dokumentalny kraj prod.Polska (1971); reż.:Marcel Łoziński; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Jasminum - txt. str. 777 AD; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Wiktoria Gąsiorowska, Janusz Gajos, Krzysztof Pieczyński, Monika Dryl, Patrycja Soliman, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Globisz; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Uniesie nas wiatr (Le Vent nous Emportera, Bad ma re khahad bord / Wind will carry us) kraj prod.Iran, Francja (1999); reż.:Abbas Kiarostami; wyk.:Bahzad Dourani; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Studio Kultura - Rozmowy - Kamil Bałuk; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Żeniac - txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1983); reż.:Janusz Kidawa; wyk.:Edward Kusztel, Janusz Paździorko, Zuzanna Ptak, Władysław Pustelnik, Stanisława Bobek, Anna Miesiączek; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Taśmy Kultury - Stefania i Santos; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Taśmy Kultury - Tyle w tematach; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Cyrulik Syberyjski - cz. 1 (Barber of Siberia, the) - txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Francja, Rosja, Włochy, Czechy (1999); reż.:Nikita Michałkow; wyk.:Julia Ormond, Richard Harris, Oleg Mienszikow, Alieksiej Pietrenko, Daniel Olbrychski; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Cyrulik Syberyjski - cz. 2 (Barber of Siberia, the) - txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Francja, Rosja, Włochy, Czechy (1999); Dla małoletnich od lat 12
18:45 Pegaz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Teraz animacje! - Łaźnia; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Teraz animacje! - Druciane oprawki; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Czwartkowy klub filmowy - Wstęp do filmu - Gallipoli; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Czwartkowy klub filmowy - Gallipoli (GALLIPOLI); dramat kraj prod.Australia (1996); reż.:Peter Weir; wyk.:Mel Gibson, Mark Lee, Bill Hunter, Robert Grubb, Bill Kerr; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Pojedynki stulecia - Gustaw Herling - Grudziński - Leon Kruczkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Portrety - Karski i władcy ludzkości - txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Sławomir Grünberg; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Scena Klasyczna - (35) Tomasz Konieczny - bas baryton; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Na wschód od Hollywood - Gebo i cień (Gebo et l'Ombre / Gebo and the Shadow); dramat kraj prod.Portugalia, Francja (2012); Dla małoletnich od lat 12
02:50 Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Kino nocne - Samowolka - txt. str. 777; dramat obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16
04:35 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Afisz kulturalny - Afisz Extra 2; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Tvprozrywka
06:20 Familiada - odc 2467; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie w krainie młodości - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Rodzina wie lepiej - /23/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Koło fortuny - odc. 289 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kierunek Kabaret - Czy ich pamiętacie? /20/; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /24/ - "Boskie Buenos" - Maanam; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Familiada - odc 2467; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /62/ - "Mury" - Jacek Kaczmarski; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju - Kochajmy się! (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Pejzaż bez Ciebie - Kalina Jędrusik; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaret POTEM - Wygrzebane z popiołów /3/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Potrawy z ziemniaków i mleka - txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda - txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Makłowicz w podróży - Podróż 18 (69) Słowacja "Kraina wina"; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Rodzina wie lepiej - /23/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Pejzaż bez Ciebie - Zbigniew Wodecki; koncert; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /36/ - "Jesteśmy na wczasach" - Wojciech Młynarski; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Olga Lipińska zaprasza - (33) - Wojtek Pokora; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Kierunek Kabaret - /64/ - Świat i przyległości; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Olga Lipińska zaprasza - (19) - Krystyna Sienkiewicz; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Koło fortuny - odc. 288 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
01:50 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Humor Wiesława Michnikowskiego; program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:30 Na sygnale - odc. 137 "Ostatnia szansa" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Na sygnale - odc. 138 "Zabójczy chłód" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Na sygnale - odc. 139 "Stop" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Daleko od szosy - odc. 1/7 - Szpaki - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Daleko od szosy - odc. 2/7 - Prawo jazdy - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz s.V - odc. 64 (seria V, odc. 8) - Aukcja - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ojciec Mateusz s.V - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 159 - Nietypowy trójkąt; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Na sygnale - odc. 139 "Stop" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Ranczo s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz s.V - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Znachor - txt. str. 777 AD; dramat kraj prod.Polska (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.V - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Amerykańska baza - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz s.V - odc. 67 (seria V, odc. 11) - Sonata - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 07 zgłoś się - odc. 9/21 - Rozkład jazdy - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Nowa - odc. 1 - txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2010); reż.:Tomasz Szafrański; wyk.:Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski; Dla małoletnich od lat 16
02:35 Nowa - odc. 2 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Na sygnale - odc. 137 "Ostatnia szansa" - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

Tvpsporthd
06:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy Berlin - podsumowanie (Mistrzostwa Europy Berlin - podsumowanie) kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, 16:9
08:10 Ze sportowego archiwum - Królowa królowej sportu - txt. str. 777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Portugalia; STEREO, 16:9
10:55 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy; STEREO, 16:9
13:00 Włodzimierz Smolarek - wojownik z wielkim sercem; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Deyna 70; reportaż; STEREO, 16:9
14:10 Ze sportowego archiwum - Królowa królowej sportu - txt. str. 777; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Opowieść sentymentalna; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Nie zmarnowałem życia; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 W biegu za życiem; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 StudioTVP Sport-wpomnienia o Irenie Szewińskiej; STEREO, 16:9
18:30 Pierwsza Dama - txt. str. 777; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1; STEREO, 16:9
20:45 Mistrzostwa Europejskie 2018 - Glasgow - Polskie medale cz. 2; STEREO, 16:9
21:45 Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix: Skate Canada - Gala (Grand Prix: Skate Canada - Gala) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
23:35 ESL - świat esportu - odc. 27 (odc. 27); magazyn kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, 16:9
00:05 Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Kosowo; STEREO, 16:9
02:05 Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Izrael - Polska (Eliminacje ME 2020: Izrael - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
03:50 Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak (World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
04:55 Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Rodriguez - Moloney; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

Logo polsat romans
6:00 Przyjaciółki (101) - serial obyczajowy
7:00 Małolaty (57) - serial paradokumentalny
8:00 Świat według Kiepskich: Zimne nóżki (488) - serial komediowy
8:30 Pierwsza miłość (2699) - serial obyczajowy
9:15 Pierwsza miłość (2700) - serial obyczajowy
10:00 Gliniarze: Dowód (43) - serial paradokumentalny
11:00 Gliniarze: Głębokie uczucia (44) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (95) - serial paradokumentalny
13:00 Pielęgniarki (96) - serial paradokumentalny
14:00 Przyjaciółki (102) - serial obyczajowy
15:00 Przyjaciółki (103) - serial obyczajowy
16:00 Na ratunek 112 (154) - serial paradokumentalny
16:30 Pierwsza miłość (2701) - serial obyczajowy
17:15 Pierwsza miłość (2702) - serial obyczajowy
18:00 To nie koniec świata! (5) - serial obyczajowy
19:00 To nie koniec świata! (6) - serial obyczajowy
20:00 Przyjaciółki (104) - serial obyczajowy
21:00 Zabójcza gra - film sensacyjny, USA 2010
23:05 Zmartwychwstały - dramat obyczajowy, USA 2016
1:20 Zdrady (17) - serial paradokumentalny
2:20 Rodzina zastępcza: Prawdziwa czarownica (247) - serial komediowy
3:20 Gliniarze (44) - serial paradokumentalny
4:15 Na ratunek 112 (154) - serial paradokumentalny
4:45 Świat według Kiepskich: Lśnienie (439) - serial komediowy
5:15 Pierwsza miłość (1880) - serial obyczajowy

Polsat-2-hd
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Dzień, który zmienił moje życie: Dama pik / Nieporozumienie w hotelu (144) - serial paradokumentalny
8:00 Dlaczego ja? (701) - serial paradokumentalny
9:05 Drwale i inne opowieści Bieszczadu (10) - serial dokumentalny
9:35 Stołeczna drogówka (44) - serial dokumentalny
10:00 Na ratunek 112: Nierozważny biegacz z chorym sercem / Mężczyzna zaatakowany nożem przez dwóch napastników (31) - serial paradokumentalny
10:30 Sekrety rodziny (43) - serial paradokumentalny
11:30 Sekrety rodziny (44) - serial paradokumentalny
12:30 Nasz nowy dom (43) - reality show
13:30 Ewa gotuje (250) - magazyn kulinarny
14:00 Świat według Kiepskich: Heca koło pieca (508) - serial komediowy
14:30 Świat według Kiepskich: Lalka (509) - serial komediowy
15:00 Świat według Kiepskich: Poza zasięgiem (510) - serial komediowy
15:30 Trudne sprawy (706) - serial paradokumentalny
16:30 Nasz nowy dom (44) - reality show
17:30 Malanowski i partnerzy: W sieci kłamstw (491) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Na ratunek Milence (492) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Spadające gwiazdy (493) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Gliniarze (212) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Trudne sprawy (706) - serial paradokumentalny
21:45 Dlaczego ja? (817) - serial paradokumentalny
22:50 Świat według Kiepskich: Głupi Piotruś (446) - serial komediowy
23:20 Świat według Kiepskich: Taka piosenka (447) - serial komediowy
23:45 To Twoja wina (8) - serial paradokumentalny
0:45 Gliniarze (212) - serial paradokumentalny
1:45 Interwencja - magazyn reporterów
2:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
2:40 Interwencja - magazyn reporterów
3:00 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
3:30 Echo lasu - program dla dzieci
4:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
5:35 SuperLudzie (10) - serial dokumentalny

Polonia1 - Logo HQ
6:00 Teledyski - program muzyczny
6:35 Celeste 2 (114) - telenowela
7:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
7:45 Helena i chłopcy (53) - serial komediowy
8:15 Telezakupy
10:35 Telezakupy
15:00 Klejnot TV - telezakupy
20:55 Corleone (9/12) - serial sensacyjny
22:05 Przeklęty (2/8) - serial kryminalny
23:00 Różowa noc - program erotyczny
5:55 Zakończenie programu

MTV HD
6:00 MTV Breakfast Club - teledyski
7:00 Licealne ciąże - serial dokumentalny
8:00 Pogromcy nadwagi: Josh (10) - serial dokumentalny
9:00 Teen Cribs - z wizytą w domach amerykańskich nastolatków
9:30 Teen Cribs - z wizytą w domach amerykańskich nastolatków
10:00 Teen Cribs - z wizytą w domach amerykańskich nastolatków
10:30 Teen Cribs - z wizytą w domach amerykańskich nastolatków
11:00 M is for Music - program muzyczny
12:00 M is for Music - program muzyczny
13:00 Teen Mom OG - reality show
14:00 Teen Mom OG - reality show
15:00 Ex na plaży 3 (5) - serial reality
15:30 Ex na plaży 3 (6) - serial reality
16:00 Nieustraszeni: Ice is Thicker than Water (2) - reality show
17:00 Nieustraszeni: Once Bitten, Twice Trapped (1) - reality show
18:00 M is for Music - program muzyczny
19:00 Catfish - seria reality
20:00 Catfish - seria reality
21:00 Catfish 7 (18) - serial dokumentalny
22:00 Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy 10 (1) - reality show
23:00 Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy 10 (2) - reality show
0:00 Ex na plaży Polska 4 (6) - reality show
1:00 Ex na plaży Polska 4 (7) - reality show
2:00 M is for Music - program muzyczny
3:00 M is for Music - program muzyczny

Atm-rozrywka.svg
6:00 Disco Gramy - program muzyczny
7:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
7:30 Awantura o kasę (88) - teleturniej
8:25 Awantura o kasę (89) - teleturniej
9:25 Gra w ciemno (89) - teleturniej
10:20 Pierwsza miłość (2741) - serial obyczajowy
11:05 Ewa gotuje (51) - magazyn kulinarny
11:35 Ewa gotuje (52) - magazyn kulinarny
12:00 Zawodowiec amator (4) - program rozrywkowy
12:30 Zawodowiec amator (5) - program rozrywkowy
13:00 Słoiki: Gorszy syn (22) - serial paradokumentalny
14:00 Małolaty: Głębokie wody (55) - serial paradokumentalny
15:00 Urlop Polaka (1) - program rozrywkowy
15:30 Piękno (1) - program rozrywkowy
16:00 Na rybę (26) - magazyn wędkarski
16:30 Zawodowiec amator (1) - program rozrywkowy
17:00 Polskie dziary (4) - program rozrywkowy
17:30 Polskie dziary (5) - program rozrywkowy
18:00 Urlop Polaka (2) - program rozrywkowy
18:30 Piękno (2) - program rozrywkowy
19:00 Słoiki: Gorszy syn (22) - serial paradokumentalny
20:00 Peep Show (47) - serial komediowy
20:30 Peep Show (48) - serial komediowy
21:05 Na rybę (25) - magazyn wędkarski
21:30 Na rybę (26) - magazyn wędkarski
22:00 Świat według Kiepskich: Majty polskie (158) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Szwondel (159) - serial komediowy
23:00 Peep Show (4) - serial komediowy
23:35 Peep Show (5) - serial komediowy
0:05 Słoiki: Interes życia (19) - serial paradokumentalny
1:00 TV Okazje - magazyn reklamowy
1:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podróż poślubna (84) - serial komediowy
2:05 Małolaty: Złamane serce (57) - serial paradokumentalny
3:00 Pielęgniarki (175) - serial paradokumentalny
4:00 Disco gramy - program muzyczny
5:00 Disco gramy - program muzyczny

Canal+ HD (2013-)
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:15 Dalida. Skazana na miłość - dramat biograficzny, Francja 2016
8:20 Koleje losu - film krótkometrażowy, Szwajcaria 2016
8:55 LBJ - dramat biograficzny, USA 2016
10:30 Tajny dziennik - dramat obyczajowy, Irlandia 2016
12:20 Nowa Tonacja - magazyn muzyczny
12:50 Przy herbacie - film krótkometrażowy, Francja 2014
13:15 Captain Fantastic - komediodramat, USA 2016
15:10 "Nielegalni" - making of serialu - film dokumentalny, Polska 2018
15:35 Dzień patriotów - thriller, Hongkong/USA 2016
17:45 Nie przegap - magazyn informacyjny
17:55 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
18:00 Imiennik - komediodramat, USA/Indie 2006
20:05 Zaczęło się w środę (8-ost.) - serial sensacyjny
21:00 Premiera: Mr. Mercedes 2 (5) - serial sensacyjny
21:50 Premiera: Mr. Mercedes 2 (6) - serial sensacyjny
22:50 Pitbull. Ostatni pies - film sensacyjny, Polska 2018
0:55 Historia zemsty - thriller, USA 2017
2:30 Cicha noc - dramat obyczajowy, Polska 2017
4:10 Listy miłosne - dramat psychologiczny, Polska 2001

HBO HD (2012-)
6:00 Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem - dramat obyczajowy, Belgia/Holandia/Chorwacja 2016
7:30 Aladyn i król złodziei - film animowany, USA 1995
8:55 Jack, pogromca olbrzymów - film fantasy, USA 2013
10:50 Wszystko dla szczęścia - komedia, Francja 2015
12:25 Sully - dramat obyczajowy, USA 2016
14:00 Vincent i koniec świata - komediodramat, Belgia/Francja 2016
16:00 Avatar - film SF, Wielka Brytania/USA 2009
18:40 Pazury 2 (2) - serial komediowy
19:25 Famous in Love 2 (7) - serial obyczajowy
20:10 Sucker Punch - thriller, Kanada/USA 2011
22:00 Premiera: Elvis Presley: Poszukujący (1/2) - film dokumentalny, USA 2018
23:45 Kryptonim HHhH - thriller, Belgia/Francja/Wielka Brytania/USA 2017
1:40 Włoska robota - film sensacyjny, Francja/Wielka Brytania/USA 2003
3:25 2012 - film katastroficzny, Kanada/USA 2009

Planete 2014
6:45 Wybuchowa nauka Nigela Latty (5) - serial dokumentalny
7:15 Wybuchowa nauka Nigela Latty (6) - serial dokumentalny
7:45 Kostka Rubika. 20 prostych ruchów - film dokumentalny, Kanada 2014
8:40 Bóg kontra nauka (1) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
9:45 Bóg kontra nauka (2) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
10:50 Bóg kontra nauka (3) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2012
11:55 Polska z góry: Warszawa (1) - serial dokumentalny
12:25 Polska z góry: Międzyodrze (2) - serial dokumentalny
12:55 Polska z góry: Bieszczady (3) - serial dokumentalny
13:25 Polska z góry: Góry Stołowe (4) - serial dokumentalny
13:50 Express Planete+ (48) - magazyn popularnonaukowy
14:00 Owady wykarmią świat - film dokumentalny, Niemcy 2016
15:00 Mafia spożywcza - film dokumentalny, Niemcy 2017
15:55 Pociągiem przez Amerykę (2) - serial dokumentalny
17:00 Premiera: 360° - Świat bez granic 2: Smoki z Komodo (24) - serial dokumentalny
18:00 Świat z góry: Od Kapsztadu po Góry Smocze (1) - serial dokumentalny
18:30 Świat z góry: Od rzeki Hudson do Nowego Jorku (2) - serial dokumentalny
19:00 Najsłynniejsze miejsca Ameryki: Alcatraz (1) - serial dokumentalny
20:00 Najsłynniejsze miejsca Ameryki: Most Golden Gate (2) - serial dokumentalny
21:00 Sowiecki James Bond - film dokumentalny, Francja/Niemcy 2017
22:00 Premiera: 1918-1926 - wojna bez końca (1) - serial dokumentalny
23:00 Ciało - film dokumentalny, Kanada 2010
0:10 Podróż do źródeł czasu - film dokumentalny, USA 2017
1:10 Dziennik Sierakowiaka - film dokumentalny, Polska 2016
2:10 Marszandzi Hitlera. Pakt z diabłem - film dokumentalny, Francja 2015
3:15 Zakończenie programu

Tele 5 Poland 2018
5:50 Muzyczna pobudka - program muzyczny
8:15 Telezakupy
15:00 15 cm Konrada - talk-show
15:30 Remont na 5 - program rozrywkowy
16:00 Spełnione marzenia - program rozrywkowy
17:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów - program rozrywkowy
17:30 Heheszki na całego - program rozrywkowy
18:00 Czynnik PSI 2 (4/20) - serial SF
19:00 Zabójcze promienie - film sensacyjny, USA 2008
20:50 Heheszki na całego - program rozrywkowy
21:20 Wojna z mafią 4 (17) - serial kryminalny
22:30 Spełnione marzenia - program rozrywkowy
23:00 Długie nogi - film erotyczny
1:00 Maze - melodramat, USA 2000
3:00 Wojna z mafią 4 (14) - serial kryminalny
4:15 LOL - śmiech na tysiąc sposobów (6) - program rozrywkowy
5:00 Extra Mocne Light - program rozrywkowy
5:40 Nocny patrol - program rozrywkowy

Cropped-ntl-fav-1
6:10 TV okazje - magazyn reklamowy
7:00 Lista Śląskich Szlagierów - program muzyczny
7:45 Kwadrans dla rodziny - program rozrywkowy
8:00 Trucker Club - magazyn motoryzacyjny
8:30 Brawo Disco Polo - program muzyczny
8:45 Kurier - program informacyjny
9:00 Miasto kobiet - magazyn
10:00 Ten jeden dzień - talk-show
10:30 Ale urwał! - magazyn sportów ekstremalnych
11:00 Pojechany łikend - program rozrywkowy
11:30 Agentka do zadań specjalnych - magazyn poradnikowy
12:00 Lista Śląskich Szlagierów - program muzyczny
12:30 TV okazje - magazyn reklamowy
13:00 Toolbox - magazyn dla majsterkowiczów
13:30 Afganistan - dziewiąta zmiana - serial dokumentalny
14:00 Kobieta na zakręcie - cykl reportaży
14:30 Na kłopoty Zawadzka - magazyn poradnikowy
15:00 TV okazje - magazyn reklamowy
15:45 Kurier - program informacyjny
16:00 Na osi - magazyn motoryzacyjny
16:30 Selekcja - reality show
17:00 Cruiser - magazyn motoryzacyjny
17:30 Toolbox - magazyn dla majsterkowiczów
18:00 Lista Śląskich Szlagierów - program muzyczny
18:45 Bilans - program ekonomiczny
19:00 Monix w podróży - program rozrywkowy
19:15 Oczami twórcy - magazyn kulturalny
19:30 Kurier - program informacyjny
19:45 Sport, pogoda - program informacyjny
20:00 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20:15 RZECZ o... - program publicystyczny
20:40 Kurier - program informacyjny
21:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Mechanik - magazyn
22:00 Patrol - serial dokumentalny
22:30 Motocyklicznie - magazyn motoryzacyjny
23:00 TV okazje - magazyn reklamowy
0:00 Zakończenie programu

SK PRYW LUZ
6:00 Telesprzedaż
6:30 Przebój na dziś
9:08 Telesprzedaż
9:34 Magazyn legnica
9:45 Lista Śląskich Szlagierów
10:19 Echa Przeszłości - Łużyckie Reminescencje
10:44 Magazyn łużyce
10:59 Telesprzedaż
11:29 Debata - Lwówek
12:04 Zdrowe Miasto - Jaskra
12:18 Wokół Nas
12:30 Szkoda Gadać - Małgorzata Zasnarska
13:03 Magazyn Jelenia Góra
13:15 Echa Przeszłości - Łużycie Reminescencje
13:40 Magazyn łużyce
13:55 Zdrowe Miasto - Jaskra
14:07 Telesprzedaż
14:39 Czas na reportaż - Kresowe Wspomnienia
15:02 Magazyn Jelenia Góra
15:14 Wokół Nas
15:27 Szkoła Gadać - Małgorzata Zasnarska
16:00 Zdrowe Miasto - Jaskra
16:12 Magazyn legnica
16:23 Debata - Lwówek
16:58 Echa Przeszłości - Łużyckie Reminescencje
17:25 Magazyn łużyce
17:42 Magazyn Jelenia Góra
17:54 Magazyn Legnica
18:05 Telesprzedaż
18:36 Echa Przeszłości - Łużyckie Reminescencje
19:01 Lista Śląskich Szlagierów
19:34 Magazyn łużyce
19:49 Debata - Lwówek
20:23 Zdrowe Miasto - Jaskra
20:37 Wokół Nas
20:49 Szkoda Gadać - Małgorzata Zasnarska
21:22 Magazyn Jelenia Góra
21:34 Echa Przeszłości - Łużyckie Reminescencje
21:59 Magazyn łużyce
22:14 Zdrowe Miasto - Jaskra
22:26 Telesprzedaż
22:58 Czas na reportaż - Kresowe Wspomnienia
23:21 Magazyn Jelenia Góra
23:33 Wokół Nas
23:47 Szkoda Gadać - Małgorzata Zasnarska
0:20 Zdrowe Miasto - Jaskra
0:32 Magazyn legnica
0:43 Debata - Lwówek
1:17 Echa Przeszłości - Łużyckie Reminescencje

Tvregionalna-logo
6:00 Programy lokalne - magazyn
7:00 Programy z regionu - reportaż
8:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn
9:00 Programy lokalne - magazyn
10:00 Programy z regionu - reportaż
11:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn
12:00 Programy lokalne - reportaż
13:00 Programy z regionu - reportaż
14:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn
15:00 Programy lokalne - reportaż
16:00 Programy z regionu - reportaż
17:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn
18:00 Programy lokalne - reportaż
19:00 Programy z regionu - reportaż
20:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn
21:00 Programy lokalne - reportaż
22:00 Programy z regionu - reportaż
23:00 Blok programów wielotematycznych - magazyn

Tvs-logo-retina
6:05 Schlesien Journal - magazyn mniejszości niemieckiej
6:20 Koncert w TVS - program muzyczny
7:35 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
8:40 Policjanci z Miami - serial kryminalny
9:40 Kojak - serial kryminalny
10:50 Magnum - serial kryminalny
11:50 Kierunek zdrowie - program medyczny
12:25 Koncert w TVS - program muzyczny
14:30 Propozycje do "Szlagierowej listy TVS" - program muzyczny
15:00 Śląska karuzela - program muzyczny
16:00 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
16:25 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego - program muzyczny
17:20 Święta wojna - serial komediowy
17:50 Muzycznie i po śląsku - program rozrywkowy
18:25 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
19:25 Święta wojna - serial komediowy
20:00 Muzycznie i po śląsku - program rozrywkowy
20:20 Policjanci z Miami - serial kryminalny
21:20 Kojak - serial kryminalny
22:25 Magnum - serial kryminalny
23:30 Spotkanie z balladą - program rozrywkowy
0:30 Księgowa w kuchni - magazyn kulinarny
4:50 Ogród marzeń - program ogrodniczy
5:25 Kalejdoskop regionów - program publicystyczny

Polsat Rodzina
6:00 Pszczółka Maja (31) - serial animowany
6:30 Pszczółka Maja: Maja gigant (32) - serial animowany
7:00 Był sobie człowiek: Lata szaleństwa (25) - serial animowany
7:30 Był sobie człowiek (26) - serial animowany
8:00 Pszczółka Maja (35) - serial animowany
8:30 Pszczółka Maja (36) - serial animowany
9:00 Mamma mia! (11) - magazyn poradnikowy
11:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (11) - program publicystyczny
12:00 Rodzina zastępcza: Prawo jazdy (58) - serial komediowy
12:30 Rodzina zastępcza: Zamek lorda (59) - serial komediowy
13:00 Rodzina zastępcza: Potęga TV (60) - serial komediowy
13:30 Rodzina zastępcza: Radosne urodziny (61) - serial komediowy
14:00 Mamma mia! (12) - magazyn poradnikowy
16:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (12) - program publicystyczny
17:00 Był sobie człowiek: Wiosna Ludów (23) - serial animowany
17:30 Był sobie człowiek: Och, piękna epoka (24) - serial animowany
18:00 Pszczółka Maja (33) - serial animowany
18:30 Pszczółka Maja (34) - serial animowany
19:00 Rodzina zastępcza: Zew bociana (62) - serial komediowy
19:30 Rodzina zastępcza: Płazy i gryzonie (63) - serial komediowy
20:00 Rodzina zastępcza: Zaskórniak (64) - serial komediowy
20:30 Rodzina zastępcza: Damą być (65) - serial komediowy
21:05 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (4) - program publicystyczny
22:00 Mamma mia! (11) - magazyn poradnikowy
0:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć (10) - program publicystyczny
1:00 Nasz nowy dom (28) - reality show
2:00 SuperLudzie (14) - serial dokumentalny
2:30 SuperLudzie (13) - serial dokumentalny
3:00 Ewa gotuje (223) - magazyn kulinarny
3:30 Nasz nowy dom (27) - reality show
4:30 Ewa gotuje (224) - magazyn kulinarny
5:00 Był sobie człowiek: Lata szaleństwa (25) - serial animowany
5:30 Był sobie człowiek: Była sobie Ziemia (26) - serial animowany

Tv trwam-1-
6:00 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka - transmisja z Watykanu, retransmisja z Watykanu
7:00 Inwazja pogan: Halloween - cukierek albo psikus - film dokumentalny, USA 1991
7:45 Święty na każdy dzień
7:50 Kolory świętości: Wszystkich Świętych - serial dokumentalny
7:55 Kartka z kalendarza - program edukacyjny
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Koncert 'Wierzę w świętych obcowanie - koncert
9:30 Msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:30 Brat naszego Boga - spektakl teatralny
11:45 Kamyki wspomnień o ks. Jerzym Popiełuszce - reportaż
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem - transmisja z Watykanu
12:15 Wyznanie - film obyczajowy, USA 2013
13:40 Miasto umarłych. Wileński cmentarz na Rossie - reportaż
14:00 Oratorium o Zmartwychwstaniu. Resurrexit - koncert
14:40 Fide et amore: Liturgia gregoriańska - koncert
15:20 Jeden Kościół, wielu świętych - reportaż
15:50 Ma się rozumieć: Wszyscy mamy być święci - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Umarli, abyśmy mogli żyć wolni - reportaż
16:40 20 lat dla świata: 20 lat dla świata. Powołanie - film misyjny, Polska 2017
16:45 Siewca nadziei - film dokumentalny, Polska 2018
17:25 Święty na każdy dzień
17:30 Okiem kamery: Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski - cykl reportaży
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
19:25 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło" - magazyn informacyjny
19:30 Jezus. Królestwo bez granic: Wesele w Kanie (8) - serial animowany
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec
20:50 Głos Polski: Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z 10.04.2010 r. w Smoleńsku - cykl felietonów
21:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Uroczystość Wszystkich Świętych: Tradycja chrześcijańska a pogańska - reportaż
22:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
22:30 Odpowiedzialność za duszę - reportaż
22:50 100 cudownych miejsc na świecie: 100 cudownych miejsc na świecie. Izrael: Jerozolima, Bazylika Grobu Świętego - film dokumentalny, Francja 2013
23:00 Telewizyjny Uniwersytet Biblijny VII rok - program religijny
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski - cykl reportaży
1:00 Anioł Pański
1:05 Ma się rozumieć: Wszyscy mamy być święci - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Jezus. Królestwo bez granic: Wesele w Kanie (8) - serial animowany
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec
3:50 Głos Polski: Antoni Macierewicz, Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z 10.04.2010r. w Smoleńsku - cykl felietonów
4:00 Apel Jasnogórski - transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Po stronie prawdy: Losy hematologii w Szczecinie

Tv-republika
7:00 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
8:50 Kalendarz historyczny - program publicystyczny
9:15 Telezakupy
9:45 Starcie cywilizacji - magazyn
10:10 Telezakupy
10:40 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
11:15 Telezakupy
11:30 Na pomoc! - magazyn reporterów
11:55 Telezakupy
12:10 Zapomniani bohaterowie - cykl dokumentalny
12:20 Telezakupy
12:35 Zapomniani bohaterowie - cykl dokumentalny
12:45 Telezakupy
13:00 10.04.2010 Fakty - program publicystyczny
13:15 Telezakupy
13:30 Moja droga do wolności - serial dokumentalny
13:40 Telezakupy
13:55 Moja droga do wolności - serial dokumentalny
14:00 Telezakupy
14:15 Kalendarz historyczny - program publicystyczny
14:30 Telezakupy
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego - program religijny
15:20 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
15:40 Telezakupy
16:15 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
16:35 Telezakupy
16:50 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
17:20 Patrzę na Ciebie Warszawo - film dokumentalny, Polska 2018
17:50 Uwaga na zdrowie - magazyn medyczny
18:15 Zapomniani bohaterowie - cykl dokumentalny
18:30 Dzisiaj - serwis informacyjny
18:55 Prognoza pogody - program informacyjny
19:10 Zapomniane męczeństwo. Historia prześladowania Arcybiskupa Antoniego Baraniaka - film dokumentalny, Polska 2012
20:30 10.04.2010 Fakty - program publicystyczny
20:50 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
21:30 Otwartym tekstem - magazyn
22:00 Poland Daily - program informacyjny
22:10 Poland Daily - Weather - program informacyjny
22:15 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
22:55 Dzisiaj - serwis informacyjny
23:20 Starcie cywilizacji - magazyn
0:00 Poland Daily - program informacyjny
0:10 Poland Daily - Weather - program informacyjny
0:15 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
1:30 Otwartym tekstem - magazyn
2:00 Poland Daily - program informacyjny
2:10 Poland Daily - Weather - program informacyjny
2:15 Dzień Wszystkich Świętych w Republice - cykl reportaży
2:50 Dzisiaj - serwis informacyjny
3:20 Dokument w Republice: SW - Historia Solidarności Walczącej - film dokumentalny, Polska 2016
4:00 Poland Daily - program informacyjny
4:10 Poland Daily - Weather - program informacyjny
4:15 Moja droga do wolności - serial dokumentalny
4:30 Dokument w Republice: Próba - film dokumentalny, Polska
5:20 Dokument w Republice: ŻBIK - Powstaniec z Żoliborza - film dokumentalny, Polska 2018
6:30 Telezakupy

M6 hd
6:00 M6 music - teledyski
6:35 Martine: Le karma - filmy animowane
6:45 Martine: Le secret de rico - filmy animowane
7:00 Martine: La centenaire - filmy animowane
7:20 Martine: Sauvez vincent ! - filmy animowane
7:40 Alvinnn !!! et les chipmunks: Le livreur de journaux - filmy animowane
7:50 Alvinnn !!! et les chipmunks: L'échange - filmy animowane
8:05 Denver: Super dino dan - filmy animowane
8:20 Denver: Dinodélégué - filmy animowane
8:35 Le monde selon kev: Le jour oů j'ai couru contre la montre - filmy animowane
8:50 M6 boutique - telezakupy
10:00 Jane the virgin: Saison 2 - épisode 12 : ni fait ni a refaire - serial
10:50 Jane the virgin: Saison 2 inédite - épisode 13 : la zizanie - serial
11:45 Jane the virgin: Saison 2 inédite - épisode 14 : faux-semblants - serial
12:40 Météo - program informacyjny
12:45 Le 1245 - program informacyjny
13:25 Météo - program informacyjny
13:30 Scčnes de ménages - film krótkometrażowy
13:35 Wall-e - film fabularny
15:40 Epic : la bataille du royaume secret - film fabularny
17:25 Les reines du shopping: Branchée avec une veste tailleur - magazyn
18:40 Objectif top chef: Semaine 2 - magazyn
19:45 Le 1945 - program informacyjny
20:10 Météo - program informacyjny
20:25 Scenes de ménages - film krótkometrażowy
21:00 Alice de l'autre côté du miroir - film fabularny
23:10 Alice au pays des merveilles - film fabularny
1:10 Météo - program informacyjny
1:15 Le club du masque blanc - film obyczajowy
2:50 Programmes de nuit - program informacyjny

599px-1канал-5.svg
4:00 Telekanal Dobroe utro
7:00 Novosti
7:20 Segodnja 1 nojabrja. Den nachinaetsja
7:55 Modnyj prigovor
8:55 ZHit zdorovo!
10:00 Novosti
10:15 Vremja pokazhet
13:00 Novosti
13:15 Davaj pozhenimsja!
14:00 Muzhskoe / ZHenskoe
15:00 Vremja pokazhet
16:00 Vechernie novosti
16:25 Vremja pokazhet
16:50 Na samom dele
17:50 Pust govorjat
19:00 Vremja
19:45 Premera sezona. Pavel Priluchnyj v mnogoserijnom filme Mazhor. Novye serii
20:40 Premera. Bolshaja igra
21:35 Vechernij Urgant
22:10 Na samom dele
23:05 Muzhskoe / ZHenskoe
23:55 Pust govorjat
0:50 Davaj pozhenimsja!
1:35 Kontrolnaja zakupka
2:10 Mazhor. Novye serii. Mnogoserijnyj film
3:00 Novosti
3:05 Modnyj prigovor

Russia 1 2012
05:00 Rosyjski poranek
09:00 Aby poprowadzić
09:15 Rosyjski poranek
09:55 O najważniejszej rzeczy
11:00 Aby poprowadzić
11:25 Aby poprowadzić Czas lokalny
11:40 Los człowieka z Borisem Korczewnikowem
12:50 60 minut
14:00 Aby poprowadzić
14:25 Aby poprowadzić Czas lokalny
14:40 Morozov. Drugi sezon. Pieczęć zła (Seria 47)
15:50 Morozov. Drugi sezon. Wilkołak (Seria 48)
17:00 Aby poprowadzić Czas lokalny
17:25 Andrey Malakhov. Transmisja na żywo
18:50 60 minut
20:00 Aby prowadzić o 20:00
20:45 Aby poprowadzić Czas lokalny
21:00 W obcym kraju. Część 4
23:20 Wieczór z Władimirem Sołowiowem
02:05 Praca z psami

Belsat TV
05:00 Studio Belsat - 31.10.2018
05:05 Studio Belsat - 31.10.2018
06:05 Obiektyw - 31.10.2018
06:30 Studio Belsat - 31.10.2018
06:50 Wiaskoucy - odc. 48 (odc. 48) kraj prod.Litwa (2018); Dla małoletnich od lat 12
07:20 Mam prawo - odc. 320 (odc. 320); magazyn kraj prod.Litwa (2018); Dla małoletnich od lat 12
07:45 Londyńczycy II - odc. 16/16; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Białoruski świat - odc. 22; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Historia pod znakiem Pogoni - Dawyd Haradzienski; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Głęboka woda - sezon II odc. 9/12 "Rozwiązanie"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Nadkomisarz Banks s. III - odc. 3 (odc. 3) kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
10:30 Nadkomisarz Banks s. III - odc. 4 (odc. 4) kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
11:20 Studio Belsat - 31.10.2018
11:25 Studio Belsat - 31.10.2018
12:25 Obiektyw - 31.10.2018
12:50 Studio Belsat - 31.10.2018
13:10 Wiaskoucy - odc. 48 (odc. 48) kraj prod.Litwa (2018); Dla małoletnich od lat 12
13:40 Mam prawo - odc. 320 (odc. 320); magazyn kraj prod.Litwa (2018); Dla małoletnich od lat 12
14:05 Życie po cudzie; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Głęboka woda - sezon II odc. 9/12 "Rozwiązanie"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Starożytny Rzym: wzlot i upadek imperium - odc. 3 (odc. 3) kraj prod.Wielka Brytania (2006); Dla małoletnich od lat 12
16:25 EKSPERT - Ministerstwo Prawdy - odc. 293; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Bez retuszu. - Obiad; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Daty prawdy - odc. 19.22 marca 1943. Spalenie wsi Chatyń.; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Wot tak - 01.11.2018
17:50 Studio Belsat - 01.11.2018
18:00 Studio Belsat - 01.11.2018
19:00 Obiektyw - 01.11.2018
19:25 Studio Belsat - 01.11.2018
19:45 Braciszek; dramat; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Pitbull - odc. 22; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:10 Studio Belsat - 01.11.2018
22:15 Studio Belsat - 01.11.2018
23:15 Obiektyw - 01.11.2018
23:40 Studio Belsat - 01.11.2018
24:00 Bez retuszu. - Obiad; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Daty prawdy - odc. 19.22 marca 1943. Spalenie wsi Chatyń.; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Zakończenie dnia

Eurosport 1 HD
6:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - 4. dzień
7:25 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
8:30 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
11:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
12:00 Spirit of Yachting - magazyn żeglarski
12:25 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
16:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
17:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
18:30 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Dausze - 2. wyścig
19:00 Wyścigi dronów: DR1 Champions Series
19:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
22:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
23:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:30 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
1:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off: DC United - Columbus Crew
3:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
4:30 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off

Eurosport 2 HD 2015
6:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
6:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
7:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
8:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
9:00 Freestyle motocross: Night of the Jumps w Kolonii - sporty ekstremalne
10:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada - najciekawsze fragmenty
11:30 Watts: Best of Winter Sports - magazyn sportowy
12:30 Freestyle motocross: Night of the Jumps w Kolonii - sporty ekstremalne
13:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
15:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
16:30 Freestyle motocross: Night of the Jumps w Kolonii - sporty ekstremalne
17:30 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Dausze - 2. wyścig
18:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
20:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
21:00 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
21:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
22:00 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy
23:30 Piłka nożna: MLS - mecz fazy play-off
0:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
0:30 Lekkoatletyka: Półmaraton w Nowym Jorku - lekkoatletyka
1:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
2:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Sölden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
3:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Dausze - 2. wyścig
3:30 Freestyle motocross: Night of the Jumps w Kolonii - sporty ekstremalne
4:30 Snooker: Turniej International Championship w Daqingu - mecz ćwierćfinałowy

Das Erste HD Corner-Logo 2015
5:30 ARD-Morgenmagazin
9:00 Tagesschau
9:05 Live nach Neun
9:55 Tagesschau
10:00 Katholischer Gottesdienst zu Allerheiligen: Übertragung aus der Jugendkirche eli.ja in Saarbrücken
11:00 Tagesschau
11:15 Wer weiß denn sowas?, odc. 325: mit Kai Pflaume
12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet: Leben & genießen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen, odc. 2765 - Fernsehserie
15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe, odc. 3029 - Fernsehserie
16:00 Tagesschau
16:10 Verrückt nach Camping, odc. 22 - Wolf im CampingrevierDokumentationsserie
17:00 Tagesschau
17:15 Brisant
18:00 Wer weiß denn sowas?, odc. 339: mit Kai Pflaume
18:50 In aller Freundschaft - Die Krankenschwestern, odc. 1 - Ins kalte WasserFernsehserie
19:45 Wissen vor acht - Mensch
19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau
20:15 Babylon Berlin, odc. 13 - Fernsehserie
21:00 Babylon Berlin, odc. 14 - Fernsehserie
21:45 Kontraste
22:15 Tagesthemen
22:45 extra 3: Das Satiremagazin mit Christian Ehring
23:30 Florian Schroeder live - Entscheidet euch!
0:15 Nachtmagazin
0:35 Babylon Berlin, odc. 13 - Fernsehserie
1:20 Babylon Berlin, odc. 14 - Fernsehserie
2:08 Tagesschau
2:10 Kommissar Beck - Die neuen Fälle, odc. 5 - Das MonsterAchtteilige Fernsehserie
3:35 extra 3
4:20 Brisant
4:58 Tagesschau
5:00 Kontraste

Arte 2017 logo
5:00 Dawno temu Mechaniczna pomarańcza - film dokumentalny
6:00 Christian Zacharias & Friends w La Roque d'Anthéron - koncert
6:45 Karambol - magazyn niemiecko-francuski
7:00 Nowoczesne zamki powietrzne, odc. 1/4 - serial dokumentalny
7:35 Express badaczy - magazyn popularnonaukowy
8:00 360°: Reportaż: Geo - Jordania, końska dynastia - reportaż
8:45 X
9:15 Światowe metropolie, odc. 5-ost. - serial dokumentalny
10:00 Uzależnieni od miłości - film dokumentalny
11:20 Roxalena - niewolnica na tronie sułtana - film dokumentalny
12:15 Pociągiem przez Norwegię - serial dokumentalny
12:45 ARTE Journal - magazyn informacyjny
13:00 360°: Reportaż Geo - Erytrea - osioł dla przyszłości - reportaż
14:00 Mieszkający ze zwierzetami, odc. 5-ost. - serial dokumentalny
14:45 Rozejm - dramat wojenny
16:20 God of Love - film krótkometrażowy
16:40 Młodzi zbieracze miodu w Jemenie - film dokumentalny
17:35 X
18:05 360°: Reportaż: Geo - Projektant mody z pustyni - reportaż
19:00 ARTE Journal - magazyn informacyjny
19:30 Podróże kanałami, odc. 5-ost. - serial dokumentalny
20:15 Trup na plaży - film kryminalny
21:45 Mężczyźni zagrożeni wymarciem - film dokumentalny
22:40 Katka - film dokumentalny
0:10 Krótkie spięcie - magazyn filmów krótkometrażowych
0:45 Global - magazyn międzynarodowy
1:10 Pociągiem przez zachodnią Turcję - serial dokumentalny
1:35 Program z kotem - magazyn reportaży
1:45 8 kobiet - thriller
3:30 Chłopak od delfinów - film dokumentalny

Mdr Fernsehen HD Logo 2017
6:00 Brisant
6:40 Kim Fisher entdeckt Schloss Wernigerode - tourismus
7:05 Planet Wissen - infomagazin
8:05 Sturm der Liebe, odc. 3028 - telenovela
8:53 MDR aktuell - nachrichten
8:55 Der Winzerkönig, odc. 8: Fatale Forderungen - dokudrama
9:40 Verrückt nach Meer, odc. 102: Die bunten Masken von Venedig - ethnologie
10:28 Länder kompakt - infomagazin
10:30 Elefant, Tiger & Co., odc. 289 - tier-dokumentation
10:55 MDR aktuell - nachrichten
11:00 MDR um 11 - regionalmagazin
11:45 In aller Freundschaft, odc. 737: Schwere Zeiten - arztserie
12:30 Liebe ist die halbe Miete - komödie
14:00 MDR um 2 - regionalmagazin
15:13 MDR aktuell - nachrichten
15:15 Gefragt - Gejagt, odc. 242 - quiz
16:00 MDR um 4 - regionalmagazin
16:30 MDR um 4 - regionalmagazin
17:00 MDR um 4: Abmahnung & Kündigung - Rechte und Pflichten von Arbeitnehmern - regionalmagazin
17:45 MDR aktuell - nachrichten
18:05 Wetter für 3 - wetterbericht
18:10 Brisant
18:54 Unser Sandmännchen - gute-nacht-geschichte
19:00 MDR SACHSENSPIEGEL - regionalmagazin
19:30 MDR aktuell - nachrichten
19:50 Außenseiter Spitzenreiter - unterhaltung
20:15 Voss & Team - infomagazin
21:00 Hauptsache gesund: Innovationen fürs Herz/Wirksamer Grippeschutz/Mit Glücksfutter durch den Winter - magazin
21:45 MDR aktuell - nachrichten
22:05 artour - magazin
22:35 Nah dran - Das Magazin für Lebensfragen: Die Geister, die ich rief - Von Wunderglauben und Seelenwanderung - infomagazin
23:03 MDR aktuell - nachrichten
23:05 Eberhard Cohrs: Der Kleene mit der großen Gusche - künstlerporträt
23:35 Anderson: Anatomie des Verrats - dokumentarfilm
1:03 MDR aktuell - nachrichten
1:05 Voss & Team - infomagazin
1:50 Hauptsache gesund - magazin
2:33 MDR aktuell - nachrichten
2:35 artour - magazin
3:05 Nah dran - Das Magazin für Lebensfragen: Die Geister, die ich rief - Von Wunderglauben und Seelenwanderung - infomagazin
3:35 Abenteuer Russland nonstop - Zu den Bären von Kamtschatka - tier-dokumentation
4:30 MDR SACHSENSPIEGEL - regionalmagazin
5:00 MDR SACHSEN-ANHALT HEUTE - regionalmagazin
5:30 MDR THÜRINGEN JOURNAL - regionalmagazin

NDR HD
6:00 Sesamstraße, odc. 2757 - kindersendung
6:20 mareTV kompakt - reportage
6:30 Rote Rosen, odc. 2763 - telenovela
7:20 Rote Rosen, odc. 2764 - telenovela
8:10 Sturm der Liebe, odc. 3027 - telenovela
9:00 Nordmagazin - regionalmagazin
9:30 Hamburg Journal - regionalmagazin
10:00 Schleswig-Holstein Magazin - regionalmagazin
10:30 buten un binnen-Extra - regionalmagazin
11:00 Hallo Niedersachsen - regionalmagazin
11:30 NaturNah: Der Schmetterlingsgärtner - Aufziehen statt Aufspießen! - menschen
12:00 Brisant classix - infomagazin
12:25 In aller Freundschaft, odc. 598: Schmerzhafte Einschnitte - arztserie
13:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte, odc. 8: Schein oder Sein - krankenhausserie
14:00 N R//Aktuell - nachrichten
14:15 die nordstory: Historische Gutshöfe in Niedersachsen - reportage
15:15 Gefragt - Gejagt - quiz
16:00 NDR//Aktuell - nachrichten
16:20 Mein Nachmittag: Auf'n Schnack/Gartentipps/Royalty oder Promigeschichten/Mode und Antikes/Süßes selbst gemacht/Quiz - talkshow
17:10 Leopard, Seebär & Co., odc. 98: Grundsanierung im Ottergehege - tier-dokumentation
18:00 Niedersachsen 18.00 - nachrichten
18:06 buten un binnen Sportblitz - nachrichten
18:13 buten un binnen Wetter - wetterbericht
18:15 Typisch!: Karin und die Bau-Schätze - menschen
18:45 DAS! - infomagazin
19:30 Hallo Niedersachsen - regionalmagazin
19:58 buten un binnen Wetter - wetterbericht
20:00 Tagesschau - nachrichten
20:15 mareTV: Die Grafschaft Yorkshire - An Englands Nordseeküste - land und leute
21:00 mareTV: Irlands wilder Westen: Connemara - landschaftsbild
21:45 NDR//Aktuell - nachrichten
22:00 Jenseits des Spiegels
23:30 Glaspuppen - thriller
1:05 Treckerfahrer dürfen das! DIE SHOW: Wer schlägt den Tietzer? - unterhaltung
2:20 Mein Norden - reportage
2:30 Tagesschau - Vor 20 Jahren: 02.11.1998 - reportage
2:45 Hallo Niedersachsen - regionalmagazin
3:15 Nordmagazin - regionalmagazin
3:45 Schleswig-Holstein Magazin - regionalmagazin
4:15 Hamburg Journal - regionalmagazin
4:45 buten un binnen regionalmagazin - regionalmagazin
5:15 DAS! - infomagazin

RBB Fernsehen HD 2017
5:30 tierisch gut!: Auf sanften Pfoten - tier-dokumentation
6:20 Rote Rosen, odc. 2764 - telenovela
7:10 Sturm der Liebe, odc. 3028 - telenovela
8:00 Brandenburg aktuell - nachrichten
8:30 Abendschau - nachrichten
9:00 In aller Freundschaft, odc. 810: Kleines Herz - arztserie
9:45 In aller Freundschaft - die jungen Ärzte, odc. 99: Liebesschmerz - krankenhausserie
10:35 Elefant, Tiger & Co., odc. 404: Halbstarke Gesellen - tier-dokumentation
11:25 Zoobabies, odc. 8 - tier-dokumentation
12:15 Expedition in die Heimat: Abtauchen im Fränkischen Seenland - land und leute
13:00 rbb24 - nachrichten
13:10 Verrückt nach Meer, odc. 188: Kängurus zum Kuscheln - ethnologie
14:00 ZDF-Mittagsmagazin - undefiniert
15:00 Planet Wissen: Rätsel Neandertaler - Warum starben sie aus? - infomagazin
16:00 rbb24 - nachrichten
16:15 Gefragt - Gejagt, odc. 226 - quiz
17:00 rbb24 - nachrichten
17:05 Elefant, Tiger & Co., odc. 405: Das Schreckgespenst - tier-dokumentation
17:55 Unser Sandmännchen - gute-nacht-geschichte
18:00 rbb UM6 - regionalmagazin
18:27 rbb wetter - wetterbericht
18:30 zibb - regionalmagazin
19:27 rbb wetter - wetterbericht
19:30 Abendschau - nachrichten
20:00 Tagesschau - nachrichten
20:15 Abendshow - show
21:00 Eine Woche Leben - Tropical Islands - reportage
21:45 rbb24 - nachrichten
22:00 Polizeiruf 110: Abwärts - krimireihe
23:30 Talk aus Berlin - gespräch
0:00 Nachthelle - drama
1:20 Abendschau - nachrichten
1:50 Brandenburg aktuell - nachrichten
2:20 zibb - regionalmagazin
3:20 SUPER.MARKT - ratgeber
4:05 rbb Praxis - magazin
4:50 rbb UM6 - regionalmagazin
5:20 Berliner Nächte - reportage

3sat HD
6:05 Element Wasser - reportage
7:00 Rund um die Ostsee - reportage
9:30 Die Hanse - geschichte
10:30 Aufbruch ins Ungewisse - zeitgeschichte
12:15 Seefahrer des Orients - reportage
13:45 Seefahrernation Portugal - geschichte
16:30 Handelswege übers Meer - reportage
18:00 Naturparadiese - natur und umwelt
20:00 Naturerbe in Gefahr - reportage
21:15 Metropolen am Meer - reportage
23:10 Traumstätten am Indischen Ozean - tourismus
0:55 Architektonische Wunder am Wasser - architektur
3:10 Die Ostsee von oben - dokumentarfilm
4:40 Tor zur Welt - stadtbild

VOX-Logo 2013
6:00 CSI: NY: Tiefes Grab - krimiserie
6:55 Verklag mich doch! - reality-soap
7:50 Verklag mich doch! - reality-soap
8:55 Verklag mich doch! - reality-soap
9:55 Verklag mich doch! - reality-soap
10:55 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?: Kathinka vs. Jessica - doku-soap
12:00 Shopping Queen: Motto in Wien: Hallo Herbst! Begrüße die Jahreszeit mit einem Look in den neuen Herbsttönen!, Tag 3: Meret - doku-soap
13:00 Zwischen Tüll und Tränen - doku-soap
14:00 Mein Kind, dein Kind - Wie erziehst du denn?, odc. 2: Zümrüt vs. Viola - doku-soap
15:00 Shopping Queen: Motto in Wien: Hallo Herbst! Begrüße die Jahreszeit mit einem Look in den neuen Herbsttönen!, Tag 4: Sophie - doku-soap
16:00 4 Hochzeiten und eine Traumreise: Tag 4: Sabrina, Ainring - doku-soap
17:00 Zwischen Tüll und Tränen - doku-soap
18:00 First Dates - Ein Tisch für zwei - dateshow
19:00 Das perfekte Dinner: Tag 4: Gerd, Zürich - koch-doku
20:00 Prominent! - infotainment
20:15 Gänsehaut - fantasyfilm
22:10 The Equalizer - actionfilm
0:50 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin: Skrupellose Verlierer - doku-soap
1:40 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin: Rätselhafte Gene - doku-soap
2:25 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin: Tod im Rotlichtmilieu - doku-soap
3:15 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin: Feuer und Flamme - doku-soap
4:05 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin: Rekonstruktion des Todes - doku-soap
5:10 CSI: NY: Geschöpfe der Nacht - krimiserie

640px-WDR Fernsehen HD Logo 2016
6:20 Lokalzeit aus Bonn - regionalmagazin
6:50 Lokalzeit aus Duisburg - regionalmagazin
7:20 Aktuelle Stunde - nachrichten
8:05 Erlebnisreisen - tourismus
8:15 Beste Heimathäppchen - regional, lecker, einfach!: Suppen und Eintöpfe: Löffelstars aus NRW - essen und trinken
8:30 Der Herbst ist da!: Alte Sitten und Bräuche in Rheinland und Westfalen - reportage
9:15 Utta Danella - Mit dir die Sterne sehen - tv-melodram
10:45 Das Glück ist eine Katze - tv-komödie
12:15 Tür an Tür - tv-komödie
13:45 Abenteuer Erde: Urwald von morgen - Nationalpark Eifel - landschaftsbild
14:30 Der Westen ŕ la carte: Am Niederrhein und im Sauerland - essen und trinken
16:00 Die besten Städtetrips 2018 mit Tamina Kallert - tourismus
17:30 Heimatabend Mülheim an der Ruhr - reportage
18:15 Verborgene Orte - reportage
18:45 Aktuelle Stunde - nachrichten
19:30 Lokalzeit-Geschichten - regionalmagazin
20:00 Tagesschau - nachrichten
20:15 Tatort: Ätzend - krimireihe
21:45 Carolin Kebekus: PussyTerror TV: Best of 2018 - comedyshow
22:30 Carolin Kebekus: PussyTerror TV: Best of 2017 - comedyshow
23:15 Jürgen Becker Solo - 'Ja, was glauben Sie denn?, odc. 1 - kabarett und satire
0:15 Jürgen Becker Solo - 'Ja, was glauben Sie denn?, odc. 2 - kabarett und satire
1:15 Carolin Kebekus: PussyTerror TV: Best of 2018 - comedyshow
2:00 Erlebnisreisen - tourismus
2:05 Heimatabend Mülheim an der Ruhr - reportage
2:50 Tatort: Ätzend - krimireihe
4:20 Abenteuer Erde: Urwald von morgen - Nationalpark Eifel - landschaftsbild
5:05 Der Herbst ist da!: Alte Sitten und Bräuche in Rheinland und Westfalen - reportage
5:50 Lokalzeit-Geschichten - regionalmagazin

ZDF HD Logo
5:30 ARD-Morgenmagazin - Magazin
9:00 Heute Xpress - Nachrichten
9:05 Volle Kanne: Schicht im Schacht - zum Ende des Steinkohlebergbaus - Magazin
10:30 Notruf Hafenkante: Scheißtag - Serie
11:15 SOKO Stuttgart: Häuslebauer - Serie
12:00 Heute - Nachrichten
12:10 Drehscheibe - Magazin
13:00 ZDF-Mittagsmagazin - Magazin
14:00 Heute - in Deutschland - Magazin
14:15 Die Küchenschlacht - Information/Unterhaltung
15:00 Heute Xpress - Nachrichten
15:05 Bares für Rares - Information/Unterhaltung
16:00 Heute - in Europa - Magazin
16:10 Die Rosenheim-Cops: Das verschwundene Dorf - Serie
17:00 Heute - Nachrichten
17:10 Hallo Deutschland mondän: London - Luxus-Leben maßgeschneidert - Magazin
17:45 Ein guter Grund zu feiern - Meditation
18:00 SOKO Stuttgart: Scheitern ist geil - Serie
19:00 Heute - Nachrichten
19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante: Letzter Schritt - Serie
20:15 Team Alpin: Endlich wieder wir - Reihe
21:45 Heute journal - Magazin
22:15 Maybrit illner - Talkshow
23:15 Markus Lanz - Talkshow
0:30 Heute+ - Magazin
0:45 Team Alpin: Endlich wieder wir - Reihe
2:15 Die Spezialisten - Im Namen der Opfer: Der Verrat - Serie
3:00 Notruf Hafenkante: Letzter Schritt - Serie
3:45 SOKO Stuttgart: Scheitern ist geil - Serie
4:25 Deutschland von oben
4:30 Die Rosenheim-Cops: Das verschwundene Dorf - Serie
5:15 Ein guter Grund zu feiern - Meditation

MTV Music Europe
6:00 MTV Nie mów do mnie rano - program muzyczny
8:00 MTV Hits - program muzyczny
11:00 MTV Hits - program muzyczny
13:00 MTV Polska lista - program muzyczny
14:00 MTV Hits - program muzyczny
16:00 Moje MTV - program muzyczny
17:00 MTV US Top 10 - program muzyczny
18:00 MTV 3 z 1 - program muzyczny
19:00 MTV Hits - program muzyczny
21:00 MTV Hits - program muzyczny
22:00 MTV 100% Music - program muzyczny
2:00 MTV 24/7 - program muzyczny

Eska TV logo
6:00 Słoiki - serial paradokumentalny
7:00 Eska TV info - program informacyjny
7:05 Słoiki - serial paradokumentalny
8:00 Eska TV info - program informacyjny
8:05 Przesłuchanie - program rozrywkowy
9:00 Nagrywarka - program rozrywkowy
10:00 Hity na czasie - program muzyczny
14:00 Szybkie strzały - program rozrywkowy
15:00 Co się słucha? - program muzyczny
16:00 10 hitów 1 po 2 - program muzyczny
17:00 10 hitów 1 po 2 - program muzyczny
18:00 Hity na czasie - program muzyczny
19:00 Miejska lista - program muzyczny
20:00 The best of ESKA - program rozrywkowy
21:00 Impreska - program muzyczny
22:55 Eska TV info - program informacyjny
23:00 Impreska - program muzyczny
0:00 Polska noc - program muzyczny

Discovery Life HD
6:00 Słodki biznes: Atak huraganu Sandy - serial dokumentalny
6:25 Wiza na miłość (1) - reality show
7:10 Wzrost ponad miarę: Wysoki dziwoląg - reality show
8:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów: Walka o prawo do ślubu - serial dokumentalny
9:00 Masterchef: Gordon Ramsay: Największe hity Gordona - magazyn kulinarny
10:00 Słodki biznes: College, wiśnie i wyzwania - serial dokumentalny
10:30 Słodki biznes: Słodki kurczak i słodka zemsta - serial dokumentalny
11:00 Wyzwanie - pierwsze dziecko: Dramat w przedszkolu - serial dokumentalny
12:00 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie 2: Oczekuj nieoczekiwanego - program rozrywkowy
14:00 Masterchef: Gordon Ramsay: Najlepsza jedenastka w akcji - magazyn kulinarny
15:00 Słodki biznes: Znowu w drodze - serial dokumentalny
15:30 Słodki biznes: Bicepsy i urodziny - serial dokumentalny
16:00 Wzrost ponad miarę: Najwyższa pacjentka - reality show
17:00 Wielkie wesela amerykańskich Romów: Wyklęta synowa - serial dokumentalny
18:00 In vitro: Szansa na szczęście (3) - serial dokumentalny
19:00 Słodki biznes: Tydzień Floty, pomyłka Mary i zepsuta winda - serial dokumentalny
19:30 Słodki biznes: Dzień Ojca i niespodzianka dla Buddy'ego - serial dokumentalny
20:00 Premiera: Wiza na miłość: pierwsze spotkanie 2: Rzeczy, które robimy z miłości - program rozrywkowy
22:00 Trzy noce z duchami: Szpital w Okręgu Randolph - serial dokumentalny
23:00 Goście z zaświatów: Trup w wodzie - serial dokumentalny
0:00 Wyspa miłości (29) - reality show
1:00 Seks-wypadki: Wielkie sekrety - serial dokumentalny
2:00 Schudnę dla ciebie: Vanessa - serial dokumentalny
3:00 Mali ludzie, wielka rodzina: Moich dwóch ojców - serial dokumentalny
3:50 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Język miłości - program rozrywkowy
4:40 Ciąża z zaskoczenia: Dziecko w misce - serial dokumentalny
5:10 Córka inna niż wszystkie (8) - serial dokumentalny

NOWA TV POL
6:00 Tu i Teraz (43) - program publicystyczny
6:15 24 godziny online.pl - program informacyjny
6:50 Mini Pod lupą: Jak produkuje się polar? (2) - cykl felietonów
6:55 Słoiki: Kariera (1) - serial paradokumentalny
7:55 Polska z lotu ptaka - cykl dokumentalny
8:25 Redakcja: Dział Śledczy: Mieszkanie do wynajęcia (1) - serial paradokumentalny
9:25 Fabryka domowych przedmiotów (9) - serial dokumentalny
9:55 Fabryka domowych przedmiotów (10) - serial dokumentalny
10:30 Wielka bitwa Asterixa - film animowany, Francja/RFN 1989
12:00 Robota na weekend: Salon Asi (2) - program rozrywkowy
12:30 Wielkie przeprowadzki: Przenosiny starożytnego Egiptu (6) - serial dokumentalny
13:30 Nagie miasto: Los Angeles, miasto trzęsień ziemi (8) - serial dokumentalny
14:30 Wojny magazynowe (1) - reality show
14:55 Wojny magazynowe (2) - reality show
15:25 Renowacja... czas start! (1) - program rozrywkowy
15:55 Księżna Diana o sobie - film dokumentalny, USA 2017
18:30 Premiera: 24 godziny online.pl - program informacyjny
18:55 Premiera: Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:00 Fabryka domowych przedmiotów (11) - serial dokumentalny
19:25 Fabryka domowych przedmiotów (12) - serial dokumentalny
19:55 Smaki Agaty (1) - magazyn kulinarny
20:00 Strangerland - thriller, Irlandia/Australia 2015
22:15 Uprowadzona Alice Creed - thriller, Wielka Brytania 2009
0:30 24 godziny online.pl - program informacyjny
0:55 Prognoza pogody - magazyn informacyjny
1:00 Amerykańska księga tajemnic (7) - serial dokumentalny
1:55 Jak seks zmienił świat (9) - serial dokumentalny
2:50 Nowa Rewia Kabaretowa: Formacja Chatelet (1) - program rozrywkowy
4:00 Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz (28) - serial paradokumentalny
5:00 Redakcja: Dział Śledczy: Śmierć dziennikarza (27) - serial paradokumentalny

HGTV
6:00 Maja w ogrodzie 12 (14) - magazyn ogrodniczy
6:30 Maja w ogrodzie 12 (15) - magazyn ogrodniczy
7:00 Stary dom, nowe wnętrze (12/45) - program rozrywkowy
8:00 Szaleństwo minidomów (13/20) - program rozrywkowy
8:30 Szaleństwo minidomów (14/20) - program rozrywkowy
9:00 Domowe rewolucje 2 (1) - program rozrywkowy
10:00 Domowe rewolucje 3 (4/8) - program rozrywkowy
11:00 Zgłoś remont 3 (8) - program rozrywkowy
12:00 Zgłoś remont (3) - program rozrywkowy
13:00 Zgłoś remont (5) - program rozrywkowy
14:00 Polowanie na ogród (4) - program rozrywkowy
14:30 Polowanie na ogród (1) - program rozrywkowy
15:00 Polowanie na ogród (2) - program rozrywkowy
15:30 Polowanie na ogród (3) - program rozrywkowy
16:00 Dorota was urządzi! (1/12) - program rozrywkowy
16:45 Dorota was urządzi! (2/12) - program rozrywkowy
17:30 Dorota was urządzi! (3/12) - program rozrywkowy
18:15 Dorota was urządzi! (4/12) - program rozrywkowy
19:00 Dorota was urządzi! (5/12) - program rozrywkowy
19:45 Dorota was urządzi! (6/12) - program rozrywkowy
20:30 Dorota was urządzi! (7/12) - program rozrywkowy
21:15 Dorota was urządzi! (8/12) - program rozrywkowy
22:00 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 (9) - program rozrywkowy
22:30 House Hunters - Poszukiwacze domów 4 (2) - program rozrywkowy
23:00 House Hunters - Poszukiwacze domów 3 (2) - program rozrywkowy
23:30 Łowcy domów do remontu 13 (4) - program rozrywkowy
0:30 Zyskowny remont (9) - reality show
1:30 Maja w ogrodzie 12 (33) - magazyn ogrodniczy
2:00 Maja w ogrodzie 11 (45) - magazyn ogrodniczy
2:30 Maja w ogrodzie 13 (40) - magazyn ogrodniczy
3:00 Maja w ogrodzie 9 (12) - magazyn ogrodniczy
3:30 Maja w ogrodzie 10 (64) - magazyn ogrodniczy
4:00 Maja w ogrodzie 12 (33) - magazyn ogrodniczy
4:30 Maja w ogrodzie 11 (45) - magazyn ogrodniczy
5:00 Maja w ogrodzie 13 (42) - magazyn ogrodniczy

ONTV
6:00 Wake up man
8:00 VJ ALL BAN
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 Morning dog
12:00 Nice day
18:00 Stop klatka VDJ
18:15 vdj ontv live by Jago
21:00 Stop klatka VDJ
21:15 Good night man
23:00 Stop klatka VDJ
23:15 by Kamyk

National Geographic HD
6:00 Katastrofa w przestworzach: Śmiertelna cisza (1) - serial dokumentalny
7:00 Fabryki smaku: Tona pstrąga (15) - serial dokumentalny
7:30 Fabryki smaku: Owsiane śledztwo (16) - serial dokumentalny
8:00 Megafabryki: Helikoptery Apache (4) - serial dokumentalny
9:00 Bractwo Aryjskie - film dokumentalny, USA 2007
10:00 Przyczyny katastrof lotniczych: Zabójcza pogoda (3) - serial dokumentalny
11:00 Katastrofa w przestworzach: Samobójca za sterami (7) - serial dokumentalny
12:00 Premiera: Fabryki smaku: Jak u mamy (17) - serial dokumentalny
12:30 Premiera: Fabryki smaku: Moc mąki (18) - serial dokumentalny
13:00 Architekci antycznego świata - film dokumentalny, USA 2018
14:00 Ewolucja w kilku odsłonach: Przetrwać za wszelką cenę (2) - film dokumentalny, Niemcy 2016
15:00 Koszmarna wyprawa: Wenezuelski dramat (1) - serial dokumentalny
16:00 Sensacje XX wieku: Własow (6) - program historyczny
17:00 Przyczyny katastrof lotniczych: Małe samoloty - duże problemy (2) - serial dokumentalny
18:00 Katastrofa w przestworzach: Milczący samolot (8) - serial dokumentalny
19:00 Fabryki smaku: Jak u mamy (17) - serial dokumentalny
19:30 Fabryki smaku: Moc mąki (18) - serial dokumentalny
20:00 Tuż przed tragedią: Katastrofa w rafinerii w Teksasie (12) - serial dokumentalny
21:00 Premiera: Najniebezpieczniejsze drogi świata: Mali - droga przez piekło (1) - serial dokumentalny
22:00 Premiera: Koszmarna wyprawa: Ocaleni: Meksykański koszmar (8) - serial dokumentalny
23:00 Katastrofa w przestworzach: Tragedia w Amsterdamie (3) - serial dokumentalny
0:00 Katastrofa w przestworzach: Niebezpieczna przesyłka (4) - serial dokumentalny
1:00 Katastrofa w przestworzach: Niki Lauda: Tragedia w powietrzu (2) - serial dokumentalny
2:00 Ekskluzywny rejs (2) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2017
3:00 Niezniszczalni: Niemowlę w zderzeniu z samochodem (3) - serial dokumentalny
4:00 Wielkie konstrukcje: Supertankowiec (25) - serial dokumentalny
5:00 Katastrofa w przestworzach: Sprzeczne opinie (3) - serial dokumentalny

TV5Monde logo
4:00 Tv5monde, Le Journal - program informacyjny
4:20 Météo - program informacyjny
4:23 Une Brique Dans Le Ventre - magazyn
4:53 C Dans L'air - magazyn
6:00 Tv5monde, Le Journal - program informacyjny
6:10 L'invité - magazyn
6:18 Le Journal De L'économie - program informacyjny
6:22 Météo - program informacyjny
6:30 Télématin - magazyn
7:00 Télématin - magazyn
7:30 Télématin - magazyn
7:46 L'invité - magazyn
8:00 Le Journal De Radio-canada - program informacyjny
8:22 Tv5monde, Le Journal - program informacyjny
8:38 Mediterraneo - program informacyjny
9:06 Jardins Et Loisirs - magazyn
9:33 Les P'tits Plats De Babette - magazyn
10:00 Chroniques D'en Haut - magazyn
10:30 L'épicerie - magazyn
11:00 Tv5monde, Le Journal - program informacyjny
11:14 Météo - program informacyjny
11:18 Plus Belle La Vie, odc. 2993
11:45 Tout Le Monde Veut Prendre Sa Place - program rozrywkowy
12:32 Urgences A Davos, odc. 4
13:16 Le Dessous Des Cartes - serial dokumentalny
13:30 Le Journal De La Rtbf - program informacyjny
14:03 Mémoires Vives, odc. 7
14:46 Mémoires Vives, odc. 8
15:33 Pardonnez-moi - serial
16:00 Cut - serial
16:28 Questions Pour Un Champion - program rozrywkowy
17:00 Questions A La Une - magazyn
18:00 64' Le Monde En Français - 1re Partie - program informacyjny
18:23 Le Journal De L'économie - program informacyjny
18:26 Météo - program informacyjny
18:30 L'invité - magazyn
18:38 Envoyé Spécial - magazyn
20:30 Le Journal De France 2 - program informacyjny
20:56 Météo - program informacyjny
21:00 Nos Héros Sont Morts Ce Soir - film
22:42 Le Journal De La Rts - program informacyjny
23:15 Météo - program informacyjny
23:16 La Grande Librairie - magazyn
0:51 Tv5monde, Le Journal Afrique - program informacyjny
1:18 300 Millions De Critiques - magazyn
2:15 Tv5monde, Le Journal - program informacyjny
2:36 Météo - program informacyjny
2:41 Le Point - magazyn
3:33 Les Vingt Chefs-d'oeuvre De La Nature - serial dokumentalny

TVN Fabuła HD
6:00 ShortStory: Janusz Józefowicz (5) - program kulturalny
6:10 Brzydula (107) - serial komediowy
6:45 Brzydula (108) - serial komediowy
7:20 Magda M. (1) - serial obyczajowy
8:20 Teraz albo nigdy! (11) - serial obyczajowy
9:20 Detektywi (893) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Lekarze (1) - serial obyczajowy
11:00 Szkoła filmowa: Andrzej Chyra, część 1 (1) - magazyn filmowy
11:30 Na Wspólnej (1512) - serial obyczajowy
12:05 Na Wspólnej (1513) - serial obyczajowy
12:40 Magda M. (2) - serial obyczajowy
13:40 Lekarze (2) - serial obyczajowy
14:40 Dziewczyny z Hollywood (11/16) - program rozrywkowy
14:55 Plan w plan (1) - program rozrywkowy
15:05 ShortStory: Jan Englert (6) - program kulturalny
15:10 Detektywi (895) - serial fabularno-dokumentalny
15:45 Tajemniczy ogród - film familijny, Wielka Brytania/USA 1993
17:55 Odlot - film animowany, USA 2009
20:00 Bez mojej zgody - dramat obyczajowy, USA 2009
22:20 Słodki listopad - melodramat, USA 2001
0:45 ShortStory: Jacek Braciak (7) - program kulturalny
0:50 Small talk z Anią: Secret in their eyes (25) - magazyn
0:55 Szkoła filmowa: Arkadiusz Jakubik, część 1 (33) - magazyn filmowy
1:30 Szkoła filmowa: Arkadiusz Jakubik, część 2 (34) - magazyn filmowy
2:05 Ukryta prawda (543) - serial paradokumentalny
3:05 Ukryta prawda (544) - serial paradokumentalny
4:05 Ukryta prawda (545) - serial paradokumentalny
5:05 Kocham. Enter (18) - serial paradokumentalny

13 Ulica HD
6:00 Napisała: Morderstwo 10: Pora umierać (16) - serial kryminalny
7:00 Zabójcze umysły 3: Prawdziwa noc (10) - serial kryminalny
8:00 Zabójcze umysły 3: Wypaczony (14) - serial kryminalny
9:00 Kobra - oddział specjalny 20: Krwawa forsa (11) - serial sensacyjny
10:00 Kobra - oddział specjalny 20: Bunt (12) - serial sensacyjny
11:00 Dowody zbrodni 4: Skradzione życie (15) - serial kryminalny
12:00 Dowody zbrodni 4: Bądź wola twoja (16) - serial kryminalny
13:00 Mentalista 2: Krew na odznace (3) - serial kryminalny
14:00 Mentalista 2: Krwawa groźba (4) - serial kryminalny
15:00 Zabójcze umysły 3: Siła wyższa (15) - serial kryminalny
16:00 Zabójcze umysły 3: Słoniowa pamięć (16) - serial kryminalny
17:00 Kobra - oddział specjalny 20: Bezkresna agonia (13) - serial sensacyjny
18:00 Kobra - oddział specjalny 20: Pojedynek w dziczy (14) - serial sensacyjny
19:00 Mentalista 2: Krwawa groźba (4) - serial kryminalny
20:00 Mentalista 2: Czerwona zjawa (5) - serial kryminalny
21:00 Mentalista 2: Czarne złoto, czerwona krew (6) - serial kryminalny
22:00 Terminator 2: Dzień sądu - film SF, Francja/USA 1991
0:45 Dowody zbrodni 4: Skradzione życie (15) - serial kryminalny
1:40 Dowody zbrodni 4: Bądź wola twoja (16) - serial kryminalny
2:35 Zabójcze umysły 3: Siła wyższa (15) - serial kryminalny
3:30 Zabójcze umysły 3: Słoniowa pamięć (16) - serial kryminalny
4:20 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar: Półprofesjonalny (15) - serial sensacyjny
5:10 Napisała: Morderstwo 10: Pora umierać (16) - serial kryminalny

Deutsche Welle symbol 2012
6:00 DW News - nachrichten
6:02 Business - reportage
6:15 Egon Schiele - reportage
7:00 DW News - nachrichten
7:30 Conflict Zone - reportage
8:00 DW News - nachrichten
8:30 Tomorrow Today - wissenschaft
9:00 DW News - nachrichten
9:30 Conflict Zone - reportage
10:00 DW News - nachrichten
10:15 Zero Tolerance - Bangladesh: The Dawn of Islamism - reportage
11:00 DW News - nachrichten
11:30 Euromaxx - magazin
12:00 DW News - nachrichten
12:15 Business - reportage
12:30 Focus on Europe - reportage
13:00 DW News - nachrichten
13:30 Conflict Zone - reportage
14:00 DW News - nachrichten
14:15 Business - reportage
14:30 Euromaxx - magazin
15:00 DW News - nachrichten
16:00 DW News - nachrichten
16:15 1648: The Long Road to Peace - How the 30 Years' War was Ended, odc. 2 - geschichte
17:00 DW News - nachrichten
17:30 In Good Shape - dokumentation
18:00 DW News - nachrichten
18:15 Business - reportage
18:30 Quadriga - talkshow
19:00 DW News - nachrichten
20:00 DW News - nachrichten
20:15 A Billion-Dollar Headache - reportage
21:00 DW News - nachrichten
21:30 The Day - nachrichten
22:00 DW News - nachrichten
22:15 Kino - kinomagazin
22:30 Quadriga - talkshow
23:00 DW News - nachrichten
23:02 The Day - nachrichten
23:30 Euromaxx - magazin
0:00 DW News - nachrichten
0:02 Business - reportage
0:15 Treasures of the World: Cuzco: City of the Incas, City of the Spanish, Peru - reportage
0:30 Kick off! Life
1:00 DW News - nachrichten
1:02 The Day - nachrichten
1:30 Euromaxx - magazin
2:00 DW News - nachrichten
2:02 Business - reportage
2:15 A Billion-Dollar Headache - reportage
3:00 DW News - nachrichten
3:02 The Day - nachrichten
3:30 Kick off! Life
4:00 DW News - nachrichten
4:02 Business - reportage
4:15 Europe in Concert: Until the Ribbon Breaks - talk und musik
5:00 DW News - nachrichten
5:02 The Day - nachrichten
5:30 Quadriga - talkshow

Bloomberg Television
7:00 Bloomberg Daybreak: Europe - program ekonomiczny
10:00 Bloomberg Surveillance - program ekonomiczny
12:00 Bloomberg Daybreak: Americas - program ekonomiczny
14:00 Bloomberg Markets: The Open - program ekonomiczny
15:00 Bloomberg Markets: Americas - program ekonomiczny
17:00 Bloomberg Markets: Balance of Power - program ekonomiczny
18:00 Bloomberg Technology - program ekonomiczny
19:00 Bloomberg Markets: The Close - program ekonomiczny
20:00 The David Rubenstein Show: Michael Milken - program ekonomiczny
21:00 What'd You Miss? - program ekonomiczny
22:00 BLOOMBERG TECHNOLOGY - program ekonomiczny
23:00 Bloomberg Daybreak: Australia - program ekonomiczny
0:00 Bloomberg Daybreak: ASIA - program ekonomiczny
1:00 Bloomberg Daybreak Asia - program ekonomiczny
2:00 Bloomberg Markets: China Open - program ekonomiczny
3:00 Bloomberg Markets: Asia - program ekonomiczny
5:00 Best of Bloomberg Daybreak: Middle East - program ekonomiczny

BBC World News logo (box)
6:00 The Briefing
6:30 Business Briefing
6:45 The Briefing
7:00 The Briefing
7:30 Business Briefing
7:45 The Briefing
8:00 BBC World News
8:30 BBC World News
8:45 World Business Report
9:00 Click
9:30 BBC Business Live
10:00 BBC World News
10:30 HARDtalk
11:00 GMT
11:30 Witness
12:00 GMT
12:30 World Business Report
12:45 Sport Today
13:00 GMT
13:30 GMT
14:00 Impact
14:30 Impact
15:00 Impact
15:30 Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00 Impact
16:30 HARDtalk
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 Global with Matthew Amroliwala
18:00 Global with Matthew Amroliwala
18:30 Focus on Africa
19:00 Global with Matthew Amroliwala
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today
20:00 Beyond 100 Days
20:30 Beyond 100 Days
21:00 Outside Source
21:30 HARDtalk
22:00 BBC World News America
22:30 BBC World News America
23:00 Outside Source
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
0:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 Newsday
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 Asia Business Report
3:45 Sport Today
4:00 BBC World News
4:30 Our World
5:00 BBC World News
5:30 HARDtalk

CNN (2014)
6:00 CNN Newsroom
9:30 Destination Abu Dhabi
10:00 CNN Newsroom
10:30 Passion to Portfolio
11:00 New Day
12:00 CNN Talk
12:30 World Sport
13:00 News Stream (with World Sport)
14:00 First Move with Julia Chatterley
15:00 International Desk (with World Sport)
16:00 Connect the World with Becky Anderson
17:00 The Express
17:30 Passion to Portfolio
18:00 Amanpour
19:00 Hala Gorani Tonight
20:00 Quest Means Business
21:00 The Lead with Jake Tapper
22:00 CNN Today
22:30 World Sport
23:00 CNN Today (with World Sport)
1:00 Anderson Cooper 360
2:00 Cuomo Prime Time
3:00 CNN Tonight with Don Lemon
4:00 Amanpour
5:00 CNN Newsroom (with World Sport)

France 24
6:00 News - program informacyjny
6:22 More News - program informacyjny
6:30 News - program informacyjny
6:46 Focus - program informacyjny
6:51 Sports - program sportowy
7:00 News - program informacyjny
7:22 In The Press - program informacyjny
7:30 News - program informacyjny
7:46 Global Grid - program informacyjny
7:51 Focus - program informacyjny
8:00 News - program informacyjny
8:17 Business - program ekonomiczny
8:22 More News - program informacyjny
8:30 News - program informacyjny
8:40 Perspective - program informacyjny
8:46 Focus + Sports - program informacyjny
9:00 News - program informacyjny
9:17 Business - program ekonomiczny
9:22 In The Press - program informacyjny
9:30 News - program informacyjny
9:46 Focus - program informacyjny
9:51 A la carte - program informacyjny
10:00 News - program informacyjny
10:10 Middle East Matters - program informacyjny
10:22 The Observers - program informacyjny
10:30 News - program informacyjny
10:41 Sports - program sportowy
10:46 Access Asia - program informacyjny
11:00 News - program informacyjny
11:15 Tech 24 - program informacyjny
11:30 News - program informacyjny
11:45 The France 24 Interview - program informacyjny
12:00 News - program informacyjny
12:16 Encore! - program informacyjny
12:30 News - program informacyjny
12:45 People and Profit - program informacyjny
13:00 News - program informacyjny
13:16 Business - program ekonomiczny
13:21 In The Press - program informacyjny
13:30 News - program informacyjny
13:46 French Connections - program informacyjny
13:52 Sports - program sportowy
14:00 News - program informacyjny
14:16 Culture Critics - program informacyjny
14:21 Sports - program sportowy
14:30 News - program informacyjny
14:46 Focus - program informacyjny
14:51 More News - program informacyjny
15:00 News - program informacyjny
15:15 The Observers - program informacyjny
15:21 French Connections - program informacyjny
15:30 News - program informacyjny
15:45 The France 24 Interview - program informacyjny
16:00 News - program informacyjny
16:15 Inside The Americas - program informacyjny
16:30 News - program informacyjny
16:45 People and Profit - program informacyjny
17:00 News - program informacyjny
17:15 Encore! - program informacyjny
17:30 News - program informacyjny
17:45 Across Africa - program informacyjny
18:00 News - program informacyjny
18:16 Top Story - program informacyjny
18:30 News - program informacyjny
18:46 Business - program ekonomiczny
18:51 Sports - program sportowy
19:00 News - program informacyjny
19:10 The Debate - program informacyjny
19:32 The Debate - program informacyjny
20:00 News - program informacyjny
20:16 Business - program ekonomiczny
20:21 Sports - program sportowy
20:30 News - program informacyjny
20:46 Media Watch - program informacyjny
20:51 Focus - program informacyjny
21:00 News - program informacyjny
21:18 Business - program ekonomiczny
21:30 News - program informacyjny
21:46 Eye On Africa - program informacyjny
22:00 News - program informacyjny
22:16 Business - program ekonomiczny
22:21 Media Watch - program informacyjny
22:30 News - program informacyjny
22:46 Eye On Africa - program informacyjny
23:00 News - program informacyjny
23:16 Business + Media Watch - program informacyjny
23:30 News - program informacyjny
23:46 Sports - program sportowy
23:51 Focus - program informacyjny
0:00 News - program informacyjny
0:11 The Debate - program informacyjny
0:32 The Debate - program informacyjny
1:00 News - program informacyjny
1:15 Focus - program informacyjny
1:20 Sports - program sportowy
1:25 News - program informacyjny
1:30 News - program informacyjny
1:45 Encore! - program informacyjny
2:00 News - program informacyjny
2:15 People and Profit - program informacyjny
2:30 News - program informacyjny
2:45 Eye On Africa - program informacyjny
2:55 News - program informacyjny
3:00 News - program informacyjny
3:11 The Debate - program informacyjny
3:32 The Debate - program informacyjny
4:00 News - program informacyjny
4:15 The Observers - program informacyjny
4:21 Down to Earth - program informacyjny
4:30 News - program informacyjny
4:45 Access Asia - program informacyjny
5:00 News - program informacyjny
5:15 Eye On Africa - program informacyjny
5:25 News - program informacyjny
5:30 News - program informacyjny
5:46 Encore! - program informacyjny

Epic Drama
6:10 Detektyw Murdoch 3: Wisielec (11/13) - serial kryminalny
6:55 Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Krew na kierownicy (7) - serial kryminalny
8:10 Endeavour: Sprawy młodego Morsa 3: Koda (4-ost.) - serial kryminalny
10:05 Katarzyna Wielka (7) - serial dokumentalny
11:15 Poldark. Wichry losu (1/8) - serial historyczny
12:30 Detektyw Murdoch 3: Wisielec (11/13) - serial kryminalny
13:30 Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Krew na kierownicy (7) - serial kryminalny
14:40 Endeavour: Sprawy młodego Morsa 4: Gra (1) - serial kryminalny
16:35 Katarzyna Wielka (7) - serial dokumentalny
17:40 Poldark. Wichry losu (1/8) - serial historyczny
18:55 Premiera: Detektyw Murdoch 3: Fotograf (12/13) - serial kryminalny
19:55 Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Krew Joanny Szalonej (8) - serial kryminalny
21:00 Premiera: Babilon Berlin (3) - serial kryminalny
22:00 Rasputin (3) - serial historyczny
23:00 Poldark. Wichry losu (1/8) - serial historyczny
0:20 Szpiedzy Waszyngtona 2: Proch, zdrada i spiski (10-ost.) - serial wojenny
1:15 Babilon Berlin (3) - serial kryminalny
2:05 Poldark. Wichry losu (1/8) - serial historyczny
3:05 Katarzyna Wielka (7) - serial dokumentalny
4:00 Detektyw Murdoch 3: Fotograf (12/13) - serial kryminalny
5:00 Zagadki kryminalne panny Fisher 2: Krew Joanny Szalonej (8) - serial kryminalny

Aljazeera eng
6:00 News Live
6:30 Witness - program informacyjny
7:00 Al Jazeera Correspondent
8:00 News Live
8:30 Inside Story - program informacyjny
9:00 News Live
9:30 The Stream
10:00 News Live
10:30 Fault Lines - program informacyjny
11:00 Newshour
12:00 News Live
12:30 Inside Story - program informacyjny
13:00 Witness - program informacyjny
14:00 Newshour
15:00 News Live
15:30 The Stream
16:00 newsgrid
17:00 News Live
17:30 AJ Selects
18:00 News Live
18:30 Inside Story - program informacyjny
19:00 Newshour
20:00 News Live
20:30 The Stream
21:00 Al Jazeera Correspondent
22:00 Newshour
23:00 News Live
23:30 101 East - program informacyjny
0:00 Newshour
1:00 News Live
1:30 Inside Story - program informacyjny
2:00 Witness - program informacyjny
3:00 Newshour
4:00 News Live
4:30 Fault Lines - program informacyjny
5:00 News Live
5:30 The Stream

Russia-today-logo
6:00 Headline News - program informacyjny
6:29 Documentary - program informacyjny
7:00 Headline News - program informacyjny
7:29 Documentary - program informacyjny
8:00 Headline News - program informacyjny
8:29 Watching the Hawks - News - program informacyjny
9:00 Headline News - program informacyjny
9:29 Boom Bust - News - program informacyjny
10:00 Headline News - program informacyjny
10:29 Going Underground - News - program informacyjny
11:00 Headline News - program informacyjny
11:29 Cross Talk - Talk Show - program informacyjny
12:00 Headline News - program informacyjny
12:29 Documentary - program informacyjny
13:00 Headline News - program informacyjny
13:29 Watching the Hawks - News - program informacyjny
14:00 Headline News - program informacyjny
14:29 Boom Bust - News - program informacyjny
15:00 Headline News - program informacyjny
15:29 Going Underground - News - program informacyjny
16:00 Headline News - program informacyjny
16:29 Cross Talk - Talk Show - program informacyjny
17:00 Headline News - program informacyjny
17:29 Documentary - program informacyjny
18:00 Headline News - program informacyjny
18:29 Watching the Hawks - News - program informacyjny
19:00 Headline News - program informacyjny
19:29 Boom Bust - News - program informacyjny
20:00 Headline News - program informacyjny
20:29 Going Underground - News - program informacyjny
21:00 Headline News - program informacyjny
21:29 Cross Talk - Talk Show - program informacyjny
22:00 Headline News - program informacyjny
22:29 Documentary - program informacyjny
23:00 Headline News - program informacyjny
23:29 Cross Talk - Talk Show - program informacyjny
0:00 Headline News - program informacyjny
0:29 Documentary - program informacyjny
1:00 Headline News - program informacyjny
1:29 Boom Bust - News - program informacyjny
2:00 Headline News - program informacyjny
2:29 Watching the Hawks - News - program informacyjny
3:01 Headline News - program informacyjny
3:29 Going Underground - News - program informacyjny
4:01 Keiser Report - Talk Show - program informacyjny
4:30 Documentary - program informacyjny
5:00 Cross Talk - Talk Show - program informacyjny
5:29 Worlds Apart with Oksana Boyko - Interview - program informacyjny

VH1 2013
6:00 Rise and Shine with VH1 - program muzyczny
9:00 Guess the Year - program muzyczny
10:00 2 4 1 Hits! - program muzyczny
11:00 Hits Don't Lie - program muzyczny
13:00 We Love The: 00's - program muzyczny
15:00 Guess the Year - program muzyczny
16:00 This Week's VH1 Top 10 - lista przebojów
17:00 Hits Don't Lie - program muzyczny
19:00 We Love The: 10's - program muzyczny
22:00 Guess the Year - program muzyczny
23:00 2 4 1 Hits! - program muzyczny
0:00 Shuffle - program muzyczny

RÚV logo
12:55 HM w gimnastyce
14:30 Z Gold Coast RÚV: Szybka nawigacja (4 z 4)
15:10 Z Gold Box RÚV: Population Point (15 z 16)
16:05 Słodkie i dobre
16:25 Z Gold Coast RÚV: Concrete Age (1 z 5)
16:55 Z Gold Coast RÚV: Weź dwa (1 z 10)
17:50 Táknmálsfréttir
18:00 KrakkaRÚV
18:01 Gullina Odyna (9 z 10)
18:24 Nigdzie Chłopców (12 z 13)
18:50 Aktualności dla dzieci
19:00 Aktualności
19:25 Sport
19:30 Pogoda
19:35 Reflektor
19:50 Kultura
20:05 Nasi sportowcy (3 z 7)
20:40 Wszyscy faceci
22:00 Tíufréttir
22:15 Pogoda
22:20 Tendencje przestępcze (4 z 21)
23:05 Nierozpoznany (10 z 10)
0:00 Reflektor
0:15 Kultura
0:25 Dagskrárlok

TF1 2013
6:25 TFou - magazyn
10:20 Météo - program informacyjny
10:25 Demain nous appartient: Episode 324 - serial obyczajowy
11:00 Les feux de l'amour - serial
11:55 Petits plats en équilibre: Lasagnes végétariennes - program informacyjny
12:00 Les douze coups de midi - teleturniej
12:55 L'affiche du jour - program informacyjny
13:00 Le journal - program informacyjny
13:35 Petits plats en équilibre: Lasagnes végétariennes - program informacyjny
13:45 Météo - program informacyjny
13:55 Moi, moche et méchant 2 - film obyczajowy
15:45 Le Swap : on a échangé nos corps ! - magazyn filmowy
17:10 4 mariages pour 1 lune de miel: Jennifer & Dorian - reality-show
18:15 Bienvenue en famille: Chez Julien et Emilie - reality-show
19:20 Demain nous appartient: Episode 325 - serial obyczajowy
19:55 Météo - program informacyjny
20:00 Le Journal - program informacyjny
20:35 Le 20h le mag - magazyn informacyjny
20:50 C'est Canteloup - program rozrywkowy
21:00 Munch: Secret défense - serial obyczajowy
22:05 Munch: Une mere courage - serial obyczajowy
23:05 New York Section Criminelle: Le fin mot de l'histoire - serial
23:55 New York Section Criminelle: Comme par magie - serial
0:50 New York Section Criminelle: Scénario macabre - serial
1:35 New York Section Criminelle: La soeur prodigue - serial
2:30 Programmes de nuit - serial

France 2 2018
6:00 Le 6h info - program informacyjny
6:25 Journal 06h30 - program informacyjny
6:30 Télématin - magazyn
7:00 Journal - program informacyjny
7:10 Télématin (suite) - magazyn
8:00 Journal - program informacyjny
8:10 Télématin (suite) - magazyn
8:55 Météo 2 - prognoza pogody
9:00 Journal - program informacyjny
9:10 Télématin (suite) - magazyn
9:30 Orthodoxie - magazyn
10:00 Chrétiens orientaux: Les orientaux chantent les peres de l'Eglise - magazyn
11:00 Messe: Messe de la Toussaint - emission religieuse
12:00 Tout le monde veut prendre sa place - teleturniej
12:50 Image du jour : la Route du Rhum - magazyn
12:55 Météo 2 - prognoza pogody
13:00 Journal - program informacyjny
13:40 Météo 2 - prognoza pogody
13:44 Une histoire de talent avec Worldskills France - magazyn
13:45 Consomag: Pourquoi et comment gérer mes mots de passe ? - magazyn
13:55 Ça commence aujourd'hui - magazyn
15:05 Je t'aime, etc. - magazyn
16:15 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose a vendre - magazyn
17:05 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose a vendre - magazyn
17:55 Affaire conclue : la vie des objets - magazyn
18:05 Tout le monde a son mot a dire - teleturniej
18:40 N'oubliez pas les paroles - teleturniej
19:20 N'oubliez pas les paroles - teleturniej
19:55 Météo 2 - prognoza pogody
20:00 Journal - program informacyjny
20:35 Météo 2 - prognoza pogody
20:36 L'émission patrimoine - magazyn
20:37 Basique, l'essentiel de la musique - magazyn
20:40 Un si grand soleil, odc. 49 - feuilleton policier
21:00 Google, Apple, Facebook, les nouveaux maîtres du monde - société
22:45 Faut-il avoir peur d'Amazon ? - société
23:55 La derniere leçon - comédie dramatique
1:40 Dans quelle éta-gere: L'Intelligence artificielle, ou l'enjeu du siecle d'Eric Sadin (Echappee belle) - magazyn
1:41 Météo outremer - prognoza pogody
1:45 Ça commence aujourd'hui - magazyn
2:50 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose a vendre - magazyn
3:35 Affaire conclue, tout le monde a quelque chose a vendre - magazyn
4:20 Pays et marchés du monde: Cuba-Baracoa - program publicystyczny
4:25 Tout le monde veut prendre sa place - teleturniej
5:25 Dans quelle éta-gere: L'Intelligence artificielle, ou l'enjeu du siecle d'Eric Sadin (Echappee belle) - magazyn
5:30 Motus - teleturniej
5:55 Vestiaires: Ça déménage - serial komediowy

800px-France 3 - logo 2018.svg
06:00 Ludo
06:35 Garfield & Cie
07:20 Boule et Bill
08:30 Ludo vacances
09:20 Les lapins crétins : invasion
09:40 Un conte peut en cacher un autre
10:10 Un conte peut en cacher un autre
10:40 Mon papi s'est caché
10:45 Consomag
10:50 L'instant R
11:15 Midi en France
11:50 Météo
12:00 12/13 : Journal régional
12:25 12/13 : Journal national
12:55 Météo à la carte
14:00 Thelma et Louise
16:05 Un livre, un jour
16:10 Des chiffres et des lettres
16:45 Personne n'y avait pensé !
17:30 Slam
18:10 Questions pour un champion
18:45 L'image du jour de la Route du Rhum
19:00 19/20 : Journal régional
19:18 19/20 : Edition locale
19:30 19/20 : Journal national
20:00 Vu
20:10 Météo régionale
20:20 Plus belle la vie
20:45 Tout le sport
20:55 Météo
21:00 La guerre des boutons
22:50 Météo
22:55 Soir 3
23:35 Météo
23:40 Verdun, ils ne passeront pas
01:00 1917, «La Fayette nous voilà !»
01:55 La carte aux trésors
04:00 Un livre, un jour
04:05 Midi en France
04:30 Un livre, un jour
04:35 Les matinales
04:55 Questions pour un champion
05:35 Plus belle la vie

Canal film
6:00 Paryżanka - film krótkometrażowy, Francja/Polska 2015
6:20 Biała sukienka - film obyczajowy, Polska 2003
7:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
7:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:45 Sieranevada - dramat obyczajowy, Francja/Rumunia/Macedonia/Bośnia i Hercegowina/Chorwacja 2016
10:35 Wszyscy święci - film obyczajowy, Polska 2002
11:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
12:00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
12:05 Loving - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2016
14:05 Otwarcie - film krótkometrażowy, Polska 2016
14:35 Wymiana księżniczek - dramat historyczny, Belgia/Francja 2017
16:20 Siedem minut po północy - film fantasy, USA/Hiszpania/Wielka Brytania 2016
18:05 Powieść Henry'ego - dramat kryminalny, USA 2017
19:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
20:00 Premiera: A Ghost Story - film fantasy, USA 2017
21:30 Szklana pułapka 4.0 - film sensacyjny, Wielka Brytania/USA 2007
23:40 Uczciwy człowiek - thriller, Iran 2017
1:35 "Nielegalni" - making of serialu - film dokumentalny, Polska 2018
2:00 Uczciwi ludzie - film krótkometrażowy, Polska 2017
2:30 Egzekutor - film sensacyjny, Polska 1999
4:20 Otwarcie - film krótkometrażowy, Polska 2016
4:55 Moje miasto - film obyczajowy, Polska 2002

Canal seriale
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:15 Jeźdźcy burzy (1) - serial kryminalny
7:15 Jeźdźcy burzy (2) - serial kryminalny
8:15 Gwiazdy wesela (3) - serial komediowy
9:00 Gwiazdy wesela (4) - serial komediowy
9:45 Bulletproof (1) - serial kryminalny
10:30 Nie przegap - magazyn informacyjny
10:40 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
10:45 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
11:15 Lucyfer 3 (5) - serial kryminalny
12:00 Lucyfer 3 (6) - serial kryminalny
12:45 Piknik pod Wiszącą Skałą (5) - serial obyczajowy
13:40 Piknik pod Wiszącą Skałą (6) - serial obyczajowy
14:30 Tam i z powrotem - film obyczajowy, Polska 2001
16:15 "Nielegalni" - spacer z Vincentem V. Severskim - felieton, Polska 2018
16:50 Ślub po czterdziestce (3) - serial obyczajowy
17:45 Lucyfer 3 (5) - serial kryminalny
18:30 Lucyfer 3 (6) - serial kryminalny
19:15 Uprowadzona 2 (13) - serial sensacyjny
20:00 Grzesznica (5) - serial kryminalny
20:45 Grzesznica (6) - serial kryminalny
21:30 Nox. W śmiertelnej pułapce (4) - serial kryminalny
22:20 Snowfall 2 (1) - serial kryminalny
23:05 Snowfall 2 (2) - serial kryminalny
23:55 Nielegalni (1) - serial sensacyjny
0:50 Materiał nieemisyjny (2) - film krótkometrażowy, Polska 2016
1:05 Made in Poland - dramat obyczajowy, Polska 2010
2:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
3:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
3:30 Wtorek - komedia, Polska 2001
5:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
5:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

Canal family new
6:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
6:30 Dzieciak rządzi - film animowany, USA 2017
8:05 Nowa Tonacja - magazyn muzyczny
8:35 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:45 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8:55 Balerina - film animowany, Francja/Kanada 2016
10:25 Najśredniejsza ryba świata - film krótkometrażowy, Norwegia 2017
10:40 Sing - film animowany, Japonia/Wielka Brytania/USA 2016
12:30 Ameryka z lotu ptaka (1) - serial dokumentalny
13:25 Spacer po linie - dramat biograficzny, USA 2005
15:40 Nie przegap - magazyn informacyjny
15:50 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
15:55 Młodzież bez Boga - dramat obyczajowy, Niemcy 2017
17:45 Nowa Tonacja - magazyn muzyczny
18:15 Bezdroża - komediodramat, USA 2004
20:20 K-Pax - dramat psychologiczny, Niemcy/USA 2001
22:20 "Nielegalni" - making of serialu - film dokumentalny, Polska 2018
22:45 Agentka specjalnej troski - komedia sensacyjna, Belgia/Francja 2016
0:35 Paryżanka - film krótkometrażowy, Francja/Polska 2015
1:00 Niepisane prawa jaszczurki - film dokumentalny, USA 2017
1:55 O co biega? - magazyn sportowy
2:25 Żurek - film obyczajowy, Polska 2003
3:40 Romantik - film krótkometrażowy, Francja/Polska 2016
4:05 Historie miłosne - film obyczajowy, Polska 1997
5:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne

Canal sport
6:00 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC
8:00 La Liga World - magazyn piłkarski
8:30 Premier League Netbusters - magazyn piłkarski
9:00 Ekstrapaka: 13. kolejka - magazyn piłkarski
10:00 Golf: European Tour - Turkish Airlines Open - 1. runda
12:30 Golf: European Tour - Turkish Airlines Open - 1. runda
15:00 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
16:00 Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok - serial dokumentalny
16:40 La Liga World - magazyn piłkarski
17:15 Premier League Netbusters - magazyn piłkarski
17:45 Premiera: Basket+ - newsy sportowe
18:00 Premiera: Piłka nożna: Premier League World - magazyn ligi angielskiej
18:30 Premiera: Kroniki La Liga - magazyn piłkarski
19:00 Premier League Review - podsumowanie kolejki - magazyn piłkarski
20:00 Premiera: NBA Action - magazyn koszykarski
20:30 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
22:00 Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka - magazyn ligi polskiej
23:00 Premiera: Sport News+ - magazyn sportowy
23:15 Basket+ - newsy sportowe
23:30 La Liga Highlights Show - magazyn piłkarski
0:30 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - Arsenal FC
2:30 O co biega? - magazyn sportowy
3:00 Bundesliga Highlights Show - magazyn piłkarski
4:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - FC Bayern Monachium

Canal sport2
6:00 Ekstrapaka: 13. kolejka - magazyn piłkarski
7:00 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
8:00 Bundesliga Highlights Show - magazyn piłkarski
9:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Ligi Mistrzyń - rewanżowy mecz 2. rundy: Grot Budowlani Łódź - Linamar Bekescsabai RS
12:20 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Fulham FC - Bournemouth AFC
14:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
16:35 Bundesliga Highlights Show - magazyn piłkarski
17:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
19:45 Basket+ - newsy sportowe
20:00 Golf: European Tour - Turkish Airlines Open - 1. runda
22:00 Piłka nożna: Premier League World - magazyn ligi angielskiej
22:30 NBA Action - magazyn koszykarski
23:00 Kroniki La Liga - magazyn piłkarski
23:30 Witaj w klubie - serial dokumentalny
0:00 Boks: Walka o pas WBO World w Bostonie - waga średnia: Walter Kautondokwa - Demetrius Andrade
1:00 Sport News+ - magazyn sportowy
1:15 Basket+ - newsy sportowe
1:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Canal discovery
6:00 Życie na podium: Dariusz Michalczewski (1) - serial dokumentalny
6:45 Święte miejsca: Egipt (3) - serial dokumentalny
7:40 O co biega? (13) - magazyn sportowy
8:10 Nie przegap (305) - magazyn informacyjny
8:20 Polscy szpiedzy: Szpiegowskie ABC (8) - serial dokumentalny
9:10 Napędzani przez żywioły (8) - serial dokumentalny
10:00 Efekt motyla. Co by było, gdyby...? (9) - serial dokumentalny
10:30 Efekt motyla. Co by było, gdyby...? (10) - serial dokumentalny
11:00 Mama - film dokumentalny, Polska 2017
12:00 Rene Magritte - malarz w kapeluszu - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
13:00 Małe kraje, wielki sport: Andora (9) - serial dokumentalny
14:00 Co za kabaret!: Kabaret Neo-Nówka (5) - serial dokumentalny
15:00 Tajemnicze miejsca (17) - serial dokumentalny
16:00 Tajemnicze miejsca (18) - serial dokumentalny
17:00 Mulholland Drive - historia nieznana - film dokumentalny, USA 2015
17:50 Nie przegap (305) - magazyn informacyjny
18:00 Historia szpiega - film dokumentalny, Francja 2015
19:00 Republika. Narodziny legendy - film dokumentalny, Polska 2017
20:00 Rem Koolhaas - starchitekt - film dokumentalny, USA 2016
21:30 Polacy z wyboru 2 (6) - serial dokumentalny
22:30 Score: muzyka filmowa - film dokumentalny, USA 2016
0:00 Twórcy światów: Tajniki wirtualnych warsztatów (3) - serial dokumentalny
1:00 Ciemna strona Słońca - film dokumentalny, USA 2017
1:55 Zawód: Bohater: Ratownictwo medyczne (4) - serial dokumentalny
2:40 O co biega? (17) - magazyn sportowy
3:10 Wynalazcy przyszłości 2: Gdańsk (5) - serial dokumentalny
4:00 Ptaki śpiewają w Kigali - dramat społeczny, Polska 2017

Canal 4K Ultra HD
15:35 "Nielegalni" - spacer z Vincentem V. Severskim - felieton
16:10 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester City FC - piłka nożna
18:10 Legenda piękna - widowisko
19:45 Styl gwiazd, odc. 5 - magazyn
20:15 Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja, odc. 5 - serial dokumentalny
21:05 Norah Jones: Live at Ronnie Scott's - koncert
22:40 Kruk. Szepty słychać po zmroku, odc. 3 - serial kryminalny
23:35 Kruk. Szepty słychać po zmroku, odc. 4 - serial kryminalny
0:30 "Nielegalni" - spacer z Vincentem V. Severskim - felieton
1:05 Poszukiwacze smaków 2, odc. 9 - serial dokumentalny
1:35 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturą 3, odc. 9 - serial dokumentalny
2:05 Polska z góry 2, odc. 7: Biebrza - serial dokumentalny
2:30 Polska z góry 2, odc. 8: Świnoujście - serial dokumentalny
2:54 Zakończenie programu

Fashion TV 2009
6:00 Model Talks - magazyn mody
6:25 F-people - magazyn mody
6:30 Hairstyles - magazyn mody
6:55 Fashion Week - magazyn mody
7:00 Fashion & Sports - magazyn mody
7:25 F-people - magazyn mody
7:30 Fitness - magazyn mody
7:55 Fashion Week - magazyn mody
8:00 Make-up - magazyn mody
8:25 F-people - magazyn mody
8:30 Make-up - magazyn mody
8:55 Fashion Week - magazyn mody
9:00 Fendi Special - magazyn mody
9:25 F-people - magazyn mody
9:30 Fendi Special - magazyn mody
9:55 Fashion Week - magazyn mody
10:00 Fashion Kids - magazyn mody
10:25 F-people - magazyn mody
10:30 Fashion Kids - magazyn mody
10:55 Fashion Week - magazyn mody
11:00 Top Photoshoots - magazyn mody
11:25 F-people - magazyn mody
11:30 Top Photoshoots - magazyn mody
11:55 Fashion Week - magazyn mody
12:00 Top Models - magazyn mody
12:25 F-people - magazyn mody
12:30 Top Models - magazyn mody
12:55 Fashion Week - magazyn mody
13:00 Bridal - magazyn mody
13:25 F-people - magazyn mody
13:30 Bridal - magazyn mody
13:55 Fashion Week - magazyn mody
14:00 Taylor Hill Special - magazyn mody
14:25 F-people - magazyn mody
14:30 Taylor Hill Special - magazyn mody
14:55 Fashion Week - magazyn mody
15:00 Fashion Destination - magazyn mody
15:25 F-people - magazyn mody
15:30 Fashion Destination - magazyn mody
15:55 Fashion Week - magazyn mody
16:00 Designers - magazyn mody
16:25 F-people - magazyn mody
16:30 Designers - magazyn mody
16:55 Fashion Week - magazyn mody
17:00 Fashion Cool - magazyn mody
17:25 F-people - magazyn mody
17:30 Fashion Cool - magazyn mody
17:55 Fashion Week - magazyn mody
18:00 Gq Magazine Special - magazyn mody
18:25 F-people - magazyn mody
18:30 Gq Magazine Special - magazyn mody
18:55 Fashion Week - magazyn mody
19:00 Fashion Films - magazyn mody
19:25 F-people - magazyn mody
19:30 Fashion Films - magazyn mody
19:55 Fashion Week - magazyn mody
20:00 Fashion News - magazyn mody
20:25 F-people - magazyn mody
20:30 Fashion News - magazyn mody
20:55 Fashion Week - magazyn mody
21:00 Kaia Gerber Special - magazyn mody
21:30 Kaia Gerber Special - magazyn mody
21:55 F-parties - magazyn mody
22:00 Top Photoshoots - magazyn mody
22:30 Top Photoshoots - magazyn mody
22:55 F-parties - magazyn mody
23:00 Top Models - magazyn mody
23:30 Top Models - magazyn mody
23:55 F-parties - magazyn mody
0:00 Midnite Haute - magazyn mody
0:30 Midnite Haute - magazyn mody
0:55 F-parties - magazyn mody
1:00 Designers - magazyn mody
1:30 Designers - magazyn mody
1:55 F-parties - magazyn mody
2:00 Lingerie - magazyn mody
2:30 Lingerie - magazyn mody
2:55 F-parties - magazyn mody
3:00 Fashion Films - magazyn mody
3:30 Fashion Films - magazyn mody
3:55 F-parties - magazyn mody
4:00 Swimwear - magazyn mody
4:30 Swimwear - magazyn mody
4:55 F-parties - magazyn mody
5:00 Top Photoshoots - magazyn mody
5:30 Top Photoshoots - magazyn mody
5:55 F-parties - magazyn mody

Eleven Sports 1 HD
5:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek
6:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
6:30 Tenis: Turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai - tenis
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót 10. kolejki
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót 10. kolejki
17:00 Tenis: Turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai - tenis
19:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - AS Roma
20:00 Bundesliga Special Show - magazyn piłkarski
20:30 The Best of Eleven - magazyn sportowy
20:40 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 1/8 finału: Manchester City FC - Fulham FC
22:45 The Best of Eleven - magazyn sportowy
23:00 Tenis: Turniej WTA Elite Trophy w Zhuhai - tenis
1:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - AS Roma
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Atletico Madryt - Real Sociedad
3:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
4:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót 10. kolejki

Eleven Sports 2 HD
6:00 Magazyn ligi włoskiej - magazyn piłkarski
7:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Aston Villa FC
8:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Magdeburg - Hamburger SV
9:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - AS Roma
10:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Atletico Madryt - Real Sociedad
11:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: RB Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
12:00 Iniesta Interview - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: 2. liga angielska - skrót meczu: Queens Park Rangers FC - Aston Villa FC
14:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Köln - 1. FC Heidenheim
15:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - UC Sampdoria
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: FC Barcelona - Real Madryt CF
17:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - skrót meczu: Borussia Dortmund - Hertha Berlin BSC
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: Empoli FC - Juventus FC
19:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - skrót meczu 1/8 finału: Chelsea FC - Derby County FC
20:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
21:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: AC Milan - UC Sampdoria
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - skrót meczu: Atletico Madryt - Real Sociedad
23:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
0:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski
1:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - skrót meczu 1/8 finału: AFC Bournemouth - Norwich City FC
2:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - skrót meczu: 1. FC Magdeburg - Hamburger SV
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - skrót meczu: SSC Napoli - AS Roma
4:00 Magazyn ligi niemieckiej - magazyn piłkarski
5:00 La Liga Docs - magazyn piłkarski

Eleven Sports 3 HD
7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - SD Eibar
9:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
10:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Heidenheim 1846
12:00 Magazyn ligi włoskiej - najlepsze gole
13:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 1/8 finału: West Ham United FC - Tottenham Hotspur FC
15:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - ACF Fiorentina
17:00 Magazyn ligi niemieckiej - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Real Sociedad
20:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Parma Calcio
22:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Magdeburg - Hamburger SV
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma
2:00 Magazyn ligi niemieckiej - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Heidenheim 1846
5:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: MHP Riesen Ludwigsburg - Anwil Włocławek

Eleven Sports 4 HD
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - ACF Fiorentina
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - RCD Espanyol
11:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
12:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Heidenheim 1846
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - SD Eibar
16:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
18:00 Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej - mecz 1/8 finału: West Ham United - Tottenham Hotspur FC
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - RCD Espanyol
22:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Parma Calcio
0:00 Magazyn ligi hiszpańskiej - magazyn piłkarski
1:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Heidenheim 1846
3:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Udinese Calcio
5:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Heidenheim 1846

E 2012
6:00 Rob & Chyna, odc. 6: Dwa testy - serial dokumentalny
7:00 Rob & Chyna, odc. 7: Narodziny - serial dokumentalny
8:00 E! Wiadomości - program informacyjny
9:00 Very Cavallari, odc. 1: Ja tu rządzę - reality show
10:00 Very Cavallari, odc. 2: Kłopoty - reality show
11:00 Very Cavallari, odc. 3: Szefowa - reality show
12:00 Very Cavallari, odc. 4: Awantura - reality show
13:00 E! Wiadomości - program informacyjny
14:00 Z kamerą u Kardashianów, odc. 8: Amerykanka w Paryżu - reality show
15:00 Z kamerą u Kardashianów, odc. 9: Kardashianowie podbijają Japonię - reality show
16:00 Z kamerą u Kardashianów, odc. 10: Zagrajmy! - reality show
17:00 Modelowa ekipa, odc. 5: Odważne posunięcie - reality show
18:00 Modelowa ekipa, odc. 6: Wygrać ze stresem - reality show
19:00 Modelowa ekipa, odc. 7: Kurs dorastania - reality show
20:00 Plastyczna fuszerka, odc. 12: Duże piersi i pośladki - serial dokumentalny
21:00 Plastyczna fuszerka, odc. 13: Piersi z New Jersey - serial dokumentalny
22:00 Nightly Pop 2018, odc. 1 - magazyn kulturalny
22:30 Styl gwiazd, odc. 23: Dziewczyny z "Dziewczyn" - magazyn
23:00 E! Wiadomości - program informacyjny
0:00 Z kamerą u Kardashianów, odc. 9: Kardashianowie podbijają Japonię - reality show
1:00 Z kamerą u Kardashianów, odc. 10: Zagrajmy! - reality show
2:00 E! Wiadomości - program informacyjny
3:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills, odc. 5: Mroczne tajemnice - serial dokumentalny
4:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills, odc. 6: Złe wieści - serial dokumentalny
5:00 Bogate dzieciaki z Beverly Hills, odc. 7: Wybuchowy wieczór panieński - serial dokumentalny

BBC Brit
6:00 Top Gear 8 (5) - magazyn motoryzacyjny
7:15 Szef jak szpieg USA 8 (6) - serial dokumentalny
8:10 Szef jak szpieg USA 8 (7) - serial dokumentalny
9:05 Szef jak szpieg USA 8 (8-ost.) - serial dokumentalny
10:00 The Best of Top Gear 2017/18 (4) - magazyn motoryzacyjny
11:00 The Best of Top Gear 2017/18 (5-ost.) - magazyn motoryzacyjny
12:00 Top Gear: Największe wyzwania (1/7) - magazyn motoryzacyjny
13:00 Top Gear: Największe wyzwania (2) - magazyn motoryzacyjny
14:00 Top Gear: Największe wyzwania (3) - magazyn motoryzacyjny
15:00 Top Gear: Największe wyzwania (4) - magazyn motoryzacyjny
16:00 Top Gear: Największe wyzwania (5) - magazyn motoryzacyjny
17:00 Top Gear: Największe wyzwania (6) - magazyn motoryzacyjny
18:00 Top Gear: Największe wyzwania (7-ost.) - magazyn motoryzacyjny
19:00 Najgorsi kierowcy świata 2 (5) - serial dokumentalny
19:30 Szef jak szpieg USA 4 (11) - serial dokumentalny
20:30 Top Gear Special: Best of British (3) - magazyn motoryzacyjny
21:30 Top Gear: Ambitne porażki (1/8) - magazyn motoryzacyjny
22:30 Złóż to sam - imperium meblowe (3-ost.) - film dokumentalny
23:30 The Best of Top Gear 2017/18 (5-ost.) - magazyn motoryzacyjny
0:30 Najdziwniejsze na świecie (5) - serial dokumentalny
1:30 Allo, allo! 7 (10) - serial komediowy
2:10 Top Gear: Największe wyzwania (2) - magazyn motoryzacyjny
3:10 Top Gear: Największe wyzwania (7-ost.) - magazyn motoryzacyjny
4:00 Najgorsi kierowcy świata 2 (5) - serial dokumentalny
4:25 Szef jak szpieg USA 8 (6) - serial dokumentalny
5:10 Top Gear: Największe wyzwania (4) - magazyn motoryzacyjny

BBC Earth
6:00 W okowach mrozu 6 (2) - serial dokumentalny
7:00 Zabójcza pogoda (7) - serial dokumentalny
7:55 Jak budowano imperia (6) - serial dokumentalny
9:00 Jak budowano imperia (7) - serial dokumentalny
10:00 Neandertalczycy: poznaj swoich przodków (1) - serial dokumentalny
11:00 Neandertalczycy: poznaj swoich przodków (2) - serial dokumentalny
12:00 Rytuały (1) - serial dokumentalny
13:00 Rytuały (2) - serial dokumentalny
14:00 Rytuały (3) - serial dokumentalny
15:00 Rytuały (4) - serial dokumentalny
16:00 W okowach mrozu 6 (2) - serial dokumentalny
16:55 Cuda inżynierii 3 (1) - serial dokumentalny
17:55 Cuda inżynierii 3 (2) - serial dokumentalny
18:55 Cuda inżynierii 3 (3) - serial dokumentalny
19:55 Jak budowano imperia (8) - serial dokumentalny
20:55 Zabójcza pogoda (7) - serial dokumentalny
21:55 W okowach mrozu 2 (15) - serial dokumentalny
23:00 Cała prawda o naszych zębach (2) - serial dokumentalny
0:05 Człowiek idealny: nauka kontra ewolucja (2) - serial dokumentalny
1:05 Zawodne antybiotyki - film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
1:40 Wielkie przełomy medyczne - film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
2:15 Rytuały (1) - serial dokumentalny
3:15 Rytuały (2) - serial dokumentalny
4:10 Rytuały (3) - serial dokumentalny
5:05 Rytuały (4) - serial dokumentalny

Bbcfirst-stacked-mono-black
6:00 Doktor Who. Za kulisami 8 (10) - serial dokumentalny
6:10 Doktor Who. Za kulisami 8 (11) - serial dokumentalny
6:25 Hotel Babylon (3) - serial obyczajowy
7:20 Z pamiętnika położnej 6 (3) - serial obyczajowy
8:15 Doktor Who 9 (10) - serial SF
9:00 Nowe triki 7 (4) - serial kryminalny
9:55 Koroner (3) - serial kryminalny
10:40 Ojciec Brown 2 (3) - serial kryminalny
11:30 Hotel Babylon (3) - serial obyczajowy
12:25 Z pamiętnika położnej 6 (3) - serial obyczajowy
13:15 Doktor Who 9 (10) - serial SF
14:05 Nowe triki 7 (4) - serial kryminalny
15:00 Koroner (3) - serial kryminalny
15:45 Ojciec Brown 2 (3) - serial kryminalny
16:35 Hotel Babylon (4) - serial obyczajowy
17:30 Z pamiętnika położnej 6 (4) - serial obyczajowy
18:25 Doktor Who 9 (11) - serial SF
19:20 Nowe triki 7 (5) - serial kryminalny
20:10 Koroner (4) - serial kryminalny
21:00 Ojciec Brown 2 (4) - serial kryminalny
21:45 Niezapomniane (1/6) - serial kryminalny
22:30 Ripper Street (6) - serial kryminalny
23:25 Broken (1/6) - serial obyczajowy
0:20 Niezapomniane (1/6) - serial kryminalny
1:05 Ripper Street (6) - serial kryminalny
1:55 Broken (1/6) - serial obyczajowy
2:50 Niezapomniane (1/6) - serial kryminalny
3:35 Ripper Street (6) - serial kryminalny
4:30 Ojciec Brown 2 (4) - serial kryminalny
5:15 Koroner (4) - serial kryminalny

ARD alpha
6:00 Bob Ross - The Joy of Painting: High Tide - malerei
6:30 Englisch für Anfänger - Übung, odc. 12 - englisch
7:00 Avanti! Avanti!, odc. 1: La valigia - italienisch
7:30 Chemie: Energie bei chemischen Reaktionen
8:00 Tele-Gym - fitness
8:15 Panoramabilder - kamerafahrt
9:30 Klassiker der Weltliteratur: Feodor M. Dostojewski - kunst und kultur
9:45 Klassiker der Weltliteratur: Thomas Mann - kunst und kultur
10:00 GRIPS Mathe: Tages- und Monatszinsen - reportage
10:15 GRIPS Mathe: Grundlagen Umfang und Flächeninhalt - reportage
10:30 Campus: Zum Glück Familie? - Die Suche nach Geborgenheit - beruf und bildung
11:00 Planet Wissen: Nüsse - Lecker, gesund, gefährlich - reportage
12:00 Visite - magazin
13:00 Notaufnahme - Warten bis der Arzt kommt - dokumentation
13:45 Uni-Klinik Notaufnahme - reportage
14:15 Kuba - Neue Nostalgie - land und leute
15:00 Checker Can: Der Puppen-Check - kindersendung
15:25 Willi wills wissen von A-Z: E wie Eisklettern - reportage
15:30 Anna und die wilden Tiere: Wie wild ist ein Wildpferd? - tier-dokumentation
15:55 Shaun das Schaf: Die Wunderlampe - zeichentrickserie
16:00 Karl Jaspers - Kleine Schule des philosophischen Denkens: Tod - philosophie
16:30 Einfach genial - infomagazin
16:55 Vom Ahorn bis zur Zwiebel: Die Brennnessel - reportage
17:00 science.talk spezial: Logisch und berechenbar? Wittgensteins Welt - wissenschaft
17:45 Orientierung - kirche und religion
18:15 Planet Wissen: Wer rettet den Ameisenbär? - reportage
19:15 Geschichte zum Mitnehmen: Bombenerbe im Untergrund - geschichte
19:30 alpha-demokratie - reportage
20:00 Tagesschau - nachrichten
20:15 Das MAXXI in Rom - reportage
21:00 Der Spanische Meister: Das schmutzige Geschäft mit gefälschten Antiken - recht und kriminalität
21:45 Die Meisterfälscher aus Neukölln - reportage
22:15 Campus Magazin - beruf und bildung
22:45 Gesundheit!: Docs auf Schicht - magazin
23:15 The Day - News in Review - nachrichten
23:40 English bite-size: Dana's take on formal and semi-formal language part 2 - englisch
23:45 Die Tagesschau vor 20 Jahren - reportage
0:00 Bob Ross - The Joy of Painting: Snowbound Cabin - malerei
0:30 Space Night CLASSICS: moon-walks - wissenschaft
1:30 alpha-centauri: Wieso kommt es zu Eiszeiten? - astronomie
1:45 Space Night: Earth-Views - wissenschaft
2:30 alpha-centauri: Gibt es Astronomie ohne Fernrohr? - astronomie
2:45 Einfach genial - infomagazin
3:10 Vom Ahorn bis zur Zwiebel: Die Brennnessel - reportage
3:15 Orientierung - kirche und religion
3:45 science.talk spezial: Logisch und berechenbar? Wittgensteins Welt - wissenschaft
4:30 Planet Wissen: Wer rettet den Ameisenbär? - reportage
5:30 alpha-demokratie - reportage

Kanal 5
05.35 Extreme couponing
06.00 Extreme couponing
06.25 Ullared
07.10 Railroad Alaska
08.00 Tunnelbanan
09.00 Vägens hjältar
10.00 Top chef masters
11.00 Grey's anatomy
12.00 Sofias änglar
13.00 Andarnas makt Norge
14.00 Ullared
15.00 The big bang theory
15.30 The big bang theory
16.00 Sofias änglar
17.00 Tunnelbanan
18.00 Ullared
19.00 The big bang theory
19.30 The big bang theory
20.00 Tunnelbanan
21.00 Wahlgrens värld
22.00 Breaking news med Filip & Fredrik
23.00 The big bang theory
23.30 The big bang theory
00.00 CSI Miami
01.00 Breaking news med Filip & Fredrik
02.00 Tunnelbanan
02.45 Ullared
03.30 CSI Miami
04.10 Vägens hjältar
04.55 Wahlgrens värld – teckenspråkstolkat

TV4 Szwecja logo.svg
05.45 Nyhetsmorgon
10.00 Malou efter tio
12.00 Hem till gården
12.30 Hem till gården
13.00 Doktorn kan komma
14.00 Husjägarna – Danmark
14.55 Bygglov
15.55 Veterinärerna
16.55 Anders knackar på
17.55 Fixer upper
18.50 Keno
19.00 Nyheterna
19.00 Nyheterna
19.15 Sporten
19.20 Väder
19.30 Halv åtta hos mig
20.00 Bytt är bytt
21.00 Drömmen om slottet
22.00 Nyheterna
22.00 Nyheterna
22.30 Ekonominyheterna
22.40 Sporten
22.50 Väder
23.00 CSI
23.55 Law & order: Special victims unit
00.50 Brottskod: Försvunnen
01.50 Hawaii five-0
02.50 MacGyver
03.50 Bygglov
04.50 Husjägarna – Danmark

TVN24HD
5:55 Powitanie Poranka TVN 24 - program informacyjny
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Rozmowa Piaseckiego - program publicystyczny
7:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:20 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
12:00 Fakty w południe - program informacyjny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis - magazyn informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:35 Czarno na białym - magazyn
21:15 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
23:45 Bilans dnia - magazyn ekonomiczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:40 Kropka nad i - program publicystyczny
1:10 Czarno na białym - magazyn
1:55 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
4:00 Film dokumentalny - film
4:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:35 Kropka nad i - program publicystyczny

TVN 24 BIS
6:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
7:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
7:55 Luksusowe wakacje: Eze i Sztokholm - serial dokumentalny
8:20 Luksusowe wakacje: Barcelona i Jezioro Como - serial dokumentalny
8:55 Miejskie farmy przyszłości - film dokumentalny
9:30 Reportaż w TVN24 BiŚ
9:55 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:25 Dzień na świecie - program informacyjny
10:55 Epidemia światła, kres ciemności - film dokumentalny
11:55 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:25 Dzień na świecie - program informacyjny
12:55 Fizyka smaku (1) - serial dokumentalny
14:30 Dzień na świecie - program informacyjny
14:55 Plastik: Plaga oceanów - film dokumentalny
16:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:30 Dzień na świecie - program informacyjny
16:55 Przyszłość czystej energii - film dokumentalny
17:55 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
18:25 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Ewa Ewart poleca: Rosja z Simonem Reevem (1/3) - serial dokumentalny
20:55 Ewa Ewart poleca: Kto rządzi światem? - film dokumentalny
22:20 Ewa Ewart poleca: Czy geny decydują o wszystkim? - film dokumentalny, USA 2016
23:40 Ewa Ewart poleca: Prawda o amerykańskim śnie - film dokumentalny
0:45 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
1:40 Biznes dla ludzi
2:10 Xięgarnia - magazyn kulturalny
2:40 Biznes dla ludzi
3:10 Xięgarnia - magazyn kulturalny
3:35 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:30 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:55 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
5:35 Rozmowa - cykl felietonów

6ba881491268165ad11eee84a1fe260c
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
10:00 W rytmie dnia - program informacyjny
10:30 W rytmie dnia - program informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 W rytmie dnia - program informacyjny
11:30 W rytmie dnia - program informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 W rytmie dnia - program informacyjny
12:30 W rytmie dnia - program informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 W rytmie dnia - program informacyjny
13:30 W rytmie dnia - program informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 W rytmie dnia - program informacyjny
14:30 W rytmie dnia - program informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 W rytmie dnia - program informacyjny
15:25 Sport - program informacyjny
15:30 W rytmie dnia - program informacyjny
15:55 Pogoda - program informacyjny
16:00 W rytmie dnia - program informacyjny
16:30 Godziny szczytu - program informacyjny
18:25 Pogoda - program informacyjny
18:30 Interwencja - magazyn reporterów
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Więcej Wydarzeń - program informacyjny
19:30 Obraz dnia - program informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 Interwencja Extra - magazyn reporterów
20:30 Obraz dnia - program informacyjny
20:55 Pogoda - program informacyjny
21:00 Polityka na ostro - program publicystyczny
21:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
22:30 Dzień na świecie - program informacyjny
23:00 Obraz dnia - program informacyjny
23:35 Sportowy obraz dnia - program sportowy
23:50 Pogoda - program informacyjny
0:00 Polityka na ostro - program publicystyczny
1:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:35 Interwencja - magazyn reporterów

Sky News 2018
7:00 Sunrise
7:30 Sunrise
8:00 Sunrise
8:30 Sunrise
9:00 Sunrise
9:30 Sunrise
10:00 Sunrise
10:30 Sunrise
11:00 All Out Politics
11:30 All Out Politics
12:00 Lunchtime Live
12:30 Lunchtime Live
13:00 Lunchtime Live
13:30 Lunchtime Live
14:00 Lunchtime Live
14:30 Lunchtime Live
15:00 The Kay Burley Show
15:30 The Kay Burley Show
16:00 The Kay Burley Show
16:30 The Kay Burley Show
17:00 The Kay Burley Show
17:30 The Kay Burley Show
18:00 The News Hour With Mark Austin
18:30 The News Hour With Mark Austin
19:00 Sky News At Six
19:30 Ian King Live
20:00 Sky News Tonight
20:30 Sky News Tonight
21:00 The Pledge
22:00 Sky News At Nine
22:30 Sky News At Nine
23:00 Sky News At Ten
23:30 Press Preview
0:00 Sky News At 11
0:30 Press Preview
1:00 Sky Midnight News
1:30 Press Preview
2:00 Sky News On The Hour
2:30 Ian King Live
3:00 Sky News On The Hour
3:30 Sky News On The Hour
4:00 Sky World News
4:30 Sky World Review & Business Report
5:00 Sky World News
5:30 Sky World Review & Business Report
6:00 Sky World News
6:30 Press Preview

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.