FANDOM


TVP 1
05:05 Program dnia - na 1. 02. 07
05:10 Wymarzone muzeum fuehrera - odc.5 (Liubimyj muziej fuehrera. Putiewoditiel. Marszrut w Mjunchen i Pieczory); cykl dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005)
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Europa bez miedzy
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.4]
08:35 Teletubisie - odc. 105/156 (Teletubbies, season V Making Lanterns); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Sąsiedzi - Truskawki  46 (Jahody); serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:05 Domowe przedszkole - Bałagan - wielkie porządki; program dla dzieci
09:35 Lippy&Messy
09:40 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 34 (odc. 34); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:50 Przed Eurowizją - [odc.5]
11:00 Savannah - odc.23 (Savannah ep.23); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3193 (The Bold and the Beautiful ep.3408); serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3194 (The Bold and the Beautiful ep.3409); serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Klan - odc.1208; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 817; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1383; teleturniej muzyczny
14:15 Przyjaciele; talk-show
14:30 My Wy Oni; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Pamiętaj o sercu - Nie ma jak pompa, czyli budowa serca; program edukacyjny
15:30 Podróżnik - Kiepiela książe Durbanu
16:00 Moda na sukces - odc.3195 (The Bold and the Beautiful ep.3410); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3196 (The Bold and the Beautiful ep.3411); serial kraj prod.USA (2000)
16:50 Przed Eurowizją - [odc.7]
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1212 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1384; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 821; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Kup mi; program dla dzieci
19:10 Wieczorynka - Miś Uszatek - Stary zegar
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 4400 - seria II - odc. 9(3) (4400, The - seria II - Vouces Carry, ep.3) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (2006)
21:10 4400 - seria II - odc. 10(4) (4400, The - seria II - Weight of the World, ep.4) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (2006)
22:00 Tajemnice układu Warszawskiego - Broń atomowa w PRL
22:50 Z refleksem; program publicystyczny
23:10 Łossskot!; magazyn kulturalny
23:40 Windą na szafot (L'ascenseur pour l'echafaud); film fabularny kraj prod.Francja (1958)
01:05 Szkocka Rzeczpospolita Polska; reportaż
01:35 Program dnia - na 1. 02. 07
01:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Program dnia - na 1. 02. 07
05:30 Statek miłości - odc. 140/249 (The Love Boat ODC. 132,cz.I (6-01)  (Venetian Love Song, The Arrangement, Arrivederci, Gopher, The Gigolo); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:20 Statek miłości - odc. 141/249 (The Love Boat ODC. 132,cz.II (6-02)  (Venetian Love Song, The Arrangement, Arrivederci, Gopher, The Gigolo); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:05 TELEZAKUPY
07:20 Ojczyzna polszczyzna - W co odpukiwać?; program prof.Jana Miodka
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 41 Plaża małżów (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 153, Tajemnicza pacjentka
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
10:55 Święta wojna - Psychopata przodowy (215)
11:25 Sąsiedzi - odc. 16 (182) Uwierzmy w cuda; serial komediowy TVP
11:55 Magnum - odc. 13/162 Wszystkie drogi prowadzą do Floyda (MAGNUM P.I. s.1 odc. 13,   (All roads lead to Floyd)); serial kraj prod.USA (1980)
12:45 Kopciuszek - odc. 42; serial obyczajowy TVP
13:15 Co ci dolega? - Dziewczynka, która nigdy nic nie jadła (Girl who never ate); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:05 Supertalent - (6); widowisko
15:00 Z kabaretowego archiwum - (3)
15:10 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 16/22 (37)    ZABÓJCA KSIĘŻY (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9016   -  THE PRIEST KILER MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Szansa na Sukces - Krystyna Prońko
17:10 Przygody psa Cywila - odc. 5/7 Przez granicę; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Biuro kryminalne -  Sposób na awans; serial TVP
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Kochaj mnie - odc.169 - txt.str.777; telenowela dokumentalna TV
19:55 Ulice Kultury - (15); magazyn
20:10 Nie lubię poniedziałku - txt.str.777  98'; komedia kraj prod.Polska (1971)
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:40 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:10 Battlestar Galactica - odc. 17 ost. (Battlestar Galactica  ep.1813 Kobol's Last Gleaming: Part 2); serial kraj prod.Holandia (2003)
23:55 Czy świat oszalał? - Dwa światy Igora (Igor Between Two Worlds); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
00:50 Tajne akcje CIA - s.II odc. 16/22 (The Agency s.II, ep. 217 Unholy Alliances) kraj prod.USA (2003)
01:30 Pół na pół - odc. 9/23 (Half & Half ep.108); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
01:50 Pół na pół - odc. 10/23 (Half & Half ep.109); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
02:10 Program dnia - na 1. 02. 07
02:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:05 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:24 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kurier; STEREO
10:40 Pogoda; STEREO
10:45 Serwis sportowy; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Następcy ropy - Wyprodukowano w Chinach, odc. 3 (Departure From Oil. Energy for the future); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:58 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 9 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:59 Kurier flesz; STEREO
14:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 8 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kurier flesz; STEREO
15:00 Następcy ropy - Wyprodukowano w Chinach, odc. 3 (Departure From Oil. Energy for the future); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Porwani w Bagdadzie, cz. II (Memoire de otage`s); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Porwani w Bagdadzie, cz. II (Memoire de otage`s); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy USA 1988
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
10:00 Przeklęta miłość - telenowela reż. Augustin Restrepo, Kolumbia 2000
11:00 Dharma i Greg - serial komediowy reż. Amanda Bearse , Robert Berlinger, USA 1997
11:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
12:00 Sidła miłości - telenowela reż. Uli Edel, USA 1993
12:55 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
13:55 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40 Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:15 Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50 Wydarzenia
16:15 Prognoza pogody
16:25 Interwencja - magazyn reporterów
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:00 Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:30 Chirurdzy - serial obyczajowy USA 2005
21:25 Fala zbrodni - serial sensacyjny reż. Okił Khamidov, Polska 2003
21:55 Studio LOTTO (w przerwie serialu)
22:30 Co z tą Polską? - program publicystyczny
23:30 Okręt - serial wojenny reż. Wolfgang Petersen, RFN 1985
00:45 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:45 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn reporterów
05:55 Telesklep
06:45 Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 9/10 reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
07:35 Maraton uśmiechu: Jerzy Bończak, Michał Milowicz, Piotr Pręgowski - program rozrywkowy
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:05 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10 Detektywi: Dom spokojnej starości - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:45 Loteria walentynkowa
12:50 W11 - Wydział Śledczy: Dziupla - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:30 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 753 Polska 2003
14:00 Aniołki z piekła rodem - serial kryminalny odc. 10 ost. reż. Sigi Rothemund, Axel Sand, Niemcy 2003
15:00 Cena marzeń - telenowela odc. 110/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00 Fakty - wydanie popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi: Na sprzedaż - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W11 - Wydział Śledczy: Zakładnik - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 754 Polska 2003
21:30 Prawdziwe historie Słodki listopad - komediodramat reż. Pat O'Connor, wyk. Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann USA 2001
23:50 Kryminalni: Diamenty Cichego - serial kryminalny odc. 53 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
00:55 Automaniak Max - magazyn motoryzacyjny
01:25 Uwaga! - magazyn reporterów
01:45 Nocne igraszki - program interaktywny
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06:05 Kinomaniak 
06:30 VIP 
06:55 Muzyczne listy
08:00 TV market
08:30 Power Rangers, odc. 27: serial
09:00 Pokemon, odc. 244: serial 
09:30 Pensjonat pod Różą, odc. 77: serial 
10:30 Jesteś moim życiem, odc. 109: serial
11:35 Za wszelką cenę, odc. 3 
12:35 V-Max
13:10 Express do fortuny
15:20 Power Rangers, odc. 28: serial
15:50 Młodzieńcza miłość, odc. 85: serial
16:50 Pensjonat pod Różą, odc. 78: serial 
17:50 Za wszelką cenę, odc. 4 
18:55 Jesteś moim życiem, odc. 110: serial
20:00 Kuba Wojewódzki 
21:00 Trójka uciekinierów: film 
23:00 To był wypadek: film
01:05 Wydarzenia
01:35 Sport: Wiadomości sportowe
01:40 Prognoza pogody
01:45 Express do fortuny
02:45 Muzyczne listy 
03:35 Joe Cocker w Polsacie
04:05 FIFA Futbol Mundial
04:25 V-Max

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Z gliny i porcelany; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj - Raj            155; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - Szymon Wydra; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Oto jest pytanie - odc.25; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Afisz - Muzeum Lubelskie; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Dolina Kreatywna - (14); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - odc. 802*- Przed wyborami; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 612; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Wieści Polonijne
13:05 Egzamin z życia - odc. 61; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Duże dzieci - 34; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 To jest temat - Lekarska szychta; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rzeka Warta pieniędzy - odc.3; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Budzik - Z gliny i porcelany; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Ja i moje życie - Obowiązki - dlaczego by nie.; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Złotopolscy - odc. 802*- Przed wyborami; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.26; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Raj - Raj            155; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ostoja - odc. 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Z herbem w nazwisku - Sobański herbu Junosza; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Rzeka Warta pieniędzy - odc.3; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:15 Dobranocka - Lis Leon - Tort  ; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Pogoda dla kierowców
20:10 Plebania - odc. 612; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Teatr TV - Kobieta bez skazy  63'; spektakl teatralny; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Maria Pakulnis, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Wakuliński, Piotr Adamczyk, Katarzyna Gajdarska, Elżbieta Jarosik, Marcin Troński, Marek Kępiński, Tomasz Stockinger, Piotr Zelt; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Strażnik skarbów Tatr i Podtatrza (Juliusz Zborowski); film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Złotopolscy - odc. 802*- Przed wyborami; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc.26; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Tort  ; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 612; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Teatr TV - Kobieta bez skazy; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Z herbem w nazwisku - Sobański herbu Junosza; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
04:55 Rzeka Warta pieniędzy - odc.3; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:10 Strażnik skarbów Tatr i Podtatrza (Juliusz Zborowski); film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport
08:30 Magazyn olimpijski: Magazyn sportowy
09:00 Puchar Świata w Cortina d'Ampezzo: Narciarstwo alpejskie Zjazd kobiet
10:00 Puchar Świata w Oberhofie: Biathlon Sztafeta kobiet
11:00 Puchar Świata w Oberhofie: Biathlon Bieg mężczyzn na dochodzenie
11:30 Puchar Świata w Oberhofie: Biathlon Bieg kobiet na dochodzenie
12:00 Grand Prix Węgier w Sárvárze: Zawody siłaczy Konkurencja drużynowa
13:00 Malta Cup w Portomaso: Snooker
15:00 Puchar Świata w Ruhpolding: Biathlon Bieg mężczyzn ze startu wspólnego
15:30 Puchar Świata w Ruhpolding: Biathlon Bieg kobiet ze startu wspólnego
16:00 Malta Cup w Portomaso: Snooker
19:00 Mistrzostwa Europy w Warszawie: Łyżwiarstwo figurowe Pokazy mistrzów
20:00 Malta Cup w Portomaso: Snooker
23:00 European Masters w Dublinie
00:00 Fight Club: Sporty walki K1 Dynamite
01:00 YOZ

Eurosport 2
07:30    Wiadomości poranne
10:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Sankt Petersburgu
11:00    Alba Berlin Real Madryt Puchar ULEB 1. mecz 1/8 finału
12:00    Wiadomości
12:30    Tour of Qatar 5. etap
14:00    Philadelphia Wings Toronto Rock National Lacrosse League sezon zasadniczy
15:00    Alba Berlin Real Madryt Puchar ULEB 1. mecz 1/8 finału
16:15    Turniej ATP w Zagrzebiu 1/8 finału
18:00    Wiadomości
18:30    Puchar Świata w Flaine
19:00    Puchar Świata w Deer Valley
19:30    Wiadomości wieczorne
20:00    Halowe Mistrzostwa Świata w Sankt Petersburgu
21:00    Night of Champions w Marsylii
23:00    Wiadomości wieczorne
23:15    Puchar Świata w Flaine
23:45    Puchar Świata w Deer Valley
00:15    Wiadomości
01:00    Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Polska – Rosja: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – ćwierćfinał
09:00 Islandia – Dania: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – ćwierćfinał
11:00 Olympiakos Pireus – BOT Skra Bełchatów: Siatkówka Liga Mistrzów
13:00 KS Jastrzębski Węgiel S.A. – PZU AZS Olsztyn: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
15:00 Hiszpania – Chorwacja: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – mecz o miejsca 5-8
17:00 Gillette World Sport
17:25 Niemcy – Francja: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – półfinał
19:30 Futbol Mundial
19:55 Polska – Dania: Piłka ręczna Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy – półfinał
22:00 Futbol Mundial
22:30 Przed walką Tomasza Adamka: Relacja
23:00 FC Nantes Atlantique – OSC Lille: Piłka nożna Puchar Francji – 1/8 finału

Canal + Sport
05:25    Martha za kratkami
07:00    Ligue 1 Magazyn ligi francuskiej
07:30    Serie A Magazyn ligi włoskiej
08:00    Chelsea Londyn Blackburn Rovers Liga angielska
10:00    Nie przegap
10:10    Dobry pasterz
11:45    Aris Saloniki Winterthur FC Barcelona Euroliga
13:45    Ligue 1 Magazyn ligi francuskiej
14:15    Serie A Magazyn ligi włoskiej
14:45    Chiński boom Dar niebios
15:45    Chelsea Londyn Blackburn Rovers Liga angielska
17:45    Nie przegap
18:00    Premiership Magazyn ligi angielskiej
18:30    Primera división Magazyn ligi hiszpańskiej
19:00    Joey
19:30    NBA Action
20:00    Prokom Trefl Sopot Climamio Bolonia Euroliga
22:30    Premiership Magazyn ligi angielskiej
23:05    Primera división Magazyn ligi hiszpańskiej
23:40    West Ham United FC Liverpool Liga angielska
01:40    Ukryta twarz
02:00    Serenity
04:00    Strażnik Teksasu Próba ognia

Ale Kino!
08:00 Klub szczęścia: film 
10:25 Prom: film 
11:40 2D albo nie 2D: film
12:05 Rewanż: film 
13:40 Azjatycka odyseja filmowa
14:40 Beata: film 
16:25 Spekulant: film 
18:15 Na wielkich jeziorach: film
20:00 Syn panny młodej: film
22:10 Czwarty protokół: film
00:15 Teksańska masakra piłą mechaniczną: film
02:00 Telenowela: film

Hallmark Channel
06:00 Wojna Variana - dramat wojenny, Kanada/USA/Wielka Brytania 2000
08:00 Czerwona obora - dramat obyczajowy, USA 2004
10:00 Dzień jak dzień 3 (2) - serial obyczajowy, USA 1999
11:00 Ed 3 (9) - serial komediowy, USA 2003
12:00 Powrót na pole walki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994
14:00 Czerwona obora - dramat obyczajowy, USA 2004
16:00 Dzień jak dzień 3 (2) - serial obyczajowy, USA 1999
17:00 Ed 3 (9) - serial komediowy, USA 2003
18:00 Powrót na pole walki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1994
20:00 Baśnie z tysiąca i jednej nocy (1/2) - film fantastyczny, USA 1999
22:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 5 (17) - serial sensacyjny, USA 2005
23:00 Decydujące 12 godzin - film kryminalny, USA 2006
01:00 Porwanie Sinatry - dramat kryminalny, USA 2002
03:00 Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar 5 (17) - serial sensacyjny, USA 2005
04:00 Wojna Variana - dramat wojenny, Kanada/USA/Wielka Brytania 2000

Canal +
07:00 Minisport +
07:10 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Chiński boom (2/4) - film dokumentalny
09:00 Rycerze południowego Bronksu - dramat obyczajowy, USA 2005
10:35 Siostry - komediodramat, USA 2005
12:50 Bomba zegarowa - thriller, Kanada/USA 2006
14:20 Łapu capu ekstra
14:55 Z pamiętnika wściekłej żony - komedia romantyczna, USA 2005
16:55 Bardzo małżeńska Gwiazdka - dramat obyczajowy, USA 2004
18:30 Madagaskar - film animowany, USA 2005
20:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Premiera: Joey 2 (16/22) - serial komediowy, USA 2005
21:30 Premiera: Przez 24 godziny 4 (11/24) - serial sensacyjny, USA 2005
22:20 Cineklub: Doborowa jednostka - komedia, USA 1997
00:15 Wysyp żywych trupów - horror, Wlk. Brytania/Francja 2004
02:00 Jak dwie krople wody - thriller, Francja 2004
03:30 Gorączka - dramat psychologiczny, Polska 1980

Canal + Film
08:30 Max - dramat obyczajowy, Kanada/Węgry/Wlk. Brytania 2002
10:15 Tego pytania usłyszeć nie chciałam - film krótkometrażowy
10:40 Genesis - film dokumentalny
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Minisport +
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Zwariowane święta Karrolla - komedia, USA 2004
14:30 Sky Fighters - film sensacyjny, Francja 2005
16:10 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia, USA 1992
18:10 Broken Flowers - komediodramat, USA/Francja 2005
20:00 Jestem przy tobie - film muzyczny, Indie 2004
23:00 Joey 2 (16/22) - serial komediowy, USA 2005
23:25 Przez 24 godziny 4 (10/24) - serial sensacyjny, USA 2005 
00:35 Show - komedia sensacyjna, Polska 2003
02:40 Rozmowy z innymi kobietami - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2005
04:05 Spadek - film obyczajowy, Polska/Wielka Brytania 2005  

HBO
06:30 Heidi - film dla dzieci, Wielka Brytania 2005
08:15 Na planie - magazyn filmowy
08:50 Gra w różowe - komedia, Kanada 2004
10:20 Nagroda AFI: Sean Connery - relacja
11:50 Derby - film dla młodzieży, USA 2005
13:30 Bitwa o wyspę skarbów - film przygodowy, Nowa Zelandia 2004
15:10 Pamiętnik - film obyczajowy, USA 2004
17:10 Wielki skok - komedia sensacyjna, USA 2004
18:35 Historia Kopciuszka - komedia, USA 2004
20:10 Premiera: Czekając na cud - film obyczajowy, USA 2004
21:45 Tombstone - western, USA 1993
23:50 Amityville - horror, USA 2005  
01:20 Pornobiznes: naga prawda (5) - serial dokumentalny  
01:50 Koszmar na przedmieściach - dramat kryminalny, USA 2004
03:15 Górski patrol - dramat obyczajowy, Chiny/Hongkong 2004
04:45 Wielki skok - komedia sensacyjna, USA 2004

HBO 2
06:30 Chłopięca przyjaźń - film dla młodzieży, USA 2005
08:05 Mój brat jest psem - film dla dzieci, Niemcy 2004
09:40 Moje wielkie kanadyjskie wesele - komedia, Kanada 2001
11:10 Gol! - dramat obyczajowy, USA 2005
13:05 Czerwone drzwi - komedia, USA 2005
14:40 Garbi super bryka - komedia, USA 2005
16:20 Prefontaine - film biograficzny, USA 1997
18:05 System - thriller, USA 1998
20:00 Nieustraszeni bracia Grimm - komedia, Wielka Brytania/Czechy/USA 2005
21:55 W innym życiu - dramat kryminalny, Wielka Brytania 2001
23:35 HBO na stojaka! Niedaleko pada jabłko (1) - kabaret i satyra
00:05 Przerwana cisza - thriller, Kanada 2005  
01:45 Być jak Jacques Chirac - film dokumentalny
03:15 Obiekt pożądania - thriller, USA 2003
04:45 Czerwone drzwi - komedia, USA 2005

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Pet Alien - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:15 Harcerz Lazlo - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Teen Titans - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:00 Program TCM:
21:00 Wzgórze - film wojenny, Wielka Brytania 1965
23:05 Przerwa w podróży - dramat obyczajowy, USA 1959
01:10 Kapitan Nemo i podwodne miasto - film fantastyczny, USA 1970
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Zig Zap
06:00 Kosmiczni Ścigacze (21) - serial animowany, USA
06:25 Gruby pies Mendoza (10) - serial animowany, USA
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Ekstremalne kaczory (54) - serial animowany, Francja
07:10 Szał na Amandę (6) - serial młodzieżowy, USA
07:40 Przymierzalnia: Friday Wear (17) - serial animowany, Francja
07:45 Przymierzalnia - program dla młodzieży
07:50 Przymierzalnia: Płaskmania (21) - serial animowany, USA
08:10 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:15 Przymierzalnia: Zoey 101 (21) - serial młodzieżowy, USA 2005
08:40 Przymierzalnia - program dla młodzieży
08:45 Przymierzalnia: To tylko gra (5) - serial młodzieżowy, USA 2003
09:05 Przymierzalnia - program dla młodzieży
09:10 Przymierzalnia: Friday Wear (18) - serial animowany, Francja
09:20 Martin Tajemniczy 2 (24) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka (1) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (27) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (7) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Kosmiczni Ścigacze (22) - serial animowany, USA
11:40 Gruby pies Mendoza (11) - serial animowany, USA
12:10 Ekstremalne kaczory (55) - serial animowany, Francja
12:20 Wielka płyta - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (49) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 3 (8) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 3 (17) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Klinika pod kangurem (3/25) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
14:30 Degrassi nowe pokolenie (51) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (25) - serial animowany, USA
15:35 Sabrina (22) - serial animowany, USA
16:00 Sabrina (23) - serial animowany, USA
16:25 Trollz (14) - serial animowany, USA
16:55 Martin Tajemniczy 2 (25) - serial animowany, USA
17:20 Wybraniec smoka (2) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (28) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (8) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (50) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 3 (9) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 3 (18) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Klinika pod kangurem (4/25) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
20:00 Degrassi nowe pokolenie (52) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (7) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
21:00 HYPER:
21:00 Chobits (12) - serial animowany, Japonia 2002
21:20 Java Games
21:30 FIFA Interactive World Cup - relacja
21:45 Replay
22:00 Game Factory
22:15 Making of "Artur i Minimki" - reportaż
22:30 Klipy
22:45 Xyber World
23:00 Hall of Fame
23:15 Klipy
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Chobits (11) - serial animowany, Japonia 2002

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Galactik Football - serial dla dzieci
09:10 MegaMan NT Warrior - serial dla dzieci
09:35 Król Szamanów - serial animowany
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Galactik Football - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 MegaMan NT Warrior - serial dla dzieci
21:05 Galactik Football - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Spiderman - serial animowany
23:10 Spiderman - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo
06:00    Samochód - mag. każdego kierowcy    magazyn        
06:30    Zakup Kontrolowany 2    program motoryzacyjny    stereo    
07:30    Telesklep        
08:00    Gadżet    magazyn    stereo    
08:30    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
09:00    Ale Dziura    magazyn    stereo    
09:30    Samochód - mag. każdego kierowcy    magazyn        
10:00    Karambol    magazyn    stereo    
10:30    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
11:00    Gadżet    magazyn    stereo    
11:26    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
11:30    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
12:00    The Car Show    program motoryzacyjny    stereo    
12:30    Rentgen 2.0    program motoryzacyjny    stereo    
13:00    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
13:05    Vroom Vroom    serial inne    stereo    
14:00    Monster House 2    serial inne    stereo    
15:00    Gadżet    magazyn    stereo    
15:30    Karambol    magazyn    stereo    
16:00    Ale Dziura    magazyn    stereo    
16:30    Kaskaderzy i amatorzy    program rozrywkowy    stereo    
17:00    Czas Tuningu    program motoryzacyjny    stereo    
17:30    Raport Turbo    magazyn    stereo    
17:40    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
18:10    Motorwizja    program motoryzacyjny    stereo    
18:40    Motorwizja    program motoryzacyjny    stereo    
19:10    Samochód - mag. każdego kierowcy    magazyn        
19:40    Raport Turbo    magazyn    stereo    
19:50    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
20:00    Monster Jam    program rozrywkowy    stereo    
20:30    Gadżet    magazyn    stereo    
21:00    Raport Turbo    magazyn    stereo    
21:10    Ale Dziura    magazyn    stereo    
21:40    Motorwizja    program motoryzacyjny    stereo    
22:10    Kaskaderzy i amatorzy    program rozrywkowy    stereo    
22:50    Raport Turbo    magazyn    stereo    
23:00    The Car Show    program motoryzacyjny    stereo    
23:27    Święty Walenty rozdaje prezenty!    konkurs interaktywny    stereo    
23:30    Turbo Erotyk    erotyczny        
00:00    Turbo Erotyk    erotyczny        
00:30    Turbo granie    program rozrywkowy    stereo    
02:30    Monster House    magazyn        
03:30    Ale Dziura    magazyn    stereo    
04:00    Monster Garage    program motoryzacyjny

Kino Polska
07:45 Seans: Pan na ekranie Wieńczysław Gliński: Hobby - film animowany, Polska 1968
08:05 W obiektywie: Celuloza - film polityczny, Polska 1953
10:10 W obiektywie: Hallo tu Polskie Radio Łódź - film dokumentalny
10:25 W obiektywie: Franciszek - film krótkometrażowy, Polska 2005
10:40 W obiektywie: Siła przebicia - film krótkometrażowy, Polska 1972
11:05 Seans: Czasy i obyczaje: Sceny dziecięce z życia prowincji - film obyczajowy, Polska 1984  
13:30 Seans: Czasy i obyczaje: Koniec bajki - film krótkometrażowy, Polska 2004
13:40 Seans: Czasy i obyczaje: Marzenie - film animowany, Polska 1972
13:50 Seans: Czasy i obyczaje: Przyczynek do teorii językoznawstwa - film dokumentalny
14:05 Seans: Gwiazda na horyzoncie Magda Teresa Wójcik: Smak wody - film psychologiczny, Polska 1980
15:25 Seans: Gwiazda na horyzoncie Magda Teresa Wójcik: W drodze - film dokumentalny
16:05 Seans: Pan na ekranie Wieńczysław Gliński: Wypowiedź: Wieńczysław Gliński - wypowiedź
16:15 Seans: Pan na ekranie Wieńczysław Gliński: Ostatni kurs - film kryminalny, Polska 1963
17:50 Seans: Pan na ekranie Wieńczysław Gliński: Hobby - film animowany, Polska 1968
18:05 Portrety: Marzenia są ciekawsze (1) - film dokumentalny
18:45 Portrety: Marzenia są ciekawsze (2) - film dokumentalny
19:25 Portrety: Marzenia są ciekawsze (3) - film dokumentalny
20:15 Seans: Poprawka z historii: Gniazdo - dramat historyczny, Polska 1974
22:05 Seans: Poprawka z historii: Bitwa nad Odrą - reportaż
22:25 Seans: Poprawka z historii: Zwyczajny dzień - film dokumentalny
22:35 Seans: Poprawka z historii: W cieniu - film animowany, Polska 1975
22:45 Seans: Poprawka z historii: Znaczki - dramat obyczajowy, Polska 2000
23:05 Seans: Czasy i obyczaje: Polska Kronika Filmowa 41B/ 79 - film dokumentalny
23:15 Seans: Czasy i obyczaje: Córka albo syn - film obyczajowy, Polska 1979
00:25 Seans: Czasy i obyczaje: Ślad - film dokumentalny
01:05 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Wypowiedź: Barbara Wrzesińska - rozmowa
01:20 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Opętanie - dramat psychologiczny, Polska 1972
02:45 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Ile znasz słów o życiu? - film dokumentalny
03:00 Seans: Gwiazda na horyzoncie Barbara Wrzesińska: Ślad - film dokumentalny
06:15 Seans z przymrużeniem kamery: Piggate - komedia, Polska 1990

TVP 3 Białystok
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Obiektyw
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Łączy nas Polska
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Obiektyw flesz
16:50 Gość dnia - rozmowa
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Obiektyw
18:05 Szerokiej drogi!
18:10 Warto tam być...
18:15 Ujawnić prawdę
18:40 Maniacy
19:05 Regiony na antenie - cykl reportaży
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:10 Sport
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Bydgoszcz
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Zbliżenia
07:50 Felieton - felieton
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 W Ameryce i gdzie indziej
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Zbliżenia
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Zbliżenia
18:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
18:30 Zimowe co nieco - magazyn kulturalny
18:40 Bez kompleksów
19:00 Trzecia droga - program publicystyczny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Zbliżenia
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Gdańsk
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Panorama
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Halo Trójka
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Panorama
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Panorama, studio sport, pogoda
18:15 Marek Ponikowski zaprasza - program publicystyczny
18:45 Postawione na głowie
19:05 Brulion kulturalny
19:30 Niebieska Ziemia, zielony świat - reportaż
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Panorama
22:00 Kwiaty i ogrody
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Trójka tam była - reportaż
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Aktualności
16:50 Pozytywka Tygodnik Pozytywnie Nakręcony
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Aktualności sportowe
18:25 Ludzie i sprawy
18:55 Cogito - program edukacyjny
19:05 Uwaga! Weekend! - magazyn kulturalny
19:40 Narciarski weekend
19:50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności sportowe, Aktualności
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Kraków
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Pod Tatrami
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Kronika
16:50 Pod Tatrami
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Kronika
18:00 Pogoda
18:05 Tematy dnia - program publicystyczny
18:10 Okiem kamery - reportaż
18:20 Co warto wiedzieć
18:30 Kundel bury i kocury
18:50 Magazyn medyczny - magazyn medyczny
19:10 Ślizg - magazyn narciarski
19:20 Pod Tatrami
19:30 Rekomendacje kulturalne - magazyn kulturalny
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
21:55 Pogoda
22:00 Okiem kamery - reportaż
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Lublin
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Panorama Lubelska
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Panorama Lubelska
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Panorama Lubelska
16:50 Gość Trójki - program publicystyczny
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Panorama Lubelska
18:05 Prognoza pogody
18:15 Zdarzenia
18:30 Kwadrans akademicki - program dla młodzieży
19:00 Reporterzy TVP 3 zapraszają - cykl reportaży
19:15 Rok w ogrodzie
19:45 Gość Trójki - program publicystyczny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Panorama Lubelska
22:05 Prognoza pogody
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Łódź
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
07:55 Pogoda
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Biznes po łódzku
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
18:00 Sport
18:05 Pogoda
18:15 Rozmowa dnia - program publicystyczny
18:25 Podaj cegłę
18:40 Takie jest życie - program publicystyczny
19:10 Dobry wieczór - felieton
19:30 Mistrzowie 50-lecia znów na ekranie - film dokumentalny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Łódzkie Wiadomości Dnia
21:55 Pogoda
22:00 Rozmowa dnia - program publicystyczny
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Poznań
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Teleskop
07:50 Sport Wielkopolska
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Zdrowie, uroda, fitness
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Teleskop
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Teleskop
18:10 Wydarzenia i opinie - program publicystyczny
18:35 Spojrzenia - cykl reportaży
18:55 Poznań cooltura.tvp.pl - program dla młodzieży
19:00 Okno na Wielkopolskę - reportaż
19:15 Teleskop
19:30 Spojrzenia - cykl reportaży
19:45 Wielkopolski Informator Kulturalny - magazyn kulturalny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Teleskop
22:05 Wiadomości sportowe Wielkopolska
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Rzeszów
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Aktualności
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Kalejdoskop
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Tryptyk bieszczadzki (2) - program dokumentalny
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Aktualności
18:15 Kalejdoskop
18:30 Interwencje - program publicystyczny
18:45 Zakamarki przeszłości - historia
19:00 Kresowe czwartki - program dokumentalny
19:40 Tryptyk bieszczadzki (3) - program dokumentalny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności
22:00 Kalejdoskop
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Kronika
07:50 Wokół nas - cykl reportaży
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Kronika
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Kronika
16:50 Szczeciński przegląd informacji ewentualnie kulturalnych - magazyn kulturalny
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Kronika
18:05 Sport
18:10 Menu kulturalne - magazyn kulturalny
18:15 Kronika
18:40 Maxymalni - magazyn sportowy
18:55 Sonar - felieton
19:25 Magazyn reporterów - program publicystyczny
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika
22:00 Bez barier
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Qadrans qltury - publicystyka kulturalna
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Wiadomości Kuriera
16:50 Pogoda dla Warszawy
16:55 Wywiad Kuriera
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
17:50 Wiadomości sportowe
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:10 Raport na gorąco
18:15 Qadrans qltury - publicystyka kulturalna
18:25 Europieniądze
18:30 Kontrowersje - program publicystyczny
18:55 Studio reportażu - cykl reportaży
19:10 Kulturalny wywiad - magazyn kulturalny
19:20 Kronika warszawska - program publicystyczny
19:30 Po twojej stronie
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Raport na gorąco
22:00 Wiadomości sportowe
22:03 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier poranek Kurier
06:10 Serwis sportowy
06:25 Kamera Kuriera - felieton
06:30 Kurier
06:40 Serwis sportowy
06:45 Kurier
07:10 Serwis sportowy
07:25 Kamera Kuriera - felieton
07:40 Serwis sportowy
07:45 Fakty wydanie poranne
08:00 Kurier
08:05 Prognoza pogody
08:10 Przegląd prasy
08:15 Kurier
08:17 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:23 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera - felieton
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 Fakty komentarze
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:17 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:24 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera - felieton
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Serwis ekonomiczny
09:49 Serwis sportowy
09:53 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
09:55 Kurier
10:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
10:30 Kurier
10:45 Prognoza pogody
10:47 Serwis ekonomiczny
10:49 Serwis sportowy
10:50 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
10:55 Kurier
11:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
11:30 Kurier
11:45 Prognoza pogody
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
11:58 Kurier flesz
12:00 Wierzę, wątpię, szukam
12:30 Kurier
12:45 Prognoza pogody
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Nowe technologie
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
13:59 Kurier flesz
14:00 Magazyn majsterkowicza (10/30)
14:30 Kurier
14:45 Prognoza pogody
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
14:58 Kurier flesz
15:00 Następcy ropy (3/6) - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:53 Prognoza pogody
15:55 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis kulturalny - magazyn kulturalny
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:25 Kamera Kuriera - felieton
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Fakty
17:00 Plus minus
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 Fakty
18:05 Sport
18:10 Pogoda
18:15 Gość Faktów - program publicystyczny
18:30 Rewolwer kulturalny - magazyn kulturalny
19:00 Pasmo zdarzeń - cykl reportaży
19:15 Motosfera
19:30 Policjanci
19:45 Antykwaryczne safari
20:00 Telekurier - cykl reportaży
20:25 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg - magazyn narciarski
20:55 Trzeci wymiar - program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Fakty wydanie wieczorne
22:05 Sport
22:10 Pogoda
22:15 Plus minus
22:30 Kurier
22:40 Prognoza pogody
22:45 Sportowy wieczór
23:10 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny tylko dla dorosłych
00:05 Plus minus
00:30 Kurier
00:40 Prognoza pogody
00:45 Trzeci wymiar - program publicystyczny
01:25 Telekurier - cykl reportaży
01:50 Porwani w Bagdadzie (2) - film dokumentalny

Discovery
06:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
07:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny
08:00 Przetrwać żywioły natury (1) - serial dokumentalny
09:00 Amerykański hot-rod (5) - serial dokumentalny
10:00 Amerykański chopper (1) - serial dokumentalny
11:00 Wojny na złomowisku - serial dokumentalny
12:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
13:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata - serial dokumentalny
14:00 Przetrwać żywioły natury (1) - serial dokumentalny
15:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
15:30 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny
16:00 Fani czterech kółek (1) - serial dokumentalny
16:30 Fani czterech kółek (2) - serial dokumentalny
17:00 Amerykański hot-rod (1) - serial dokumentalny
18:00 Amerykański chopper (1) - serial dokumentalny
19:00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów (62) - serial dokumentalny
20:00 Inżynieria ekstremalna - serial dokumentalny
21:00 Katastrofa stulecia - film dokumentalny
22:30 Jasnowidz na miejscu zbrodni - serial dokumentalny
23:00 Producenci motocykli - serial dokumentalny
00:00 Kulisy tragedii - serial dokumentalny
01:00 Zwykłe rzeczy niezwykłe wynalazki (4) - serial dokumentalny
02:00 Superjazda - serial dokumentalny
03:00 Amerykański hot-rod (1) - serial dokumentalny
04:00 Amerykański chopper (1) - serial dokumentalny
05:00 Wojny na złomowisku - serial dokumentalny

Discovery Civilisation
09:00 Wszystko o piramidach - film dokumentalny
09:55 Misja X - serial dokumentalny
10:50 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
12:40 Wielkie powieści - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
14:05 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny
15:00 Wszystko o piramidach - film dokumentalny
15:55 Misja X - serial dokumentalny
16:50 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
18:40 Wielkie powieści - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
20:05 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny
21:00 Wszystko o piramidach - film dokumentalny
21:55 Misja X - serial dokumentalny
22:50 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew (1) - serial dokumentalny
00:40 Wielkie powieści - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów - serial dokumentalny
02:05 Wiek wojen (17) - serial dokumentalny

Discovery Science
09:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
09:55 Robotica - serial dokumentalny
10:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
11:10 Prehistoryczny słoń - film dokumentalny
12:00 Lotnicze symulacje - film dokumentalny
12:50 Robotica - serial dokumentalny
13:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
14:10 Słoneczne imperium - serial dokumentalny
15:00 Człowiek, który przetrwa wszystko - serial dokumentalny
15:55 Robotica - serial dokumentalny
16:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
17:10 Prehistoryczny słoń - film dokumentalny
18:00 Wiatr w żaglach (2) - serial dokumentalny
18:25 Wiatr w żaglach (3) - serial dokumentalny
18:50 Jak to jest zrobione? (32) - serial dokumentalny
19:15 Jak to jest zrobione? (44) - serial dokumentalny
19:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
20:10 2050 burza przyszłości - film dokumentalny
21:00 Planeta żywiołów - natura i środowisko
21:55 Wynalazcy - serial dokumentalny
22:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
22:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
23:10 Jurassica
00:00 Wiatr w żaglach (2) - serial dokumentalny
00:25 Wiatr w żaglach (3) - serial dokumentalny
00:50 Jak to jest zrobione? (32) - serial dokumentalny
01:15 Jak to jest zrobione? (44) - serial dokumentalny
01:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
02:10 2050 burza przyszłości - film dokumentalny
03:00 Planeta żywiołów - natura i środowisko
03:55 Wynalazcy - serial dokumentalny
04:20 Wynalazcy - serial dokumentalny
04:45 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
05:10 Jurassica
06:00 Lotnicze symulacje - film dokumentalny
06:50 Robotica - serial dokumentalny
07:40 Jak to zbudowano? - serial dokumentalny
08:10 Słoneczne imperium - serial dokumentalny

Discovery Travel and Living
09:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
09:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
10:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
10:50 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
11:45 Człowiek za burtą - serial dokumentalny
12:10 Świat Boba - film dokumentalny
12:40 Podróże na chybił trafił (2) - turystyka
13:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
13:35 Klub wędkarski Buena Vista (7)
14:05 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
15:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
15:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
16:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
16:50 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
17:45 Człowiek za burtą - serial dokumentalny
18:10 Świat Boba - film dokumentalny
18:40 Podróże na chybił trafił (3) - turystyka
19:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
19:35 Klub wędkarski Buena Vista (8)
20:05 Lonely planet: Wielkie miasta - portret miasta
21:00 Wielkie projekty - serial dokumentalny
21:55 Wielka wyprawa Karaiby - serial dokumentalny
22:20 Na szlaku - przyroda i podróże. dokumentacja
22:50 Wyprawy na krańce Ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja
23:45 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
00:10 Przygoda z golfem - państwa i ludzie
00:40 Podróże na chybił trafił (3) - turystyka
01:05 Po bezdrożach - serial dokumentalny
01:35 Klub wędkarski Buena Vista (8)
02:05 Wyprawy na krańce Ziemi - przyroda i podróże. dokumentacja

Animal Planet
06:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach (7) - zwierzęta
06:30 Młode i dzikie - zwierzęta
07:00 Rezydencja surykatek 2 (11) - zwierzęta
07:30 Dzika przyroda Afryki (8) - zwierzęta
08:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (27) - zwierzęta
08:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (28) - zwierzęta
09:00 Na pomoc zwierzętom (63) - zwierzęta
09:30 Na ratunek przyrodzie (11) - zwierzęta
10:00 Na pomoc zwierzętom Australii - zwierzęta
10:30 Opiekunowie - zwierzęta
11:00 Życie zwierząt - zwierzęta
11:30 Pogotowie dla zwierząt (11) - zwierzęta
12:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta
13:00 Dziennik z życia wielkich kotów (2) - zwierzęta
13:30 Dzika przyroda Afryki (8) - zwierzęta
14:00 Dzika przyroda z Nickiem Bakerem - zwierzęta
14:30 Życie w gromadzie - zwierzęta
15:00 Życie ssaków - zwierzęta
16:00 Łowca krokodyli - zwierzęta
17:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta
18:00 Raport Animal Planet (9) - zwierzęta
18:30 Na pomoc zwierzętom (64) - zwierzęta
19:00 Dziennik z życia wielkich kotów (2) - zwierzęta
19:30 Dzika przyroda Afryki (9) - zwierzęta
20:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
21:00 Na posterunku (12) - zwierzęta
22:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
23:00 Na pomoc zwierzętom (64) - zwierzęta
23:30 Małpi biznes (14) - zwierzęta
00:00 Pogotowie dla zwierząt (11) - zwierzęta
00:30 Weterynaria przyszłości - zwierzęta
01:00 Na pomoc zwierzętom Australii - zwierzęta
01:30 Na ratunek (11) - zwierzęta
02:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta
03:00 Na posterunku (12) - zwierzęta
04:00 Policja dla zwierząt w Detroit - zwierzęta
05:00 Policja dla zwierząt w Houston - zwierzęta

National Geographic Channel
08:00 Pająk samuraj - film dokumentalny
09:00 Wojna drapieżników (1) - serial dokumentalny
10:00 Wojna drapieżników (2) - serial dokumentalny
11:00 Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
12:00 Porwanie samolotu - film dokumentalny
13:00 Pająk samuraj - film dokumentalny
14:00 Wojna drapieżników (1) - serial dokumentalny
15:00 Wojna drapieżników (2) - serial dokumentalny
16:00 Raj na Ziemi - serial dokumentalny
17:00 Na krawędzi - serial dokumentalny
18:00 Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny
19:00 Pająk samuraj - film dokumentalny
20:00 Za kulisami - serial dokumentalny
21:00 Seks dzikich zwierząt - serial dokumentalny
22:00 Seks dzikich zwierząt - serial dokumentalny
23:00 Tuż przed tragedią - serial dokumentalny
00:00 Seks dzikich zwierząt - serial dokumentalny
01:00 Seks dzikich zwierząt - serial dokumentalny

Travel
08:00 Imprezy z przewodnikiem - turystyka
08:30 Imprezy z przewodnikiem - turystyka
09:00 Karkołomne przygody - turystyka
10:00 Walt Disney Studios Paryż - turystyka
11:00 Obieżyświat - turystyka
12:00 Wkrótce otwarcie! - turystyka
12:30 Opowieści - turystyka
13:00 Podróże marzeń - turystyka
13:30 Opowieści - turystyka
14:00 Włoski luksus - turystyka
14:30 Kasyna świata - turystyka
15:00 Obieżyświat - turystyka
16:00 Wszerz i wzdłuż - turystyka
16:30 Śródziemnomorskie wędrówki - turystyka
17:00 Floyd z korkociągiem - turystyka
17:30 Spragniony podróżnik - turystyka
18:00 Alby Mangels podróże pełne przygód - turystyka
19:00 Nie zapomnij paszportu - turystyka
20:00 Metropolie (1) - turystyka
20:30 Poszukiwacze przygód - turystyka
21:00 Poszukiwacze niewiarygodnych przygód - turystyka
22:00 Obieżyświat - turystyka
23:00 Śródziemnomorskie wędrówki - turystyka
23:30 Opowieści - turystyka
00:00 Świat Graingera - turystyka
01:00 Obieżyświat - turystyka

Planete
06:45 Wyspy zapomnienia (2/10) - serial dokumentalny
07:10 Wyspy zapomnienia (3/10) - serial dokumentalny
07:40 Wyspy zapomnienia (4/10) - serial dokumentalny
08:10 Chłopcy z bombowców (4/4) - serial dokumentalny
09:05 W przestworzach (5/6) - serial dokumentalny
10:10 Wyspy zapomnienia (5/10) - serial dokumentalny
10:40 Wyspy zapomnienia (6/10) - serial dokumentalny
11:10 Wyspy zapomnienia (10/10) - serial dokumentalny
11:40 Historia futbolu (7/13) - serial dokumentalny
12:40 Hermann Göring (2/3) - serial dokumentalny
13:40 Morskie opowieści (13/13) - serial dokumentalny
14:15 Rycerze (6/9) - serial dokumentalny
15:15 Michał Anioł Superstar - film dokumentalny
16:15 Mój świat tańca (1/13) - serial dokumentalny
16:45 Weekend (2/10) - serial dokumentalny
17:20 Historia futbolu (3/13) - serial dokumentalny
18:20 Morskie opowieści (8/13) - serial dokumentalny
18:50 Atylla i Hunowie - film dokumentalny
19:45 Agencja (1/7) - serial dokumentalny
20:15 Opiekunowie niezwykłych gatunków (15/39) - serial dokumentalny
20:45 Ucieczka niemieckich jeńców - film dokumentalny
21:45 Wojenna młodość - film dokumentalny
22:45 Stwory, potwory, cudaki (4/10) - serial dokumentalny
23:40 Stwory, potwory, cudaki (5/10) - serial dokumentalny
00:35 Buddyzm na Zachodzie - film dokumentalny
01:35 Podstawy wiary (6/7) - serial dokumentalny
02:05 Nietypowe uzdrawianie (4/7) - serial dokumentalny
02:35 Morskie opowieści (3/13) - serial dokumentalny

Zone Reality
06:00 Niezwykłe filmy z wakacji - serial dokumentalny
06:25 Dlaczego? - serial dokumentalny
06:50 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
07:15 Wyścig - serial dokumentalny
08:05 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
08:55 Oko za oko - serial dokumentalny
09:25 Hollywood. Za kulisami - film dokumentalny
09:50 Studenci medycyny - film dokumentalny
10:15 Burzliwe losy - serial dokumentalny
10:40 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
11:30 Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny
12:20 Zoo - serial dokumentalny
12:45 Dlaczego? - serial dokumentalny
13:10 Nauczyciele angielskiego w Taipei - serial dokumentalny
13:35 Cisza przed burzą - serial dokumentalny
14:25 Wyścig - serial dokumentalny
15:15 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
16:10 Istne szaleństwo - serial dokumentalny
16:35 Oko za oko - serial dokumentalny
17:00 Szpital dziecięcy - serial dokumentalny
18:00 System - serial dokumentalny
19:00 Od środka - serial dokumentalny
20:00 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
21:00 Gliniarze z Vegas - serial dokumentalny
22:00 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
23:00 Od środka - serial dokumentalny
00:00 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
00:50 Gliniarze z Vegas - serial dokumentalny
01:40 Sekrety Las Vegas - film dokumentalny
02:30 Zdrada - serial dokumentalny
03:20 Co powinieneś zrobić? - film dokumentalny
04:10 Niezwykłe badania Jane Goldman - serial dokumentalny
05:00 Cisza przed burzą - serial dokumentalny

Polonia 1
06:35 Magiczne igraszki - film animowany
07:20 Generał Daimos - film animowany
07:40 Helena i chłopcy (44/80) - serial młodzieżowy, Francja 1992
08:10 Top shop
19:00 Namiętności (82/160) - telenowela, Argentyna 1988
19:50 Rozgrywki wyższych sfer (189) - telenowela, Argentyna
20:20 Flirt Cafe
20:35 Werdykt
21:35 Preludium Wojny Naziści atakują - film dokumentalny
22:45 Zaniedbana Mężatka - erotyka
23:00 Polskie foki - erotyka
23:35 Bez cenzury - erotyka
23:40 News - erotyka
23:45 Night Shop - erotyka
23:55 Amore TV - erotyka  
00:10 6 na 9 - erotyka  
00:30 Polskie foki - erotyka  
00:45 Reflex - erotyka  
00:55 Erotyczna giełda - erotyka  
01:05 Ogłoszeniatowarzyskie.pl - erotyka  
01:15 Sex Hotel - erotyka  
01:30 Zaniedbana Mężatka - erotyka  
01:50 Night Shop - erotyka  
02:00 Foki Ewa - erotyka  
02:15 Night Shop - erotyka  
02:30 Oferty towarzyskie - erotyka  
02:45 Sex Hotel - erotyka  
03:00 Night Shop - erotyka  

Polsat 2
07:35 VIP (222) - magazyn kulturalny
08:00 Żeński rozmiar (13) - talk show
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja (802)
09:25 Samo życie (630) - serial obyczajowy, Polska 2005
10:00 Gra w ciemno (157) - teleturniej
10:45 Graczykowie Buła i spóła (80) - serial komediowy, Polska 2001
11:10 Interwencja (802)
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość (423) - serial obyczajowy, Polska 2006
12:35 Eureko, ja to wiem! (19) - teleturniej
13:20 Co z tą Polską? (96) - program publicystyczny
14:05 Interwencja (802)
14:30 Zerwane więzi (54) - talk show
15:30 VIP (222) - magazyn kulturalny
16:00 Żeński rozmiar (13) - talk show
16:30 Wydarzenia
16:55 Interwencja (802)
17:20 Samo życie (630) - serial obyczajowy, Polska 2005
17:50 Gra w ciemno (157) - teleturniej
18:35 Graczykowie Buła i spóła (80) - serial komediowy, Polska 2001
19:00 Interwencja (802)
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość (423) - serial obyczajowy, Polska 2006
20:35 Eureko, ja to wiem! (19) - teleturniej
21:20 Co z tą Polską? (96) - program publicystyczny
22:05 Interwencja (802)
22:30 Zerwane więzi (54) - talk show
23:30 VIP (222) - magazyn kulturalny
00:00 Żeński rozmiar (13) - talk show
00:30 Interwencja (803)
00:55 Rodzina zastępcza plus (244) - serial komediowy, Polska 2006
01:35 Daleko od noszy (93) - serial komediowy, Polska 2006
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno (158) - teleturniej
03:15 Oblicza Ameryki - program dokumentalny
04:00 Pierwsza miłość (424) - serial obyczajowy, Polska 2006
04:40 Interwencja (803)
05:05 Kuba Wojewódzki (84) - talk show
06:00 Świat według Kiepskich (221) - serial komediowy, Polska 2006
06:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście 2 (17) - serial komediowy, Polska 2004

TMT
05:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
08:00 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
08:15 Świat fitnessu
08:45 Muzyczne pobudzenie - magazyn muzyczny
09:00 Telezakupy
10:00 Hobbissimo: Kuchnia smaku
10:30 Dom i ogród: Ogród bez tajemnic
11:00 Pory roku
11:15 W dobrej formie: Kwadrans zdrowia i urody
11:30 Na czasie - magazyn muzyczny
12:00 Bajeczna pora - magazyn filmów animowanych
15:00 Mocna jazda
15:30 Autoklub
16:00 Godzina sportu w TMT - magazyn sportowy
17:00 Eskapady TMT: Polskie szlaki
19:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
19:30 Hit & Bit: TMT Klip - magazyn muzyczny
21:00 W telesieci
23:00 TMT nocą: Jesteśmy z tej samej gliny
23:30 Filmy animowane dla dorosłych - film animowany  
00:00 Z archiwum TMT: Noc z TMT - rozrywka
01:00 TMT nocą: Muzyczny salon 2 - rozrywka
01:30 Nocne klipy - rozrywka
02:00 Telezakupy
03:00 Muzyczny Trance Vision - program muzyczny

MTV
06:00 Starter - magazyn muzyczny
07:00 Penetratorzy - rozrywka
07:30 Wade Robson Project - taniec
08:00 Starter - magazyn muzyczny
09:00 Odliczanka MTV - magazyn muzyczny
10:00 Legendy miejskie - rozrywka
13:00 Pimp My Ride
13:30 Popcorn - magazyn filmowy
14:00 MTV No 1 Hits - magazyn muzyczny
14:30 MTV Maxxx Hits - program muzyczny
15:30 Klasa MTV - rozrywka
16:00 Pimp My Ride
16:30 Penetratorzy - rozrywka
17:00 Date my mom - randka w ciemno
17:30 The Real World vs Road Rules - reality show
18:30 Najlepsze programy ze światowej oferty MTV - program muzyczny
19:00 Tramwajówka - magazyn muzyczny
20:00 MTV Kontra - magazyn muzyczny
21:00 Psy dwa - serial animowany
21:30 Celebrity Death Match - rozrywka
22:00 South Park - serial animowany
22:30 Happy Tree Friends - serial animowany
23:00 Alt.mtv - magazyn muzyczny
00:00 Z pamiętnika dziewicy - reality show
00:30 Chcę mieć znaną twarz - program dokumentalny
01:00 Bezsenność z MTV - program muzyczny

VH1
06:00 Espresso - magazyn muzyczny
10:00 VH1 Greatest Hits - magazyn muzyczny
11:00 Meet The Barkers - reality show
11:30 Największe hity INXS - muzyka. dokument
12:00 Polonez - magazyn muzyczny
13:00 So 80's - program muzyczny
13:30 Smells like 90's - magazyn muzyczny
14:00 3 z 1 - program muzyczny
14:30 VH1 Hits - magazyn muzyczny
15:00 Wczoraj i dziś - magazyn muzyczny
16:00 Pop lista - program muzyczny
17:00 Smells like 90's - magazyn muzyczny
18:00 Best of charts - magazyn muzyczny
19:00 Na temat - program muzyczny
20:00 Nierandkowi - rozrywka
20:30 Za kulisami teledysku - muzyka. dokument
21:00 W domu u... - rozrywka
21:30 Moja muzyka - magazyn muzyczny
22:30 Rock Ballads - rock + pop
23:30 Daria - serial animowany
00:00 Chill Out - program muzyczny
01:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
04:00 Chillout - magazyn muzyczny

MTV 2
06:00 Spanking New Music - rock + pop
06:15 100% MTV2 - rock + pop
07:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
08:00 The Red Button Chart - rock + pop
09:00 NME Chart Show - rock + pop
10:00 Spanking New Music - rock + pop
10:15 100% MTV2 - rock + pop
11:00 Spanking New Music - rock + pop
11:15 100% MTV2 - rock + pop
12:00 VS. - rock + pop
12:30 VS. - rock + pop
13:00 Spanking New Music - rock + pop
13:15 100% MTV2 - rock + pop
14:00 Spanking New Music - rock + pop
14:15 100% MTV2 - rock + pop
15:00 Spanking New Music - rock + pop
15:15 100% MTV2 - rock + pop
16:00 TXT, Drugs N Rock N Roll - rock + pop
17:00 The Red Button Chart - rock + pop
18:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
18:45 Spanking New Music - rock + pop
19:00 NME Chart Show - rock + pop
20:00 Spanking New Music - rock + pop
20:15 100% MTV2 - rock + pop
21:00 AFI Takeover - entertainment
22:00 The View: Gonzo ... - entertainment
22:30 Kasabian: Making The Video - entertainment
23:00 The Red Button Chart - rock + pop
00:00 The Indie Mixtape - rock + pop
01:00 120 Minutes - rock + pop
03:00 MTV2: Commercial Free - entertainment

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
09:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
09:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
10:30 Tom Kultury - magazyn kulturalny
10:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
11:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
11:30 Parot - magazyn muzyczny
12:00 Zajefajnick - magazyn muzyczny
12:30 Rendez-Vous - rozrywka
12:40 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
13:00 Parot - magazyn muzyczny
13:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
14:00 Tom Kultury - magazyn kulturalny
14:10 Planet VIVA - magazyn muzyczny
15:00 In & Out - magazyn muzyczny
15:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
16:00 VIVAMAT - magazyn muzyczny
17:00 Eurotop - magazyn muzyczny
17:50 Rendez-Vous - rozrywka
18:00 Parot - magazyn muzyczny
18:30 Sobotwór - magazyn muzyczny
19:00 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny
19:30 Zajefajnick - magazyn muzyczny
19:50 Tom Kultury - magazyn kulturalny
20:00 Shibuya - program muzyczny
20:30 Planet VIVA - magazyn muzyczny
21:30 O Co Kaman Short - magazyn muzyczny
21:40 Planet VIVA - magazyn muzyczny
22:00 Net Charts - magazyn muzyczny
22:50 Rendez-Vous - rozrywka
23:00 Kocha, nie kocha Extreme - magazyn muzyczny
23:30 Parot Extreme - program muzyczny
00:00 Hitbuster - magazyn muzyczny
01:00 Nightrider - program muzyczny

Zone Romantica
06:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (188) - telenowela, Meksyk 2001
07:00 Amor Amor: Perła (67) - telenowela, Meksyk 1998
08:00 Premiere: Miłość i przemoc (108) - telenowela, Wenezuela 2005
09:00 Śnię o twej miłości (19) - telenowela, Wenezuela 2006
10:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (15) - telenowela, USA 2006
11:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (116) - telenowela, Argentyna 2002
12:00 Amor Amor: Perła (67) - telenowela, Meksyk 1998
13:00 Premiere: Miłość i przemoc (108) - telenowela, Wenezuela 2005
14:00 Śnię o twej miłości (19) - telenowela, Wenezuela 2006
15:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (15) - telenowela, USA 2006
16:00 Premiere: Miłość i przemoc (108) - telenowela, Wenezuela 2005
17:00 Amor Amor: Fortuna i miłość (116) - telenowela, Argentyna 2002
18:00 Śnię o twej miłości (19) - telenowela, Wenezuela 2006
19:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (15) - telenowela, USA 2006
20:00 Amor Amor: Tak jak w kinie (188) - telenowela, Meksyk 2001
21:00 Premiere: Miłość i przemoc (108) - telenowela, Wenezuela 2005
22:00 Śnię o twej miłości (19) - telenowela, Wenezuela 2006
23:00 Amor Amor: Perła (67) - telenowela, Meksyk 1998
00:00 Premiere: Miłość i przemoc (108) - telenowela, Wenezuela 2005
01:00 Premiere: Miłość na sprzedaż (15) - telenowela, USA 2006
01:50 Amor Amor: Fortuna i miłość (116) - telenowela, Argentyna 2002
02:40 Amor Amor: Perła (67) - telenowela, Meksyk 1998
03:30 Amor Amor: Tak jak w kinie (187) - telenowela, Meksyk 2001
04:20 Amor Amor: Tak jak w kinie (188) - telenowela, Meksyk 2001
05:10 Amor Amor: Fortuna i miłość (116) - telenowela, Argentyna 2002

TVN 24
05:30 Powitanie poranka TVN 24
05:45 Skrót informacji
06:00 Serwis informacyjny
06:15 Skrót informacji
06:30 Serwis informacyjny
06:45 Skrót informacji
07:00 Serwis informacyjny
07:15 Skrót informacji
07:25 Biznes
07:30 Serwis informacyjny
07:45 Skrót informacji
08:00 Serwis informacyjny
08:10 Rozmowa poranka - wywiad
08:15 Skrót informacji
08:30 Serwis informacyjny
08:45 Szkło kontaktowe skrót - program publicystyczny
09:00 Serwis informacyjny
09:10 Gość poranny - wywiad
09:30 Serwis informacyjny
09:45 Skrót informacji
09:50 Przegląd wydarzeń zagranicznych
10:00 Serwis informacyjny Dzień na żywo
10:15 Serwis sportowy
10:30 Serwis informacyjny
10:45 Serwis biznesowy
11:00 Serwis informacyjny
11:15 Serwis sportowy
11:30 Serwis informacyjny
11:45 Serwis biznesowy
12:00 Serwis informacyjny
12:15 Serwis sportowy
12:30 Serwis informacyjny
12:45 Serwis biznesowy
13:00 Serwis informacyjny
13:15 Serwis sportowy
13:30 Serwis informacyjny
13:45 Serwis biznesowy
14:00 Serwis informacyjny
14:15 Serwis sportowy
14:30 Serwis informacyjny
14:45 Serwis biznesowy
15:00 Serwis informacyjny
15:15 Serwis sportowy
15:20 InterNET 24
15:30 Serwis informacyjny
15:45 Serwis biznesowy
16:00 Bilans dnia
16:20 InterNET 24
16:30 Raport popołudniowy
17:10 Prosto z Polski
17:30 24 godziny
18:30 Serwis informacyjny
18:40 Skaner polityczny
19:00 Fakty, ludzie, pieniądze Wieczór
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Raport wieczorny
21:00 24 godziny
22:00 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
23:00 Serwis informacyjny
23:10 Bilans dnia
23:30 Serwis informacyjny podsumowanie
00:00 Skrót informacji Powtórki
00:05 Kropka nad i - program publicystyczny
00:30 Skrót informacji
00:40 Skaner polityczny
01:00 Serwis informacyjny podsumowanie
01:30 24 godziny
02:30 Szkło kontaktowe - program publicystyczny
03:30 Skrót informacji
03:35 Bilans
04:00 Serwis informacyjny podsumowanie
04:30 24 godziny

Zone Club
06:00 Szkoła jogi (10) - gimnastyka
06:25 Ćwiczenia na Karaibach (14) - fitness
06:55 Sobota w kuchni (18)
07:20 Alternatywne style życia (24) - medycyna alternatywna
07:45 Przyjęcia specjalne (19)
08:10 Mama na pełny etat (11)
08:35 Ekstremalne metamorfozy (13)
09:35 Zmieniamy lokal (6)
10:25 Przez żołądek do zdrowia (6)
10:55 Życie pani Pond (7) - serial animowany, Wielka Brytania
11:10 Życie pani Pond (8) - serial animowany, Wielka Brytania
11:25 Bazar (6)
11:55 Bazar (7)
12:25 Mama na pełny etat (12)
12:55 Na ślubnym kobiercu (10) - reality show
13:20 Na ślubnym kobiercu (11) - reality show
13:45 Sobota w kuchni (17)
14:10 Tajemnice ogrodów 3 (6) - rośliny
14:35 Poradnik Tany Byron (18)
15:30 Zmieniamy lokal (4)
16:30 Panna młoda księżniczka czy potwór (9) - serial dokumentalny
18:00 Modny świat (706)
18:30 Co was kręci? - film dokumentalny
19:30 Areszt domowy 2 (26)
20:00 Udawacze (31) - rozrywka
21:00 Ekstremalne metamorfozy (13)
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera (129) - talk show  
22:50 Udawacze (3) - rozrywka
23:40 Porozmawiajmy o seksie (61)
00:30 Tuckerville (11) - real tv
00:55 Tuckerville (12) - real tv
01:20 Potyczki Jerry'ego Springera (129) - talk show  
02:05 Porozmawiajmy o seksie (1)
03:00 Seks i kanapa (10) - erotyka
03:30 Tajniki seksu (1) - erotyka
04:00 Mężczyźni o sobie (1)
04:30 Opowieści o duchach (16) - opowieści niesamowite
05:00 E-miłość (14)
05:30 Złota rączka (19)

Extreme Sports Channel
06:00 Cactus Garden (1) - sporty ekstremalne
06:30 Cactus Garden (2) - sporty ekstremalne
07:00 Red Bull Air Race 2006 (2) - sporty ekstremalne
08:00 Dew Tour (4) - sporty ekstremalne
09:00 Winter Gravity Games (3) - sporty ekstremalne
10:00 Sacred Ride Snowboard (1) - sporty ekstremalne
10:30 TTR Snowboard Tour (1) - sporty ekstremalne
11:00 FIM World Motocross Championships (1) - sporty ekstremalne
12:00 Gen:/ / ex (1) - sporty ekstremalne
12:30 Cactus Garden (2) - sporty ekstremalne
13:00 Dew Tour (5) - sporty ekstremalne
14:00 Powersports Snowmobile Tour (1) - sporty ekstremalne
15:00 Sacred Ride Snowboard (1) - sporty ekstremalne
15:30 Ticket To Ride Best Of 2006 (1) - sporty ekstremalne
16:00 Jack Osbourne: Adrenaline Junkie (1) - sporty ekstremalne
17:00 Dew Tour (1) - sporty ekstremalne
18:00 Gen:/ / ex (2) - sporty ekstremalne
18:30 Gen:/ / ex (3) - sporty ekstremalne
19:00 Jack Osbourne: Adrenaline Junkie (1) - sporty ekstremalne
20:00 IFMXF Freestyle Motocross 06 (23) - freestyle motocross
20:30 IFMXF Freestyle Motocross 06 (24) - freestyle motocross
21:00 Rebel Events - sporty ekstremalne
21:30 The Dudesons (1) - sporty ekstremalne
22:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8) - sporty ekstremalne
22:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (9) - sporty ekstremalne
23:00 Ultimate Fighting Championship (19) - sporty ekstremalne
00:00 The Dudesons (1) - sporty ekstremalne
00:30 Gen:/ / ex (3) - sporty ekstremalne
01:00 Dew Tour (5) - sporty ekstremalne
02:00 IFMXF Freestyle Motocross 06 (23) - freestyle motocross
02:30 IFMXF Freestyle Motocross 06 (24) - freestyle motocross
03:00 Rebel Events - sporty ekstremalne
03:30 The Dudesons (1) - sporty ekstremalne
04:00 FIA Drag Racing Champs 2006 (8) - sporty ekstremalne
04:30 FIA Drag Racing Champs 2006 (9) - sporty ekstremalne
05:00 Ultimate Fighting Championship (19) - sporty ekstremalne

TeDe
06:55 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny
07:00 Informacje
07:20 Sport Game - magazyn siatkarski
07:25 Temat dnia - program publicystyczny
07:40 Z archiwum
15:20 Sport Game Plus - magazyn siatkarski
17:50 Z archiwum
18:00 Informacje
18:20 Sport Game - magazyn siatkarski
18:28 Pogoda
18:30 Temat dnia - program publicystyczny
18:45 Komentarze, opinie, wydarzenia - program publicystyczny

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000
06:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 63)
06:45 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 64)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 82)
08:20 Werdykt - program/inne
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Zastrzelić Elizabeth - film/komedia Francja/USA 1992
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 65)
13:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 66)
13:50 Telezakupy - program/Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody - program/pogoda
14:40 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 15)
15:30 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 35)
16:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 73)
17:20 Prognoza pogody - program/pogoda
17:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 84)
18:25 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 38)
19:25 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Trzy sprawy dla Laury C. - film/sensacyjny Włochy 2002 (odc. 3)
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Oblicza zbrodni - serial/kryminalny Kanada 2002 (odc. 42)
23:00 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 6)
0:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
0:30 Grzeszne wyznania - film/erotyczny USA 2004
2:10 Rybia nocka - program/inne

TV Toya
14:30 Bez etatu
15:25 Mixtura - program muzyczny
16:20 Prosto z miasta
16:25 Punkt widzenia - program publicystyczny
16:35 W cztery oczy - reportaż
16:50 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
17:00 Stylizacje - reportaż
17:15 Wydarzenia
17:30 Sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
17:50 Prosto z miasta
18:00 Sport i nie sport
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Nasze sprawy - reportaż
18:30 Toya Net
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Mixtura - program muzyczny
20:15 Wydarzenia
20:30 Sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia - program publicystyczny
20:50 Prosto z miasta
21:00 Sport, sport, sport - magazyn sportowy
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Raport
21:50 To & owo na ekranie
22:10 Łódzkie migawki
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 To jest kino! - magazyn filmowy
22:45 Wydarzenia
23:00 Sport
23:05 Pogoda dla Łodzi
23:10 Punkt widzenia - program publicystyczny
23:20 Toya Net

Fashion TV
05:55 F People
06:00 Wydarzenia ze świata mody
06:30 Fryzury i makijaże
06:45 Moda i film
06:55 F People
07:00 Bielizna
07:30 Modelki
07:45 Przeznaczenie mody
07:55 F People
08:00 Hity sezonu
08:30 Fotografowie mody
08:45 Moda i sport
08:55 F People
09:00 Tygodnie mody
09:30 Moda i film
09:45 Modelki
09:55 F People
10:00 Tygodnie mody
10:30 Projektanci mody
10:55 F People
11:00 Fotografowie mody
11:30 Fryzury i makijaże
11:55 F People
12:00 Tygodnie mody
12:30 Fryzury i makijaże
12:45 First Face
12:55 F People
13:00 Projektanci mody
13:30 Wydarzenia ze świata mody
13:55 F People
14:00 Tygodnie mody
14:30 First Face
14:55 F People
15:00 Moda dookoła świata
15:30 Fryzury i makijaże
15:55 F People
16:00 Nagrody Model Awards
16:30 First Face
16:55 F People
17:00 Projektanci mody
17:30 Modelki
17:55 F People
18:00 Wydarzenia ze świata mody
18:30 Fryzury i makijaże
18:55 F People
19:00 Tygodnie mody
19:30 Modelki
19:45 Moda i film
19:55 F People
20:00 Tygodnie mody
20:30 Stroje plazowe
20:45 Fotografowie mody
20:55 F People
21:00 Tygodnie mody
21:30 Tendencje w modzie
21:45 Fryzury i makijaże
21:55 F People
22:00 Wydarzenia ze świata mody
22:30 Fotografowie mody
22:45 Bielizna
22:55 F People
23:00 Moda i film
23:30 Wydarzenia ze świata mody
23:55 F Party
00:00 Midnight Hot
00:50 F Party
01:00 Tygodnie mody
01:30 Fotografowie mody
01:45 Bielizna
01:55 F Party
02:00 F Hot
02:30 Tendencje w modzie
02:55 F Party
03:00 Fotografowie mody
03:30 Moda i muzyka
03:55 F Party
04:00 Tygodnie mody
04:30 Modelki
04:55 F Party

CNN
05:30 World Sport: Magazine
06:00 CNN Today
09:00 Business International
10:00 World News
10:30 World Sport: Magazine
11:00 Larry King
12:00 Business International
13:00 World News Asia
14:00 World News
14:30 World Sport: Magazine
15:00 World News Asia
15:30 Global Challenges
16:00 Your World Today
19:30 Global Challenges
20:00 Insight
20:30 World Business Today
21:00 World News Europe
21:30 World Business Today
22:00 World News Europe
22:30 World Sport: Magazine
23:00 Business International
00:00 Insight
00:30 World Sport: Magazine
01:00 CNN Today
03:30 World Sport: Magazine
04:00 Anderson Cooper 360

BBC World
05:30 Hardtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:45 Sport Today: Magazine
09:00 BBC News
09:30 Fast Track
10:00 BBC News
10:30 Hardtalk
11:00 BBC News
11:30 To be announced
12:00 BBC News
12:30 World Business Report
12:45 Sport Today: Magazine
13:00 World News Today
14:00 BBC News
14:30 Asia Today
14:45 Sport Today: Magazine
15:00 BBC News
15:30 Hardtalk
16:00 BBC News
16:30 Talking Movies
17:00 BBC News
17:30 Asia Today
18:00 BBC News
18:30 World Business Report
18:45 Sport Today: Magazine
19:00 BBC News
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today: Magazine
20:00 BBC News
20:30 Hardtalk
21:00 BBC News
21:30 Click
22:00 World News Today
23:00 BBC News
23:15 Sport Today: Magazine
23:30 World Business Report
00:00 BBC News
00:30 Asia Today
00:45 World Business Report
01:00 BBC News
01:30 Hardtalk
02:00 BBC News
02:30 World Business Report
03:00 BBC News
03:30 Talking Movies
04:00 BBC News
04:30 World Business Report
04:45 Sport Today: Magazine

RTL
06:00 Godz.6 – wiadomości
07:05 Między nami, odc. 3019: serial
07:30 Dobre czasy, złe czasy, odc. 3668: serial
08:10 Teleshopping
08:15 RTL-Shop
09:00 Godz.9 – wiadomości
09:30 Wszystko, co najważniejsze, odc. 104: serial
10:00 Sąd – Wydział Karny
11:00 Nasze pierwsze wspólne mieszkanie
11:30 Moje dziecko
12:00 Godz.12 – wiadomości
13:00 Oliver Geissen
14:00 Sąd – Wydział Karny
15:00 Sąd rodzinny
16:00 Sąd dla nieletnich
17:00 Nasze pierwsze wspólne mieszkanie
17:30 Między nami, odc. 3020: serial
18:00 Explosiv – magazyn informacyjny
18:30 Exclusiv – magazyn rozrywkowy
18:45 Wiadomości
19:03 Prognoza pogody
19:05 Wszystko, co najważniejsze, odc. 105: serial
19:40 Dobre czasy, złe czasy, odc. 3669: serial
20:15 Post Mortem, odc. 3: serial
21:15 Kryminalne zagadki Las Vegas: serial
22:15 Bones: serial
23:10 Clever: serial
00:10 Wiadomości
00:37 Prognoza pogody
00:45 Kryminalne zagadki Las Vegas: serial
01:35 Bones: serial
02:20 Oliver Geissen
03:10 Wiadomości
03:37 Prognoza pogody
03:40 RTL-Shop
04:20 Sąd rodzinny

RTL 2
05:55 Cosby, odc. 23: serial
06:50 Infomercial
09:00 Frauentausch
11:00 Die Superhausfrau
11:30 Die Hammer-Soap, odc. 23
12:40 Jackie Chan Adventures: serial
13:05 Xiaolin Showdown, odc. 26: serial
13:35 Pokito
13:40 Pokémon: serial
14:10 Pokémon: serial
14:35 Yu-Gi-Oh! GX: serial
15:00 Pokito
15:10 One Piece: serial
15:40 Naruto
16:00 Alf: serial
17:00 Immer wieder Jim: serial
18:00 Hör mal, wer da hämmert!: serial
20:00 RTL II News
20:15 Law and Order: New York: serial
21:10 Frauentausch
23:10 exklusiv – die reportage
00:10 RTL II News
00:25 Law and Order: New York: serial
00:25 Forbidden TV
01:20 Starhunter, odc. 5: serial

Sat 1
05:30 SAT.1-Telewizja śniadaniowa
10:00 Teleshop
10:00 Vera
11:00 W samo południe
11:00 Miłość w Berlinie, odc. 468: serial
11:30 W samo południe
12:00 Sędzia Alexander Hold
12:25 Sędzia Alexander Hold
13:00 Reinecke Britt
13:20 Reinecke Britt
14:00 Dwoje u Angeliki Kallwass
14:10 Dwoje u Angeliki Kallwass
15:00 Sędzina Barbara Salesch
15:05 Sędzina Barbara Salesch
16:00 Sędzia Alexander Hold
17:00 Komisarze Niedrig i Kuhnt
17:30 Joya w biegu
17:30 Wieczór z Sat.1
17:50 Joya w podróży
18:00 Lenßen & Partner
18:30 News
18:50 Magazyn aktualności
19:15 Miłość w Berlinie, odc. 469: serial
19:45 K 11 – Policja w akcji
20:15 Bez śladu, odc. 5: serial
21:10 Agenci NCIS: serial
22:15 Wzór, odc. 5: serial
23:10 24 godziny – magazyn
00:10 Wiadomości
00:40 Mój szef i ja, odc. 1: serial
01:10 Quiz Night
02:25 Zapytajmy gwiazd
03:25 Making of
03:50 Jezioro marzeń: serial
04:40 Dziwna para: serial

DSF
06:00 Poker: Reportaż Superstars of Poker II (26)
07:00 Poker: Reportaż Superstars of Poker II (27)
08:00 Reklama non-stop
08:30 D:SF: Teleturniej sportowy
11:00 Reklama non-stop
11:05 Teleshopping
11:30 Reklama non-stop
12:00 Teleshopping
12:30 Reklama non-stop
13:00 Teleshopping
13:15 Teleshopping
13:30 Siatkówka: Siatkówka
14:45 D:SF: Teleturniej sportowy
17:30 Piłka nożna - 1 liga niemiecka: Piłka nożna
18:30 Bundesliga – aktualności: Piłka nożna
19:55 Piłka ręczna: Piłka ręczna
22:00 Piłka nożna - 1 liga niemiecka: Piłka nożna
23:00 D:SF: Teleturniej sportowy
00:15 Sport Clips
00:20 Sport Clips
00:30 Sport Clips
00:35 Sport Clips
00:45 Reklama non-stop
01:15 Sport Clips
01:45 Reklama non-stop
02:15 Sport Clips
03:00 Reklama non-stop
03:30 Sport Clips

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen
11:00 News & Lifestyle
13:00 Mittagsnachrichten
15:00 News & Lifestyle
19:00 Nachrichten und Analysen
20:40 Perspectives
20:50 Das Abendmagazin
21:00 Nachrichten und Analysen
21:40 Perspectives
21:50 Das Abendmagazin
22:00 Nachrichten und Analysen
22:30 Perspectives I
23:00 News & Sport: Sportnews Nachrichten des Tages, Analysen, Sportergebnisse des Abends
23:30 Perspectives II
00:00 Spätnachrichten

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.