FANDOM


Linia 1: Linia 1:
'''TVP1'''
+
TVP 1<br />05:00 Bali - Do boju, drużyno!, odc. 7 (Go team, go!) kraj prod.Francja (2006)<br />05:10 Opowiedz nam coś Milu - Krokodyl i małpa, odc. 30 (Le crocodile et le singe); serial animowany kraj prod.Francja (2004)<br />05:20 TELEZAKUPY<br />05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34<br />08:00 Wiadomości<br />08:05 Pogoda poranna<br />08:09 Polityka przy kawie<br />08:30 Domisie - Bal przebierańców w Domisiowie; program dla dzieci<br />08:55 TELEZAKUPY<br />09:25 Natura w Jedynce - Himalaje (Himalayas) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)<br />10:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka<br />11:00 Plebania - odc. 1422; telenowela TVP<br />11:30 Moda na sukces - odc. 5765 (The Bold and the Beautiful ep. 5765); serial kraj prod.USA (2010)<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Agrobiznes<br />12:30 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie kartki papieru.; magazyn ekologiczny<br />12:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 9. Na dnie (Monkey Thieves - III seria) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011)<br />13:25 Jaka to melodia? - odc. 2572; teleturniej muzyczny<br />14:00 Klan - odc. 2394 -  txt. str. 777; telenowela TVP<br />14:30 Wszystko przed nami - odc. 58 -  txt. str. 777; telenowela TVP<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Pogoda<br />15:20 Wójt roku 2012 - sylwetki<br />15:25 Sprawa dla reportera<br />16:15 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2012 - Artur Andrus; widowisko rozrywkowe<br />16:25 Moda na sukces - odc. 5766 (The Bold and the Beautiful ep. 5766); serial kraj prod.USA (2010)<br />16:50 Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Pyeongchang 2013; felieton<br />17:00 Teleexpress<br />17:15 Pogoda<br />17:25 Jaka to melodia? - odc. 2573; teleturniej muzyczny<br />17:55 N jak Neo - Nówka; program rozrywkowy<br />18:15 Ranczo - odc. 49 - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />19:05 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki<br />19:30 Wiadomości<br />20:00 Sport<br />20:05 Droga do Rio - Kronika<br />20:10 Pogoda<br />20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Wielki test wiedzy ekonomicznej, odc. 1; serial TVP<br />20:30 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012)<br />21:25 Futro -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007)<br />23:20 Dogonić życie (Racing for Time); film obyczajowy kraj prod.USA (2008)<br />01:00 Mistrzowie horroru - Czekolada (Masters of Horror, Chocolate); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005)<br />02:10 Merlin i księga bestii (Merlin and the Book of Beasts); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2008)<br />03:45 Zagadkowa Jedynka<br />04:45 Zakończenie dnia
   
05:00 Bali - Do boju, drużyno!, odc. 7 (Go team, go!) kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
+
TVP 2<br />05:15 TELEZAKUPY<br />05:55 Złotopolscy - odc. 22 - Kwiaty; telenowela TVP<br />06:30 Złotopolscy - odc. 23 - Inwestycje; telenowela TVP<br />07:05 M jak miłość - odc. 134; serial TVP<br />08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50<br />10:45 Przygody pana Michała - odc. 4/13 - Cztery serca -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP<br />11:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną ( studio )<br />11:30 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną<br />13:35 Barwy szczęścia - odc. 870 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />14:10 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010)<br />14:40 Świat bez tajemnic - Sekrety dzikiej Amazonii - Amazonia: dzikie królestwo (Wild Amazon: Savage realm); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)<br />15:45 Panorama Kraj<br />16:05 Pogoda<br />16:15 Dr House - s. VII, odc. 146 (House M. D. , s. 7, ep. 14 "Recession Proof"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010)<br />17:05 Dr House - s. VII, odc. 147 (House M. D. , s. 7, ep. 15 "Bombshells"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010)<br />17:55 Miss Polonia: prezentacja finalistek - (5); felieton<br />18:00 Panorama<br />18:35 Sport Telegram<br />18:45 Pogoda<br />18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 10/72; teleturniej<br />19:30 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010)<br />19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze36<br />20:05 Barwy szczęścia - odc. 871 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP<br />20:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP<br />21:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP<br />21:45 Kino na maksa - Z podniesionym czołem (Walking Tall) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2004)<br />23:20 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. X, odc. 8/23 (Crime Scene Investigation X, ep. 1008); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)<br />00:15 Ekstradycja II - odc. 3/9; serial TVP<br />01:20 Ekstradycja II - odc. 4/9; serial TVP<br />02:25 Noi Albinoi (Nói albinói); dramat kraj prod.Dania, Islandia, Niemcy, Wielka Brytania (2003)<br />04:10 Republika Doyle'ów - odc. 17/25 (Republic of Doyle ep. 205); serial kraj prod.Kanada (2009)<br />04:50 Zakończenie dnia
   
05:10 Opowiedz nam coś Milu - Krokodyl i małpa, odc. 30 (Le crocodile et le singe); serial animowany kraj prod.Francja (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
+
TV Polonia<br />06:10 Warto kochać - odc. 46; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Ołtarze; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:30 Mordziaki - Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:45 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />11:35 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Barwy szczęścia - odc. 746 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:25 Polonia w Komie - Syberia - Julia  (162); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 M jak miłość - odc. 947; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:40 Sylwester na bis - Katowice 2012 (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:20 Dziewczęta z Auschwitz; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />15:20 Złotopolscy - odc. 615* Tajemnicza bielizna; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />15:55 Hala odlotów - O co chodzi z tą promocją homoseksualizmu? (odc. 18); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:50 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Polonia w Komie - Iran  -  (163); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9<br />17:55 Ballady i Romanse. Zapomnij live; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:55 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />19:15 Barwy szczęścia - odc. 746 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:45 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:30 Sport; STEREO, 16:9<br />20:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />20:55 Na dobre i na złe - odc. 507 - Gra o życie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />22:45 Pręgi -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Magdalena Piekorz; wyk.:Michał Żebrowski, Jan Frycz, Agnieszka Grochowska, Wacław Adamczyk, Borys Szyc, Alan Andersz, Leszek Piskorz, Jan Peszek, Dorota Kamińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16<br />00:25 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:45 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Mordziaki - Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:25 Sport; STEREO, 16:9<br />02:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />02:50 Na dobre i na złe - odc. 507 - Gra o życie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:15 Pogoda.pl; STEREO, 16:9<br />04:25 Polonia w Komie - Iran  -  (163); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:30 Barwy szczęścia - odc. 746; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:00 Pręgi; dramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
 
05:20 TELEZAKUPY
 
 
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
 
 
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
 
 
08:09 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
 
08:30 Domisie - Bal przebierańców w Domisiowie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
08:55 TELEZAKUPY
 
 
09:25 Natura w Jedynce - Himalaje (Himalayas) - txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
10:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
11:00 Plebania - odc. 1422; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
11:30 Moda na sukces - odc. 5765 (The Bold and the Beautiful ep. 5765); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
12:10 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
12:30 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie kartki papieru.; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
12:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 9. Na dnie (Monkey Thieves - III seria) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2572; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
14:00 Klan - odc. 2394 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
14:30 Wszystko przed nami - odc. 58 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
15:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
15:20 Wójt roku 2012 - sylwetki; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
15:25 Sprawa dla reportera - txt. str. 777; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
16:15 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2012 - Artur Andrus; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12;
 
 
16:25 Moda na sukces - odc. 5766 (The Bold and the Beautiful ep. 5766); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od
 
lat 12
 
 
16:50 Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Pyeongchang 2013; felieton; STEREO, 16:9
 
 
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2573; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
17:55 N jak Neo - Nówka; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
18:15 Ranczo - odc. 49 - Debata - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
19:05 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Wielki test wiedzy ekonomicznej, odc. 1; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
 
 
20:30 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) - txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012);
 
STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
21:25 Futro - txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Tomasz Drozdowicz; wyk.:Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Leszek Piskorz,
 
Magdalena Boczarska, Witold Dębicki, Michał Czarnecki, Agnieszka Wosińska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Magdalena Boczarska,
 
Karolina Gruszka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
 
23:20 Dogonić życie (Racing for Time); film obyczajowy kraj prod.USA (2008); reż.:Charles S. Dutton; wyk.:Nicole Barre, Lawrence P.
 
Barron, Christine Biancardi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
01:00 Mistrzowie horroru - Czekolada (Masters of Horror, Chocolate); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005); reż.:Mick Garris;
 
wyk.:Henry Thomas, Lucie Laurier, Stacy Grant, Leah Graham, Matt Frewer; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
 
 
02:10 Merlin i księga bestii (Merlin and the Book of Beasts); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2008); reż.:Warren P. Sonoda; wyk.:James
 
Callis, Laura Harris, Jesse Moss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
 
03:45 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
 
 
04:45 Zakończenie dnia
 
 
'''TVP2'''
 
 
05:15 TELEZAKUPY; STEREO, 16:9
 
 
05:55 Złotopolscy - odc. 22 - Kwiaty; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
 
 
06:30 Złotopolscy - odc. 23 - Inwestycje; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
 
 
07:05 M jak miłość - odc. 134; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
 
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
 
 
10:45 Przygody pana Michała - odc. 4/13 - Cztery serca - txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
 
11:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną ( studio ) (Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
 
 
11:30 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną (Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
 
 
13:35 Barwy szczęścia - odc. 870 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
14:10 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
14:40 Świat bez tajemnic - Sekrety dzikiej Amazonii - Amazonia: dzikie królestwo (Wild Amazon: Savage realm); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
16:05 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
 
 
16:15 Dr House - s. VII, odc. 146 (House M. D. , s. 7, ep. 14 "Recession Proof"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
17:05 Dr House - s. VII, odc. 147 (House M. D. , s. 7, ep. 15 "Bombshells"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
17:55 Miss Polonia: prezentacja finalistek - (5); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
 
 
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
 
 
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
 
 
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
 
 
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 10/72; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
 
 
19:30 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla
 
małoletnich od lat 12
 
 
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze36; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
 
 
20:05 Barwy szczęścia - odc. 871 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
20:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
21:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
21:45 Kino na maksa - Z podniesionym czołem (Walking Tall) - txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2004); reż.:Kevin Bray; wyk.:The
 
Rock ..., Johnny Knoxville, Kristen Wilson, Ashley Scott; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
 
23:20 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. X, odc. 8/23 (Crime Scene Investigation X, ep. 1008); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada
 
(2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
 
 
00:15 Ekstradycja II - odc. 3/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
 
 
01:20 Ekstradycja II - odc. 4/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
 
 
02:25 Noi Albinoi (Nói albinói); dramat kraj prod.Dania, Islandia, Niemcy, Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
 
04:10 Republika Doyle'ów - odc. 17/25 (Republic of Doyle ep. 205); serial kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
 
 
04:50 Zakończenie dnia
 

Wersja z 07:53, sie 30, 2015

TVP 1
05:00 Bali - Do boju, drużyno!, odc. 7 (Go team, go!) kraj prod.Francja (2006)
05:10 Opowiedz nam coś Milu - Krokodyl i małpa, odc. 30 (Le crocodile et le singe); serial animowany kraj prod.Francja (2004)
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:09 Polityka przy kawie
08:30 Domisie - Bal przebierańców w Domisiowie; program dla dzieci
08:55 TELEZAKUPY
09:25 Natura w Jedynce - Himalaje (Himalayas) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
10:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
11:00 Plebania - odc. 1422; telenowela TVP
11:30 Moda na sukces - odc. 5765 (The Bold and the Beautiful ep. 5765); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:30 Nie ma rady na odpady? - Drugie życie kartki papieru.; magazyn ekologiczny
12:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 9. Na dnie (Monkey Thieves - III seria) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011)
13:25 Jaka to melodia? - odc. 2572; teleturniej muzyczny
14:00 Klan - odc. 2394 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:30 Wszystko przed nami - odc. 58 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:20 Wójt roku 2012 - sylwetki
15:25 Sprawa dla reportera
16:15 33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2012 - Artur Andrus; widowisko rozrywkowe
16:25 Moda na sukces - odc. 5766 (The Bold and the Beautiful ep. 5766); serial kraj prod.USA (2010)
16:50 Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Pyeongchang 2013; felieton
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2573; teleturniej muzyczny
17:55 N jak Neo - Nówka; program rozrywkowy
18:15 Ranczo - odc. 49 - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
19:05 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Droga do Rio - Kronika
20:10 Pogoda
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Wielki test wiedzy ekonomicznej, odc. 1; serial TVP
20:30 Szpiedzy w Warszawie - odc. 4/4 (Spies in Warsaw, ep. 4/4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2012)
21:25 Futro -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007)
23:20 Dogonić życie (Racing for Time); film obyczajowy kraj prod.USA (2008)
01:00 Mistrzowie horroru - Czekolada (Masters of Horror, Chocolate); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005)
02:10 Merlin i księga bestii (Merlin and the Book of Beasts); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2008)
03:45 Zagadkowa Jedynka
04:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 TELEZAKUPY
05:55 Złotopolscy - odc. 22 - Kwiaty; telenowela TVP
06:30 Złotopolscy - odc. 23 - Inwestycje; telenowela TVP
07:05 M jak miłość - odc. 134; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50
10:45 Przygody pana Michała - odc. 4/13 - Cztery serca -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP
11:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną ( studio )
11:30 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - sprint techniką dowolną
13:35 Barwy szczęścia - odc. 870 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:10 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010)
14:40 Świat bez tajemnic - Sekrety dzikiej Amazonii - Amazonia: dzikie królestwo (Wild Amazon: Savage realm); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
15:45 Panorama Kraj
16:05 Pogoda
16:15 Dr House - s. VII, odc. 146 (House M. D. , s. 7, ep. 14 "Recession Proof"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010)
17:05 Dr House - s. VII, odc. 147 (House M. D. , s. 7, ep. 15 "Bombshells"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010)
17:55 Miss Polonia: prezentacja finalistek - (5); felieton
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 10/72; teleturniej
19:30 Współczesna rodzina - odc. 23/24 (Modern family ep. (Hawaii)); serial komediowy kraj prod.USA (2010)
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze36
20:05 Barwy szczęścia - odc. 871 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
21:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
21:45 Kino na maksa - Z podniesionym czołem (Walking Tall) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2004)
23:20 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. X, odc. 8/23 (Crime Scene Investigation X, ep. 1008); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2010)
00:15 Ekstradycja II - odc. 3/9; serial TVP
01:20 Ekstradycja II - odc. 4/9; serial TVP
02:25 Noi Albinoi (Nói albinói); dramat kraj prod.Dania, Islandia, Niemcy, Wielka Brytania (2003)
04:10 Republika Doyle'ów - odc. 17/25 (Republic of Doyle ep. 205); serial kraj prod.Kanada (2009)
04:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Warto kochać - odc. 46; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Ołtarze; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mordziaki - Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:35 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 746 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Polonia w Komie - Syberia - Julia  (162); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 947; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Sylwester na bis - Katowice 2012 (3); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziewczęta z Auschwitz; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Złotopolscy - odc. 615* Tajemnicza bielizna; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Hala odlotów - O co chodzi z tą promocją homoseksualizmu? (odc. 18); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Iran  -  (163); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Ballady i Romanse. Zapomnij live; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 746 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:55 Na dobre i na złe - odc. 507 - Gra o życie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Pręgi -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2004); reż.:Magdalena Piekorz; wyk.:Michał Żebrowski, Jan Frycz, Agnieszka Grochowska, Wacław Adamczyk, Borys Szyc, Alan Andersz, Leszek Piskorz, Jan Peszek, Dorota Kamińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 111 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mordziaki - Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:50 Na dobre i na złe - odc. 507 - Gra o życie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:25 Polonia w Komie - Iran  -  (163); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Barwy szczęścia - odc. 746; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Pręgi; dramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 16

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.