FANDOM


TVP 1
05:35 Wodnikowe Wzgórze - Porwany, odc. 13 (Kidnapped); serial animowany kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (1999)
06:05 W labiryncie - odc. 71 - Habilitacja
06:35 W labiryncie - odc. 72 - Na wakacjach
07:10 Kardynał Wojtyła Papieżem; film dokumentalny
08:05 Noddy w krainie zabawek - Urodziny Tessie, odc. 14 (Happy Birthday Tessie!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
08:20 Tabaluga - Przygoda Sępa, odc. 29 (Vultur) kraj prod.Niemcy (1997
08:50 Pingwiny z Madagaskaru - Mistrz kierownicy, odc. 8 (Little Zoo Coupe); serial animowany kraj prod.USA (2008)
09:20 Zwierzęta świata - Sejsmolodzy w świecie zwierząt cz. 1 (Earhtquake Snakes) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012)
09:50 Dzika Polska - Bogatsze życie - Biały król nieba; serial dokumentalny
10:20 Radio Wolności. Tu Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa. Opowieść w pięciu odsłonach, cz. 1; film dokumentalny
10:50 Deja vu; komedia kraj prod.Polska (1989)
12:50 Natura w Jedynce - Brat Delfinów (Dolphin Boy); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2011)
14:00 Jaka to melodia? - odc. 2644; teleturniej muzyczny
14:35 Klan - odc. 2439 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:10 Podwójne życie Piotra S. -  txt. str. 777; film dokumentalny
16:05 Oko w oko z Królem Futbolu - Wywiad z Pele
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2645; teleturniej muzyczny
18:05 OPOLE! Kocham Cię!; felieton
18:25 Prawdziwe życie - /37/; cykl dokumentalny
18:40 Statyści - odc. 5/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
19:10 Wieczorynka - Bolek i Lolek - Dzielni kowboje, odc. 3; serial animowany
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:15 Piąty Stadion - odc 66, Fobia
20:25 Liga Mistrzów - 1/2F: FC Barcelona - Bayern Monachium ( studio )
20:40 Liga Mistrzów - 1/2F: FC Barcelona - Bayern Monachium
22:55 Liga Mistrzów - skróty
23:40 Gorączka (Heat); film sensacyjny kraj prod.USA (1996)
02:35 Tu Stalinogród; film dokumentalny
03:30 Białe kołnierzyki - odc. 5/15 (White Collar ep. 5); serial kraj prod.USA (2009)
04:10 Zagadkowa Jedynka
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 1/39 - Własne gniazdko; serial animowany
06:15 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 2/39 - Zimowe zuchy; serial animowany
06:35 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 988 -  JM; serial TVP
07:35 Barwy szczęścia - odc. 932 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:15 Miasto mrówek (City of Ants); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
09:10 Julia Hartwig i Jarosław Mikołajewski (Rozmowy poSzczególne)
09:50 Oko delfina (Eye of the Dolphin); film obyczajowy kraj prod.USA (2006)
11:40 Gwiazdy w południe - Żądło (The Sting); film fabularny kraj prod.USA (1973)
14:00 Familiada - odc. 2037; teleturniej
14:40 Rodzinka.pl - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:20 "Zawsze gorzej może być" - koncert pamięci Jerzego Wasowskiego (Przegląd Piosenki Aktorskiej 2013) cz. 2; koncert
16:20 Ciekawski George (Curious George); film animowany kraj prod.USA (2006)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Dobry wieczór z Neo - Nówką
20:05 Barwy szczęścia - odc. 933 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na dobre i na złe - odc. 522 - Randka; serial TVP
21:45 Kino relaks - Dlaczego nie! -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007)
23:35 Pokój 1408 (1408) -  txt. str. 777; thriller kraj prod.USA (2007)
01:25 Żądło (The Sting); film fabularny kraj prod.USA (1973)
03:30 Dobry wieczór z Neo - Nówką
04:30 Pokój 1408 (1408); thriller kraj prod.USA (2007)
06:10 Zakończenie dnia

TVP Info
06:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
11:00 Światowiec - Metrem do Indii; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Pałac PRL; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Reportaż TVP INFO - Kino na kółkach; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Komiksy z tamtych lat; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:15 Reportaż TVP INFO - Zobaczcie ich głos; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Czułe portrety; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:45 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:40 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:03 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:11 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:28 Dzień pierwszy - 1 maja 2004; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:15 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
01:23 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:33 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Serwis Info Wieczór.; STEREO, CENTRE CUT
02:18 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:23 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:33 Komiksy z tamtych lat; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Światowiec - Metrem do Indii; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:23 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:32 Reportaż TVP INFO - Czułe portrety; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Dzień pierwszy - 1 maja 2004; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:58 Reportaż TVP INFO - Zobaczcie ich głos; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Pałac PRL; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:23 Reportaż TVP INFO - Kino na kółkach; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
6:00 Yogi Bear Show Odcinek: 28
6:15 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 25
6:45 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 10
7:15 Scooby Doo, gdzie jesteś?! Odcinek: 11
7:45 Tom i Jerry Odcinek: 6
8:15 Łabędzie nutki
9:40 Scooby-Doo i śnieżny potwór
11:10 Karate Kid III
13:45 Działa Navarony
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 419
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1699
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 144
20:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 414
20:45 New York Taxi
22:45 Olimpiada
0:45 Nie wkładaj palca między drzwi
2:45 Tajemnice losu Odcinek: 1319
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2269

TVN
04:55 Uwaga! - magazyn
05:15 Mango - telezakupy
07:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
07:50 Doradca smaku - program kulinarny
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Anioły na boisku - film familijny, USA 1994
13:10 Duma: Podróż do domu - film familijny, USA 2005
15:10 Miasto cienia - film familijny, USA 2008
17:05 Psy i koty - film familijny, USA/Australia 2001
18:55 Doradca smaku - program kulinarny
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20:45 W11 - Wydział Śledczy - serial dokumentalno-kryminalny
21:30 Top Model. Zostań modelką - program rozrykowy
22:30 Szybcy i wściekli: Tokio Drift - film akcji, USA/Niemcy 2006
00:35 Surowi rodzice - program rozrywkowy
01:35 Uwaga! - magazyn
01:50 Arkana magii - program ezoteryczny
03:10 Nic straconego

TV 4
5:15 Życiowe role gwiazd Odcinek: 3
5:35 Triumf miłości Odcinek: 122
6:25 4music
7:30 Zaina: Jeździec z gór Atlas
9:40 Marsz pingwinów
11:20 Galileo Odcinek: 359
12:30 Książę
14:10 Niezapitalny Titanic
15:50 Moja dziewczyna
17:50 Switch
20:00 W sieci wspomnień
21:55 Tornado stulecia
23:50 Mój brat - Bruce Lee
2:10 Gość Wydarzeń
2:30 To był dzień
3:20 4music
4:10 I Like It
5:00 Zakończenie programu

TVN 7
05:05 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
05:40 We dwoje - program rozrywkowy
06:50 Mango - telezakupy
08:55 Przyjaciele - serial komediowy
09:25 Przyjaciele - serial komediowy
09:55 Przyjaciele - serial komediowy
10:25 Przyjaciele - serial komediowy
10:55 Mania czy Ania? - film animowany, USA/Niemcy 2007
12:30 Mandie i sekretny tunel - film familijny, USA 2009
14:35 Tam, gdzie rośnie czerwona paproć - dramat, USA 2003
16:15 Osobisty sierżant - dramat, USA 2004
17:50 Gdy czas ucieka - film katastroficzny, USA 1980
20:00 Zabójstwo Jessiego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda - western, USA 2007
23:10 S. Darko - dramat, USA 2009
01:15 Arkana magii - program ezoteryczny
03:20 Druga strona medalu - talk-show
03:50 W roli głównej - talk-show
04:20 W roli głównej - talk-show
04:50 Bez montażu

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 12
6:30 W blasku fleszy Odcinek: 8
7:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 5 Sezon: 2
7:30 Timon i Pumba Odcinek: 39 Sezon: 2
8:00 Wendy Wu - nastoletnia wojowniczka
9:45 Drużyna Biedronek
11:35 Mulan II
13:10 Przygody młodego Indiany Jonesa Odcinek: 5 Sezon: 2
15:05 Cziłała z Beverly Hills II
16:55 Kevin, władca Północy
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 37 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 38 Sezon: 2
20:00 Skarb narodów: Księga tajemnic
22:40 Wojak Churchill
0:20 Spartakus: Bogowie areny Odcinek: 4
1:30 Spartakus: Bogowie areny Odcinek: 5
2:50 Zobacz to!

Puls 2
6:00 Gramy po polsku Odcinek: 57
7:00 Błękitny patrol Odcinek: 43 Sezon: 2
7:55 Pippi Odcinek: 22
8:30 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 22
9:00 Łowcy smoków Odcinek: 24
9:30 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 7
9:40 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 8
10:00 Kacper i przyjaciele
10:25 Pszczółka Maja Odcinek: 36
11:00 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 61
11:10 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 62
11:30 Reksio Odcinek: 40
11:35 Reksio Odcinek: 41
11:55 Superauta Odcinek: 8
12:25 Pippi Odcinek: 23
13:00 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 22
13:25 Łowcy smoków Odcinek: 25
14:00 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 7
14:10 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 8
14:30 Kacper i przyjaciele
15:00 Pszczółka Maja Odcinek: 37
15:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 61
15:35 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 62
15:55 Reksio Odcinek: 40
16:05 Reksio Odcinek: 41
16:20 Supeauta Odcinek: 8
16:55 Świat zwierząt Odcinek: 19 Sezon: 2
17:25 Fantomas
19:30 Sekundy grozy Odcinek: 25 Sezon: 2
20:00 Sekundy grozy Odcinek: 29 Sezon: 2
20:30 Błękitny patrol Odcinek: 44 Sezon: 3
21:30 Ktoś tu zwariował!
22:25 Goło i wesoło Odcinek: 6 Sezon: 11
23:00 Piękni i ambitni Odcinek: 35
0:00 Kosmica - telesprzedaż Odcinek: 16
1:00 JRG w akcji Odcinek: 2
1:30 Dyżur Odcinek: 2
2:00 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Sztuka życia - odc. 38 Alicja Węgorzewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Do przerwy 0:1 - odc. 3/7 Kłopoty z kasą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:05 Z orłem w koronie - Między wrogami; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Kramarczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Fortuna; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1972); reż.:Helena Amiradżibi-Stawińska, Marek Piestrak; wyk.:Józef Nalberczak, Ewa Szykulska, Bolesław Abart, Tadeusz Galia, Andrzej Bielski, Edward Apa; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Co nam w duszy gra - Nie bójmy się wiosny; program rozrywkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Polonia w Komie - Brazylia (224); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Wszystko przed nami - odc. 69 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 809 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Chichot losu - odc. 5/13* - Razem czy osobno -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Zagadkowa blondynka - (12); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Złotopolscy - odc. 678* Powrót Waldka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Z orłem w koronie - Między wrogami; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Kramarczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wszystko przed nami - odc. 69 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Brazylia (224); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 "Zawsze gorzej może być" - koncert poświęcony pamięci Jerzego Wasowskiego (34. Przegląd Piosenki Aktorskiej) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 809 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody Kota Filemona - Niespodzianka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Warto kochać - odc. 59; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Anglia - Dall (225); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Ja wam pokażę! -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 69 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Do przerwy 0:1 - odc. 3/7 Kłopoty z kasą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody Kota Filemona - Niespodzianka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Warto kochać - odc. 59; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Barwy szczęścia - odc. 809; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Ja wam pokażę!; komedia kraj prod.Polska (2005); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.