TVP 1
05:40 Chichot losu - odc. 3/13 - Niemożliwe; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Jak to działa - odc. 113 Elektrostatyka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ziarno - Patriotyczna Majówka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Teleranek - odc. 8 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Polskie Zwierzęta w niebezpieczeństwie - odc. 2 Żółw; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Rozdarte serca - odc. 8 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 8) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
11:40 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Regina Coeli; STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Santo Subito cz. 3 - Relikwie i pamięć -  txt. str. 777  27'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Grzegorz Tomczak, Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 BBC w Jedynce - Dzika Francja cz. 2 (Wild France. A land of unexpectem treasure) -  txt. str. 777  45'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Jacques Malaterre; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Quantum of Solace (007 Quantum of Solace) -  txt. str. 777  101'; film sensacyjny kraj prod.USA (2008); reż.:Marc Forster; wyk.:Daniel Craig, Olga Kurylenko, Judi Dench, Mathieu Amalric, Giancarlo Giannini; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Zagadka Hotelu Grand - odc. 5 (Gran Hotel, ep. 5) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Hiszpania, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Strażacy - odc. 19 (seria II, odc. 9) - Ojciec i syn -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Jaka to melodia? - odc. 3324; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Bodo - odc. 9 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Zakochana Jedynka - Mała Moskwa -  txt. str. 777  113'; dramat kraj prod.Polska (2008); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Lesław Żurek, Svetlana Khodchenkova, Dimitrij Uljanov, Elena Leszczyńska, Andrzej Grabowski, Artem Tkachenko, Jurij Itskov; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Jaka to melodia? - odc. 3324; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Wielki bieg  98'; dramat kraj prod.Polska (1987); reż.:Jerzy Domaradzki; wyk.:Tadeusz Bradecki, Jarosław Kopaczewski, Leon Niemczyk, Krzysztof Pieczyński, Tadeusz Chudecki, Tomasz Dedek, Cezary Harasimowicz, Ryszard Jabloński, Edward Żentara, Piotr Dejmek; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Newton - Narodziny wyspy (Surtsey - The birth of an island)  21'; cykl dokumentalny kraj prod.Austria (2014); reż.:Momo Rabenschlag; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Ostoja - odc. 147; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1219 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 1442 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1443 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Barwy szczęścia - odc. 1444 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Barwy szczęścia - odc. 1445 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Barwy szczęścia - odc. 1446 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rodzinne oglądanie - Niegrzeczne rośliny - Zabójcy i oszuści - odc. 1/2 (Plants behaving badly - Murder& mayhem - odc. 1/2); serial dokumentalny kraj prod.Austria (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Podróże z historią - odc. 16 Smak Torunia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Makłowicz w podróży. Sycylia - Cukier, sól i wino; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Kabaret w samo południe - 3; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2284; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Rodzinka.pl - odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kocham Cię, Polsko! - odc. (9); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Na dobre i na złe - odc. 635 - Tajemnica -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - odc. 94 "Walka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Przygarnij mnie - odc. 9; reality show; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (21); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (3); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Fighting. Miejskie walki (Fighting) -  txt. str. 777  100'; dramat kraj prod.USA (2009); reż.:Dito Montiel; wyk.:Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman, Zulay Henao; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Wpadka (Knocked - up)  123'; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Judd Apatow; wyk.:Katherine Heigl, Seth Rogen, Leslie Mann; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Psychoza - odc 15/20 (Bates Motel ep. The Escape Artist); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Psychoza - odc 16/20 (Bates Motel ep. Plung); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:50 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 390; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Zdarta płyta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Święte tworzenie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Ogród po polsku - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 129; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Mówi Adam Tomanek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 6.kolejka: KSM Krosno - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 122 Jan A. P. Kaczmarek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 390; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 1.05 - 1; STEREO, 16:9
01:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Mówi Adam Tomanek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pogoda - 1.05 - 2; STEREO, 16:9
01:45 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Ogród po polsku - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Zdarta płyta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Różanystok w aurze tajemnic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gdańsk
07:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 390; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Zdarta płyta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Święte tworzenie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Ogród po polsku - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Panorama Tygodnia -  JM
10:30 Słowo o Ewangelii; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Reporterzy Panoramy - Bardzo żywe eksponaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Kwiaty i ogrody - Bratki; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:14 Pogoda
11:15 Przystanek Ziemia - odc. 129; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Mówi Adam Tomanek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:00 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 6.kolejka: KSM Krosno - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:50 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Pan Tadeusz Adama Mickiewicza odc. 9; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 122 Jan A. P. Kaczmarek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Panorama Tygodnia -  JM
18:00 Droga; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Hospicjum Sopot; felieton
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:58 Pogoda
19:00 Tede jo; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Perły ze spiżarni - Piwo Starogdańskie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Z archiwum - 1 maja; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dziewczyna z plakatu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Biegł ku wolności; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Hospicjum Gdańsk; felieton
20:30 Forum gospodarcze; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
20:56 Pogoda
21:00 Cały ten sport; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Panorama
22:10 Panorama Sport
22:12 Pogoda
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... - odc. 390; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 1.05 - 1; STEREO, 16:9
01:20 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Mówi Adam Tomanek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Pogoda - 1.05 - 2; STEREO, 16:9
01:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Powrót do przeszłości - odc. 25 - Niech się święci 1 maja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Ogród po polsku - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Zdarta płyta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Różanystok w aurze tajemnic; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Powrót do Mirandy odc. 17 (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier nocą -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Jeźdźcy smoków (13) - serial animowany
8:15 Turbo Fast (9) - serial animowany
8:45 Jeźdźcy smoków: Na końcu świata (5) - serial animowany
9:15 Dawno temu w trawie - film animowany, USA 1998
11:20 Jumanji - film przygodowy, USA 1995
13:40 Tajemnica Zielonego Królestwa - film animowany, USA 2013
15:45 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5 (8) - program rozrywkowy
17:45 Nasz nowy dom (67) - reality show
18:40 Dwoje we troje (16) - serial komediowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
20:05 Tylko muzyka. Must be the music 11 (9) - program rozrywkowy
22:05 Po prostu walcz! - dramat sensacyjny, USA 2008
0:35 Magazyn sportowy - magazyn sportowy
2:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:25 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
7:55 Maja w ogrodzie (18/50) - magazyn ogrodniczy
8:25 Akademia ogrodnika (18/50) - magazyn ogrodniczy
8:30 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Co za tydzień - magazyn informacyjny
11:30 Druga szansa (10) - serial obyczajowy
12:35 Smoking - komedia sensacyjna, USA 2002
14:40 Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz - film SF, USA 2014
17:25 Sablewskiej sposób na... (10-ost.) - program rozrywkowy
18:00 Ugotowani (10) - program kulinarno-rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Last Minute - komedia, Polska 2013
21:50 Pogromcy mafii - dramat gangsterski, USA 2013
0:10 Wybrani (16) - serial sensacyjny
1:10 Uwaga! - magazyn reporterów
1:25 Klub Magii (115)

TV 4
6:00 Strażnik Teksasu (118) - serial sensacyjny
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (18) - serial animowany
7:35 Kacper: szkoła postrachu (7) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Pluto bierze kąpiel (21) - serial animowany
8:35 Kacper: szkoła postrachu (10) - serial animowany
9:05 Sabrina, nastoletnia czarownica - komedia, Kanada/USA 1995
11:00 Galileo (549) - program popularnonaukowy
12:00 Galileo (550) - program popularnonaukowy
13:00 Od sklepowej do królowej - komedia, USA 2008
15:00 Era smoków - film przygodowy, USA 2011
17:00 9. miesiąc (8) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 9. miesiąc (9) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Galileo (551) - program popularnonaukowy
20:00 Terminator - film SF, Wielka Brytania/USA 1984
22:10 Dystrykt 9 - film SF, Nowa Zelandia/Kanada/USA 2009
0:30 Tajna broń - film sensacyjny, USA 1996
2:45 Interwencja - magazyn reporterów
3:00 Disco Polo Life (310) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
5:35 We dwoje (16-ost.) - program rozrywkowy
6:55 Mango - telezakupy
9:00 Kobra: Oddział specjalny 18 (11/16) - serial sensacyjny
10:00 Kryminalni (1/13) - serial kryminalny
11:10 Kryminalni (2/13) - serial kryminalny
12:15 Kryminalni (3/13) - serial kryminalny
13:15 Kryminalni (4/13) - serial kryminalny
14:20 Kryminalni (5/13) - serial kryminalny
15:25 Appaloosa - western, USA 2008
17:50 Fantom - film przygodowy, Australia/USA 1996
20:00 Superseans: Lara Croft: Tomb Raider - film przygodowy, Niemcy/Japonia/Wielka Brytania/USA 2001
22:10 Blef (5/10) - serial sensacyjny
23:20 Eurotrip - komedia przygodowa, Czechy/USA 2004
1:05 Sposób na morderstwo (6/15) - serial kryminalny
2:00 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:15 Druga strona medalu: Anna Komorowska (2/7) - talk-show
4:40 Druga strona medalu: Cherie Blair (3/7) - talk-show
5:10 Zakończenie programu

TV Puls
5:55 Taki jest świat (346) - program informacyjny
6:45 Stawka większa niż życie: Spotkanie (17) - serial wojenny
7:55 Stawka większa niż życie: Poszukiwany gruppenführer Wolf (18) - serial wojenny
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Baryłka (4) - serial dokumentalny
9:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Luksus (5) - serial dokumentalny
10:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: W dzicz (6) - serial dokumentalny
11:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Odcinek specjalny: Od bramy do bramy (7) - serial dokumentalny
11:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Odcinek specjalny: Woda (8) - serial dokumentalny
12:00 Bibliotekarze: Moc trojga (7/10) - serial przygodowy
12:55 Bibliotekarze: Mroczne serce (8/10) - serial przygodowy
13:50 Robin Hood: Książę złodziei - film przygodowy, USA 1991
16:45 Mamma Mia! - komedia muzyczna, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2008
19:00 Niech żyje Król Julian: Jam jest król (1) - serial animowany
19:30 Niech żyje Król Julian: Słupek popularności (2) - serial animowany
20:00 Niedziela z gwiazdami: King Kong - film przygodowy, Nowa Zelandia/USA 2005
23:35 Anakondy: Polowanie na krwawą orchideę - film sensacyjny, USA 2004
1:35 Wikingowie 3 (9/10) - serial historyczny
2:45 Zobacz to!: Taki jest świat (346) - program informacyjny
3:20 Menu na miarę (4) - program kulinarny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5/10) - serial dokumentalny
4:20 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada dworska (6/10) - serial dokumentalny
4:45 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada jeździecka: Kabanosy (7/10) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (5) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (1/13) - serial dokumentalny

Puls 2
5:45 Zaklinacz psów 2: Skaczące pinczery/Kamienny pies/Maddy i ja (16) - reality show
6:45 Olbrzym z jeziora - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania 2005
8:45 I ty możesz zostać bohaterem - film animowany, Kanada/USA 2006
10:15 Mój brat niedźwiedź - film animowany, USA 2003
12:00 Księżniczka i żaba - film animowany, USA 2009
14:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Stara Jerozolima (1/8) - serial dokumentalny
14:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Początek (3) - serial dokumentalny
15:00 Walka o bagaż 3 (9) - serial dokumentalny
15:30 Walka o bagaż 3 (10) - serial dokumentalny
16:00 Wojny magazynowe: Kanada 2 (9) - reality show
16:30 Wojny magazynowe: Kanada 2 (10) - reality show
17:00 Gwiazdy lombardu 7 (135) - reality show
17:30 Gwiazdy lombardu 7 (136) - reality show
18:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Arabski kupiec (2) - serial dokumentalny
18:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek (4) - serial dokumentalny
19:00 Świat iluzji Carbonaro (1/14) - program rozrywkowy
19:30 Świat iluzji Carbonaro (2) - program rozrywkowy
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 10 (4) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 10 (5) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 10 (6) - serial kryminalny
22:50 Zaginiona kolonia - horror, Bułgaria/USA 2007
0:30 Mike i Molly 2 (1/23) - serial komediowy
1:10 Mike i Molly 2 (2) - serial komediowy
1:40 Menu na miarę (6) - program kulinarny
2:15 Z archiwum policji (1/13) - serial dokumentalny
2:45 Menu na miarę (7) - program kulinarny
3:10 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (5) - program lifestylowy
3:50 Dyżur 3 (37) - serial dokumentalny
4:15 JRG w akcji (4) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur 3 (38) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny
5:30 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy

TV Polonia
06:25 Jedno słowo  56'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Beata Hyży-Czołpińska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 41. Studencki Festiwal Piosenki "Ósmy grzech" - pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polska z Miodkiem - (91) Kraśnik; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Program do czytania - (48); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Przygody Smoka Pola - (18) Wawel; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Petersburski Music Show - odc. 28; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Ziarno - Patriotyczna Majówka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Zmiennicy odc.14/15 - Pocałuj mnie, Kasiu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:30 Wolny Ekran - (9); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Regina Coeli; STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Życie po cudzie -  txt. str. 777  34'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 40; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. ojca Pio w Warszawie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:35 Dary Losu - Koncert Ryszarda Rynkowskiego; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Śladami Podlasian - Los Angeles i Nowy York; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 16 "O miłości.." -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Racja stanu - (45); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Polska z Miodkiem - (91) Kraśnik; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1211 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Przygody Smoka Pola - (18) Wawel; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Wystąpienie Marszałka Senatu z okazji "Światowego Dnia Polonii i Polaków za granicą"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 8* "Potęga sztuki" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Długi weekend -  txt. str. 777  71'; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Pierwsi Polacy w Ameryce  41'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Eugeniusz Starky; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Racja stanu - (45); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Polska z Miodkiem - (91) Kraśnik; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 M jak miłość - odc. 1211 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Przygody Smoka Pola - (18) Wawel; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 1 - Nowi przyjaciele (ep. 1 - Les nouveau amis); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); reż.:Doris Riedl; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Wystąpienie Marszałka Senatu z okazji "Światowego Dnia Polonii i Polaków za granicą"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 8* "Potęga sztuki"; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oczy w oczy - (7); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:10 Długi weekend  71'; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Pierwsi Polacy w Ameryce  41'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Eugeniusz Starky; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 40; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Podwodna bestia, odc. 10 (Deep Trouble); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Budzik - Czytanie - oczy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria III - Samochód kempingowy, odc. 5 (The Camper Van); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
06:25 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z autobusem, odc. 63 (The Bus Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 2 - Charlie jest załamany, odc. 11 (Charlie is Broken!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przyjaciele lasu - odc. 29 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Kłopoty Pogodziaków - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 ABC wszystko wie - odc. 40; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki a prawo głosu - Nowa Zelandia, odc. 47 (Down under plunder); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 357 Co przestraszyło Strachowyja?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tom and Keri - Five Cakes, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Przyjęcie u Ważniaka, odc. 127 (Brany's Smarty Party); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Figle i Bigle, odc. 19 (Jitters and Japes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Tom and Keri - Keri's Seashell, odc. 11; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 O czym one mówią - odc. 81; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Teleranek - odc. 8 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Ziarno - Patriotyczna Majówka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Bajeczki Maszy - Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 29 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria I - Ponaddźwiękowe Bum, odc. 16 (Sonic Rainboom); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Domisie - odc. 357 Co przestraszyło Strachowyja?; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Podróże do bajek - odc. 5 - O rybaku; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki a prawo głosu - Nowa Zelandia, odc. 47 (Down under plunder); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Przyjęcie u Ważniaka, odc. 127 (Brany's Smarty Party); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Noksu - Noksu złota rączka, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Figle i Bigle, odc. 19 (Jitters and Japes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Tabaluga - Mamusia Arktos, odc. 61 (Mother Arktos); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bąblandia - Majówka odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 81; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Wakacje na kempingu, odc. 6 (Camping Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
14:35 Masza i niedźwiedź - Eliksir wzrostu, odc. 30 (Growing Potion) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Podróże do bajek - odc. 2 - O królu i rycerzu; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 62 Budujemy dom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Zabawy z Lippy and Messy odc. 20 Kraina zabawek; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Zabawy z Lippy and Messy odc. 21 Kraina skarbów; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Podwodne ABC - Odc. 1 Tajemnice rafy koralowej; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Bajeczki Maszy - Dzielny krawczyk, odc. 14 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 36; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Kiedy coś robisz, rób to solidnie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Tom and Keri - In the Rain, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 81; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Mali światowcy - odc. 35 Zabawy podwórkowe; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Magiczne ukulele, odc. 64 (The Magic Ukulele); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 2 - Będę bardzo uważać, odc. 12 (I Will Be Especially, Very Careful); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria I - Mistrzyni spojrzenia, odc. 17 (Stare Master); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Irlandzkie myszki i elfy - Irlandia, odc. 48 (When irish mice are smiling); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Kometa nad wioską Smerfów, odc. 128 (Comet Is Coming! The Comet...!); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skrzypiący Karolek, odc. 1 (Creaky Cranky); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tabaluga - Okno na niebo, odc. 62 (Eye in the sky); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Tappi i zapomniane śniadanie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Nowa miotła, odc. 31 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Przygody Bolka i Lolka - Na żaglówce, odc. 27; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Reksio - Reksio marzyciel, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Bibi Blocksberg - odc. 1/26 Żaba pogodynka (Bibi Blocksberg ep. Der Wetterfrosch); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Na kłopoty... ABC - odc. 32; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Od przedszkola do Opola - Ewelina Flinta; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Ocalony świat - odc. 9 Szaraka szukaj w polu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 5 Szafran, żeń szeń; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Podróże z historią - odc. 9 320 metrów pod ziemią; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 15; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 15 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 118 "Walentynki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 120 "Dorastanie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Przygarnij mnie - odc. 7; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Okrasa łamie przepisy - Po grecku, po bretońsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mapa ginącego świata - odc. 4 Sri Lanka. Pamiątki pułapki -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Stawka większa niż życie - odc. 1/18 - Wiem, kim jesteś -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Stanisław Mikulski, Janina Borońska, Mieczysław Stoor, Krzysztof Chamiec, Andrzej May, Alicja Zommer, Seweryn Butrym, Wiktor Nanowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:35 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014 - Wakacje Janka Kowalskiego cz. 2; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 193 - Komornicy (Ojciec Mateusz XV odc. 7) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kocham Cię, Polsko! - odc. (7); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Historia położnej (Die Hebamme)  114'; film kostiumowy kraj prod.Niemcy (2014); reż.:HANNU SALONEN; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Plac Zbawiciela -  txt. str. 777  105'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Clona - Na tropie prawdy odc. 2 (Clona); serial kraj prod.CZECHY (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Podróże z historią - odc. 9 320 metrów pod ziemią; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Strefa 3D - Bali; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie programu

TVP Historia
06:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Zachodniej Australii (147); Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Jak to działa - odc. 69 Automatyka i robotyka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Życia nie można zmarnować -  txt. str. 777  54'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Krzytsztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Polska i świat z historią w tle - Vivat Vasa - Gniew 2011; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Imperium miłości - odc 43 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:00 Okrasa łamie przepisy - W krzyżackiej kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Dzieje Kultury Polskiej - Sarmacja, czyli Polska (XVII w.); Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka -  txt. str. 777 AD  82'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Wojciech Brzozowicz, Czesław Magnowski, Stanisław Milski, Elżbieta Starostecka, Emil Karewicz; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Orzeł ptak wolności (Freedom, an eagle takes flight)  50'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Jacques Olivier Travers; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Szerokie tory. Sekta wyznawców Putina; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Rzeka kłamstwa - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Stuła; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Regiony z Historią - Żyrardów cz. 1; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Regiony z Historią - Żyrardów cz. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Lekcja Pierwsza  9'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1987); Dla małoletnich od lat 7
17:10 Nowe Ateny - odc. 9 Łupaszka bohater czy bandyta?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Imperium miłości - odc 44 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Byli sobie odkrywcy - odc. 12 Cabeza de Vaca (Les exploraturs); serial animowany kraj prod.Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Polska 1050; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Ksiądz -  txt. str. 777  54'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Maria Dłużewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:05 Książki, które wstrząsnęły światem - O powstaniu gatunków; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Encyklopedia II wojny światowej - Ostatni cios odc. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
22:15 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD  71'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Wacław Kowalski, Kazimierz Rudzki; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Ja, Klaudiusz - Chwala, ale komu? 10/13 (I CLAUDIUS); serial kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Człowiek z marmuru -  txt. str. 777  154'; dramat kraj prod.Polska (1976); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Jerzy Radziwiłłowicz, Krystyna Janda, Tadeusz Łomnicki, Michał Tarkowski, Piotr Cieślak, Wiesław Wójcik, Krystyna Zachwatowicz, Bogusław Sobczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Przyłbice i kaptury - odc. 3/9 - Pożoga; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Przyłbice i kaptury - odc. 4/9 - Przerwane ogniwo; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:52 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:23 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:24 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
14:33 Prawdę mówiąc - Ewa Ziętek - odc. 153; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:23 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
17:01 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:54 Polscy ratownicy w Nepalu (Polscy ratownicy w Nepalu)  43'; film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); reż.:Rafał Stańczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:43 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:50 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:33 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:26 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
03:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:26 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:41 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
05:06 Prawdę mówiąc - Ewa Ziętek - odc. 153; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:45 Którędy po sztukę - Robert Kuśmirowski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Starsza pani znika (The Lady Vanishes)  95'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1938); reż.:Alfred Hitchcock; wyk.:Margaret Lockwood, Michael Redgrave, Paul Lukas, Dame May Whitty, Cecil Parker; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Kilka pytań o słyszenie świata  71'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:maja baczyńska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Kizi Mizi  20'; film animowany kraj prod.Polska (2007); reż.:Mariusz Wilczyński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Nietykalni (Intouchables) -  txt. str. 777  107'; komediodramat kraj prod.Francja (2011); reż.:Olivier Nakache, Eric Toledano; wyk.:Francois Cluzet, Audrey Fleurot, Omar Sy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Prywatne życie arcydzieł - Salvador Dali: Chrystus św. Jana od Krzyża (The Christ of St John of the Cross by Salvador Dali)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Dezerterzy - Tomasz Budzyński; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Prawdziwie magiczny sklep  24'; film TVP; reż.:Mieczysław Waśkowski; wyk.:Jan Machulski, Krzysztof Litwin, Krzysztof Sulikowski, Krystyna Froelich; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Filmy Jacquesa Tati - Mój wujaszek; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Mój wujaszek (Mon oncle)  111'; komedia kraj prod.Francja (1958); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Becourt Alain, Adrienne Servantie, Lucien Fregis, Betty Schneider; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Niedziela z.... Jerzym Hoffmanem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Niedziela z... Jerzym Hoffmanem - Pan Wołodyjowski cz. I -  txt. str. 777  75'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Niedziela z... Jerzym Hoffmanem - Pan Wołodyjowski cz. II -  txt. str. 777  77'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Mariusz Dmochowski, Marek Perepeczko, Irena Karel; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Dzień świra -  txt. str. 777  89'; komediodramat kraj prod.Polska (2002); reż.:Marek Koterski; wyk.:Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski, Joanna Sienkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Annie Hall (Annie Hall)  93'; komediodramat kraj prod.USA (1977); reż.:Woody Allen; wyk.:Woody Allen, Diane Keaton, Paul Simon, Tony Roberts, Christopher Walken; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Jazz noc - Manu Katche, Richard Bona, Eric Legnini, Stefano di Battista - Live at Jazz in Vienna (Manu Katche Richard Bona Eric Legnini Stefano di Battista); koncert kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Młoda Polska - Równanie  12'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2015); reż.:Mara Tamkovich; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Teraz animacje! - Nie ma miejsca dla Gerolda (No Room for Gerold)  4'; film animowany kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Daniel Nocke; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Teraz animacje! - Cios w kark (Rabbit Punch)  5'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Kristian Andrews; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kilka pytań o słyszenie świata  71'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:maja baczyńska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Wydech  21'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2015); reż.:Maciej Wiktor; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:20 Mały Palec  23'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2014); reż.:Tomasz Cichoń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Prawdziwy miód  18'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2012); reż.:Sławomir Witek; wyk.:Maria Maj, Wiktoria Gorodeckaja, Katarzyna Wojasińska, Krzysztof Bartoszewicz, Maciej Konopiński, Piotr Janiszewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (258) Hany - Many; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rozrywka Retro - Kabaret z przyrodą w tle; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Tylko jeden skecz - "Jasnowidz" - Kabaret Ani Mru Mru /5/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Śpiewające fortepiany - (50); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (1) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Okrasa łamie przepisy - Dary z lasu i z zagrody -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 A la show - (33) - Maciej Stuhr; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Fair Play Crew 100% - to dopiero początek; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Andre Rieu: Witaj w moim świecie /8/ - Australia (Andre Rieu: Welcome To My World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /61/ - "Motylem jestem" - Irena Jarocka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 1/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kazik /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Przygarnij mnie - odc. 8; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Fair Play Crew 100% - to dopiero początek; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Hity kabaretu - (1) - THE SEJM kabaret Neo - Nówka; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (12); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Śpiewające fortepiany - (51); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Tylko dla dorosłych - (odc. 22); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Fair Play Crew 100% - to dopiero początek; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Rozrywka Retro - Kabaret z przyrodą w tle; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:00 Strażacy - na planie serialu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Na sygnale - odc. 70 "Sława"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Rodzinka.pl - odc. 132 "Powrót" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Rodzinka.pl - odc. 133 "Ból rozstania" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Barbara Krafftówna - 70 lat na scenie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Bodo - odc. 8 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ranczo - odc. 58 (seria V, odc. 6) - Obcy krajowcy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo - na planie serialu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 83 (seria VII, odc. 1) - Zastępstwo -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ranczo - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ranczo - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Dlaczego nie! -  txt. str. 777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007); reż.:Ryszard Zatorski; wyk.:Maciej Zakościelny, Anna Cieślak, Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska, Anna Przybylska, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Warchulska, Paweł Królikowski, Jakub Wesołowski, Przemysław Cypryański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Rodzinka.pl - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Strażacy - odc. 19 (seria II, odc. 9) - Ojciec i syn -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Ojciec Mateusz - odc. 84 (seria VII, odc. 2) - Rocznica -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ranczo - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Randka w ciemno -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Londyńczycy II - odc. 6/16; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Na sygnale - odc. 69 "Kibole"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Na sygnale - odc. 70 "Sława"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rodzinka.pl - odc. 137 "Płoną góry, płoną lasy" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Rodzinka.pl - odc. 138 "Nowocześni dziadkowie" sezon 6 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A - Katowice 2016: Polska - Japonia; STEREO, 16:9
10:00 Piłka nożna - Bayern Monachium TV - Liga Mistrzów 1/2 F (1): Atletico Madryt - Bayern; STEREO, 16:9
11:50 Piłka nożna - Bayern Monachium TV - magazyn; STEREO, 16:9
13:15 Żużel - Nice Polska Liga: 6.kolejka: KSM Krosno - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9, Na żywo
16:05 Łyżwiarstwo figurowe - MŚ - Boston: GALA; STEREO, 16:9
18:00 Koszykówka kobiet - Tauron Basket Liga: Finał (2): Artego Bydgoszcz - Wisła Can - Pack Kraków ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
18:15 Koszykówka kobiet - Tauron Basket Liga: Finał (2): Artego Bydgoszcz - Wisła Can - Pack Kraków ( 1 połowa ); STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Koszykówka kobiet - Tauron Basket Liga: Finał (2): Artego Bydgoszcz - Wisła Can - Pack Kraków ( 2 połowa ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 Żużel - Nice Polska Liga: 6.kolejka: KSM Krosno - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9
22:20 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Koszykówka kobiet - Tauron Basket Liga: Finał (2): Artego Bydgoszcz - Wisła Can - Pack Kraków; STEREO, 16:9
00:40 Kierunek Rio - odc. 52 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

Canal +
6:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
6:30 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
7:00 O co biega? (7) - magazyn sportowy
7:30 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:35 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
8:05 Noc w muzeum: Tajemnica grobowca - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2014
9:45 Just Let Go: Lenny Kravitz Live - koncert
10:45 Bionika. Biochemia - film dokumentalny, Hiszpania 2015
11:35 Za jakie grzechy, dobry Boże? - komedia, Francja 2014
13:10 Siódmy syn - film fantasy, Kanada/Wielka Brytania/USA/Chiny 2014
14:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
15:00 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester United - Leicester City
17:05 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
17:35 Piłka nożna: Ekstraklasa - piłka nożna/futsal
20:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
21:30 Premiera: Pitch Perfect 2 - komedia muzyczna, USA 2015
23:25 Haker - film sensacyjny, USA 2015
1:35 Polskie gówno - film muzyczny, Polska 2014
3:15 Masz na imię Justine - dramat obyczajowy, Luksemburg/Polska 2005
4:55 W tonacji+ - magazyn muzyczny

HBO
6:00 Dowód - dramat obyczajowy, USA 2005
7:40 Tam i z powrotem - dramat obyczajowy, USA 2015
9:15 Mustang z Dzikiej Doliny - film animowany, USA 2002
10:40 Sekretne życie Marilyn Monroe (1/2) - dramat biograficzny, USA 2015
12:05 Sekretne życie Marilyn Monroe (2-ost.) - dramat biograficzny, USA 2015
13:35 Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj - film SF, USA 2015
15:20 Annie - komedia, USA 2014
17:20 Interstellar - film SF, Wielka Brytania/USA 2014
20:10 Niedzielny megahit. Premiera: Max - film przygodowy, USA 2015
22:00 Anioł śmierci - horror, Kanada/Wielka Brytania/USA 2014
23:40 Dobre zabijanie - dramat obyczajowy, USA 2014
1:20 To właśnie seks - komedia, Australia 2014
3:00 Premiera: Gra o tron 6 (2) - serial fantasy
4:00 American Beauty - dramat obyczajowy, USA 1999

Cinemax
6:00 Strzał dla Sokratesa - komediodramat, Wielka Brytania 2014
7:30 Dobra opowieść - film krótkometrażowy, Niemcy 2013
7:50 W rękach Boga - dramat biograficzny, USA 2004
9:40 Hud, syn farmera - western, USA 1963
11:35 Czas przemian - dramat obyczajowy, USA 1995
13:30 Dziewczyna z książek - dramat obyczajowy, USA 2015
15:00 Dzieci niebios - film obyczajowy, Iran 1997
16:30 Strzał dla Sokratesa - komediodramat, Wielka Brytania 2014
18:00 Hotel Ruanda - dramat wojenny, Wielka Brytania/RPA/USA/Włochy 2004
20:00 Ekrany świata. Premiera: Zorza - komediodramat, Kanada 2015
21:35 Normalny - dramat obyczajowy, USA 2003
23:30 Zły Mikołaj - komedia, Niemcy/USA 2003
1:05 Zabawmy się w piekle - czarna komedia, Japonia 2013
3:10 Pan Avila 2 (9) - serial kryminalny
4:10 Hud, syn farmera - western, USA 1963

Eleven
5:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Étienne - FC Toulouse
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - AC Torino
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt
11:00 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
11:30 Arsenal World - magazyn piłkarski
12:00 Serie A Show - magazyn piłkarski
12:30 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus Turyn - Carpi FC 1909
14:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt
15:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: FC Empoli - FC Bologna
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - RK Zagrzeb
19:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Angers SCO - Olympique Marsylia
20:45 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Lazio Rzym - Inter Mediolan
22:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Villarreal CF
0:45 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad San Sebastian - Real Madryt
1:30 Arsenal World - magazyn piłkarski
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - Sevilla FC
4:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski

Eleven Sports
7:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
7:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
8:00 Piłka nożna: Liga francuska - piłka nożna/futsal
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Chievo Werona - ACF Fiorentina
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Betis Sewilla - FC Barcelona
13:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji - studio
13:45 Formuła 1: Grand Prix Rosji - Formuła 1
15:45 Formuła 1: Grand Prix Rosji - studio
16:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - Sevilla FC
18:00 Piłka nożna: Liga belgijska - mecz: Club Brugge - Racing Genk
20:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Betis Sewilla - FC Barcelona
20:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Villarreal CF
22:30 Formuła 1: Grand Prix Rosji - Formuła 1
0:30 Arsenal World - magazyn piłkarski
1:00 Eleven Gol - magazyn piłkarski
2:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Lazio Rzym - Inter Mediolan
4:00 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
4:30 Arsenal World - magazyn piłkarski

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.