FANDOM


Tvp1 logo

06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Witaj Franklin: Franklin i burza, Franklin robi klonowy syrop - serial animowany, Kanada
09.10 Jedyneczka - program dla dzieci
09.40 Bajeczki Jedyneczki - program dla dzieci
09.45 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Debbie Harry, Jean-Pierre Rompal - program dla dzieci
10.35 Telezakupy
10.55 Historia i cywilizacja Bizancjum (5,6-ost.) - serial dokumentalny
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Wielkie sprzątanie - magazyn
12.45 Plebania (149,150) - serial obyczajowy, Polska
13.35 Telezakupy
13.50 Tygodnik polityczny Jedynki
14.40 Robinsonowie - magazyn
15.00 Wiadomości
15.10 Jak nie bać się Europy - reportaż
15.35 Szerokie tory - program publicystyczny
16.05 Raj - magazyn dla młodzieży
16.25 Plebania (151) - serial obyczajowy, Polska
17.00 Teleexpress
17.20 Studio sport: Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti
19.15 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 TRÓJKĄT BERMUDZKI - film przygodowy, USA
21.40 Uroczystość wręczenia nagród Amerykańskiego Przemysłu Muzycznego - Grammy 2001 (1) - retransmisja
22.30 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.00 Studio sport: Halowe ME
23.35 DŁUG MIŁOŚCI - dramat obyczajowy, Austria
01.25 Jeffrey - film obyczajowy, USA
02.55 Noc z Muppetami: Miss Piggy Show - program rozrywkowy
05.05 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07.05 Felicity (29/45) - serial obyczajowy, USA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie (85/120): Przykra niespodzianka - serial obyczajowy, Polska
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze (10/25) - serial sensacyjny, USA
14.00 Opowieści według Enid Blyton: Przygoda na statku (1) - serial przygodowy, Wlk. Bryt.
14.25 Mogę wszystko - program dla młodzieży
14.55 Felicity (37/45) - serial obyczajowy, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.10 Prognoza pogody
16.15 Przygody psa Cywila (5/7): Przez granicę - serial przygodowy, Polska
16.50 07 zgłoś się (5/20): 24 godziny śledztwa - serial kryminalny, Polska
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Czterej pancerni i pies (21-ost.): Dom - serial wojenny, Polska
20.05 GWIAZDORSKIE OSTATKI 2002, CZYLI BAL DWÓJKI I TELETYGODNIA (1)
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.35 Wieczór z Jagielskim: Edward Linde Lubaszenko, Waldemar Goszcz
22.20 Wideoteka Dorosłego Człowieka - program rozrywkowy
22.55 Synowie wiatru - film historyczny, Hiszpania/Meksyk
00.30 Nowojorscy gliniarze (8) - serial sensacyjny, USA
01.15 Figurant - komedia, USA 1976
02.45 Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (153) - serial animowany, Japonia/USA -
07.25 Młody Herkules (19) - serial fantastyczny, USA
07.50 Legendy kung-fu (73) - serial sensacyjny, USA
08.40 Ally McBeal (20) - serial komediowy, USA
09.30 Cud miłości (213) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (32) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (16) - serial obyczajowy, Brazylia
12.15 Samo życie (9) - serial obyczajowy, Polska
12.45 Życiowa szansa - teleturniej
13.40 Disco Relax
14.40 Kocham Klarę (13): Nowi sąsiedzi - serial komediowy, Polska
15.15 Pokemon (154) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala (26) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (20) - serial fantastyczny, USA  
17.30 Cud miłości (214) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor latino (33) - telenowela, Argentyna
20.00 Życiowa szansa - teleturniej
20.55 OSCAR - komedia kryminalna. USA
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.55 Era biznesu
23.00 Biznes tydzień
23.30 WOLNY. STRZELEC - dramat sensacyjny, USA 1999
01.00 Playboy: Zatoka Namiętności (25) - magazyn erotyczny
01.30 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (73/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (89/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (12/54) - serial anim.
08.15 Oliver Twist (19/52) - serial animowany
08.40 Przygody kapitana Simiana 2 (2/13) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (24) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Mini Playback Show - program rozrywkowy
13.35 Przygody kapitana Si miana 2 (2/13) - serial animowany
14.00 Oliver Twist (19/52) - serial
14.25 Beverly Hills 90210 (124) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (POwt.)
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (28/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (40/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 SUPERKINO: WEJŚCIE SMOKA - film sensacyjny, USA 1999
22.00 Chłopcy z ferajny - film sensacyjny, USA 1990
00.45 MIEJSCE SPOCZYNKU - film obyczajowy, USA 1986
02.30 Nic straconego - powtórki
TVP3 2k2

7.00 Babar - serial animowany, Kanada
7.30 Świat króliczka Piotrusia i jego przyjaciół - serial
8.00 Program lokalny
8.30 Soap opera
9.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
10.00 Lęk przestrzeni - film obycz., Polska
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Kino w południe: Viper - serial
12.00 To jest temat - cykl reportaży
12.15 Świat ogrodów - serial
12.45 U siebie - pr. mniejszości narodowych
13.10 Niezwykły przyjaciel serial
13.35 Kino familijne: Szkoła mistrzów - serial
14.05 Klan (339,340) - telenowela TVP
15.00 Kino familijne: Cyrkowcy (13/52) - serial przygodowy, Australia
15.25 Program lokalny
16.30 Kino familijne: Lassie - serial przygodowy, Kanada
17.15 Program lokalny
19.00 Gala kick boxingu i boksu zawodowego
21.00 Serial komediowy
21.30 Program lokalny  
22.00 Romantyczna Angielka - film obyczajowy, Francja/Wlk. Bryt.
1.30 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (97) - serial animowany
08.20 Alvaro (80) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Gliniarz z dżungli (7) - serial sensacyjny, USA
11.20 Miasteczko Evening Shade (7) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (4) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (26) - serial sensacyjny, USA
13.15 Obieżyświat Dr Witt - program podróżniczy
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hoboczaki (98) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (8) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (81) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Oni, ona i pizzeria 4 (18) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - program publicystyczny
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Ten drugi (11) - serial sensacyjny, Kanada
20.00 W CIENIU OJCA - dramat obyczajowy, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.15 KAMELEON (21) - serial sensacyjny, USA
23.15 O czym mówią gwiazdy (34) - serial dokumentalny
00.15 X Laski - program erotyczny
00.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
01.35 Strefa P - program muzyczny
02.10 Zakończenie programu
TVN 7 '02 - '08

7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Conan (ost.) - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Władca zwierząt (ost.) - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela (1) - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Conan (Ost.) - serial
17.15 Władca zwierząt (ost.) - serial
18.10 Gorączka w mieście (1) - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Imię róży - film kostium. niem.-wł-franc. (1986)
22.20 Kochane kłopoty - serial
23.15 W pułapce milczenia - film obycz. USA (1999)
1.00 Wielki skok - komedia sens. USA
2.40 Koniec programu
Tvpoloniaekran

06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Gość Jedynki (powt.)
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Złotopolscy - telenowela, Pol.
09.10 Mistrzowie: Ks. prof. dr hab. Michał Czajkowski - program Anity Ostaszewskiej
09.35 Z lamusa techniki: Na starej fotografii - program edukacyjny
09.45 Tygodnik polityczny Jedynki - program publicystyczny (powt.)
10.30 Budzik - program dla dzieci
11.00 Delfi (9/13): Awanturnicza Sardynka - serial animowany
11.30 Złotopolscy - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.15 Ja. Komediant - film dok.
13.20 Przeprowadzki - serialobycz.
14.15 Zwierzenia kontrolowane: Hanka Bielicka - pr. rozrywkowy
15.00 Wiadomości
15.15 Mistrzowie: Ks. prof. dr hab. Michał Czajkowski - program Anity Ostaszewskiej (powt.)
15.40 Z lamusa techniki: Na starej fotografii - program edukacyjny
16.00 Panorama
16.10 Prognoza pogody
16.20 Kompozytorzy: Ludwig van Beethoven
16.30 Pegaz. - magazyn kulturalny
17.00 Teleexpress
17.15 Hity satelity
17.30 Nie tylko o...
17.45 Z dziecięcej półki - dla dzieci
17.50 Zgadnij - odpowiedz
18.00 Delfi - serial animowany
18.30 Panorama
18.50 Złotopolscy - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Miś Uszatek: Chytra wrona - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody i sport
20.00 Wieści polonijne
20.15 Zaproszenie: Kraina piękna jak baśń - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
20.35 MÓWI SIĘ... - program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram i prognoza pogody
21.30 Przeprowadzki (9): Sejf 1. Pułku Szwoleżerów - serialobycz.
22.25 Zwierzenia kontrolowane: Hanka Bielicka - pr. rozrywkowy
23.00 Porozmawiajmy - program publicystyczny
00.00 Monitor Wiadomości
00.20 Sportowy flesz
00.25 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień (powt.)
00.40 Od przedszkola do Opola - program muzyczny dla dzieci
01.20 Powtórzenia
Puls logo 1

7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Wizyta w domu Pospieszalskich
12.30 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - Serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Ukryty świat - film dok.
21.25 Pogotowie lotnicze - serial
22.15 Wizyta w domu Pospieszalskich
22.45 Wydarzenia
22.55 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.10 Chłopi (1) - film obycz. pol.
0.50 Ukryty świat - film dok.
1.50 Zakończenie programu
200px-Canal+ logo.svg

7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Odkrywcy - film SF USA
9.50 Nora - film obycz. irland.-ang.
11.35 Łapu-capu extra
12.05 Zapach kobiety - film obycz. USA (1992)
14.40 Trafiona zatopiona - komedia
16.15 Deser
16.35 Maybe Baby - komedia ang.
18.20 Spin City - serial
18.45 Jordan w akcji - serial
19.30 Aktualności muzyczne
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Dziewięć miesięcy - komedia USA (1995)
22.40 Prawda Melvina Justa - film dok.
0.20 Szczęśliwy człowiek - dramat pol. (2000)
1.50 Darkling - horror USA (2000)
3.20 Deser
3.30 Szał - thriller ang. (1972)
5.25 Detroit rock city - komedia USA (1999)
(o) - odkodowany
My HBO

6.30 Lepsza gwiazda - komedia franc.
8.10 Kobiety na wybiegu - film dok.
9.00 Panienka z okienka (1) - film kostium. pol.
10.40 Gwiazdy Hollywood - Julianne Moore - film dok.
11.10 Długa droga do domu - film famil. USA
12.40 Horacjo Hornblower: Bunt - film przyg. ang.
14.20 Wbrew regułom - dramat USA
16.20 Pocztówki Clive'a Jamesa: Las Vegas - film dok.
17.15 Drobiazg 2 - film famil. duń.
18.50 Lepsza gwiazda - komedia franc.
20.30 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Lordowie mafii - film dok.
22.00 Trójkąt - thriller USA
23.30 Depresja gangstera - komedia USA
1.10 Władcy marionetek - film SF USA
2.55 Airbag - film krym. hiszp.
4.45 Długa droga do domu - film famil. USA


Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (50 min.).
09.50    Wyzwania losu (I Dare You) (25 min.).
10.40    Katastrofy (Disaster) (20 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.).
15.20    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.).
16.10    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Przyłapani (The Clampers) (35 min.)
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
19.15    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
19.40    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
20.05    Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.).
20.30    Dzisiejsze czasy (Modern Times) (55 min.).
21.25    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
21.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
22.15    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Przyłapani (The Clampers) (25 min.)
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Poszukiwania supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
01.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
01.55    Zespół urazowy (Trauma Team) (25 min.).
02.20    Fabryka snów (Dream Factory) (25 min.).
02.45    Dzisiejsze czasy (Modern Times) (55 min.).
03.40    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
04.05    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
04.30    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.