FANDOM


TVP1 (2003-.n.v.)

05:15 Klan - odc. 3619 -  (N); telenowela TVP
05:35 Klan - odc. 3620 -  (N); telenowela TVP
06:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
06:35 wojsko - polskie.pl - odc. 90; reportaż
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM)
08:00 Tydzień
08:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 157 Kazimierz Dolny; magazyn
09:05 Ziarno - Nasza Trampolina; magazyn
09:40 Las bliżej nas - odc. 24 -  (N) (AD); magazyn
10:15 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara -  (N); serial TVP
11:20 Klasztorne smaki; magazyn kulinarny
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2020)
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 Życiowe wybory - Godność; telenowela dokumentalna TVP
13:25 BBC w Jedynce - Serengeti cz. 4 (Serengeti / Serengeti) -  (N) kraj prod.Wielka Brytania (2017)
14:25 Z pamięci - Barbara Hoff cz. 2; felieton
14:35 Weterynarze z sercem - /82/
15:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020)
15:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny -  (AD)
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 Pogoda
17:55 Najlepsza Telewizja wiosną. Show ramówkowe TVP
18:30 Jaka to melodia? - odc. 4283; teleturniej muzyczny
19:25 Sport -  (N)
19:30 Wiadomości -  (N)
20:05 Pogoda -  (N)
20:15 Sanatorium miłości s.II - odc. 9; reality show
21:05 Sanatorium miłości. Kulisy programu; felieton
21:15 Wyklęty -  (N)  107'; dramat kraj prod.Polska (2017)
23:05 Ryngraf  24'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018)
23:35 Iskry miłości (WHEN SPARKS FLY) -  (N); film obyczajowy kraj prod.USA (2014)
01:10 Jaka to melodia? - odc. 4283; teleturniej muzyczny
01:55 Pojedynek na pustyni (Beyond the Reach) -  (N); thriller kraj prod.USA (2014)
03:35 Pole miłości (Love Field) -  (N); film fabularny kraj prod.USA (1992)
05:20 Z pamięci - Barbara Hoff cz. 2; felieton
05:25 Zakończenie dnia
TVP2 (2003-.n.v.)

04:35 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Tajemnicza skrzynia w centrum raju -  (JM)
04:45 Barwy szczęścia - odc. 2203 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:15 Barwy szczęścia - odc. 2204 -  (N); serial obyczajowy TVP
05:45 Barwy szczęścia - odc. 2205 -  (N); serial obyczajowy TVP
06:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1497 -  (N) (JM); serial TVP
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda
11:10 Dance Dance Dance s. II - Rozgrzewka - (1); widowisko
11:35 Dance Dance Dance s. II - odc. 1 cz. 1
12:45 Dance Dance Dance s. II - odc. 1 cz. 2
14:00 Familiada - odc. 2612; teleturniej
14:35 Koło fortuny - odc. 715 ed. 8; teleturniej
15:15 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. 1; widowisko muzyczne
16:20 Rodzinka.pl - odc. 279 "Fałszywiec" sezon 16 -  (N) (AD); serial komediowy TVP
16:50 Lepsza połowa odc. 1 -  (N); serial TVP
17:20 Lepsza połowa odc. 2 -  (N); serial TVP
17:50 Zainwestuj w marzenia s.II odc. 20; serial TVP
18:00 Panorama -  (N)
18:20 Pogoda
18:30 Na dobre i na złe - odc. 769 Z potrzeby serca -  (N); serial TVP
19:25 Na sygnale - odc. 260 "Poryw serca" -  (N); serial fabularyzowany TVP
20:00 Anatomia zemsty (Life of Crime)  95'; komedia kryminalna kraj prod.USA (2013)
21:45 Kino bez granic - J. Edgar (J. Edgar)  131'; dramat kraj prod.USA (2011)
00:10 Podróż do Indii (A Passage to India)  157'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1984)
03:00 Konwój -  (N)  87' kraj prod.Polska (2016)
04:30 Zakończenie dnia
Tvp316

06:00 Telenowyny; magazyn
06:30 Astronarium - (18) - "Odległości w kosmosie"; magazyn
07:05 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show
08:00 Rok w ogrodzie
08:25 Pogoda - 01.03 - 1
08:30 Agape; magazyn
09:00 Dzieci Kwatery Ł; film dokumentalny
09:55 Polska z Miodkiem - (124) Wąchock; felieton
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
12:05 Głos Regionów
13:00 Piłka nożna - II liga: 21 kolejka: Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
15:05 Polska z Miodkiem - (111) Suwałki; felieton
15:15 Kościół z bliska
15:40 Wyklęci - niepokonani Lubelszczyzny -  Patrol Skwary; cykl dokumentalny
16:10 Wyklęci - niepokonani Lubelszczyzny - ks. Stańczak; cykl dokumentalny
16:40 Pogoda - 01.03 - 2
16:45 Dziennik Regionów
17:00 Tydzień
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (4) Finał; widowisko muzyczne
20:50 Szansa na sukces. Eurowizja 2020 - (5) Finał; widowisko muzyczne
21:10 Póki żagle białe - o pasji życia opowiada Monika Szwaja; cykl reportaży
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
22:25 Regionalny Magazyn Sportowy - Niedziela; magazyn sportowy
22:40 Pogoda - 01.03 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka Extra; magazyn
23:05 Sądy, przesądy - Rozróby u Kuby; magazyn publicystyczny
23:45 Sądy, przesądy - Wstęp do filmu; magazyn publicystyczny
24:00 Biografie - Włada; cykl dokumentalny
01:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szalowa; reportaż
01:05 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny
01:45 Kamień, nożyce, papier  - Iluzjonista; cykl reportaży
02:00 Telenowyny; magazyn
02:25 Polska z Miodkiem - (124) Wąchock; felieton
02:30 Kredyt zaufania; magazyn
02:40 Listy do PRL - u - Znikająca wanna; felieton
02:50 Rok w ogrodzie
03:10 Polska z Miodkiem - (82) Objazd, Ujazd, Ochocza; felieton
03:15 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Łódź; reportaż
03:30 Głos Regionów
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM)
05:00 Cafe piosenka; talk-show
05:20 Kamień, nożyce, papier  - Iluzjonista; cykl reportaży
05:35 Agape; magazyn
05:55 Zakończenie dnia
Polonia-logo

06:25 The Extra Mile - odc. 37
06:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /103/ - "Spoza nas" - Mieczysław Szcześniak
06:50 Powroty - /9/; magazyn
07:15 Pytanie na śniadanie - w tym Pogoda
11:20 Ziarno - Nasza Trampolina; magazyn
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2020)
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Kolegiaty NMP Bolesnej i Aniołów Stróżów w Wałbrzychu
14:15 Lalka - odc. 1/9 - Powrót -  (N); serial TVP
15:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /103/ - "Spoza nas" - Mieczysław Szcześniak
15:50 Powroty - /9/; magazyn
16:10 Lajk!
16:30 Leśniczówka - odc. 135 -  (N)
16:55 Leśniczówka - odc. 136 -  (N)
17:30 Teleexpress -  (N)
17:55 M jak miłość - odc. 1489 -  (N); serial TVP
18:50 Polskie Ślady - /7/; reportaż
19:15 Czy wiesz, że... - /26/; program edukacyjny
19:25 Nela Mała Reporterka - odc. 78 Małpy - trąby czyli Nosacze -  (N) (AD); magazyn
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Guzik Latuse’a, odc. 5 -  (AD); serial animowany
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Zniewolona - odc. 19 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019)
21:30 Zniewolona - tajemnice filmowego planu
21:45 Historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać -  (N) (AD)  132'; dramat kraj prod.Polska (2015)
00:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /1/; program rozrywkowy
00:25 M jak miłość - odc. 1489 -  (N); serial TVP
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 154 Suwałki -  (N); magazyn
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Guzik Latuse’a, odc. 5 -  (AD); serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Zniewolona - odc. 19 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019)
03:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /11/; program rozrywkowy
03:35 Historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać -  (N) (AD)  132'; dramat kraj prod.Polska (2015)
05:50 Opole 2018 na bis /8/; koncert
06:20 Zakończenie programu
TVP ABC-0

04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 28 Noc na morzu Południowochińskim -  (N) (AD); magazyn
04:55 Studio ABC - Studio ABC 26; magazyn
05:10 Domisie
05:35 Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48; serial animowany
05:50 Agi Bagi - Zaspane słonko, odc. 1; serial animowany
06:05 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 2 - Latający pingwin; serial animowany
06:15 Reksio - Reksio terapeuta, odc. 40; serial animowany
06:30 Dora i przyjaciele - odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014)
07:00 Marta mówi! - Marta śpiewa, odc. 25 (Martha Sings); serial animowany kraj prod.Kanada (2008)
07:25 Heidi - List, odc. 26 (The Letter); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
07:55 Strażak Sam, seria 7 - Trójnogi wyścig, odc. 23 (Three Legged Race); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012)
08:10 Niespodzianka Poranka - Szaleństwo pełni księżyca, odc. 2 (Full Moon Madness); serial animowany kraj prod.Francja (2018)
08:25 Super Wings - Niespodzianka z syropem klonowym, odc. 140 (Maple Syrup Surprise); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)
08:40 Masza i niedźwiedź - Kłamca, kłamca, odc. 57 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
08:50 Kucharz Shane - Świnka na wolności, odc. 2 (Pig on the Loose); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019)
09:05 Pszczółka Maja - Skrzydła mistrza, odc. 46 (Wing of a Champion); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013)
09:15 Buli - Buli - Ping kontra Buli - Pong, odc. 14 (Boulipi contre Boulipon); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
09:30 Domisie - Nie warto leniuchować -  (N) (JM); program dla dzieci
10:00 Bolek i Lolek wśród górników - odc. 1 - Zielona hałda; serial animowany
10:15 Teleranek - odc. 56 Śladem Inki -  (N); magazyn
10:40 Świnka Peppa, seria III - Praca i zabawa, odc. 1 (Work and Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
10:50 44 koty - Ambroży, koci stylista, odc. 25 (Ambrogio, the cat stylist); serial animowany kraj prod.Włochy (2019)
11:05 Baśnie i bajki polskie - odc. 14 - Król kruków -  (N); film animowany
11:20 Super Wings - W górę i w dół, odc. 115 (Ups and Downs); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019)
11:35 Miś Uszatek - Eee, co tam, odc. 29; serial animowany
11:45 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014)
12:00 Domisie
12:30 Sunny Day - Zawsze razem, odc 7 (Stick with Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017)
13:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 5; program edukacyjny
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Lis Fredi, odc. 1 (Freddy Fox); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
13:25 Księga Ksiąg - Wieża Babel (BABEL ACTS 2); serial animowany kraj prod.USA (2013)
13:55 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 3 - ZWIERZĄTKO DOMOWE; widowisko
14:25 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... BMX - a, odc. 56 (The Day Henry Met... a BMX); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017)
14:30 Zaczarowany świat muzyki - odc. 16; cykl reportaży
14:55 To Timmy! - Rycerz Timmy, odc. 77 (Timmy's Castle); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010)
15:10 Bella i Sebastian - Wielka susza, odc. 46 (The Great Thirst); serial animowany kraj prod.Francja (2017)
15:25 Dinotrux - odc. 75 (Shredadon); serial animowany kraj prod.USA (2015)
15:50 Inspektor Gadżet - Kosmiczna misja, odc. 78 (The Truth Is Under There); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015)
16:05 Transformers: Robots in Disguise - Zawieszona, odc. 30 (Suspended); serial animowany kraj prod.USA (2017)
16:30 Supa Strikas - Zamaskowana broń Żelaznych Czołgów, odc. 54 (Man in the Iron Tank Mask); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008)
17:00 Głębia - Czarna Orka, odc. 2 (The Dark Orca); serial animowany kraj prod.Kanada, Australia (2015)
17:25 Andy na safari - Andy i pręgowce, odc. 1 (ANDY AND THE CHIPMUNK); serial kraj prod.Wielka Brytania (2018)
17:40 Świnka Peppa, seria IV - Tajny klub, odc. 14 (The Secret Club); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009)
17:50 Agatka - Agatka i Liście, odc. 14; serial animowany
18:05 Lassie i przyjaciele - Idealne zdjęcie, odc. 39 (Picure perfect); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010)
18:30 Sunny Day - Urodzinowa lista marzeń, odc. 8 (Sunny’s Birthday Wish List); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2017)
19:00 Wieczorynka - Heidi - Powrót do Dorfli, odc. 27 (BACK TO DÖRFLI); serial animowany kraj prod.Niemcy (2015)
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Kto dogoni Koko, odc. 1 (Can't catch Koko); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wieczorynka - Jak borsuk z lisem - Jedna drużyna, odc. 1 (Team Spirit); serial animowany kraj prod.Francja (2018)
19:40 Wieczorynka - Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015)
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Elmer i nieznajomy; widowisko kameralne
20:10 Masza i niedźwiedź - Na ryby, odc. 8 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012)
20:15 Masza i niedźwiedź - Najlepsze lekarstwo, odc. 67 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016)
20:25 Transformers: Cyberverse - Erupcja, odc. 18 (ERUPTION); serial animowany kraj prod.USA (2019)
20:40 Zagubiona w Oz - Magia z niczego, odc. 15 (Magic from Nothing); serial animowany kraj prod.USA (2015)
21:10 Mister Twister - , odc. 2 (Graffiti) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016)
21:40 Siódme niebo, seria IV - Grzechy, odc. 72 (Sin (Part One)); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
22:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 21 - Korek -  (N); cykl reportaży
23:00 Jak to działa - odc. 150 Powietrze -  (N) (JM); magazyn
23:25 Przedwiośnie - odc. 1/6 - Wieczny ogień -  (N); serial TVP
00:20 Zakończenie dnia
TVP HD-0

06:15 KFPP Opole - Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI cz. 3
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir -  (N); cykl reportaży
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Górska Garda (5); magazyn kulinarny
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 13 -  (N); serial TVP
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 14 -  (N); serial TVP
09:10 Rodzinka.pl s.I - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
09:45 Rodzinka.pl s.I - odc. 20 Rodzice na 110% -  (N) (AD); serial komediowy TVP
10:15 Rodzinka.pl s.I - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  (N) (AD); serial komediowy TVP
10:50 Okrasa łamie przepisy - Pochodzenie ma znaczenie -  (N); magazyn kulinarny
11:20 Okrasa łamie przepisy - Wielkopolskie potrawy jednogarnkowe -  (N); magazyn kulinarny
11:55 Ranczo s.X - odc. 129 (seria X, odc. 12) - Ochotnicza straż kobiet -  (N); serial obyczajowy TVP
12:50 Ranczo s.X - odc. 130 (seria X, odc. 13) - Cuda, cuda ogłaszają -  (N); serial obyczajowy TVP
13:50 Sanatorium miłości s.II - odc. 8 -  (N) (AD); reality show
14:55 Okrasa łamie przepisy - Zimowe grzybobranie -  (N); magazyn kulinarny
15:25 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Sewilla" (186); magazyn kulinarny
16:00 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kordoba" (187); magazyn kulinarny
16:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir -  (N); cykl reportaży
17:10 Przepis dnia s.I - (40)
17:20 Komisarz Alex s.XIV - odc. 165 - (seria XIV. odc. 1) - Jaszczurka -  (N); serial kryminalny TVP
18:20 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 282 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 5) - Pokój z widokiem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
19:15 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 283 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 6) - Okup; serial kryminalny TVP
20:15 Uwięzieni w raju (Gefangen in Paradies aka Trapped in Paradise)  89'; film fabularny kraj prod.Niemcy (2017)
21:55 Okupowani s.I - odc. 6 Wrzesień (odc. 6 September); serial kraj prod.Szwecja, Norwegia (2015)
22:55 Archiwista - odc. 7 -  (N) (AD); serial TVP
23:45 Wywiady - Alternatywy 4 - Wspomnienia; felieton
23:55 STARVOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS! - odc. 1; program rozrywkowy
01:35 STARVOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS! - odc. 1 Wyniki; program rozrywkowy
01:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych -  (N); cykl reportaży
02:20 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Sewilla" (186); magazyn kulinarny
02:50 Makłowicz w podróży. Podróż 48 Hiszpania - "Prowincja Kordoba" (187); magazyn kulinarny
03:15 Weterynarze z sercem - /17/
03:45 Weterynarze z sercem - /18/
04:15 Zakończenie dnia
TVP HISTORIA

06:55 Był taki dzień - 1 marca; felieton
07:05 Plemienna sztuka przetrwania - Legenda o kanibalach odc. 1/8 (ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.USA (2015)
08:00 Nasz Profesor Papieżem; film dokumentalny
09:05 U Pana Boga w ogródku - odc. 8/12 -  (N); serial komediowy TVP
09:50 Okrasa łamie przepisy - Zielona kuchnia -  (N); magazyn kulinarny
10:25 Magiczny Malbork; film dokumentalny
11:00 Bliżej niedźwiedzi - cz. 1/2 (Great Bear Stakeout) -  (N); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013)
12:05 Dzikie konie kanadyjskich Gór Skalistych (Wild horses of the Canadian rockies); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008)
13:00 Wielkie widowiska natury. - Wielka uczta odc. 6/6 (Nature’s Great Events. The Great Feast.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009)
14:05 Archiwum zimnej wojny - Radio "Solidarność"; magazyn
14:40 Męskie sprawy -  (N)  102'; dramat kraj prod.Polska (1988)
16:35 Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni; widowisko artystyczne
17:25 Wojownicy czasu - Rogate diabły, czyli Bobrujsk 1919; cykl reportaży
17:55 Chłopi - odc. 3/13 - Zrękowiny -  (N); serial TVP
19:00 Żołnierz Rzeczypospolitej; film dokumentalny
20:05 Słynne jednostki specjalne - Ochrona papieża odc. 5/10 (odc. 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017)
21:00 Mój przyjaciel Laluś; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018)
22:15 Wyklęty -  (N); dramat kraj prod.Polska (2017)
00:15 Mała Moskwa kontra mały Londyn; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018)
01:05 Polskie 100 lat - Polskie Państw Podziemne. Aspekty cywilne; cykl dokumentalny
01:35 Kabaret Śmierci; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013)
03:15 Zakończenie dnia
TVP Info new

05:55 Powitanie - Poranek
05:59 Serwis Info Poranek
06:23 Pogoda Info
06:29 Serwis Info Poranek
06:53 Pogoda Info
06:59 Serwis Info Poranek
07:23 Pogoda Info
07:29 Serwis Info Poranek
07:53 Pogoda Info
07:59 Serwis Info Poranek
08:24 Pogoda Info
08:29 Serwis Info Poranek
08:54 Pogoda Info
08:59 Serwis Info Poranek
09:23 Pogoda Info
09:29 Serwis Info Poranek
09:41 Pogoda Info
09:50 Woronicza 17
10:51 Kasta; magazyn
11:31 Serwis Info Dzień weekend
11:50 Salon dziennikarski; program publicystyczny
12:30 Serwis Info Dzień weekend -  (N)
12:54 Pogoda Info
12:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N)
13:29 Serwis Info Dzień weekend -  (N)
13:55 Pogoda Info
13:59 Serwis Info Dzień weekend -  (N)
14:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  (N) (JM)
14:56 Pogoda Info
15:00 Debata Senior -  (N); program publicystyczny
15:30 Okiem Wiary; magazyn
15:59 Info Dzień
16:55 Pogoda Info
17:00 Serwis Info Dzień weekend
17:30 Teleexpress -  (N)
17:45 Teleexpress Extra -  (N)
18:00 Panorama -  (N)
18:18 Serwis Info Wieczór weekend
18:30 Studio Zachód; magazyn
19:00 Głębia ostrości - Zgłoszenie życia -  (N); cykl reportaży
19:23 Serwis Info Wieczór weekend
19:30 Wiadomości -  (N)
19:58 Gość Wiadomości -  (N)
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny
21:00 W pełnym świetle; magazyn
21:24 Flesz Info Wieczór
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Strefa starcia; program publicystyczny
22:55 INFO Wieczór
23:21 Nie da się ukryć
23:50 Serwis Info Wieczór weekend
00:03 Wiadomości -  (N)
00:31 Gość Wiadomości -  (N)
00:47 Magazyn śledczy Anity Gargas - /146/; magazyn
01:12 Woronicza 17
02:13 Minęła 20ta; program publicystyczny
03:01 W pełnym świetle; magazyn
03:25 Flesz Info Wieczór
03:40 Morze Hallera; film dokumentalny
04:25 Światowiec - Semana Santa; magazyn turystyczny
04:49 Głębia ostrości - Zgłoszenie życia -  (N); cykl reportaży
05:14 Agrobiznes - podsumowanie
TVP Kultura - 2015

06:55 Klasyczne poranki; teledysk
07:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny
08:20 Serialowa nostalgia - Wszystkie stworzenia duże i małe - Nowy świat odc. 7 sezon VI (All Creatures Great and Small - The New World ep. 7 sezon VI); serial kraj prod.Wielka Brytania (1989)
09:25 Od ucha do ucha - Niezapomniany Leonard Bernstein - Spotkania z muzyką - Młodzi artyści cz. 3 (YOUNG PERFORMERS VOL. 3); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy, USA (1970)
10:20 Od ucha do ucha - Rondo alla Turca; film animowany
10:25 Od ucha do ucha - Eine kleine Nachtmusik Allegro; film animowany
10:30 Od ucha do ucha - Eine kleine Nachtmusik Romanze. Andante; film animowany
10:40 Od ucha do ucha - Eine kleine Nachtmusik Menuet. Allegretto; film animowany
10:43 Od ucha do ucha - Eine kleine Nachtmusik Rondo. Allegro; film animowany
10:45 Od ucha do ucha - Mazurek e - moll
10:50 Od ucha do ucha - Lampa i słowik
10:55 Od ucha do ucha - Munya i ja (Munya in me); film animowany kraj prod.Niderlandy (Holandia) (2014)
11:15 Od ucha do ucha - Festiwalowa gorączka (Vent de fete / A Festive Wind); film animowany kraj prod.Szwajcaria (2016)
11:25 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny
12:05 Słodkie oczy -  (N); film TVP
13:15 Błękitna nuta (La note bleue / Blue Note)  126'; dramat kraj prod.Francja, Niemcy (1990)
15:35 XVII Konkurs Chopinowski - najlepsze wykonania poloneza, mazurków, sonaty; koncert
16:25 Fortepian Chopina; film dokumentalny
16:45 Zaginione Skarby - Zaginiony rękopis "Mazurka Dąbrowskiego"; film animowany
17:00 Niedziela z... Platonem
17:55 Niedziela z... - Teatr Telewizji - Kriton (wg Platona); spektakl teatralny
18:50 Niedziela z... Platonem - Edward Elgar - Serenada op. 20, Leonard Bernstein - Serenada na skrzypce, smyczki, harfę i perkusję wg "Symposium" Platona; koncert
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny
20:30 Cena strachu (La salaire de la peur / The Wages of Fear); dramat kraj prod.Francja (1953)
23:05 Scena alternatywna - Provinz Posen
23:35 Alter; magazyn kulturalny
24:00 Dokument.pl - W międzyczasie; film dokumentalny; reż.:Paweł Brzenczek, Agnieszka Błaszczyk
01:10 Bilet do kina - Thelma i Louise (Thelma & Louise) -  (N)  124'; dramat kraj prod.USA (1991)
03:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny
03:50 Teraz animacje! - Mgnienia oka (Augenblicke / A Blink of an Eye); film animowany kraj prod.Niemcy (2018)
03:55 Teraz animacje! - Bloeistraat 11 (Bloeistraat 11); film animowany kraj prod.Niderlandy (Holandia), Belgia (2018)
04:05 Teraz animacje! - Xoxo Pocałunki i uściski; film animowany
04:25 Magazyn Rolling Stone, reportaże znad krawędzi 1 (Rolling Stone: Stories from the edge); film dokumentalny kraj prod.USA (2017)
05:05 Teledysk
05:50 Zakończenie dnia
TVP ROZRYWKA

05:50 Rozrywka Retro - Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat /1/ - Anna Jantar
06:25 Rozrywka Retro - Na festiwalowej scenie - Urszula Sipińska; widowisko rozrywkowe
06:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /21/ - "Miłość Ci wszystko wybaczy" - Hanka Ordonówna
06:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 131 Ząbkowice Śląskie -  (N); magazyn
07:30 Muzyka łączy pokolenia - Tadeusz Nalepa i zaspół Ztvorki
08:15 Koło fortuny - odc. 688 ed. 8; teleturniej
08:50 Cafe piosenka; talk-show
09:20 Tylko jeden skecz - "Alibaba i 40 rozbójników" - Kabaret Ani Mru Mru /6/; program rozrywkowy
09:35 Kabaret POTEM przedstawia - 15 sztuk
10:35 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Kabaret Moralnego Niepokoju (2); program kabaretowy
11:40 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Hanka Bielicka; reportaż
12:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /85/ - "Za zdrowie pań" - Edward Hulewicz
12:15 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 33; magazyn kulinarny
12:45 Podróże z historią s.I - odc. 6 Żyć jak Słowianin -  (N) (AD); cykl dokumentalny
13:20 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 6) - Wędrówki -  (N); reportaż
13:45 Wszystkie stworzenia duże i małe - Prawdziwa miłość odc. 2 sezon VI (All Creatures Great and Small - The Course of True Love ep. 2 sezon VI); serial kraj prod.Wielka Brytania (1989)
14:50 Paranienormalni Tonight - (1) Bartek Kasprzykowski; program rozrywkowy
15:45 Rodzina, ach rodzina - (odc. 11) - Rodzinne rekreacje; widowisko
16:40 Tylko jeden skecz - "Czeska piosenka" - Kabaret Ani Mru Mru /4/; program rozrywkowy
16:50 Wielki Test o Wyspiańskim
18:35 Hity kabaretu - (18) - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf; program rozrywkowy
19:40 Kabaret za kulisami - 9 - Jak pięknym trzeba być?; program rozrywkowy
20:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (20) - Akademie, jubileusze; widowisko rozrywkowe
21:40 Dzięki Bogu już weekend s.III - (28); program rozrywkowy
22:45 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa. KABARET według ARTURA ANDRUSA; widowisko rozrywkowe
23:45 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo. KABARET według MARCINA DAŃCA; widowisko rozrywkowe
00:50 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo. KABARET według MARYJUSZA KAŁAMAGI; widowisko rozrywkowe
01:50 Koło fortuny - odc. 687 ed. 8; teleturniej
02:30 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Kabaret Moralnego Niepokoju (2); program kabaretowy
03:30 Kabaret POTEM przedstawia - 15 sztuk
04:25 Zakończenie dnia
TVP SERIALE

05:55 07 zgłoś się - odc. 11/21 - Wagon pocztowy -  (N); serial TVP
07:05 07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie -  (N); serial TVP
08:20 W labiryncie - Towar
08:55 W labiryncie - Igor
09:35 Ranczo s.I - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Wieść gminna -  (N); serial obyczajowy TVP
10:40 Ranczo s.I - odc. 6 (seria I, odc. 6) - Racja gminy -  (N); serial obyczajowy TVP
11:40 Rodzinka.pl s.II - odc. 27 "Powrót do szkoły" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
12:15 Rodzinka.pl s.II - odc. 28 "Urocze nastolatki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
12:45 Rodzinka.pl s.II - odc. 29 "Dzień ojca" -  (N) (AD); serial komediowy TVP
13:20 Ojciec Mateusz s.X - odc. 131(Ojciec Mateusz X odc. 10) - Doskonała -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
14:15 Ranczo s.I - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  (N); serial obyczajowy TVP
15:15 Ranczo s.I - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Kozy ofiarne -  (N); serial obyczajowy TVP
16:20 Ranczo s.I - odc. 9 (seria I, odc. 9) - Odwyk i antykoncepcja -  (N); serial obyczajowy TVP
17:20 07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu -  (N); serial TVP
18:55 Na sygnale - odc. 259 "To nie jest normalne" -  (N); serial fabularyzowany TVP
19:25 Lepsza połowa - odc. 15 -  (N); serial TVP
19:55 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP
20:35 Ojciec Mateusz s.X - odc. 132 (Ojciec Mateusz X odc. 11) - Radar -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
21:30 Ojciec Mateusz s.X - odc. 133 (Ojciec Mateusz X odc. 12) - Kolekcjoner -  (N) (AD); serial kryminalny TVP
22:25 Ranczo s.I - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Porwanie -  (N); serial obyczajowy TVP
23:25 Ranczo s.I - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Wspólny wróg -  (N); serial obyczajowy TVP
00:25 Ranczo s.I - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  (N); serial obyczajowy TVP
01:20 Korona królów - odc 197 -  (N); telenowela historyczna TVP
01:50 Korona królów - odc 198 -  (N); telenowela historyczna TVP
02:25 Trzeci oficer - odc. 11/13 - Rząd oficjalny -  (N); serial sensacyjny TVP
03:20 Krew z krwi - odc. 4/8 -  (N); serial TVP
04:15 Lepsza połowa - odc. 15 -  (N); serial TVP
04:45 Lepsza połowa - odc. 16 -  (N); serial TVP
05:15 Zakończenie dnia
TVP Sport 2014-OBECNIE

05:30 Sportowy Wieczór -  (JM)
06:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Doha - Finał (Turniej WTA - Doha - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2020)
07:55 Biegi narciarskie - Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km (Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km) kraj prod.Szwajcaria (2020)
08:45 Biegi narciarskie - Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km (Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km) kraj prod.Szwajcaria (2020)
11:05 Biegi narciarskie - Puchar Świata Lahti - sztafeta 4x5km kobiet (Puchar Świata Lahti - sztafeta 4x5km kobiet) kraj prod.Szwajcaria (2020)
12:05 Biegi narciarskie - Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km (Ski Classics, Saalen - Mora - Bieg Wazów, 90km) kraj prod.Szwajcaria (2020)
12:35 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze ( studio )
12:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 23.kolejka: Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze
15:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2020)
15:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny (Puchar Świata - Lahti - konkurs indywidualny) -  (AD) kraj prod.Szwajcaria (2020)
18:00 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski - Toruń dz. 2
21:00 Snooker - Mistrzostwa Polski - Lublin
23:00 Sportowy Wieczór -  (JM)
23:35 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Berlin dz. 5
01:25 Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Polski - Toruń - podsumowanie
03:50 Sporty walki - Gala Glory #75 w Utrechcie
05:20 Zakończenie dnia
TVP Wilno

06:25 The Extra Mile - odc. 37
06:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /103/ - "Spoza nas" - Mieczysław Szcześniak
06:50 Powroty - /9/; magazyn
07:15 Pytanie na śniadanie
11:20 Ziarno - Nasza Trampolina; magazyn
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2020)
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Kolegiaty NMP Bolesnej i Aniołów Stróżów w Wałbrzychu
14:15 Lalka - odc. 1/9 - Powrót -  (N); serial TVP
15:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /103/ - "Spoza nas" - Mieczysław Szcześniak
15:50 Powroty - /9/; magazyn
16:10 Lajk!
16:30 Leśniczówka - odc. 135 -  (N)
16:55 Leśniczówka - odc. 136 -  (N)
17:30 Sny stracone, sny odzyskane; film dokumentalny
18:00 Ojciec Mateusz s.II - odc. 24 (Ojciec Mateusz II odc. 11) - Islamska żona; serial kryminalny TVP
18:45 Niezłomnym - honor - widowisko z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych; koncert
19:10 Krótka historia - (2) Żołnierze wyklęci; felieton
19:15 Petersburski Music Show - odc. 12; program muzyczny
19:40 A to polski właśnie... - Statua; felieton
19:45 Misja w Afryce - Cud sakramentów; reportaż
20:00 Wiadomości
20:30 Pogoda
20:35 Sport
20:45 Zniewolona - odc. 19 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019)
21:30 Zniewolona - tajemnice filmowego planu
21:45 Historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać -  (N) (AD)  132'; dramat kraj prod.Polska (2015)
00:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /1/; program rozrywkowy
00:25 M jak miłość - odc. 1489 -  (N); serial TVP
01:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 154 Suwałki -  (N); magazyn
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Guzik Latuse’a, odc. 5 -  (AD); serial animowany
02:00 Wiadomości -  (N)
02:30 Sport
02:35 Zniewolona - odc. 19 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019)
03:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /11/; program rozrywkowy
03:35 Historia Roja czyli w ziemi lepiej słychać -  (N) (AD)  132'; dramat kraj prod.Polska (2015)
05:50 Opole 2018 na bis /8/; koncert
06:20 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.