FANDOM


TVP 1
06.05 W rajskim ogrodzie: Peruwiańskie wybrzeże Pacyfiku - magazyn
06.20 Puchar rodzinny - magazyn
06.35 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
06.40 Ekonomika dla Kazika- magazyn rolniczy
06.50 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
07.00 Rok w ogrodzie - magazyn
07.25 Dzień dobry w sobotę - program poradnikowy
08.00 Wiadomości, Pogoda
08.15 Piosenkarnia - program dla dzieci
08.25 Wirtul@ndia - program dla młodzieży
08.55 Ziarno - program dla młodzieży
09.20 5-10-15 - program dla dzieci i  młodzieży
09.50 Scooby, gdzie jesteś? (4): Złoty interes - serial animowany, USA
10.15 Szkoła złamanych serc (6/80) - serial obyczajowy, Australia
11.05 Opole 2004 na bis: Hip-hop (2) - koncert
11.40 SF -symulator faktu - magazyn dla młodzieży
12.05 Gwiazdozbiór polskiego sportu: Pan Jan - film dokumentalny, Polska 2005
12.40 Parapet - program dla młodzieży
13.00 Wiadomości
13.10 Teatr Telewizji: Niuz - sztuka Ryszarda Bugajskiego, Polska 2002
14.35 Śmiechu warte - program rozrywkowy
15.00 Ogniem i mieczem (2/4) - serial przygodowy
15.50 Od przedszkola do Opola: Zespół Brathanki
16.25 Moda na sukces (2606)
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Warto kochać (1) - serial
18.10 Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2005 (3)
18.30 Sąsiedzi: Przeprawa przez morze - serial komediowy
19.00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka - film animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i Prognoza pogody
20.15 Hit na sobotę: Legalna blondynka - komedia romantyczna
22.15 Męska rzecz...: Terminator - film SF, USA 1984
23.50 Około północy - magazyn
00.10 Kino nocnych marków: To my - film obyczajowy, Polska 2000
01.40 Sprawy rodzinne 2 (6) - serial obyczajowy, USA
02.25 Na starcie (4/8) - serial obyczajowy, USA
03.10 Zakończenie programu

TVP 2
05.40 Złotopolscy (215): Starania - serial obyczajowy
06.05 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (7/26): Wikingowie i Normanowie - serial animowany, Hiszpania
06.30 Echa tygodnia
07.00 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
07.25 Smak Europy - reportaż
07.40 M jak miłość (347) - serial obyczajowy
08.30 Mały człowiek (3/6): Mówienie - serial dokumentalny l
09.25 Na dobre i na złe (225): Porwanie - serial obyczajowy
10.20 Pamiętaj o sercu: Światowy Dzień Serca (1)
10.45 Camerata - magazyn muzyczny
11.10 Historia Konkursu Chopinowskiego - reportaż
11.15 Kręcioła - program dla młodzieży
11.40 30 ton! lista, lista -lista przebojów - program muzyczny
12.10 Kino bez rodziców: Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (31) - serial komediowy
12.50 Historia Konkursu Chopinowskiego - reportaż
13.00 Pamiętaj o sercu: Światowy Dzień Serca (2)
13.50 Historia Konkursu Chopinowskiego - reportaż
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (701): Dwóch znajomych - serial obyczajowy
14.55 Historia Konkursu Chopinowskiego - reportaż
15.00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16.00 Święta wojna (213): Piekielny biznes - serial komediowy
16.30 Hity na czasie - program muzyczny
17.05 Duże dzieci (4) - talk show
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.50 Prognoza pogody
19.05 Talki z resztą (4/6): Nowe dziewczyny Edzia - serial komediowy
19.35 To nie jest koniec świata (4) - telenowela dokumentalna
20.00 Panorama - flesz
20.05 Mój pierwszy raz - program rozrywkowy
21.00 Parodie i inspiracje: Kabaretowa liga Dwójki
21.45 Słowo na niedzielę - program religijny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.45 Siostra Bełty - komedia, Niemcy/USA 2000
00.40 Zemsta mafii - film sensacyjny, USA 1999
02.10 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Pierwsza miłość (101, 102)
07:30 Twój lekarz
08:00 Transformery (23)
08:30 Yu-gi-oh (44)
09:00 Hugo Familijny
09:30 Bravo
10:00 Pasjonaci
10:30 Samo życie (580-583)
13:30 Na ostrzu noża
14:00 Tango z aniołem (5): Pytania bez odpowiedzi
14:45 Słoneczny patrol (193)
15:45 Wydarzenia, Pogoda
16:15 Jezioro marzeń (94)
17:15 Granice strachu
18:15 Zakręcone (5)
18:45 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Goście, goście - komedia, Francja 1993
21:50 Grasz czy nie grasz?
23:15 Przyzwoity przestępca - film kryminalny, Irlandia/Niemcy/USA/Wlk. Bryt. 2000
01:15 Magazyn sportowy
03:15 Reebok Hip Hop
04:45 Aquaz Music Zone
05:45 Zakończenie programu

TVN
06:00 Uwaga! – magazyn
06:20 Telesklep – reklama
08:00 Automaniak – magazyn
08:30 Dzień dobry TVN – magazyn
10:30 VIVA Polska!
11:25 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
12:00 Na Wspólnej (519) – serial obyczajowy
12:30 Na Wspólnej (520) – serial obyczajowy
12:55 Na Wspólnej (521) – serial obyczajowy
13:25 Na Wspólnej (522) – serial obyczajowy
13:50 Jesień rewolwerowca – western
15:45 Szymon Majewski Show – program rozrywkowy
16:45 Siłacze – program rozrywkowy
17:55 Pascal: po prostu gotuj – magazyn kulinarny
18:30 Maraton uśmiechu – program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:45 Uwaga! – magazyn
20:05 Niania (4) – serial komediowy
20:35 Kryminalni (4) – serial kryminalny
21:40 K-19 – film sensacyjny, Wielka Brytania 2002
00:30 Nic straconego

TVP 3 Regionalna
06:35 Wierzę, wątpię, szukam
07:00 Z plecakiem i walizką
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:45 OTV
09:00 Świat – magazyn międzynarodowy
09:30 Kurier
09:45 Przegląd gospodarczy
10:10 Eurinfo
10:30 Kurier
10:45 Tygodnik Trójki
11:30 Kurier
11:45 Z plecakiem i walizką
12:10 Zielonym do góry
12:30 Kurier
12:45 Rozmówki wschodniograniczne
13:10 To jest temat – cykl reportaży
13:30 Kurier
13:45 Muzyka łączy pokolenia
14:30 Kurier
14:35 Fidel – serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:45 Gwiazdy sportu – cykl reportaży
16:00 Dzień Kotana – koncert
16:30 Kurier
16:45 OTV
16:55 Dzień Kotana – koncert
17:30 Kurier
17:35 Dzień Kotana – koncert
18:00 OTV
18:30 Dzień Kotana – koncert
20:00 Dzień Kotana – koncert
20:30 Kurier
20:35 Prognoza pogody
20:40 Dzień Kotana – koncert
20:55 Tygodnik Trójki
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Dzień Kotana – koncert
23:45 Ojczyzna – dramat obyczajowy, W. Brytania/Niemcy/Francja 1986

TV 4
05:45 Strefa P – magazyn muzyczny
06:10 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:35 VIP – wydarzenia i plotki
07:00 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Instynkt tropiciela – program turystyczny
08:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
09:00 Strefa P – magazyn muzyczny
09:30 Kinomaniak – magazyn filmowy
10:00 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy – program rozrywkowy
11:00 FIFA Futbol Mundial – magazyn piłkarski
11:30 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
12:00 Sztukateria – magazyn kulturalny
12:30 VIP – wydarzenia i plotki
13:00 Ach, te dzieci – komedia
15:00 Dom nie do poznania – reality show
16:00 Chcę być piękna – program rozrywk.
17:00 My Big Fat Obnoxious Boss – program rozrywk.
18:00 Niedźwiadek – film przyg., Francja/Kanada 1988
20:00 Bar Europa – reality show
21:30 Dziki (2) – serial komediowy
22:30 Bar Europa – reality show
22:50 Wydarzenia
23:00 Komenda – magazyn policyjny
23:30 Schwartza pomysły na życie (2) – serial kom.
00:00 Podpalacz – film katastroficzny, USA 2001
02:00 Drogówka – magazyn policyjny
02:25 Komenda – magazyn policyjny
02:50 Ekstraliga żużlowa
03:15 VIP – wydarzenia i plotki
03:40 Strefa P – magazyn muzyczny
04:10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 266; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Plebania - odc. 267; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Plebania - odc. 268; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Plebania - odc. 269; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Plebania - odc. 270; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Echa tygodnia
08:35 Awantura o Basię - odc. 3* -  Awantura trzecia, czyli rzecz o teatrze i niezwykłym psie; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Od przedszkola do Opola - Gawęda.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wieści Polonijne; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Tam gdzie jesteśmy - Nie tylko czarny Śląsk - 13 Światowe Forum Mediów Polonijnych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Klan - odc. 965; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Klan - odc. 966; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc. 967; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Międzynarodowy Dzień Muzyki. XV Dni Ignacego Jana Paderewskiego "Paderewski in memoriam" Ludwig van Beethoven III Symfonia Es-dur op.54 "Eroica"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Książki z górnej półki - prezentacje - Książka tygodnia; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Sprawa się rypła; komedia; reż.: Janusz Kidawa; wyk.: Franciszek Pieczka, Anna Miesiączek, Roch Sygitowicz, Wawrzyn Pytlarz, Justyna Pilarz, Jerzy Korcz, Liliana Czarska, Janusz Paździorko, Marian Dziędziel; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Telewizyjne Wiadomości Literackie; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005 cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:30 Camerata; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 277; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Kudłatek - Podwórko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Sprawa się rypła; komedia; reż.: Janusz Kidawa; wyk.: Franciszek Pieczka, Anna Miesiączek, Roch Sygitowicz, Wawrzyn Pytlarz, Justyna Pilarz, Jerzy Korcz, Liliana Czarska, Janusz Paździorko, Marian Dziędziel; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Bałtycki Festiwal Piosenki Karlshamn 2005; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Opowieści weekendowe: Linia opóźniająca; serial TVP; reż.: Krzysztof Zanussi; wyk.: Bartosz Opania, Tadeusz Bradecki, Monika Kwiatkowska, Krzysztof Luft, Henryk Boukolowski, Karol Strasburger, Andrzej Deskur; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 277; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Kudłatek - Podwórko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Sprawa się rypła; komedia; reż.: Janusz Kidawa; wyk.: Franciszek Pieczka, Anna Miesiączek, Roch Sygitowicz, Wawrzyn Pytlarz, Justyna Pilarz, Jerzy Korcz, Liliana Czarska, Janusz Paździorko, Marian Dziędziel; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Camerata; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Serce za uśmiech - Ciechocinek 2005 cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Tam gdzie jesteśmy - Nie tylko czarny Śląsk - 13 Światowe Forum Mediów Polonijnych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:00 Co nam w duszy gra - Duety miłosne cz.1; widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Kultura
09:00 Program dnia
09:05    Mickiewicz w Paryżu; film dokumentalny Polska 1994
09:35    Widzenie; widowisko; reż.: Teresa Kotlarczyk; wyk: Jan Peszek, Agnieszka Mandat
10:00    Studio Kultura: Rozmowy; rozmowa /stereo/
10:50    Nowa książka; film animowany Polska 1975; reż.: Zbigniew Rybczyński
11:00    Adam - tajemnica siódmej pieczęci; film dokumentalny Polska 1999
12:00    W rytmie flamenco; koncert
12:50    Kino krótkich filmów: Plamuz; film animowany Polska 1973; reż.: Zbigniew Rybczyński
13:05    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
13:20    Komix, Rewolucje 10; magazyn kulturalny
13:25    Śladami Cervantesa; film dokumentalny Polska 1976
13:45    Kino krótkich filmów: Ssaki; film krótkometrażowy Polska 1962; reż.: Roman Polański; wyk: Henryk Kluba, Michał Żołnierkiewicz
14:00    Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944 - Inteligencja polska w latach okupacji, odc. 1; film dokumentalny Polska 1998
14:55    Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944 - Inteligencja polska w latach okupacji, odc. 2; film dokumentalny Polska 1998
16:15    Przewodnik; aktualności
16:30    JAJO - wszędzie jest sztuka - Zbieracze; serial dokumentalny USA 2005 /stereo/
17:00    Blok premierowy: Strażnicy doków
17:10    Nie bój się, nie bój; film dokumentalny Polska 1995
17:50    Uderzenie sztuki: Pytania do siebie; film dokumentalny
18:30    Autoportrety we wnętrzu, Marek Sobczyk; film dokumentalny
18:45    Autoportrety we wnętrzu, Włodzimierz Pawlak; film dokumentalny
19:15    Polska przeciw artystom; reportaż
20:00    Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
20:15    Studio Kultura: Rozmowy; rozmowa
21:00    Pupendo; film obyczajowy Czechy 2003; reż.: Jan Hrebejk; wyk: Bolek Polivka, Eva Holubova
23:00    Więcej niż fikcja: James Dean. Buntownik bez powodu; film dokumentalny USA 1975
00:15    Strefa alternatywna: Komix, Rewolucje 10; magazyn kulturalny
00:20    Strefa alternatywna: Głośne czytanie; portret artysty /stereo/
00:35    Strefa alternatywna: Relax, Zima; program artystyczny

CANAL+
07:10 Łapu capu  
07:20 Diabelski młyn  
08:00 Teletubbies
08:25 Długi weekend – film obyczajowy, Polska 2004  
09:50 Nasza Ameryka – dramat, Irlandia/Wlk. Bryt. 2002  
11:45 Wino i konkurencja – film dok.  
12:40 Aktualności filmowe  
13:10 Rugratsy szaleją – film animowany, USA 2003
14:40 Między słowami – film obyczajowy, USA 2003
16:30 The Company – film obyczajowy, Niem. USA 2003
18:30 Justin i Kelly – komedia muzyczna, USA 2003,, wyk. Kelly Clarkson
20:00 Premiera: RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004, reż. Alain Chabat, wyk. Maurice Barthélémy
21:45 Piętno – thriller, USA/ Niemcy/Francja 2003
23:40 Wampir w Brooklynie – komedia sensacyjna, USA 1995
01:30 Duch topielca – horror, Szwecja 2004
03:10 Oligarcha – thriller, Rosja/ Francja/Niemcy 2002

HBO
06:30 Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – film sensacyjny, USA 2003  
08:15 Zobacz w HBO
08:45 Juwanna Mann – komedia, USA 2002  
10:15 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004  
11:40 Cinema, cinema
12:05 Wir – film obyczajowy, USA 2003
13:50 Armageddon – film katastroficzny, USA 1998
16:15 Cud w Lake Placid – dramat, USA 2004
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – film sensacyjny, USA 2003, reż. McG, wyk. Cameron Diaz
21:00 HBO na stojaka!
21:30 Władca Pierścieni: Powrót Króla – film fantast., N. Zelandia/ USA 2003,
00:45 Nowa tożsamość – thriller, Niemcy 2003, wyk. Armand Assante
02:20 Gigli – komedia, USA 2003, wyk. Jennifer Lopez
04:20 Wir – film obyczajowy, USA 2003
TVN 24
06:00 Bilans magazyn ekonomiczny  
07:10 Studio 24 wywiad  
07:30 Multikino magazyn filmowy  
08:15 Portfel magazyn ekonomiczny  
08:45 Bez komentarza  
09:15 Mały Hajtpark  
09:30 Zdrowie  
10:30 Styl magazyn  
11:10 Cały ten świat magazyn międzynarodowy (1)  
11:30 Cały ten świat magazyn międzynarodowy (2)  
12:15 Mały Hajtpark  
12:30 Automaniak magazyn motoryzacyjny  
13:30 Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny  
14:15 Mały Hajtpark  
14:45 Bez komentarza  
15:15 e-Life magazyn  
15:30 Wydanie drugie, poprawione magazyn kulturalny  
16:15 Mały Hajtpark  
16:40 Kalejdoskop tygodnia magazyn  
17:10 Portfel magazyn ekonomiczny  
17:45 Studio 24 wywiad  
18:10 Raport magazyn reporterów  
18:30 Zdrowie  
19:00 TVN Fakty  
19:30 Styl magazyn  
20:10 Cały ten świat magazyn międzynarodowy (1) (p)
20:30 Cały ten świat magazyn międzynarodowy (2) (p)
21:05 Magazyn sportowy  
21:40 Mały Hajtpark  
21:45 Kalejdoskop tygodnia magazyn  
22:30 Firma magazyn  
23:00 Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny  
23:30 Zdrowie  
00:00 Magazyn sportowy  
00:35 Cały ten świat magazyn międzynarodowy  
01:30 TVN Fakty  
02:00 Firma magazyn  
02:30 Raport magazyn reporterów  
03:00 Bez komentarza magazyn informacyjny  
03:10 Kalejdoskop tygodnia  
03:30 Automaniak magazyn motoryzacyjny  
04:00 TVN Fakty  
04:30 Styl magazyn  
05:10 Cały ten świat magazyn międzynarodowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.