FANDOM


(Dodawanie kategorii)
Linia 1: Linia 1:
   
TVP1<br />7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001<br />7.50 Bociany z Pentowa<br />8.00 Wiadomości<br />8.11 Pogoda<br />8.15 Wirtul@ndia<br />8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989<br />9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski<br />11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny<br />12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA<br />13.10 Kwadrans na kawę<br />13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny<br />14.05 Plebania (272) - serial TVP<br />14.30 Plebania (273) - serial TVP<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Babiniec - magazyn<br />15.40 Klan - telenowela TVP<br />16.00 Klan - telenowela TVP<br />16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />17.00 Teleexpress<br />17.20 Sportowy express<br />17.25 Gość Jedynki<br />17.35 Lokatorzy - serial TVP<br />18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa<br />18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny<br />19.15 Wieczorynka<br />19.30 Wiadomości<br />19.58 Sport<br />20.04 Pogoda<br />20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996<br />22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989<br />23.41 Monitor Wiadomości<br />24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999<br />1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA<br />2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA<br />3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski<br />3.45 Zakończenie programu
+
TVP 1<br />7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001<br />7.50 Bociany z Pentowa<br />8.00 Wiadomości<br />8.11 Pogoda<br />8.15 Wirtul@ndia<br />8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989<br />9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski<br />11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny<br />12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA<br />13.10 Kwadrans na kawę<br />13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny<br />14.05 Plebania (272) - serial TVP<br />14.30 Plebania (273) - serial TVP<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Babiniec - magazyn<br />15.40 Klan - telenowela TVP<br />16.00 Klan - telenowela TVP<br />16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />17.00 Teleexpress<br />17.20 Sportowy express<br />17.25 Gość Jedynki<br />17.35 Lokatorzy - serial TVP<br />18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa<br />18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny<br />19.15 Wieczorynka<br />19.30 Wiadomości<br />19.58 Sport<br />20.04 Pogoda<br />20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996<br />22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989<br />23.41 Monitor Wiadomości<br />24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999<br />1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA<br />2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA<br />3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski<br />3.45 Zakończenie programu
   
TVP2<br />7.05 Studio urody<br />7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany<br />7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany<br />7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany<br />8.00 M jak miłość (41) - serial TVP<br />8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP<br />9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż<br />10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987<br />11.40 Zrozumieć świat<br />12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny<br />13.00 Panorama<br />13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP<br />13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP<br />14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny<br />15.05 Sokole Oko (3) - serial USA<br />16.00 Panorama<br />16.21 Pogoda<br />16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza<br />16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny<br />17.50 Program lokalny<br />18.30 Panorama<br />18.54 Pogoda<br />19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP<br />19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP<br />20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22.00 Panorama<br />22.20 Sport-telegram<br />22.27 Pogoda<br />22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA<br />23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991<br />1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001<br />2.50 Zakończenie programu
+
TVP 2<br />7.05 Studio urody<br />7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany<br />7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany<br />7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany<br />8.00 M jak miłość (41) - serial TVP<br />8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP<br />9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż<br />10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987<br />11.40 Zrozumieć świat<br />12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny<br />13.00 Panorama<br />13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP<br />13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP<br />14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny<br />15.05 Sokole Oko (3) - serial USA<br />16.00 Panorama<br />16.21 Pogoda<br />16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza<br />16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny<br />17.50 Program lokalny<br />18.30 Panorama<br />18.54 Pogoda<br />19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP<br />19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP<br />20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22.00 Panorama<br />22.20 Sport-telegram<br />22.27 Pogoda<br />22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA<br />23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991<br />1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001<br />2.50 Zakończenie programu
   
 
Polsat<br />6.00 Piosenka na życzenie<br />6.45 TV Market<br />7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.<br />7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.<br />7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy<br />8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial<br />9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy<br />10.00 Apetyt na miłość<br />10.30 Idol<br />11.20 Różowa pantera - serial animowany<br />11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy<br />12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna<br />13.20 TV Market<br />13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy<br />14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.<br />14.35 Beyblade - serial anim.<br />15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy<br />15.45 Informacje<br />16.10 Samo życie (125, 126) - serial<br />17.15 Życiowa szansa - teleturniej<br />18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata<br />18.45 Informacje i sport<br />19.10 Prognoza pogody<br />19.15 Idol<br />20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy<br />21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO<br />23.30 Informacje<br />23.40 Puls - biznes i giełda<br />23.55 Prognoza pogody<br />0.05 Zakazane reklamy<br />0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997<br />2.10 Aquaz Superchat na żywo<br />5.00 Pożegnanie
 
Polsat<br />6.00 Piosenka na życzenie<br />6.45 TV Market<br />7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.<br />7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.<br />7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy<br />8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial<br />9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy<br />10.00 Apetyt na miłość<br />10.30 Idol<br />11.20 Różowa pantera - serial animowany<br />11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy<br />12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna<br />13.20 TV Market<br />13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy<br />14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.<br />14.35 Beyblade - serial anim.<br />15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy<br />15.45 Informacje<br />16.10 Samo życie (125, 126) - serial<br />17.15 Życiowa szansa - teleturniej<br />18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata<br />18.45 Informacje i sport<br />19.10 Prognoza pogody<br />19.15 Idol<br />20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy<br />21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO<br />23.30 Informacje<br />23.40 Puls - biznes i giełda<br />23.55 Prognoza pogody<br />0.05 Zakazane reklamy<br />0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997<br />2.10 Aquaz Superchat na żywo<br />5.00 Pożegnanie
   
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
  +
  +
TV Polonia<br />06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni<br />10:00 Tropami prehistorii<br />10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata<br />13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji<br />16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"<br />00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />00:35 Monitor  Wiadomości<br />00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego<br />01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy<br />03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2<br />05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP<br />05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba<br />05:51 Monitor  Wiadomości<br />06:05 Zakończenie programu
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
Linia 22: Linia 24:
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z lata 2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z lata 2003]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 01 sierpnia]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z lata 2003]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 08.2003]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]

Wersja z 11:28, cze 27, 2015

TVP 1
7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA
7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001
7.50 Bociany z Pentowa
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Wirtul@ndia
8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989
9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski
11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA
13.10 Kwadrans na kawę
13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny
14.05 Plebania (272) - serial TVP
14.30 Plebania (273) - serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Babiniec - magazyn
15.40 Klan - telenowela TVP
16.00 Klan - telenowela TVP
16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996
22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989
23.41 Monitor Wiadomości
24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999
1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA
2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA
3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski
3.45 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
8.00 M jak miłość (41) - serial TVP
8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP
9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż
10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987
11.40 Zrozumieć świat
12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP
14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
15.05 Sokole Oko (3) - serial USA
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP
19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP
20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA
23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991
1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001
2.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.
7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy
8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial
9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy
10.00 Apetyt na miłość
10.30 Idol
11.20 Różowa pantera - serial animowany
11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy
12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna
13.20 TV Market
13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy
14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.
14.35 Beyblade - serial anim.
15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (125, 126) - serial
17.15 Życiowa szansa - teleturniej
18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol
20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy
21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.30 Informacje
23.40 Puls - biznes i giełda
23.55 Prognoza pogody
0.05 Zakazane reklamy
0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997
2.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia
9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy
13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany
14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia
15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976
22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994
24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA
0.55 Nic straconego - powtórki programów

TV Polonia
06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni
10:00 Tropami prehistorii
10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło
12:00 Wiadomości
12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata
13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1
15:00 Wiadomości
15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji
16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"
00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
00:35 Monitor  Wiadomości
00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy
03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2
05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP
05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba
05:51 Monitor  Wiadomości
06:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.