FANDOM


m
m
Linia 7: Linia 7:
   
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
  +
  +
TVP 3
  +
6.30 Transmisja Mszy Świętej
  +
7.30 Kurier
  +
7.40 Prognoza pogody
  +
7.45 OTV
  +
8.00 Piękno ocalone [1/6]
  +
8.30 Kurier
  +
8.45 Gość dnia
  +
9.00 ŚIadami wspólnej historii [3/4]
  +
9.30 Kurier
  +
9.45 Spółka rodzinna [16/19]
  +
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 [9/15]
  +
10.30 Kurier
  +
10.40 Prognoza pogody
  +
10.45 Telekurier
  +
11.15 Gość dnia
  +
11.30 Kurier
  +
11.40 Prognoza pogody
  +
11.45 Kulturalne związki - 50 lat Teatru Lalek w Bialymstoku
  +
12.15 To jest temat
  +
12.30 Kurier
  +
12.35 Wyjście z cienia
  +
13.30 Kurier
  +
13.50 Agrobiznes
  +
14.00 Piękno ocalone [1/5]
  +
14.30 Kurier
  +
14.45 Eurotel
  +
15.00 Dwa światy [16/26]
  +
15.30 Kurier
  +
15.40 Prognoza pogody
  +
15.45 OTV
  +
16.30 Kurier
  +
16.40 Prognoza pogody
  +
16.45 Rozmowa dnia
  +
17.00 50-lecie zespołu Śląsk
  +
17.30 Kurier
  +
17.45 Prognoza pogody
  +
17.50 OTV
  +
18.30 Kurier kulturalny
  +
18.45 Prognoza pogody
  +
18.45 OTV
  +
19.30 To jest temat
  +
19.45 Rozmowa dnia
  +
20.00 Telekurier
  +
20.30 Kurier
  +
20.45 Studio pogoda
  +
20.50 Echa dnia
  +
21.15 Eurotel
  +
21.30 Kurier gospodarczy
  +
21.45 OTV
  +
22.15 To jest temat
  +
22.30 Kurier
  +
22.45 Kurier sportowy
  +
23.05 Sekrety bliźniąt syjamskich [1/2]
  +
23.55 Dzień czwarty
  +
1.15 Pani ambasador [6/6]
  +
2.10 Zakończenie programu
   
 
TVP Polonia<br />06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni<br />10:00 Tropami prehistorii<br />10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata<br />13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji<br />16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"<br />00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />00:35 Monitor  Wiadomości<br />00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego<br />01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy<br />03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2<br />05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP<br />05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba<br />05:51 Monitor  Wiadomości<br />06:05 Zakończenie programu
 
TVP Polonia<br />06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni<br />10:00 Tropami prehistorii<br />10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata<br />13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji<br />16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"<br />00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />00:35 Monitor  Wiadomości<br />00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego<br />01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy<br />03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2<br />05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP<br />05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba<br />05:51 Monitor  Wiadomości<br />06:05 Zakończenie programu

Wersja z 07:14, wrz 21, 2016

TVP 1
7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA
7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001
7.50 Bociany z Pentowa
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Wirtul@ndia
8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989
9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski
11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA
13.10 Kwadrans na kawę
13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny
14.05 Plebania (272) - serial TVP
14.30 Plebania (273) - serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Babiniec - magazyn
15.40 Klan - telenowela TVP
16.00 Klan - telenowela TVP
16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996
22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989
23.41 Monitor Wiadomości
24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999
1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA
2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA
3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski
3.45 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
8.00 M jak miłość (41) - serial TVP
8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP
9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż
10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987
11.40 Zrozumieć świat
12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP
14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
15.05 Sokole Oko (3) - serial USA
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP
19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP
20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA
23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991
1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001
2.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.
7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy
8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial
9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy
10.00 Apetyt na miłość
10.30 Idol
11.20 Różowa pantera - serial animowany
11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy
12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna
13.20 TV Market
13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy
14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.
14.35 Beyblade - serial anim.
15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (125, 126) - serial
17.15 Życiowa szansa - teleturniej
18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol
20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy
21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.30 Informacje
23.40 Puls - biznes i giełda
23.55 Prognoza pogody
0.05 Zakazane reklamy
0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997
2.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia
9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy
13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany
14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia
15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976
22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994
24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA
0.55 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3

6.30 Transmisja Mszy Świętej
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 OTV 
8.00 Piękno ocalone [1/6]
8.30 Kurier 
8.45 Gość dnia
9.00 ŚIadami wspólnej historii [3/4] 
9.30 Kurier
9.45 Spółka rodzinna [16/19] 
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 [9/15] 
10.30 Kurier 
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier 
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier 
11.40 Prognoza pogody
11.45 Kulturalne związki - 50 lat Teatru Lalek w Bialymstoku 
12.15 To jest temat 
12.30 Kurier
12.35 Wyjście z cienia 
13.30 Kurier
13.50 Agrobiznes
14.00 Piękno ocalone [1/5] 
14.30 Kurier 
14.45 Eurotel
15.00 Dwa światy [16/26] 
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody 
15.45 OTV
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 50-lecie zespołu Śląsk
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody 
17.50 OTV
18.30 Kurier kulturalny 
18.45 Prognoza pogody 
18.45 OTV
19.30 To jest temat 
19.45 Rozmowa dnia 
20.00 Telekurier
20.30 Kurier 
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia 
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy 
21.45 OTV
22.15 To jest temat 
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy 
23.05 Sekrety bliźniąt syjamskich [1/2] 
23.55 Dzień czwarty
1.15 Pani ambasador [6/6] 
2.10 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni
10:00 Tropami prehistorii
10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło
12:00 Wiadomości
12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata
13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1
15:00 Wiadomości
15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji
16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"
00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
00:35 Monitor  Wiadomości
00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy
03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2
05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP
05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba
05:51 Monitor  Wiadomości
06:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.