FANDOM


m
Linia 1: Linia 1:
   
TVP 1<br />7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001<br />7.50 Bociany z Pentowa<br />8.00 Wiadomości<br />8.11 Pogoda<br />8.15 Wirtul@ndia<br />8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989<br />9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski<br />11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk<br />12.00 Wiadomości<br />12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny<br />12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA<br />13.10 Kwadrans na kawę<br />13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny<br />14.05 Plebania (272) - serial TVP<br />14.30 Plebania (273) - serial TVP<br />15.00 Wiadomości<br />15.10 Babiniec - magazyn<br />15.40 Klan - telenowela TVP<br />16.00 Klan - telenowela TVP<br />16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA<br />17.00 Teleexpress<br />17.20 Sportowy express<br />17.25 Gość Jedynki<br />17.35 Lokatorzy - serial TVP<br />18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa<br />18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny<br />19.15 Wieczorynka<br />19.30 Wiadomości<br />19.58 Sport<br />20.04 Pogoda<br />20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996<br />22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989<br />23.41 Monitor Wiadomości<br />24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999<br />1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA<br />2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA<br />3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski<br />3.45 Zakończenie programu
+
TVP 1<br />07:05    Moda na sukces; odc. 1977; serial prod.USA<br />07:30    Jak wychować tatę; odc. 1; Rasing Dad; 2001 serial produkcji USA; wyk: Bob Saget, Kat Dennings, Brie Larson, Jerry Adler i inni<br />07:50    Bociany z Pentowa; felieton<br />08:00    Wiadomości<br />08:11    Pogoda<br />08:15    Wirtul@ndia; program dla młodych widzów<br />08:40    Poranek filmowy; Pierścienie Almanzora; Kolca Almanzora; 1989 film fab.prod.rosyjskiej; reż: Igor Wozniesjenski; wyk: S.Smirnowa,W.Talyzina,M.Kononow<br />09:45    Kino na niepogodę; Trylogia marsylska; cz. 2/3-Fanny; Trilogie marseillaise; 2000 komedia obyczajowa prod. francusko-kanadyjskiej; reż: Nicolas Ribowski; wyk: Roger Hanin, Henri Tisot, Gaela le Devehat, Eric Poulain<br />11:20    Czy pamiętasz?; Ewa Demarczyk<br />12:00    Wiadomości<br />12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny<br />12:20    Nowe przygody Flippera; odc. 6; serial prod.USA<br />13:10    Kwadrans na kawę<br />13:25    Zielony karnawał; cz. 1; program muzyczny<br />14:05    Plebania; odc. 272; serial TVP (stereo)<br />14:30    Plebania; odc. 273; serial TVP (stereo)<br />15:00    Wiadomości<br />15:10    Babiniec; magazyn<br />15:40    Klan; odc. 675; telenowela TVP<br />16:00    Klan; odc. 676; telenowela TVP<br />16:30    Moda na sukces; odc. 1977; serial prod.USA<br />17:00    Teleexpress<br />17:20    Sportowy Express<br />17:25    Gość Jedynki<br />17:35    Lokatorzy; Kompleks męskości; serial TVP[stereo]<br />18:05    Randka w ciemno; zabawa quizowa<br />18:45    Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]<br />19:15    Wieczorynka; Edi i Miś; Edi i miś<br />19:30    Wiadomości<br />19:55    Sport<br />20:04    Pogoda<br />20:20    Skradzione serca; Stolen Hearts-Two if by Sea; 1996 komedia romantyczna prod.USA/za zgodą rodziców/ stereo; reż: Bill Bennett; wyk: Sandra Bullock,Denis Leary, Stephen Dillane<br />22:00    Najlepsi z najlepszych 2; (Best of the best 2); 1989 film sensacyjny prod. USA (98') /za zgodą rodziców/; reż: Bob Radler; wyk: Eric Roberts, Phillip Rhee, Chris Penn, Edan Gross, Ralph Moeller<br />23:41    Monitor Wiadomości<br />00:00    Oszustwo; film fabularny produkcji włoskiej /dla dorosłych/; reż: Claudio Florino; wyk: Jonnathan Pryce, Susan Lynch, Claudia Gerini.<br />01:35    Po tamtej stronie; odc. 21 - W potrzasku; serial prod.USA [za zgodą rodziców]<br />02:15    Sprawiedliwość na 18 kołach; odc. 11-Niewłaściwe miejsce i czas; serial prod.USA [za zgodą rodziców][stereo]<br />03:00    Twarda gra; odc. 23; serial prod.kanadyjskiej<br />03:45    Zakończenie programu
   
 
TVP 2<br />7.05 Studio urody<br />7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany<br />7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany<br />7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany<br />8.00 M jak miłość (41) - serial TVP<br />8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP<br />9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż<br />10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987<br />11.40 Zrozumieć świat<br />12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny<br />13.00 Panorama<br />13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP<br />13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP<br />14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny<br />15.05 Sokole Oko (3) - serial USA<br />16.00 Panorama<br />16.21 Pogoda<br />16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza<br />16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny<br />17.50 Program lokalny<br />18.30 Panorama<br />18.54 Pogoda<br />19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP<br />19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP<br />20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22.00 Panorama<br />22.20 Sport-telegram<br />22.27 Pogoda<br />22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA<br />23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991<br />1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001<br />2.50 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />7.05 Studio urody<br />7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany<br />7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany<br />7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany<br />8.00 M jak miłość (41) - serial TVP<br />8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP<br />9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż<br />10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987<br />11.40 Zrozumieć świat<br />12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny<br />13.00 Panorama<br />13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP<br />13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP<br />14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny<br />15.05 Sokole Oko (3) - serial USA<br />16.00 Panorama<br />16.21 Pogoda<br />16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza<br />16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny<br />17.50 Program lokalny<br />18.30 Panorama<br />18.54 Pogoda<br />19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP<br />19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP<br />20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22.00 Panorama<br />22.20 Sport-telegram<br />22.27 Pogoda<br />22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA<br />23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991<br />1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001<br />2.50 Zakończenie programu
Linia 8: Linia 8:
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
 
TVN<br />5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk<br />6.40 Telesklep<br />7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk<br />8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia<br />9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo<br />10.30 Telesklep<br />11.45 Rozmowy w toku<br />12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy<br />13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy<br />13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany<br />14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia<br />15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA<br />16.10 Pogoda<br />16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk<br />17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk<br />18.00 Rozmowy w toku<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976<br />22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994<br />24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
   
TVP 3
+
TVP 3<br />6.30 Transmisja Mszy Świętej<br />7.30 Kurier<br />7.40 Prognoza pogody<br />7.45 OTV<br />8.00 Piękno ocalone [1/6]<br />8.30 Kurier<br />8.45 Gość dnia<br />9.00 ŚIadami wspólnej historii [3/4]<br />9.30 Kurier<br />9.45 Spółka rodzinna [16/19]<br />10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 [9/15]<br />10.30 Kurier<br />10.40 Prognoza pogody<br />10.45 Telekurier<br />11.15 Gość dnia<br />11.30 Kurier<br />11.40 Prognoza pogody<br />11.45 Kulturalne związki - 50 lat Teatru Lalek w Bialymstoku<br />12.15 To jest temat<br />12.30 Kurier<br />12.35 Wyjście z cienia<br />13.30 Kurier<br />13.50 Agrobiznes<br />14.00 Piękno ocalone [1/5]<br />14.30 Kurier<br />14.45 Eurotel<br />15.00 Dwa światy [16/26]<br />15.30 Kurier<br />15.40 Prognoza pogody<br />15.45 OTV<br />16.30 Kurier<br />16.40 Prognoza pogody<br />16.45 Rozmowa dnia<br />17.00 50-lecie zespołu Śląsk<br />17.30 Kurier<br />17.45 Prognoza pogody<br />17.50 OTV<br />18.30 Kurier kulturalny<br />18.45 Prognoza pogody<br />18.45 OTV<br />19.30 To jest temat<br />19.45 Rozmowa dnia<br />20.00 Telekurier<br />20.30 Kurier<br />20.45 Studio pogoda<br />20.50 Echa dnia<br />21.15 Eurotel<br />21.30 Kurier gospodarczy<br />21.45 OTV<br />22.15 To jest temat<br />22.30 Kurier<br />22.45 Kurier sportowy<br />23.05 Sekrety bliźniąt syjamskich [1/2]<br />23.55 Dzień czwarty<br />1.15 Pani ambasador [6/6]<br />2.10 Zakończenie programu
6.30 Transmisja Mszy Świętej
 
7.30 Kurier
 
7.40 Prognoza pogody
 
7.45 OTV
 
8.00 Piękno ocalone [1/6]
 
8.30 Kurier
 
8.45 Gość dnia
 
9.00 ŚIadami wspólnej historii [3/4]
 
9.30 Kurier
 
9.45 Spółka rodzinna [16/19]
 
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 [9/15]
 
10.30 Kurier
 
10.40 Prognoza pogody
 
10.45 Telekurier
 
11.15 Gość dnia
 
11.30 Kurier
 
11.40 Prognoza pogody
 
11.45 Kulturalne związki - 50 lat Teatru Lalek w Bialymstoku
 
12.15 To jest temat
 
12.30 Kurier
 
12.35 Wyjście z cienia
 
13.30 Kurier
 
13.50 Agrobiznes
 
14.00 Piękno ocalone [1/5]
 
14.30 Kurier
 
14.45 Eurotel
 
15.00 Dwa światy [16/26]
 
15.30 Kurier
 
15.40 Prognoza pogody
 
15.45 OTV
 
16.30 Kurier
 
16.40 Prognoza pogody
 
16.45 Rozmowa dnia
 
17.00 50-lecie zespołu Śląsk
 
17.30 Kurier
 
17.45 Prognoza pogody
 
17.50 OTV
 
18.30 Kurier kulturalny
 
18.45 Prognoza pogody
 
18.45 OTV
 
19.30 To jest temat
 
19.45 Rozmowa dnia
 
20.00 Telekurier
 
20.30 Kurier
 
20.45 Studio pogoda
 
20.50 Echa dnia
 
21.15 Eurotel
 
21.30 Kurier gospodarczy
 
21.45 OTV
 
22.15 To jest temat
 
22.30 Kurier
 
22.45 Kurier sportowy
 
23.05 Sekrety bliźniąt syjamskich [1/2]
 
23.55 Dzień czwarty
 
1.15 Pani ambasador [6/6]
 
2.10 Zakończenie programu
 
   
 
TVP Polonia<br />06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni<br />10:00 Tropami prehistorii<br />10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata<br />13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji<br />16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"<br />00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />00:35 Monitor  Wiadomości<br />00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego<br />01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy<br />03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2<br />05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP<br />05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba<br />05:51 Monitor  Wiadomości<br />06:05 Zakończenie programu
 
TVP Polonia<br />06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni<br />10:00 Tropami prehistorii<br />10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci<br />10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata<br />13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji<br />16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki<br />18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego<br />19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego<br />22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"<br />00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka<br />00:35 Monitor  Wiadomości<br />00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego<br />01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP<br />02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień<br />02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak<br />03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy<br />03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych<br />04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2<br />05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP<br />05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba<br />05:51 Monitor  Wiadomości<br />06:05 Zakończenie programu
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
[[Kategoria:Ramówki TVP2 z 2003 roku]]
+
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 08.2003]]
Linia 30: Linia 30:
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 08.2003]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 z 01 sierpnia]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 z lata 2003]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 z 08.2003]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 z 2003 roku]]

Wersja z 23:27, wrz 21, 2016

TVP 1
07:05    Moda na sukces; odc. 1977; serial prod.USA
07:30    Jak wychować tatę; odc. 1; Rasing Dad; 2001 serial produkcji USA; wyk: Bob Saget, Kat Dennings, Brie Larson, Jerry Adler i inni
07:50    Bociany z Pentowa; felieton
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Wirtul@ndia; program dla młodych widzów
08:40    Poranek filmowy; Pierścienie Almanzora; Kolca Almanzora; 1989 film fab.prod.rosyjskiej; reż: Igor Wozniesjenski; wyk: S.Smirnowa,W.Talyzina,M.Kononow
09:45    Kino na niepogodę; Trylogia marsylska; cz. 2/3-Fanny; Trilogie marseillaise; 2000 komedia obyczajowa prod. francusko-kanadyjskiej; reż: Nicolas Ribowski; wyk: Roger Hanin, Henri Tisot, Gaela le Devehat, Eric Poulain
11:20    Czy pamiętasz?; Ewa Demarczyk
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20    Nowe przygody Flippera; odc. 6; serial prod.USA
13:10    Kwadrans na kawę
13:25    Zielony karnawał; cz. 1; program muzyczny
14:05    Plebania; odc. 272; serial TVP (stereo)
14:30    Plebania; odc. 273; serial TVP (stereo)
15:00    Wiadomości
15:10    Babiniec; magazyn
15:40    Klan; odc. 675; telenowela TVP
16:00    Klan; odc. 676; telenowela TVP
16:30    Moda na sukces; odc. 1977; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Sportowy Express
17:25    Gość Jedynki
17:35    Lokatorzy; Kompleks męskości; serial TVP[stereo]
18:05    Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:45    Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:15    Wieczorynka; Edi i Miś; Edi i miś
19:30    Wiadomości
19:55    Sport
20:04    Pogoda
20:20    Skradzione serca; Stolen Hearts-Two if by Sea; 1996 komedia romantyczna prod.USA/za zgodą rodziców/ stereo; reż: Bill Bennett; wyk: Sandra Bullock,Denis Leary, Stephen Dillane
22:00    Najlepsi z najlepszych 2; (Best of the best 2); 1989 film sensacyjny prod. USA (98') /za zgodą rodziców/; reż: Bob Radler; wyk: Eric Roberts, Phillip Rhee, Chris Penn, Edan Gross, Ralph Moeller
23:41    Monitor Wiadomości
00:00    Oszustwo; film fabularny produkcji włoskiej /dla dorosłych/; reż: Claudio Florino; wyk: Jonnathan Pryce, Susan Lynch, Claudia Gerini.
01:35    Po tamtej stronie; odc. 21 - W potrzasku; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
02:15    Sprawiedliwość na 18 kołach; odc. 11-Niewłaściwe miejsce i czas; serial prod.USA [za zgodą rodziców][stereo]
03:00    Twarda gra; odc. 23; serial prod.kanadyjskiej
03:45    Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
8.00 M jak miłość (41) - serial TVP
8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP
9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż
10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987
11.40 Zrozumieć świat
12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP
14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
15.05 Sokole Oko (3) - serial USA
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP
19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP
20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA
23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991
1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001
2.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.
7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy
8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial
9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy
10.00 Apetyt na miłość
10.30 Idol
11.20 Różowa pantera - serial animowany
11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy
12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna
13.20 TV Market
13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy
14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.
14.35 Beyblade - serial anim.
15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (125, 126) - serial
17.15 Życiowa szansa - teleturniej
18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol
20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy
21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.30 Informacje
23.40 Puls - biznes i giełda
23.55 Prognoza pogody
0.05 Zakazane reklamy
0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997
2.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia
9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy
13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany
14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia
15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976
22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994
24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA
0.55 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3
6.30 Transmisja Mszy Świętej
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 OTV
8.00 Piękno ocalone [1/6]
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 ŚIadami wspólnej historii [3/4]
9.30 Kurier
9.45 Spółka rodzinna [16/19]
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1945-1956 [9/15]
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Kulturalne związki - 50 lat Teatru Lalek w Bialymstoku
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Wyjście z cienia
13.30 Kurier
13.50 Agrobiznes
14.00 Piękno ocalone [1/5]
14.30 Kurier
14.45 Eurotel
15.00 Dwa światy [16/26]
15.30 Kurier
15.40 Prognoza pogody
15.45 OTV
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 50-lecie zespołu Śląsk
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 OTV
18.30 Kurier kulturalny
18.45 Prognoza pogody
18.45 OTV
19.30 To jest temat
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 OTV
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
23.05 Sekrety bliźniąt syjamskich [1/2]
23.55 Dzień czwarty
1.15 Pani ambasador [6/6]
2.10 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
07:15 II Biesiada Weselna; cz. 2; widowisko muzyczne/stereo/; wyk: Kapela Staśka Wielanka, zespoły ludowe, "Trubadurzy", "Bayer Full", "VOX"
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
08:40 Dzień czwarty; 1984  dramat prod. polskiej ( czarno - biały); reż: Ludmiła Niedbalska; wyk: Krzysztof Pieczyński, Jarosław Domin, Bogdan Szcześniak, Witold Bieliński i inni
10:00 Tropami prehistorii
10:25 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9/13 (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
10:55 Dzieje kultury polskiej; Krzywousty i jego synowie; film dokumentalny Leszka Skrzydło
12:00 Wiadomości
12:10 Wyznanie klakiera; film dokumentalny Waldemara Karwata
13:00 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
13:35 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
14:00 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 1
15:00 Wiadomości
15:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
15:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
15:50 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
16:15 Koncerty na Zamku Królewskim w Warszawie; Tommaso Albinoni - Koncert d-moll na obój i smyczki; stereo; wyk: Orkiestra Teatro La Fenice z Wenecji
16:30 Żegnaj Rockefeller; odc. 9  (27'); 1993  serial prod. polskiej; reż: Waldemar Szarek
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Wojenne losy; Godzina "W"; 1979  dramat prod. polskiej (78'); reż: Janusz Morgenstern; wyk: Ewa Błaszczyk, Jerzy Gudejko, Piotr Łysak, Wojciech Wysocki
18:55 Zbigniew Krukowski pieśniarz Warszawy; film dokumentalny Krzysztofa Wojciechowskiego
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
20:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
20:55 "Warszawo ma..."-koncert plenerowy; z okazji 59 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22:00 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
22:30 Garderoba damska; odc. 8/12 - Inny świat (24'); telenowela TVP
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Lato z dokumentem; Radio Powstańcze "Błyskawica"
00:20 "Warszawo ma..."- część II; Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
00:35 Monitor  Wiadomości
00:50 Gwiazdy tamtych lat; Łucja Prus; reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
01:20 Miś Uszatek; Wyspa; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc. 469 - Anonim (25'); telenowela TVP
02:35 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
02:50 Kareta; film fabularny produkcji polskiej /31 min./; reż: Zdzisław Leśniak
03:25 Zbigniew Krukowski-pieśniarz Warszawy
03:45 Kronika Światowych Igrzysk Polonijnych
04:15 Szansa na sukces; Raz na ludowo-Koncert laureatów cz. 2
05:10 Garderoba damska; odc. 8/12 (24'); telenowela TVP
05:35 Moja Polska, moja Europa; program Jana Grzyba
05:51 Monitor  Wiadomości
06:05 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.