FANDOM


TVP1
7.00 Moda na sukces (1977) - serial USA
7.30 Jak wychować tatę (1) - serial komediowy, USA 2001
7.50 Bociany z Pentowa
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Wirtul@ndia
8.40 Poranek filmowy: Pierścienie Almanzora - baśń filmowa, Rosja 1989
9.45 Kino na niepogodę: Trylogia marsylska (2) - miniserial francusko-kanadyjsko-belgijski
11.20 Czy pamiętasz? - Ewa Demarczyk
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Nowe przygody Flippera (6) - serial USA
13.10 Kwadrans na kawę
13.25 Zielony karnawał (1) - Program muzyczny
14.05 Plebania (272) - serial TVP
14.30 Plebania (273) - serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Babiniec - magazyn
15.40 Klan - telenowela TVP
16.00 Klan - telenowela TVP
16.30 Moda na sukces (1977) - serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.35 Lokatorzy - serial TVP
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.15 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 Skradzione serca - komedia romantyczna, USA 1996
22.00 Najlepsi z najlepszych 2 - film sensacyjny, USA 1989
23.41 Monitor Wiadomości
24.00 Oszustwo - thriller psychologiczny, Włochy 1999
1.35 Po tamtej stronie (21) - serial USA
2.15 Sprawiedliwość na 18 kołach (11) - serial USA
3.00 Twarda gra (23) - serial kanadyjski
3.45 Zakończenie programu

TVP2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.50 Dwójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany
8.00 M jak miłość (41) - serial TVP
8.45 Czterej pancerni i pies (5) - serial TVP
9.35 Złoty Wieszak 2003 - reportaż
10.00 Roxanne - komedia romantyczna, USA 1987
11.40 Zrozumieć świat
12.10 Historia Ziemi (6) - Wielkie zlodowacenie - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (282) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (283) - telenowela TVP
14.05 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
15.05 Sokole Oko (3) - serial USA
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
16.55 Tablice pamięci - Powstanie Warszawskie - film dokumentalny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Wiedźmin (7) - serial TVP
19.55 Alternatywy 4 (7) - serial TVP
20.55 Warszawo ma... (1) - koncert plenerowy z okazji 59. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Warszawo ma... (2) - Warszawskie piosenki Staśka Wielanka
22.50 Babski wieczór: Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście (20) - serial USA
23.30 Babski wieczór: Dwie matki - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1991
1.15 W płomieniach - dramat katastroficzny, USA 2001
2.50 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Dzielne Żółwie - następna mutacja - serial anim.
7.25 Atomówki, Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.55 Misja w czasie (55) - serial przygodowy
8.50 Świat według Kiepskich (78) - serial
9.30 Szpital na perypetiach (15) - serial komediowy
10.00 Apetyt na miłość
10.30 Idol
11.20 Różowa pantera - serial animowany
11.40 Psie serce (5) - serial obyczajowy
12.30 Amor Latino (56) - telenowela, Argentyna
13.20 TV Market
13.35 Czułość i kłamstwa (32) - serial obyczajowy
14.05 Strażnicy czasu, Atomówki - seriale anim.
14.35 Beyblade - serial anim.
15.05 Kocham Klarę (8) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (125, 126) - serial
17.15 Życiowa szansa - teleturniej
18.05 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol
20.15 Miodowe lata (70) - serial komediowy
21.10 Seksmisja - komedia science fiction, Polska 1983, ok. 21.30 Studio LOTTO
23.30 Informacje
23.40 Puls - biznes i giełda
23.55 Prognoza pogody
0.05 Zakazane reklamy
0.35 Szepty nocą - film erotyczny, USA 1997
2.10 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.50 Ścieżki miłości (76) - telenowela, Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (28) - telenowela, Meksyk
8.15 Brzydula (29) - telenowela, Kolumbia
9.05 Przygody Animków (72) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem, jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Miss Polonia - Start - program rozrywkowy
13.55 Przygody Animków (72) - serial animowany
14.20 Brzydula (30) - telenowela, Kolumbia
15.10 Na celowniku (15) - serial sensacyjny, USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (29) - telenowela, Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (77) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 SUPERKINO: Egzekutor - film sensacyjny, USA 1976
22.10 Ślepa sprawiedliwość - western, USA 1994
24.00 Witchblade - Piętno mocy (6) - serial sensacyjny, USA
0.55 Nic straconego - powtórki programów

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.