FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3440 (The Bold and the Beautiful ep. 3655); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3441 (The Bold and the Beautiful ep. 3656); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:14 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Alarm, odc. 17 (Secret Life of Beniamin Bear - General Alarm, ep. 17); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
08:55 Domisie - Przecież Cię prosiłam; program dla dzieci
09:20 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 18 - Jak ściągneliśmy na siebie międzynarodową hańbę (Ranc u Zeleno Sedmy odc. 18 Jak jsme zazili mezninarodni ostudu); serial komediowy kraj prod.CZECHY (2000)
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 107 (odc. 107); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 4/12 - Bunt
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 877; telenowela TVP
12:45 Chłopcy silni jak stal; reportaż
13:00 Letni seans filmowy - Wszystko powiem Lilce!  64'; film fabularny kraj prod.Polska (1984)
14:05 Powstanie Warszawskie - koncert zespołu Lao Che; koncert
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Chłopcy silni jak stal; reportaż
15:25 Klan - odc. 1266; telenowela TVP
15:55 Tygrysy Europy - odc. 3/18 - Nowa nauczycielka
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3442 (The Bold and the Beautiful ep. 3657); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3443 (The Bold and the Beautiful ep. 3658); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Dziecko sąsiadów; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Łyżki Szymka odc. 29 (Sammy?s spoons ep. 29) kraj prod.Wielka Brytania (2005)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Tenis ziemny: Orange Prokom Open - kronika
20:05 Pogoda
20:15 Nadzieja - to my cz. 1; koncert
21:15 Nadzieja - to my cz. 2; koncert
22:10 Prawy brzeg
22:40 Teleexpress nocą
23:00 Trio z Belleville (Triplettes de Belleville, Les)  77'; film animowany kraj prod.Belgia, Francja, Kanada, Wielka Brytania (2003)
00:20 Dobre, bo polskie - 07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami; serial TVP
01:15 Dobre, bo polskie - Droga - odc. 6/6 - Stan wyjątkowy; serial obyczajowy TVP
02:10 Dobre, bo polskie - Jak zrobić coś z niczego - spotkanie z Adamem Słodowym - odc. 1 Zrób to sam; magazyn
02:50 Zakończenie programu

TVP 2
05:20 Statek miłości - s.1, odc. 7/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
06:10 Statek miłości - s.1, odc. 8/25; telenowela kraj prod.USA (1977)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 21 - Lisek Chytrusek
07:30 Dwójka Dzieciom - Janka - odc. 3 Alaska contra Hera; serial TVP
07:55 Szpital na peryferiach po dwudziestu latach - odc. 1 Tajemnica (Nemocnice na kraji mesta po 20 letech, 1 Tajemstvi) kraj prod.CZECHY (2003)
09:00 Pytanie na śniadanie - Lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40
10:40 Święta wojna - (265) Hanys team
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 24; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - odc. 129/162 L. A. (LA) cz. 2 (MAGNUM P. I. s. 7 (LA) cz. 2); serial kraj prod.USA (1986)
12:35 Klinika pod kangurem - Odc 3/25 (Out There) kraj prod.Australia, USA, Wielka Brytania (2002)
13:05 Raj na ziemi - Bhutan: ostatni przyczółek utopii-odc.17 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:00 Europa da się lubić - Europa zaczytana ; talk-show
14:55 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 6/8 Więzy krwi cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. Mafia Priest p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:45 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 62/66 (Honey I shrunk the kids) kraj prod.USA (1997)
16:35 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 25/26 - Danny (Jake and the Fatman,  s.3, ep. Danny boy); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:25 Biuro kryminalne -  Porwanie; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Smaczne Go! - (10); magazyn kulinarny
20:00 Przepis na morderstwo (Recipe for murder)  84'; film kryminalny kraj prod.Wielka Brytania, Kanada, USA (2001)
21:25 KAMA; film dokumentalny
22:00 Panorama
22:15 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes
22:35 Alibi na środę - Pocztówkowy bandyta (Postcard Bandit); film fabularny kraj prod.Australia (2003)
00:25 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Spod skrzydeł wrony; cykl dokumentalny
00:55 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sekret Laury (124) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 Graczykowie (39) - serial komediowy
09.30 Daleko od noszy (92) - serial komediowy
10.00 Czarodziejki (28) - serial obyczajowy
11.00 Dotyk anioła (29) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat pod Różą (28): Milionerzy - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (147) - telenowela
14.00 Miodowe lata (51) - serial komediowy
14.45 Benny Hill - program rozrywkowy
15.15 Rodzina zastępcza (149): Skarby Uli - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Daleko od noszy (93): Bardzo męskie imię - serial komediowy
16.55 Strażnik Teksasu (111) - serial sensacyjny
18.00 Miodowe lata (52): Obiecujący młody człowiek - serial komediowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza (150): Potrzeba przestrzeni - serial komediowy
20.00 Świat według Kiepskich (15) - serial komediowy
20.30 Świat według Kiepskich (16) - serial komediowy
21.00 Zemsta frajerów: Zakochane frajery - komedia obyczajowy, USA 1994
21.55 Studio LOTTO
23.00 Chora krew (1) - dramat, USA 1994
00.50 Dziewczyny w bikini
01.50 Nocne randki
04.55 Zakończenie programu

TVN
05.50 Telesklep
06.40 Pogoda na miłość (3) - serial obyczajowy
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Telesklep
11.55 Co nowego u Scooby'ego? (14-ost.) - serial animowany
12.25 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.05 Na Wspólnej - serial obyczajowy
14.20 Pogoda na miłość (4) - serial obyczajowy
15.20 Prawo pożądania (120) - telenowela
16.20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.30 Rozmowy w toku - talk show
18.30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Pocałunek przed śmiercią - thriller, USA 1991
22.45 Kierunek Sopot
23.15 Kierunek plaża nocą - magazyn
23.45 Ciężka próba - komedia sensacyjna, USA 1991
02.05 Nocne igraszki - program interaktywny
03.05 Telesklep
03.55 Uwaga! - magazyn
04.15 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 Czas na bajkę
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:26 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:26 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
10:00 Kurier - wydanie specjalne
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:01 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:00 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
16:58 63 Rocznica Powstania Warszawskiego; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Fakty
18:30 Czarno na białym - materiaty archiwalne TVP
18:40 Trzymaj z Trójką
18:45 Kariera po europejsku - magazyn
19:00 Misja - serial fabularny
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Fakty
22:05 Sport
22:10 Pogoda
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:46 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Mistrz Jan; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:18 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:42 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Kurier; STEREO
01:44 Pogoda; STEREO
01:47 Magazyn majsterkowicza - odc. 27 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:11 Magazyn majsterkowicza - odc. 28 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:36 Zakończenie dnia

TV 4
05:45 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
06:05 Strażacy - serial dokumentalny
06:30 Drogówka - magazyn policyjny
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV Market - magazyn reklamowy
08:30 Monster Warriors - serial przygodowy odc. 9 Kanada 2006
09:00 Tok2Szok - program publicystyczno-rozrywkowy
10:00 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 7 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
11:05 Beverly Hills 90210 - serial obyczajowy odc. 30 USA 1990
12:05 Lingo - teleturniej
13:05 Strażacy - serial dokumentalny
13:40 Wygraj fortunę - teleturniej
15:20 Król szamanów - serial animowany odc. 63 reż. Seiji Mizushima, Japonia 2003
15:50 Beverly Hills 90210 - serial obyczajowy odc. 31 USA 1990
16:50 TiVi Sekcja - talk show
17:50 Lingo - teleturniej
18:50 Saint-Tropez - serial obyczajowy odc. 8 reż. Bénédicte Delmas, Vincent Garenq, Francja 1996
20:00 Łabędziem być... 2 - reality show odc. 15
21:05 Chcę być piękna - reality show odc. 8
22:05 Włatcy móch: Maksymalna kontrola - serial animowany dla dorosłych odc. 17 reż. Bartek Kędzierski, Polska 2006
22:35 Czułe dranie - tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy
23:05 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
23:40 Kuba Wojewódzki: Mandaryna, Piotr Rubik - talk show
01:20 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk show
02:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:00 Rozmówki polsko-polskie - talk show
03:50 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
06.35 Telesklep
07.40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
08.10 Tarzan na Manhattanie (2) - serial przygodowy
09.10 Gorzka zemsta (33) - telenowela
10.05 Nocny kurs (5) - serial sensacyjny
11.05 Zabawa od kuchni
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta (34) - telenowela
15.10 Nikita (3) - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali (3) - serial obyczajowy
17.10 Wyścig po kasę
18.10 Nocny kurs (5) - serial sensacyjny
19.10 Życie na fali (4) - serial obyczajowy
20.10 Najwaźniejsza rzecz - dramat obyczajowy, USA 1988
22.50 Wielka czerwona jedynka - film wojenny, USA 1980
01.10 Koncert dla Irwinga - film obyczajowy, USA 2003
02.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:14 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ala i As - Wesoła drukarnia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Taki pejzaż - Krajobrazy podziemne; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 12; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Bez prądu - Grzegorz Ciechowski; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1259; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Zabić tyrana; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Siedlisko - odc. 5/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
14:15 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Mieszkać w Europie - Design włoski; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 W rajskim ogrodzie - WYBRZEŻA KOSTARYKI; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Ala i As - Wesoła drukarnia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 Chłopcy silni jak stal; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Celownik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Zespół adwokacki - odc. 12; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Stary - nowy Kraków - Rynek i okolice; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Dobranocka - Kolorowy świat Pacyka - odc. 12 - Zielony byczek; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1259; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 11; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
22:10 "...za każdy kamień Twój..."; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:46 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 12; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 37; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kolorowy świat Pacyka - odc. 12 - Zielony byczek; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1259; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne; STEREO
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 11; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kroniki XIII Światowych Igrzysk Polonijnych; STEREO
04:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 "...za każdy kamień Twój..."; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:30 Leśnym tropem - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

ABC (Australia)
4:30 The Naked Truth
6:00 Freaky
6:10 Monster Warriors
6:30 Yellow Jacket: The Beach Crazy Cyclist
6:35 Fairly Odd Parents
7:00 Tutenstein
7:25 Bernard
7:30 Captain Flamingo
7:55 Wow Wow Wubbzy
8:05 Bob The Builder: Project Build It
8:15 Dragon
8:30 Play With Me Sesame
8:55 Pinky Dinky Doo
9:10 Boo!
9:20 Pingu
9:30 Play School
10:00 Count Us In
10:15 We Are From
10:30 Behind The News
10:55 Australians
11:05 Weapons Races
12:00 Midday Report
12:30 National Press Club
13:30 Talking Heads
14:00 The Bill
15:00 Bananas In Pyjamas
15:05 Poko
15:30 Play School
16:00 Peppa Pig
16:05 Bindi: The Jungle Girl
16:25 Bounty Hamster
16:40 Tracey McBean
16:50 Word Girl
16:55 RollerCoaster
17:00 Fairly Odd Parents
17:20 Yellow Jakcet: The Beach Crazy Cyclist
17:25 Monster Warriors
17:45 Freaky
17:55 Behind The News
18:00 Atlantic Edge
18:30 The Cook And The Chef
19:00 ABC News
19:30 The 7.30 Report
20:00 The New Inventors
20:30 Spicks And Specks
21:00 The Chaser's War On Repeats
21:30 Hyperdrive
22:00 At The Movies
22:30 Lateline
23:05 Lateline Business
23:30 Blue Murder
0:40 The Great Barrier
2:10 Smash And Grab
3:25 National Press Club Address

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.