FANDOM


TVP 1
06:10 Classic Childrens Tales - O chłopcu i wilku, odc. 5 (THE BOY WHO CRIED WOLF); film animowany kraj prod.Kanada (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; STEREO, Transmisja
08:00 Mój przyjaciej Fungus, cz. II (Fungus the Bogeyman); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Baranek Shaun - Chory wiatrak, odc. 77 (37 s. II) (An Ill Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Mój przyjaciel królik - Zamarznięty rozum Kacpra, odc. 26 (Jasper's frozen smarts); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Baranek Shaun - Śnieg, odc. 79 (39 s. II) (Snowed In); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Biały Kieł 2 - Legenda białego wilka (White Fang 2 - Myth of the White Wolf) kraj prod.USA (1994); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2012); STEREO, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Sylwester z Jedynką na bis; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen ( studio ) (Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen ( I seria ) (Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Kabaretowe Hity Wszechczasów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rajd Dakar - 2012 - kronika; STEREO, 16:9
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, Na żywo
17:30 Ojciec Mateusz - odc. 82 - Zaginiony - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia?  - finał roku ( odc. 2321 ); teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Lalka Denisy, odc. 225 (Dennisa’s Greedy Doll); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:50 Sport - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Rajd Dakar - 2012 - kronika - txt.str.777; STEREO, 16:9
20:05 Pogoda - txt.str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:15 Teściowie (The In - Laws (Wedding Party)) - txt.str.777; komedia kraj prod.Niemcy, Kanada, USA (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Lęk pierwotny (Primeval); thriller kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Sieć pożądania (Web of Desire); film fabularny kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Ten jedenasty (Mister Eleven); komedia kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 M jak miłość - odc. 876; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 M jak miłość - odc. 877  44'; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 677 - txt.str.777  25'; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 678 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Spartakus (Spartacus)  180'; dramat kraj prod.USA (1960); reż.:Stanley Kubrick; wyk.:Kirk Douglas, Olivier Laurence, Jean Simons, Tony Curtis, Charles Laughton, Peter Ustinov, John Gavin, Nina Foch, Herbert Lom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2012 (New Year's Day Concert from Vienna (1)) kraj prod.Austria (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:45 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 1914 Odcinek Specjalny; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Oberstdorf (5 + 5 km) (Puchar Świata - Oberstdorf (5 + 5 km)) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Oberstdorf (5 + 5 km) (Puchar Świata - Oberstdorf (5 + 5 km)) kraj prod.Szwajcaria (2012); STEREO, 16:9, Na żywo
16:35 Na dobre i na złe - odc. 466 - Misjonarz; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Dakar na obcasach; felieton; STEREO, 16:9
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:50 Asterix na olimpiadzie (Asterix aux jeux olympiques)  112'; komedia kraj prod.Belgia, Francja, Hiszpania, Niemcy (2008); reż.:Thomas Langmann; wyk.:Clovis Cornillac, Gerard Depardieu, Alain Delon, Benoît Poelvoorde, Stéphane Rousseau, Vanessa Hessler, Bouli Lanners, Jose Garcia, Alexandre Astier, Franck Dubosc; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Głęboka woda - odc. 4/13 "Kumple"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Głowa w chmurach (Head in the Clouds)  116'; dramat kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (2004); reż.:John Duigan; wyk.:Charlize Theron, Penelope Cruz, Stuart Townsend, Thomas Kretschmann, Allen Altman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Koncert Noworoczny z Wiednia 2012 (cz. 2) (New Year's Day Concert from Vienna (2)) kraj prod.Austria (2012); Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Wersety zbrodni (A Murder of Crows)  97'; dramat kraj prod.USA (1998); reż.:Rowdy Herrington; wyk.:Cuba Gooding Jr, Tom Berenger, Eric Stoltz, Marianne Jean-Baptiste; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Spartakus (Spartacus)  180'; dramat kraj prod.USA (1960); reż.:Stanley Kubrick; wyk.:Kirk Douglas, Olivier Laurence, Jean Simons, Tony Curtis, Charles Laughton, Peter Ustinov, John Gavin, Nina Foch, Herbert Lom; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info

07:00 Tajemnice III RP: Tniemy cztery zera (11)

07:30 Serwis info

07:39 Pogoda

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:41 Pogoda

08:45 Program lokalny

09:00 Polska według Kreta: Nieznany Kraków (14) - magazyn turystyczny

09:30 Serwis info

09:56 Pogoda

10:02 Etniczne klimaty: Wilamowianie - reportaż

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:52 Serwis sportowy

11:00 Teleplotki

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:53 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:52 Serwis sportowy

13:00 Medycyna niekonwencjonalna - fakty i mity: Fotografia Kirlianowska (51)

13:15 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:53 Serwis sportowy

14:01 Wierzę, wątpię, szukam

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:54 Serwis sportowy

15:01 Reportaż TVP Info: Arabska wiosna

15:30 Serwis info

15:52 Pogoda

16:00 Reportaż TVP Info: Wrażliwa Wielkopolska

16:15 Reportaż TVP Info: Ołówek w ręku Boga

16:30 Serwis info

16:55 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Listy gończe: Zagardlenie (25)

20:30 Serwis info

20:43 Pogoda

20:50 Młodzież kontra

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:30 Serwis info

22:53 Pogoda

23:00 Sportowa niedziela

23:22 Tajemnice III RP: Tniemy cztery zera (11)

23:50 Sie macie, ludzie - film dokumentalny (Polska,2004)

01:10 Rajdy terenowe: Rajd Dakar 2012 - podsumowanie dnia

02:00 Etniczne klimaty: Wilamowianie - reportaż

02:25 Serwis info

02:46 Pogoda

02:50 Polska według Kreta: Nieznany Kraków (14) - magazyn turystyczny

03:15 Młodzież kontra

03:50 Reportaż TVP Info: Arabska wiosna

04:20 Medycyna niekonwencjonalna - fakty i mity: Fotografia Kirlianowska (51)

04:35 Tajemnice III RP: Tniemy cztery zera (11)

05:00 Listy gończe: Zagardlenie (25)

05:26 Reportaż TVP Info: Wrażliwa Wielkopolska

05:36 Reportaż TVP Info: Ołówek w ręku Boga

05:50 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
07:15 Przygody Animków (48)
07:45 Przygody Animków (49)
08:15 Miś Yogi (1)
08:25 Miś Yogi (2)
08:35 Miś Yogi (3)
08:45 Stuart Malutki 3: Trochę natury - film animowany (USA,2005)
10:15 Piotruś Pan - film familijny (USA,Wielka Brytania,2003)
12:15 Saawariya - melodramat (Indie,2007)
14:45 Sylwestrowa Moc Przebojów 2011 - koncert
16:45 W wirze - film sensacyjny (USA,2005)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Chór (222)
20:00 Ryś - komedia (Polska,2007)
23:00 Głosy (4)
00:00 Nie słysząc zła - thriller (USA,1993)
02:00 Magazyn sportowy
04:00 Tajemnice losu
04:45 TV Market

TVN
05:25 Uwaga!
05:40 Mango
07:45 Maja w ogrodzie (1)
08:10 Akademia ogrodnika (1)
08:15 Małpi kłopot - komedia (USA,Japonia,1994)
09:55 Dziedzic maski - komedia przygodowa (USA,Niemcy,2005)
11:30 Co za tydzień
11:55 Mam talent! 4
13:20 Top Model. Zostań modelką 2
14:15 Vabank 2, czyli riposta - komedia sensacyjna (Polska,1984)
16:00 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2 - komedia (USA,2008)
18:10 Milion w minutę
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa (Polska,1993)
21:55 Przepis na życie 2 (17)
22:50 Amerykański ninja - film sensacyjny (USA,1985)
00:35 Uwaga!
00:50 Arkana magii
02:10 Rozmowy w toku: A wszystko to, bo ciebie kocham!
03:00 Nic straconego

TV 4

05:45 Nowa generacja - program rozrywkowy

06:25 Diamentowi misjonarze - komedia (Włochy,1975)

08:10 Fantozzi znów w tarapatach - komedia (Włochy,1983)

09:55 Miss rozbitków - komedia przygodowa (USA,2004)

11:40 Galileo (109) - program popularnonaukowy

12:35 Stawka większa niż życie: Wielka wsypa/Genialny plan pułkownika Krafta

14:50 Łowca krokodyli (3)

15:50 Szalona rodzinka - komedia (USA,1992)

18:05 Austin Powers: Agent specjalnej troski - komedia (USA,Niemcy,1997)

20:00 Narodziny Legendy: Ip Man - dramat sensacyjny (Hongkong,Chiny,2010)

22:10 Oczy anioła - dramat obyczajowy (USA,2001)

00:10 Zemsta smoka 2 - komedia sensacyjna (Hongkong,1983)

02:00 Droga smoka - film sensacyjny (Hongkong,1972)

03:35 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy

04:00 TV Market

04:15 Zamiana żon - reality show

05:00 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

07:00 Świąteczny gość - dramat obyczajowy (USA,2002)

08:50 Bajki animowane

10:30 Uwierz w siebie - film familijny (USA,2002)

12:40 Chłopak na dworze króla Artura - film przygodowy (USA,Węgry,Wielka Brytania,1995)

14:30 Łowcy smoków - film animowany (Francja,Niemcy,Luksemburg,2008)

16:05 7 krasnoludków: Las to za mało! Historia jeszcze prawdziwsza - komedia (Niemcy,2006)

18:00 Pszczółka Maja (25)

18:30 Szczeniak zwany Scooby-Doo (2)

19:00 Flintstonowie (68)

19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (20)

20:00 Godzilla: Ostatnia wojna - film SF (Japonia,Australia,USA,Chiny,2004)

22:40 Podwójna rozgrywka - thriller (USA,2008)

00:30 Miami Medical (12)

01:30 Taki jest świat - program rozrywkowy

02:30 Dom: Komu gra ta orkiestra (17)

04:00 Zobacz to!

05:30 Telemarket

TVN 7

04:55 Druga strona medalu: Jolanta Szczypińska (1) - talk show

05:25 Druga strona medalu: Anna Domińska (2) - talk show

05:55 Na Wspólnej (1215)

06:25 Na Wspólnej (1216)

06:50 Mango

08:55 Teoria wielkiego podrywu 2 (1)

09:20 Teoria wielkiego podrywu 2 (2)

09:50 Ciekawski George - film animowany (USA,2006)

11:20 Ben Hur (1/2) - dramat historyczny (USA,1959)

13:15 Ben Hur (2-ost.) - dramat historyczny (USA,1959)

15:30 Przygoda na Dzikim Zachodzie - western (USA,1994)

17:20 Pod osłoną nocy (3)

18:10 Agenci NCIS (8)

19:05 Niania: Niania robi karierę (92)

19:35 Niania: Czas na zmiany (93)

20:05 Raport mniejszości - film SF (USA,2002)

22:50 Mentalista (2)

23:45 Smok: Historia Bruce'a Lee - film biograficzny (USA,1993)

01:55 Arkana magii

04:00 Zakończenie programu

TV 6

10:05 Różowa Pantera (7)

10:25 Różowa Pantera (8)

10:45 TV Market

11:20 Muzyczne listy

12:20 Uwierz w siebie (4) - program rozrywkowy

13:15 Dennis rozrabiaka (47)

13:45 Łebski Harry (25)

14:10 Dennis rozrabiaka (48)

14:40 Łebski Harry (28)

15:05 You Can Dance - wersja amerykańska (31) - reality show

16:50 Zdobywcy kosmosu - film dokumentalny (USA,1998)

17:55 Idol - wersja amerykańska (39) - program rozrywkowy

18:45 Idol - wersja amerykańska (40) - program rozrywkowy

20:00 Big Brother 4.1 - ring - reality show

21:05 Podwójne kłopoty - komedia sensacyjna (Włochy,1984)

23:05 Włatcy móch 5: Tajne Oszcze Samuraja (59)

23:30 Włatcy móch 5: Zieluna Haluna (60)

00:00 Happy Hour (4) - program rozrywkowy

00:55 Jazda Figurowa (29)

01:40 Zamiana żon (7) - reality show

02:30 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka kobiet: PlusLiga Kobiet - mecz: AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

09:00 Sport Flash

09:05 Trans World Sport

10:00 Sport Flash

10:05 Żużel - podsumowanie 2011 roku

10:30 Magazyn alpejski

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Tytan AZS Częstochowa

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Tytan AZS Częstochowa

17:00 Sport Flash

17:05 Łyżwiarstwo figurowe

18:00 Sport Flash

18:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Mt Claremont - Waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Danny Green

19:00 Sport Flash

19:05 Formuła 1 - podsumowanie 2011 roku

19:30 Boks - podsumowanie 2011 roku

20:00 Sport Flash

20:05 Łyżwiarstwo figurowe

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz fazy grupowej

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Mt Claremont - Waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Danny Green

00:15 Cafe Futbol

01:45 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 Teenage lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 ESKA PL

11:00 Weekend z Jankesem

11:05 J & J Fashion Show

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Multipremier

12:30 Poranny WF - program rozrywkowy

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Fejslista

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 ESKA Games - magazyn komputerowy

14:30 Klipy Non Stop

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Web Chart

18:00 Backstage Party

18:30 Klipy Non Stop

19:00 World Lista

21:00 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura

08:00 Wielka, większa i największa - film przygodowy (Polska,1962)

09:45 Nat King Cole - "When I Fall in Love" - koncert (USA,2004)

10:50 Rosja - Polska: O prawdzie - film dokumentalny (Polska,2005)

11:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2012 (1)

12:05 Porcelana w składzie słonia - komedia (Polska,1984)

13:00 Pogotowie sylwestrowe "Archiwizji"

16:20 Tygodnik kulturalny

17:15 Niedziela z... Januszem Głowackim (1)

17:40 Niedziela z... Januszem Głowackim: Depresja mon amour (Janusz Głowacki) - film dokumentalny (Polska,2007)

18:45 Niedziela z... Januszem Głowackim (2)

19:15 Niedziela z... Januszem Głowackim: Rejs - komedia obyczajowa (Polska,1970)

20:30 Niedziela z... Januszem Głowackim (3)

21:00 Niedziela z... Januszem Głowackim: Trzeba zabić tę miłość - dramat społeczny (Polska,1972)

22:45 Ja, Don Giovanni - dramat biograficzny (Hiszpania,Włochy,2009)

00:55 Hugh Masekela na Avo Session - koncert (Szwajcaria,2008)

02:00 Kino nocne: Sceny z życia małżeńskiego - film obyczajowy (Szwecja,1973)

04:50 Pasmo kontemplacyjne (8)

05:45 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Dziennik Telewizyjny - 01.01.1989

08:35 Flesz historii (57)

08:50 Ex libris

09:05 Przybieżeli do Betlejem... z Podhala - koncert (Polska,2010)

09:40 Wielkie żarcie: Sztuczność i natura, czyli hamburger z frytkami

10:10 Święty Augustyn: Werdykt Ilariusza (4/5) - serial historyczny (Włochy,Polska,Niemcy,2010)

10:55 Ex libris

11:10 Misja "Gryf" - Tajemnice Bornego Sulinowa

11:35 Smak tradycji: Staropolskie gody

12:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

12:30 Szerokie tory: Jeden dzień z życia najbogatszego Gruzina na świecie

13:00 Spotkania z profesorem Zinem: Biały ułan - program edukacyjny

13:30 Piękna nieznajoma - melodramat (Polska,Rosja,1993)

15:00 Spór o historię. Rok 1905 w Królestwie Polskim - czwarte powstanie czy pierwsza rewolucja? - debata

15:30 Flesz historii (57)

15:45 Ex libris

16:00 Polska i świat w reportażu: Debiut - reportaż

16:30 Dwadzieścia lat minęło: 1992 (2)

17:15 Tajemnice i legendy: Wisnowska

17:35 Święty Augustyn: Państwo Boże (5-ost.) - serial historyczny (Włochy,Polska,Niemcy,2010)

18:20 Galowy Koncert Jubileuszowy TVP Polonia. Mazowsze

19:05 Dziennik Telewizyjny - 01.01.1989

19:40 Muzeum Lotnictwa Le Bourget - film dokumentalny (Francja,2006)

20:10 Pianista - dramat wojenny (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,Polska,2002)

22:35 Ex libris

22:50 Dwadzieścia lat minęło: 1992 (3)

23:30 Dziennik Telewizyjny - 01.01.1989

00:05 Zakończenie programu

TV Polonia
06:05 Plebania - odc. 1793; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Plebania - odc. 1794; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Plebania - odc. 1795; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 1796; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 1797; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Polonia 24 - wydanie sylwestrowe; STEREO, 16:9
08:20 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Słoneczna włócznia - odc. 7 - Niezwykły gość - txt.str.777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Akademia pana Kleksa - część 2 Tajemnica Golarza Filipa; baśń; Dla małoletnich od lat 7
10:40 XV Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych Rzeszów 2011 - Koncert Tańców z Krajów Zamieszkania; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2012); STEREO, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Orędzie noworoczne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Bogurodzicy Maryi w Warszawie; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Koniec świata u Nowaków; spektakl teatralny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Wszystko się uda czyli Kabaret Moralnego Niepokoju prezentuje (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Przeklęte tango! Daniel Melingo na zamku w Janowcu (Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI - Kazimierz Dony / Janowiec nad Wisłą 2011) cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 M jak miłość - odc. 861; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Golec u'Orkiestra na bis...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Dobranocka - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Sport - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda - txt.str.777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Ranczo - odc. 56* - Amerykańska baza - txt.str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 4/4 (odc. 4/4) - txt.str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Tygodnik.pl - wydanie noworoczne; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Czesław Niemen; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Kabaretowe Hity Wszechczasów /1/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 M jak miłość - odc. 861; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dobranocka za oceanem - Noddy w krainie zabawek - Rewia mody papierowych lalek, odc. 38 (The Paper Dolls' Fashion Show); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:50 Sport; STEREO, 16:9
01:55 Pogoda; STEREO, 16:9, Transmisja
02:05 Golec u'Orkiestra na bis...; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 4/4 (odc. 4/4); serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Sylwester z Dwójką - Radość Muzyki! - Wrocław 2011; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Kayah; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dwie strony medalu - odc. 55; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

Tele 5
6:25 Buon appetito! Sezon: 2
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Niewidzialni Odcinek: 5
13:05 To były wakacje! Odcinek: 20
13:30 Nieźle klinięci
14:05 Disco Bandżo
15:05 To były wakacje! Odcinek: 21
15:30 Fala śmierci Odcinek: 2
17:05 Straż graniczna Odcinek: 1 Sezon: 3
17:25 Byle do mety
18:20 Playlista Tele5
18:30 Tornado zagłady Odcinek: 2
20:00 Frankenstein Odcinek: 1
21:50 Porozmawiaj ze mną Odcinek: 4
22:50 Miasto ludzi Odcinek: 1
23:20 Miasto ludzi Odcinek: 2
0:00 U pani doktor
1:50 Nocny patrol

Eurosport
8:35 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2012
9:00 Rajdy samochodowe - Kierunek Dakar
9:30 Eurosport TOP 10 - magazyn sportowy
10:30 Hokej na lodzie - Puchar Spenglera - mecz finałowy
11:30 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje
12:30 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Oberstdorfie - bieg łączony mężczyzn
13:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
15:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Obestdorfie - bieg łączony kobiet
16:15 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Oberstdorfie - bieg łączony mężczyzn
17:00 Watts - magazyn sportowy
18:00 Piłka nożna - Legendy Euro
19:00 Piłka nożna - Legendy Euro
20:00 Total K.O. - podsumowanie 2011 roku
21:00 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
22:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Obestdorfie - bieg łączony kobiet
22:30 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Oberstdorfie - bieg łączony mężczyzn
23:00 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2012 - 1. etap: Mar Del Plata - Santa Rosa
23:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
0:45 Rajdy terenowe - Rajd Dakar 2012 - 1. etap: Mar Del Plata - Santa Rosa
1:30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.