FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

06:30 Rozjaśnij dzieciom przyszłość - 20 lat Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom; reportaż
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:05 Atlantyda. Zaginiony ląd (Atlantis: The Lost Empire); film animowany kraj prod.USA (2001); reż.:Kirk Wise, Gary Trousdale
09:45 Sportowe wydarzenia 2013; magazyn
10:30 Jak to działa - program popularnonaukowy - Kosmetyki -  txt. str. 777; magazyn
11:00 Natura w Jedynce - Niedźwiedzie z Alaski. cz. 3. Arktyczni wędrowcy (Bears of the last frontier); film dokumentalny kraj prod.USA (2012)
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 460) kraj prod.Watykan (2013)
12:20 Załoga G (G - Force); film animowany kraj prod.USA (2009)
13:50 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen ( studio )
14:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Garmisch Partenkirchen ( 1 seria )
16:00 Opole 2013 - kabareton
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2775 - finał roku; teleturniej muzyczny
18:00 Bohdan! Trzymaj się! - benefis Bohdana Łazuki; koncert
18:50 Słodkie życie; sitcom
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:25 Zakochani -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2000)
22:20 Bez twarzy (Face Off) -  txt. str. 777; thriller kraj prod.USA (1997)
00:50 Seksmisja -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1983)
02:55 Mania wielkości (Folie des grandeurs, La); komedia kraj prod.Francja, Włochy (1971)
04:45 Notacje - Barbara Krafftówna. Moi mistrzowie, moje role; cykl dokumentalny
05:00 Zakończenie dnia
TVP2 HD

05:30 Faceci do wzięcia - odc. 69 Grubymi nićmi szyte...; serial TVP
06:00 Faceci do wzięcia - odc. 70 Życie to teatr...; serial TVP
06:35 M jak miłość - odc. 412; serial TVP
07:35 Pierwsza Gwiazdka Świętego Mikołaja (Snow); film przygodowy kraj prod.Kanada (2004)
09:15 Ciekawski George: bardzo małpie święta (Curious George: A Very Monkey Christmas); film animowany kraj prod.USA (2009)
10:20 Zwariowany weekend (Le Petit Baigneur) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Francja (1967)
12:05 Zaproszenie na transmisję Koncertu Noworocznego z Wiednia 2014
12:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2014 (transmisja)
14:00 Familiada - odc. 2088 Odcinek Specjalny; teleturniej
14:45 Show z humorem - I kto to mówi? - (13); widowisko rozrywkowe
15:30 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lenzerheide: Tour de Ski - 10 km techniką klasyczną ( studio )
15:40 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Lenzerheide: Tour de Ski - 10 km techniką klasyczną
16:45 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:50 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert
20:10 Marmaduke - pies na fali (Marmaduke) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2010)
21:50 Surogaci (Surrogates) -  txt. str. 777; film science fiction kraj prod.USA (2009)
23:25 Koncert Noworoczny z Wiednia 2014 (retransmisja cz. 1)
00:15 Królowe ringu (Ladies and the Champ); komedia kraj prod.USA (2001)
01:55 Marmaduke - pies na fali (Marmaduke); komedia kraj prod.USA (2010)
03:35 Herkules - odc. 1 Zła droga (Hercules: The Legendary Journeys ep. The Wrong Path); serial kraj prod.USA (1995)
04:25 Zakończenie dnia
240px-TVP Regionalna logo2-1-

07:00 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Cha Cha cha; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Pogoda - 1.01 - 1; STEREO, 16:9
07:20 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:35 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 PiK łączy regiony; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Szlakiem gwiazd - odc. 24 Radosław Liszewski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:45 Chwilo trwaj; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:00 Filmowe Podlasie Atakuje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Muzeum Zabawek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 1 - dr Krzysztof Liszcz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Osaczeni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Dzika Chorwacja (Wild Croatia); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Podziw; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Cały ten folklor; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Fascynujące Śląskie - Józef Skrzek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Pogoda - 1.01 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 1.01 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Pogonka; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
23:05 Koncert Noworoczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Cały ten folklor; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Wokół nas
01:45 Pogoda - 1.01 - 2; STEREO, 16:9
01:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 1.01 - 3; STEREO, 16:9
02:15 PiK łączy regiony; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:45 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Dzika Chorwacja (Wild Croatia); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Filmowe Podlasie Atakuje; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Osaczeni; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas
05:05 Podziw; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Wokół nas
05:45 Pogonka; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Wokół nas
06:05 Kultowe rozmowy - odc. 1 - dr Krzysztof Liszcz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
TVP Wrocław

07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:15 Pogoda - 1.01 - 1; STEREO, 16:9
07:20 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:35 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 PiK łączy regiony; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Szlakiem gwiazd - odc. 24 Radosław Liszewski; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Miś Uszatek - Saneczki; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:08 Bąblandia - Lodowisko odc. 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Olimpiada Bolka i Lolka - odc. 8 - Slalom; Bez ograniczeń wiekowych
10:22 Miś Uszatek - Ślizgawka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 22 - Mały Eskimos; Bez ograniczeń wiekowych
10:41 Making of "Dyskretny urok trójkąta..."; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Filmowe Podlasie Atakuje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kultowe rozmowy - odc. 1 - dr Krzysztof Liszcz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Osaczeni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Dzika Chorwacja (Wild Croatia); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Podziw; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Cały ten folklor; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Fascynujące Śląskie - Józef Skrzek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:36 Bo we mnie jest seks - piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2006); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Pogoda
18:47 Narciarski Raport
18:54 Riese - Tajemnice wykute w skale; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Disco Sylwester z Dwójką. Wrocław 2013; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Kronika Warszawska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Pogoda - 1.01 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 1.01 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Pogonka; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:01 Narciarski Raport
22:06 Śladami złotego; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Koncert Noworoczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Cały ten folklor; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Dzika Polska (Wild Poland); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Wokół nas
01:45 Pogoda - 1.01 - 2; STEREO, 16:9
01:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda - 1.01 - 3; STEREO, 16:9
02:15 PiK łączy regiony; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:45 Rewolwer kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Dzika Chorwacja (Wild Croatia); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:05 Filmowe Podlasie Atakuje; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Osaczeni; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas
05:05 Podziw; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:30 Wokół nas
05:45 Pogonka; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Wokół nas
06:05 Kultowe rozmowy - odc. 1 - dr Krzysztof Liszcz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

120px-Logo Polsat.svg

05:00     Wstawaj! Gramy!
06:00     Nowy dzień z Polsat News
07:45     Kopciuszek: Spełnione marzenia - film animowany (USA,2002)
09:25     Piotruś Pan - film familijny (Wielka Brytania,USA,2003)
11:40     Zoom: Akademia superbohaterów - komedia fantasy (USA,2006)
13:35     Pijany mistrz - komedia karate (Hongkong,1978)
15:55     Rycerz króla Artura - film przygodowy (USA,1995)
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Świat według Kiepskich (406)
20:10     Sami swoi - komedia (Polska,1967)
21:55     Ryś - komedia (Polska,2007)
01:00     Dziewczyny z fortuną
03:15     Tajemnice losu

Logo-19

06:25 Uwaga! - magazyn
06:45 Mam talent! (5) - program rozrywkowy
08:15 Wyspa skarbów - film przygodowy (Wielka Brytania,USA,1990)
10:40 Złoto dla zuchwałych - komedia (Jugosławia/USA,1970)
13:25 Kosmiczny mecz - film familijny (USA,1996)
15:05 Od sklepowej do królowej - komedia (USA,2008)
17:05 Legalna blondynka 2 - komedia (USA,2003)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Gniew oceanu - dramat przygodowy (Niemcy,USA,2000)
22:40 Siła magnum - film sensacyjny (USA,1973)
01:00 Bez śladu 7 (8)
01:55 Prawo Agaty (4)
02:50 Uwaga!
03:05 Arkana magii
04:25 Zakończenie programu
TV4

05:55 Łowca krokodyli - serial przyrodniczy

06:25 Mega Chichot - program rozrywkowy

06:55 Stary Testament

07:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

08:00 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie

08:30 Scooby-Doo

09:00 Mega Chichot - program rozrywkowy

09:20 Osobliwi ulubieńcy - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

10:20 Tytanoboa. Olbrzymi wąż (1/2)

11:25 Tytanoboa. Olbrzymi wąż (2-ost.)

12:30 Pięć ton i on - komedia (USA,1996)

14:25 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)

16:25 Książę Waleczny - film przygodowy (Irlandia,Wielka Brytania,Niemcy,1997)

18:05 Zakręcony - komedia (USA,Niemcy,2000)

20:00 Kuffs - komedia sensacyjna (USA,1992)

22:10 Zła karma - thriller (Australia/USA,2012)

00:00 Koszmar - horror komediowy (Kanada,2009)

02:00 Łowca krokodyli: dzienniki - serial przyrodniczy

02:30 4music - magazyn muzyczny

03:35 mała Czarna - talk-show

04:35 Mega Chichot - program rozrywkowy

04:50 4music - magazyn muzyczny

05:54 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)

06:00 Codzienna 2 m. 3 (5)

06:30 Mickey, Donald, Goofy: Trzej muszkieterowie - film animowany (USA,2004)

07:50 Gwiazda Orientu - baśń filmowa (Niemcy,2008)

09:30 Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga - komedia fantasy (Niemcy,Włochy,Austria,2009)

11:20 Zakochany kundel 2: Przygody Chapsa - film animowany (USA,Australia,2001)

12:40 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O dzielnym krawczyku - baśń filmowa (Niemcy,2008)

13:50 Piękna i bestia - film fantasy (Niemcy,Austria,2012)

15:35 Ogniem i mieczem - film historyczny (Polska,1999)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Ostrożnie z życzeniami/Prima Aprilis (8)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zaraza!/Dorwać kierowcę (10)

20:00 Jaskiniowiec z Kalifornii - komedia obyczajowa (USA,1992)

21:35 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (9/23)

22:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10/23)

23:45 Dzieci - horror (Wielka Brytania,2008)

01:20 Zobacz to!: W blasku fleszy (2) - program rozrywkowy

01:55 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny

02:30 Dyżur 2 (15) - serial dokumentalny

03:00 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur 2 (16) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (10) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (11) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

SK TVN7

05:15 Pascal: po prostu gotuj: Na słodko czy na słono? (7/16)

05:45 We dwoje (14/16) - program rozrywkowy

06:55 Mango

09:00 Przyjaciele 9 (19/24)

09:30 Mrówka Z - film animowany (USA,1998)

11:05 Loch Ness - film przygodowy (USA,Wielka Brytania,1996)

13:05 Pół żartem, pół serio - komedia (USA,1959)

15:30 Grease - musical (USA,1978)

17:45 Grease 2 - komedia muzyczna (USA,1982)

20:00 Tequila Sunrise - film sensacyjny (USA,1988)

22:20 Elżbieta: Złoty wiek - dramat kostiumowy (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,2007)

00:35 Nigdy nie będę twoja - komedia romantyczna (USA,2007)

02:25 Arkana magii

04:30 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)

06:00 Brygada Acapulco (18)

07:00 Brygada Acapulco (19)

08:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (8) - program rozrywkowy

08:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (9) - program rozrywkowy

09:00 Flintstonowie (21)

09:30 Pixie i Dixie (40)

09:35 Pixie i Dixie (41)

09:40 Pixie i Dixie (42)

10:00 Lucky Luke (11)

10:30 Hutosie (23)

11:00 Słoń Benjamin (7)

11:05 Słoń Benjamin (8)

11:10 Słoń Benjamin (9)

11:25 Mia i ja (13)

12:00 Sabrina (1)

12:25 Flintstonowie (21)

13:00 Pixie i Dixie (43)

13:05 Pixie i Dixie (44)

13:10 Pixie i Dixie (45)

13:30 Pixie i Dixie (40)

13:35 Pixie i Dixie (41)

13:40 Pixie i Dixie (42)

14:00 Lucky Luke (11)

14:30 Słoń Benjamin (7)

14:35 Słoń Benjamin (8)

14:40 Słoń Benjamin (9)

15:00 Sabrina (2)

15:25 Mia i ja (13)

16:00 Wehikuł czasu - film fantastyczny (USA,1960)

17:30 Sylvester And Tweety Mysteries (1)

18:00 Pixie i Dixie (43)

18:05 Pixie i Dixie (44)

18:10 Pixie i Dixie (45)

18:25 Flintstonowie (21)

18:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2009)

20:00 Wielka podróż Bolka i Lolka - film animowany (Polska,1977)

22:05 Tajemnice Biblii 2 (1) - serial dokumentalny

23:10 Kobiety, które niosły śmierć 4: Łowczynie fortun (3) - serial dokumentalny

00:05 Gwiazdy polskiego kabaretu: Kabaret Młodych Panów "Z młodymi jak najbardziej" (13) - program rozrywkowy

01:00 Na żywo: policyjne pościgi (13) - serial dokumentalny

02:00 Gwiazdy polskiego kabaretu: Kabaret Młodych Panów "Z młodymi jak najbardziej" (13) - program rozrywkowy

03:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (6) - program kulinarny

03:50 Dyżur 2 (24) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (25) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy

TV6 logo.svg-1-

06:00 Łowca krokodyli - serial dokumentalny

06:30 Pomoc domowa (27)

07:00 Pomoc domowa (28)

07:30 Strażnik Teksasu (3)

08:30 Galileo (279)

09:30 Mój brat - Bruce Lee - dramat biograficzny (Chiny,Hongkong,2010)

12:15 Krokodyle - film familijny (Niemcy,2009)

14:20 Zaginiony skarb - film sensacyjny (USA,2003)

16:10 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia (USA,2003)

18:00 Pomoc domowa (29)

18:30 Pomoc domowa (30)

19:00 Strażnik Teksasu (4)

20:00 Galileo (280)

21:00 Seks w wielkim mieście (1)

21:35 Seks w wielkim mieście (2)

22:05 Seks w wielkim mieście (3)

22:35 Wściekła pięść - film sensacyjny (Hongkong,1972)

00:50 Detonator - thriller (USA,Niemcy,2003)

02:50 Got to Dance: Tylko taniec (9)

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

05:59 Zakończenie programu (przerwa techniczna)

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Futbol amerykański: NFL - futbol amerykański/austral./gaelicki/kan.

08:00 Sport Flash

08:05 Futbol amerykański: NFL - futbol amerykański/austral./gaelicki/kan.

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata. Pożegnanie Artura Siódmiaka

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata. Pożegnanie Artura Siódmiaka

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - 5. mecz finałowy fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - 5. mecz finałowy fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

13:00 Sport Flash

13:05 Łyżwiarstwo figurowe - łyżwiarstwo figurowe

14:00 Sport Flash

14:05 Łyżwiarstwo figurowe - łyżwiarstwo figurowe

15:00 Sport Flash

15:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

16:00 Sport Flash

16:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

17:00 Sport Flash

17:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec

18:00 Sport Flash

18:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec

19:00 Sport Flash

19:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

20:00 Sport Flash

20:05 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

21:00 Sport Flash

21:05 Futbol amerykański: NFL - futbol amerykański/austral./gaelicki/kan.

22:00 Sport Flash

22:05 Futbol amerykański: NFL - futbol amerykański/austral./gaelicki/kan.

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Sportowe podsumowanie roku 2013: Piłka ręczna - magazyn sportowy

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Sportowe podsumowanie roku 2013: Diamentowa Liga - magazyn sportowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Magazyn freestyle - magazyn sportowy

02:00 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Miejska lista

11:00 ESKA TV News

11:05 Teenage lista

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Dawid Kwiatkowski - koncert świąteczny

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Siedzę i patrzę

16:00 ESKA TV News

16:05 School lista

17:00 ESKA TV News

17:05 Hity na czasie

18:00 EMA 2013 - widowisko

20:00 Mega Mix 2013

22:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

TTV

06:00 Express

06:30 Świat bez fikcji 3 (3/8)

07:00 Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya (4/13)

08:00 Usterka (1/17)

08:30 Usterka (5/17)

09:00 Usterka (7/17)

09:30 Wojny magazynowe 2 (4/33)

10:00 Wojny magazynowe 2 (5/33)

10:30 Wojny magazynowe 2 (6/33)

11:00 Express

11:30 Ola w trasie (2/9)

12:00 Zakręceni (3/10)

12:30 Zakręceni (4/10)

13:00 Wielkie przeprowadzki 2 (1/26)

13:30 Wielkie przeprowadzki 2 (2/26)

14:00 Wielkie przeprowadzki 2 (3/26)

14:30 Ostre cięcie - program rozrywkowy

15:05 Ostre cięcie - program rozrywkowy

15:40 Małe królowe piękności - reality show

16:45 Wojny magazynowe extra (1/2)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 10 życzeń (10/11)

19:10 Ola w trasie 2 (12-ost.)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Michniewicz: Inny świat (1/9)

20:40 Ugotowani (1/12)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (14-ost.)

22:30 Licytuj i niszcz (8/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

23:00 Express

23:30 Rock and roll po polsku - film dokumentalny (Polska,2012)

00:00 Nie do wiary (11-ost.)

00:30 Kulisy pornobiznesu 3 (2/13)

01:00 Wojny magazynowe 2 (31/33)

01:25 Wojny magazynowe 2 (32/33)

01:50 3000 mil ostrej imprezy (13/16)

02:20 3000 mil ostrej imprezy (14/16)

02:50 3000 mil ostrej imprezy (15/16)

03:20 3000 mil ostrej imprezy (16-ost.)

03:45 10 życzeń (10/11)

04:40 Wojaże szalonego Anglika (13-ost.)

05:10 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Święta wojna: Wróżka (64)

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:05 Najlepsze z najlepszych!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:10 Masters Music Box

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Hit dnia

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Video Mix Sierockiego!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Sylwester 2013 - Klub Discoplex A4 - koncert (Polska,2013)

22:22 Pikantne Polo TV

23:05 Święta wojna: Warszawski hanys (65)

23:31 Święta wojna: Wróżka (64)

23:52 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (31)

08:10 Mały pingwinek Popolo (31)

08:20 Lisek Pablo (31)

08:25 Lusia (31)

08:30 Małe zoo Lucy (19)

08:45 Jak to działa? (19)

09:00 Rodzina zastępcza: Sztuka zadawania pytań (108)

09:30 Mamuśki (16)

10:00 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)

10:30 Daleko od noszy 2: Przetarg na kota (13)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Forma jest treścią (243)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Powołanie (107)

12:55 Pierwsza miłość (1807)

13:30 Ewa gotuje (88)

14:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Śniadanko (58)

14:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Braciszek (59)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Dramat gotycki (322)

16:00 Świat według Kiepskich: Andromeda (325)

16:30 Mamuśki (17)

17:00 Daleko od noszy 2: Wszyscy jesteśmy ordynatorami (1)

17:30 Daleko od noszy 2: Bliźniaki dwujajowe (2)

18:00 Gra w ciemno (342) - teleturniej

19:00 Awantura o kasę (206) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Serce matki (321)

21:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Męska pauza (91)

21:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pożyczona narzeczona (92)

22:00 Daleko od noszy 2: Profesor z Miami (14)

22:30 Daleko od noszy 2: Dolne Samoa (15)

23:00 Świat według Kiepskich: Nim poleje się krew (376)

23:30 Świat według Kiepskich: Dolczewita (377)

00:00 Synowie: Siostrzenica z prowincji (10)

00:30 Daleko od noszy 2: Profesor z Miami (14)

01:00 Daleko od noszy 2: Dolne Samoa (15)

01:30 Awantura o kasę (145) - teleturniej

02:30 Gra w ciemno (145) - teleturniej

03:30 Linia życia (39)

04:00 Linia życia (40)

04:30 Daleko od noszy 2: Profesor z Miami (14)

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:15 Tato poszedł na ryby - film dokumentalny (Polska,2009)

09:20 Nieściszalni - komedia kryminalna (Francja,Szwecja,2010)

11:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2014 (1) - koncert

12:15 Znachor - dramat obyczajowy (Polska,1981)

14:35 Koncert życzeń: Anna Jantar - wstęp

14:45 Koncert życzeń: Tyle słońca w całym mieście. Niezapomniane przeboje Anny Jantar - film dokumentalny (Polska,1993)

15:30 Koncert życzeń: Anna Jantar - zakończenie

16:00 Moją biografią jest moja bibliografia - Themersonowie - reportaż

16:40 Drobne cwaniaczki - komedia kryminalna (USA,2000)

18:25 Klasyczne albumy rocka: Queen - "A Night at the Opera" - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

19:30 Wieczorynka: Baśnie i bajki polskie: Król kruków (14)

19:40 Wieczorynka: Baśnie i bajki polskie: Korale czarownicy (15)

20:15 Studio Kultura - rozmowy: "La Traviata" Giuseppe Verdiego - magazyn kulturalny

20:20 La Traviata - opera Giuseppe Verdiego

22:55 Przerwane objęcia - dramat obyczajowy (Hiszpania,2009)

01:15 Kino nocne: Dom wariatów - dramat obyczajowy (Polska,1984)

03:00 Zakończenie programu

SK TVPHIST

07:30 Dziennik telewizyjny - 1.01.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jan Paweł II i Prymas Stefan Kardynał Wyszyński; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Michał Strogow, kurier carski - odc. 2 (Michele Strogoff, il corriere dello Zar); serial przygodowy kraj prod.Włochy (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:10 Przybieżeli do Betlejem... z Podhala; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Dolina Krasnej; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Szwedzi w Warszawie; film przygodowo-historyczny kraj prod.Polska (1991); reż.:Włodzimierz Gołaszewski; wyk.:Bogdan Ferenc, Marian Klein, Dominik Łoś, Ryszard Pietruski, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Henryk Talar, Eugeniusz Priwieziencew, Jerzy Turek, Anna Seniuk; Dla małoletnich od lat 7
13:05 Deja vu; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jerzy Stuhr, Władimir Gołowin, Wojciech Wysocki, Galina Pietrowa, Cezary Pazura; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Gdzie niedźwiedzie piwo warzą; film dokumentalny; reż.:Grzegorz Gajewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Estrada folkloru - Kwiaty z Polski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Smak tradycji - Staropolskie gody; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Michał Strogow, kurier carski - odc. 3 (Michele Strogoff, il corriere dello Zar); serial przygodowy kraj prod.Włochy (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Kalendarium historyczne - Poczet aktorów polskich - Mieczysława Ćwiklińska; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Czesław Niemen; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Ex Libris - odc. 154; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:30 Agent nr 1 -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Karol Strasburger, Monika Sołubianka, Barbara Bargiełowska, Stojczo Mazgałow, Tadeusz Białoszyński, Józef Para, Zdzisław Tobiasz, Aleksander Iwaniec, Bogumił Simeonow, Wiktor Grotowicz; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Był Luksemburg...; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Flesz historii - odc. 163; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
23:40 Sensacje XX wieku - Decydujący cios -  txt. str. 777; widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Nitro Mania; film dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Deja vu; komedia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Eldorado - polowanie na legendę; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Rafał Mierzejewski; Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia
TVP Polonia

07:15 Biesiada włoska; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Kabaretowy Alfabet Dwójki - K jak Kwiatkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rok z Polonią; STEREO
09:10 Odwrócona góra; baśń kraj prod.Polska (1999); reż.:Leszek Gałysz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Tych lat nie odda nikt - benefis Ireny Santor; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Kabaretowe Hity - Kabaretowe hity Jedynki; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Helena Vondraćkova - wywiad; wywiad; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 460) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:20 Barwy szczęścia - odc. 984 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Łamigłówka - Pomnik Historii 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Opole 2011 na bis; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Byłem wszędzie. Olgierd Budrewicz; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Helena Vondraćkova; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Mała wielka miłość - txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Łukasz Karwowski; wyk.:Agnieszka Grochowska, Joshua Leonard, Agnieszka Pilaszewska, Mikołaj Grabowski, Marcin Bosak, Łukasz Simlat, Anna Guzik, Maciej Kowalewski, Maciej Wierzbicki, Agnieszka Wielgosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Pomnik Historii 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 984 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Od Sylwestra do Sylwestra; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 10 - Śladem wielkiej rzeki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pomnik Historii 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Siostry - odc. 1/13 - Dobra pani - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Tylko hity! Opole2012 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
21:45 Polonia w Komie - Vanvatu - Kryza (390); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Rok z Polonią; STEREO, 16:9
22:45 18. Przystanek Woodstock 2012 - Poparzeni Kawą Trzy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Kocham Cię jak Irlandię - txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Notacje - Tadeusz Drozda. Życie to kabaret; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Łamigłówka - Pomnik Historii 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Gdzie jest Nowy Rok?; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Wyprawa profesora Gąbki - odc. 10 - Śladem wielkiej rzeki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Siostry - odc. 1/13 - Dobra pani; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Joanna Bogacka, Maria Pakulnis, Marta Lipińska, Magdalena Warzecha, Olga Sarzyńska, Anna Wojnarowska, Tadeusz Chudecki, Elżbieta Jarosik, Anna Tomaszewska, Piotr Cyrwus; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Rok z Polonią; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Vanvatu - Kryza (390); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 984; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 18. Przystanek Woodstock 2012 - Poparzeni Kawą Trzy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zapiski Łazęgi - Resko; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Od Sylwestra do Sylwestra; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
TVP Rozrywka

08:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

09:20 Smaki czasu z Karolem Okrasą

09:50 W rytmie disco (1)

10:25 Góral i Jabbar kabaret na Nowy Rok

11:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Karnawał na Wyspach - reportaż

11:55 W rytmie disco (2)

12:30 Dzięki Bogu już święta

13:45 Dzięki Bogu już święta

14:45 Sylwestrowe Variete

15:30 W rytmie disco (3)

16:05 Japońskie spotkanie z balladą

17:05 50. KFPP Opole 2013

18:10 50. KFPP Opole 2013

19:05 Koncert z okazji 50-lecia Tercetu Egzotycznego

20:05 Góral i Jabbar kabaret na Nowy Rok

21:05 Joe Cocker: Fire It Up - Live

23:05 I kto to mówi?

23:45 Dzięki Bogu już święta

01:00 Dzięki Bogu już święta

02:00 Koncert z okazji 50-lecia Tercetu Egzotycznego

03:05 Góral i Jabbar kabaret na Nowy Rok

04:00 Zakończenie programu

TVP Info

07:00 Reportaż TVP INFO - Podziw; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Mój tato prezydent; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Reportaż TVP INFO - Ginący Pekin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Reportaż TVP INFO - Błękitny rejs; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:16 Reportaż TVP INFO - Cichy ocean; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Reportaż TVP INFO - Mocne uderzenie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:17 Reportaż TVP INFO - Cuda się zdarzają,,,; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Reportaż TVP INFO - Deep Purple - żywa klasyka; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Prawdę mówiąc - Maryla Rodowicz - odc. 95; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
14:05 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Reportaż TVP INFO - Pomoc zza krat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Kulturalnie proszę - odc. 18; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Ręka fryzjera; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Tadeusz Król; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kulturalnie proszę - odc. 18; STEREO, 16:9
00:41 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:56 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:26 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 Mój tato prezydent; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:06 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:32 Reportaż TVP INFO - Ginący Pekin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:00 Ręka fryzjera; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:51 Reportaż TVP INFO - Good Morning, Kabul; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
SK TVPSER

05:40 Ojciec Mateusz - odc. 105 - Artykuł; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Stara baśń. Kiedy słońce było Bogiem - odc. 3/3; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Magiczne drzewo - odc. 7 - Para -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Rodzinka.pl - odc. 80 "Zachcianki' -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Cudowne lata - odc. 11 Tak między nami... (Wonder Years s. II ep. 5 Just Between Me And You And Kirk And Paul And Carla And Becky); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Cudowne lata - odc. 12 Garncarstwo nic ci nie pomoże (Wonder Years s. II ep. 6 Pottery Will Get You Nowhere); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Ranczo - odc. 88 - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 89 - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 106 - Sztuka dojrzewania -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 M jak miłość - odc. 791; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Dlaczego nie! -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007); reż.:Ryszard Zatorski; wyk.:Maciej Zakościelny, Anna Cieślak, Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska, Anna Przybylska, Joanna Jabłczyńska, Agnieszka Warchulska, Paweł Królikowski, Jakub Wesołowski, Przemysław Cypryański; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Ranczo - odc. 90 - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo - odc. 91 - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Na dobre i na złe - odc. 270 Słoneczny pacjent; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 1 - Spadek -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ranczo - odc. 2 - Goście z zaświatów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ojciec Mateusz - odc. 107 - Czarna wdowa -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Trzeci oficer - odc. 12/13 - Mechanizm zegarowy -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Trzeci oficer - odc. 13/13 - Tak zginął -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Z Archiwum X - odc. 86 Nigdy więcej (The X - Files s. IV ep. 13 Never Again); serial kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 16
02:35 Z Archiwum X - odc. 87 Pamiętaj o śmierci (The X - Files s. IV ep. 14 Memento mori); serial kraj prod.USA (1997); Dla małoletnich od lat 16
03:20 Cudowne lata - odc. 11 Tak między nami... (Wonder Years s. II ep. 5 Just Between Me And You And Kirk And Paul And Carla And Becky); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Cudowne lata - odc. 12 Garncarstwo nic ci nie pomoże (Wonder Years s. II ep. 6 Pottery Will Get You Nowhere); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Licencja na wychowanie - odc. 9/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Licencja na wychowanie - odc. 10/101; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia
200px-T52

5:30 Muzyczny top
8:00 Telezakupy
11:30 Nie wkładaj palca między drzwi
13:15 Agent wpływu
15:00 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 13 Sezon: 7
16:00 Z Archiwum X Odcinek: 14 Sezon: 7
16:50 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 13 Sezon: 7
17:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 15 Sezon: 7
18:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 16 Sezon: 7
20:00 Janosik Odcinek: 7
21:00 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 14 Sezon: 7
22:00 Krawiec z Panamy
0:15 Cudzołożnica
1:50 Telezakupy
4:50 Nocny patrol
Eurosport (obecne logo stacji)

8:30 Rajdy samochodowe - Africa Eco Race
8:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkichen - kwalifikacje
9:45 Hokej na lodzie - Puchar Spenglera - mecz finałowy
11:15 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje
12:15 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Lenzerheide - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
13:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Lenzerheide - bieg na 15 km ze startu wspólnego stylem klasycznym mężczyzn
13:45 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
16:00 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Lenzerheide - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
16:45 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Monachium
19:00 Tenis ziemny - Turniej ATP w Dausze - 3. dzień
21:30 Turniej ATP w Dausze - 3. dzień
22:45 Pass sport - magazyn sportowy
23:00 Sporta Excellence - magazyn sportowy
23:15 Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
0:30 Rajdy samochodowe - Africa Eco Race
0:45 Biegi narciarskie - Tour de Ski w Lenzerheide - bieg na 15 km ze startu wspólnego stylem klasycznnym mężczyzn
1:30 Zakończenie programu
Cinemax HD

06:00     Highland Park
07:35     Abel
08:55     Wyprawa do Xingu
10:35     Rozdarta kurtyna
12:40     Podróż powrotna
13:55     Lucy
15:35     Highland Park
17:05     Drużba nie żyje
18:35     Kręglogłowi
20:30     Bez hamulców
22:00     Prawo ulicy (1)
23:05     Detektyw Cloth II
00:40     Zemsta w Bangkoku
02:05     Abel
03:25     Wywiad z zabójcą

Cinemax 2 HD

06:00     Apollo 13
08:30     Backbeat
10:10     Hotel Lux
11:55     Rock of Ages
14:00     Brooklyn Brothers ruszają w trasę
15:35     Elektryczne dzieci
17:10     Nadchodzi Polly
18:40     Wino na medal
20:30     Otwarte serce
22:00     Szkolna jatka
23:35     Noc żywych trupów
01:10     Noc żywych trupów
02:35     Plaga wampirów
04:15     Nadchodzi Polly
05:00     Dom Saddama (4)

Rai 1 HD (od 2010

06:00 Euronews
06:10 Unomattina caffè
06:30 TG 1
06:45 Unomattina
07:00 TG 1
07:30 TG 1 - L.I.S.
08:00 TG 1
09:00 TG 1
09:20 Linea verde - Meteo verde
09:25 Santa Messa e Recita dell'Angelus di Papa Francesco
12:20 Concerto di Capodanno
13:30 Telegiornale
14:00 TG 1 Economia
14:10 Heidi
16:00 TG 1
16:15 Napoli prima e dopo
18:50 L'eredità
20:00 Telegiornale
20:30 Affari tuoi
21:10 La carica dei 101
22:50 K-Pax da un altro mondo
00:45 TG 1 Notte.
01:15 Che tempo fa
01:20 Sottovoce
01:50 Magazzini Einstein
02:20 Senza Rete
03:45 Tempesta di fuoco - Salvare la Riverdance e la Adryatik
04:45 Da Da Da
05:45 Euronews

Rai 2 HD (od 2010 roku)

06:00 La strada per la felicità (634)
06:40 Il piccolo principe
07:30 Trilli e il tesoro perduto
08:50 Mucche alla riscossa
10:00 Meteo 2
10:05 TG 2 - Dossier
10:50 Medicina 33
11:00 I Fatti Vostri
13:00 TG 2 Giorno
13:30 Concerto di Capodanno 2014
15:40 The Good Witch's Family - Una nuova vita per Cassie
17:10 Catalina Island (6)
17:45 TG 2 Flash L.I.S.
18:05 Rai TG Sport
18:15 TG 2
18:45 N.C.I.S. (13)
20:30 TG 2 - 20.30
21:00 LOL :-)
21:10 Unici
23:15 TG 2
23:30 Razza umana
00:50 The Aviator
03:35 Meteo 2
03:40 Videocomic
04:10 Università Telematica Internazionale UniNettuno
05:40 Videocomic

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.