Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie.png


05:20 Ze śmiercią jej do twarzy (Death Becomes Her)  99'; komedia kraj prod.USA (1992); reż.:Robert Zemeckis; wyk.:Meryl Streep, Goldie Hawn, Bruce Willis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Transmisja
08:00 Jaka to melodia? - odc. 3223; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze (Phineas and Ferb: Across the Second Dimension); film animowany kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Zimowa dziewczyna (Snow Bride)  81'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:Bert Kish; wyk.:George Wyner, Patricia Richardson, Jordan Belfi, Katrina Law; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Pretty Woman (Pretty Woman) -  txt. str. 777  114'; komedia romantyczna kraj prod.USA (1990); reż.:Garry Marshall; wyk.:Julia Roberts, Richard Gere, Ralph Bellamy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny ( studio ) (Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny (Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 365 dni wielkiego sportu - Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9
16:50 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 23
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3225; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Świat się kręci - /443/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Johnny English (Johnny English) -  txt. str. 777  83'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Peter Howitt; wyk.:Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, John Malkovich; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 James Bond powraca - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości (On Her Majesty's Secret Service) -  txt. str. 777  136'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1969); reż.:Peter Hunt; wyk.:Diana Rigg, Telly Savalas, George Lazenby; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Inkarnacja (Shelter (Incarnation))  107'; horror kraj prod.USA (2010); reż.:Bjorn Stein, Mans Marlind; wyk.:Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn, Frances Conroy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Chicago Fire - odc. 3/24 (Chicago Fire, ep. 3, Professional Courtesy) kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Notacje - Ryszard Matuszewski. Poznałem wspaniałego poetę; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Świat się kręci - /443/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP2 HD.png


06:05 Koralina i tajemnicze drzwi (Coraline); film animowany kraj prod.USA (2009); reż.:Henry Selick; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Morskie potwory. Prehistoryczna przygoda (Sea Monster: a Prehistoric Adventure); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); reż.:Sean MacLeod Phillips; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Latający Klub 2 na Święta; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Kłamstwo ma krótkie nogi (Big Fat Liar)  84'; komedia kraj prod.USA (2002); reż.:Shawn Levy; wyk.:Frankie Muniz, Paul Giamatti, Amanda Bynes; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Wyjście awaryjne -  txt. str. 777  88'; komedia; reż.:Roman Załuski; wyk.:Bożena Dykiel, Jerzy Michotek, Andrzej Golejewski, Zbigniew Buczkowski, Krzysztof Kowalewski, Ferdynand Matysik, Bolesław Płotnicki, Andrzej Bielski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Zaproszenie na transmisję Koncertu Noworocznegi z Wiednia 2016; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 (transmisja) (Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 (transmisja)) kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Beyer; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Familiada - odc. 2249 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide: Sprint /technika dowolna ( studio ) (Puchar Świata: Tour de Ski - Lenzerheide: Sprint /technika dowolna) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Biegi narciarskie - Tour de Ski - Lenzerheide: Sprint /technika dowolna (Puchar Świata: Tour de Ski - Lenzerheide: Sprint /technika dowolna) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Sylwester z Dwójką 2015. Europa bawi się we Wrocławiu; widowisko; STEREO, 16:9
20:05 O mnie się nie martw - s. III odc. 3/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Nie ma mocnych -  txt. str. 777  90'; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna, Andrzej Wasilewski, Maria Zbyszewska, Halina Buyno - Łoza, Jerzy Janeczek, Ilona Kuśmierska, Zygmunt Bielawski, Bronisław Pawlak; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Dziki cel (Wild Target)  93'; komedia kryminalna kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2010); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Martin Freeman, Rupert Everett; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 (retransmisja cz. 1) (Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 (retransmisja cz. 1)) kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Beyer; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dziennik sierżanta Fridaya (Dragnet)  101'; komedia kryminalna kraj prod.USA (1987); reż.:Tom Mankiewicz; wyk.:Tom Hanks, Dan Aykroyd, Christopher Plummer, Harry Morgan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Dziki cel (Wild Target)  93'; komedia kryminalna kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2010); reż.:Jonathan Lynn; wyk.:Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Martin Freeman, Rupert Everett; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

240px-TVP Regionalna logo2-1-.jpg


07:05 Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Druga młodość seniorów (Seniors, when the elderly act like teenagers); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Nadia Cleitman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Dla niesłyszących - Telekurier - JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:05 odc. 104 Kultowe wydarzenia roku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Jackie Kennedy legenda Ameryki (Jackie Kennedy) kraj prod.Francja (1998); reż.:Christopher Rowley; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Bitwa Tenorów na Róże - cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Ogród Bogów (Ogród Bogów); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); reż.:Michael Schlamberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Copernicus i Otago; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Jezus, zaginione lata (Jesus, The Missing Years); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Tom Jennings; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Bitwa Tenorów na Róże - cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Druga młodość seniorów (Seniors, when the elderly act like teenagers); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Bitwa Tenorów na Róże - cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Bitwa Tenorów na Róże - cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 1.01 - 2; STEREO, 16:9
02:30 Jackie Kennedy legenda Ameryki (Jackie Kennedy) kraj prod.Francja (1998); reż.:Christopher Rowley; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pogoda - 1.01 - 3; STEREO, 16:9
03:35 Ogród Bogów (Ogród Bogów); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); reż.:Michael Schlamberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Śladami Odyseusza (In The Footsteps of Ulysses); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jean Baronnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wrak okrętu Króla Słońce (The Sun King's Secret Shipwreck); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Adrienne Ciuffo, Scott Stevenson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP Katowice.jpeg


07:05 Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pogoda 1 -
08:00 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Druga młodość seniorów (Seniors, when the elderly act like teenagers); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Nadia Cleitman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Pod banderą Chopina; Dla małoletnich od lat 7
11:05 odc. 104 Kultowe wydarzenia roku; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Jackie Kennedy legenda Ameryki (Jackie Kennedy) kraj prod.Francja (1998); reż.:Christopher Rowley; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Bitwa Tenorów na Róże - cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Ogród Bogów (Ogród Bogów); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); reż.:Michael Schlamberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Copernicus i Otago; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Jezus, zaginione lata (Jesus, The Missing Years); film dokumentalny kraj prod.USA (2007); reż.:Tom Jennings; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Bitwa Tenorów na Róże - cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:02 POGODA
18:06 Męska strefa; magazyn
18:30 Aktualności
18:52 Magazyn Meteo
19:00 Wieczorne wiadomości sportowe
19:25 Koncert - 150 lat Katowic; Dla małoletnich od lat 7
20:12 Po naszymu czyli po śląsku.; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 POGODA
21:00 Koncert - 150 lat Katowic; Dla małoletnich od lat 7
21:45 Powroty - Urszula Sipińska; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda 2 -
22:45 Druga młodość seniorów (Seniors, when the elderly act like teenagers); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Pogoda 3 -
23:50 Bitwa Tenorów na Róże - cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Brama nadal jest zamknięta; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Bitwa Tenorów na Róże - cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda 2 -
02:30 Jackie Kennedy legenda Ameryki (Jackie Kennedy) kraj prod.Francja (1998); reż.:Christopher Rowley; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pogoda 3 -
03:35 Ogród Bogów (Ogród Bogów); film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); reż.:Michael Schlamberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Śladami Odyseusza (In The Footsteps of Ulysses); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Jean Baronnet; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Misjonarska przypowieść; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wrak okrętu Króla Słońce (The Sun King's Secret Shipwreck); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Adrienne Ciuffo, Scott Stevenson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg.png


5:00 Disco gramy
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:30 Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła
10:10 Wędrówki z dinozaurami
12:00 Długo i szczęśliwie
14:30 Rzeczpospolita babska
16:45 Teściowie
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Happy New Year (379)
20:00 Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
22:35 Resident Evil: Zaświaty
0:35 Nieśmiertelny: Źródło
3:10 Tajemnice losu

Logo-19.png


5:50 Mango
7:50 Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole
9:40 Pajęczyna Charlotty
11:30 Flicka
13:25 Heca w zoo
15:25 Rogate ranczo
17:00 102 dalmatyńczyki
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Władca Pierścieni: Dwie wieże
23:35 Prawdziwe męstwo
1:45 Kuba Wojewódzki: Joanna Krupa i Alosza Awdiejew (9)
2:40 Uwaga!
2:55 Kuchenne rewolucje: Karczma przy Dworze, Jasionka (6)

TV4.png


6:00 Niesamowite rekordy (6)
6:35 Garfield Show: W szponach zakupów
6:50 Nowy Scooby-Doo: Upiór na hali muzycznej (14)
7:40 Klub przyjaciół Myszki Miki: Dzień Dziękczynienia (30)
8:15 Jaś i Małgosia
10:00 Nowa wigilijna opowieść - 12 piesków w opałach
12:15 Ostatni smok: Nowy początek
14:00 Dziewczyny z drużyny 3
16:05 Gwiezdny zaprzęg
17:50 Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca
20:00 Granice zła
22:00 Minion
0:05 Przesłuchania amatorek
1:20 Interwencja
1:40 Interwencja
2:00 STOP Drogówka
3:00 Kłamczuch (1)
4:00 Disco Polo Life (248)
5:00 Disco Polo Life (249)

TV Puls (obecne logo).jpeg


6:00 Hela w opałach Odcinek: 1 Sezon: 2
6:30 Hela w opałach Odcinek: 2 Sezon: 2
7:00 Hela w opałach Odcinek: 3 Sezon: 2
7:40 Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz
8:50 Kosmaty snowboardzista
10:40 Casper: początek straszenia
12:40 Dzieciaki rządzą
14:20 Rycerz Artura
16:00 Goście w Ameryce
17:55 Siedmiu zaklętych braci
20:00 Pocałunek smoka
22:00 Tunel śmierci
23:55 Człowiek prezydenta - epicentrum
1:50 W blasku fleszy Odcinek: 2
2:30 Dyżur Odcinek: 4
3:00 JRG w akcji Odcinek: 11
3:25 Dyżur Odcinek: 5
3:50 JRG w akcji Odcinek: 12
4:20 Menu na miarę Odcinek: 11
4:45 Z archiwum policji Odcinek: 7
5:10 Menu na miarę Odcinek: 1
5:35 Z archiwum policji Odcinek: 8

TVN7.png


5:10 We dwoje (2/17)
7:05 Mango
8:40 Gwiazdka Laury i potwory ze snów
10:10 Rodzina w spadku
12:00 Kudłaty przyjaciel
13:50 Siedmiu wspaniałych
16:25 Miś Yogi
18:00 Tylko mnie kochaj
20:00 Legalne blondynki
21:45 Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
0:15 Harold i Kumar: Spalone święta
2:55 Sekrety magii
4:10 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012).jpeg


6:00 Zbuntowany anioł (256)
7:00 Parauszek i przyjaciele: Zły dzień (23)
7:10 Parauszek i przyjaciele: Dzień Łasucha (24)
7:30 Przygody kota Filemona: Słodkie życie (24)
7:40 Przygody kota Filemona: Rozgrzewka (25)
7:50 Zaczarowany ołówek: W starej szopie (10)
8:00 Zaczarowany ołówek: W cieniu sosny (11)
8:20 Był sobie kosmos: Jaszczury (2)
8:50 SpongeBob Kanciastoporty: Atlantyda Kanciastyda, cz. 2. (133)
9:25 Planeta Sheena: Interesowny pomocnik/Dzień majtorów (26-ost.)
9:50 Fanboy i Chum Chum: Ja. Fanboy/Gorączka "Słodkie Bambolino" (5)
10:30 Miś Yogi: Na planie filmowym (17)
10:40 Miś Yogi: Kto pod kim dołki kopie (18)
10:50 Wyprawa po magiczne serce
12:35 Tommy i Oscar
14:05 Stalowy gigant
15:55 Tom i Jerry, i Sherlock Holmes
16:55 Powrót Dżafara
18:15 Aladyn i król złodziei
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (8)
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (9)
21:55 Kobiety, które niosły śmierć 6 (15)
23:00 Życie na szczycie: Wina depilacji (9)
23:40 Życie na szczycie: Urodziny (10)
0:15 Życie na szczycie: Ból dorastania (11)
1:00 Życie na szczycie: Gra o wszystko (12)
1:40 Menu na miarę (11-ost.)
2:15 Z archiwum policji (2)
2:45 No problem! (7)
3:05 Z archiwum policji (3)
3:30 No problem! (8)
3:55 W blasku fleszy (10)
4:20 JRG w akcji (9)
4:40 Dyżur 3 (33)
5:10 JRG w akcji (10)

TV6 logo.svg-1-.png


6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 202
7:00 Minoes
8:45 Przygody dorastającego pogromcy smoków
10:45 Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku
12:00 Rumpelstiltskin
13:50 Świąteczne psiaki
15:40 Egipskie psiaki
17:35 Mój tata Scrooge
19:00 Dziewczyny z drużyny IV
21:25 Halo 4: Naprzód do świtu
23:00 Ofiary wojny
1:30 STOP Drogówka Odcinek: 12
2:30 Włatcy móch Odcinek: 35
3:00 Disco Polo Life Odcinek: 247
4:00 Top 10 lista przebojów
5:00 Top 10 lista przebojów Odcinek: 439

Polsat Sport News.jpeg


7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Sporty motorowe
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - podsumowanie sezonu 2015
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Walter Tigers Tübingen - FC Bayern Monachium
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Tenis - Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Serena Williams - Garbine Muguruza
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Reprezentacja Polski w piłce nożnej
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Reprezentacja Polski w siatkówce
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Polska 2016 - magazyn piłki ręcznej
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Rajdowe Mistrzostwa Świata - podsumowanie sezonu 2015
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Puncher - magazyn sportów walki
23:00 Sport Flash - program informacyjny
23:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - 1. liga polska w piłce nożnej
0:00 Sport Flash - program informacyjny
0:07 Sportowe podsumowanie roku 2015 - Koszykówka
1:00 Sport Flash - program informacyjny
1:07 Sporty walki - KSW 32: Road to Wembley - sport
4:00 Zakończenie programu

Eska TV.jpeg


6:00 Dzień dobry
7:00 3...2...1... Start
8:00 Stylowe pogotowie ratunkowe
10:00 G100
19:00 Eska Music Awards 2015
22:00 Freshmix
0:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 1
0:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 2
1:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 3
1:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 4
2:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 5
2:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 6
3:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 7
3:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 8
4:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 9
4:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 10
5:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 11
5:30 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy Odcinek: 12

Ttv.png


5:45 Express
6:15 Diamentowa telewizja
7:15 Anthony Bourdain. Bez ograniczeń Odcinek: 2 Sezon: 2
8:10 Luksusowe zachcianki Odcinek: 6 Sezon: 2
9:05 Martyna i kobiety świata Odcinek: 3
10:00 Express
10:30 Wojny magazynowe Odcinek: 9 Sezon: 7
10:55 Wojny magazynowe Odcinek: 10 Sezon: 7
11:20 Ekstremalne przeprowadzki Odcinek: 1
11:50 Bogacze kontra reszta świata Odcinek: 2
12:50 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda. Extra Odcinek: 1
13:20 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 9
13:45 Oszukać system Odcinek: 8
14:15 Najgorszy polski kierowca Odcinek: 11
15:00 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 10 Sezon: 3
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Usterka Odcinek: 7 Sezon: 5
16:35 Damy i wieśniaczki Odcinek: 5 Sezon: 3
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Victoria's Secret Fashion Show 2015
19:10 Najdziwniejsze restauracje świata Odcinek: 10
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Najlepszy w mieście Odcinek: 1
21:00 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 3 Sezon: 3
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 5 Sezon: 2
22:30 Usterka Odcinek: 19 Sezon: 4
23:00 Usterka Odcinek: 20 Sezon: 4
23:30 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 5
0:00 Victoria's Secret Fashion Show 2015
1:05 Taboo - USA Odcinek: 9
2:00 Oszukać system Odcinek: 8
2:25 Express
2:55 Kossakowski. Nieoczywiste Odcinek: 3
3:25 Betlejewski. Prowokacje Odcinek: 3 Sezon: 2
3:50 Usterka Odcinek: 4 Sezon: 5
4:15 Usterka Odcinek: 5 Sezon: 5
4:40 Michniewicz. Inny świat

Polo TV.jpeg


5:30 Przeboje na czasie
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:15 Disco Studio
10:49 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:11 Disco Polo Live
15:06 Miłość w rytmie disco
15:38 7 wspaniałych
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:15 Gala Sylwestrowa 2015/2016

ATM Rozrywka.jpeg


6:00 Disco gramy Odcinek: 3208
7:00 Mamuśki Odcinek: 14
7:30 Graczykowie: Odcinek: 24
8:00 Daleko od noszy Odcinek: 109
8:30 Opowieść wigilijna Czarnej Żmii
9:20 Gang Olsena w amoku
11:10 Śliwowica - Pierwsza miłość
12:15 Pierwsza miłość Odcinek: 2202
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 206
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 207
14:05 Czarna żmija Odcinek: 2
14:40 Świat według Bundych Odcinek: 126
15:10 Świat według Bundych Odcinek: 127
15:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 109
16:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 352
16:40 Świat według Kiepskich
17:10 Czarna żmija Odcinek: 3
17:45 Śliwowica - Pierwsza miłość
18:50 Ostatni skok Gangu Olsena
20:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 91
21:10 Świat według Bundych Odcinek: 128
21:40 Świat według Bundych Odcinek: 129
22:10 Świat według Kiepskich Odcinek: 460
22:40 Świat według Kiepskich Odcinek: 461
23:10 Hotel Babylon Odcinek: 13
0:15 Czyja wina? Odcinek: 23
1:10 Synowie Odcinek: 1
1:40 Daleko od noszy Odcinek: 86
2:10 Gra w ciemno Odcinek: 164
3:05 Awantura o kasę Odcinek: 20
4:00 Linia życia Odcinek: 17
4:30 Linia życia Odcinek: 18
5:00 Wstawaj! Gramy!

Telewizja Trwam.png


8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Święty na każdy dzień
8:10 Głos serca Odcinek: 3
9:30 Po cóż są nam święci
9:45 Duc in altum
10:00 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Bogurodzicy
11:30 Tak go pamiętam
11:55 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:15 Zaufaj (w) Płocku. Przyszłość zaczyna się dzisiaj
14:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
14:10 Zrozumieć święta
15:00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia z Koronką do Bożego Miłosierdzia
15:20 Mocni w wierze
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Noworoczny koncert życzeń
18:15 Nadzieja zranionych serc
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Parauszek i przyjaciele
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Historia królowej Estery Odcinek: 9
22:30 Bazylika Santa Maria Maggiore
23:00 Prawdziwie spadła z nieba
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Pytasz i wiesz
0:40 Tak go pamiętam
1:00 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Bogurodzicy
2:30 Parauszek i przyjaciele
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Zrozumieć święta
5:20 Po cóż są nam święci
5:30 Mocni w wierze
6:00 Historia królowej Estery Odcinek: 9
6:50 Prawdziwie spadła z nieba

Stopklatkatv.jpg


6:00 Prywatna historia kina (8)
6:40 Spona
8:45 Katastrofy w przestworzach: Za zamkniętymi drzwiami (38)
9:50 Lis i pies 2
11:30 Konsul
13:40 Nędznicy
16:25 Piżama party
18:20 Taxi 3
20:00 Znaki
22:20 Horror piątkowej nocy: Drakula
0:50 Wykidajło
3:05 Miasto prywatne
4:30 Mój tata ciacho
5:50 Finale
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV logo 2015.jpg


6:00 Wehikuł czasu
6:10 Kołowrotek: Szczupak (1)
6:40 Kołowrotek: Płotka (2)
7:05 Tajemnice historii: Zagadka Szczerbca (5)
7:40 Wehikuł czasu
7:55 Zielony raj: Bahamy (4)
8:30 Przygody Austina Stevensa (8)
9:30 Wielkie konstrukcje (6)
10:00 Mroźna planeta: Jesień (4)
11:00 24 godziny później: Uderzenie asteroidy
12:00 Poszukiwacze złota: Walka o wielką kasę (8)
13:00 Wilk morski (1/2)
14:55 Historia świata: Epoka grabieży (5)
16:00 Wielki potop
17:00 MegaDrwale: Peter w marynacie (6)
18:00 Poszukiwacze złota: Ostatnia działka (9)
19:00 Za kulisami: Najświętsze miejsca Jerozolimy (2)
20:00 50 sposobów na zabicie mamusi (4)
21:00 Ponad Chinami (1)
22:00 Kto zabił Stalina?
23:00 Trzy królestwa
2:00 Tajemnice historii: Czy Polskę założyli Wikingowie (8)
2:30 Tajemnice historii: Kim jesteśmy? O Słowianach (10)
3:00 Copernicus (11)
3:30 Lista Fokusa: Najlepsze sposoby, by wypocząć na wakacjach (39)
4:00 Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu (1)
4:30 Życie Bałtyku: Wpływ nauki na ochronę mórz (6)
5:00 S jak szpieg: Pułkownik Ryszard Kukliński (1)
5:30 Misja natura: Kurze grzędy (1)

TVT - Telewizja Regionalna.png


7.00  Okiem kamery
7.10  Flesz
7.15  Pogoda
7.20  Co się dzieje w regionie
7.30  Raport
7.45  Pogoda
7.50  Przesłuchanie
8.05  Flesz
8.10  Pogoda
8.15  Grzegorz Stasiak łowi w sieci
8.30  Znane i mniej znane
8.45  Lista Szlagierów po śląsku
9.25  Telesprzedaż
10.00 Okiem kamery
10.10  Flesz
10.15  Pogoda
10.20  Co się dzieje w regionie
10.30  Raport
10.45  Pogoda
10.50  Przesłuchanie
11.05  Flesz
11.10  Pogoda
11.15  Grzegorz Stasiak łowi w sieci
11.30  Znane i mniej znane
11.45  Lista Szlagierów po śląsku
12.25  Pogoda
12.30  Telesprzedaż
17.00  Śląskie granie
18.00  Okiem kamery
18.10  Flesz
18.15  Pogoda
18.20  Co się dzieje w regionie
18.30  Raport
18.45  Pogoda
18.50  Przesłuchanie
19.05  Flesz
19.10  Pogoda
19.15  Grzegorz Stasiak łowi w sieci
19.30  Beskidy na każdą porę
19.45  Lista Szlagierów po śląsku
20.25  Pogoda
20.30  Śląskie granie
21.00  Okiem kamery
21.10  Flesz
21.15  Pogoda
21.20  Co się dzieje w regionie
21.30  Raport
21.45  Pogoda
21.50  Przesłuchanie
22.05  Flesz
22.10  Pogoda
22.15  Grzegorz Stasiak łowi w sieci
22.30  Beskidy na każdą porę
22.45  Lista Szlagierów po śląsku
23.25  Pogoda
23.30  Śląskie granie
0.00  Muzyka

TVP ABC.jpeg


05:25 Smerfy - Kto nie marnuje temu smerfuje, odc. 31 (Waste not, Smurf not); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Mama i ja - Sylwestrowy bal lalek; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Dlaczego? Po co? Jak? - odc 18; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Noksu - Dbaj o formę, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 25 - Niech żyje deszcz (ep. 25 - Vive la pluie); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Bajki Bolka i Lolka - Królowa śniegu, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 ABC wszystko wie - odc. 16; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Listonosz Pat i piraci (Postman Pat and the Pirates) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Bąblandia - Lodowisko odc. 1; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Misiowanki - Eliminacje, odc. 7 (Out for the team); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Urodziny pani Róży; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Noksu - Myj zęby, odc. 35 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Gdzie jest Nowy Rok? -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Smerfy - Magiczny Dżin Min, odc. 6b (Magical Meanie); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Littlest Pet Shop - Jaszczurka umie tańczyć, odc. 12 (Do You Skink You Can Dance); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Bąblandia - Wszystko ze śniegu odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Ogryzki Noksu, odc. 37 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria II - Wycieczka rowerem, odc. 31 (The cycle ride, ep. 31); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Masza i niedźwiedź - Idą Święta, odc. 3 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 25 - Niech żyje deszcz (ep. 25 - Vive la pluie); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Bajki Bolka i Lolka - Królowa śniegu, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 42; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Moliki książkowe; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 ABC wszystko wie - odc. 16; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Listonosz Pat i piraci (Postman Pat and the Pirates) -  txt. str. 777; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - Domisie malują; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Tabaluga i Leo - Świąteczna przygoda (Tabaluga and Leo - A Christmas Adventure); film animowany kraj prod.Niemcy (1996); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Smerfy - Magiczny Dżin Min, odc. 6b (Magical Meanie); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Podróże do bajek - odc. 6 - Okulary króla; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Noksu - Ogryzki Noksu, odc. 37 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Noksu - Mój przyjaciel Noksu, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Babcia Róża i Gryzelka - Koko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Babcia Róża i Gryzelka - Zęby; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 4 - Kto kopie dołki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 10; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Bąblandia - Krecia robota odc. 20; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tu mówią zwierzęta odc. 1 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Noksu - Patrz na drogę, odc. 36 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Noksu - Śnieżynka, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 15 Nowy Rok; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Gimnastyka buzi i języka - Samogłoski - powtórka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w Parlamencie ("Le petit Roi Macius" ep. "Pin - pon Pin - Pon""); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Miś Uszatek - Choinka, odc. 51; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 54; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Listonosz Pat zostaje klaunem (Postman Pat Clowns Around); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Piżamowe przyjęcie, odc. 8 (The slumber party); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Słoń Beniamin - Beniamin w szpitalu, odc. 24 (Benjamin Blümchen in Krankenhaus); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Kołysanka dla Cezarego, odc. 38 (Rock - A - Bye Chatsworth); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Littlest Pet Shop - Światła, kamera, mangusta, odc. 13 (Lights, Camera, Mongoose!); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem, czyli Cała Polska Czyta dzieciom - Fałszywe łzy; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Hit sezonu, odc. 29 (One Hit Wonder) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Karrypel kontra Groszki - odc. 5 - Ośmiorny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Bajeczki Maszy - Trzy życzenia, odc. 21 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Duże dzieci - Nowy Rok; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Las Story - odc. 24 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - Kino odc. 82 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Wielki świat małych odkrywców - Strachy na lachy odc.20; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Magiczne drzewo - odc. 2 - Kostka -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo.png


07:35 Afisz kulturalny
07:55 To nie Kalifornia (This ain't California); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Marten Persiel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Gdzie jest trzeci król -  txt. str. 777  79'; film kryminalny; reż.:Ryszard Ber, Karol Chodura; wyk.:Andrzej Łapicki, Alicja Wyszyńska, Wieńczysław Gliński, Kalina Jędusik, Tadeusz Kondrat; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 cz. 1 (Koncert Noworoczny z Wiednia 2016 (retransmisja cz. 1)) kraj prod.Austria (2016); reż.:Michael Beyer; 5.1, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:10 Szarada (Charade)  109'; komedia sensacyjna kraj prod.USA (1963); reż.:Stanley Donen; wyk.:Cary Grant, Audrey Hepburn, Walter Matthau, James Coburn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Matura  28'; film TVP; reż.:Tadeusz Konwicki; wyk.:Marian Opania, Gustaw Holoubek, Damian Damięcki, Piotr Galia, Krzysztof Litwin, Zdzisław Maklakiewicz; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Freddie Mercury: The Tribute Concert (Freddie Mercury: The Tribute Concert); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1992); reż.:David Mallet; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Maradona według Kusturicy (Maradona by Kusturica); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania, Francja (2008); reż.:Emir Kusturica; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 To nie ja, przysięgam! (C'est pas moi, je le jure!)  105'; komedia kraj prod.Kanada (2008); reż.:Philippe Falardeau; wyk.:Antoine L'Écuyer, Suzanne Clément, Daniel Brière, Catherine Faucher, Gabriel Maillé; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Dzień świra -  txt. str. 777  89'; komediodramat; reż.:Marek Koterski; wyk.:Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski, Joanna Sienkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Filmy, które zmieniły Amerykę - Serpico (Serpico)  124'; film fabularny kraj prod.USA, Włochy (1973); reż.:Sidney Lumet; wyk.:Al Pacino, John Randolph, Jack Kehoe, Biff McGuire, Cornelia Sharpe; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Kino nocne - Zła krew (Mauvais sang)  113'; thriller kraj prod.Francja (1986); reż.:Leos Carax; wyk.:Julie Delpy, Juliette Binoche, Michel Piccoli, Denis Lavant, Hugo Pratt; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:05 Dzień świra  89'; komediodramat; reż.:Marek Koterski; wyk.:Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski, Joanna Sienkiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVPH on screen 2014-present.gif


06:40 Wiadomości - 1.01.1990; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Historia Kościoła - Wojny religijne 9/9 (El Siglo de la Reformas / Las guerras de religión); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Ludzie rzeki - Nil Błękitny 1/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 236 (s. 4, odc. 17) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 236 (s. 4, ep. 17)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Okrasa łamie przepisy - Na stole biskupa Krasickiego -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Tajemnice, zamki i podziemia - Mumia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Cafe Historia - Kalendarze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Thomas Cromwell - kariera i upadek (Henry VIII's Enforcer: The Rise and Fall of Thomas Cromwell); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Chris Granlund; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Koło historii - Kresowym szlakiem - Morszyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Karol. Urodzony, by być księciem - 1/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Andrew Orr, Olivier Mille; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Karol. Urodzony, by być księciem - 2/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Andrew Orr, Olivier Mille; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ludzie rzeki - Nil Błękitny 2/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Morat Ait Habbouche; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Tajemnice początków Polski - Ukryte gniazdo dynastii -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kroniki Lubelskie - Nowy Rok 1933; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /3/ - "Grande Valse Brillante" - Ewa Demarczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Tajemnice terakotowej armii (New Secrets of the Terracotta Warriors); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Bill Locke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 237 (s. 4, odc. 18) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 237 (s. 4, ep. 18)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią" - Koncert galowy ZFF 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Syberiada polska -  txt. str. 777  126'; dramat; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Urszula Grabowska, Adam Woronowicz, Paweł Krusz, Lera Guliaieva, Igor Gniezdilov, Jan Peszek, Agnieszka Więdłocha, Natalia Rybicka, Andrij Zhurba, Dmytro Sova; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Sensacje XX wieku - Rok 1941, odc. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lekarza izby wytrzeźwień w Moskwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Paryż. Szalone lata dwudzieste - cz. 2/2 (Paris. The Golden Twenties); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Tajemnice terakotowej armii (New Secrets of the Terracotta Warriors); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Bill Locke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Karol. Urodzony, by być księciem - 2/2 (The Destiny of A Prince); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Blisko, coraz bliżej - odc. 1 Jest dla kogo żyć. Rok 1863  71'; serial TVP; reż.:Zbigniew Chmielewski; wyk.:Tadeusz Madeja, Franciszek Pieczka, Anna Ciepielewska, Andrzej Grabarczyk, Sławomira Łozińska, Tadeusz Borowski; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Tajemnice, zamki i podziemia - Zimowa opowieść; Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP Polonia.png


06:05 Tour de Maryla. Ole! cz. 1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Tour de Maryla. Ole! cz. 2; widowisko rozrywkowe; STEREO
07:50 Z archiwum kabaretu Tey czyli RetroTEYada odc. 12; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Spona -  txt. str. 777; Komedia obyczajowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Dumka na dwa serca; reż.:Lech Nowicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Sen o Warszawie; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Magowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 M jak miłość - odc. 1175 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Koncert muzyki z filmów Andrzeja Wajdy - "Scoring4Wajda"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Znachor -  txt. str. 777  127'; dramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 47. KFPP Opole 2010 - Kombii w Opolu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kazimierz Kowalski zaprasza - Wśród nocnej ciszy; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Na dobre i na złe - odc. 612 - Alibi -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Och, Karol 2 -  txt. str. 777  102'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Michał Bajor - Moja Miłość Największa; recital; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Koncert muzyki z filmów Andrzeja Wajdy - "Scoring4Wajda"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 612 - Alibi; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Och, Karol 2  102'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios - Natalia Kukulska & Atom String Quartet; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka.png


09:10 Śpiewające fortepiany - (77); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Familiada - odc. 2247 Odcinek Specjalny; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /21/ - "Miłość Ci wszystko wybaczy" - Hanka Ordonówna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /17/ - "Przeżyj to sam" - Lombard; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Góral i Jabbar na Nowy Rok; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Jaka to melodia? - odc. 2801; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Andre Rieu: Love In Venice (Andre Rieu: Love In Venice); koncert kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /52/ - "Wyszłam za mąż zaraz wracam" - Ewa Bem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Hity kabaretu - (7) Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Spotkanie z Balladą - Zdarzyło sie w Kopydłowie (2); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 12 Karnawał na Wyspach -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /28/ - "Cichosza" - Grzegorz Turnau; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Jaka to melodia? - odc. 2899; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Śpiewające fortepiany - (78); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Latający Klub 2 na Nowy Rok; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:30 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Muzeum Polskiej Piosenki - /13/ - "Supermenka" - Kayah; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (1); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (2); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Info.png


05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Reportaż TVP INFO - Korespondenci wojenni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Reportaż TVP INFO - Pod dachami Bejrutu; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Filmy Dokumentalne TVP INFO - Polscy ratownicy w Nepalu (Polscy ratownicy w Nepalu); film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); reż.:Rafał Stańczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:31 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:54 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:28 Prawdę mówiąc - Sławomir Koper - odc. 138; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Kod dostępu; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:48 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:25 Kod dostępu; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:42 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:15 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:12 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:12 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Godzina po godzinie - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9
05:31 Kod dostępu; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

4funhits.jpg


6:00 Top hits 00's
8:00 Top hits 80's
10:00 Top hits 90's
12:00 Top hits 2010
13:00 Top hits 2011
14:00 Top hits 2012
15:00 Top hits 2013
16:00 Top hits 2014
17:00 Top hits 2015
18:00 Karaoke hits
20:00 Piątki na piątki
0:00 Party hits
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun2015.jpg


6:00 4fun budzi ludzi
8:00 Najlepsza muzyka do wyboru
10:00 Best of Ten Top 2015
11:00 Chcesz? Masz! Czat
12:00 4fun app: Ulubiona 100
20:00 #1 Hits 2015
22:00 Ten Top Party 2015
23:00 Chcesz? Masz! 2015
0:00 Domówka z 4fun.TV
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4funfitndance.jpg


6:00 After Party
9:00 Top 100 Dance 2015
17:00 Chcesz? Masz! Dance
18:00 Top 50: Disco dance
22:00 Top 50: Dance chart
2:00 Najlepsza muzyka nocą

StarsTV.png


7:00 Best now
8:00 Best morning
10:00 Best 80's
12:00 Best ballads
13:00 Best hits
14:00 Best 80's
15:00 Best 90's
16:00 Best 00's
17:00 Best now
18:00 Best 80's
19:00 Best party 90's
20:00 Best party classic
22:00 Best party
1:00 Best polish

VOX Music TV.png


00:00 W Rytmie Nocy
08:00 W Rytmie Hitów
10:00 Jest Impreza
10:05 W Rytmie Hitów
10:30 Hit Na Drogę
11:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
12:00 Jest Impreza
12:05 W Rytmie Hitów
14:00 Jest Impreza
14:05 W Rytmie Hitów
15:00 W Rytmie Hitów
16:00 Jest Impreza
16:05 W Rytmie Hitów
17:00 Video Mix - Marek Sierocki
18:00 Best Lista Top 20 VOX Music TV
19:00 Jest Impreza
19:05 W Rytmie Hitów
20:00 VOX Dance Impreza

IPol TV.png


05.30     Pasmo powtórkowe
08.30     Pasmo muzyczne
09.00     Poradnia ezoteryczna
11.00     Dobre rady naszej babci
11.30     Poradnia ezoteryczna
13.00     Dźwięki życia
13.30     Życiowe dylematy
15.30     Krąg tajemnic
16.00     Życiowe dylematy
17.30     Eko dom
18.00     Muzyczne Pozdrowienia
19.00     Kwadrans dla rodziny
19.30     Poradnia ezoteryczna
21.30     Podróżnikon
22.00     Poradnia ezoteryczna

TVP HD - Logo.jpeg


07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 16 (63) Estonia - Inflanty; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 48 "Brutus" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777  59'; serial komediowy TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Alternatywy 4 - odc. 6/9 - Gołębie -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Alternatywy 4 - odc. 7/9 - Spisek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Alternatywy 4 - odc. 8/9 - Wesele -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777  43'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Emilia Komarnicka, Jeff Butcher, Magdalena Waligórska, Anna Iberszer; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Psy -  txt. str. 777  104'; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Agnieszka Jaskółka, Janusz Gajos, Zbigniew Zapasiewicz, Olaf Lubaszenko, Jerzy Bończak, Tadeusz Huk, Marek Frąckowiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:55 Psy 2. Ostatnia krew -  txt. str. 777  98'; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Magdalena Dandourian, Artur Żmijewski, Walerij Prijomychow, Siergiej Szakurow, Edward Lubaszenko, Jan Machulski, Jerzy Zelnik, Aleksander Bednarz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 Szczęśliwego Nowego Jorku -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy; reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 51. KFPP Opole 2014 - 51. KFPP Opole 2014 Kabareton (1); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Zakończenie dnia

SK TVPSER.png


05:50 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ojciec Mateusz - odc. 186 - Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Zróbmy sobie wnuka -  txt. str. 777  82'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Andrzej Grabowski, Joanna Żółkowska, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Deląg, Katarzyna Bujakiewicz, Zbigniew Zamachowski, Bartłomiej Topa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777 AD  94'; komedia; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Ojciec Mateusz - odc. 1 - Obcy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Ojciec Mateusz - odc. 2 - Eksperyment -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 54 "Prawko" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Och, Karol 2 -  txt. str. 777  102'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Miłość na wybiegu -  txt. str. 777  94'; komedia; reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Karolina Gorczyca, Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Barbara Brylska, Marta Dąbrowska, Anna Guzik, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ranczo - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Czysta karta -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo - odc. 96 (seria VIII, odc. 5) - Obywatelskie obowiązki -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 O mnie się nie martw - s. III odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Londyńczycy - odc. 1/13 -  AD  43'; serial obyczajowy TVP; reż.:Greg Zgliński; wyk.:Natalia Rybicka, Marcin Bosak, Przymysław Sadowski, Lesław Żurek, Rafał Więckiewicz, Grażyna Barszczewska, Rafał Maćkowiak, Gabriela Muskała, Michał Włodarczyk; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Londyńczycy - odc. 2/13 -  AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Show  123'; komedia sensacyjna; reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Cezary Pazura, Joanna Pietrzak, Dorota Segda, Marian Dziędziel, Sonia Bohosiewicz, Piotr Zelt, Jerzy Stuhr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP Sport HD.jpeg


08:05 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships (1) (Turniej Mubadala World Tennis Championships (1)) kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
09:30 Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny par tanecznych (Finał Grand Prix - Barcelona, program dowolny par tanecznych) kraj prod.Japonia (2015); STEREO, 16:9
11:15 The Springs - Maciej Czyżowicz - "Mój amerykański sen"; cykl reportaży; STEREO, 16:9
11:35 Triathlon - Do Rio za wszelką cenę; relacja; STEREO, 16:9
11:55 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
14:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1) (Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2) (Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Kierunek Rio - odc. 18 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2015); STEREO, 16:9
18:35 Sportowe wydarzenia 2015; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Triathlon - Double IronMan - wyzwanie i sukces; relacja; STEREO, 16:9
19:50 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix - Barcelona, Gala (Finał Grand Prix - Barcelona, Gala) kraj prod.Japonia (2015); STEREO, 16:9
21:30 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1) (Turniej Mubadala World Tennis Championships - 1/2 F (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2) (Turniej Mubadala World Tennis Championships 1/2 F (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
01:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.