FANDOM


TVP-1-HD
05:30 Bulionerzy - odc. 66 - Gra dżentelmenów; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Bulionerzy - odc. 67 - Nepal; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (327); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Ziarno - Do siego Roku 2017; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Śnieżne święta (Let It Snow) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2014); reż.:Harvey Frost; wyk.:Candace Cameron Bure, Jesse Hutch, Alan Thicke; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Jak to działa - odc. 67 Cywilizacja a środowisko -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 12 Katowice; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
11:40 Sekrety mnichów - Nuda; rozmowa; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Płomień miłosierdzia - świadectwa (Opole); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Szopka w muzeum; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Płomień miłosierdzia - świadectwa; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny ( studio ) (Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA - konkurs indywidualny; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Karnawałowe hity; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Płomień miłosierdzia - świadectwa (Opole); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Sting i Anna Maria Jopek - Gala telewizyjna; koncert; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Jaka to melodia? - odc. 3457 - finał roku; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Rajd Dakar 2017 - kronika; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 57 (seria V, odc. 5) - Nadchodzi czas dinozaurów -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Mumia (Mummy, The) -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.USA (1999); reż.:Stephen Sommers; wyk.:Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:05 Płomień miłosierdzia - świadectwa (Opole); felieton; Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Jaka to melodia? - odc. 3457 - finał roku; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Zatańcz ze mną (Shall we Dance) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2004); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kick (Kick) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Indie (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD (2012-)
05:45 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Agnetha, Abba, a teraz? (Agnetha - Abba And After); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Samantha Peters; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Kubuś i przyjaciele (Winnie the Pooh); film animowany kraj prod.USA (2011); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Muppety (The Muppets) -  txt. str. 777  98'; komedia familijna kraj prod.USA (2011); reż.:James Bobin; wyk.:Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Rodzinka.pl - odc. 148 "Święty spokój nie istnieje" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Rodzinka.pl - odc. 149 "Nerwy w konserwy" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Kolacyjna tv - Kabaret Łowcy. B; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Zaproszenie na transmisję Koncertu Noworocznego z Wiednia 2017; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2017 (transmisja) (Koncert Noworoczny z Wiednia 2017 (transmisja)) kraj prod.Austria (2017); STEREO/5.1./K, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Familiada - odc. 2334; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Neo - Nówka i przyjaciele - problemy Świętego Mikołaja; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Na dobre i na złe - odc. 657 - Nie jesteś sama -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Sylwester z Dwójką - Zakopane 2016 (1); koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Rodzinka.pl - odc. 185 "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Rajd Dakar 2017 - kronika; STEREO, 16:9
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Julie i Julia (Julie & Julia); film obyczajowy kraj prod.USA (2009); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 To nie tak, jak myślisz, kotku -  txt. str. 777  101'; komedia; reż.:Sławomir Kryński; wyk.:Katarzyna Figura, Jan Frycz, Jacek Borusiński, Tomasz Kot, Małgorzata Buczkowska, Sławomir Orzechowski, Michał Bajor, Jerzy Schejbal; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kłamstwa mojej matki (Mother of All Lies)  87'; thriller kraj prod.Kanada (2015); reż.:Monika Mitchell; wyk.:Francesca Eastwood, Jennifer Copping, Anne Galvin; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Koncert Noworoczny z Wiednia 2017 (retransmisja cz. 1) (Koncert Noworoczny z Wiednia 2017 (retransmisja cz. 1)) kraj prod.Austria (2017); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Szczęśliwego Nowego Jorku -  txt. str. 777; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
03:15 To nie tak, jak myślisz, kotku -  txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 3 logo od 2016
07:00 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda - 01.01 - 1; STEREO, 16:9
07:35 1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Copernicus i Otago; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rolnik szuka żony seria III - odc. 13 Wydanie specjalne; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Pogoda - 01.01 - 2; STEREO, 16:9
13:10 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ostatnia akcja; komedia sensacyjna kraj prod.POLSKA (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kuba zawodowiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Opowieść o lutniku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Lidia Jazgar i Zespół Galicja 30 lat. Koncert urodzinowy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 01.01 - 3; STEREO, 16:9
22:30 Życie lalki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2006); reż.:Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Ostatnia akcja; komedia sensacyjna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Czerwony Tulipan jubileuszowo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Lidia Jazgar i Zespół Galicja 30 lat. Koncert urodzinowy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Życie lalki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie programu

Tvp3wroclaw
07:00 Muzykochanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda - 01.01 - 1; STEREO, 16:9
07:35 1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Sołtys Janeczko; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Porozmawiaj z Babcią, zapytaj Dziadka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Teraz wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:37 Studio Wschód - Święta u Górali Czadeckich; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:04 Koalicja miast dla kultury - podsumowanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Copernicus i Otago; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rolnik szuka żony seria III - odc. 13 Wydanie specjalne; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Pogoda - 01.01 - 2; STEREO, 16:9
13:10 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ostatnia akcja; komedia sensacyjna kraj prod.POLSKA (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kuba zawodowiec; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Opowieść o lutniku; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:55 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Lidia Jazgar i Zespół Galicja 30 lat. Koncert urodzinowy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zrób sobie dom - Zrób sobie dom 120; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Koalicja miast dla kultury - podsumowanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:06 Tekieli. Krótki przewodnik po duszy; magazyn; STEREO, 16:9
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:43 Fakty Sport; STEREO, 16:9
18:49 Pogoda
18:52 Narciarski Raport
19:02 Kombinat - 23. Przegląd Piosenki Aktorskiej Wrocław; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:04 "1 2 3... 25" (cz. 2) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:11 Gwiazdy piosenki TV Wrocław - Anna Jantar; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Małe "ale" - Małe "ale"... 8; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:39 Fakty Sport; STEREO, 16:9
21:45 Pogoda
21:48 Narciarski Raport
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 01.01 - 3; STEREO, 16:9
22:30 Życie lalki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:50 1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Ochmistrzyni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Szafa polska 1945 - 89; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2006); reż.:Katarzyna Kościelak, Joanna Jaworska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Ostatnia akcja; komedia sensacyjna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Czerwony Tulipan jubileuszowo; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:20 1200 Muzeów - odc. 3 Prywatne muzea regionalne; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Biała Kubanka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Lidia Jazgar i Zespół Galicja 30 lat. Koncert urodzinowy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Nożem i widelcem - odc. 25 Przekąski z wędlin, keks, sylwestrowe smaki; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Życie lalki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat HD
5.00     Disco Gramy
6.00     Nowy dzień z Polsat News
7.35     Jeźdźcy smoków
8.05     Turbo
8.35     Jeźdźcy smoków na końcu świata
9.05     Przygody Kota w butach
9.40     Piotruś Pan: Wielki powrót - film anim.
11.05     Uniwersytet Potworny - film anim.
13.25     Sam w domu - po raz trzeci - film familijny, USA, 1997
15.30     Dirty Dancing - melodramat, USA, 1987
17.45     Nasz nowy dom
18.50     Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30     Państwo w Państwie
20.00     Seks, alkohol i książki - program kabaretu Neo - nówka
22.20     Sposób na blondynkę - komedia romantyczna, USA, 1998
0.50     Szukając miłości - komedia romantyczna
2.40     Tajemnice losu

TVN HD
5.45 Mango - Telezakupy
7.55 Kobieta na krańcu świata  
8.25 Azja Express  
9.45 Złoto dla zuchwałych - film wojenny, USA, Jugosławia 1970
12.25 Harry Potter i Komnata Tajemnic - film przygodowy
15.40 Listy do M. - komedia, Polska 2011
18.00 Ugotowani - program kulinarno - rozrywkowy  
19.00 Fakty, Sport, Pogoda  
19.45 Uwaga! - program interwencyjny
20.00 Wojownicze żółwie ninja - film przygodowy, USA 2014
22.05 Vanilla Sky - film obyczajowy, USA, Hiszpania 2001
0.55 MasterChef - program rozrywkowy
3.50 Uwaga!
4.10 Nic straconego

Images
6.00 Legendy Chima  
6.25 Tom i Jerry  
6.55 Klub przyjaciół Myszki Miki  
7.25 Tom i Jerry  
7.55 Klub przyjaciół Myszki Miki  
8.25 Garfield: Mały kłopot w wielkich Chinach - film anim.  
9.25 Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku - film anim.
10.50 Galileo  
12.50 Burzowe tornado - film katastroficzny
14.45 Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów - film animowany
16.35 Mit - film fantasy  
19.00 Galileo
20.00 Goście, goście - komedia, Francja, 1993
22.10 Śmiertelny rejs - horror, USA, 1998
0.30 Ostatnia strzała - film historyczny, Korea Płd, 2011
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TV Puls (obecne logo)
6:00 Taki jest świat Odcinek: 29 Sezon: 2
6:40 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 6
7:10 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 7
7:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas Odcinek: 8
8:30 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
9:40 Grinch: świąt nie będzie
11:40 Milion na Gwiazdkę
13:30 Historia Kopciuszka
15:05 Kochanie, zmniejszyliśmy siebie
16:25 Aniołki Charliego
18:20 Farciarz Gilmore
20:00 Hellboy
22:05 Szakal
0:30 Uwikłana Odcinek: 1
1:40 Taki jest świat Odcinek: 29 Sezon: 2
2:25 Z archiuwm policji Odcinek: 6
3:00 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 7
3:25 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 8
3:50 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 9
4:20 Menu na miarę Odcinek: 9
4:45 Z archiwum policji Odcinek: 7
5:15 Twój Puls Odcinek: 5
5:35 Menu na miarę Odcinek: 10

TVN7
5.35 Ukryta prawda - program obyczajowy  
6.45 Mango - Telezakupy  
8.50 Przyjaciele - serial  
9.50 Film o pszczołach - komedia, USA 2007   
11.50 Święta z zaskoczenia - film familijny  
13.40 Fantom - film przygodowy  
15.45 Zaczarowana - komedia, USA 2007
17.55 Podróż na tajemniczą wyspę - film przygodowy, USA 2012
19.55 Godziny szczytu II - film sensacyjny, USA 2001
21.55 Totalna magia - komedia, USA 1998
0.15 Czy narodziła się gwiazda? - komedia, Włochy 2012
2.05 Czekając na “Supermana” - film dok.
4.25 Druga strona medalu
4.50 Druga strona medalu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)
6:00 Atlantyda Odcinek: 1 Sezon: 2
7:00 Robin Hood
9:00 Barbie: Mariposa i baśniowa księżniczka
10:35 Dziadek do orzechów
12:05 Opowieść wigilijna Flintstonów
13:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta Odcinek: 7
14:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta Odcinek: 8
14:30 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia Odcinek: 1
15:00 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia Odcinek: 2
15:30 Wojciech Cejrowski. Boso Etiopia Odcinek: 3
16:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 6
16:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 7
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 8
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 9
18:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 113 Sezon: 6
18:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 114 Sezon: 6
19:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 1
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 2
19:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 18 Sezon: 7
20:45 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 19 Sezon: 7
21:35 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 20 Sezon: 7
22:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 21 Sezon: 7
23:10 Zabójcze umysły Odcinek: 25 Sezon: 2
0:05 Zabójcze umysły Odcinek: 26 Sezon: 2
0:55 JRG w akcji Odcinek: 12
1:30 Menu na miarę Odcinek: 7
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 10
2:30 Menu na miarę Odcinek: 8
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 11
3:25 No problem! Odcinek: 8
3:50 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 4
4:15 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 5
4:40 Na jedwabnym szlaku Odcinek: 6
5:10 Dyżur Odcinek: 9
5:35 Dyżur Odcinek: 10

TV6 logo.svg-1-
6:00 Taaaka ryba Odcinek: 69
6:30 Taaaka ryba Odcinek: 70
7:00 Benny Hill Odcinek: 44
7:40 Benny Hill Odcinek: 45
8:20 Galileo Odcinek: 520
9:30 Narodziny bohaterów
12:05 Kacper i przyjaciele Odcinek: 17
12:35 Kacper i przyjaciele Odcinek: 18
12:55 Przygody Merlina Odcinek: 6 Sezon: 4
13:55 Ziemska apokalipsa
15:45 Kasjerzy czy kasiarze?
17:45 Różowa Pantera: Strzał w ciemności
20:00 Galileo Odcinek: 521
21:00 Edison
23:00 Mordercze starcie
0:55 Rude Tube
1:30 Rude Tube
2:05 Włatcy móch Odcinek: 78
2:35 Włatcy móch Odcinek: 79
3:10 Benny Hill Odcinek: 59
3:55 I Like It Odcinek: 20
5:00 Dekoratornia Odcinek: 360

Polsat Sport News 2016
7:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn narciarski - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Rasta Vechta - Giessen 46ers
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:07 Koszykówka mężczyzn - Liga niemiecka - mecz: Rasta Vechta - Giessen 46ers
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Piłka nożna - Superpuchar Włoch - mecz: Juventus FC - AC Milan
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:07 Piłka nożna - Superpuchar Włoch - mecz: Juventus FC - AC Milan
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Tenis - Turniej ATP World Tour Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczej: Andy Murray - Novak Djoković
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Tenis - Turniej ATP World Tour Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczej: Andy Murray - Novak Djoković
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Azimut Modena
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Azimut Modena
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:07 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Magazyn WRC - Podsumowanie sezonu 2016
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Koszykówka mężczyzn - Turkish Airlines Euroliga - mecz: Uniks Kazań - Panathinaikos Superfoods Ateny
0:00 Siatkówka mężczyzn - Challenge Cup - rewanżowy mecz 1/16 finału: IBB Polonia Londyn - Fino Kaposvar SE
2:00 Sporty walki - KSW - sport
5:00 Zakończenie programu

8TV POL
6:00 Program muzyczny
9:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 1 Sezon: 1
10:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 2 Sezon: 1
11:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 3 Sezon: 1
12:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 4 Sezon: 1
13:00 Program muzyczny
16:00 Z pamiętnika lekarki Odcinek: 1 Sezon: 1
17:00 Sala operacyjna: waga ciężka Odcinek: 3
17:30 Taka sytuacja Odcinek: 1
18:00 100 złotych Odcinek: 1
18:30 24 godziny online.pl
19:00 The best of...
19:30 Program muzyczny

Ttv
5:25 DeFacto Odcinek: 17 Sezon: 4
5:55 Express
6:25 Odlotowa wyspa
7:35 Martyna i kobiety świata Odcinek: 6
8:30 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 3 Sezon: 2
9:00 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 4 Sezon: 2
9:30 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 9 Sezon: 5
10:15 Express
10:50 DeFacto Eksperyment
11:35 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 4
12:05 Wojny magazynowe: Miami Odcinek: 5
12:35 Wojny magazynowe Odcinek: 7 Sezon: 9
13:05 Wojny magazynowe Odcinek: 8 Sezon: 9
13:30 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 15
14:00 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 5 Sezon: 3
14:30 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda Odcinek: 6 Sezon: 3
15:00 Kossakowski. Być jak... Odcinek: 3
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Damy i wieśniaczki. PL Odcinek: 1
17:10 Usterka Odcinek: 14 Sezon: 7
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Damy i wieśniaczki. Rosja Odcinek: 2
19:15 Megakuchnie Odcinek: 12
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 DeFacto Eksperyment
20:50 Kossakowski. Być jak... Odcinek: 10
21:35 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 15 Sezon: 5
22:20 Express
22:55 Pierwszy raz za granicą... Odcinek: 9
23:40 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 9 Sezon: 2
0:10 Kossakowski. Inicjacja Odcinek: 4 Sezon: 3
0:40 Betlejewski. Prowokacje Odcinek: 7 Sezon: 4
1:10 Usterka Odcinek: 5 Sezon: 7
1:40 Usterka Odcinek: 6 Sezon: 7
2:05 Gogglebox. Przed telewizorem Odcinek: 15 Sezon: 5
2:45 DeFacto Eksperyment
3:25 DeFacto Odcinek: 1 Sezon: 2
3:55 DeFacto Odcinek: 2 Sezon: 2
4:25 DeFacto Odcinek: 3 Sezon: 2

Polo TV 2016
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Hit dnia
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Hit dnia
9:10 Najlepsze z najlepszych
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90.
14:00 Weekend z...
14:15 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:30 Najlepsze z najlepszych
16:05 Weekend z...
16:21 Dance w Polo tv
17:30 Disco Star
19:05 Sylwester 2016/2017 - przeżyjmy to jeszcze raz
0:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3562
7:00 Małolaty Odcinek: 53
8:00 Małolaty Odcinek: 54
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 2397
9:40 Pierwsza miłość Odcinek: 2398
10:25 Pierwsza miłość Odcinek: 2399
11:05 Pierwsza miłość Odcinek: 2400
11:50 Pierwsza miłość Odcinek: 2401
12:35 Na rybę Odcinek: 19
13:05 Ewa gotuje Odcinek: 259
13:35 Małolaty Odcinek: 51
14:35 Małolaty Odcinek: 52
15:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 241
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 289
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 291
17:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 293
17:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 279
18:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 244
19:00 Opowieść wigilijna Czarnej Żmii
19:55 Wysmakowani Odcinek: 41
20:05 Powiedz TAK! Odcinek: 1
21:05 Powiedz TAK! Odcinek: 2
22:05 Świat według Kiepskich Odcinek: 1
23:05 Zgniłe jaja
1:05 Małolaty Odcinek: 53
2:00 Małolaty Odcinek: 54
3:00 Na rybę Odcinek: 14
3:30 Czas na kulturę Odcinek: 4
4:00 Disco gramy Odcinek: 3210
5:00 Disco gramy Odcinek: 3213

Telewizja Trwam
6:00 Król Dawid
6:50 Zrozumieć święta
7:35 Boże Narodzenie w Teatrze Lalek
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Uroczysty Koncert Noworoczny
9:00 Spotkanie z Magdą Buczek
9:15 Ocalić od zapomnienia
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Mikołaj - chłopiec, który został świętym
10:00 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. 50. Światowy Dzień Pokoju
11:30 Bernadetta Księżniczka z Lourdes
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Kędyż go szukać, czyli pastorałki z gwiazdami
13:00 Największy dar
13:30 Lodowa podróż
14:20 Boże Narodzenie chłopca stajennego
14:45 Koncert Noworoczny Ziemi Bydgoskiej
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze
17:30 Okiem kamery
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Jesteśmy katolikami
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Cuda Jezusa
22:30 Vatican Magazine
23:00 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
23:35 Mój brat papież
23:50 Po cóż są nam święci
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Okiem kamery
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Retrospekcja
2:30 Jesteśmy katolikami
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Tam, gdzie Bóg płacze
5:10 Lodowa podróż

Stopklatkatv
6:00 Na planie
6:20 Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
8:00 Poirot Odcinek: 64 Sezon: 12
10:00 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 52
11:15 Katastrofa w przestworzach Odcinek: 53
12:30 MiłośćKropka.pl Odcinek: 9
13:40 Uśmiech Mony Lizy
16:00 Wasabi: Hubert zawodowiec
18:05 Poszukiwany, poszukiwana
19:50 Sto kultowych filmów
20:00 Piękny umysł
22:55 Czułe słówka
1:40 Komedia małżeńska
3:40 Prosta historia o miłości
5:20 Światło w mroku
5:40 Pióra

Fokus TV logo 2015
5:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 3
6:35 Dzika Polska Odcinek: 4
7:00 Wehikuł czasu
7:05 Przyroda i ludzie Odcinek: 10
7:45 Sąsiedzi Odcinek: 39
7:55 Sąsiedzi Odcinek: 41
8:00 Sąsiedzi Odcinek: 42
8:10 Sąsiedzi Odcinek: 43
8:20 Sąsiedzi Odcinek: 44
8:35 Wehikuł czasu
8:40 Sąsiedzi Odcinek: 45
8:45 Sąsiedzi Odcinek: 46
8:55 Sąsiedzi Odcinek: 52
9:00 Leniwiec zwany Velcro
10:05 Najgroźniejsze zwierzęta świata Odcinek: 4 Sezon: 2
11:05 Najsmaczniejsze miasta świata Odcinek: 10
11:40 Wieża Eiffla - prawdziwa historia
12:50 Poszukiwacze fortuny Odcinek: 6 Sezon: 2
13:45 Wojny magazynowe Odcinek: 18 Sezon: 2
14:05 Wojny magazynowe Odcinek: 19 Sezon: 2
14:35 Wojny magazynowe Odcinek: 20 Sezon: 2
15:00 Wojny magazynowe Odcinek: 21 Sezon: 2
15:30 Wojny magazynowe Odcinek: 22 Sezon: 2
16:00 Wojny magazynowe Odcinek: 23 Sezon: 2
16:20 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 9 Sezon: 7
17:15 Na lodowym szlaku - zabójcze drogi: Andy Odcinek: 4 Sezon: 1
18:10 Niezwykłe statki Odcinek: 5 Sezon: 8
19:10 Przyczyny katastrof lotniczych Odcinek: 8 Sezon: 2
20:00 Cudem ocaleni
21:00 Katastrofa Concordii oczami świadków
22:00 Przeszczepy twarzy
23:00 Kobieta o wielkich nogach
0:00 Stocznia Odcinek: 1
0:50 Tajemnice historii Odcinek: 6
1:25 Tajemnice historii Odcinek: 12
2:05 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 1
2:40 Prepersi - gotowi na wszystko Odcinek: 2
3:25 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 30 Sezon: 2
4:05 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 22
4:40 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 23
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 24
5:40 Kołowrotek Odcinek: 4 Sezon: 1

TVP ABC
05:20 Smerfy - Skarżypyty, odc. 155 (Tattle - Tail Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Problem z Chanuką, odc. 59 (The Hanukkah Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Gąska Balbinka - Upalny dzień gąski Balbinki, odc. 2; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Charlie i Lola, seria 2 - Zbieram zbiór, odc. 6 (I Am Collecting A Collection); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Słoń Beniamin - Słoń od pogody, odc. 3 (Benjamin Blümchen als Wetterelefant); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Ząb Sasetki, odc. 161 (Sassette’s Tooth); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Tomek i Zgniotek, odc. 17 (Thomas and Scruff); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Lokatorzy na zimę, odc. 102; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Bajeczki Maszy - Dziadek mróz, odc. 5 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Bolek i Lolek na wakacjach - Morska przygoda, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Teleranek - odc. 25 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ziarno - Do siego Roku 2017; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Problem z Chanuką, odc. 59 (The Hanukkah Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Gąska Balbinka - Upalny dzień gąski Balbinki, odc. 2; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Baśnie i bajki polskie - odc. 25 - Poznańskie koziołki -  txt. str. 777; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Charlie i Lola, seria 2 - Zbieram zbiór, odc. 6 (I Am Collecting A Collection); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 50; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Słoń Beniamin - Słoń od pogody, odc. 3 (Benjamin Blümchen als Wetterelefant); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria II - Luna odmieniona, odc. 4 (Luna Eclipsed); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Pan Kleks w Kosmosie - część 2 Misja Voltana -  txt. str. 777; film fabularny; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Bajeczki Maszy - Dziadek mróz, odc. 5 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Masza i niedźwiedź - Raz w roku, odc. 44 (Once in a year) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i dinozaury - Postozuch i zęby, odc. 18 (Postosuchus and Teeth); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Teleranek - odc. 25 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Petersburski Music Show - odc. 9; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Urodziny Kubusia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek z rusałką pogonili olbrzyma, odc. 39 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Zaginione miasto, odc. 9 (Rumble in the Jungle); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nie ma jak Rosie - Piracki skarb, odc. 39 (Pirate Treasure); serial animowany kraj prod.USA (2013); Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Plastusiowy pamiętnik - odc. 1 Nasz dom; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baśnie i bajki polskie - odc. 26 - Dar Skarbnika -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 2 - Moja najlepsza przyjaciółka, odc. 7 (My Best Best Bestest Friend); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Słoń Beniamin - Beniamin leśniczym, odc. 4 (Benjamin Blümchen als Förster); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:35 My Little Pony, seria II - Siostrzany sojusz, odc. 5 (Sisterhooves Social); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Istota Ważniaka, odc. 167 (Essence of Brainy); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Och, co za Zniewaga, odc. 18 (Oh, the Indignity); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Figle i Bigle, odc. 19 (Jitters and Japes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Przeprowadzka, odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Noworoczny prezent; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Sprawa dla detektywa, odc. 45 (The puzzling casing) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); Dla małoletnich od lat 7
20:10 Bajeczki Maszy - Śnieżynka, odc. 9 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Gwiezdne Wojny (Lego) - Padawańskie widmo (The Padawan Manace); serial animowany kraj prod.USA (2012); Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Kto pod kim dołki kopie... , odc. 10 (Can You Dig It?); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
21:10 O dwóch takich, co ukradli księżyc - odc. 1 - Jacek i Placek; serial animowany; reż.:Leszek Marek Gałysz; wyk.:Ewa Szykulska, Dorota Stalińska; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Kayah kolęduje w Bukowinie; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Kolędy Pospieszalskich; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura 2015 logo
07:00 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:35 Którędy po sztukę - Paweł Althamer; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Rok Awangardy (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Docent H.; film krótkometrażowy; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Jeszcze nie wieczór -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.POLSKA (2008); reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Anna Netrebko - Anna Wspaniała (Anna Netrebko - Anna The Great); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Rok Awangardy (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2017  cz. 1 (Koncert Noworoczny z Wiednia 2017 (retransmisja cz. 1)) kraj prod.Austria (2017); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:50 Którędy po sztukę - Artur Żmijewski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Blue Jasmine (Blue Jasmine); komediodramat kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
13:55 Nienasyceni 20; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Tropicalia (Tropicalia); film dokumentalny kraj prod.Brazylia (2012); Dla małoletnich od lat 12
16:05 Warszawskie Combo Taneczne - koncert; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z.... Anną Radwan; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Niedziela z...Anną Radwan - Zakochany anioł -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.POLSKA (2005); reż.:Artur Więcek "Baron"; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Rok Awangardy (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Pomniki historii - Stargard; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Artyści - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
21:10 Rok Awangardy (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Drogówka -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.POLSKA (2013); reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Julia Kijowska, Eryk Lubos, Robert Wabich, Jacek Braciak, Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Izabela Kuna; Dla małoletnich od lat 16
23:30 TOTART - czyli odzyskiwanie rozumu; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2014); reż.:Bartosz  Paduch, Bartosz Paduch; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Rok Awangardy (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Boisko bezdomnych -  txt. str. 777 AD; film obyczajowy kraj prod.POLSKA (2008); reż.:Kasia Adamik; wyk.:Marcin Dorociński, Rafał Fudalej, Piotr Jagielski, Marek Kalita, Krzysztof Kiersznowski, Eryk Lubos, Maciej Nowak, Dmitrij Piersin, Jacek Poniedziałek, Dariusz Toczek; Dla małoletnich od lat 16
03:20 Artyści - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:20 Anna Netrebko - Anna Wspaniała (Anna Netrebko - Anna The Great); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2014); Dla małoletnich od lat 12
05:15 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVPH on screen 2014-present
06:25 Ginące cywilizacje - Ci, którzy są dumni. Plemię Himba z Namibii odc. 15 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
07:25 Człowiek Boga; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2016); reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:20 Czarne chmury - odc. 9/10 - Zaręczyny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Białoruski Tristan odc. 8; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ludzie rzeki - Nil Błękitny 2/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Kresowym szlakiem - Morszyn; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Skarby Watykanu - 2/2 (The Treasures of Vatican); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Imperium śmierci -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Dzika Iberia cz. 3 Jesień (Wild Iberia 3 AUTUMN); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2014); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lekarza izby wytrzeźwień w Moskwie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Strachy - odc. 1/4 - Szalejący teatrzyk -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Stanisław Lenartowicz; wyk.:Izabella Schuetz, Krzysztof Chamiec, Mieczysław Hryniewicz, Teresa Szmigielówna, Witold Skaruch, Barbara Gołaska, Halina Rasiakówna; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Mieczysław Paluch. Człowiek, powstaniec, dowódca.; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Ex Libris - odc. 283; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:05 Most na Renie (Bridge at Remagen) -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.USA (1969); Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ostatnia tajemnica Romanowów (Riddle Of The Romanovs); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Pan Tadeusz (Pan Tadeusz) -  txt. str. 777; dramat historyczny kraj prod.POLSKA, Francja (1999); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Michał Żebrowski, Alicja Bachleda - Curuś, Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Jerzy Bińczycki, Krzysztof Kolberger; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:55 Nefertiti i zaginiona dynastia (Neferetiti and the Lost Dynasty); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Piotr Pierwszy. Testament - odc. 2/2 (Peter the Great. Testament); film kostiumowy kraj prod.ROSJA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Rok 1966; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Fabryka wódki (Fabryka wódki); film dokumentalny kraj prod.Szwecja, POLSKA (2011); reż.:Jerzy Śladkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Lagardere - cz. 2 (Lagardere, deuxieme partie); film przygodowo-historyczny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
09:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 12 Karnawał na Wyspach -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 N jak Neo - Nówka /cz. 1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
10:30 N jak Neo - Nówka /cz. 2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Familiada - odc. 2246 Odcinek Specjalny; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 KabareTOP Story - "Song porzuconej" - kabaret Hrabi; Dla małoletnich od lat 12
12:25 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
13:30 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; Dla małoletnich od lat 12
14:25 superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA) 2014; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
15:15 KabareTOP Story /12/ - "Pan Józek"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rolnik szuka żony seria III - odc. 13 Wydanie specjalne; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Olga Lipińska zaprasza - (18); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Spotkanie z Balladą - Wizyta w Kopydłowie (1) - Starsza pani; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Spotkanie z Balladą - Wizyta w Kopydłowie (2) - Karczma; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Śpiewające fortepiany - (88); Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Urszula Sipińska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Kierunek Kabaret - Nowy Rok, nowi my! /19/; Dla małoletnich od lat 12
22:40 N jak Neo - Nówka /cz. 1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:35 N jak Neo - Nówka /cz. 2/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Badziewiakowie - Sylwester u Badziewiaków; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 KabareTOP Story - "Szeptanka" - Bohdan Smoleń; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (1); program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Hotel Polonia - Wielkie otwarcie (2); program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Info HD logo
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:44 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 INFO Tydzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:34 Reportaż TVP INFO - Nigdzie na świecie; reportaż; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:31 Istota; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:31 Prawdę mówiąc - Arkadiusz Jakubik - odc. 175; magazyn; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Rzeczpospolita babska; talk-show; STEREO, 16:9
18:00 Zakazane historie; magazyn; STEREO, 16:9
18:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9
18:46 Woronicza 17; STEREO, 16:9
19:53 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:20 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9
00:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:15 Sąsiedzi; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:35 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:21 Rzeczpospolita babska; talk-show; STEREO, 16:9
02:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:56 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9
03:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:00 Istota; magazyn; STEREO, 16:9
04:28 Zakazane historie; magazyn; STEREO, 16:9
04:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:45 Na piętrach Babiej Góry -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9

METRO POL
6:00 WideoNews
6:05 P.I.W.O. Odcinek: 5
6:55 Opowiadania Różowego Młyna
7:05 Skrzat
7:15 Skrzat
7:30 Cywilizacja
7:45 Cywilizacja
8:00 Opowiadania Różowego Młyna
8:05 Cywilizacja
8:25 Zabójcza sześćdziesiątka Odcinek: 10
9:00 WideoNews
9:10 Marsz dinozaurów Odcinek: 1
10:05 Marsz dinozaurów Odcinek: 2
10:55 Dochodowy remont: odcinek specjalny
11:50 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 6
12:15 Czy 18 dzieci to już tłum?
13:15 Włamanie na śniadanie
15:40 Kolacja dla palantów
17:55 Footloose
20:00 Krew za krew
22:10 Zabójczy numer
0:20 Ryzykowna jazda
2:10 P.I.W.O. Odcinek: 5
3:00 Złote przeboje na dobranoc
5:05 Złote przeboje na dzień dobry

ZOOM TV POL
6:00 Ezel Odcinek: 7
7:05 Magiczne kalosze
9:00 Msza Święta
9:50 We love Poland Odcinek: 5
10:10 Śpiąca królewna
12:05 Szeptunka Odcinek: 37
12:40 Szeptunka Odcinek: 38
13:10 Szeptunka Odcinek: 39
13:40 Szeptunka Odcinek: 40
14:15 Świat według Jachimka Odcinek: 9
14:30 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 6
15:05 Cesar Millan na ratunek Odcinek: 3 Sezon: 3
16:00 Kosmos Odcinek: 9
17:00 Szlagierowo Odcinek: 10
18:00 Ezel Odcinek: 38
19:00 Ezel Odcinek: 39
21:55 Obcy krewni
23:45 Trawka Odcinek: 7 Sezon: 2
0:20 Trawka Odcinek: 8 Sezon: 2
0:50 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 5
1:20 Gwiazdy Cejrowskiego Odcinek: 6
1:50 Szlagierowo Odcinek: 10
2:50 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 1
3:20 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 2
3:50 We love Poland Odcinek: 1
4:05 We love Poland Odcinek: 2
4:20 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 3
4:50 Tajemniczy Dolny Śląsk Odcinek: 4
5:25 We love Poland Odcinek: 3
5:45 We love Poland Odcinek: 4

NOWA TV POL
6:05 Weekend z... Odcinek: 16
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 53
7:35 Za kulisami "Mody na sukces"
8:00 Moda na sukces Odcinek: 6185
8:25 Moda na sukces Odcinek: 6186
8:55 Moda na sukces Odcinek: 6187
9:30 Józefinka Odcinek: 13
10:30 Józefinka Odcinek: 14
11:35 Tom Sawyer i Huckleberry Finn
13:30 Nasz ukochany pies
15:25 Miłość to nie wszystko
17:05 No limit Odcinek: 1 Sezon: 2
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 54
18:50 Teraz ja! Odcinek: 8
19:30 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 3
20:20 Mercy Street Odcinek: 4
21:35 Randka w ciemno
23:20 Sylwester 2016. Gwiazdy muzyki tanecznej w Nowa TV
5:15 Pod lupą Odcinek: 1 Sezon: 3
5:30 Pod lupą Odcinek: 2 Sezon: 3

WP1
6:10 #dzieńdobryPolsko Odcinek: 8
7:10 #dzieńdobryPolsko Odcinek: 8
8:05 Sześć sióstr Odcinek: 19
9:10 Sześć sióstr Odcinek: 20
10:20 Sześć sióstr Odcinek: 21
11:30 Sześć sióstr Odcinek: 22
12:35 Sześć sióstr Odcinek: 23
13:45 Sylwester Wrocławski
16:45 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy Odcinek: 8
17:50 Z pamiętnika położnej Odcinek: 8 Sezon: 2
18:50 #dziejesię 18:50 Odcinek: 10
19:05 Pogoda
19:20 Milioner na stażu Odcinek: 6
20:20 Manor House Odcinek: 1
21:25 Manor House Odcinek: 2
22:30 Connected - połączeni Odcinek: 22
23:25 Z pamiętnika położnej Odcinek: 7 Sezon: 2
0:25 Z pamiętnika położnej Odcinek: 8 Sezon: 2
1:25 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 21
2:25 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 21
3:15 #dzieńdobryWP 09:00 Odcinek: 22
4:15 #dzieńdobryWP 10:00 Odcinek: 22

4fun2015
6:00 4fun budzi ludzi
12:00 Najlepsza setka 2016
20:00 Najwięcej imprezy na godzinę
2:00 Najwięcej muzyki nocą

StarsTV
9:00 Best hits
10:00 Best 80's
11:00 Best 90's
12:00 Top wszech czasów
22:00 Best 90's
23:00 Best 00's
0:00 Best polish

VOX Music TV
00:00 W Rytmie Nocy
08:00 W Rytmie Hitów
10:00 Lista Przebojów 1.0 - Polska Dziesiątka Hitów
10:30 W Rytmie Hitów
12:00 Hit Na Drogę
13:00 Marek Sierocki Weekend Z…
13:15 W Rytmie Hitów
14:00 Marek Sierocki Weekend Z…
14:15 W Rytmie Hitów
15:00 Marek Sierocki Weekend Z…
15:15 W Rytmie Hitów
16:00 Marek Sierocki Weekend Z…
16:15 W Rytmie Hitów
17:00 Heheszki
18:00 Pozdro
19:00 Video Mix - Marek Sierocki
20:00 W Rytmie Hitów

Mango24.png
6:00 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu
23:30 Blok programów erotycznych
1:40 Mango to wygoda kupowania w Twoim domu

200px-T52
6:00 Nieźle kliknięci
6:50 Mega Mix
7:45 Telezakupy
9:30 Na osi
10:15 Ucieczka w kosmos Odcinek: 12
11:20 Królowie podwodnego nieba Odcinek: 5
11:50 Piwnice Jukatanu - ogrody Belize Odcinek: 5
12:30 Zapadlisko
14:15 Morderczy układ
16:15 W śmiertelnej pułapce
17:50 Transporty gigantów Odcinek: 5 Sezon: 7
19:00 Nieźle kliknięci
20:00 Uziemieni
21:50 Czynnik PSI
22:45 Nieźle kliknięci
23:05 Porwany
0:50 10 Extra Mocnych
1:30 Telezakupy
5:00 Nocny patrol

TVP Polonia
06:55 Biesiada włoska; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dumka na dwa serca - koncert sylwestrowo - noworoczny; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Wolny Ekran - (33); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:50 Polska z Miodkiem - (160) Gać, Przeworsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:53 Eska Music Awards 2016 - skrót 15; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ziarno - Do siego Roku 2017; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Opole 2016 na bis /23/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Odwrócona góra; baśń kraj prod.POLSKA (1999); reż.:Leszek Gałysz; Dla małoletnich od lat 7
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Hity 2016; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Bogurodzicy Maryi; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Szopka w muzeum; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Hit Hit Hurra! - /11/; widowisko muzyczne; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Polska z Miodkiem - (160) Gać, Przeworsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1256 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (30) Anna Seniuk i Magdalena Małecka - Wippich; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Dobranocka - Gdzie jest Nowy Rok? -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 122* (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Złote runo -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (1996); reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Mazurek, Sylwia Ross, Monika Bolly, Wiesław Rudzki, Roman Kondratiuk, Stanisława Celińska, Eugeniusz Priwieziencew; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Eska Music Awards 2016 - skrót 11; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Wesele w Kurnej Chacie; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Polska z Miodkiem - (160) Gać, Przeworsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:27 Eska Music Awards 2016 - skrót 15; Dla małoletnich od lat 12
00:35 M jak miłość - odc. 1256 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Dobranocka za oceanem - Gdzie jest Nowy Rok? -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ranczo - odc. 122* (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Eska Music Awards 2016 - skrót 11; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Oczy w oczy - (30) Anna Seniuk i Magdalena Małecka - Wippich; Dla małoletnich od lat 7
04:20 Złote runo -  txt. str. 777; komedia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Hity 2016; teledysk; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zakończenie programu

TVP HD - Logo
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (89) Kabokle -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (171) Górska Barbagia; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 51 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:35 Ja to mam szczęście! - odc. 52 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Rodzinka.pl - odc. 141 "Zima zła" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rodzinka.pl - odc. 142 "Śmierć w ogrodzie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 143 "Wyprowadzka" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Rolnik szuka żony seria III - odc. 13 Wydanie specjalne; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Pan Wołodyjowski cz. I -  txt. str. 777; film historyczny kraj prod.POLSKA (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Pan Wołodyjowski cz. II -  txt. str. 777; film historyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Bodo - odc. 5 -  txt. str. 777; serial biograficzny; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Ojciec Mateusz - odc. 191 - Upadek (Ojciec Mateusz XV odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz - odc. 192 - Matczyne serce (Ojciec Mateusz XV odc. 6) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Wymarzony książę (A Prince for Christmas); film obyczajowy kraj prod.USA (2015); reż.:Fred Olen Ray; wyk.:Viva Bianca, Kirk Barker, Aaron O'Connell, Kelly LeBrock; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Nowe imperium (Final Inquiry); film fabularny kraj prod.Włochy, USA, Hiszpania (2006); reż.:Giulio Base; wyk.:Daniele Liotti, Monica Cruz, Hristo Shopov, Dolph Lundgren; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kolędy Pospieszalskich; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Kochani Recydywiści; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (89) Kabokle -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (171) Górska Barbagia; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Zakochaj się w Polsce - odc. 2 Muzeum Powstania Warszawskiego; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
03:05 Okrasa łamie przepisy - Wigilijne tradycje -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie dnia

SK TVPSER
05:45 Na sygnale - odc. 41 "Deklaracja woli" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Na sygnale - odc. 42 "Prosto w serce"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę? -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:40 07 zgłoś się - odc. 9/21 - Rozkład jazdy -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ja wam pokażę! - odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Komisarz Alex - tajemnice filmowego planu; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Rodzinka.pl - odc. 126 "Rodzinna manipulacja" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Rodzinka.pl - odc. 127 "Kryzys" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl - odc. 128 "Używki są dla mądrych" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Blondynka - odc. 56 (seria V, odc. 4) - Gama -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:20 C. K. Dezerterzy - cz. I (.) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
18:55 C. K. Dezerterzy - cz. II (C. K. Dezerterzy - cz. II) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA, Węgry (1985); Dla małoletnich od lat 12
20:15 80 milionów -  txt. str. 777 AD; film sensacyjny; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 121 (seria X, odc. 4) - Geny nie kłamią -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ranczo - odc. 122 (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Czas honoru - odc. 53 "Koniec i początek" -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Ratownicy - odc. 7/13 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 80 milionów -  txt. str. 777 AD; film sensacyjny; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Rodzinka.pl - odc. 129 "Wigilia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Rodzinka.pl - odc. 131 "Dziadkowie kontratakują" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Sport 2014-OBECNIE
08:00 Przeżyjmy to jeszcze raz - sportowe wydarzenia 2016 cz. II; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Dawnych sportów czar -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Hokej na lodzie - NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals (NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:00 Magazyn Piłkarski FIFA - Rosja 2018 (Rosja 2018); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:35 Hokej na lodzie - Puchar Polski: FINAŁ; STEREO, 16:9
13:45 Żeglarstwo - Sailing World Cup 2016 Final - Melbourne (Sailing World Cup 2016 Final - Melbourne) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
14:45 Łyżwiarstwo figurowe - Finał Grand Prix: Marsylia 2016 - program dowolny solistek; STEREO, 16:9
15:45 Hokej na lodzie - NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals (NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
17:55 Przeżyjmy to jeszcze raz - sportowe wydarzenia 2016 cz. II; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - 3 miejsce (Turniej Mubadala World Tennis Championships - 3 miejsce) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:25 Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ (Turniej Mubadala World Tennis Championships - FINAŁ) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
20:25 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Hokej na lodzie - NHL, CENTENNIAL CLASSIC: Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings (NHL, CENTENNIAL CLASSIC: Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings) kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 10 lat TVP Sport - Tacy jesteśmy; reportaż; STEREO, 16:9
00:45 Zakończenie dnia

TV Toruń 2015
00:00 Przerwa
10:00 Toruńskie Echo Tygodnia
10:20 Pogoda dla Torunia
10:25 Widziane z magistratu - podsumowanie 2016
11:00 Baśń o gerdzie i Kaju w ZS nr 31 w Toruniu
11:35 Papierowe cuda
12:00 Powtórka programu
14:00 Przerwa
16:30 Odkrywamy Parki Krajobrazowe Kujaw i Pomorza
17:00 Wiesław Smużny - Magia liczb
17:15 XIV Półmaraton Sw. Mikołajów
17:30 Mija rok w regionie
17:45 Toruńskie Echo Tygodnia
18:05 Pogoda dla Torunia
18:10 Widziane z Magistratu - Podsumowanie 2016 roku
18:40 Odkrywamy Parki Krajobrazowe Kujaw i Pomorza
19:10 Blues Meeting 2016 - Kasa Chorych
19:35 Will Wilde Band
20:00 Toruńskie Echo Tygodnia
20:20 Pogoda dla Torunia
20:25 Widziane z Magistratu - Podsumowanie 2016 roku
20:55 26 Toruń Blues Meeting 2015 - Tortilla
21:30 Mija rok w regionie
21:45 Toruńskie Echo Tygodnia
22:05 Pogoda dla Torunia
22:10 Koszykówka PLK: PC Toruń - Czarni Słupsk - powtórka

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.