FANDOM


Tvp1 logo

7.05 Zwierzyniec braci Kratt (50) - serial przyrod.
7.30 O Skrobku i krasnoludkach - program dla dzieci
7.55 Mimi (3/6): Wesołych świąt prosiaczku - serial dla dzieci
8.30 Wiadomości
8.45 Tajemnicza kobieta (48/120) - telenowela
9.30 Program dla dzieci
10.00 Pokłosie wojny - dramat wojenny, USA
11.30 Ostatni raport - film dok.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informac.
12.20 Pippi śpieszy na ratunek - film przygod., Szwecja
14.05 Kino letnie: Mistrz - dramat wojenny, Polska
15.25 Wiadomości
15.35 Moda na sukces (1204) - telenowela
16.00 Twarzą w twarz z Europą- magazyn
16.20 Kronika Filmowa - magazyn filmowy
16.45 Rodzinny puchar - program sportowy
17.00 Teleexpress
17.20 Lista przebojów - magazyn muzycz.
17.50 Gość Jedynki
18.00 Matki, żony i kochanki (22-ost.) - serial obycz.
19.00 Wieczorynka: Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka - serial anim.
19.30 Wiadomości
20.10 Cudze szczęście - film obycz., Polska
21.45 Enrique Iglesias - wywiad
22.25 Monitor Wiadomości
23.00 Studio sport: Mityng Golden League w Berlinie
23.50 Cohen i Tate - thriller, USA
1.10 Noc internauty
1.40 Wykrywacz kłamstw - thriller, Kanada
3.15 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

7.30 Dziennik krajowy
7.50 Studio urody - magazyn
8.00 Program lokalny
8.30 Złotopolscy (206) - telenowela
9.00 Czterdziestolatek (20/21) - serial obycz., Polska
10.05 Najważniejszy dzień życia: Gąszcz - film obycz., Polska
11.05 Świat dzikich zwierząt (24/26) - serial dok.
11.30 Kino familijne: Gdziekolwiek jesteś panie prezydencie... - dramat wojenny, Polska
13.30 Miłość i namiętność (37) - telenowela
14.15 McGregorowie (33/65) - serial przygod.
15.00 VI Gala Piosenki Biesiadnej: Warszawa da się lubić (2) - program artystyczny
16.00 Panorama
16.10 Zlotopolscy (207,208) - telenowela
17.05 Zapomniany skarb - reportaż
17.30 Program lokalny
18.20 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.20 Dwójkomania
19.30 Jeden na jeden - program
20.00 Kaszubska zabawa Dwójki w Helu - program artystyczny
21.50 Dwójkomania
22.00 Panorama
22.30 Radio Powstańcze Błyskawica (32): 1 września 1944
22.40 Kwiat namiętności - thriller, USA
0.20 Studio sport: Mityng Golden League w Berlinie
1.15 Kupidyn - posłaniec miłości (10) - serial obycz.
1.55 Agent 86 (67,68) - serial komed.
2.45 Noc melomana: Roman Maciejewski
3.50 Zakończenie programu
TVPReg 2k2

7.00 Grupa Specjalna EKO - serial
7.25 Parowóz Tomek I Jego przyjaciele - serial
7.30 Jabłko Newtona - serial
8.00 Program lokalny
8.30 Autostrada
9.00 Kassandra - serial
10.00 Telezakupy
10.30 Słoneczny patrol - serial
11.15 Grajmy w szachy
11.40 Browary polskie
11.55 Dom pełen zwierząt
12.10 Spisane na kamiennych tablicach
12.30 Bal u Baby Jagi
13.00 Miedzą do Europy
13.30 Małe ojczyzny
14.00 U siebie
14.30 Eastenders - serial
15.00 Paczka z ulicy Zdrowej
15.30 Program lokalny
19.00 U siebie
19.30 Grupa Specjalna EKO - serial
20.00 Małe ojczyzny
20.30 Kassandra - serial
21.30 Program lokalny
22.00 Eastenders - serial
22.30 Autostrada
23.00 Magazyn żeglarski
23.25 Muzyka - łączy pokolenia!?
0.05 Niebo I ziemia - film fab.
1.50 Zakończenie programu
WOT95-00bug

7.00 Grupa Specjalna EKO - serial
7.25 Parowóz Tomek I Jego przyjaciele - serial
7.30 Jabłko Newtona - serial
8.00 Telewizyjny kurier warszawski
8.10 Bankier domowy (powt.)
8.25 Pogoda
8.30 Autostrada
9.00 Kassandra - serial
10.00 Telezakupy
10.30 Słoneczny patrol - serial
11.15 Grajmy w szachy
11.40 Browary polskie
11.55 Dom pełen zwierząt
12.10 Spisane na kamiennych tablicach
12.30 Bal u Baby Jagi
13.00 Miedzą do Europy
13.30 Małe ojczyzny
14.00 U siebie
14.30 Eastenders - serial
15.00 Paczka z ulicy Zdrowej
15.30 Wiadomości kuriera
15.33 Sekrety Warszawy i Mazowsza
15.35 Film
17.00 Powstanie Warszawskie
17.10 Medaliści olimpiad -Irena Szewińska
17.25 Komunikaty i ogoszenia
17.30 Telewizyjny kurier mazowiecki
17.45 Sekrety Warszawy iI Mazowsza (powt.)
17.50 Wiadomości sportowe
18.00 Telewizyjny kurier warszawski
18.20 Wieści z ratusza
18.35 Podróże z WaT
18.50 Z archiwum kuriera
19.00 U siebie
19.30 Grupa Specjalna EKO - serial
20.00 Małe ojczyzny
20.30 Kassandra - serial
21.30 Telewizyjny kurier warszawski
21.35 Wiadomości kuriera
21.40 Rozmowa dnia
22.00 Eastenders - serial
22.30 Autostrada
23.00 Magazyn żeglarski
23.25 Muzyka - łączy pokolenia!?
0.05 Niebo I ziemia - film fab.
1.50 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Jeździec srebrnej szabli - serial anim.
7.25 Batman - serial anim.
7.50 Polityczne graffiti
8.00 Pomoc domowa - serial anim.
8.30 Herkules - serial
9.30 Zbuntowany anioł - serial
10.30 Florella - serial
11.30 Bill Cosby i straszne dzieciaki
12.00 Dharma I Greg (1) - serial
12.30 Sekrety rodzinne
13.00 Macie, co chcecie
13.30 Świat według Kiepskich - serial
14.00 Dyżurny satyryk kraju
14.30 Klub Stasia i Nel
15.00 Batman - serial anim.
15.30 Informacje
15.55 Z głową w chmurach - serial
16.45 Xena, wojownicza księżniczka - serial
17.45 Florella - serial
18.35 Super Express TV
18.55 Informacje
19.00 Prognoza pogody
19.05 Zbuntowany anioł - serial
20.00 Serial komediowy
20.30 Graczykowie - serial
20.50 Losowanie LOTTO
21.05 Policyjna opowieść - film akcji hongkong. (1985)
22.55 Ogłoszenie wyników LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.15 Prognoza pogody
23.25 Polityczne graffiti
23.40 Różowa landrynka
0.10 Super Express TV
0.30 Noc stracha na wróble - horror USA (1995)
2.00 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

Logo-19

6.10 Porywy serca - serial
7.00 Telesklep
7.15 Delfy - serial anim.
7.35 Łebski Harry - serial anim.
8.00 Inspektor Gadget - serial anim.
8.30 Fantastyczna czwórka - serial anim.
9.00 Kłamstwo i miłość - serial
9.50 Rozmowy w toku - talk show
10.45 Telesklep
11.30 Esmeralda - serial
12.20 Angela - serial
13.20 Pepsi chart
13.50 Delfy - serial anim.
14.15 Łebski Harry - serial anim.
14.40 Inspektor Gadget - serial anim.
15.05 Fantastyczna czwórka - serial anim.
15.30 Alf - serial
16.00 TVN Fakty i kropka nad "i"
16.35 Rozmowy w toku - talk show
17.35 Wizjer TVN - magazyn sensacji i rozrywki
18.05 Porywy serca - serial
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.35 Angela - serial
20.30 Milionerzy
21.20 Rocky IV - film sens. USA ( 1985)
23.10 Noktowizjer - magazyn
23.40 Glina z Nowego Jorku - film sens. USA (1993)
1.20 Amulet miłości - film erot. USA (1996), wyk. Josie Hunter, Jacqueline Lovell, Everett J. Rodd, Eric Acsell
3.10 Granie na zawołanie

TV 4 2000-2006 logo

6.00 Program własny
7.00 Rozwód po amerykańsku - serial
8.30 Piłka w grze - serial anim.
9.00 Tenko
9.30 Kosmokoty - serial anim.
10.00 Cobra - serial
11.00 Głowa rodziny - serial anim.
11.30 Czułość i kłamstwa - serial
12.00 Rajska plata - serial
13.00 nuta.pl
14.10 Rozwód po amerykańsku - serial
14.40 Muzyczne listy
15.45 Garfield - serial anim.
16.15 Tenko
16.45 Kosmokoty - serial anim.
17.15 Głowa rodziny - serial
17.45 Dziennik
18.00 Crime Story - serial
18.55 Żar tropików (1) - serial
19.55 VIP - magazyn
20.05 Dziennik
20.25 Z życia wzięte - serial dok.
20.55 Potyczki Amy - serial
21.50 Posterunek Brooklyn - serial
22.40 M.A.S.H. - serial
23.10 VIP - magazyn
23.20 Dziewczyny za kratkami - komedia-USA (1992)
1.15 Muzyczne listy

Tvpoloniaekran

7.00 Dziennik krajowy
7.20 Gość Jedynki
7.30 Kabaret z miłością w tle
8.30 Wiadomości
8.45 Pokój 107 - serial
9.15 Rośliny trujące - dramat psych. pol. (1985)
10.20 Moja sztuka... moja miłość - film dok.
11.15 Wspomnienie z Łańcuta
12.00 Wiadomości
12.10 Siedemnaście dni
12.55 Złotopolscy - serial
13.15 Magazyn informacji turystycznej
13.35 Credo 2000
14.00 Marzenia i kariery
14.15 Zmartwychwstanie Offlanda - nowela film. pol. (1968)
14.45 Portrety
15.10 Mój Kraków
15.25 Wiadomości
15.35 Rozmowa dnia
16.00 Panorama
16.15 Ala i As
16.30 Przybysze z Matplanety
17.00 Teleexpress
17.15 Zmartwychwstanie Offlanda - nowela film. pol. (1968)
17.40 Hity satelity
17.55 Mysz - film obycz. pol. (1979)
18.40 Gość Jedynki
18.50 Złotopolscy - serial
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.55 Pogoda
19.58 Sport
20.00 Teraz Polonia
21.00 Ptaki ptakom - dramat woj. pol. (1976)
22.30 Panorama
22.50 Sport telegram
23.00 Lwy Westerplatte - film dok.
23.45 Monitor Wiadomości
0.10 Przed Wielkim Konkursem - Laureaci Konkursów Chopinowskich
0.55-7.00 Powtórki
RTL720002002

6.00 Teledyski
6.15 Riverdale - serial
7.00 Katalina i Sebastian - telenowela
7.45 Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker Dragon Bali
8.50 Nie z tego świata - serial
9.15 Zagubiony w czasie - serial
10.05 Słoneczny patrol - serial
10.55 W obcym mieście - serial
11.20 Cobra - oddział specjalny III - serial
12.10 Zoom
12.40 Teleshopping
13.10 Gra w przeboje
13.40 Katalina i Sebastian - telenowela
14.25 Maria Emilia - tel en owe la
15.15 Odjazdowe kreskówki: Woody Woodpecker, Dragon Bali
16.25 Nie z tego świata - serial
16.50 Zagubiony w czasie - serial
17.40 Słoneczny patrol - serial
18.30 Gra w przeboje
19.00 Zoom
19.30 W obcym mieście - serial
20.00 W potrzasku - thriller USA (2000)
21.40 Nie do wiary - serial
22.35 Akcja na Eigerze - film sens. USA (1975)
0.45 Sexplozja - magazyn
1.00 Zoom
1.25 W potrzasku - thriller USA (2000)
3.00 Akcja na Eigerze - film sens. USA (1975)
5.05 Teleshopping

200px-Canal+ logo.svg

7.00 Diabelski młyn - filmy anim.
7.50 Aktualności filmowe
8.00 Kotopies - serial anim. (K)
8.25 Informacja bez granic - film dok. (K)
9.20 Deborah - dramat psych. pol. (K)
11.00 Pejzaże Kalifornii - serial dok. (K)
11.25 Swing - komedia ang. (K)
13.00 Hanuman - małpi botek - film famil. franc. (K)
14.25 Mój własny wróg - film SF USA (K)
16.10 Deser: Pod kopułą (K)
16.20 Niebywałe porwanie - film obycz. USA (K)
18.00 Deser: Aport (K)
18.10 Przyjaciele VI - serial '(K)
18.35 Gruby pies Mendoza - serial anim. (K)
19.00 Diabelski młyn - filmy anim.
19.20 Nie przegap .
19.25 Diabelski młyn - filmy anim.
19.40 Łapu capu
19.45 Minisport + - magazyn
19.50 Aktualności filmowe
20.00 Golden League: Berlin (K)
22.30 Shadoki i wielki nic (K)
22.35 Norymberga - dramat hist. USA, wyk. Alec Baldwin, JiII Hennessy (K)
0.05 Złe sny - horror USA (K)
1.30 Psychoza - thriller USA, wyk. Anthony Perkins, Janet Leigh (K)
3.15 Fakt dokonany - trhriller USA (K)
4.50 Kokon 2 - thriller SF USA (K)
6.45 Deser: Opowieści o Tyo (K)
(K) - prog. kodowany

My HBO

7.00 Zepsuty do szpiku kości - film biograf. USA
8.30 Serce zdrajcy - film akcji USA
10.05 Ostatnia podróż - film akcji USA
11.40 Aniołek - film obycz. USA
13.10 Ci nem a cinema
13.40 Żółta fontanna - film obycz. hiszp.
15.20 Wysłannik przyszłości - dramat USA
18.15 Byle do woja - komedia USA
20.00 U.S. Seals - film akcji USA
21.35 Przyjemniaczek - film akcji Hongkong
23.00 Prawdziwy seks
24.00 W sieci zła - horror USA
2.00 Pętla - dramat USA
3.35 Żołnierze kosmosu - film SF USA
5.45 Cinema cinema

Wizja Jeden

7.15 Beavis i Butthead - serial anim.
7.45 Faceci do zadań specjanych
8.15 Zdrówko - serial
8.45 Czułość i kłamstwa - telenowela
9.15 Ricki Lake - talk show
10.00 Nie umiem, nie będę gotować
10.30 Metamorfoza
11.00 Oprah Winfrey przedstawia - talk show
11.45 Ekscentrycy
12.00 Wszystkie moje dzieci - serial
13.00 Trzecia planeta od Słońca - serial
13.30 Potyczki Jerry'ego Springera - talk show
14.00 Ricki Lake - talk show
14.45 Mini Szołbiz Info
15.00 W naszym kręgu - serial
15.30 Drogie świętoszki - serial
16.00 St. Tropez - serial
17.00 Pop Tok
17.30 Ricki Lake - talk show
18.15 Mini Szołbiz Info
18.30 Dilbert - serial anim.
19.00 Star Trek - serial
20.00 Nie do wiary
21.00 Willa
22.00 Strefa komedii: Blokersi - serial anim.
22.30 Strefa komedii: Paskudny program Penna i Tellera
23.00 Bez ograniczeń - serial
23.30 Poker nocą
0.30 Zycie Hollywood
1.00 Historie o duchach - serial dok.
1.30 Blokersi - serial anim.
2.00 Hiszpańska mucha - dramat USA (1997)
3.40 Główna rola - film obycz. ang. (1996)

Polsat Sport stary-1-

09:00 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Szwecja.
10:45 Koszykówka mężczyzn: Zepter Śląsk Wrocław - Mlekarnia Kunin (powt.).
13:15 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Jugosławia.
14:55 Wielki boks z archiwum
16:50 Siatkówka mężczyzn: Turniej z Brzegu Dolnego: Gwardia Wrocław - Mostostal Kędzierzyn. (na żywo)
19:30 Adrenalize
20:00 Siatkówka mężczyzn: Turniej z Brzegu Dolnego: Galaxia Częstochowa - Stilon Gorzów. (na żywo)
22:00 Wielki boks z archiwum
23:00 Wiadomości sportowe
23:10 Piłka nożna: MŚ w 1974: Polska - Brazylia.
Polsat 2 97-01

08.00    Wyprawy (5) - serial dokumentalny
08.55    Biznes TV
09.00    Graffiti - program publicystyczny
09.10    Kuchnia smakosza - program kulinarny
09.40    Super Express TV
09.55    Biznes TV
10.00    INFORmator finansowy
10.25    Kurier sensacji
10.55    Biznes TV
11.00    Opowieści łowieckie (22) - serial dokumentalny
11.30    Ludzie się liczą (10) - serial dokumentalny
12.00    Focus - poznaj świat (7) - serial dokumentalny
12.30    Świat odkryć (15) - serial dokumentalny
12.55    Biznes TV
13.00    60 minut - magazyn reportażu CBS
13.55    Biznes TV
14.00    Kontakt - magazyn Unii Europejskiej (3) - serial dokumentalny
14.30    Świat dalekich podróży (21) - serial dokumentalny
14.55    Biznes TV
15.00    INFORmator finansowy
15.30    Informacje
15.50    Biznes TV
16.00    Szpot - film dokumentalny
16.55    Biznes TV
17.00    Real TV (47) - serial dokumentalny
17.30    Informacje
17.40    Prognoza pogody
17.45    60 minut - magazyn reportażu CBS
18.40    Temat dnia - program publicystyczny
18.55    Real TV (58) - serial dokumentalny
19.20    Prognoza pogody
19.25    Informacje krajowe
19.35    Program sportowy
19.40    Super Express TV
19.55    Kontakt - magazyn Unii Europejskiej (4) - serial dokumentalny
20.25    Świat dalekich podróży (22) - serial dokumentalny
20.50    Informacje
20.55    Program sportowy i Prognoza pogody
21.00    Biznes TV
21.10    Świat dzikich zwierząt (22) - serial przyrodniczy
21.40    Graffiti - program publicystyczny
21.50    Informacje
21.55    Program sportowy i Prognoza pogody
22.00    Biznes TV
22.10    INFORmator finansowy
22.35    Super Express TV
22.50    INFORmator giełdowy
23.20    Biznes TV
23.30    Wieczorny blok informacyjno-publicystyczny
00.00    Biznes TV
00.10    Pożegnanie
Polonia 1 96-02

05.25    Top Shop
07.35    Sally - serial animowany
08.10    Top Shop
12.00    Namiętności - telenowela, Włochy 1992
12.50    Top Shop
18.00    Przysmaki życia - talk show
19.00    Namiętności - telenowela, Włochy 1992
19.45    Top Shop
21.20    Moje dzieci, moje życie - telenowela, Brazylia
22.25    Top Shop
22.55    Young Duke - serial
23.30    Top Shop
23.50    Playboy - magazyn erotyczny
TV Niepokalanów

9.00 Program dnia
9.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
9.10 Kalendarz liturgiczny: bł. Bronisława
9.15 Archeologia: Etruskowie - film dok.
9.55 Afryka ostatnia miłość i marzenie Alfreda - prog. misyjny
10.25 Granica, której już nie ma - film dok.
10.50 Symbole wojskowe III RP - rep.
11.05 Lumen 2000 - magazyn
11.35 Spotkanie ze sztuką - reportaż
11.45 Instytucja spełnionej nadziei - felieton
12.00 Odkrywamy planetę Ziemia: Jelenie i antylopy amerykańskie - film
12.40 Przygody Joselito i Paluszka - film fab.
14.05 Ewangelie jako źródła historyczne - film dok.
14.45 Doping i koks [1] - reportaż
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.10 Powstanie Warszawskie: Cena życia - reportaż
15.30 Muzyczne okienko
16.05 Kalendarz liturgiczny: bł. Bronisława
16.10 Ścieżki kultury: Architektura gotyku - mag. kulturalny
16.35 Religia prawdziwa - film dok.
17.00 Londyn - serce Anglii [1] - film
17.30 Malarskie prowokacje - felieton
17.45 Tworzone ludzką ręką [12] - reportaż
18.00 Podstawy życia moralnego człowieka - film dok.
18.25 Rejon umocniony: Hel - felieton
18.35 Obchody Roku Jubileuszowego - rozm. z bp. Wojciechem Ziembą
19.00 Rehabilitacja inaczej: Hipoterapia - reportaż
19.20 Zaczarowany ołówek - film dla dzieci
19.30 Giuseppe Marello - film dok.
20.00 Katedra w Oliwie - film dok.
20.35 Różaniec: część bolesna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Ciekawe wywiady: Prześladowania księży
21.30 Zabytki, kultura i tradycje Chin [7] - film
22.25 Sierpniowe uroczystości maryjne - film dok.
22.50 Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego - reportaż
23.15 Córki mądrości z Madagaskaru - film dok.
23.45 Rozmowy z Wandą Ossowską: Kocham Polskę

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.