FANDOM


TVP 1
06.30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia - program publicystyczny
07:35 Latające misie (12) - serial anim., Kanada/Chorwacja 1990
08:05 Legenda o Wilhelmie Tellu (16) - serial przyg., Nowa Zelandia 1997
09:00 Teleranek na wakacjach - program dla dzieci
09:30 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk! - program muzyczny
09:50 Wojna domowa (10) - serial kom., Polska 1965
10:50 Piknik olimpijski - magazyn sportowy
11:00 Święto Dziękczynienia za plony - Dożynki 2002
13:00 Wiadomości
13:10 Piknik olimpijski - magazyn sportowy
13:20 Malowanki polskie - program rozrywkowy
13:55 Łąka - widowisko teatralne
14:20 Piknik olimpijski - magazyn sportowy
14:30 Biblia: Genezis - od stworzenia do potopu - film historyczny, Niemcy/Włochy
16:10 Piknik olimpijski - magazyn sportowy
16:20 Bezpieczna Jedynka
16:45 Piknik olimpijski
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny
17:35 Lokatorzy - serial
18:05 Śmiechu warte - program rozrywkowy
18:30 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:57 Pogoda
20:05 Dwie miłości - dramat, Polska/Niemcy 2002
21:45 Panny z Wilka - dramat psychologiczny, Polska 1979
23:40 Sportowa Jedynka
00:00 Widok z okna - film dokumentalny
00:40 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Film dla niesłyszących; Matki, żony i kochanki; odc.19/22; serial TVP
07:50 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.63; serial TVP; powt.
09:50 Nie tylko dla komandosów; Strażnicy pokoju
10:30 Pieśń ziemi; film dok.prod.angielskiej
11:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Modny smak; powt.
12:00 Złotousty; Sweet Talker; 1990  kom.krym..prod.australijskiej; reż: Michael Jenkins; wyk: Bryan Brown,Karen Allen
13:25 Powtórka z życia; 1 września
14:00 Familiada; odc.871; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.434-Porwana narzeczona; telenowela TVP
15:00 Szansa na sukces - Koncert laureatów 2002; cz. 1
16:00 Na dobre i na złe; odc.103-Zawodowy pechowiec; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; Europejczyk; serial TVP
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
19:00 Szansa na sukces - Koncert laureatów 2002; cz.2
20:45 Dnia pierwszego września...
21:05 Z Archiwum X; odc.9 (seria 7); serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Nowojorscy gliniarze; odc.44; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
23:25 Tele-Maski 2002; Moja córeczka; 2000  autor:Tadeusz Różewicz; reż: Andrzej Barański; wyk: Jerzy Trela, Agata Buzek, Zbigniew Zapasiewicz, Edyta Jungowska, Piotr Fronczewski
00:45 Caravaggio; 1986  film fab.prod. ang./za zgodą rodziców/; reż: Derek Jarman; wyk: Nigel Terry, Sean Bean
02:20 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Hitmania - program muzyczny Polska 2002
07:00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07:30 Ręce, które leczą - program medyczny
08:00 Kosmiczne Wojny 2 (32) - serial anim. USA/Kanada 1996
08:25 Psotny Bill (18) - serial anlm. Wielka Brytania/Niemcy 2000
08:55 Hugo - program dla dzieci Polska 2001
09:30 Power Rangers (190) - serial dla młodzieży USA
10:00 Muzykogranie - portret muzyczny Polska
11:00 Słoneczny patrol 6 (128) - serial przyg. USA
12:00 Operacja "Hamburger" - komedia USA 1997
13:45 Luzik Guzik (1) - serial obycz. USA 1999
14:35 Benny Hill - serial kom. Wielka Brytania
15:05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - serial dokumentalny USA 1999
15:30 Fundacja Polsat - program publicystyczny
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Samo życie (86) - serial obyczajowy Polska 2001
16:25 Samo życie (87) - serial obyczajowy Polska 2001
16:55 Roswell: W kręgu tajemnic 1 (2) - serial fantastyczny USA 1999
17:50 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11) - serial sensac. USA 1999
18:45 Informacje, sport
19:00 Prognoza pogody
19:05 Program rozrywkowy
20:00 Rodzina zastępcza (100) - serial komediowy Polska 2000
20:30 Świat według Kiepskich (111) - serial komediowy Polska 2000
21:00 Mąż idealny - komedia USA 1997
21:30 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)
23:00 Magazyn sportowy
01:00 Muzyka na bis - program muzyczny
05:00 Pożegnanie

TVN
05:55 Telesklep - reklama
07:55 Szczeniak zwany Scooby Doo (19) - serial animowany dla dzieci
08:20 Srebrny surfer (3) - serial animowany dla dzieci
08:45 Kapitan Planeta (22) - serial animowany dla dzieci
09:10 Polowanie na Wielką Stopę - film przygodowy USA 1995
10:50 Przedsionek piekła - western USA 1999
12:35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
13:05 We dwoje - prolog - teleturniej
13:35 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
14:05 Legendy kung-fu 4 (19) - serial sensacyjny USA 1996
15:05 Batman - film fantastyczny USA 1989
17:40 Kto was tak urządził!? - program rozrywkowy
18:10 Król przedmieścia (9) - serial kom. Polska 2002
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Ekstrawizjer - magazyn
20:00 Milionerzy - teleturniej
20:45 Tylko miłość - program rozrywkowy
22:05 Pod napięciem - talk show
22:35 Nie do wiary - magazyn
23:05 Noktowizjer - magazyn
23:40 Mściciel (14) - serial kryminalny USA 1998
00:40 The Ritz - komedia Wielka Brytania 1976
02:20 Nic straconego

TVP 3 Katowice
06:35 Kostek - serial dla młodzieży Australia 1995
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Dany. opowiedz mi - serial animowany Francja 1990
08:00 Aktualności. Prognoza pogody
08:15 Z życia Kościoła - magazyn
08:35 Koncert życzeń
08:55 Prognoza pogody dla działkowców
09:00 Teleplotki - magazyn
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 Vincent i ja - film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30 Kurier
11:35 Wojenne dni Warszawy - film dok.
12:30 Kurier
12:40 Prognoza pogody
12:45 Speed - magazyn motoryzacyjny
13:00 Sezon w Teatrze Zagłębia
13:25 Berlin - Stolica kulturalna - reportaż
14:00 Klub globtrotera
14:30 Kurier
14:35 Poznajmy je lepiej - serial dokumentalny
15:30 Kurier
15:35 Prognoza pogody
15:40 Magazyn historyczny
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30 Kurier
17:35 Teleplotki - magazyn
18:00 Aktualności, Prognoza pogody
18:15 Wiadomości sportowe
18:20 Muzyczny relaks
18:50 Operacja Himmler - film historyczny Polska 1979
20:30 Kurier
20:45 Prognoza pogody
20:55 Od niedzieli do niedzieli
21:15 Książka tygodnia - magazyn
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Aktualności, Prognoza pogody
22:00 Niedzielny magazyn sportowy
22:30 Kurier
22:45 Prognoza pogody
22:50 Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato - finał
23:05 Jazda na maxa - magazyn sportowy
23:35 Zakończenie programu

TV 4
06:10 Przygody Rin Tin Tina (4) - western przygodowy dla dzieci
06:40 Ania z Zielonego Wzgórza (36) - serial animowany dla dzieci
07:10 Dziewczęta w mundurkach - dramat obyczajowy
09:00 Ania z Zielonego Wzgórza (37) - serial animowany dla dzieci
09:30 Przygody Rin Tin Tina (5) - western przygodowy dla dzieci
10:00 Książę - komedia
11:30 Po słońcu... Deszcz - film dokumentalny
12:00 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12:30 Super VIP - wydarzenia i plotki
13:00 A ku ku - program rozrywkowy
13:30 Na topie. Wywiad z... - wywiad
14:00 Rodzina Leśniewskich - komedia obyczajowa
16:00 Rycerz nocy 2 (9) - serial sensacyjny
16:50 Akcja nad Berlinem (11) -  serial policyjny
17:45 Dziennik
17:58 Informacje sportowe
18:03 Prognoza pogody
18:05 Diabli nadali 2 (5) - serial komediowy
18:35 Gniew natury (3) - serial dokumentalny
19:30 Muupety i ich goście (8) -  serial dla dzieci
20:00 Być albo nie być - komedia
22:00 Drogówka - magazyn policyjny
22:25 Supergol -  magazyn piłkarski
22:55 To się w głowie nie meści - magazyn ciekawostek i sensacji
23:20 Na wirażu (9) - serial sensacyjny
00:20 Czarny kot - thriller
02:10 Super VIP -  magazyn ciekawostek
02:40 Strefa P - magazyn muzyczny
03:15 Zakończenie programu

TVN 7
7.00 Telesklep
8.00 Zorro - serial anim.
8.30 Grupa specjalna EKO - serial anim.
8.55 Yaiba - legendarny samuraj - serial anim.
9.20 Tajemnicza wyspa (9/44) - serial przygod. USA
9.45 Z życia gwiazd 2 (6/13) - serial kom. USA
10.10 Wojna chemiczna w przyrodzie - film dok.
11.10 Dr Stefan Frank (9/16) - (powt.)
12.00 Jesień w kolorze indygo - dramat obycz. kanad.
13.35 Rodziców nie ma w domu (1, 2/52) - serial kom. pol.
14.05 Raport TVN 24
14.35 Tenbit.pl - Klub przygód (7) - (powt.)
15.35 Komando Małolat (13/16) - serial sens. niem.
16.25 Słoneczny patrol - (powt.)
17.20 MacShayne - ostatnie zadanie - (powt.)
19.05 Zatoka szczęścia (11/17) - serial obycz. USA
20.00 Matczyna sprawiedliwość - dramat obycz. USA
21.55 Tenbit.pl - Klub przygód (8) - reality show
22.55 Lot zakładników - film sens. USA
0.45 W mgnieniu oka - film sens. USA
2.20 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Słowo na niedzielę
07:05 M jak miłość; odc. 52; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski
07:50 Świątynie drewniane; film dokumentalny Czesława Duraja
08:20 Biografie; Ziemia; film dokumentalny Hanny Etemadi
09:10 Niedzielne muzykowanie; Mischa Maisky gra Bacha; J.S. Bach - Suita Es-dur nr 4 BWV 1010; koncert (STEREO)
09:40 Złota maska; 1939  melodramat prod. polskiej (77', cz. - b.); reż: Jan Fethke; wyk: Lidia Wysocka, Władysław Walter, Mieczysława Ćwiklińska, Józef Orwid
11:00 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
11:25 Spółka rodzinna; odc. 19/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
12:00 Anioł Pański
12:15 Madonny polskie; Królowa Polskiego Morza; reportaż Jerzego Kołodziejczyka
12:40 Lato z klasyką; Mischa Maisky gra Bacha; J.S. Bach - Suita G-dur nr 1 BWV 1007; koncert (STEREO)
13:00 Transmisja Mszy Świętej Polowej; z poligonu w Świętoszowie
14:20 Stawka większa niż życie; odc. 5/18 - Ostatnia szansa; 1968  serial prod. polskiej; wyk: Stanisław Mikulski, Emil Karewicz
15:15 Graj z Kuroniem; odc. 8; program kulinarno-rozrywkowy (STEREO)
15:40 Święta wojna; odc. 17 - Śląski Szejk; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
16:05 Biografie; Ziemia; film dokumentalny Hanny Etemadi; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 M jak miłość; odc. 52; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
18:20 Nie tylko o...; rozmowa z Małgorzatą Zajączkowską; powt.
18:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej (STEREO)
19:15 Dobranocka; Przygody Bolka i Lolka; - Przyjaciele bobrów; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Duże zwierzę; 2000  film fab. prod. polskiej (72'); reż: Jerzy Stuhr; wyk: Anna Dymna, Jerzy Stuhr, Dominika Bednarczyk
21:15 Mój ślad w Telewizji; Janusz Rzeszewski
21:20 Szansa na sukces; Anita Lipnicka; (STEREO)
22:15 Relacja ze Święta Dziękczynienia za Plony - Dożynki 2002
22:30 Ekstradycja 2; odc. 4/9; 1996  serial prod. polskiej; reż: Wojciech Wójcik; wyk: Marek Kondrat, Małgorzata Pieczyńska, Maria Pakulnis, Witold Dębicki; powt.
23:30 Biesiada pod żaglami cz.1; program rozrywkowy (STEREO); wyk: Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Joanna Kurowska, Hanna Śleszyńska, Elżbieta Zającówna, Marta bizoń, Piotr Gąssowski, Robert Rozmus
00:30 M jak miłość; odc. 52; serial TVP (STEREO); wyk: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Cezary Morawski; powt.
01:15 Przygody Bolka i Lolka; - Przyjaciele bobrów; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Spółka rodzinna; odc. 18/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
02:25 Spółka rodzinna; odc. 19/19; 1994  serial komediowy prod. polskiej; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Wojciech Wysocki, Joanna Żółkowska, Andrzej Szczepkowski, Małgorzata Lorentowicz; powt.
03:00 Duże zwierzę; 2000  film fab. prod. polskiej (72'); reż: Jerzy Stuhr; wyk: Anna Dymna, Jerzy Stuhr, Dominika Bednarczyk; powt.
04:15 Mój ślad w Telewizji; Janusz Rzeszewski; powt.
04:20 Relacja ze Święta Dziękczynienia za Plony - Dożynki 2002; powt.
04:35 Stawka większa niż życie; odc. 5/18 - Ostatnia szansa; 1968  serial prod. polskiej; wyk: Stanisław Mikulski, Emil Karewicz; powt.
05:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.30 Archiwum XX wieku - mag. historyczny
8.00 Jedynie prawda jest ciekawa [3] - film dok.
9.00 Karolina i przyjaciele [6] - serial
9.30 Kacper i przyjaciele [21] - serial
10.00 Detektyw w sutannie [12] - serial
11.00 Dziwny, wspaniały świat [9] - serial dok.
11.30 Widzialne i niewidzialne - magazyn zjawisk niezwykłych
12.00 Anioł Pański
12.30 Arsene Lupin [1] - serial
13.30 Kuchnia polska - mag. kulinarny
14.00 Polak, katolik, obywatel - mag.
14.30 Zdarzyło się jutro [32] - serial
15.30 Dotyk anioła [91] - serial
16.30 Poznaj świat - mag. podróżniczy
17.00 Psia opowieść - film obycz., USA
19.00 Dotyk anioła [92] - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Detektyw w sutannie - serial
21:15 Piątka u Semki - prog. publicystyczny
21.50 Studio otwarte - Cybernetyki 7 -program publicystyczny
23.30 Polak, katolik, obywatel - mag.
0.00 Widzialne i niewidzialne - mag. zjawisk niezwykłych
0.30 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
9.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
9.10 Kalendarz liturgiczny: bł. Bronisław
9.15 Różaniec - część chwalebna
9.40 II wojna światowa [1]
10.00 Przygody Błękitnego Rycerzyka
10.30 Ojciec Święty na placu Zwycięstwa
11.15 Flamandzkie klejnoty
11.30 Archiwum XX wieku [2] - dok. historyczny
11.55 Sagrada Familia - felieton
12.00 Anioł Pański
12.20 Ruiny Pustelni św. Jana z Fistoli - felieton
12.30 Jakiegoś mnie Boże stworzył - film dok.
13.00 Wielki Tydzień [2]- film fab.
14.00 Podarunek od Boga- film dok.
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 In corpore Sano [10] - mag, medyczny
15.25 Fidżi i Tonga - film dok.
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: bł. Bronisław
16.10 Turcja chrześcijańska - film dok.
16.35 Sobór-wrota XXI wieku [9] - film dok.
17.25 Komputerowa Akademia Marka Peryta [2] - prog. edukacyjny
17.40 Dolny Śląsk - mag. turystyczny
18.00 Terapia przez sztukę [11]
18.20 II Wojna Światowa [2]
18.30 Ścieżki kultury: Chłop w sztuce - program o sztuce
19.00 Sam na sam z Bogiem
19.20 Przygody Błękitnego Rycerzyka [10,11,12]
19.50 Dzieciństwo - dok. historyczny
20.00 Święta Emilia de Vialar - film biog.
20.35 Różaniec - część chwalebna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: bł. Bronisław
21.15 Zachować w pamięci - film dok.
21.35 Widzialne i niewidzialne [1] - rep.
22.00 Odkrywamy planetę Ziemia: Góry Ziemi - Nepal - film dok.
22.45 Tajemnice skarbców kościelnych ­ relacja z wystawy

Canal +
7.00 Rozkodowany Bugs Bunny - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim. (o)
8.25 Marnie - thriller USA (1964)
10.35 Wspaniałość Ambersonów - dramat USA (2001)
12.40 Łapu-capu (o)
13.10 Anatomia sławy - komediodramat kanad.- franc. (2000)
14.55 Cedry pod śniegiem - film obycz. USA (1999)
17.00 Dobre rady - komedia USA (2000), wyk. Charlie Sheen, Denise Richards, Angie Harmon
18.30 Aktualności filmowe (o)
19.00 Aktualności mu- zyczne (o)
19.45 Wstęp do meczu (o)
20.00 Liga polska: Legia Warszawa - Wisła Kraków
22.05 Obserwator - thril- ler USA (2000), wyk. Keanu Reeves, James Spader, Marisa Tomei
23.40 Spacer w chmurach - melodramat USA (1995), wyk. Keanu Reeves, Aitana Sanchez- Gijón, Giancarlo Gianni- ni, Anthony Quinn
1.20 Komando - film akcji USA (1985), wyk. Arnold Schwarzenegger, Rea Dawn Chong
2.50 Biuro zabójców - ko- media sens. ang. (1969)
4.40 Superdeser
5.15 Aktualności filmowe
5.45 Aktualności muzyczne
6.15 Jordan w akcji - serial
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Cinema, cinema - magazyn 
7.00 Na falach - dramat 
8.30 Wiedźma w rodzinie - film famil. szwedz. 
9.55 10 największych szpiegów - film : dok. 
10.45 Ania i Wiktor - komedia duń. 
12.15 Gwiazdy Hollywood. Richard Gere - magazyn
12.45 Drużba mimo wszystko - komedia USA
14.10 Wspaniała historia krasnali ogrodowych - film dok. 
15.05 Wojna pani Caldicot - dramat ang. 
16.55 Na planie - magazyn 
17.30 Na falach - dramat 
19.00 Potężne kaczory - film famil. USA 
21.00 Czekolada - dramat ang. 
23.00 Aniołki Charliego - film akcji USA 
0.40 Damskie sprawy - film obycz. kanad. 
2.10 Managua-dra- mat USA 
4.00 Wampiry z Ameryki - film dok. 
4.50 Drużba mimo wszystko I - komedia USA

Eurosport
8:30    Mistrzostwa Świata w Sewilli (najważniejsze wydarzenia) Kajakarstwo
09:00    Mistrzostwa Świata w Sewilli Kajakarstwo finał 500 m
10:30    8 runda MŚ serii Sidecar Sport motocyklowy wyścig w Oschersleben
11:00    Motocrossowe Mistrzostwa Świata Sport motocyklowy wyścigi w Loket
12:00    11 runda MŚ serii Superbike Sport motocyklowy wyścigi w Oschersleben - 1 wyścig
13:00    11 runda MŚ serii Supersport Sport motocyklowy wyścig w Oschersleben
14:00    Mistrzostwa Świata w Sewilli Kajakarstwo finał 200 m
14:30    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
15:30    11 runda MŚ serii Superbike Sport motocyklowy wyścigi w Oschersleben - 2 wyścig
16:30    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 7 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 7 dzień Tenis ziemny
23:45    Wiadomości Eurosportu
00:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 7 dzień Tenis ziemny
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30 Zakończenie programu 

Discovery Channel
9.00 Rex Hunt -wydanie specjalne 
9.25 Discovery dla dzieci 
9.55 Discovery dla dzieci 
10.20 Podróże z gwiazdami
11.15 Wielcy Egipcjanie
12.10 Gigantyczne żurawie 
13.05 Wysypisko
14.00 Medycyna niekonwencjonalna 
14.30 Walka z nadwagą 
15.00 Ojcowie XXI wieku 
16.00 Nasi przodkowie 
17.00 Rozwój i upadek mafii
18.00 W ukryciu 
19.00 Łowca krokodyli 
20.00 Spotkanie w Johannesburgu 
21.00 Droga wojownika 
22.00 Wojownik kung-fu 
23.00 Współcześni gladiatorzy 
24.00 Wiek terroru 
1.00 Obieżyświat 
2.00 Maszyny, które wygrały wojnę 
3.00 Zakończenie

Ale kino!
8.00 Towarzysze broni - film woj. franc. 
9.55 Magia kina - film dok. 
10.25 150 na godzinę - komedia pol. 
11.55 Czterej H muszkieterowie. Zemsta milady - film przyg. hiszp.-ang. 
13.40 Ostatnie takie lato - komediodramat ang.-irland. 
15.20 Za drzwiami Actors Studio - film dok. 
16.15 Prawdziwa blondynka - komedia USA 
18.00 McCabe i pani Miller - western USA
20.00 Za drzwiami Actors Studio - film dok. 
21.00 Łowca jeleni - dramat USA 
24.00 Kalifornia - thriller USA 
1.55 Cześć, mamo! - komedia USA
3.25 Zakończenie programu


TVP3 Bydgoszcz
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Transmisja mszy świętej z kościoła p.w. Świętego Andrzeja Boboli w Bydgoszczy
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
13:00    Panorama wsi magazyn rolniczy
13:30    Spotkanie z parkami krajobrazowymi program krajoznawczy
14:00    Reportaż
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Pomyśl o sobie program medyczny
16:00    Muzyczny kram program muzyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:20    Poza miastem cykl reportaży
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:00    Magazyn sportowy
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Gdańsk
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Panorama - flesz, Prognoza pogody program informacyjny
08:10    Gość tygodnia wywiad
08:25    Gdański magazyn sportowy
08:40    Rodno zemia magazyn kaszubski
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Skępska Madonna
13:05    Gość Trójki wywiad
13:15    Uśmiechnij się! Z archiwum TVG
13:45    Co mnie gryzie? program społeczny
14:05    Panorama tygodnia
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Norwid - poeta czasu
16:10    Mumie To niemożliwe reportaż
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
18:10    Kronika kulturalna magazyn kulturalny
18:20    Uśmiechnij się! Z archiwum TVG
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
22:00    Wieczór ze sportem w TVG
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Kraków
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Kronika świętokrzyska program informacyjny
08:10    Bzik kontrolowany program dla dzieci i młodzieży
08:40    Kalejdoskop sportowy program sportowy
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Widziane z Franciszkańskiej program publicystyczny
13:00    Portrety program publicystyczny
13:25    Warto wiedzieć program informacyjny
13:30    Rola magazyn rolniczy
13:45    Wiara i życie magazyn redakcji programów religijnych
14:10    Warto wiedzieć program informacyjny
14:15    Telemedycyna program publicystyczny
14:25    Warto wiedzieć program informacyjny
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Skarby Małopolski program edukacyjny
15:55    Nowe miasto program publicystyczny
16:00    U siebie program mniejszości narodowych
16:25    Warto wiedzieć program informacyjny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Kronika program informacyjny
18:20    Tematy dnia program publicystyczny
18:30    Podpowiedzi w plenerze magazyn krajoznawczy
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Kronika program informacyjny
22:00    Sprawozdawczy magazyn sportowy
22:15    Widziane z Franciszkańskiej program publicystyczny
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Lublin
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Nowina
08:05    Matka Dobrej Rady Sanktuaria
08:20    Szydłowiec Warownie pogranicznych szlaków
08:30    Krzysztof Jahowicz Rozmowy o muzyce
08:50    Co czytać? - poleca Jacek Dąbała
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Koncert życzeń
13:30    Wątróbka Z gruszki i z pietruszki magazyn kulinarny
13:45    Dobrze być... projektantem szkła program dla młodzieży
14:05    Muzyczne prezenty magazyn muzyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Reporterzy TVL zapraszają
15:55    Mój świat cykl reportaży
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Panorama lubelska program informacyjny
18:20    Na fali program rozrywkowy
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama lubelska program informacyjny
22:00    Henryk Kluba Portrety reżyserów filmowych
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Widnokrąg program publicystyczny
08:20    Dzień dobry Wielkopolsko - Chodzież
08:35    Program rozrywkowy
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Warsztaty operowe
13:30    Dekret reportaż
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Teleskop - flesz program informacyjny
15:45    Program rozrywkowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Program publicystyczny
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:00    Sport weekend magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Wiadomości sportowe program informacyjny
00:55    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
08:05    Wierzę, wątpię, szukam magazyn redakcji programów religijnych
08:35    Są takie miejsca magazyn kulturalny
08:55    5 minut o...
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Mój pies i inne zwierzaki magazyn poradnikowy
13:00    Transmisja mszy świętej
14:00    Podróże z WOT magazyn turystyczny
14:15    Z archiwum Kuriera program dokumentalny
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Wiadomości Kuriera program informacyjny
15:45    Wroński Beat Muzyka na żywo program muzyczny
16:05    Dokument TVP3
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:10    Kościół i świat informator katolicki
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Naszym zdaniem
18:40    Architektura Warszawy i Mazowsza
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Wiadomości Kuriera  program informacyjny
21:50    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:00    Służewiec 2002
22:20    Kościół i świat informator katolicki
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
08:00    Fakty - flesz program informacyjny
08:05    Prognoza pogody
08:10    Kompas magazyn wojskowy
08:20    Trzymaj z Trójką
08:30    Teraz wieś magazyn dla rolników
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
12:45    Weekend, weekend magazyn
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Półżartem program rozrywkowy
16:05    Bywaj zdrów
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    Więcej kultury reportaż
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:00    Tele-sport magazyn
22:15    Sportowe wydarzenie tygodnia
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:40    Kinomaniak magazyn filmowy
06:05    Kalejdoskop
06:30    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
07:00    V-max magazyn motoryzacyjny
07:30    TV Market
07:45    Muzyka polska
08:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
09:15    Muzyka polska
10:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15    Kalejdoskop
12:35    Kalambury dla dzieci teleturniej
13:00    Aficionado program muzyczny
14:00    Magazyn katolicki
14:30    4x4 magazyn motoryzacyjny
15:00    TV Market
15:15    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:40    Supergol magazyn sportowy
16:10    Informacje
16:30    Kinomaniak magazyn filmowy
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Komicy występują w Polsacie
17:45    Dziennik
18:00    Na każdy temat talk show
19:00    TV Market
19:15    Informacje
19:30    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
20:00    Magazyn Teatru Otwartego
21:00    Komicy występują w Polsacie
21:15    Aficionado program muzyczny
21:45    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Strefa P program muzyczny
00:00    Przygody Leona H. program satyryczny
00:30    Fundacja Polsat
00:45    TV Market
01:00    Informacje
01:15    Na każdy temat talk show
02:15    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
02:45    Magazyn Teatru Otwartego
03:45    Aficionado program muzyczny
04:15    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:30    Ludzie sukcesu wywiad
09:30    V6 magazyn motoryzacyjny
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    Kochasz program muzyczny
13:00    "Opera pekińska" film dokumentalny Chiny
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku poradnik kulinarny
14:30    Magia Tarota magazyn
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
16:30    Telesprzedaż
17:00    TMT - Trucker Music Television magazyn
17:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
18:00    Wybory Miss WWW półfinały
18:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
19:30    Telesprzedaż
20:00    "Tama Trzech Przełomów" film dokumentalny Chiny
21:00    "Wyspiarze" film dokumentalny Wielka Brytania
21:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:00    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
22:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
23:00    Teraz Muzyczna Telewizja
23:30    Polskie filmy animowane dla dorosłych.
00:15    Magia Tarota magazyn
01:45    Zakończenie programu 

DSF
06:00    Magazyn reklamowy
06:30    Nie do powstrzymania magazyn piłkarski
06:50    Republika Południowej Afryki Przygody i podróże magazyn podróżniczy
07:30    Teleshoping
07:45    Magazyn reklamowy
08:45    Teleshoping
09:00    Mityng Golden League w Brukseli Lekkoatletyka
10:30    Fujuma! magazyn piłkarski
11:00    Wokół futbolu magazyn piłkarski
13:00    Fujuma! magazyn piłkarski
13:30    Mistrzostwa Świat w dziesięciu tańcach w Loule Taniec
14:45    Motobike magazyn sportów motocyklowych
15:30    Tuning Total Reportaż DSF
16:00    Wyścigi Top 10 na Lausitzringu Automobilizm
18:00    Fujuma! magazyn piłkarski
18:30    Turniej BMW International Open w Eichenried - 4 dzień Golf
19:30    Tajlandia Przygody i podróże magazyn podróżniczy
20:15    Wyścigi Formuły 1 - Grand Prix Belgii w Spa Automobilizm
21:15    Mit Ferrari Reportaż DSF
22:45    LaOla magazyn piłkarski
23:30    CastomBike - Daytona Custom Performance 2000
00:30    Sexy Sport Clips
01:15    Nightshow magazyn reklamowy
02:15    Sexy Sport Clips
03:00    Nightshow magazyn reklamowy
03:30    Sexy Sport Clips 

Polsat Sport
09:00    Trójmecz Wielka Brytania - USA - Rosja w Glasgow Lekkoatletyka
11:20    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Tajlandia
13:20    Losowanie grup Ligi Mistrzów sezonu 2002/2003 Piłka nożna
13:50    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
14:05    Turniej World Tour 2002 w Klagenfurcie Siatkówka plażowa
15:00    Budesliga magazyn piłkarski
15:45    Turnieje World Tour 2002 w Kadyksie i Osace Siatkówka plażowa
16:15    V - max magazyn motoryzacyjny
16:45    Zawody w Łebie Kitesurfing
16:55    Ekstraliga Żużel mecz Polonia Piła - Apator Toruń
18:45    Losowanie grup Ligi Mistrzów sezonu 2002/2003
19:15    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
19:45    Zawody w Łebie Kitesurfing
19:55    Mistrzostwa Świata kobiet w Niemczech Siatkówka mecz Polska - Grecja
22:00    Ekstraliga Żużel mecz Polonia Piła - Apator Toruń
23:45    MŚ 2002 Piłka nożna mecz o 3 miejsce Turcja - Korea Płd. 

Le Cinema
14:00    "Dopóki lud prosi" reż.Miklos Jancso, wyk.Jozsef Madaras, Tibor Orban, Tibor Molnar, Zsuzsa Ferdinandy dramat obyczajowy Węgry 1972
15:30    "Szary obywatel" reż.Hannes Holm/ Mans Herngren, wyk.Tomas von Brömssen, Ulla Skoog, Gösta Ekman, Tintin Anderzon komedia Szwecja 1995
17:00    "Biały Bim Czarne Ucho" reż.Stanisław Rostocki, wyk.Wiaczesław Tichonow, Walentina Władimirowa, Michaił Dadyko, Iwan Ryshow film obyczajowy ZSRR 1977
20:00    "Za kulisami: 'Hrabia Monte Christo'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Ostatni numer iluzjonisty" reż.Terry Winsor, wyk.Richard Harris, Tom Bell, Dorothy Tutin, Ian Carmichael dramat obyczajowy Wielka Brytania 1995
22:00    "Teresa Raquin" reż.Simon Langton, wyk.Kate Nelligan, Brian Cox, Mona Washbourne, Kenneth Cranham serial kostiumowy Wielka Brytania 1979
23:00    "Ojciec w podróży służbowej" reż.Emir Kusturica, wyk.Miki Monojlovic, Mirjana Karanovic, Mustafa Nadarevic, Mira Furlan dramat obyczajowy Jugosławia 1985
00:00    "Pułapka" reż.Vera Chytilova, wyk.Miroslav Donutil, Zuzana Stivinova, Tomas Hanak, Katerina Hajna dramat obyczajowy Czechy 1998
02:00    Zakończenie programu 

Romantica
06:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
07:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
10:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
11:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
15:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
18:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
19:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
23:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu 

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania
08:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Wielka Brytania dzisiaj" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
10:00    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
12:30    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
13:00    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny Wielka Brytania
13:50    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:35    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania 2002
15:45    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
16:15    "Londyński tydzień mody" film dokumentalny Wielka Brytania
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:40    "Sztuka projektowania" film dokumentalny Wielka Brytania
18:10    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:50    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny Wielka Brytania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    Wielka Brytania dzisiaj magazyn dokumentalny Wielka Brytania
22:40    "Elżbieta II i Brytyjska Wspólnota Narodów" film dokumentalny Wielka Brytania
23:10    "Sztuka projektowania" film dokumentalny
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Przygody Maksa i Molly" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Dzieci kukurydzy" Filmax reż.Fritz Kiersch, wyk.Peter Horton, Linda Hamilton, R. G. Armstrong, John Franklin horror USA 1984
22:45    "Szarada śmierci" reż.Stephen Eckelberry, wyk.Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder komedia sensacyjna USA 1998
00:30    "Podstępne prawo" reż.Joey Travolta, wyk.C. Thomas Howell, Amber Smith, Brian Austin Green, James Russo film sensacyjny USA 1997
02:00    Zakończenie programu 

Planete
06:40    "Szaman dwudziestego wieku" "Nowe podróże z Billem Kurtisem"
07:10    "Oceanografia: epoka pionierów" "Na dnie oceanów"
08:05    "Witamy w Ugandzie"
09:05    "Luksus" "Riwiera"
10:00    "Sztuka" "Riwiera"
10:55    "Z Hongkongu do Hanoi - powrót uchodźców"
11:50    "John Duffy - kolejowy zabójca" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
12:20    "Trupy w kufrze" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
12:50    "Graham Young - truciciel" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
13:20    "John Bodkins Adams i inni lekarze o złej sławie" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
13:45    "Donald Hume i sprawa Stanleya Setiego" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
14:15    "Buck Ruxton - zagadka poćwiartowanych zwłok" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
14:45    "John Christie z Rillington Place" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
15:15    "Zabójstwo przy drodze" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
15:45    "Leopold i Loeb - zabójstwo dla dreszczyku emocji" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
16:15    "Browne, Kennedy i inni zabójcy policjantów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
16:40    "Kozice z urwiska"
17:10    "Piękne dni dymówki"
17:40    "Lato jaszczurek"
18:05    "Pluszcz kordusek"
18:35    "Stworzenia nie z tej ziemi"
19:05    "Tajemnice lotu SR-111"
19:55    "Stardust - zaginiony samolot"
20:45    "Fałszerze bez granic" "Handel sztuką"
21:45    "Muzea pod gołym niebem" "Handel sztuką"
22:45    "Sprawy w toku" "Handel sztuką"
23:50    "Srebro Meksyku"
00:45    "Wizerunki Diany"
01:35    "Sąsiedzi Diany"
02:25    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Podróże Guliwera Wielkie powieści
09:55    Braterstwo CIA, tajemniczy wojownicy Ameryki
10:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
11:45    Skarb Kronana Poszukiwacze skarbów
12:15    Na szlakach Nowego Testamentu
13:10    Bursztynowy las Terra X
14:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
15:00    Podróże Guliwera Wielkie powieści
15:55    Braterstwo CIA, tajemniczy wojownicy Ameryki
16:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
17:45    Skarb Kronana Poszukiwacze skarbów
18:15    Na szlakach Nowego Testamentu
19:10    Bursztynowy las Terra X
20:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
21:00    Podróże Guliwera Wielkie powieści
21:55    Braterstwo CIA, tajemniczy wojownicy Ameryki
22:50    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
23:45    Skarb Kronana Poszukiwacze skarbów
00:15    Na szlakach Nowego Testamentu
01:10    Bursztynowy las Terra X
02:05    Bitwa pod Borodino Wielkie kampanie
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Gry umysłów Ultranauka
05:45    Samoloty Wszystko o...
06:40    Kosmiczna energia Tajemnice natury
07:35    Wulkan Planeta żywiołów
08:30    Starcie gigantów Jurassica
09:00    Zrozumieć kosmitów
09:55    Start
10:50    Tajemnice chmur Przełomowe odkrycia
11:15    Niemożliwe marzenia Ultranauka
11:45    Przygotowanie do startu Challenger
12:40    Zrozumieć kosmitów
13:35    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
14:30    Dzieci dinozaurów Jurassica
15:00    Zrozumieć kosmitów
15:55    Start
16:50    Tajemnice chmur Przełomowe odkrycia
17:15    Niemożliwe marzenia Ultranauka
17:45    Przygotowanie do startu Challenger
18:40    Zrozumieć kosmitów
19:35    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
20:30    Dzieci dinozaurów Jurassica
21:00    Zrozumieć kosmitów
21:55    Start
22:50    Tajemnice chmur Przełomowe odkrycia
23:15    Niemożliwe marzenia Ultranauka
23:45    Przygotowanie do startu Challenger
00:40    Zrozumieć kosmitów
01:35    Trzęsienie ziemi Planeta żywiołów
02:30    Dzieci dinozaurów Jurassica
03:00    Zrozumieć kosmitów
03:55    Start
04:50    Tajemnice chmur Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Argentyna - Godzina pierwsza Eco Challenge
09:55    Wildman Vademecum twardziela
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Kambodża Obieżyświat
11:45    Wildman Vademecum twardziela
12:15    Słoń bez ciosów Podróże Nicka
12:40    Oxford Street w Londynie Ulice świata
13:10    Baja Kalifornia Obieżyświat
14:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
15:00    Argentyna - Godzina pierwsza Eco Challenge
15:55    Wildman Vademecum twardziela
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Kambodża Obieżyświat
17:45    Wildman Vademecum twardziela
18:15    Słoń bez ciosów Podróże Nicka
18:40    Oxford Street w Londynie Ulice świata
19:10    Baja Kalifornia Obieżyświat
20:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
21:00    Argentyna - Godzina pierwsza Eco Challenge
21:55    Wildman Vademecum twardziela
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Kambodża Obieżyświat
23:45    Wildman Vademecum twardziela
00:15    Słoń bez ciosów Podróże Nicka
00:40    Oxford Street w Londynie Ulice świata
01:10    Baja Kalifornia Obieżyświat
02:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
03:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
05:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
06:00    Chorwacja Landscape
06:30    Meksyk Pejzaże
07:00    Kolumbia Spirit of
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Holandia Marcopolo Express
08:30    Indie - podróż wzdłuż Gangesu Trans Azja
09:00    Toskania Rzeki
09:30    Florencja Pocztówki z Włoch
10:00    Szlakiem od wybrzeża do wybrzeża Wielka Brytania z lotu ptaka
10:30    Pensylwania America New Discovery
11:00    Bermudy Ludzie i miejsca
11:30    Nepal Trans Azja
12:00    Holandia Marcopolo Express
12:30    Tasmania reportaż
13:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
13:30    Paryż Europolis
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Nepal - kotlina Katmandu Trans Azja
15:00    Grecja Wyspa skarbów
15:30    Kolumbia Spirit of
16:00    Szlak wybrzeża południowo - zachodniego Wielka Brytania
16:30    Perły architektury przestrzennej Angielskie ogrody
17:30    Sikkim - wśrod himalajskich szczytów Trans Azja
18:00    Chorwacja Landscape
18:30    Isola Bella Słynne rezydencje
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
20:00    Tasmania reportaż
20:30    Maha Kumbach Mela Trans Azja
21:00    Katalonia Atlas
21:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis
22:00    Explorer Etiopia - Dzień pierwszy
22:30    Warszawa, Częstochowa reportaż
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Sycylia - Palermo Na szlaku
00:00    Francja - Alzacja Rzeki
00:30    Florencja Pocztówki z Włoch
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
02:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
02:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
03:00    Chorwacja Landscape
03:30    Meksyk Pejzaże
04:00    Kolumbia Spirit of
04:30    Paryż i jego królowie, obywatele i cesarze Europolis

Seasons
14:20    Witajcie w Seasons
14:25    Moron Łowienie ryb w Europie
15:25    Kobieca pasja strzelectwo sportowe
16:15    Rezerwat Castelporzaino
17:10    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
17:25    Imitacja dorosłego chruścika Skuteczne przynęty
17:35    Kozice i koziorożce
18:25    Szkolenie psa poza sezonem myśliwskim Poradnik myśliwego
18:40    Hiszpania - Andaluzja Kulinarne podróże po Europie
19:05    Amator gołębi Kolekcjonerzy
19:35    Polowanie na zające w górnej Prowansji Sceny polowań w Alpach
20:05    XIX i XX wiek Myślistwo w sztuce
20:30    Tuńczyk z Adriatyku
21:20    Łowienie ryb w Malezji
22:15    Sekrety produkcji noży
23:10    Pustynne oczko Odkrywanie tajemnic przyrody
23:20    Ryba zerwana, ryba złowiona Na ryby
23:50    Albule - duchy oceanu cz. 2 Wędkarskie kroniki
00:15    Doskonalimy strzelanie z broni śrutowej Poradnik myśliwego
00:25    Kobieca pasja strzelectwo sportowe
01:20    U muflonów Spotkania tygodnia
01:25    Płótno i strzelba
01:55    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Maisie w Moskwie"/"Maisie w górach" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
06:20    "Imię dla córeczki" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
06:25    "Zielona hałda" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
06:35    "W krainie dinozaurów" film animowany Polska
06:45    "Podróż na niby" film animowany Polska 1968
07:00    "W poszukiwaniu cudów" reż.Kevin Sullivan, wyk.Greg Spottiswood, Zachary Bennett, Joe Flaherty, Patricia Gage film obyczajowy Kanada 1989
08:50    "Alejandro z Hiszpanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Wiosenne ferie"/"Maisie w Japonii" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
09:50    "Ulubiona książka" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
09:55    "Chciwy Ahmed" film animowany Polska
10:05    "Świat Artura" film animowany Polska
10:15    "Ratuj - Dziadziu!" film animowany Polska
10:25    "Ikingut" reż.Gisli Sner Erlingsson, wyk.Hans Tittus Nakinge, Hjalti Runar Jónsson film przygodowy Kanada 2000
11:55    "Spuścizna Immotepa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Jouldouz z Kazachstanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Maisie w Glasgow"/"Włamywacz" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
13:20    "Pora deszczowa" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
13:25    "Czarne złoto" "Bolek i Lolek wśród górników" serial animowany Polska
13:35    "Wspaniały marsz" film animowany Polska 1970
13:45    "Pchła Szachrajka" film animowany Polska 1967
14:00    "Mój diabełek" reż.Gopi Desai film dla dzieci Kanada/Indie 1999
15:25    "Nefret" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Julia z Meksyku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Wiosenne ferie"/"Maisie w Japonii" "Kocie przygody" serial animowany Wielka Brytania
16:50    "Ulubiona książka" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
17:00    Zabawy i przyjęcia Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
17:30    "Ikingut" reż.Gisli Sner Erlingsson, wyk.Hans Tittus Nakinge, Hjalti Runar Jónsson film przygodowy Kanada 2000
18:55    "Spuścizna Immotepa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Jouldouz z Kazachstanu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Fresh Air HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM magazyn
20:15    Klipy program muzyczny
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
21:30    Reportaż
22:00    "Gundam Wing" ANIME serial animowany
22:30    Fresh Air magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "K-Pax" Making of reportaż
23:45    Klipy program muzyczny
00:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Świat Bobbiego"
06:20    "Wunschpunsch"
06:45    "Przygody Kuby Guzika"
07:05    "Lochy i Smoki"
07:30    "Fantastyczna czwórka"
07:55    "Spiderman"
08:15    "Pokemon"
08:40    "Power Rangers"
09:00    "Odlotowe agentki"
09:20    "Kot Ik!"
09:45    "Walter Melon"
10:05    "Dzieciaki z klasy 402"
10:30    "Denis rozrabiaka"
10:50    "Świat według Ludwiczka"
11:40    "Digimon"
12:05    "Power Rangers"
12:30    "The Incredible Hulk"
12:55    "Masked Rider"
13:15    "Pokemon"
13:35    "Szalony Jack, pirat"
14:00    "Kleszcz"
14:20    "Inspektor Gadżet"
14:40    "Walter Melon"
15:00    "Świat według Ludwiczka"
15:40    "Denis rozrabiaka"
16:00    "Wunschpunsch"
16:20    "Kot Ik!"
16:45    "Gęsia skórka"
17:10    "Jerry i paczka"
17:30    "Odlotowe agentki"
17:55    "Szalony Jack, pirat"
18:15    "Dzieciaki z klasy 402"
18:40    "Łebski Harry"
19:00    "The Simpsons"
19:30    "The New Addams Family"
19:50    "Jerry i paczka"
20:10    "Inspektor Gadżet"
20:30    "Kleszcz"
20:50    "Masked Rider"
21:15    "The Incredible Hulk"
21:35    "Spiderman"
22:00    Zakończenie programu 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
14:00    Natalia Kukulska - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy Personality
15:00    Hop Bęc - cotygodniowa lista przebojów
17:00    Planet VIVA - najnowsze hity
18:00    Comet 2002 Gwiazdy na VIVIE
19:00    Planet VIVA - najnowsze hity
20:00    Overdrive koncerty ze scen całego świata
21:00    Planet VIVA - najnowsze hity
22:00    Hip Hop - Wujek Samo Zło przedstawia kulturę hip hopową
23:00    VIVA Rock - godzinne mocne uderzenie
00:00    Planet VIVA Rock magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

MTV Polska
05:00    Non Stop Hits przeboje non stop
07:00    Budzik MTV
10:00    MTV European Top 20 europejska lista przebojów
12:00    Weekend ze zwycięzcami MTV Video Music Awards 2002 Weekend specjalny
16:00    MTV Select
17:00    "Myslovitz" Loopa film dokumentalny
17:30    MTV za kulisami - Shakira "Underneath Your Clothes"
18:00    Total Request
19:00    Greatest Hits
20:00    Summer Version MTV Squad
21:00    "Rodzina Osbourne'ów" serial komediowy USA
22:00    Klubofaza
23:00    Garbage MTV Live
00:00    alt.mtv
02:00    Night Videos noc z teledyskami 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    MTV Video Music Awards Mainshow 2002
12:00    Hitlist Germany
14:00    neu brand
15:00    MTV's Greatest Hits
16:30    Shakira: Underneath Your Clothes Beoming
17:00    News Weekend Edition
17:30    The Osbournes reality show
18:00    Die SpektakulärstenClips 20 Years on MTV
19:00    MTV Video Music Awards Mainshow 2002
22:00    King of the Hill
22:30    "Daria" serial animowany
23:00    VH-1 Storytellers: A. Morissette Unplugged presents
00:00    Soul of MTV
01:00    Night Videos 

ONYX
06:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
07:00    No Mercy Power Hour program muzyczny
08:00    Morning Kiss - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Lorien Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    ONYX D.C. - muzyka taneczna
15:00    Club Inferno - hity muzyki klubowej
16:00    Right Said Fred Startalk  wywiady z gwiazdami
16:15    Kino Hits magazyn muzyczny
16:30    Push It - Nowości muzyczne magazyn
17:00    No Mercy Power Hour program muzyczny
18:00    Remember The Time - hity lat 90-siątych
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Lorien Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
21:00    No Mercy Power Hour program muzyczny
22:00    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long - muzyka nocą 

Reality TV
05:00    Niezwykłe filmy z wakacji
05:25    Zakończenie programu
06:00    Sprawa Curtisa
07:15    Amerykańscy stróże prawa
08:10    Pogotowie ratunkowe
08:35    Policja na świecie
09:25    Szkoła sławy
09:50    Na ratunek
10:40    Niecodzienne domy
11:30    Niezwykłe filmy z wakacji
12:20    Sprawa Curtisa
13:35    Amerykańscy stróże prawa
14:25    Zawodowcy
15:15    Planeta żywiołów
17:00    Pogotowie ratunkowe
17:30    Na ratunek
18:20    Policja na świecie
19:10    Szkoła sławy
19:35    Zespół urazowy
20:05    Niezwykłe filmy z wakacji
20:30    Katastrofy lotnicze
22:10    Ratownicy
23:05    Zdrada
23:30    Zawodowcy
00:20    Planeta żywiołów
02:00    Pogotowie ratunkowe
02:30    Policja na świecie
03:20    Na ratunek
04:10    Ratownicy 

Avante
05:00    Krytyczne sytuacje
05:30    Peking to Paris
06:00    Najemcy
06:30    Nowoczesna technika
07:00    W poszukiwaniu przygód
08:00    Tajemnice, magia i cuda
08:30    Pierwsze kroki na Księżycu Apollo 11
09:30    Lordowie mafii
10:30    Ratownicy
11:00    Krytyczne sytuacje
11:30    Peking to Paris
12:00    Najemcy
12:30    Nowoczesna technika
13:00    W poszukiwaniu przygód
14:00    Tajemnice, magia i cuda
14:30    Pierwsze kroki na Księżycu Apollo 11
15:30    Lordowie mafii
16:30    Ratownicy
17:00    Krytyczne sytuacje
17:30    Peking to Paris
18:00    Krytyczne sytuacje
18:30    Nowoczesna technika
19:00    Służba na wietrze
19:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
20:00    Bristol Słynne samochody
20:30    Hard Time 1
21:30    Ghost Squadron
22:00    Najbardziej bezwzględny szeryf Ameryki
23:00    Fire Rescue
00:00    Krytyczne sytuacje
00:30    Nowoczesna technika
01:00    Służba na wietrze
01:30    Nighthawk Stealth Fighter Słynne samoloty
02:00    Bristol Słynne samochody
02:30    Hard Time 1
03:30    Ghost Squadron
04:00    Najbardziej bezwzględny szeryf Ameryki 

TVN 24
06:00    Europejska corrida magazyn
06:30    Serwis sportowy
07:00    Studio 24 rozmowa
07:30    Zdrowie magazyn
08:00    Multikino magazyn filmowy
08:30    Styl magazyn mody
09:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:00    Serwis sportowy
10:30    Europejska corrida magazyn
11:00    Loża prasowa program publicystyczny
12:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
13:00    Studio 24 rozmowa
13:30    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
14:00    Serwis sportowy
14:30    Zdrowie magazyn
15:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
16:00    Serwis sportowy
16:30    Europejska corrida magazyn
17:00    Reportaż, Serwis sportowy
17:30    Studio 24 rozmowa
18:30    Styl magazyn mody
19:00    Fakty
19:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
20:00    Loża prasowa program publicystyczny
21:00    Magazyn sportowy
21:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
22:00    Studio 24 rozmowa
22:30    Styl magazyn mody
23:00    Bilans tygodnia magazyn ekonomiczny
23:30    Europejska corrida magazyn
00:00    Magazyn sportowy
00:30    Loża prasowa program publicystyczny
01:30    Fakty
02:00    Studio 24 rozmowa
02:30    Zdrowie magazyn
03:00    Magazyn sportowy
03:30    Raport TVN 24 magazyn reporterów
04:00    Studio 24 rozmowa
04:30    Styl magazyn mody 

TeDe
06:00    Auto zwiad telewizyjny informator motoryzacyjny
06:15    "Przygody Rin Tin Tina" reż.Earl Bellamy/ Charles S. Gould, wyk.Lee Aaker, Joe Sawyer, Rand Brooks serial przygodowy USA 1954-1959
06:40    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:10    "Dziewczęta w mundurkach" reż.Geza von Radvanyi, wyk.Romy Schneider, Lilli Palmer, Paulette Dubost, Blandine Ebinger dramat obyczajowy Niemcy/Francja 1958
09:00    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
09:30    "Przygody Rin Tin Tina" reż.Earl Bellamy/ Charles S. Gould, wyk.Lee Aaker, Joe Sawyer, Rand Brooks serial przygodowy USA 1954-1959
10:00    "Książę" reż.Philip Spink, wyk.John Neville, James Doohan, Courtnee Draper, Jeremy Maxwell komedia Kanada/Wielka Brytania 1999
11:30    "Po słońcu... deszcz" film dokumentalny
12:00    KINOmaniaK odjazdowy magazyn filmowy
12:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:00    A kuku program rozrywkowy
13:30    Na topie wywiad z...
14:00    "Rodzina Leśniewskich" reż.Janusz Łęski, wyk.Agata Młynarska, Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Wanda Majerówna komedia obyczajowa Polska 1980
16:00    "Rycerz nocy 2" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny USA/Kanada 1997
16:50    "Akcja nad Berlinem" reż.Christoph Schrewe, wyk.Edda Leesch, Werner Karle, Rolf Kanies serial sensacyjny Niemcy 1998
17:45    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
17:55    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Diabli nadali" reż.Robert Berlinger/Mark Cendrowski, wyk.Kevin James, Leah Remini, Jerry Stiller, Victor Williams serial komediowy USA 1998
18:35    "Gniew natury" serial dokumentalny USA 1997
19:30    "Mapety i ich goście" reż.Greg V. Fera/Gary Halvorson serial dla dzieci USA 1996
20:00    "Być albo nie być" reż.Alan Johnson, wyk.Mel Brooks, Anne Bancroft, Tim Matheson, Charles Durning komedia USA 1983
22:00    Drogówka magazyn policyjny
22:25    Supergol magazyn piłkarski
22:55    To się w głowie nie mieści magazyn
23:20    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
00:20    "Czarny kot" reż.Stephen Shin, wyk.Jade Leung, Smon Yam, Thomas Lam, Jordy Shane thriller Hongkong 1991
02:10    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
02:40    Strefa P magazyn muzyczny
03:15    Auto zwiad telewizyjny informator motoryzacyjny
03:35    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
03:50    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
16:55    Powitanie
17:00    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
18:00    Starachowicki Serwis Informacyjny
18:15    I co dalej? - Jeremiasz Stefanik dyrektor MOPS
18:50    Witaj szkoło - sonda uliczna
19:00    Starachowicki Serwis Informacyjny
19:15    I co dalej? - Jeremiasz Stefanik dyrektor MOPS
19:50    Witaj szkoło - sonda uliczna
20:00    Starachowicki Serwis Informacyjny
20:15    I co dalej? - Jeremiasz Stefanik dyrektor MOPS
20:50    Witaj szkoło - sonda uliczna
21:00    Starachowicki Serwis Informacyjny
21:15    I co dalej? - Jeremiasz Stefanik dyrektor MOPS
21:50    Witaj szkoło - sonda uliczna
22:00    Starachowicki Serwis Informacyjny
22:30    "Antonella" reż.Ruben Gerbasi, wyk.Andrea Del Boca, Gustawo Bermudes, Luis Luque, Hilda Bernard telenowela Argentyna
23:30    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany Francja 1990
09:00    Teleplotki magazyn
09:30    Kurier program informacyjny
09:40    Prognoza pogody
09:45    "Vincent i ja" reż.Michael Rubbo, wyk.Nina Petronzio, Christopher Forrest, Paul Klerk, Vernon Dobtcheff film obyczajowy Francja/Kanada 1991
11:30    Kurier program informacyjny
11:35    "Wojenne dni Warszawy" film dokumentalny Zbigniewa Wawra
12:30    Kurier program informacyjny
12:40    Prognoza pogody
14:30    Kurier program informacyjny
14:35    "Poznajmy je lepiej" serial dokumentalny
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Muzyczne chwile królewskiej przyjemności
17:30    Kurier program informacyjny
17:35    Teleplotki magazyn
18:50    "Operacja Himmler" reż.Zbigniew Chmielewski, wyk.Stanisław Frąckowiak, Ryszard Pietruski, Eugeniusz Kujawski, Wirgiliusz Gryń film historyczny Polska 1979
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody 
20:55    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
21:15    Książka tygodnia magazyn
21:30    Kurier program informacyjny
21:40    Prognoza pogody
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    Mistrzostwa Polski ratowników WOPR Bezpieczne lato finał
23:05    Mityng Gwiazd Poznań 2002
23:30    Puchar Polski Siatkówka plażowa
00:10    Ekstraliga żużlowa mecz Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz
00:50    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Manchester Utd & The Counterfeit Game reportaż
06:00    Początek sztuki Patrz program edukacyjny
06:20    Pocztówki Pejzaże program edukacyjny
06:40    Rozwiązując problem Megamatematyka program edukacyjny
07:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:05    Toucan Tecs program dla dzieci
07:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:35    Superted program dla dzieci
07:55    Błyszczące iskry program dla dzieci
08:20    Yoho Ahoy program dla dzieci
08:25    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:45    Superted program dla dzieci
09:05    Niebieski Piotruś program dla dzieci
09:45    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
10:15    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
10:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
11:15    "Opiekunowie" serial dokumentalny
11:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
12:00    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
12:30    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
13:00    Domowi najeźdźcy magazyn
13:30    "To The Manor Born" serial obyczajowy
14:10    "Eastenders Omnibus" serial obyczajowy
16:00    "S Club 7 In Miami" serial
17:00    Hity muzyki pop 2 program muzyczny
17:45    The Weakest Link quiz
18:30    Gardeners' World
19:00    "Suknie Diany" film dokumentalny
19:50    "Sztuka Diany" film dokumentalny
20:40    "Ostatnie z letnich win" serial komediowy
21:10    Bardzo ważny Dennis Pennis wywiady
21:35    Christmas Special French And Saunders program rozrywkowy
22:25    French And Saunders Spring Special program rozrywkowy
23:05    Christmas Special French And Saunders program rozrywkowy
00:00    "Najlepsi Brytyjczycy: Lenny Henry" serial dokumentalny
00:35    Pięciu lekarzy Doktor Who
01:00    "Nomadowie wiatru: Przeszywając niebo" serial dokumentalny
02:00    "Konspiracje: Panika" serial dokumentalny
02:30    Stalowy pierścień Zamek horroru program edukacyjny
03:00    "Sekrety II Wojny Światowej" serial dokumentalny
04:00    "Droga do bogactwa" serial dokumentalny 

Channel 5
05:10    Sons and Daughters
05:35    Sons and Daughters
06:00    Russell Grant's Postcards Victor Hugo's House, Guernsey
06:05    WideWorld Science Rules OK
06:30    It's Your Funeral Lesley Joseph
07:00    Beachcomber Bay Bouquets All Round
07:30    Barney It's Home to Me
08:05    Mirthworms on Stage
08:35    Babar Land of Toys
09:00    Wishbone The Count's Account
09:35    Redwall The Abyss
10:00    Tiger, Tiger
10:30    The Life and Times of Grizzly Adams Beaver Dam
11:30    School
12:30    5 News Update
12:40    Daria The Story of D
13:10    Agrippine Fame Fatale
13:35    Charmed The Fourth Sister
14:30    Challenger Film
17:05    5 News and Sport
17:25    The Computer Wore Tennis Shoes Film
19:05    TBA
20:00    A Tale of Two Towers 9/11
22:00    The Stray Film
23:50    Arrest and Trial Baby Snatcher
00:20    This Week in Baseball
00:45    Major League Baseball Live
04:00    Major League Baseball Replay 

ST 1
07:05    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:30    Tydzień z kulturą magazyn
07:40    Żywa panorama
08:00    Sladkowe abecadło program dla dzieci
08:10    "Przygody Sama" serial dla dzieci Australia 1997
08:35    Babeczka program dla dzieci
09:15    Hej hop! program dla dzieci
09:55    "Čaro múdrosti a lásky" reż.M. Volný, wyk.L. Lapišáková, R. Štúr, A. Žitná, T. Pauhofová, M. Slovák, Ľ. Očková, J. Kolesárová, I. Kožková baśń filmowa Słowacja 1997
10:55    "Przewodnik podróżnika: Turcja" serial podróżniczy Francja 1999
11:55    Wybory 2002 Okrągły stół magazyn
13:40    Kalendarz historyczny magazyn historyczny
13:55    Niech żyją! magazyn
14:25    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
14:55    Świadectwo o fascynacji muzyką program dokumentalny
15:20    Pogadanki program rozrywkowy
15:35    "Djene - Mali" "Skarby świata" serial dokumentalny
15:50    "Hájnikova žena" reż.Jozef Pálka, wyk.Jozef Adamovič, Božidara Turzonovová, Viliam Záborský, Michal Dočolomanský, Jozef Čierny, Ivan Rajniak baśń filmowa Słowacja 1971
17:15    Gotuję, gotujesz, gotujemy i pieczemy magazyn kulinarny
17:30    Podróżuj z nami magazyn podróżniczy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:10    Piosenki z gwiazdeczki program dla dzieci
18:15    "Leśni przyjaciele" serial animowany
18:45    "Przygody Sherley Holmes" serial przygodowy dla dzieci Wielka Brytania 1998
19:10    Losowanie na loterii magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    "Podróż do Europy" film dokumentalny Słowacja
20:30    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
21:20    "Z labiryntu świata do raju serca" film dokumentalny Słowacja 2002
22:20    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
22:35    Wzdłuż i wszerz magazyn
22:50    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1998
23:35    Dobrofest i jego goście fragmenty międzynarodowego festiwalu muzycznego
00:00    Wiadomości
00:15    Telezakupy magazyn
00:30    Zakończenie programu 

France 2
05:05    Journal de la nuit wiadomości
06:15    Chut! Deconseille aux adultes - CD2A program dla dzieci i młodzieży
07:00    The ou cafe magazyn poranny
08:00    Chut! Deconseille aux adultes - CD2A program dla dzieci i młodzieży
08:20    Expression directe
08:30    Voix bouddhistes program religijny
08:45    Islam program religijny
09:15    Judaica program religijny
10:00    Presence protestante program religijny
11:00    Transmisja mszy świętej
11:50    Midi moins sept magazyn
12:05    Chanter la vie program muzyczny
12:55    Rapport du Loto
13:00    Journal wiadomości
13:25    "Le grand Batre" serial obyczajowy Francja 
16:45    "L'enfant de la honte" serial obyczajowy
18:10    "Thieves" serial obyczajowy USA 2001
18:55    Stade 2 program sportowy
20:00    Journal wiadomości
20:40    Meteo prognoza pogody
20:55    "La vie est un long fleuve tranquille" reż.Etienne Chantilliez, wyk.Benoit Magimel, Helene Vincent, Andre Wilms, Christine Pignet film fabularny Francja 1987
22:30    Contre - courant magazyn
23:50    Journal de la nuit wiadomości
00:15    Contre - courant magazyn
01:15    Cool Crooners au Bataclan koncert
02:45    Les documents sante program medyczny
03:35    "Les gens du pays d'en haut" film dokumentalny
04:20    24 heures d'info wiadomości
04:40    Stade 2 magazyn sportowy 

France 5
05:40    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:30    Italien Victor kurs języka włoskiego
06:50    "Fenetres sur" serial dokumentalny
07:20    "Celebrations" serial dokumentalny
08:10    "Classiques archives" serial dokumentalny
09:05    "Les lumieres du Music Hall" serial dokumentalny
10:30    "Architectures de l'habitat" serial dokumentalny
11:05    "Le reve perdu de Bonaparte" serial dokumentalny
12:00    Carte postale gourmande magazyn kulinarny
12:30    Arret sur images magazyn
13:20    "Marlon Brando" film dokumentalny
14:15    "Mediterranee" serial dokumentalny
15:05    "L'aventure spatiale" serial dokumentalny
16:00    "Ronald Regan" film dokumentalny
17:35    "La conquete des Poles" film dokumentalny
03:00    UBIK magazyn 

M6
08:10    "L'etalon noir" serial obyczajowy USA
08:45    "Indaba" serial dla dzieci
09:00    "Studio Sud" serial obyczajowy USA 
09:30    M6 Kid filmy animowane
11:10    Teva Deco magazyn
11:40    Turbo magazyn
12:20    "Zdarzyło się jutro" reż.Jace Alexander/Daniel Attias, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Ron Dean serial sensacyjany USA 1996-2000
13:15    "Sins" reż.Douglas Hickox, wyk.Joan Collins, Féodor Atkine, Jean-Pierre Aumont, Marisa Berenson film obyczajowy USA 1986
15:35    Operation seduction aux Caraibes program rozrywkowy
16:20    Operation seduction aux Caraibes program rozrywkowy
18:00    "Queen of Swords" serial sensacyjny Francja/Hiszpania/Kanada 2000
19:50    Belle et Zen magazyn
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    E=M6 magazyn popularnonaukowy
20:40    Sport 6 magazyn sportowy
20:50    Capital magazyn
23:00    Secrets d'actualite magazyn
23:50    "Mission de charme" film erotyczny Francja
01:10    Sport 6 magazyn sportowy
01:50    M6 music teledyski 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Wiadomości
06:15    Ici bla-bla program dla młodzieży
06:30    Les Zaps program dla młodzieży
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Faut que ca saute program dla młodzieży
09:30    Re-7 magazyn
10:00    Dziennik
10:15    Un clic pour un clip program muzyczny
10:30    La semaine verte
11:00    Les carnets du bourlingeurs magazyn
11:30    Pocztówka łakomczucha program kulinarny
12:00    Wiadomości
12:05    "D" magazyn mody
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    France foot
14:00    Dziennik
14:15    Thalassa magazyn morski
15:45    "Histoires d'Iles" film dokumentalny
16:00    Dziennik
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Gros plan magazyn
17:00    Wiadomości
17:05    Kiosque magazyn
18:00    Dziennik
18:15    Fallait y penser
20:00    Wiadomości tv belgijskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    France foot
22:00    Dziennik
22:15    "Des mots qui déchirent" reż.Marco Pauly, wyk.Pascal Greggory, Patrick Bouchitey, Sabine Haudepin, Rodolphe Pauly film sf Francja 1994
00:00    Wiadomości
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Le Journal RDI
01:00    Wiadomości
01:05    "Des mots qui déchirent" reż.Marco Pauly, wyk.Pascal Greggory, Patrick Bouchitey, Sabine Haudepin, Rodolphe Pauly film sf Francja 1994
02:40    Gros plan magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Kroniki z wysoka magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

Rai 1
05:10    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:45    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    "Unser Charly" serial obyczajowy Niemcy 1995
07:30    "Rusz głową" Błękitne drzewo program dla dzieci
08:00    Co za niedziela ! Edycja 2002 programu "Nasza banda" program dla dzieci
09:25    automobilizm. Wyścigi formuły 1 o Grand Prix Belgii na torze Spa Francorchamps. Rozgrzewka Studio sport
10:05    Horyzonty Zielona linia
10:30    Na jego podobieństwo magazyn religijny
10:55    Transmisja mszy św. z Bazyliki Św. Marka w Wenecji
12:00    Modlitwa na Anioł Pański transmisja z Castel Gandolfo
12:30    Zielona linia wprost z natury magazyn krajoznawczy
13:10    Pole Position
13:30    Wiadomości
13:40    automobilizm. Wyścigi formuły 1 o Grand Prix Belgii na torze Spa Francorchamps Studio sport
16:15    Quark Atlas. Obrazy z planety
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    Wspomnienie o Vittorio Gassmanie Varieta'. Wydanie specjalne
17:55    Regaty Historyczne w Wenecji relacja
20:00    Wiadomości
20:35    Wiadomości sportowe
20:45    "Un medico in famiglia 2" serial komediowy Włochy 1998
22:40    Wiadomości
22:45    Granice magazyn reporterów
23:35    Festiwal Filmowy Wenecja 2002
00:05    Wiadomości
00:15    Przegląd prasy magazyn aktualności
00:20    Prognoza pogody
00:25    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo. Wydanie specjalne: Takie jest życie
01:10    "Krwawy teatr" reż.Douglas Hickox, wyk.Vincent Price, Diana Rigg, Ian Hendry, Harry Andrews horror USA 1973
02:50    "Dead Man's Gun" serial przygodowy Kanada 1997
04:15    "Don Fumino" serial Włochy
04:45    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy 

TV 4 (szwed.)
09:00    "Robot Wars" serial Szwecja 2002
09:55    "Honey, I Shrunk the Kids I" serial komediowy USA 1997
10:45    Przerwa
13:30    Studio Formel-1 magazyn sportowy
13:55    Formel 1 - VM 2002 magazyn sportowy
16:00    "Veterinärerna" serial dokumentalny Szwecja 2001
16:30    Söndagsbingo
16:55    Keno
17:00    V75 Vinnare
17:30    "Veterinärerna" serial dokumentalny Szwecja 2001
18:00    Lokalvalet
18:30    Wiadomości
18:55    Prognoza pogody
19:00    "Malou möter" serial Szwecja 2001
19:30    "Ladies Man II" serial komediowy USA 2000
20:00    Sporten magazyn sportowy
20:30    "Police camera action" serial dokumentalny Wielka Brytania
21:00    "Biały labirynt" reż.Bille August, wyk.Julia Ormond, Gabriel Byrne, Richard Harris, Vanessa Redgrave thriller Niemcy/Szwecja/Dania 1997
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    "Biały labirynt" reż.Bille August, wyk.Julia Ormond, Gabriel Byrne, Richard Harris, Vanessa Redgrave thriller Niemcy/Szwecja/Dania 1997
23:25    Tjejmilen magazyn sportowy
23:55    "Uncovereds" serial dokumentalny Wielka Brytania 1999
00:45    "Dangerous Curves" serial sensacyjny USA 1992
01:35    CBS 60 Minutes magazyn
02:25    Program na dobranoc
02:30    Zakończenie programu 

Kanal 5
05:05    Zakończenie programu
08:00    Tiny Toon program dla dzieci
08:25    "Oggy & The Cockroaches" serial USA
08:50    "Batman Animated" serial animowany
09:15    "Superman" serial animowany
09:40    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
10:40    "Cheers" serial komediowy USA
11:10    TV Butiken
13:05    "A Century of Living" film dokumentalny USA 1999
14:20    "Diagnosis Murder" serial przygodowy USA
15:15    "Relic Hunter" serial przygodowy Francja/Kanada 2000-01
16:15    69 Grader Nord I
17:45    "Powódź" reż.Chris Thomson, wyk.Joe Spano, Scott Campbell, Lisa Rieffel, Bayne Weaver film sensacyjny USA 1993
19:30    "Nikki" serial komediowy USA 2000-01
21:00    "The Innocent" reż.Mimi Leder, wyk.Kelsey Grammer, Polly Draper, Carlos Gomez, Keegan Macintosh film kryminalny USA 1984
22:45    "Absolutely Fabulous" serial komediowy Wielka Brytania
23:20    "Właściwy zespół" reż.Philip Kaufman, wyk.Sam Shepard, Scott Glenn, Ed Harris, Dennis Quaid film obyczajowy USA 1983
02:35    "Naked In Westminster" serial dokumentalny Wielka Brytania
03:25    "The War at Home" reż.Emilio Estevez, wyk.Emilio Estevez, Kathy Bates, Martin Sheen, Kimberly Williams film obyczajowy USA 1996

ARD
05:15    Wiadomości
05:20    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
05:30    "Flitz" serial animowany Niemcy 1998
06:00    "Zwariowana czarownica" serial animowany Hiszpania 1999
06:05    "Fix & Foxi" serial animowany Australia 2001
06:30    "Pinokio" serial animowany Japonia 1990
07:00    Ulica Sezamkowa program dla dzieci
07:30    Pumuckl TV magazyn dla dzieci
08:30    Tigerenten Club magazyn dla dzieci
09:55    Wiadomości
10:00    Zawsze w niedzielę - najciekawsze fragmenty program rozrywkowy
11:30    Program z myszką program dla dzieci
12:00    Przegląd prasy magazyn informacyjny
12:45    Wiadomości
13:15    "Podróże po świecie" serial dokumentalny
13:45    "Niemcy - fotoalbum" serial dokumentalny
14:30    "Rosyjska pięść" film dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:05    "Masz wiadomość" reż.Nora Ephron, wyk.Tom Hanks, Meg Ryan, Greg Kinnear, Parker Posey komedia USA 1998
17:00    Wiadomości
17:05    Poradnik ARD magazyn poradnikowy
17:30    "Życie w ukryciu" film dokumentalny
18:00    Wiadomości
18:05    Siódmy zmysł magazyn poradnikowy
18:08    Przegląd sportowy magazyn
18:39    Losowanie loterii liczbowej
18:40    "Lindenstraße" telenowela Niemcy 2000
19:10    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów
19:50    Sport-Telegram magazyn
20:00    Wiadomości
20:15    "Miejsce zbrodni" serial kryminalny Niemcy 2002
21:45    Sabine Christiansen talk show
22:45    Wydarzenia kulturalne na świecie magazyn
23:15    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:35    "Droga do Białego Domu" reż.George Hickenlooper, wyk.William Hurt, Nigel Hawthorne, Miranda Richardson, Irene Jacob film obyczajowy USA 1999
01:15    Wiadomości
01:25    "Thomas Edison" reż.Clarence Brown, wyk.Spencer Tracy, Rita Johnson, Lynne Overman, Charles Coburn film biograficzny USA 1940
03:10    Wiadomości
03:15    Przegląd prasy magazyn informacyjny
04:00    Najpiękniejsze trasy kolejowe świata
04:45    Wiadomości
04:50    Świat w zwierciadle magazyn korespondentów 

RTL
05:10    "Power Rangers" serial animowany USA 2000
05:30    "CatDog" serial animowany
06:00    "The Angry Beavers" serial animowany
06:25    "Hulk" serial animowany
06:50    Top of the Pops magazyn muzyczny
07:45    7 dni - 7 głów magazyn rozrywkowy
08:40    Boxenshop magazyn reklamowy
09:15    Grand Prix Belgii (rozgrzewka) Formuła 1 relacja
10:15    9 eliminacja MŚ ADAC Rallye Deutschland Rajdy samochodowe reportaż
11:15    "Drużyna A" serial sensacyjny USA 1983/87
13:00    Grand Prix Belgii (wyścig) Formuła 1 relacja
15:45    Grand Prix Belgii (najciekawsze fragmenty) Formuła 1 program sportowy
16:45    Milan Formuła Exclusiv program sportowy
17:45    EXCLUSIV - Weekend magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Wołanie o pomoc dramatyczne akcje ratunkowe - magazyn
20:15    "Jack i czarodziejska fasola" reż.Brian Henson, wyk.Matthew Modine, Vanessa Redgrave, Mia Sara, Daryl Hannah film przygodowy USA 2001
22:10    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny
22:55    W krzyżowym ogniu pytań - magayn
23:35    Świeży trop Wielki reportaż RTL reportaż
00:15    "South Park" serial animowany USA 1999
00:45    Prime Time - Spätausgabe magazyn dokumentalny
01:00    "Ratownicy" reż.Martin Walz, wyk.Michael Herbig, Hilmi Sözer, Dorkas Kiefer, Patricia Thielemann, Franz Tscherne komedia Niemcy 1999
02:40    Oliver Geissen Show
03:30    Bärbel Schäfer talk show
04:20    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001

RTL 2
05:45    Robot Wars program rozrywkowy
06:30    "Nieustraszony" serial sensacyjny USA 1997/98
07:15    "Andre" reż.George Miller, wyk.Keith Carradine, Tina Majorino film przygodowy USA 1994
08:50    "Czarny koń" reż.David Hemmings, wyk.Ed Begley, Mimi Rogers, Ari Meyers, Donovan Leitch dramat obyczajowy USA 1991
10:35    "Skarb kapitana Kidda" reż.Doug Lively, wyk.Chris Kauffman, Mark Samburg, Jim Chiros, Guil Fisher film przygodowy USA 1999
12:35    "Łowca krokodyli" serial dokumentalny
13:35    "Wild Things" serial dokumentalny
14:30    BRAVO TV magazyn muzyczny
15:50    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy
16:20    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
17:15    "Kameleon" serial fantastyczny USA 1996-2000
18:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
20:00    Wiadomości
20:15    "Niewyjaśnione morderstwa - śladem przestępcy" serial dokumentalny
21:15    "Archiwum zbrodni" serial dokumentalny
22:15    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
23:15    Redakcja wydanie specjalne magazyn reporterów
00:20    Wiadomości
01:10    "Diamond Run" reż.David Giancola, wyk.Richard Lynch, Linda Ljoca, Michael J. Valentine, Fred Gleek film sensacyjny USA 1996
02:50    "Bruce Fingers" reż.Joseph Kong, wyk.Bruce Lee, Chan Wai Man, Lo Lien, Nora Miao eastern Hongkong 1975
04:35    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1996/98

PRO 7
05:50    "Jesse" serial komediowy USA 1998
06:10    "Clueless" serial komediowy USA 1996
06:30    "Dharma i Greg" serial komediowy USA 1997
06:50    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
07:40    "Loggerheads" serial animowany
08:10    "Animaniacy" serial animowany
08:35    "Inspektor Gadget" serial animowany
09:00    "Przygody Sindbada żeglarza" serial animowany
09:30    "Pinki i Mózg" serial animowany
09:55    "Sylvester & Tweety" serial animowany
10:20    "Totally Spies" serial animowany
10:45    Bullyparade magazyn rozrywkowy
11:20    Quatsch Comedy Club magazyn rozrywkowy
11:55    CinemaxX TV magazyn filmowy
12:45    "Stuart Little 2" CineTipp magazyn filmowy
12:55    "20.000 mil podmorskiej żeglugi" reż.Michael Anderson, wyk.Richard Crenna, Ben Cross, Julie Cox, Michael Jayston film przygodowy USA 1996
14:40    "Roswell" serial fantastyczny USA 1999/2000
16:20    "Zgrywus" reż.Steve Miner, wyk.Rick Moranis, Tom Arnold, Julianne Philips, Carol Kane komedia USA 1996
18:00    "Katapulta - ostatni ratunek" film dokumentalny Wielka Brytania 2000
19:00    Świat cudów magazyn dokumentalny
19:55    Wiadomości
20:15    "Podróż przedślubna" reż.Bronwen Hughes, wyk.Sandra Bullock, Ben Affleck, Maura Tierney, Steve Zahn komedia romantyczna USA 1999
22:30    Focus TV magazyn informacyjny
23:30    "Belfer 2" reż.Steven Pearl, wyk.Treat Williams, D.B. Wong, Angel David, Michael Michele dramat sensacyjny USA 1997
01:15    "Pod napięciem" reż.Isaac Florentine, wyk.Antonio Sabato, Shannon Lee, James Lew, Veralyn Venezio film sensacyjny USA 1997
02:50    "Robin Cook's Lethal Mission" reż.Armand Mastroianni, wyk.Rebecca Gayheart, Luke Perry, Kim Cattrall, Christopher Orr film SF USA 1997
04:20    Świat cudów magazyn dokumentalny 

SuperRTL
06:00    Infomercial magazyn reklamowy
07:15    "Bumpety Boo" serial animowany
07:25    "Trzy małe duszki" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Bob budowniczy" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "George Shrinks" serial animowany
09:30    "Kłopoty z Ralfem" serial animowany
10:00    "Marvin, stepujący koń" serial animowany
10:30    "SOS Team International" serial animowany
10:55    "Jim Hensons Animal Show" serial komediowy USA 1995
11:25    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
11:30    "Szalony pirat Jack" serial animowany
11:50    Paddy On Tour Spezial magazyn dla dzieci
12:20    "Telewizyjna encyklopedia" serial dokumentalny Niemcy 2001
12:50    "Darkwing Duck" serial animowany
13:15    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
13:40    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:05    "Fox Busters" serial animowany
14:20    "Przygody Papirusa - Zemsta Setha" film animowany Francja/Kanada 1998
15:40    "Watership Down" serial animowany
16:10    "Marsupilami" serial animowany
16:40    "Wielki wyścig" serial animowany
17:05    "Nascar Racers" serial animowany
17:30    "New Action Man" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:15    "Jaś Fasola" serial animowany
19:45    Q-Boot - Das Quiz teleturniej dla dzieci
20:15    Wymarzone wesele program rozrywkowy
22:00    "Captive Heart: The James Mink Story" reż.Bruce Pittman, wyk.Rachel Crawford, Louis Gossett jr., Kate Nelligan, Peter Outerbridge dramat obyczajowy USA 1994
23:45    Klub przebojów Franka Papke program rozrywkowy
00:35    Infomercial magazyn reklamowy
02:20    Program nocny 

Arte
14:00    Kreatywni - artyści z bliska magazyn kulturalny
14:30    Emilia Romagna Voyages, Voyages magazyn turystyczny
15:15    "Paris - Deauville" reż.Isabelle Broue, wyk.Alexandra London, Jean-Pierre Lorit, Bruno Slagmulder, Catherine Ferran komedia Francja 2002
16:45    Przy stole na Litwie magazyn kulinarny
17:30    "Wielkie pojedynki sportowe" serial dokumentalny Francja 2001
18:10    "Biografie: Jean-Charles de Castelbajac" serial dokumentalny Niemcy 2002
19:00    Carlos Kleiber dyryguje 4. Symfonię B-Dur op. 60 Beethovena koncert w Amsterdamie z 1984 roku
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    "Twinkle Toes Taniec musical stepujący" - program baletowy
20:45    Temat wieczoru - Sól - kryształ życia "Gaspard et Robinson" reż.Tony Gatlif, wyk.Gerard Darmon, Vincent Lindon, Suzanne Flon, Benedicte Loyen film obyczajowy Francja 1990
22:15    "Przyprawa życia" film dokumentalny Niemcy 2002
23:00    "Białe żniwa" film dokumentalny Niemcy 2002
23:55    "Sól pustyni" film dokumentalny Niemcy/Chile 2001
01:00    "Birthday" reż.Stefan Jäger, wyk.Bibiana Beglau, Tamara Simunovic, Claudio Caiolo, Harald Koch film obyczajowy Niemcy/Szwajcaria 2001

CNBC
05:00    Middle East this Week
05:30    Asia Market Week
06:00    European Market Week
06:30    Morris Cerullo
07:00    Hour of Power
08:00    Randy Morrison
08:30    Cottonwood Christian Centre
09:00    Creflo Dollar
09:30    Joyce Meyer
10:00    Leading the Way with Dr Youssef
10:30    Teleshoping
11:00    Asia Market Week
11:30    Teleshoping
12:00    CNBC Sports
16:00    Teleshoping
17:00    NBC News - MSNBC
18:00    Meet The Press
19:00    McLaughlin Group
19:30    Louis Rukeyser's Wall Street
20:00    Teleshoping
21:00    Tonight Show with Jay Leno
21:45    Late Night with Conan O'Brien
22:30    Tonight Show with Jay Leno
23:00    CNBC Sports
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.