FANDOM



05:45 Plebania - odc. 1543; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Plebania - odc. 1544; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Ida Haendel. Wiem skąd jestem (Ida Haendel. Wiem skąd jestem)  53'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy, Polska (2011); reż.:Christine Jezior; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, bez ograniczeń wiekowych
08:25 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Harcerski Festiwal Młodzieży Szkolnej Kielce 2013 cz. 3; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Bali - Lubię stare zabawki, odc. 45 (Old toys are fun); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Piękniejsza Polska - /10/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2013; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Air Show 2013; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 BBC w Jedynce - Superinteligentne zwierzęta cz. 2 (Super Smart Animals) -  txt. str. 777  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777  110'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 40 - Zemsta -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2673; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Walt Disney przedstawia - Przygody Donalda i Mikiego - Pszczoła na plaży, odc. 49 (Adventures of Mickey and Donald / Bee at the beach ep. 49); serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego - Kronika; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Blondynka - odc. 14 - Początek końca świata -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zakochana Jedynka - Niania w Nowym Jorku (Nanny Diaries, The) -  txt. str. 777  100'; komedia kraj prod.USA (2007); reż.:Shari Springer Berman; wyk.:Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Chris Evans; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Wrzuć na luuuz - telefon; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Kramarz  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1990); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Roman Kłosowski, Bożena Adamek, Artur Barciś, Bogusz Bilewski, Zbigniew Buczkowski, Stanisława Celińska, Jerzy Cnota, Władysław Dewoyno, Bożena Dykiel, Antoni Jurasz; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Gnoje -  txt. str. 777  85'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka, Mariusz Bonaszewski, Piotr Bajor, Artur Żmijewski, Danuta Stenka; Dla małoletnich od lat 16
02:45 Patrząc pod słońce  42'; dramat kraj prod.Polska (1971); reż.:Konstanty Ciciszwili; wyk.:Barbara Brylska, Władysław Kowalski, Stanisław Zaczyk; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; 16:9, bez ograniczeń wiekowych
06:05 Nianie dzikich zwierząt - odc. 12 / 12 (ep. 12 / 12)  26'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2010); reż.:Christian Raupach Raupach; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Inżynier bóbr - gryzący problem; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 M jak miłość - odc. 995; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 954 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 955 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Kultura, głupcze (78); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinne oglądanie - Zagłębie stworów morskich (Sea Strangest Square Mile)  51'; film dokumentalny kraj prod.USA (2011); reż.:brak brak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  Wielbłąd -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Makłowicz w podróży - (64) Walia - "Celtowie, węgiel i morze"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Gwiazdy w południe - Wielkie wakacje (Les grandes vacances) -  txt. str. 777  86'; komedia kraj prod.Francja, Włochy (1966); reż.:Jean Girault; wyk.:Louis de Funes, Francois Leccia, Olivier de Funes, Claude Gensac; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2050; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc.104 " Wiek fizyczny vs wiek mentalny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowe wakacje z duchami 3 - 2013. Ducholand reaktywacja (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na dobre i na złe - odc. 526 - Refleks; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Życie od kuchni - (12) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Dzięki Bogu już weekend - (12) -  txt. str. 777; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Wczasy z Kabaretem 2013. All Inclusive; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - odc. 66 "WEZWANIE" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Czas honoru - realia i ludzie - odc. 1 "Żołnierze wyklęci"; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Wczasy z Kabaretem - improwizacje; Dla małoletnich od lat 12
22:55 WOK - Wszystko o Kulturze - (89); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:35 ENTER SHIKARI - Przystanek Woodstock 2013; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Studio filmowe Dwójki - Koniec wakacji  74'; film TVP kraj prod.Polska (2004); reż.:Marcin Krzyształowicz; wyk.:Anna Szymczak, Beata Fudalej, Roman Gancarczyk, Adam Ferency, Leszek Zdybał, Dariusz Starczewski, Rafał Maćkowiak, Adam Ciołek, Krzysztof Jędrysek, Iwona Bielska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Młode wilki 1/2  95'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1997); reż.:Jarosław Żamojda; wyk.:Krzysztof Antkowiak, Anna Mucha, Jarosław Jakimowicz, Jerzy Molga, Marcin Sosnowski, Jan Nowicki, Alex Murphy, Paweł Deląg, Zbigniew Suszyński, Zdzisław Wardejn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia
07:01 60 lat razem - odc. 1 - Dziewicze początki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:14 Reportaż z regionu - Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Pogoda - 01.09 - 1
07:35 Zaproszenie - Facecje toruńskie cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:25 Śladami Podlasian 19 Reno; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:20 Śladami Jana Pawła II - Papież miłosierdzia; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Jarmark Jagielloński 2013; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa (Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa / Hitlers Angriff - Wie der Zweite Weltkrieg begann); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2009); reż.:Nadine Klemens, Jan Strękowski, Michał Nekanda-Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 OTV - PASMO LOKALNE
16:02 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:17 Podwodna Polska - Steuben odkrywa tajemnice; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Reportaż z regionu - Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Telekurier extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:55 Pogoda -
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
23:08 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Wieluń - Polska Guernika; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Pawlicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Westerplatte - jeszcze jedna historia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:38 Zakończenie dnia
07:01 60 lat razem - odc. 1 - Dziewicze początki; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:14 Reportaż z regionu - Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Pogoda - 01.09 - 1
07:35 Zaproszenie - Facecje toruńskie cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:25 Śladami Podlasian 19 Reno; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
10:01 Prognoza pogody
10:03 Tym żyje wieś; Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Nasz reportaż - Artylerzysta z Wichra; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:38 Nasz reportaż - Lwowianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:20 Śladami Jana Pawła II - Papież miłosierdzia; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Jarmark Jagielloński 2013; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa (Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa / Hitlers Angriff - Wie der Zweite Weltkrieg begann); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2009); reż.:Nadine Klemens, Jan Strękowski, Michał Nekanda-Trepka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Tydzień Białoruski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Przegląd Ukraiński - Przegląd ukraiński; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:34 Panorama Litewska; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Rosyjski ekspres; Dla małoletnich od lat 12
16:02 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:00 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Pod Twoją obronę; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 U źródeł wiary; program religijny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Obiektyw Główny
18:53 Sport
18:57 Prognoza pogody
19:00 Studio Nowości Regionalnej; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:17 Podwodna Polska - Steuben odkrywa tajemnice; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:47 Reportaż z regionu - Wieluń - podniebny atak; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa (Atak Hitlera na Polskę. Jak rozpoczęła się II wojna światowa / Hitlers Angriff - Wie der Zweite Weltkrieg begann); film dokumentalny kraj prod.Polska, Niemcy (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:56 Warto tam być
21:00 Telekurier extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:55 Pogoda -
22:00 Obiektyw Wieczorny
22:21 Prognoza pogody
22:24 Sport niedziela - Sport; magazyn sportowy
22:34 Nasz reportaż - Artylerzysta z Wichra; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:08 Kultowe rozmowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Wieluń - Polska Guernika; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Pawlicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Westerplatte - jeszcze jedna historia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:38 Zakończenie dnia

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (8)

08:15 Scooby-Doo i miecz samuraja - film animowany (USA,2009)

09:50 Jeźdźcy smoków (1)

10:20 Wyspa Nim - film familijny (USA,2008)

12:25 Jaś Fasola

13:00 Tylko jeden - thriller SF (USA,2001)

14:55 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy

15:55 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy

16:55 Księżniczka i żołnierz - melodramat (USA,2001)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Pogoda

19:30 Świat według Kiepskich: Pięć minut (108)

20:00 Tylko muzyka. Must be the music 6 (1) - program rozrywkowy

22:00 Amerykańskie ciacho - komedia romantyczna (USA,2009)

00:00 Ucieczka gangstera - film sensacyjny (Japonia,USA,1994)

02:30 Magazyn sportowy

04:30 Tajemnice losu


05:30 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (52)

08:25 Akademia ogrodnika (52)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Co za tydzień

11:35 Psy i koty: Odwet Kitty - film familijny (Australia,USA,2010)

13:15 Przed meczem: Wielki Mecz (1/3)

13:20 Lekarze (13-ost.)

14:20 Przed meczem: Wielki Mecz (2/3)

14:30 Przepis na życie (13-ost.)

15:30 Przed meczem: Wielki Mecz (3-ost.)

15:40 Surowi rodzice (13-ost.) - reality show

16:40 Piłka nożna: Wielki Mecz - politycy kontra gwiazdy TVN - piłka nożna/futsal

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:30 Rajdy terenowe: Baja Poland (4) - rajdy

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 MasterChef (1/14) - reality show

21:00 Przepis na życie (1/13)

22:00 Na językach (1/13) - program rozrywkowy

23:00 Oszukać przeznaczenie - horror (USA,2000)

01:10 Perfekcyjna pani domu (13) - program rozrywkowy

02:05 Rajdy terenowe: Baja Poland (4) - rajdy

02:10 Uwaga!

02:25 Arkana magii (1031)

03:45 Zakończenie programu


05:00 I Like It - program muzyczny

05:55 Tester - magazyn poradnikowy

06:25 Benny Hill - program rozrywkowy

06:55 Podziemne piekło - film dokumentalny (USA)

08:00 Dekoratornia

08:30 Australijskie rekordy Guinnessa

09:00 Przygody Merlina (1)

10:00 Przygody Merlina (2)

11:00 Galileo - program popularnonaukowy

12:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (1) - program rozrywkowy

13:00 Dekoratornia

13:30 Frank i dżungla (1) - serial przyrodniczy (Hiszpania,2010)

14:30 Zaklinacz psów (1) - reality show (USA,2012)

15:30 Ekstremalny ranking zwierząt: Śmiercionośna broń (1)

16:30 Mega Chichot - program rozrywkowy

17:00 Koala sam w domu - film familijny (Niemcy,2005)

19:00 Galileo - program popularnonaukowy

20:00 Konspiracja Echelon - thriller (USA,2009)

22:20 Spadkobiercy - program rozrywkowy

23:20 W głębinach Loch Ness - thriller (USA,2001)

01:25 Kroniki facetów z klasą: Kroniki Cezarego Pazury z Niewiadowa (1/3)

02:25 Tydzień na świecie - magazyn

03:30 4music - magazyn muzyczny

04:35 4music - magazyn muzyczny

05:49 Zakończenie programu


06:00 Dyżur (40) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (2) - program kulinarny

07:00 Kręcimy z gwiazdami (11) - program rozrywkowy

07:50 Nigel Marven przedstawia: Pirania (2)

08:50 Nigel Marven przedstawia: Surykatka (3)

09:55 Ostatni dzień lata - film familijny (USA,2007)

11:45 Barbie jako księżniczka i żebraczka - film animowany (USA,2004)

13:35 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek - baśń filmowa (Niemcy,2011)

14:45 Przygody Robinsona Crusoe - film przygodowy (Francja,Kanada,Wielka Brytania,2003)

16:55 Ostatni legion - dramat historyczny (Francja,Słowacja,Wielka Brytania,Włochy,2007)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (5)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3 (2)

20:00 Kariera Nikosia Dyzmy- komedia (Polska,2002)

22:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (21/23)

23:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (22/23)

00:15 Kelnerzy - komedia obyczajowa (USA,2005)

02:25 Zobacz to!: Taki jest świat - program informacyjny

03:00 Dyżur (15) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur (41) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (3) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (10) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (11) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji - serial dokumentalny


06:45 Misja Martyna: Zamieszkać na wodzie (8/12)

07:15 Mango

09:20 Przyjaciele 7 (1/24)

09:55 Przyjaciele 7 (2/24)

10:30 Chuck 3 (14/19)

11:30 Na dobre i złe - komedia (USA,1997)

13:50 Hotel dla psów - film familijny (Niemcy,USA,2009)

15:55 Tecumseh, ostatni wojownik - western (USA,1995)

17:55 Kobra: Oddział specjalny 10: Bez odwrotu (1/16)

19:00 Pan i Pani Bloom (7/13)

20:00 Hity na niedzielę: Matrix Reaktywacja - film SF (USA,2003)

22:50 Mentalista 3 (2/24)

23:50 Ostry poker w Małym Tokio - film sensacyjny (USA,1991)

01:30 Arkana magii

03:35 W roli głównej: Ilona Łepkowska (1)

04:05 W roli głównej: Ilona Łepkowska (2)

04:35 Zakończenie programu


06:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (85)

06:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (86)

07:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (87)

07:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (88)

08:00 Łowcy smoków (2)

08:40 Barbie i magia Pegaza - film animowany (USA,2005)

10:30 Świat zwierząt (21) - serial przyrodniczy

11:00 Świat zwierząt (22) - serial przyrodniczy

11:30 Bindi: opowieści z dżungli (26) - serial dokumentalny

12:00 Upiorne robale 2 (7)

13:00 Niebezpieczne wybrzeże (3) - serial dokumentalny

13:30 Na bagnach Florydy (5) - serial dokumentalny

14:00 Projekt: szczeniak (13) - serial dokumentalny

14:25 Zaklinacz psów (5) - reality show

15:00 Amerykańska straż graniczna (3) - serial dokumentalny

15:30 Amerykańska straż graniczna (4) - serial dokumentalny

16:00 Amerykańska straż graniczna (9) - serial dokumentalny

16:30 Amerykańska straż graniczna (10) - serial dokumentalny

17:00 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (89)

17:30 Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie (90)

18:00 Podniebny horror 10 (4) - serial dokumentalny

18:55 Na żywo: policyjne pościgi (126) - serial dokumentalny

20:00 Gliniarz z Memphis (2)

21:00 Władca lalek: spuścizna - horror (USA,2003)

22:55 Kobiety, które niosły śmierć 3 (8) - serial dokumentalny

23:55 Kobiety, które niosły śmierć 3 (9) - serial dokumentalny

01:00 Erotyczne rozmowy (3) - serial erotyczny

01:30 Goło i wesoło 2 (20) - program rozrywkowy

02:00 Goło i wesoło 2 (21) - program rozrywkowy

02:30 Menu na miarę (3) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (1) - serial dokumentalny

03:30 Menu na miarę (4) - magazyn kulinarny

04:00 Dyżur (9) - serial dokumentalny

04:30 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny

05:00 JRG w akcji (8) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (1) - program lifestylowy


05:35 STOP Drogówka - magazyn policyjny

06:35 Stary Testament (20)

07:05 Przyjaciele z Kieszonkowa (5)

07:20 Przyjaciele z Kieszonkowa (6)

07:35 Przyjaciele z Kieszonkowa (7)

07:55 Przyjaciele z Kieszonkowa (8)

08:15 Księga dżungli (2)

08:50 Simba (3)

09:20 Simba (4)

09:55 Mój brat - Bruce Lee - dramat biograficzny (Chiny,Hongkong,2010)

12:40 Juliusz Cezar (1/2) - film biograficzny (Włochy,USA,Niemcy,Holandia,2002)

14:35 Ashanti - film przygodowy (Francja,1979)

16:55 Spadkobiercy - program rozrywkowy

17:55 Tajemnicze żywoty apostołów - film dokumentalny

19:00 Śmierć na talerzu (1) - serial dokumentalny

20:00 Włatcy móch: The Best Of...

20:30 Włatcy móch: The Best Of...

21:00 Rude Tube (1) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

21:30 Postrach z jeziora - horror (Kanada,2004)

23:20 Wzór (4)

00:20 Zdążyć przed czasem - dramat sensacyjny (Hongkong,1999)

02:20 Włatcy móch: The Best Of...

02:50 Włatcy móch: The Best Of...

03:20 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

04:30 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

05:29 Zakończenie programu


07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden

09:00 Sport Flash

09:05 Magazyn golfowy

10:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto2

10:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie MotoGP

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto3

11:20 FIFA Futbol Mundial

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto2

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP

15:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto3

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka nożna: Superpuchar Europy - mecz: Bayern Monachium - Chelsea Londyn

18:00 Sport Flash

18:10 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Dinamo Moskwa - FK Rostów

20:00 Sport Flash

20:05 Magazyn sportowy

21:00 Sport Flash

21:05 Nitro Circus Live (2) - magazyn sportowy

22:00 Sport Flash

22:05 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu


08:05 Hity na czasie

09:00 Summer City

13:00 Miejska lista

14:00 Teenage lista

15:00 smESKA

17:00 ESKA TV News

19:00 Hip-Hop TV Top 10 

20:00 Sjesta czy fiesta - best of week

21:00 Summer City

01:00 Polska noc


06:00 Blisko ludzi

06:30 Psie adopcje i nie tylko (7/13)

07:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska (438)

08:00 Jeszcze raz Dzień Dobry 4 (1/12) - magazyn

08:30 Bez recepty 2 - magazyn medyczny

09:30 Wojny magazynowe (1/19) - reality show

10:00 Wojny magazynowe (2/19) - reality show

10:30 Świat bez fikcji 3 (8) - program krajoznawczy (Wielka Brytania,2013)

11:00 Koszmarna wyprawa (3/9) - serial dokumentalny

12:00 W trasie. Ola na wakacjach (6)

12:30 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (1/13) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

13:20 Kuchnia z wyrokiem (8-ost.) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

14:10 Odlotowy ogród (4/12) - magazyn poradnikowy (Polska,2013)

14:40 Ostre cięcie (11) - program rozrywkowy

15:10 Córki pastorów (1/10)

16:10 Awantura o wesele (6/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

17:10 Weterynarz z antypodów (5/16) - serial dokumentalny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Orzeł czy reszka? (16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

19:10 Świat bez fikcji 4 (1/7) - program krajowniczy

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Koszmarna wyprawa (4/9) - serial dokumentalny

21:05 Taboo 7 (4/6) - serial popularnonaukowy (USA)

22:05 Cela - reportaż

22:35 Nie do wiary (10/16) - program popularnonaukowy

23:05 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (11/12) - serial dokumentalny (Polska,2013)

23:35 Superwizjer

00:05 W trasie. Ola na wakacjach (6/9)

00:35 Kartoteka 2 (1/14) - serial fabularno-dokumentalny

01:30 Świat bez fikcji 4 (1/7) - program krajowniczy

02:00 Miłość na sprzedaż (7/10) - serial dokumentalny

02:30 Telepaci (1/8) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

03:25 Psie adopcje (1/12) - serial dokumentalny

03:50 Cela - reportaż

04:15 Orzeł czy reszka? (16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

05:10 Zakończenie programu


06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:42 Scena Polo TV

16:16 Dance w Polo TV

17:15 Vipo-disco polo hity

18:15 Disco Star (9) - program rozrywkowy

19:36 Szalone lata 90.

20:06 Koncert w Polo TV

21:15 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie


05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

09:00 Pierwsza miłość (1017)

09:30 Pierwsza miłość (1018)

10:15 Pierwsza miłość (1019)

11:00 Pierwsza miłość (1020)

11:45 Pierwsza miłość (1021)

12:30 Czas na kulturę (2)

13:00 Ewa gotuje (182)

13:30 Ewa gotuje (183)

14:00 Mamuśki (9)

14:30 Mamuśki (10)

15:00 Mamuśki (11)

15:30 Mamuśki (12)

16:00 Świat według Kiepskich: Zatruta strzała (169)

16:30 Świat według Kiepskich: Serce Chopina (170)

17:00 Świat według Kiepskich: Układ (171)

17:30 Świat według Kiepskich: Plastuś !!! (172)

18:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Piórkowska (76)

18:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podstęp (78)

19:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Skarb (80)

19:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Pradziadek (82)

20:00 Rodzina zastępcza plus (184)

21:00 Graczykowie: Mamusia (55)

21:30 Graczykowie: Czwóreczka (56)

22:00 Daleko od noszy: Ciało zwrotne (23)

22:30 Daleko od noszy: Śpiewający lekarze (24)

23:00 Świat według Kiepskich: Stary koń (398)

23:30 Świat według Kiepskich: Jutro będzie futro (399)

00:00 Mamuśki (28)

00:30 Daleko od noszy: Ciało zwrotne (23)

01:00 Daleko od noszy: Śpiewający lekarze (24)

01:30 Awantura o kasę - teleturniej

02:30 Gra w ciemno - teleturniej

03:30 Graczykowie (55)

04:00 Graczykowie (56)

04:30 Daleko od noszy: Ciało zwrotne (23)

05:00 Zakończenie programu


08:00 Informacje kulturalne

08:25 Mistrz - dramat psychologiczny (Polska,1966)

10:00 Informacje kulturalne 

10:30 Powrót do Brideshead - dramat obyczajowy (Maroko,Wielka Brytania,Włochy,2008)

12:50 Ja gorę! - komedia (Polska,1967)

13:30 Klasyczne albumy rocka: Jay-Z - "Reasonable Doubt"

14:40 Łowca - ostatnie starcie - film SF (Polska,1993)

16:25 Wiesław Ochman - melodie świata (1) - koncert

17:25 Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską (1)

17:55 Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską: Mizerykordia - sztuka Jerzego Niemczuka

19:15 Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską (2)

20:00 Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską: Senność - dramat obyczajowy (Polska,2008)

22:00 Więcej niż fikcja: Kiedyś będziemy szczęśliwi - film dokumentalny (Polska,2011)

23:00 Kino nocne: Duchy Goi - dramat kostiumowy (Hiszpania,USA,2006)

01:05 Niedziela z... Małgorzatą Kożuchowską: Senność - dramat obyczajowy (Polska,2008)

02:55 Zakończenie programu


07:35 Dziennik Telewizyjny - 1.09.1989

08:05 Wieluń 4.40 - film dokumentalny (Polska,2004) 

08:30 Flesz historii (145) - cykl reportaży 

08:45 Powstańcy: Dzień 32

08:50 Komunikaty wojenne (7)

09:00 Strachy (4-ost.)

10:30 Daj mi duszę, resztę zabierz - film dokumentalny (Polska,2003)

11:35 Komunikaty wojenne (7)

11:45 Makłowicz w podróży: Podróż 11. Chorwacja - Nad Dunajem

12:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

12:50 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego: Pingwiny z Wyspy Króla Jerzego

13:25 Między rajem a ziemią: Polinezja Francuska

14:00 Wielka gra - teleturniej

14:50 Z archiwum Filmoteki Narodowej: Mobilizacja wrzesień 1939 (2)

15:10 Warszawska niedziela - film dokumentalny (Polska,1938)

15:15 Kronika oblężonej Warszawy - film dokumentalny (Polska,1939)

15:25 Oblężenie - reportaż (USA,1940)

15:45 Lotnicy - film dokumentalny (Polska,1993)

16:10 Pierwszy Virtuti Militari - reportaż

16:45 Komunikaty wojenne (7)

17:00 Westerplatte - dramat wojenny (Polska,1967)

18:45 Bagnet z broni - reportaż (Polska,1996)

19:10 Dziennik Telewizyjny - 1.09.1989

19:40 Na życzenie widzów: Debata w 70. rocznicę napaści niemieckiej na Polskę - program historyczny (Polska,2009)

20:40 Polska i świat z historią w tle: Westerplatte - jeszcze jedna historia

21:10 Atak Hitlera na Polskę - jak rozpoczęła się II wojna światowa - film dokumentalny (Polska,Niemcy,2009)

22:15 Teatr historii: Westerplatte. Honor żołnierza - widowisko (Polska,2011)

22:50 Korespondent Bryan - film dokumentalny (Polska,USA,2010)

23:50 Sensacje XX wieku: Zaginione archiwa 

00:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

01:10 Benefis Jana Kantego Pawluśkiewicza (1/2) - widowisko

02:15 Benefis Jana Kantego Pawluśkiewicza (2-ost.) - widowisko

03:05 Komunikaty wojenne (7)

03:25 Zakończenie programu


06:00 Kopciuszek - odc. 53; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kopciuszek - odc. 54; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Kopciuszek - odc. 55 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Kopciuszek - odc. 56 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9
08:10 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (11); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Wędrówki skrzata Borówki - Pole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Mama - nic - odc. 4/4 - Negatyw; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:50 Czterdziestolatek - odc. 18/21 - Gra wojenna, czyli na kwaterze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2013; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Polskie drogi - odc. 7/11* - Lekcja Poloneza -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Polonia w Komie - Ukraina - Sasza alchemik (297); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dozwolone od lat 40 - Czesław Niemen; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dzika Polska - Bogatsze życie - Drapieżnicy w galarecie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Co tu jest grane ? - odc.13; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:20 Tylko hity! Opole2012 - odc. 12 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
19:45 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 6 - Przygoda z czajką; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 70* - Seks nocy letniej -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ranczo - odc. 71* - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Czterdziestolatek - odc. 18/21 - Gra wojenna, czyli na kwaterze -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
23:55 KFPP Opole - OPOLE! Kocham Cię! - kabareton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Wędrówki skrzata Borówki - Pole; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski 2013 - konkurs /11/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 6 - Przygoda z czajką; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Ranczo - odc. 70* - Seks nocy letniej; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Ranczo - odc. 71* - Dzieci rewolucji; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Co tu jest grane ? - odc.13; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Kulturalni PL - (156); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

06:20 Szansa na sukces

07:20 Rozrywka retro: Konkurs o Bursztynowego Słowika - Sopot 1990 - koncert

08:10 Tylko jeden skecz

08:20 Podróże z żartem: RPA

09:15 Tylko jeden skecz

09:25 Mój pierwszy raz

10:30 Pojutrze - kabaret hrabi

11:30 Szansa na sukces

12:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

13:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja - reportaż

13:30 Piękniejsza Polska

13:55 Kabaret Potem - Bajki dla potłuczonych

14:45 Tylko jeden skecz

14:55 Jaka to melodia? - wydanie specjalne

15:35 Tylko jeden skecz

15:55 Bezludna wyspa

16:55 Kabaretożercy

17:55 Kabaretowy Klub Dwójki

18:50 Szansa na sukces

19:50 Wideoteka dorosłego człowieka

20:50 Jaka to melodia? - wydanie specjalne

21:30 Tylko jeden skecz

21:45 IX Mazurska Noc Kabaretowa

22:45 IX Mazurska Noc Kabaretowa

23:45 IX Mazurska Noc Kabaretowa

00:35 Telepeerele - program rozrywkowy

01:35 Pojutrze - kabaret hrabi

02:30 Kabaretowy Klub Dwójki

03:20 Zakończenie programu


04:30 Uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Woronicza 17 - odc. 1; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Głos Mediów - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Polska według Kreta - odc. 92 - Małopolska na cały rok; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 52; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Pożyteczni.pl - odc. 65; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dziewczyny; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Brama, Rafał Skalski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:28 Pięć lat i pięć dni; film dokumentalny; reż.:Katarzyna Jaworska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9
20:00 Prawdę mówiąc - odc. 80; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 7 dni świat - odc. 1; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
23:21 Prawdę mówiąc - odc. 80; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Woronicza 17 - odc. 1; STEREO, 16:9
01:25 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:15 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
02:30 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Zdrowie na talerzu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:46 Głos Mediów - odc. 98; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:11 Prawdę mówiąc - odc. 80; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Pięć lat i pięć dni; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:07 Polska według Kreta - odc. 92 - Małopolska na cały rok; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:36 7 dni świat - odc. 1; STEREO, 16:9
05:00 Reportaż TVP INFO - Odzyskana nadzieja - Zdrowie na talerzu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:12 Pożyteczni.pl - odc. 65; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
05:40 Tu kobiety - odc. 36; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Zakończenie dnia
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.