FANDOM


Program 1
8.35 "Domator" - Nasza poczta - Spróbuj... potrafisz.
8.50 Dzień Dziecka (1) - ..Domowe przedszkole"
9.15 Dziennik
9.25 .,Dempsey i Makepeace na tropie" - serial
10.10 "Domator" - To się może przydać
10.40 Powtórzenie na życzenie- Malujemy mieszkanie
10.50 Dzień Dziecka (1) - ..Domowe przedszkole"
11.10 Dla dzieci: „Przygoda z piosenką”
13.30 TTR - Mechanizacja rolnictwa. sem. 4 - Powtórzenie wiadomości i przygotowanie do egzaminu
14.00 TTR - Produkcja zwierzęca. sem. 4 - Praca hodowlana
16.00 Dziennik
16.05 "Polskie zdroje" - Rabka
16.25 Dzień Dziecka (1)
17.15 Teleexpress
17.30 "Kto w twoim imieniu?"- studio wyborcze
18.00 Dzień Dziecka (2)
19.00 ,,10 minut"
19.10 "Teraz" - tyg. gospodarczy
19.30 Dziennik
20.05 "Dempsey i Makepeace na tropie" - ..Drapieżny ptak" - angielski serial kryminalny
20.50 "Kto w twoim imieniu?'" - studio wyborcze
21.05 Relacja ze spotkań Cz. Kiszczaka
21.20 Leszek Miller odpowiada na listy
21.35 "Pegaz"
22.45 Język francuski (30)
23.05 Dziennik

Program 2
16.55 Język francuski (30)
17.25 Program dnia
17.30 ..Świat festynów"
18.00 Telerama
18.30 Lokalne studio wyborcze
19.00 Magazyn „102' - Krzysztof Gradowski
19.30 "Puls" - pr. medyczny
20.00 "Rodzice i dzieci"
20.30 Zespół rockowy „Bolshoi"
21.00 "Ekspres reporterów"
21.30 Panorama dnia
21.45 Kino studyjne: „Gorączka” - film fab. prod. polskiej
23.55 Studio łódzkich Spotkań Baletowych
0.10 Komentarz dnia

Program 1 (ZSRR)
4.30 120 minut — pr. inf.-muz.
6.36 „Wyspa pomyłek" — film anim.
7.00 Gra W. Krugłow (domra)
7.25 Film dokumentalny
7.50 „Na sesji Rady Najwyższej ZSRR"
8.00, Mistrzostwa świata w piłce nożnej — mecz eliminacyjny: ZSRR — Islandia
9.40 „Godzina dla dzieci" — w pr. lekcja jęz ang.
10.40 Koncert W. Krajniewa i Litewskiej Orkiestry Kameralnej pod dyr. S. Sauliusa
13.30 Wiadomości
13.40 „Zaproszenie do podróży" — audycja z Zaporoża
14.10 Filmy dokumentalne z okazji Dnia Dziecka: „My, artyści", „Nie odchodź, szczęśliwa chwilo", „Rozmyślania o dziecięcym teatrze"
16.30 „Do lat 16 i nie tylko" — pr. dla młodzieży
16.16 „Teleeko" — mag. wiedzy ekonomicznej
16 45 Dziś na świecie
17.00 Film animowany
17.30 Filmy z A. Mironowem: „Przeznaczenie”
19.00 Dziennik „Wriemia”
19.40 „W Krasnej Pałacie"
20.40 Dziś na świecie
20.55 „Panorama jazzowa"
21.50 „Zstąpili z niebios" — film fab.
23.08 Wiadomości
23.13 „Muzea i sale wystawowe”: „Malarstwo impresjonistów" — Waszyngtońska Galeria Narodowa
23.43 Występ M. Zarow
0.48 „To było... było"

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.