FANDOM


Program 1
8.55 — Program dnia
9.00 — Dla młodych widzów: „Diaczego nie mogę być grzeczny" — film produkcji NRD
10.30 — DT — wiadomości
10.35 — „Pieśń jutrzenki" — film muzyczny TV francuskiej o Robercie Schumannie
11.30 — „Przemijanie” — film dokumentalny
11.50 — „Z filmoteki 40-lecia" — portrety — Witold Lutosławski
12.45 — Przyrodnicze opowieści
13.05 — „Lęki" (o Michale Choromańskim)
13.35 — „Mój laureat"
14.15 — „Malediwy — wyspy koralowe” — reportaż
14.35 — Edith Piaf — film biograficzny
15.00 — DT — wiadomości
15.10 — „Poczet poetów polskich XX wieku" — Kazimierz Przerwa-Tetmajer
15.40 — „Totarzy polscy" — film dokumentalny
16.05 — W starym kinie — „Granica"
17.35 — „Za bramą wielkiej ciszy" — fiim dokumentalny
18.00 — „Jesienny koncert"
19.00 — Wieczorynka
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — „Powstańcza opowieść" (2) — „Zwrot" —czechosłowacki film fabularny
21.15 — Recital fortepianowy Ewy Pobłockiej
22.00 — „Listy do Mileny" — reż. Krzysztof Babicki

Program 2
15.00 — Powitanie
15.05 — Nekropolie polskie” — Cmentarz Śląski
15.25 — „Podróże na szerokości 16 mm" — program dla dzieci
16.05 — „Porwanie" — program publicystyczny
16.25 — „Nekropolie polskie" — Cmentarz Rakowicki
16.30 — Ramy pamięci — felieton film.
16.50 — „Rozmyślania" — program poetycki
17.05 — „Sekrety Mony Lizy”
17.35 — „Gra Wojciech Karolak”
17.55 — Album dziecięcy — film animowany
18.20 — Kalejdoskop filmowy „Kino-Oko” — „Polonica rzymskie i watykańskie”
19.05 — „Ciemne ścieżki” — Jarosław Iwaszkiewicz
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Festiwal muzyki — Łańcut 85 — Giuseppe Verdi — Requiem"
21.40 — Filmy Wernera Herzoga — „Zagadka Kaspara Hausera" — prod. RFN
23.30 — „Oto” — film poetycki

ČST1
15.50 Krótkie filmy
16.50 Miłość to tylko początek - o problemach rodziny
18.20 Wieczorynka
18.30 Rolniczy rok
19.10 Notatnik przyrodniczy
19.30 Wiadomości
20.00 Życie w przyrodzie
20.25 ,,Molier" (6)
21.15 Dyskoteka dla dorosłych
22.00 ,,Krypta" - film hiszp.
23.45 Wiadomości
23.55 W rytmie jazzowym

ČST2
17.20 Ligowa estrada: Vondraćkova, Gott
18.05 ,,Wyspy na Amurze" - serial radz. (2)
19.10 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.00 TV Klub Młodych
21.00 ,,Architektura słowacka" - film dok.
22.10 ,,Nam nawet kaktus nie kwitnie" - teatr TV
23.15 ,,Don Lurio show" - muz. program. rozr.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.