FANDOM


TVP 1
06:00 Warto kochać odc.43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Receptury klasztorne - Świętokrzyska pieczeń; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Pettson i Findus - Kto buszował w ogrodzie; serial animowany kraj prod.Niemcy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Były sobie odkrycia - Gutenberg i pismo; serial animowany kraj prod.Francja (1992); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Siódme niebo - Walentynkowe emocje kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Kadra 2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 89 PLUS - Młodość Pasja Skauting - Kochać to czasownik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Kogutto ; magazyn muzyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Siedmiu wspaniałych II - Pokuta; serial przygodowy kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Kuchnia z Okrasą - Dzieci gotują z Okrasą; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Zwierzęta świata - Rekiny młoty (1) - (TXT - str. 777); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Szkoła bezpiecznej jazdy Jedynki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Od przedszkola do Opola
14:00 High School Musical; komedia kraj prod.USA (2006); reż.:Kenny Gabrielle; wyk.:Vanessa Anna  Hudqens, Monique Coleman, Corbin Blue, Lucas Grabeel, Bart Johnson, Zac Efron, Alyson Reed, Ryne Sanborn, Chris Warren Jr.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Dwa Teatry - studio festiwalu (1); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Rodzina jak z nut odc.1; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Sąsiedzi - Katastrofa towarzyska; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Śmiechu warte; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu odc.55 - (TXT - str. 777); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda-Dziateczki słuchają rózeczki; serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Siedem lat w Tybecie - (TXT - str. 777); film fabularny kraj prod.USA (1997); reż.:Jean-Jacques Annaud; wyk.:Brad Pitt, David Thevlis, Ingeborga Dapkunaite; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Lednica 2007; STEREO
22:50 Męska rzecz... - Życzenie śmierci 3; film sensacyjny kraj prod.USA (1985); reż.:Michael Winner; wyk.:Charles Bronson, Deborah Raffin, Martin Balsam; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Kino nocnych marków - Platinum-świat hip-hopu odc.1; serial kraj prod.USA, Kanada (2003); reż.:Jim Morrison; wyk.:Jason Winston George, Sticky Fingaz, Steven Pasquale, Lalanya Masters, Davetta Sherwood; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Kino nocnych marków - Platinum-świat hip-hopu odc.2; serial kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Karol Szymanowski - Maski i II Kwartet smyczkowy; widowisko muzyczne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Zakończenie programu

TVP 2
06:25 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
06:55 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Smocza Jama; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Tajemnica "M jak miłość"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 M jak miłość odc.500; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 10:00, 10:30 i Pogoda: 9:20,10:35
10:35 Jak się nie ubierać - Czterdziecha; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe odc.297; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Egzamin z życia odc.81; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 47 Krakowski Festiwal Filmowy ; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Nie ma cudów odc.3; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Poślij mnie - Lednica 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - (TXT - str. 777); teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy odc.867-Burzliwe pertraktacje; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Poślij mnie - Lednica 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 53; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Wielki Poker ; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Poślij mnie - Lednica 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Azerbejdżan-Polska; STEREO
20:05 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (1); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (2); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (3); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Poślij mnie - Lednica 2007; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Panorama; STEREO
23:20 Pogoda; STEREO
23:25 Sport Telegram; STEREO
23:30 Ajlawju; komedia kraj prod.Polska (1999); reż.:Marek Koterski; wyk.:Cezary Pazura, Katarzyna Figura, Zbigniew Buczkowski, Eugenia Herman, Jan Jurewicz; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:05 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty; STEREO
02:35 Miasteczko Twin Peaks odc.5/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1990); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:42 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:47 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Bitwy II wojny światowej - Przechodniu powiedz Polsce... Zwycięstwo; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 73; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 XI Ogólnopolskie Spotkania Młodzieży - Lednica 2007; STEREO
01:01 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:59 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:32 Kurier; STEREO
02:54 Pogoda; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

TVP 3 Rzeszów
06:42 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:45 Aktualności
08:00 Kalejdoskop
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 Magazyn katolicki
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:47 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Bitwy II wojny światowej - Przechodniu powiedz Polsce... Zwycięstwo; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 73; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Rok w ogrodzie
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:20 Z tygodnia na tydzień
18:30 Zakamarki przeszłości
18:45 Pytania do...
19:30 Everyday english
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
22:00 Odkrywanie Podkarpacia
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 XI Ogólnopolskie Spotkania Młodzieży - Lednica 2007; STEREO
01:01 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:59 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:32 Kurier; STEREO
02:54 Pogoda; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:42 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:41 Pogoda; STEREO
07:46 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Qltura - QLTURA 5.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:26 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:46 Kronika Warszawska - Kronika Warszawska odc. 228; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:47 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Bitwy II wojny światowej - Przechodniu powiedz Polsce... Zwycięstwo; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 73; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:49 Pogoda; STEREO
14:51 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 02.06.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:58 Studio reportażu - Taka większa rodzina...; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:01 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:15 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:16 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:26 Wiadomości sportowe - (2.06.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 W wielkim świecie - W wielkim świecie - odc. 115; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:44 Miasto w komie - Miasto w komie prem. 2.06.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Za zamkniętymi drzwiami - Biblioteka Narodowa cz2 - prem 28.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:07 Qltura - QLTURA 5.05.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:32 Trójka w kosmosie - WARSZAWSKA FAMA 2007; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:46 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:57 Raport na gorąco; STEREO
21:59 Wiadomości sportowe - (2.06.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:06 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów prem. 1.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
23:02 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 XI Ogólnopolskie Spotkania Młodzieży - Lednica 2007; STEREO
01:01 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:34 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:59 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:32 Kurier; STEREO
02:54 Pogoda; STEREO
02:57 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Pierwsza miłość (449) - serial obyczajowy
06.45 Jesteśmy - magazyn reli- gijny
07.15 Sonic X (8) - serial animo- wany
07.45 Hugo - program dla dzieci
08.15 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (21) - serial ko- mediowy
09.15 Pasjonaci - magazyn
09.45 Rodzina zastępcza - se- rial komediowy
10.50 Babar król słoni - film animowany, Kana- da/Francja/Niemcy 1999
12.30 Elite Model Look 2007 - relacja z gali finałowej
13.30 Dom nie do poznania - re- ality show
14.30 Wielki piknik rodzinny
16.05 Się kręci - program roz- rywkowy
16.45 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozryw- kowy
17.45 Grasz czy nie grasz? - te- leturniej
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.25 13 posterunek (27) - se- rial komediowy
20.00 Jak oni śpiewają: Wielki finał - program rozrywko- wy
21.55 Studio LOTTO (w trakcie programu)
22.40 Droga do zatracenia - dramat sensacyjny, USA 2002
01.00 Tytus Andronikus - dramat kostiumowy, USA/Włochy 1999
03.50 Nocne randki - program rozrywkowy
04.40 TV Market

TVN
05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
07:35 Automaniak Max - pro- gram motoryzacyjny
08:10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08:30 Dzień dobry TVN - maga- zyn
10:55 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
11:30 Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkowni- ka Krafta - serial wo- jenny
12:45 Hela w opałach 2: Rozwód (27) - serial komedio- wy
13:15 Na Wspólnej Omnibus (odc. 818-821) - serial obyczajowy
15:05 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
16:10 Siłacze - Strongman - program rozryw- kowy
17:20 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
17:55 Jazda z Dodą - magazyn motoryzacyjny
18:30 Maraton Uśmiechu - pro- gram rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Niania 4: Chło- pak Jolki (12/15) - serial kome- diowy
20:35 Kryminalni (49) - se- rial kryminalny
21:40 Gniew oceanu - film katastroficzny, USA 2000
00:15 Ostatni żywy bandyta - western, USA 1994
02:10 Telesklep

TV 4
05.50 V-max - magazyn
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 Gram.tv - mag. komputerowy
06.55 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
07.00 Na topie - wywiad
07.30 Dekoratornia - magazyn i wnętrzarski
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - magazyn
12.05 Ja się zastrzelę (22) - serial
12.35 Mały gang Olsena - film dla młodzieży, Dania 2001
14.25 Eksploracje - cykl popularnonaukowy
15.00 Siatkówka: Liga Światowa - mecz Brazylia - Finlandia
17.35 Arabela (38) - serial familijny
18.15 Latający cyrk Monty Pythona - serial komediowy
19.00 Kinomaniak - magazyn
19.30 Drogówka - magazyn
20.05 Brzdąc w opałach - komedia, USA 1994
22.05 Kuba Wojewódzki - talk show
23.05 Kamieńska (14) - serial sens.
00.10 Czułe dranie - magazyn
00.40 Nieczułe dranie - magazyn
01.10 Winny czy niewinny - serial dokumentalny
02.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.45 Drogówka - magazyn
03.05 Na topie - wywiad
03.30 Kinomaniak - magazyn
03.50 Sztukateria - magazyn
04.15 TV Market - magazyn reklamowy
04.30 Zakończenie programu

TVN 7
06:10 Na osi - program motory- zacyjny
06:40 Telesklep
08:40 We Dwoje - program roz- rywkowy
10:00 Nie ma sprawy (26/44) - serial komediowy
11:00 Osmosis Jones - film a- nimowany, USA 2001
13:00 Dwóch i pół (9/24) - serial komediowy
13:30 Dwóch i pół (10/24) - serial komediowy
14:00 Szkoła Auto 2 - program motoryzacyjny
14:20 Na osi - program motory- zacyjny
14:55 Druga Twarz - reality show
16:05 Łowcy koszmarów (19- ost.) - serial sensacyjny
17:05 Dzień ojca - komedia, USA 1997
19:10 Karen Sisco (1) - serial sensacyjny
20:10 Nawrót depresji gangstera - komedia, USA 2002
22:10 Więcej czadu! - film obyczajowy, USA 1990
00:15 Detektyw Monk (8/16) - serial kryminalny
01:15 Nocne igraszki - program rozrywkowy

TV Polonia
06:00 Plebania odc.693; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 694; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 695; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 696; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 697; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:30 Święta wojna - Molestowanie; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia odc.11-Ostatnie starcie; serial; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dziękujemy za solidarność - Tuliola - Sylwina i Albin Tybulewiczowie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu odc.52; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Ibizy i Formentery ; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 19; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Na dobre i na złe odc.286-Zabójcza lekkomyślność; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Basia z Podlasia; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Wyjące z wilkami; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Zakochani w Krakowie (2); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Bukolandia odc.2-Turydlaki; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zamieszkałem w grobie; reportaż kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość odc.455; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek-Echo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (1); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (2); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Poślij mnie!; relacja kraj prod.Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość odc.455; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek-Echo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (1); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (2); widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dzika Polska - Wyjące z wilkami; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 19; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zamieszkałem w grobie; reportaż kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Dwie strony medalu odc.52; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Dziękujemy za solidarność - Tuliola - Sylwina i Albin Tybulewiczowie; STEREO, Dla małoletnich od lat 7

TVP Kultura
09:00 Rolando Villazon - Noc w Berlinie; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Rodzynki z migdałami - Koncert pieśni i piosenek żydowskich; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 50-lecie polskiej szkoły filmowej - Lotna; dramat kraj prod.Polska (1959); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Jerzy Pichelski, Adam Pawlikowski, Jerzy Moes, Mieczysław Łoza, Bożena Kurowska, Bronisław Dardziński, Adam Dzieszyński, Wiesław Gołas, Henryk Hunko, Tadeusz Kosudarski; Dla małoletnich od lat 12
12:20 W Jednym - o przyjaźni, miłości i śmierci Janiny Garyckiej; film dokumentalny kraj prod.Polska (2003); reż.:Antoni Krauze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Głosy naszych czasów - Grace Bumbry; koncert kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 20. Rawa Blues Festival - Tadeusz Nalepa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kino lektur szkolnych - Przedwiośnie odc.5/6-Bal w Odolanach; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Party przy świecach; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Antoni Krauze; wyk.:Wiesław Wójcik, Tomasz Zaliwski, Halina Wyrodek, Barbara Rachwalska, Ewa Ziętek, Marian Dziędziel, Zbigniew Buczkowski, Jan Himilsbach; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Przed Opolem cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Wielcy, więksi i najwięksi - Historia festiwali opolskich kraj prod.Polska (1993); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Korzenie kultury - Przed Opolem cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 II Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu; koncert kraj prod.Polska (1964); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Korzenie kultury - Przed Opolem cz. 3; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Midnight express; dramat kraj prod.USA (1978); reż.:Alan Parker; wyk.:Brad Davis, Randy Quaid, John Hurt, Norbert Weisser, Irene Miracle, Bo Hopkins, Paolo Bonacelli; Dla małoletnich od lat 16
22:30 Trzeci punkt widzenia ; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Więcej niż fikcja - Przeznaczone do burdelu; film dokumentalny kraj prod.USA (2004); reż.:Zana Brisky; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Strefa - Kult Off Kino - odc. 3 - Deevanah; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:25 Kino nocne - Boska interwencja; film fabularny kraj prod.Francja, Niemcy (2002); reż.:Elia Suleiman; wyk.:Jamel Daher, Amer Daher, Nayef Fahoum Daher, Elia Suleiman, George Khleifi, Nazira Suleiman, Michel Piccoli; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zbigniew Namysłowski i górale; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Zakończenie programu

TVP Historia
14:30 Konflikty, bitwy, wojny - Czerwone Maki; program historyczny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Królowa Bona odc.9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kulisy III RP - Wojna na górze; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Królowa Bona odc.9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Siła bezsilnych - Skazany na nieistnienie - rzecz o Rtm. Pileckim; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2007); Dla małoletnich od lat 12
23:15 Zakończenie dnia

TV Puls
5:55 Puls wieczoru
6:30 Program religijny
7:30 Telezakupy
8:30 Alicja w krainie prawa (3/26)
9:30 Hamlet - dramat kostiu- mowy Francja/Hiszpa- nia/Wielka Brytania 1990
12:10 Magazyn przyrodniczy
12:30 Wspaniały XX wiek (1/10)
13:40 Sędzia pokoju (1/3) - dra- mat obyczajowy Austra- lia/Szwajcaria/Włochy 1989
16:00 Dom Sonnefeldów - ko- media Niemcy 2006
18:00 Bez pardonu (2/22)
19:00 Alicja w krainie prawa (5/26)
20:00 Wspaniały XX wiek (2/10)
21:10 Szalony Megs - dramat obyczajowy USA 1989
23:15 Wolność Słowa
23:50 Bez pardonu (2/22)
0:45 Alicja w krainie prawa (5/26)
1:40 Rzadki okaz
2:10 Magazyn przyrodniczy
2:30 Taaaka ryba
3:00 Zdrowy Puls
3:30 Wolność Słowa
4:00 żebro Adama

Canal +
7:00 Minisport +
7:10 łapu-capu
7:30 Na tropach Bartka - film przygodowy Polska 1982
9:00 Deser: Motyle
9:20 King Kong - film przygodowy USA/Nowa Zelandia 2005
12:30 Aktualności filmowe
13:05 Ikonoklaści--Rossellini i Kamen (3/8)
14:05 Premiera: Tajniki przyro- dy (54)
14:40 Duma i uprzedzenie - melodramat Indie/Wielka Brytania/USA 2004
16:35 Rodzinny dom wariatów - komediodramat USA 2005
18:25 Lot 93 z Newark - dramat sensacyjny USA 2006
20:00 Monachium - dramat USA 2005
22:45 Premiera: Zabójczy nu- mer - film sensacyjny Niemcy/USA 2006
0:40 Incydent - thriller USA 1997
2:15 Silent Hill - thriller Kana- da/USA/Japonia 2006

HBO
6:30 Radiowe ja - komedia Wielka Brytania 2004
8:00 Na planie
8:35 Randka w ciemno - ko- media Hiszpania 2004
10:10 Człowiek ringu - dramat biograficzny USA 2005
12:30 Z ust do ust - komedia obyczajowa USA 2005
14:05 Moja bar micwa - kome- dia obyczajowa USA 2006
15:35 Najwspanialsza gra w dziejach - film biogra- ficzny USA 2005
17:35 Zobacz w HBO
18:05 Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - film przyg. USA 2005
20:20 Bliżej - dramat obyczajo- wy USA 2004
22:00 Dzieci pierestrojki
22:55 Pechowy cadillac - kome- dia sensacyjna Szwecja 2006
0:20 W innym życiu - dramat kryminalny Wielka Brytania 2001
2:00 Zbrodnia ze snu - thriller Kanada 2991
3:35 Zobacz w HBO
4:10 Najwspanialsza gra w dziejach - film biogra- ficzny USA 2005

Eurosport
8:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu
8:45 Automobilizm: Rajdowe mistrzostwa świata - rajd Grecji - 1. dzień
9:15 Droga do Euro 2008
9:45 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu
11:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień
16:00 Kolarstwo: Giro d'Italia - 20. etap
17:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 7. dzień
20:45 Inside Euro 2008
21:00 Droga do Euro 2008
0:00 Automobilizm: Rajdowe mistrzostwa świata - rajd Grecji - 2. dzień
0:30 Automobilizm: Internatio- nal Formula Master w Pau - 1. wyścig
1:15 Eurosport Buzz
1:45 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu

Polsat Sport
6:45 Magazyn rowerowy
7:00 Siatkówka: Liga światowa mężczyzn - mecz Korea - Kanada
9:10 Siatkówka: Liga światowa mężczyzn - mecz USA - Japonia
11:20 Futbol Mundial
11:50 Puncher
12:20 Siatkówka: Liga światowa mężczyzn - mecz Kuba - Rosja
14:30 European Tour Weekly
15:00 Piłka ręczna: Eliminacje do Mś kobiet - mecz Pol- ska - Serbia
17:30 Total rugby
18:00 Piłka nożna: Eliminacje do Euro 2008 - mecz Walia - Czechy
20:15 Konfrontacja Sztuk Walki
23:30 Piłka nożna: Eliminacje do Euro 2008 - mecz Dania - Szwecja

Canal + Sport
6:00 Za zasłoną dżungli
7:00 Człowiek o siedmiosekundowej pamięci
8:00 1 na 1 extra
8:30 Piłka nożna - mecz Anglia - Brazylia
10:45 Primera Division
11:15 Moto +
11:45 NBA Action
12:10 Koszykówka: NBA - mecz play off
14:30 Czempioni w Plusie
15:30 Ligue 1
16:00 Serie A
16:30 Piłka nożna - mecz Anglia - Brazylia
19:15 Koszykówka: NBA - mecz play off
21:30 Koszykówka: WNBA - mecz Connecticut Sun - Phoenix Mercury
23:30 36 - film sensacyjny Francja 2004
1:20 Deser: Panna Gerta
1:30 Nawiedzony - horror USA 1999
3:20 Deser: Naga
3:30 Rozminować - film dok.
4:45 Siła i honor - dramat oby- czajowy USA 2000

Ale Kino!
08:00     DZIECI NIEBIOS film obyczajowy, Iran, 1997, 84 min
09:35     WET ZA WET komedia, USA, 1987, 107 min
11:35     BOSO W PARKU komedia romantyczna, USA, 1967, 101 min
13:30     TRZECI CUD dramat obyczajowy, USA, 1999, 113 min
15:35     ale krótkie! SERGIEJ OWCZAROW - BAŚNIE I MITY filmy krótkometrażowe, Rosja, 30 min
16:15     MISJA NA MARSA film SF, USA, 2000, 108 min
18:15     O MAŁY GŁOS komediodramat, Wlk. Brytania, 1998, 92 min
20:00     MIRANDA thriller, Niemcy/Wlk. Brytania, 2002, 88 min
21:40     ZABÓJCA thriller, USA, 1991, 86 min
23:15     W IMIĘ ZASAD horror SF, USA, 2000, 94 min
01:00     POZWÓL MI UCIEC dramat obyczajowy, Japonia, 2005, 124 min
03:05     KRONIKI SCIENCE FICTION: UFO I KOSMICI serial dokumentalny, Wlk. Brytania, 52 min

AXN
7:15 Szczury wodne (167)
8:10 Szczury wodne (168)
9:05 ReGenesis 2 (7)
10:00 Charlie Jade (19)
10:55 Tajne akcje CIA (22)
11:50 Tajne akcje CIA 2 (1)
12:45 Zagadki z przeszłości 2 (19)
13:40 Zagadki z przeszłości 2 (20)
14:35 Szczury wodne (167)
15:30 Szczury wodne (168)
16:25 Robinsonowie 7 (14)
18:15 ReGenesis 2 (7)
19:10 Charlie Jade (19)
20:05 Klątwa upa- dłych aniołów (1)
21:00 Medium 2 (6)
22:00 Agentka o stu twarzach 3 (22)
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3 (13)
0:00 Zabójcze umysły 2 (14)
0:55 Klątwa upadłych aniołów (1)
1:50 Medium 2 (6)
2:45 Agentka o stu twarzach 3 (22)

Hallmark
6:00 Karygodne zaniedbanie - dramat USA 1985
8:00 Roczniak - dramat przygo- dowy USA 1994
10:00 Z biegiem rzeki - wesern USA 1994
12:00 Córki McLeoda (130)
13:00 Córki McLeoda (131)
14:00 Roczniak - dramat przygo- dowy USA 1994
16:00 Morderstwa w Midsomer
18:00 Córki McLeoda (130)
19:00 Córki McLeoda (131)
20:00 Wybór Fieldera - dramat obyczajowy USA 2004
22:00 Wywiad (13)
23:00 Księga Ruth - dramat obycza- jowy USA/Kanada 2004
1:00 Wybór Fieldera - dramat obyczajowy USA 2004
3:00 Wywiad (13)
4:00 Karygodne zaniedbanie - dramat USA 1985

HBO Comedy
10:00     Kim jest ta dziewczyna? (01:29)
11:35     To nie ja, to kto inny (01:28)
13:05     Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta (01:53)
15:00     Kim jest ta dziewczyna? (01:29)
16:35     To nie ja, to kto inny (01:28)
18:05     Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta (01:53)
20:05     Zagniewani młodociani (01:21)
21:30     HBO na stojaka! Odc. 56 (00:29)
22:00     Trawka II, odc. 12 (00:25)
22:30     Salon piękności (01:40)
00:15     Miss Agent (01:45)
02:05     HBO na stojaka! Odc. 56 (00:29)
02:40     Trawka II, odc. 12 (00:25)

Cartoon Network
06.00 Weekend ze Scooby Doo (Scooby's Long Weekend) – (40 min.).
19.00 Scooby Doo i Legenda Wampira (Scooby Doo And The Legend Of The Vampire) – (120 min.).
21.00 Weekend ze Scooby Doo (Scooby's Long Weekend) – (40 min.).
00.00 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
00.50 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
01.40 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
02.30 Jam Łasica (I Am Weasel) – (7 min.).
03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
03.25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.).
03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.).
04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
05.35 Ed, Edd i Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

ZigZap
06:00 Histeria: Gdy zwariował świat odc. 21 
06:25 Pinky i Mózg odc. 11 
06:50 Maqlatura
07:00 Ekstremalne kaczory: Wypad za miasto odc. 71 
07:10 Szał na Amandę odc. 30 
07:40 Bratz: Ktoś nowy w mieście odc. 23 
08:05 Płaskmania: Tygodnik motocyklowy/ Sekrety piramid odc. 4 
08:30 Bratz: Blask i styl
09:20 Zakręceni gliniarze odc. 7 
09:45 Wybraniec smoka 2: Korpojazda odc. 8 
10:10 Kod Lyoko: Jest tam kto? odc. 48 
10:35 Karol do kwadratu: Szał na szeryfa odc. 21 
11:00 Maqlatura
11:10 Przymierzalnia - Friday Wear: Friday where? odc. 1 
11:15 Przymierzalnia
11:20 Przymierzalnia - Ruby Gloom odc. 13 
11:45 Przymierzalnia
11:50 Przymierzalnia - Zoey 101: Impreza na plaży odc. 13 
12:15 Przymierzalnia
12:20 Przymierzalnia - Świat Raven odc. 10 
12:45 Przymierzalnia
12:55 Przymierzalnia - Friday Wear: Brak słów odc. 2 
13:00 Gwiazda od zaraz: Nie dam się więcej nabrać odc. 9 
13:30 Lizzie McGuire 3: Współlokatorzy odc. 8 
14:00 Zagubieni z lotu 29 odc. 13 
14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Teatr odc. 47 
15:00 Maqlatura
15:10 Bratz: Egzamin na szpiega odc. 24 
15:35 Płaskmania: Moja rodzina/Tygodnik biznesowy odc. 5 
16:00 Klub Winx 3 odc. 6 
16:25 Skyland: Początek nowego świata odc. 12 
16:55 Zakręceni gliniarze: Dyskotekowi bankierzy odc. 8 
17:20 Wybraniec smoka 2: Kopuła przetrwania odc. 9 
17:45 Kod Lyoko: Franz hopper odc. 49 
18:10 Karol do kwadratu: Wojna odc. 22 
18:35 Ekstremalne kaczory: Lwy tygrysy i kaczory odc. 78 
18:45 Wielka płyta
19:10 Planeta rocka odc. 22 
19:35 Klinika pod kangurem odc. 1/25 
20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Święta odc. 48 
20:25 Szał na Amandę odc. 31 
20:50 Maqlatura

MiniMini
06:00      Małe zoo Lucy serial animowany odc. 23
06:15      Małe zoo Lucy serial animowany odc. 24
06:30      Tabaluga serial animowany odc. 8
06:55      Krecik serial animowany odc. 11
07:05      Pszczółka Maja serial animowany odc. 49
07:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 13
07:55      Pingu serial animowany odc. 63
08:00      Noddy serial animowany odc. 84
08:10      Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
08:15      Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 25
08:25      Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 12
08:35      Listy od Feliksa serial animowany odc. 7
08:50      Rumcajs serial animowany odc. 3
09:00      Zdjęciaki: Martynka serial animowany odc. 99
09:05      Czerwony traktorek serial animowany odc. 4
09:20      NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 24
09:45      Bracia koala serial animowany odc. 22
10:00      ¦wiat Elmo serial animowany odc. 45
10:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 67
10:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 24
10:45      Sesame English serial animowany odc. 35
11:00      Noddy serial animowany odc. 83
11:10      Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
11:15      Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 24
11:25      Wyprawa profesora G±bki serial animowany odc. 11
11:35      Listy od Feliksa serial animowany odc. 6
11:50      Rumcajs serial animowany odc. 2
12:00      Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko film animowany
12:55      Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 8
13:05      Pippi serial animowany odc. 25
13:30      Clifford serial animowany odc. 1
14:00      Małe zoo Lucy serial animowany odc. 21
14:15      Małe zoo Lucy serial animowany odc. 22
14:30      Tabaluga serial animowany odc. 7
14:55      Krecik serial animowany odc. 10
15:05      Pszczółka Maja serial animowany odc. 48
15:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 12
15:55      Pingu serial animowany odc. 62
16:00      Zdjęciaki: Maks serial animowany odc. 98
16:05      Czerwony traktorek serial animowany odc. 3
16:20      NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 23
16:45      Bracia koala serial animowany odc. 21
17:00      ¦wiat Elmo serial animowany odc. 44
17:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 66
17:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 23
17:45      Sesame English serial animowany odc. 34
18:00      Elmo odwiedza strażaków film animowany
19:20      Dziwny ¶wiat kota Filemona serial animowany odc. 9
19:30      Clifford serial animowany odc. 2

TVN Turbo
06:00    Gadżet 2 - Laboratorium
06:30    Operacja Tuning
07:00    Grand Prix na torze
07:30    Telesklep
08:00    Szybcy i Stylowi
08:30    Kaskaderzy i amatorzy
09:00    Siła Ognia
09:30    Sparing
10:00    Top Gear
11:00    Zakup Kontrolowany 3
12:00    Jazda Próbna
13:00    Złota Rączka
13:30    Domowi Konstruktorzy
14:00    Automaniak Max
15:00    Kaskaderzy i amatorzy
15:30    Gadżet 2 - Laboratorium
16:00    Grand Prix na torze
16:30    Operacja Tuning
17:00    Uwaga! Pirat
17:30    Top Gear
18:30    Jazda z Dodą
19:00    Zakup Kontrolowany 3
20:00    28 sekund
20:30    Szkoła Szybkiej Jazdy
21:00    Gadżet 2 - Laboratorium
21:30    Grand Prix na torze
22:00    Sparing
22:30    Katastrofy Lotnicze
23:00    Turbo Erotyk
23:30    Turbo Erotyk
00:00    Turbo Erotyk
00:30    Turbo granie
02:30    Sporrrt
03:00    Jazda Próbna
04:00    Sparing
04:30    Siła Ognia

Discovery Channel
6:00 Zwykłe rzeczy--niezwykłe wynalazki
6:30 Zwykłe rzeczy--niezwykłe wynalazki
7:00 Szaleni kaskaderzy
7:30 Szaleni kaskaderzy
8:00 Superkonstrukcje: Londyńskie metro
9:00 Fani czterech kółek: Lancia Delta Integrale (1)
9:30 Fani czterech kółek: Lancia Delta Integrale (2)
10:00 Superjazda: Za zaliczeniem poczto- wym
11:00 Amerykański chopper: W globalnym warsztacie: Banglijskie gruchoty (1)
12:00 Zwykłe rzeczy--niezwykłe wynalazki
13:00 Szaleni kaskaderzy
14:00 Superkonstrukcje: Londyńskie metro
15:00 Prawda czy fałsz--po- gromcy mitów (69)
16:00 Brainiac (1)
17:00 Jak to jest zrobione?
18:00 Faceci w bieli
19:00 Amerykański hot-rod: Chevy Low Rider '59 (3)
20:00 Queen Mary 2 (2)
21:00 Doktor G--lekarz sądowy
22:00 Winny czy niewinny? (16)
23:00 Zrośnięte głowami
0:00 O krok od śmierci: Cudem ocaleni
1:00 Prawdziwy horror: Wampiry
2:00 Godzina zero: Król kokainy
3:00 Fani czterech kółek: Range Rover (1)
3:30 Fani czterech kółek: Range Rover (2)
4:00 Superjazda: XLR
5:00 Amerykański chopper: W globalnym warsztacie: banglijskie gruchoty (2)

Discovery Travel & Living
6:00 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
6:50 Podróże na chybił trafił po USA (7)
7:15 Słońce, morze i rusztowania (1)
7:40 Klub wędkarski Buena Vista (10)
8:05 święto smakoszy--Droga 66 (5)
8:30 święto smakoszy (5)
9:00 Wielkie projekty (2)
9:55 Kiedy Cię nie było ...
10:50 święto smakoszy
11:45 Zrozumieć Kalahari
12:40 Podróże na chybił trafił po USA (7)
13:05 Hiszpania (1)
13:30 Klub wędkarski Buena Vista (10)
14:05 święto smakoszy
15:00 Wielkie projekty (2)
15:55 Kiedy Cię nie było ...
16:50 święto smakoszy
17:45 Zrozumieć Kalahari
18:40 Podróże na chybił trafił po USA (7)
19:05 Hiszpania (1)
19:35 Klub wędkarski Buena Vista (10)
20:05 święto smakoszy
21:00 Paryż
21:25 Weekendy z VIP-ami
21:55 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
22:50 Wielki projekty: Wnę- trza (2)
23:45 Wyszukane smaki
0:10 Hotele dla dwojga: Rio de Janeiro
0:40 Targ kulinarnych cudów (9)
1:05 Targ kulinarnych cudów (10)
1:35 Luksusowe rezydencje: Im większe tym lepsze
2:05 Nowa Zelandia

Animal Planet
6:00 Na pomoc zwierzętom (51)
6:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (5)
7:00 łowca krokodyli: Twarze w lesie
8:00 Małpi biznes (13)
8:30 Małpi biznes (14)
9:00 Wielkie morskie przygody: Czerwony diabił
10:00 Tygrysy ze szmaragdowe- go lasu
11:00 Król orangutanów
12:00 żarłacze białe w strefie śmierci
13:00 Na pomoc zwierzętom (41)
13:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata (5)
14:00 Wełniaki z Peru
15:00 Małpi biznes (13)
15:30 Małpi biznes (14)
16:00 Przeprowadzka żyraf
17:00 Policja dla zwierząt w Miami (13)
18:00 Dzika afrykańska rzeka
19:00 Wyprawy Corwina--wydanie specjalne
20:00 Awans społeczny
21:00 Dzika przyroda w kadrze (1)
22:00 żarłacze białe w strefie śmierci
23:00 Policja dla zwierząt w Miami (13)
0:00 łowca krokodyli
1:00 Wyprawy Corwina--wydanie specjalne (3)

National Geographic
8.00     POSKRAMIACZE WĘŻY: KANIBALE Z BAGIEN
8.30     POSKRAMIACZE WĘŻY: NA RATUNEK KRÓLOWI WĘŻY
9.00     KRÓLESTWO WIELBŁĄDÓW
10.00     SŁONIE Z KILIMANDŻARO
11.00     PODOBNE DO NAS: JĘZYK
12.00     SUPERŁÓDŹ
13.00     ANATOMIA WYPADKÓW: SAMOCHODY
14.00     ZATAPIACZE STATKÓW
15.00     KATASTROFA W PRZESTWORZACH: AWARIA WSZYSTKICH SILNIKÓW
16.00     TUŻ PRZED TRAGEDIĄ: EKSPLOZJA NA POKŁADZIE LOTNISKOWCA
17.00     ZA KULISAMI: SUPERLOTNISKOWIEC
18.00     TAJEMNICE BIBLII: ZAGINIONE MIASTA
19.00     TUŻ PRZED TRAGEDIĄ: WYBUCH TORNADA
20.00     CZYSTA NAUKA: KULISY BALISTYKI
21.00     WIERZYĆ NIE WIERZYĆ?: ROSYJSKA WIELKA STOPA
22.00     KULISY 11 WRZEŚNIA: EPOKA OSAMY BEN LADENA
23.00     KULISY 11 WRZEŚNIA: NA DRODZE PRZEMOCY
0.00     PRZYCZYNY EPIDEMII: ZABÓJCA W POKOJU 911
1.00     PRZYCZYNY EPIDEMII: PRZEKLEŃSTWO CZARNEGO TYFUSU

MTV Polska
06:00 – Starter - klipy na dobry początek dnia
08:00 – MTV wkurza - test wytrzymałości emocjonalnej
09:00 – Power Girls- reality show
10:00 – MTV Maxxx Hits – notowanie
11:00 – Made – spełniamy marzenia
12:00 – Popcorn – magazyn filmowy
12:30 – Mastermix – program muzyczny
14:00 – All Eyes On Beyonce – wszystko o wokalistce
14:30 – Moja własna gwiazda: Beyonce – show randkowe
15:00 – Za kulisami teledysku „Check On It No” Beyonce– reportaż z planu
15:30 – MTV meets Betonce – wszystko o artystce
16:00 – Rap Pakamera – magazyn hiphopowy
16:30 – Państwo Bardzo Młodzi –reality show
17:00 – Pimp My Ride – wszystko o tuningu
17:30 – Mafia w Hollywood – reality show z udziałem Three 6 Mafia
18:00 – Tancerze – taneczny show Jennifer Lopez
18:30 – Re-kreacje – metamorfozy w stylu gwiazd
19:00 – Co ty na to, tato?– przemówić dziecku do rozsądku
20:00 – MTV Club – hity klubowych parkietów
21:00 – RaR: najlepsze kawałki muzyczne
21:30 – Live RaR z Evanescence -koncert
22:00 – Za kulisami teledysku „Call Me When You're Sober” Evanescence – reportaż z planu
22:30 – MTV Live z Placebo -koncert
23:00 – Happy Tree Friends – dobranocka dla dorosłych
23:30 – South Park – kultowa kreskówka
00:00 – Dirty Sanchez – do pierwszej krwi
00:30 – Ocenzurowana "Rodzina Osbourne'ów" - reality show
01:00 – PartyZone – hity dance
03:00 – Bezsenność z MTV – klipy dla nocnych

VH1 Polska
06:00 – VH1 Hits – hity dekady
08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci
09:00 – Smooth wake up – pobudka z VH1
11:00 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny
11:30 – Pamiętnik Timbalanda –zwierzenia na ekranie
12:00 – New Look – program o modzie
12:30 – Nierandkowi - aaaby skutecznie się umówić
13:00 – Twoja Muzyka Twoja Lista – klipy na życzenie widzów
15:00 – Polonez – przeboje po polsku
16:00 – Ostateczna Odliczanka – najlepsze teledyski ostatnich tygodni
20:00 – Wspaniałe życie „Kto co dostaje?” –kulisy show biznesu
21:00 – VH1 Prezentuje „40 najbardziej szokujących fryzur” – zestawienie
22:00 – The Drug Years – serial dokumentalny
23:00 – Saturday Night Fever – gorączka sobotniej nocy
02:00 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

VIVA Polska
6:00    Planet VIVA
9:00    Power Lista
12:00    Viva Hits Polska
13:00    VIVAMOVIE
14:00    In & Out
15:00    Parot
15:30    Chartsurfer
17:00    Big In America 2
17:30    Sobotwór
18:00    O Co Kaman
19:00    Planet VIVA
20:00    Parot
20:30    Kocha, nie kocha
21:00    Club Charts
22:00    Viva Hits Polska
23:00    Łatwa kasa
1:00    Nightrider 

TeDe
05.50 „V-max” - magazyn motoryzacyjny
06.10 „FIFA Futbol Mundial" - magazyn piłkarski
06.35 Z archiwum –
06.50 Informacje
07.05 Sport Game
07.12 Pogoda – powt
07.13 temat dnia
07.24 Sport Game Plus – powt
08.00 „Kasa Na Bank” – program interaktywny
10.00 PRZEGLĄD WYDARZEŃ TYGODNIA – premiera
10.25 Czas dla Dolnego Śląska – publicystyka lokalna – premiera
10.40 Z archiwum publicystyka lok -premiera
11.55 Informacje Studenckie – publicystyka lokalna – premiera
11.10 Centrum Leczenie Wzroku – powt od 1
11.15 Politechnika -publicystyka lokalna powt.
11.00 „Sztukateria” – magazyn kulturalny
11.30 „V-max” – magazyn motoryzacyjny
12.05 „Ja się zastrzelę” (odc.22) („Just Shoot Me”) serial komediowy
12.35 2 „Mały Gang Olsena” („Olsen Banden Junior”) Dania, 2001;
14.25 „Eksploracje” (odc. 35) (Exploration”)Wielka Brytania, 2003;
15.00 Siatkówka – Liga Światowa – Brazylia – Finlandia – mecz
17.35 “Powrót Arabeli” (odc.38) („Arabela”) serial familijny;
18.15 „Latający cyrk Monty Pythona” („Monty Python’s Flying Circus”) serial komediowy; Wielka Brytania 1969-1974;
19.00 „KINOmaniak – nowa formuła”
19.30 „Drogówka” – magazyn policyjny
20.05 2 „Brzdąc w opałach” („Baby's Day Out”) USA, 1994; reż.: Patrick Read Johnson; wyst.: Joe Mantegna, Lara Flynn Boyle,
22.05 „Kuba Wojewódzki” – gośćmi programu będą Robert Mazurek
23.05 „Kamieńska” (odc.14) („Kamienskaya”) serial kryminalny, Rosja,
00.10 „Czułe Dranie” – tragicznie satyryczne magazyn rozrywkowy
00.40 „Nieczułe Dranie” – magazyn rozrywkowy
01.10 „Winny czy niewinny” odc. 11 („Guilty or innocent”)- serial dokumentalny, Wielka Brytania 2005;
02.10 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.45 „Drogówka” – magazyn policyjny
03.05 „Na Topie”
03.30 „KINOmaniak – nowa formuła”
03.50 „Sztukateria” – magazyn kulturalny
04.15 TV Market
04.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.