FANDOM


TVP 1
05:10 TELEZAKUPY
05:45 W labiryncie - odc. 99 Rozczarowanie; serial TVP
06:15 W labiryncie odc. 100 - Brylanty; serial TVP
06:40 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:25 Magazyn Ligi Mistrzów
08:55 Ziarno; magazyn
09:30 Między ziemią a niebem; magazyn
09:55 Biegajmy razem; magazyn
10:15 Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów (Star wars: The Clone Wars); film animowany kraj prod.USA (2008)
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:40 Nie ma jak Polska - odc. 31 Renesansowa Lubelszczyzna - szlakiem architektury i turystyki aktywnej; magazyn
13:15 Mała Moskwa - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:10 Ballada o królowej Elżbiecie (Ballad for a Queen); film dokumentalny kraj prod.Francja (2011)
15:10 Miasteczko Harmider; widowisko muzyczne
16:05 Ale mądrale!; talk-show
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Komisarz Alex - odc. 39 - Krwistoczerwone róże -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2672 - finał maja; teleturniej muzyczny
19:00 Wieczorynka - Przygody Donalda i Mikiego - Pingwin Kaczora Donalda, odc. 24 (Adventures of Mickey and Donald / Donald's Pinquin ep. 24); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa
20:10 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Grecji
20:15 Pogoda
20:20 OPOLE! Kocham Cię!; felieton
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Brazylia - Anglia ( studio )
20:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Brazylia - Anglia
23:05 Glee - odc. 1 (Pilot); serial kraj prod.USA (2009)
00:05 Glee - odc. 2 (Showmance); serial kraj prod.USA (2009)
00:55 Cesarskie cięcie -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1987)
02:30 Downton Abbey II - odc. 6/8 (Downton Abbey II ep. 6); serial kraj prod.Wielka Brytania (2013)
03:30 Londyńczycy - odc. 8/13; serial obyczajowy TVP
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:10 Wielkie ucieczki zwierzaków - odc. 3 / 5 (Great animal escapes - ep. 3 / 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
06:35 Ostoja - odc. 123; magazyn przyrodniczy
07:15 M jak miłość - odc. 996; serial TVP
08:05 Barwy szczęścia - odc. 954 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:40 Barwy szczęścia - odc. 955 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
09:10 Kultura, głupcze (73); magazyn kulturalno-społeczny
09:50 Rodzinne oglądanie - Planeta dinozaurów - Nowe olbrzymy - odc. 1/3 (Planet Dinosaur: New giants - odc. 1/3) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Sawanna -  txt. str. 777; cykl reportaży
11:35 Makłowicz w podróży - Podróż 2 - Ekwador. El Dorado (7); magazyn kulinarny
12:15 Gwiazdy w południe - Dziewczyny z Dzikiego Zachodu - Cz. 1 (Buffalo Girls p. 1); western kraj prod.USA (1995)
14:00 Familiada - odc. 2049; teleturniej
14:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 30
14:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze36
14:55 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1970)
16:20 Na dobre i na złe - odc. 526 - Refleks; serial TVP
17:20 Życie od kuchni - (12)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:45 Pogoda
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (12); program rozrywkowy
20:05 Kino na maksa - Uwikłanie -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011)
22:25 Głęboka woda - sezon II odc. 10 "Rodzina" -  txt. str. 777; serial TVP
23:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej
23:50 Gala otwarcia XIII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" Sopot 2013 (relacja); koncert
00:45 Studio filmowe Dwójki - Warszawa -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003)
02:45 Dziewczyny z Dzikiego Zachodu - Cz. 1 (Buffalo Girls p. 1); western kraj prod.USA (1995)
04:15 Zakończenie dnia

TVP Info Olsztyn
06:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:37 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 72 - Łeba; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Palce lizać - 11/13; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 OPINIE Tygodnia; STEREO, 16:9
10:45 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Głos Mediów - odc. 85; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:47 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:48 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:01 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:47 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 39; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:48 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Dzień na wyścigach - Służewiec 2013 - Nagroda Ofira; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:57 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Rosyjski ekspres odc. 18; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 R jak Reportaż - Kielecka Szkoła Reportażu - Przygoda ze słowem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Prosto z lasu 10/13; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
17:45 Zakamarki Przeszłości - Droga cichociemnego cz. III; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Zielonym do góry - odc. 254; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9
18:52 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Informacje kulturalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:06 Raport Gospodarczy - 5/13; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:17 Ukraińskie wieści - 11/13; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Anna Dymna - spotkajmy się - Robert Słania; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Archiwum Zbrodni - Kryptonim Skorpion - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:44 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:52 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Informacje; STEREO, 16:9
22:10 Pogoda; STEREO, 16:9
22:12 Informacje Sport; STEREO, 16:9
22:25 Informacje kulturalne; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:04 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:10 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
23:30 Skandia Maraton - Lang Team 2013 - Krokowa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:57 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT
00:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:01 Głos Mediów - odc. 85; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT
01:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:55 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
02:10 Archiwum Zbrodni - Kryptonim Skorpion - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Kościół z bliska - odc. 39; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:34 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:47 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:24 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Prawdę mówiąc - Profesor Wiesław W. Jędrzejczak - odc. 78; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:00 Polska według Kreta - odc. 72 - Łeba; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tu kobiety - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:41 Reportaż TVP INFO - Od kopalni do pierścionka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
05.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00 Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka - film animowany, Hiszpania 2006
07.45 Co nowego u Scooby’ego? 3 (10) - serial animowany
08.15 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (15, 16) - serial animowany
09.15 Scooby-Doo! Abrakadabra Doo - film animowany, USA 2010
11.00 Kopciuszek - film animowany, USA 1950
12.45 Spider-Man - film przygodowy, USA 2002
15.10 Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
16.15 Conan Barbarzyńca - film fantasy, USA 1982
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport - program informacyjny
19.25 Prognoza pogody
19.30 Państwo w państwie (69) - program publicystyczny
20.05 Bad Boys - komedia sensacyjna, USA 1995
22.30 Predator - film sensacyjny, USA 1987
00.55 Wielbicielka - thriller, USA 2002
02.30 Magazyn sportowy
04.15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.00 Uwaga! - magazyn reporterów
05.20 Mango - telezakupy
07.55 Maja w ogrodzie (36) - magazyn ogrodniczy
08.25 Akademia ogrodnika (36) - magazyn ogrodniczy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.55 Bitwa o dom (9) - reality show
11.55 Co za tydzień - magazyn informacyjny
12.30 Lekarze (13) - serial obyczajowy
13.30 Surowi rodzice (12) - reality show
14.35 X Factor (14) - program rozrywkowy
16.20 Laura - film obyczajowy, Polska 2010
18.00 Ugotowani (3) - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn reporterów
20.00 To nie tak jak myślisz, kotku - komedia, Polska 2008
22.15 Kamuflaż (1/11) - serial sensacyjny
00.00 Lekarze (1/13) - serial obyczajowy
01.05 Podkomisarz Brenda Johnson (1/13) - serial kryminalny
02.10 Uwaga! - magazyn reporterów
02.25 Arkana magii (940) - interaktywny program rozrywkowy
03.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Wszystko przed nami - odc. 87; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Wszystko przed nami - odc. 88; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wszystko przed nami - odc. 89 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wszystko przed nami - odc. 90 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Wszystko przed nami - odc. 91 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
08:55 Gwiezdny Pirat - odc. 3/7 - Pułapka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Czterdziestolatek odc.5/21 - Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:15 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Stoczek Klasztorny; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Polonia w Komie - Wietnam - Emi (229); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Dom - odc. 20/25 - Powrót z dalekiej podróży -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Polonia w Komie - Kazachstan (240); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Odrobina mężczyzny na co dzień /cz. 1/; program rozrywkowy; reż.:Wojciech Młynarski; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dzika Polska - Bogatsze życie - Ich maleńki modraszek; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 983; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Transmisja sportowa - Puchar Świata WKKW Strzegom - Cross i Skoki - Skrót; STEREO, 16:9
19:40 Dobranocka - Miś Fantazy odc.6 - Księga Prospera; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Gala otwarcia XIII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" Sopot 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Tylko hity! Opole2012 - Najlepsze z najlepszych; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
00:50 M jak miłość - odc. 983; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy odc.6 - Księga Prospera; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 12/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wideoteka dorosłego człowieka -  Anna German  (110); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (143); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.