FANDOM


Tvp1 logo

6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Prognoza pogody
8.15 Woronicza 17
8.25 Telezakupy
8.45 Trzy niedźwiadki (12/28)
9.10 Budzik - program dla dzieci
9.35 Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka (13) - serial animowany
10.00 Gimnastyka buzi i Języka
10.10 Nowa Ziemia (7) - serial SF
10.55 Gotowanie na ekranie - magazyn kulinarny
11.15 ZUS radzi - magazyn
11.25 The lost Secret (13)
11.40 Telezakupy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Rolnictwo na świecie - reportaż
12.45 Plebania (235) - serial obyczajowy (powt.)
13.15 Zwierzęta świata: Stwór nie z tego świata. Modliszka (2-ost.) (powt,)
13.45 Telezakupy
14.00 Zielone płuca Polski - film dokumentalny
14.30 Książki na Jesień - magazyn kulturalny
14.35 Ludzie wśród ludzi (2)
15.00 Wiadomości
15.10 Bez etatu - magazyn
15.40 Kulisy PRl.u: Debata - reportaż
16.05 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces (1781) - telenowela
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki - wywiad
17.40 Klan (647) - telenowela
18.10 Magazyn olimpijski: Echa stadionów
18.40 Wrzuć Jedynkę
18.50 5 minut o Unii Europejskiej - program publicystyczny
19.00 Wieczorynka: Tabaluga
19.30 Wiadomości
20.00 Sport; Prognoza pogody
20.20 Miej oczy szeroko otwarte: Złączone na cale życie
21.20 Teatr Telewizji: Krótki kurs medialny - sztuka Roberta Bruttera i Tomasza Wiszniewskiego, Polska 2001
22.30 Złoty Krawczyk - reportaż
23.05 Monitor Wiadomości
23.20 Profit. wiadomości ekonomiczne
23.30 Dobre ksiązki
24.00 Tako rzecze Lem... O współczesności
0.10 Hybrydy (2) - reportaż (powt.)
0.35 Trochę kultury - magazyn kulturalny (powt.)
1.15 Zakończenie programu 
CHUDA DWÓJKA

7.00 Studio urody - magazyn
7.10 Złotopolscy (81): Miłość to jest piękna sprawa - telenowela
7.35 Dwójka dzieciom: Przygody Bolka i Lolka, Pampalini, łowca zwierząt - seriale
8.00 Na dobre i na złe (118): Niebieska sukienka - serial TVP (powt.)
8.50 Pytanie na śniadanie - magazyn
10.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Cztery pory smaku (powt.)
10.55 Święta wojna: Wielki Językoznawca - serial komediowy (powt.)
11.20 Natlonal Geographic proponuje: Psy na medal - film dokumentalny
11.50 Sukces (32/38) - serial
12.20 Dolina Słońca - Alpe D'Huez - reportaż
12.40 Kalada. kalada... - reportaż
13.00 Panorama
13.15 Miami Sands (61/110) - serial
14.00 Tata Show - program rozrywkowy (powt.)
14.45 Od ucha do ucha: Przeboje mazurskiej biesiady
15.00 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
15.25 W poszukiwaniu szczęścia (22/28): Wspólna Jazda - serial dla młodzieży
15.50 Przygody myszki
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Złotopolscy (462): Napoleoński umysl - telenowela (powt.)
16.50 Na dobre i na złe (118): Niebieska sukienka - serial TVP (powt.)
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody
19.05 Va banque - teleturniej
19.35 Ameryka. nie dać się zabić - reportaż
20.00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
21.00 Kochaj mnie (19) - telenowela
21.30 997 - magazyn kryminalny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.25 Prognoza pogody
22.35 D.I.L - film obyczajowy, Polska 2002
24.00 Konfrontacje: Jak zatrzymać AIDS? - program publicyst.
0.45 Inne spojrzenie - FiImówka - film dokumentalny
1.15 Rycerska krew - film dok
2.05 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Jednorożec Kleo (18)
7.30 Batman dwadzieścia lat później (50) - serial (powt.)
7.55 Bar - reality show  
8.20 Luzik guzik (14)
9.10 Bar - reality show
9.45 Wybory Miss polski 2002
11.35 Różowa Pantera - serial
11.50 Kachorra to ja (47) - telenowela (powt.)
12.45 Luz Maria (39) - telenowela
13.40 Twój lekarz - magazyn
13.50 Wystarczy chcieć
14.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.40 Batman dwadzieścia lat później (51) - serial
15.10 Świat według Kiepskich (130): Ta okropna niedziela - serial komediowy (powt.)
15.45 Informacje
16.05 Kachorra to ja (48) - telenowela
17.05 Idol - program rozrywkowy
18.15 Bar - reality show
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę (12) - teleturniej
20.05 Bar - reality show
20.45 Samo życie (133) - serial
21.15 Wodny świat - film przygodowy, USA 1995
21.30 Losowanie LOTTO
24.00 Informacje. Sport
0.20 Prognoza pogody
0.25 Graffiti
0.40 Fundacja Polsat
0.55 Bumerang - program publicystyczny
1.30 Bar - reality show
2.25 Muzyka na BIS
5.00 Zakończenie programu
Logo-19

5.35 Miłość i nienawiść (34) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (47) - telenowela
7.50 Strachy na lachy - serial anim.
8.15 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial anim.
8.40 Łebski Harry - serial anim.
9.05 Inspektor Gadget - serial anim.
9.30 Tele Gra 
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Maraton uśmiechu
13.25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial anim.
13.50 Łebski Harry - serial anim.
14.15 Beverly Hills 90210 (265) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (48) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (35) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19:35 Pogoda
19:40 Uwaga!
20:00 Chwila prawdy
21:20 Milionerzy
22:05 Usterka - serial dok.
22:40 Maraton uśmiechu
23:10 TVN Fakty
23:20 Kropka nad i
23:40 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0:10 Multikino - magazyn
0:30 Co za tydzień - mag.
0:55 Nic straconego - powtórki programów
Tvp3-bydgoszcz.svg

6.30 Odkrywcy niewiarygodnych tajemnic (10/26)
6.55 Bajki Hektora (10/26)
7.15 Kacper
7.30 Kurier i prognoza pogody
7.45 Zbliżenia
8.00 Pomyśl o sobie
8.15 Historia nieodległa
8.30 Kurier i prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Świat głębin i podziemi (3/10)”W poszukiwaniu dnia”
9.30 Kurier i prognoza pogody
9.40 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (7/23)
10.30 Kurier i prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier i prognoza pogody
11.45 Polska Agencja Satyryczna
12.30 Kurier
12.35 Granice własnych możliwości
13.30 Kurier i prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.30 Kurier i prognoza pogody
14.45 WuWuA - amatorska scena teledysków hip-hopowych
15.00 Cyrkowcy (50/52)
15.30 Kurier i prognoza pogody
15.45 Zbliżenia
16.00 Magazyn sportowy
16.30 Kurier i prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.30 Kurier i prognoza pogody
17.50 Euroregion - rozmowy o Unii Europejskiej
18.00 Zbliżenia
18.30 Kurier i prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Wieczorny kwadrans
19.00 W kadrze
19.10 Telefotoplastikon
19.30 Kurier sportowy z prognozą pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy z prognozą pogody
21.45 Zbliżenia
22.00 Rozmowa dnia
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Informacje sportowe
22.50 Studio Pogoda
23.00 Wymiar sprawiedliwości
00.30 Zakazana miłość
02.05 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6:00 Strefa P - magazyn
6:30 V Max - magazyn
7:00 Muzyczne listy
7:50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8:10 Teknoman - serial anim.
8:35 Przygody rodziny Addamsów (16) - serial
9:00 Fiorella (162) - magazyn
9:55 Zbuntowany anioł (64) - serial
10:40 Anioły Miłosierdzia (7) - serial
11:35 Herkules (12) - serial
12:30 Strefa P - mag.
13:00 V Max - magazyn
13:30 Muzyczne listy - magazyn
14:30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15:00 Czarny Królewicz (1) - serial
15:30 Fiorella (163) - magazyn
16:30 Przygody rodziny Addamsów (13) - serial
17:00 Jak dwie krople czekolady (18) - serial
17:30 Hot Chat
17:45 Dziennik
17:58 Prognoza pogody
18:00 Zbuntowany anioł (65) - serial
19:00 Kameleon (19) - serial
20:00 Łowcy koszmaru (13) - serial
20:55 Idol extra
21:50 Dziennik
22:05 Informacje sportowe
22:12 Prognoza pogody
22:15 Fantozzi - komedia wł. (1974)
0:15 Magazyn Ligi Mistrzów
1:15 X Laski
1:45 Muzyczne listy
2:35 Strefa P - magazyn
3:00 V Max - magazyn
3:25 Super VIP 
TVN 7 '02 - '08

6:55 Telesklep
7:10 Dragon Ball Z - serial anim.
7:35 Dragon Ball Z - serial anim.
8:00 W niewoli uczuć (68) - telenowela
8:50 Daniela i przyjaciele (52) - telenowela
9:40 Drew Carey Show (12) - serial
10:05 Norman w tarapatach (12) - serial
10:30 Łamisłówka
11:00 Żar tropików (29) - serial
11:55 Przeklęta miłość (25) - telenowela
12:40 Telesklep
14:30 Albert - serial anim.
14:55 Dragon Ball Z - serial anim.
15:20 Dragon Ball Z - serial anim.
15:40 Pełna chata (146) - serial
16:15 Bajer w Bel-Air (29) - serial
16:45 Bliźniaczki (9) - serial
17:15 Nowojorski klan (7) - serial
18:10 Aktualności
18:20 Żar tropików (30) - serial
19:10 Drew Carey Show (12) - serial
19:40 Norman w tarapatach (13) - serial
20:10 Dar - film obycz. kanad. (1980)
22:35 Medicopter 117 (30) - serial
23:35 Detektyw - serial dok.
0:05 Grzechy nocy - film erot. USA (1993)
1:45 Tenbit GSM
2:45 W mgnieniu oka - film obycz. USA (1996)
3:45 Pełna chata (146) - serial
4:10 Bajer w Bel-Air (29) - serial
4:35 Bliźniaczki (9) - serial
5:00 Koniec programu
Tvpoloniaekran

06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc.627; telenowela TVP
08:50 Legendarny zespół  WAWELE
09:00 Alma Mater Vratislaviensis; odc.5  "W Breslau"
09:15 Poetycki oddech; Tadeusz Nowak - Psalm snu naszego
09:20 Minotaur czyli Sfinks; odc.6
09:50 Dzień Kotana cz.2; retransmisja koncertu
10:50 Południk 19-ty
11:15 Przygody Skippy; odc.13 - Gwiazda reklamy; serial prod. australijskiej
11:40 Takie Kino na bis
12:00 Wiadomości
12:15 Biografie; Czas starszych panów
13:00 Film animowany dla dorosłych; Humoreska
13:15 Królowa Bona; odc. 6/12
14:10 Strasburg-sesja Parlamentu Europejskiego cz. 1; reportaż
14:30 Kochaj mnie; odc.10; telenowela dok. prod TVP
15:00 Wiadomości
15:15 Alma Mater Vratislaviensis; odc.5 - W Breslau
15:30 Poetycki oddech; Tadeusz Nowak-Psalm snu naszego
15:35 Minotaur czyli Sfinks; odc.6; powt.
16:00 Klan; odc.627; telenowela TVP; powt.
16:25 Z kapitańskiego salonu; odc.5
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; -Murcki, Kostucha, Jarząbek; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Południk 19-ty; powt.
18:10 Przygody Skippy; odc.13 - Gwiazda reklamy; serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Rozmowy na nowy wiek; ze Sławomirem Idziakiem o magii obrazu
19:10 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
19:15 Dobranocka; Dixie; odc.4 - Łatwizna
19:30 Wiadomości
19:58 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Klan; odc.627; telenowela TVP; powt.
20:40 Sportowy tydzień
21:15 Królowa Bona; odc. 6; serial prod.TVP; powt.
22:10 Strasburg-sesja Parlamentu Europejskiego cz. 1
22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:00 Camerata
23:20 Legendarny zespół  WAWELE
23:30 Kochaj mnie; odc.10; telenowela dok. prod TVP; powt.
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Pogranicze w ogniu; odc.19/24; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Dixie; odc.4 - Łatwizna; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc.627; telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Królowa Bona; odc. 6; powt.
04:00 Strasburg-sesja Parlamentu Europejskiego cz. 1
04:20 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz; powt.
04:50 Camerata
05:20 Kochaj mnie; odc.10; telenowela dok. prod TVP; powt.
05:40 Ojczyzna-polszczyzna; - Murcki, Kostucha, Jarząbek; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
06:00 Zakończenie programu
Puls logo 1

14.00 Biskupi Europy [4] - film dok.
15.00 Byli sobie odkrywcy [12] - serial anim., Francja
15.25 Kacper i przyjaciele [14, 15] - serial animowany
16.00 Studio Otwarte - Cybernetyki 7 - program z udziałem publiczności prowadzony przez Jana Pospieszalskiego
17.30 Czarno-biały - rozmowa na tematy duchowe
18.00 Kuchnia polska - magazyn kulinarny
18.30 Archiwum XX wieku - Hitler kontra Stalin - magazyn historyczny
19.00 Biskupi Europy [4] - film dok.
20.00 Nietykalni [9] - serial USA
21.00 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - program z udziałem publiczności prowadzony przez Jana Pospieszalskiego
22.30 Kuchnia polska - magazyn kulinarny
23.00 Czarno-biały - rozmowa na tematy duchowe
0.00 Nietykalni [9] - serial USA
Tele 5 old

7:00 Inforama Tele 5
7:15 Świat wokół nas - serial dok.
7:45 Inforama Tele 5
8:00 Saint Tropez (108) - serial
9:00 Telezakupy
10:30 Moje dziecko
11:30 Werdykt
12:30 Nie zapomnij paszportu - serial dok.
13:20 Fashion TV
13:45 Sporty ekstremalne (14) - serial dok.
14:15 Tarzan (66) - serial
14:40 Bob i Margaret - serial anim.
15:05 Muzyczny kontener
16:05 Moje dziecko
17:05 Mieszkanko dla dwojga (79) - serial
17:30 Inforama Tele 5
17:35 Świat wokół nas - serial dok.
18:00 Saint Tropez (109) - serial
19:00 Sporty ekstremalne (15) - serial dok.
19:30 Tarzan (66) - serial
20:00 Komisarz Moulin (14) - serial
21:40 Inforama Tele 5
21:45 Niebo i ziemia (7) - serial
22:40 Biografie - Jackie Kennedy Onassis - film dok.
23:30 Erotyczne pragnienia (1) - film erot.
1:05 Zakończenie programu 
200px-Canal+ logo.svg

7:05 Łapu-capu (o)
7:15 Nie przegap (o)
7:25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8:00 Aktualności muzyczne
8:30 Aktualności filmowe
9:00 Przyjaciele (13) - serial
9:25 Przez 24 godziny (13) - serial
10:10 Kierunek Mars (3) - film dok.
11:05 Dotknięci - film psych. pol. (1988)
13:00 Luna Papa - komediodramat niem.-tadżyk.-uzbek. (1999)
14:50 Bernardyn - komedia hiszp. (2000)
16:35 Lumumba - dramat franc.-belg. (2000),
18:25 Cisza - dramat pol. (2001)
20:00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20:35 Nie przegap (o)
20:45 Łapu-capu (o)
20:50 Minisport+ (o)
21:00 All, amerykański bokser - film obycz. USA (2000)
22:30 Raj na ziemi: Big Sur, dzikie wybrzeże Kalifornii - film dok.
23:25 Patriot Games - thriller USA (1992)
1:20 6-ty dzień - film SF kanad.-USA. (2000)
3:20 Powrót do kryjówki nad jeziorem - horror
(o) - odkodowany

Canal + żółty
05:25    "Człowiek, jakich wielu" reż.John Lvoff, wyk.Jerzy Radziwiłowicz, Maria Medeiros, Danuta Stenka, Zbigniew Zapasiewicz film obyczajowy Francja 2002
06:55 Zakończenie programu
08:30    "Intryga rodzinna" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Karen Black, Bruce Dern, Barbara Harris, William Devane thriller USA 1976
10:30    "Czerwień syjamska" reż.John Polson, wyk.Linus Roache, Danielle Cormack, Ian Bliss, Roy Billing komedia Australia 1999
12:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Kobieta na topie" reż.Fina Torres, wyk.Penelope Cruz, Murilo Benicio, Harold Perrineau Jr., Mark Feuerstein komedia obyczajowa USA 2000
14:30    "Wybawienie" Deser film krótkometrażowy
14:50    "Idealny podejrzany" reż.Richard Middleton, wyk.Eric Roberts, Karen Cliche, David Lipper, Brigitte Backa thriller USA 2001
16:30    "Mission: Impossible" reż.Brian De Palma, wyk.Tom Cruise, Jon Voight, Henry Czerny, Jean Reno film sensacyjny USA 1996
18:20    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial sensacyjny USA 2002
19:05    "Przyjaciele 8" wyk.Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc serial komediowy USA 1994-2002
19:30    Aktualności filmowe magazyn filmowy
20:00    "Kumpelski układ" reż.Glenn Jordan, wyk.Richard Dreyfuss, Susan Sarandon, Nancy Allen, Jean Stapleton dramat obyczajowy USA 1984
21:50    "Harry, twój prawdziwy przyjaciel" reż.Dominik Moll, wyk.Sergi Lopez, Laurent Lucas, Mathilde Seigner, Sophie Guillemin thriller Francja 2000
23:45    "Ali, amerykański bokser" reż.Leon Ichaso, wyk.David Ramsey, Clarence Williams, Joe Morton, Vondie Curtis-Hall film obyczajowy USA 2000
01:15    "Niedzielne igraszki" reż.Robert Gliński, wyk.Emilia Krakowska, Mirosława Marcheluk, Halina Romanowska, Wojciech Skibiński dramat psychologiczny Polska 1987
02:15    "Następny piątek " reż.Steve Carr, wyk.Ice Cube, Tamala Jones, Tom Lister, Mike Epps komedia USA 2000
03:50    "Za drzwiami Actors Studio - Michael Douglas" film dokumentalny USA 2001
04:40 Zakończenie programu

Canal + Niebieski
06:50    Sport + magazyn lig zagranicznych
07:20    Moto + magazyn sportów motorowych
07:50    Sport + magazyn lig zagranicznych
07:55 Liga hiszpańska Piłka nożna mecz Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona
09:55    Sport + magazyn lig zagranicznych
10:25    Liga włoska Piłka nożna mecz AS Roma - Juventus Turyn
12:25    Sport + magazyn lig zagranicznych
12:55    Klub Kibica Piłka nożna mecz Lech Poznań - KSZO Ostrowiec
15:15    Liga hiszpańska Piłka nożna mecz Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona
17:15    Moto + magazyn sportów motorowych
17:45    Liga angielska Piłka nożna mecz FC Liverpool - Manchester United
20:00    Sportowe Forum magazyn sportowy
20:55    Liga angielska Piłka nożna mecz West Ham United - Southampton
23:00    Moto + magazyn sportów motorowych
23:30    Sportowe Forum magazyn sportowy
00:25    Liga angielska Piłka nożna mecz West Ham United - Southampton
02:30    "Wróg u bram" reż.Jean Jacques Annaud, wyk.Joseph Fiennes, Jude Law, Ed Harris, Rachel Weisz dramat wojenny USA 2001
04:40    Klub Kibica Piłka nożna mecz Lech Poznań - KSZO Ostrowiec

My HBO

6:30 Biały konik - film fant. irland.
8:05 Zobacz w HBO - magazyn
8:35 Świat na talerzu - film obycz. austral.
10:15 Człowiek z... - film obycz. pol.
12:05 Gwiazdy Hollywood - Tom Hanks - film dok.
12:40 Wybuchowa rodzinka - komedia romant. kanad.
14:20 W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju - komedia USA
16:00 Na planie - magazyn
16:25 Vatel - film obycz. franc.
18:30 Cinema, cinema - magazyn
19:00 Biały konik - film fant. irland.
20:30 Zobacz w HBO - magazyn
21:00 Aniołki Charliego - film akcji USA
22:40 Oczy niebieskie - komedia pol.
0:10 Damskie sprawy - dramat kanad.
1:35 Walka na kopie - komedia romant. USA
3:00 Japońskie wilki - film akcji Hongkong
4:40 Świat na talerzu - film obycz. austral.
Images

06:30 Godzina pąsowej róży
07:55 Drobiazg 2
09:30 Mój przyjaciel, Skip
11:05 Moja dziewczyna
12:50 Tytani
14:45 Przeżyj to jeszcze raz
16:25 Miłość od pierwszej czkawki
17:40 Turner i Hooch
19:20 Cena za życie
21:00 Malena
22:35 Zabij mnie później
00:05 Mgnienie
01:45 Oszustwo
03:20 Zgiń, przepadnij!
04:50 Przeżyj to jeszcze raz 

Le Cinema
14.00 Helimadoe, komedia, Czechy, 1993, 92 min
15.40 Klara i przystojniacy (Clara Et Les Chics Types) obyczajowy, Francja, 1981, 114 min
17.30 świętoszek (Le Tartuffe) komedia, Francja, 1984, 140 min
20.00 Dokument. Za kulisami: Wojna plemników, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Z kwiatka na kwiatek (Kopytem Sem, Kopytem Tam) dramat, Czechosłowacja, 1988, 130 min
22.45 Złamany kod (Breaking The Code) dramat, Wielka Brytania, 1996, 90 min
00.15 Querelle dramat obyczajowy, Francja, 1982, 120 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.