FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
09:05 Misiowanki; - Jubilat; (The Berenstain Bears); serial animowany prod. kanadyjskiej
09:30 Budzik; program dla dzieci
09:50 Niesamowite przypadki Harrisa Pembletona; - Bohater komiksu; (Seriously Weird); 2002  serial komediowy prod. kanadyjsko-angielskiej
10:20 Moda na sukces; odc. 2372; serial prod. USA (dolby surround)
10:45 Polskie lektury obowiązkowe; Chłopi; odc. 12 - Powroty; serial TVP
11:40 Telezakupy
11:55 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
12:50 Beata i śmieci
13:15 Lokatorzy; - Kocha nie kocha; serial komediowy TVP [stereo]
13:40 Książki na jesień
13:45 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
14:00 W rajskim ogrodzie; magazyn Wojciecha Popkiewicza
14:25 W labiryncie; odc. 59 - Dylemat Joanny; serial TVP
14:57 Książki na jesień
15:00 Wiadomości
15:10 Rycerze i rabusie; odc. 3 - Miłość do Heleny; 1984  serial TVP; reż: Tadeusz Junak; wyk: Tomasz Stockinger,Gustaw Lutkiewicz
16:00 Dzieci z zamkniętego świata; reportaż
16:30 Moda na sukces; odc. 2372; serial prod. USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Plebania; odc. 476; telenowela TVP [stereo]
17:50 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:15 Forum; program publicystyczny [audiotele: 0-700 25 011 opcja 1, 0-700 25 012 opcja 2)
19:00 Wieczorynka; Pszczółka Maja; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:22 Pogoda; dla kierowców
20:30 Glina; odc. 12/ost.; serial kryminalny prod. TVP [tylko dla dorosłych]; reż: Władysław Pasikowski
21:35 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
22:10 Debata; program publicystyczny
23:00 Wiadomości
23:15 Ucieczka z kina Wolność; dramat prod. polskiej (87') [za zgodą rodziców]; reż: Wojciech Marczewski; wyk: Janusz Gajos, Zbigniew Zamachowski, Teresa Marczewska, Władysław Kowalski
00:45 Hit kultury; - Jazz
01:10 Zapomniana nekropola; 2003  film dokumentalny prod. polskiej; reż: Sławomir Malinowski
02:05 Zakończenie programu

TVP 2
06:50 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:00 Na dobry początek; Kukiz&Borysewicz
07:10 Dwójka Dzieciom; Żegnaj Rockefeller; odc. 7; 1992  serial TVP; reż: Waldemar Szarek
07:40 Dwójka Dzieciom; Marceli Szpak dziwi się światu; - Pora korali; serial animowany prod.polskiej
07:50 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; - Mysikrólik; serial animowany prod. polskiej
08:00 Na dobre i na złe; odc. 166 - Spóźnione pragnienie; serial prod. TVP [stereo]
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
10:20 Anna Dymna-spotkajmy się; magazyn
10:50 Herbatka u Tadka; talk show (STEREO)
11:40 Od przedszkola do Opola; - Lonstar; program rozrywkowy
12:15 Święta wojna; - Kibice i melomani; serial prod. TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:17 Pogoda
13:20 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
13:50 Podróż do ziemi obiecanej; serial prod. USA
14:35 Gra z cieniem; teleturniej
15:00 Spotkanie z Balladą; Wizyta w Kopydłowie "Karczma"; program rozrywkowy
16:00 Panorama
16:15 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 271; serial TVP (stereo)
17:05 Tygodnik Moralnego Niepokoju; program kabaretowy
17:30 Lubię czytać; magazyn o książkach (stereo)
17:40 XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2004
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Złoty interes
20:04 Panorama flesz
20:10 Hotel de Love; (Hotel de Love); 1996  film obyczajowy prod. australijskiej (93') [za zgodą rodziców]; reż: Craig Rosenberg; wyk: Belinda McClory, Pippa Grandison, Saffron Burrows, Aden Young
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:34 Pogoda
22:45 Trójkąt damsko-męski; talk show Krystyny Jandy i Kamili Dreckiej
23:15 Zakręty losu; Jak leci?; (What's Cooking); 2000  komediodramat obyczajowy prod. angielsko-amerykańskiej (105') [tylko dla dorosłych]; reż: Gurinder Chadha; wyk: Joan Chen, Julianna Margulies, Mercedes Ruehl, Kyra Sedgwick, Alfre Woodard, Dennis Haysbert
01:05 W obronie prawa; (Law&Order); serial kryminalny prod. USA [za zgodą rodziców]
01:55 Zakończenie programu

TVP 3 Warszawa
06:50 ECHA DNIA     
07:15 TELEZAKUPY
07:30 KURIER
07:45 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
08:00 STUDIO REPORTAŻU - "NN - NAZWISKO NIEZNANE" (POWT.)
08:10 PO TWOJEJ STRONIE (POWT.)
08:25 POGODA DLA WARSZAWY I MAZOWSZA
08:30 KURIER
08:45 GOŚĆ DNIA     
09:00 TRANSMISJA POSIEDZENIA SEJMU RP
16:00 SENAT STUDIO SENACKIE  
16:30 KURIER
16:45 WIADOMOŚCI KURIERA  
16:50 WYWIAD KURIERA
17:00 ODKRYWAMY WARSZAWĘ (POWT.)
17:30 KURIER
17:50 TELEWIZYJNY KURIER MAZOWIECKI
18:00 TELEWIZYJNY KURIER WARSZAWSKI
18:30 KONTR-O-WERSJE
19:00 KOSZYKARSKA EUROLIGA KOBIET
20:00 TELEKURIER    
20:30 KURIER
20:50 ECHA DNIA      
21:10 KURIER SPORTOWY
21:20 STUDIO POGODA
21:30 KURIER GOSPODARCZY
21:45 KURIER WARSZAWY I MAZOWSZA
22:15 WIADOMOŚCI SPORTOWE
22:15 WYWIAD KURIERA
22:30 KURIER
22:45 STUDIO POGODA
22:55 GWIAZDY SPORTU     
23:10 PATROL TRÓJKI - DLA DOROSŁYCH
23:40 BILLBOARD; polski film sensacyjny, 1998   
01:20 STYY.LU - MAGAZYN Z ADRENALINĄ
01:35 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.30 Kurier, Pogoda
7.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
8.00 Tygodnik gospodarczy /powt./
8.15 Gość "3"
8.30 Kurier, Pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
w godz. 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 i 15.30 - Kurier (wersja graficzna)
16.00 Senat - studio senackie
16.30 Kurier, Pogoda
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Kość niezgody
17.30 Kurier, Pogoda
17.50 Magazyn Elbląski
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Kwiaty i ogrody: Nie tylko o storczykach
18.40 Co mnie gryzie?
19.00 Koszykarska Euroliga Kobiet: Lotos Gdynia - VBM Samara
20.00 Telekurier - magazyn reporterów
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.10 Kurier sportowy
21.20 Studio Pogoda
21.30 Kurier gospodarczy, Pogoda
21.45 Panorama, Pogoda w Olsztynie: Panorama Warmii i Mazur
22.05 Halo Trójka
22.15 Temat wiejski /powt./
22.30 Kurier
22.45 Studio Pogoda
22.50 Gwiazdy sportu: Roman Kosecki
23.10 Patrol Trójki - magazyn policyjny
23.40 Billboard - polski film sensacyjny, 1998
1.20 STYY.LU - magazyn z adrenaliną
1.35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Zwariowany świat Malcolma (41) – serial komediowy
7.30 Zbuntowany anioł (7) – telenowela
8.30 Interwencja – cykl reportaży
8.50 Bar VIP – reality show
9.20 Jezioro marzeń – serial młodzieżowy
10.15 Bar VIP – reality show
10.55 Najzabawniejsze zwierzęta świata (79) – serial dokumentalny
11.25 Samo życie (445) – serial obyczajowy
12.05 Zbuntowany anioł (8) – telenowela
13.00 TV market – program reklamowy
13.15 Domowa kawiarenka – magazyn kulinarny
13.45 Egzamin z życia – serial młodzieżowy
14.15 Zwariowany świat Malcolma (42) – serial komediowy
14.45 Pensjonat Pod Różą (32) – serial obyczajowy
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.30 Duża przerwa (13): Konkurs – serial komediowy
17.00 Szkoła przetrwania (6) – serial obyczajowy
17.55 Bar VIP – reality show
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Pierwsza miłość (9) – serial obyczajowy
20.00 Bar VIP – reality show
21.00 Daleko od noszy (40) – serial komediowy
21.30 Studio Lotto
21.35 Co z tą Polską? – program publicystyczny
22.40 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.10 Raport specjalny: Uśmiech do życia – cykl reportaży
23.40 Fear Factor – Nieustraszeni. Poza cenzurą – reality show
0.30 Muzyka – program muzyczny

TVN
6.00 Nauka jazdy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.25 Telesklep
7.05 Uwaga! – magazyn
7.25 Prześwietlenie – program publicystyczny
7.55 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
8.40 Tele gra – teleturniej
9.45 Szybka forsa – teleturniej
10.50 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
11.25 Rozmowy w toku: To jest absurd! – talk show
12.35 Na Wspólnej (376) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Najemnicy (13) – serial sensacyjny, USA 1997−1998
14.05 Serce z kamienia (64) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (13) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (11) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: Boję się zasnąć! – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.00 Moja krew – program rozrywkowy
21.00 Na Wspólnej (377) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.35 Prawdziwe historie: Małżeństwo z obowiązku – film obyczajowy, USA 1998
23.35 Camera Cafe (12): Sztuka negocjacji. Dobre uczynki – serial komediowy, Polska 2004
23.45 Red Light – program erotyczny
0.45 Uwaga! – magazyn
1.05 Nic straconego – powtórki programów

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Strefa P - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Przygody Jackie Chana-serial animowany
8.45 Jak dwie krople czekolady (90) - serial
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (66) - telenowela, Argentyna
11.15 Psie serce (14) - serial
12.15 TV Market
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 Modna moda - magazyn
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - mag.
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Policjanci z Miami (46) - serial kryminalny
16.45 Jak dwie krople czekolady (91) - serial komediowy
17.15 Młodzieńcza miłość (67) - telenowela, Argentyna
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Wojna państwa Rose - komedia, USA 1989, reż. Danny DeVito, wyk. Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Sean Astin
22.40 Komenda - magazyn
23.10 W imię ojca - dramat, USA- -Wlk. Brytania-lrlandia 1993, reż. Jim Sheridan, wyk. Daniel Day-Lewis, Pete Postlethwaite, Emma Thompson, John Lynch, Corin Redgrave
1.50 Szeryf z miasteczka Manhattan (5) - serial
2.20 Co mówią gwiazdy
3.05 Muzyczne listy - mag.
3.55 Strefa P - magazyn
4.20 Joker - talk show
5.10 Zakończenie próg

TVN 7
5.30 Szybka forsa - teleturniej
6.25 Telesklep
7.00 Nikki (9) - serial komediowy, USA
7.30 Jak zostać gwiazdą (4) - serial komediowy, USA
8.00 Ścieżki miłości (122) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (156) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (66) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (1) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (123) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.25 Przyjaciółki i rywalki (157) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (67) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (4) - serial komediowy, USA
16.40 Jak zostać gwiazdą (5) - serial komediowy, USA
17.10 Prawo ulicy (2) - serial kryminalny, USA
18.20 Renegat (2) - serial sensacyjny, USA
19.20 Olivier I przyjaciele (5) - serial komediowy, USA
19.50 Nlkki (10) - serial komediowy, USA
20.20 Puchar UEFA: mecz A.J. Auxerre - Arnica Wronki
22.40 Kobra: Oddział specjalny (13) - serial sensacyjny, Niemcy
23.40 Lola w technolandzie - film obyczajowy, Francja-Portugalia-Holandia 1996, reż. Yolande Zauberman, wyk. Elodie Bouchez, Beatrice Dalle, Richard Courcet
1.25 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe Serio
08:25 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Jedyneczka; program dla dzieci
09:30 Wyspa przygód; - Można zwariować; serial prod. australijskiej
09:55 O świętym Mikołaju prawdziwym; reportaż
10:20 "Luksus" - koncert piosenek Grzesiuka; przygotowanych przez formację towarzysko-muzyczną Szwagierkolaska
11:05 Zaproszenie; Nudy Panie Rajco?; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:25 Rozmowy na czasie; program publicystyczny
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy; odc. 609 - Mieszkanie-obiekt policyjny; telenowela TVP [stereo]
12:40 Polska karta; magazyn gospodarczy
13:10 Polska szkoła po latach; Zezowate szczęście; 1960  komedia prod. polskiej (108'); reż: Andrzej Munk; wyk: Bogumił Kobiela, Barbara Połomska, Edward Dziewoński
15:00 Czy stać nas na stację - reportaż
15:15 Wyprzedzić chorobę; Co każda pani wiedzieć powinna; magazyn
15:35 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
16:05 Jedyneczka; program dla dzieci
16:30 Wyspa przygód; - Można zwariować; serial prod. australijskiej
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Raj; magazyn katolicki
17:45 Zaolzie; magazyn
17:55 Ze sztuką na ty; Pędzlem i dłutem, czyli za kulisami ASP - reportaż
18:30 Znaki czasu; magazyn
18:50 Rozmowy na czasie; program publicystyczny
19:20 Dobranocka; Porwanie Baltazara Gąbki; - Kierunek Kraków; serial animowany prod. polskiej
19:30 Wiadomości
19:53 Sport
19:59 Pogoda
20:05 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik
20:22 Pogoda; dla kierowców
20:25 Złotopolscy; odc. 609 - Mieszkanie-obiekt policyjny; telenowela TVP [stereo]
20:50 Teatr Telewizji; Tutam; 1992  autor - Bogusław Schaeffer (76'); reż: Marek Sikora; wyk: Joanna Żółkowska, Janusz Gajos
22:05 Wokół wielkiej sceny; magazyn operowy
22:45 Forum; program publicystyczny
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport-telegram
23:57 Pogoda
00:00 Raj; magazyn katolicki
00:25 Rozmowy na czasie; program publicystyczny
00:55 Wyspa przygód; - Można zwariować; serial prod. australijskiej
01:20 Dobranocka za oceanem; Porwanie Baltazara Gąbki; - Kierunek Kraków; serial animowany prod. polskiej
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:09 Pogoda; dla kierowców
02:15 Złotopolscy; odc. 609 - Mieszkanie-obiekt policyjny; telenowela TVP [stereo]
02:45 Teatr Telewizji; Tutam; 1992  autor - Bogusław Schaeffer (76'); reż: Marek Sikora; wyk: Joanna Żółkowska, Janusz Gajos
04:00 Wokół wielkiej sceny; magazyn operowy
04:45 Forum; program publicystyczny
05:30 Polska w Białym Domu; odc. 1; program prof. Longina Pastusiaka
05:45 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

Polonia 1
06:00 Przyjaciele Nice friends 23 min. Bajka
06:30 Czarodziejskie Zwierciadełko Himitsu-No Akko-Chan 25 min. Bajka Animowana "1969r, prod. Japonia, reż. Hiroshi Ikeda.
07:00 Baseballista Ippatsu Kanta-Kun 25 min. Bajka Animowana "1977r, prod. Japonia, reż. Hiroshi Sasagawa.
07:30 Top shop 715 min Teleshoping
17:30 Generał Daimos Tosho Daimos 25 min. 1978r, prod. Japonia, reż. Tadao Nagahama.
18:00 Dzieciaki w Opałach Real Kids 25 min. Serial dla młodzieży 1999r. Prod. Kanada.
18:30 Stellina odc. 40 Estellita Mia 45 min. Telenowela 1987r, prod. Argentyna, reż. Diana Alvarez, wyst. Andrea del Boca, Ricardo Darin, Osvaldo Laport.
19:20 Namiętności odc.24 Pasiones 30 min. Telenowela 1988r, prod. Argentyna , reż. Juan David Elisetche, Lito de Filippis, wyst. Grecia Colmenares, Raul Taibo
20:00 Klub Hawaje odc. 23 Le Garson De La Plage 25 min. Serial Komediowy 1994r, prod. Francja, reż. Olivier Altman, wyst. Francis Darmont, Philippe Lavot, Tom Schacht.
20:20 Włochy - Niemcy 4:3 Italia - Germania 4:3 70 min. Dramat 1991r, prod. Włochy, reż. Andrea Barzini, wyst. Massimo Ghini, Giuseppe Cederna, Fabrizio Bentivoglio.
22:10 Wedrówki Guliwera: Wybrzeże Zachodnie USA 30 min. Serial Dokumentalny
23:00 Zdarzyło się Naprawdę 15 min. Program erotyczny
23:20 Ania i Kasia Zapraszają 10 min. Program erotyczny
23:40 Seksplozja 15 min. Program erotyczny
00:00 Sex Telefon 15 min. Program erotyczny
00:20 Baba Jaga 15 min. Program erotyczny
00:35 Military Shop 5 min. Program erotyczny
00:40 Tina, Maja i Viola 20 min. Program erotyczny
01:00 Marianna Rokita 15 min. Program erotyczny
01:20 Baba Jaga 10 min. Program erotyczny
01:40 Night Shop 15 min. Program erotyczny
01:55 Marianna Rokita 10 min. Program erotyczny
02:15 Night Shop 15 min. Program erotyczny
02:30 Sex Flirty 25 min. Program erotyczny
02:50 Dziewczyny z X-Chata 15 min. Program erotyczny
03:10 Night Shop 25 min. Program erotyczny
03:20 Marianna Rokita 15 min. Program erotyczny
03:35 Night Shop 15 min. Program erotyczny
04:00 Euro Sex 25 min. Program erotyczny
04:30 Sex Flirty 5 15 min. Program erotyczny
04:45 Sex Flirty 4 15 min. Program erotyczny
05:00 Koniec programu


HBO
06:30 Barbershop komediodramat, USA 2002, 98 min. 
08:10 Czekoladowy gang kino rodzinne, W.Brytania 2002 
10:05 Chory z miłości komedia romantyczna, USA 1983 
11:40 Ktoś jak Hodder kino rodzinne, Dania 2002 
13:05 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
13:40 Jacob i Kapturnik kino rodzinne, Kanada 1999 
15:15 Festiwal w Cannes komedia, USA 2001, 95 min. 
16:55 Przypadkowy turysta dramat, USA 1989, 116 min. 
19:00 Barbershop komediodramat, USA 2002, 98 min. 
21:00 Nie ma róży bez kolców kino rodzinne, Francja 2003 
22:30 HBO na stojaka! Odc. 85 program rozrywkowy, Polska 2004 
23:00 Rodzina Soprano V, odc. 10 serial kryminalny, USA 2003 
23:55 Godziny dramat, USA 2002, 110 min. 
01:50 Podglądając Hollywood-Charlie Sheen, magazyn filmowy, USA 2002 
02:20 800 kul western, Hiszpania 2002, 121 min. 
04:30 Chory z miłości komedia romantyczna, USA 1983

HBO 2
06:30 Gwiezdne wrota V, odc. 2 serial sci-fi, Kanada 2003 
07:20 Na wynos komedia, Australia 2003, 84 min. 
08:50 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
09:20 Legalna blondynka 2 komedia, USA 2003, 90 min. 
11:00 Szczeniacka miłość obyczajowy, USA 2002, 101 min. 
12:45 Gwiezdne wrota V, odc. 3 serial sci-fi, Kanada 2003 
13:35 Dziwny mały człowiek komedia, Norwegia 2000, 83 min. 
15:05 Spotkanie po latach komedia, USA 1999, 106 min. 
16:55 łowca dinozaurów przygodowy, Kanada 2000, 86 min. 
18:25 Europejskie Nagrody Filmowe 2003 magazyn filmowy, W.Brytania 
19:30 Na wynos komedia, Australia 2003, 84 min. 
21:00 Matrix Reaktywacja sci-fi/film akcji, USA 2003 
23:15 Dokonać zemsty kryminalny, W.Brytania 2002 
01:00 Drugie oblicze thriller, USA 2003, 98 min. 
02:40 Full Frontal. Wszystko na wierzchu komediodramat, USA 2002
04:20 Szczeniacka miłość obyczajowy, USA 2002, 101 min.

Europa Europa
14.00 Wybraniec losu (Honolulu Baby) komedia, Włochy, 2001, 91 min
15.35 Aquarios (Aquarios) film krótkometrażowy - dramat Sci-Fi, Niemcy, 2001, 24 min
16.00 Płatki, kwiaty, wieńce (Szirmok, viragok, koszoruk) dramat, Węgry, 1984, 102 min
17.45 Misja Priviet (Mission Priviet) film krótkometrażowy, Francja, 2003, 26 min
18.15 Na trasie do Bordeaux (Des Gens Sans Importance) dramat, Francja, 1955, 99 min
20.00 Projekt Panteon (The Pantheon Project) film krótkometrażowy - science fiction, Wielka Brytania, 2000, 11 min
20.30 Cień pocałunku (L'ombra abitata) dramat, Włochy/Francja, 1995, 93 min
22.10 Zakładniczka (Die Geisel) thriller, Niemcy, 2003, 90 min
23.45 Na skraju lasu (Na samote u lesa) komedia, Czechosłowacja, 1976, 92 min
01.20 Piękność dnia (Belle de jour) dramat psychologiczny, Francja/Włochy, 1967, 96 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Nawiedzone hotele (Haunted Hotels) (50 min.).
07.40 Niebezpieczna plaża (Beach Watch) (50 min.).
08.30 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
08.55 SOS dla zwierząt (Animal SOS) (25 min.).
09.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
10.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Nawiedzone hotele (Haunted Hotels) (50 min.).
12.15 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
12.40 Mandaty drogowe w Ameryce (Getting A Ticket In America) (45 min.).
13.30 Niebezpieczna plaża (Beach Watch) (50 min.).
14.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Pościgi policyjne (High Speed Pursuits) (50 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 łowcy nagród (The Bounty Hunters) (25 min.).
18.30 Piekło płomieni (Inferno) (25 min.).
19.00 Powietrzni ratownicy (Rescue One) (25 min.).
19.30 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Cisza przed burzą (Storm Warning) (50 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Pościgi policyjne (High Speed Pursuits) (50 min.).
00.00 Robotica (Robotica) (50 min.).
00.50 Powietrzni ratownicy (Rescue One) (25 min.).
01.15 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Cisza przed burzą (Storm Warning) (50 min.).
03.45 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.05 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

TeDe
05.45 „VIP” - Wydarzenia i plotki
06.10 „Kinomaniak” - Odjazdowy magazyn filmowy
06.35 Strefa P – magazyn muzyczny
07.00 INFORMACJE TELEWZIJI DOLNOŚLĄSKIEJ
07.10 Temat Dnia - publicystyka lokalna
07.20 Czas dla Wrocławia- publicystyka lokalna
08.00 TV Market
08.15 “Przygody Jackie Chana” („Jackie Chan Adventures”) (13) – animowany serial przygodowy, USA 2003
08.45 „Z życia wzięte” („Real TV”) - serial dokumentalny, USA 1996-98, prod. Ron Vandor, Cheri Brownlee, w. John Daly, John Johnson, Michael Brownlee, Sibila Vargas
09.15 „Ja tylko pytam” - „Ja tylko pytam” to talk-show
10.15 „Młodzieńcza miłość” ("Enamorarte") (61) – telenowela, Argentyna 2001, Daniel Aguirre,
11.15 „Psie serce - Argo” (12) – serial prod. polskiej,
12.15 TV Market
12.30 Strefa P – Magazyn muzyczny
13.00 Modna Moda - Magazyn o modzie
13.30 „Daję słowo” – teleturniej
14.15 „Muzyczne listy” – magazyn muzyczny
15.15 Czas dla Dolnego Śląska - publicystyka lokalna
15.45 „Policjanci z Miami” („Miami Vice”) (45) – serial kryminalny, USA 1984, reż. Thomas Carter,
16.45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
17.00 Temat Dnia
17.15 „Młodzieńcza miłość” ("Enamorarte") (62) – telenowela, Argentyna 2001, Daniel Aguirre, Carlos Luna,
18.15 „Daję słowo” – teleturniej - Daję słowo” to program dla miłośników łamigłówek słownych
19.00 „Ja tylko pytam” - „Ja tylko pytam” to talk-show
20.00 “Czarny deszcz” (“Black Rain”) - USA 1989, reż. Ridley Scott; wyk. Michael Douglas, Andy Garcia, Ken Takakura, Kate Capshaw, Ysaku Matsuda 21.00 INFORMACJE TELEWIZJI DOLNOŚLĄSKIEJ]
22.45 „Komenda” - serial dokumentalny
23.15 “Boesman i Lena” (“Boesman & Lena”) - RPA-Francja 2000, reż. John Berry; wyk. Danny Glover, Angela Bassett, Anton Stoltz
01.00 „Szeryf z miasteczka Manhattan“ („Manhattan AZ”) (4) – serial USA, reż. Boris Damast,
01.30 „Co mówią gwiazdy” („Entertainment This Week”) (23) – program rozrywkowy
02.15 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
03.05 Strefa P – magazyn muzyczny
03.30 „Joker” - Talk-show
04.20 INFORMACJE TELEWIZJI DOLNOŚLĄSKIEJ
04.30 Temat Dnia 

National Geographic
8:00 Poskramiacze wezy: Zlowrogie zmije z Kambodzy
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 10
9:00 Latajacy Bialy Dom
10:00 Lowcy mórz: Poszukiwania "Andrea Gail"
11:00 Zapomniane nosorozce
12:00 Poskramiacze wezy: Zlowrogie zmije z Kambodzy
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 10
13:00 Przechytrzyc smierc: W szczekach rekina
14:00 Bitwa o plaze
15:00 Goryle z gór Wirunga
16:00 Zapomniane nosorozce
17:00 Owady z piekla rodem: Sieci i kly
17:30 Zwierzeta z koszmarów: Zaby
18:00 Rolex Awards For Enterprise 2004: Kikuo Morimoto
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 10
19:00 Przechytrzyc smierc: W szczekach rekina
20:00 Zapomniane nosorozce
21:00 Wydry olbrzymie
22:00 Diably z glebin
23:00 Lowcy mórz: Poszukiwania "Andrea Gail"
0:00 Wydry olbrzymie
1:00 Diably z glebin

Eurosport
08:30 SNOWBOARD Puchar Œwiata Sölden
09:00 PI£KA NO¯NA Puchar UEFA
10:00 FUTSAL Mistrzostwa œwiata Taipei 2 runda
10:30 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Kobiety
12:00 PI£KA NO¯NA Puchar UEFA
13:00 WSZYSTKIE SPORTY MAGAZYN WATTS
13:15 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Mê¿czyŸni
14:45 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Kobiety
16:00 SKELETON Puchar Œwiata, Altenberg 2. przejazd kobiet
17:00 SKELETON Puchar Œwiata, Altenberg 2. przejazd mê¿czyzn
18:00 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Mê¿czyŸni
19:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE Puchar Œwiata, Beaver Creek Stany Zjednoczone Supergigant mê¿czyzn
20:30 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Kobiety
21:30 BOKS
22:45 PI£KA NO¯NA Puchar UEFA
00:15 WIADOMOŒCI Wiadomoœci Eurosportu
00:30 BIATHLON Puchar Œwiata, Beitostolen Norwegia Sprint Kobiety

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.