06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym:6.15,6.45,7.15,7.45 Przegląd prasy,6.30,7.00,7.30 Wiadomości - skrót,6.32,7.05,7.34 Pogoda
06:30 Był taki dzień
07:05 Był taki dzień
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Moda na sukces - odc.2656 (The Bold and the Beautiful ep.2871); serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Cedric - Kłótnie przez cały dzień 66 (Cedric / Cedric bounces back); serial animowany kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Kasztaniaki - Szybki jak zając 58; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedyneczka - Języki obce; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Mały rycerz El Cid - Pojedynek o zamek 11 (Duelo por un castillo) kraj prod.Hiszpania (1980); Dla małoletnich od lat 7
10:05 Don Matteo - Szantaż odc. 10 (Don Matteo - Ricatto); serial kraj prod.Włochy (2000); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
10:55 TELEZAKUPY
11:25 Kwadrans na kawę; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1012; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Plebania - odc. 614; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Jaka to melodia? - odc.1206; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Wiedźmy - odc. 6 - Szymek słupnik; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
serial TVP
14:15 Kiosk przy Wspólnej - Poradnik dla ubezpieczonych ; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Glob 2005; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Popołudnie z Jedynką; magazyn
15:20 Tele-nowela
15:25 Popołudnie z Jedynką; magazyn
15:30 Pogoda
15:30 Popołudnie z Jedynką; magazyn
15:40 Pociąg do kultury
15:50 Popołudnie z Jedynką; magazyn
15:55 Kuchnia z Okrasą - Mazurskie smaki; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Był taki dzień
16:25 Moda na sukces - odc.2656 (The Bold and the Beautiful ep.2871); serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Tak miało być - odc. 6; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
serial TVP
17:55 Śmiechu warte - odc.565; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Gwiazdy opolskich kabaretonów
18:25 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał kulturalny; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 7
serial kom.TVP
19:00 Wieczorynka - Między nami bocianami - Birbonek odc.9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Zasadzka (Stakeout) kraj prod.USA (1987); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Orzeł wylądował (The Eagle Has Landed); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1976); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Wiadomości
00:45 Był taki dzień
00:50 Streszczenie serialu Glina - odc. 10; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Glina - odc. 11/12; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Po godzinach
02:45 Tele-Nowela
02:55 Kino nocnych marków - Burza stulecia - odc. 1 (Storm of the Century ep. 1); horror kraj prod.USA (1999); STEREO, Dozwolone od lat 18
04:20 Był taki dzień
04:25 Zakończenie dnia
05:55 Złotopolscy - odc. 277 Wymodlona; Dla małoletnich od lat 12
telenowela TVP
06:20 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Dwójka Dzieciom - Do przerwy 0:1 - Odc. 1/7 Piłka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Od przedszkola do Opola - KOMBII; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Dwójka Dzieciom - Teletubisie - odc. 82/156 (Teletubbies, season III Wake up); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Zmiennicy - odc. 1/15 Ceny umowne; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Pogoda
10:30 Pogoda
11:00 Panorama
11:05 Pogoda
11:10 M jak miłość - odc. 226; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
serial TVP
12:00 Świat podróży według Ediego - Boliwia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 TELEZAKUPY
13:00 Panorama
13:10 Pogoda
13:15 Spotkanie z Balladą - Wielkie łowy 2; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Lokatorzy - odc. 46 Sprawa dla adwokata; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Wędrówki przyrodnicze z Davidem Attenborough - Tatusiowie- zwycięzcy gry w geny-odc.7 (Wildlife on one- Winning dads: playing the gene game); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - odc. 93/94 Ostatnia szansa cz. 1 (Der Bergdoktor, ep. Die letze Chance t. 1); serial obyczajowy kraj prod.Austria, Niemcy, Włochy (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Wybierz Miss Świata 2005
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Złotopolscy - odc. 719 Antoni zamknął oczy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Złotopolscy - odc. 720 Smutek na wsi; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Allo, Allo - odc. 46/57 (Allo, Allo s.V-19); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1988); Dla małoletnich od lat 12
17:45 Z Dwójką bezpieczniej; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Pogoda
18:00 Program lokalny
18:25 Wybierz Miss Świata 2005
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Marzenia Marcina Dańca; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Załóż się - cz.1; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Załóż się - cz.2; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Załóż się - Twój wybór ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:45 Biuro kryminalne - odc. 10; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
23:40 Nieznajomy w mroku (Raggedy man); dramat kraj prod.USA (1981); reż.:Jack Fisk; wyk.:Sissy Spacek, Eric Roberts, William Sanderson, Tracey Walker; Dla małoletnich od lat 16
01:15 Scorpion Spring - gniazdo skorpionów (Scorpion spring) kraj prod.USA (1995); reż.:Brian Cox; wyk.:Alfred Molina, Patrick McGaw, Esai Morales, Angel Aviles; STEREO, Dozwolone od lat 18
film fab.
02:40 Zakończenie dnia
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 7 (110) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (237) - telenowela, Argentyna
9.00 Gra w ciemno
10.00 Zakręcone (13) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (144) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (619) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (238) - telenowela, Argentyna
13.00 Na ostrzu noża
13.30 Szpital Księcia Alfreda (9) - serial dok.
14.00 Pierwsza miłość (188) - serial obyczajowy
14.45 Eureko - ja to wiem
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Exclusive - najciekawsze historie świata
17.00 Gra w ciemno
18.00 Pierwsza miłość (189) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Dziecko na pokładzie - komedia, USA 1991, reż. Francis Schaeffer, wyk. Garfield Andrews, Carol Kane, Geza Kovacs, Judge Reinhold
21.20 Za wszelką cenę - reality show (ok. 21.30 Studio LOTTO)
22.20 Nieustraszeni (42)
23.20 Biznes Wydarzenia
23.40 Pogoda
23.50 Dziecko Rosemary - horror, USA 1968, reż. Roman Polański, wyk. Mia Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon, Sidney Blackmer, Maurice Evans, Ralph Bellamy
2.20 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie
6.05 Uwaga! - magazyn
6.25 Telesklep
7.05 Nash Bridges (17) - serial sensacyjny, USA
8.05 13. Posterunek (39) - serial komediowy, Polska
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Salon gier - interaktywny teleturniej na żywo
11.15 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
11.50 Chwila prawdy - program rozrywkowy
13.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Gliniarze bez odznak (16) - serial sensacyjny, USA
14.45 Nash Bridges (18) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (164) - telenowela
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Wygrać ze śmiercią - film sensacyjny, USA 1989, reż. Bruce Malmuth, wyk. Steven Seagal, Kelly Le Brock, Bill Sadler, Frederick Coffin, Bonnie Burroughs
22.15 Atak pająków - horror, USA 2002, reż. Ellory Elkayem, wyk. David Arquette, Kari Wuhrer, Scott Terra, Scarlett Johansson, Rick Overton
0.20 Camera Cafe (13) - serial komediowy, Polska
1.00 Uwaga! - magazyn
1.20 Nic straconego
06:30 Kurier
06:35 Kurier gospodarczy
06:45 Kurier
06:50 Kurier gospodarczy
07:00 Kurier
07:05 Kurier gospodarczy
07:13 Książki z górnej półki – prezentacje
07:15 Kurier
07:20 Kurier gospodarczy
07:30 Kurier
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier
08:45 Gość dnia
09:00 Więcej niż jedno – serial dokumentalny
09:30 Kurier
09:45 Kurier gospodarczy
10:00 To jest temat – cykl reportaży
10:15 Telezakupy
10:30 Kurier
10:45 Telekurier – cykl reportaży
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:45 Teleplotki
12:15 To jest temat – cykl reportaży
12:30 Kurier
12:35 Zielony skarb Ziemi: Współczesne wyzwania – serial dokumentalny
13:30 Kurier
13:45 Włącz się
14:15 To jest temat - cykl reportaży
14:30 Kurier
14:45 Tatrzańskie opowieści
15:00 Pióra i polityka
15:30 Kurier
15:45 Więcej niż jedno – serial dokumentalny
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier – cykl reportaży
20:30 Kurier
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Magazyn narciarski: Ślizg
22:30 Kurier, pogoda
22:55 Kurier sportowy
23:05 Patrol Trójki
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn
6.35 Sztukateria - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial animowany
8.45 Benny Hill - serial
9.15 Bar Europa - Plusy-Minusy - reality show
9.45 Kachorra to ja (4) - telenowela, Argentyna
10.45 Sztukateria - magazyn
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 Bar Europa - reality show
13.15 A ku-ku - program rozrywkowy
13.30 Taxi - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Echo lasu
15.45 Joan z Arkadii (36) - serial obyczajowy
16.45 Punkt, set, mecz - magazyn
17.15 Detektor - raport Czwórki
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Taxi - teleturniej
19.00 Dom nie do poznania - reality show
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Nacja - korporacja - reality show
21.50 Cuda (10) - serial fantastyczny
22.50 Wydarzenia
23.00 Playboy: Mężczyzna i kobiety, po zmroku - program erotyczny
1.00 Nocne randki
2.00 Shwartza pomysły na tycie (11) - serial komediowy
2.25 Muzyczne listy - magazyn
3.15 Sztukateria - magazyn
3.40 Zakończenie programu
TVN 7
6.25 Telesklep
7.00 Hydepark - program rozrywkowy
7.30 Mała księżniczka (129) - telenowela
8.30 Kobra: Oddział specjalny (1) - serial sensacyjny, Niemcy
9.30 Powrót do Edenu (25) - serial obyczajowy, Australia-USA
10.35 Mściciel (12) - serial sensacyjny, USA
11.30 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.30 Telesklep
14.40 Mała księżniczka (130) - telenowela
15.40 Hydepark - program rozrywkowy
16.10 Dwóch i pół (21) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (3) - serial komediowy, USA
17.10 Powrót do Edenu (26) - serial obyczajowy, Australia-USA
18.10 Mściciel (13) - serial sensacyjny, USA
19.10 Dwóch i pół (22) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (4) - serial komediowy, USA
20.10 Koszmar w raju - film sensacyjny, Niemcy 1999, reż. Michael Wenning, wyk. Felix Eitner, Floriane Daniel, SaidTaghmaoui, Julia Jäger, Bernd Michael Lade
22.10 Perfidna intryga - film sensacyjny, USA 2001, reż. LewisTeague, wyk. Kim Delaney, David Keith, Timothy Carhart, Lauren Velez, Ken Pogue, Elizabeth Shepherd
24.00 Sześć stóp pod ziemią (8) - serial obyczajowy, USA
1.15 Nocne igraszki - interaktywny
teleturniej na żywo
3.30 Koniec programu
6.00 Kawa czy herbata?
6.30 Był taki dzień
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Prosto w oczy
8.30 10 minut tylko dla siebie
8.40 Telezakupy
8.55 Domisie
9.20 Trzy dni, aby wygrać (10) - serial obyczajowy
9.50 Raj - magazyn
10.20 Laboratorium
10.40 Regionalia - magazyn
11.05 Kwadrans na kawę
11.20 Duże dzieci - talk show
12.00 Wiadomości
12.10 Złotopolscy (685) - telenowela TVP
12.40 Plebania (315) - telenowela TVP
13.00 Z drugiej strony Bałtyku - reportaż
13.20 Hity satelity
13.35 Teatr TV: Skiz
15.00 Mistrzowie batuty
15.15 Forum - program publicystyczny
16.00 Domisie
16.25 Trzy dni, aby wygrać (10) - serial obyczajowy
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.20 Ojczyzna polszczyzna
17.50 Spotkania z profesorem Zinem
18.10 Święta wojna - Fałszywe pieniądze (178) - serial komediowy
18.35 Regionalia - magazyn
19.00 Wieści polonijne
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.00 Pogoda
20.10 Złotopolscy (685) - telenowela TVP
20.35 Plebania (315) - telenowela TVP
21.00 Mówi się...
21.20 Hity satelity
21.35 Na dobre i na złe (223) - serial obyczajowy
22.30 Duże dzieci - talk show
23.10 Porozmawiajmy
24.00 Wideoteka dorosłego człowieka
0.45 Trzy dni, aby wygrać (10) - serial obyczajowy
1.15-6.00 Powtórki
13:05 Studio Kultura: Informacje; aktualności /stereo/
13:25 Kino krótkich filmów: Dwa listy; film animowany; reż.: Krzysztof Krauze
13:45 Claude Debussy - Morze; koncert
14:15 Bruno Walter; film dokumentalny Kanada 2005
15:20 Ludwig van Beethoven - IX Symfonia; koncert
17:00 Blok premierowy: 13. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage; aktualności
17:05 Klasyka filmowa: Don Kichote według Orsona Wellesa; dramat społeczny USA,Hiszpania,Włochy 1992; reż.: Orsona Welles; wyk: Francisco Reiguera, Akim Tamiroff
19:05 Relacja z Camerimage 2005, odc. 1; reportaż /program na żywo/
20:00 Studio Kultura: Informacje; aktualności /program na żywo/ /stereo/
20:15 Relacja z Camerimage 2005, odc. 2; reportaż /program na żywo/
21:00 Zniknięcie; thriller Holandia, Francja 1988; reż.: George Sluizer; wyk: Bernard - Pierre Donnadieu, Gene Bervoets
22:50 Cowboy Bebop, odc. 5; serial animowany Japonia 1998; reż.: Shinichiro Watanabe
23:15 Strefa alternatywna: Alter Live Stream; magazyn
00:45 Komix; program artystyczny
00:50 Strefa alternatywna: Głośne czytanie - Opowieści przebrane, odc. 5; literatura
Canal +
07:00 Minisport +
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn
08:00 RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004
09:40 Życie to teatr, panie McGill – komediodramat, Wlk. Bryt. 2003
11:20 W pułapce miłości – film sensacyjny, USA 1948
12:50 Ja, Kuba – syberyjski mamut – film dok.
14:25 Portret damy – dramat, Wlk. Bryt./USA 1996
16:55 Linia czasu – film fantastyczny, USA 2003
18:55 Tajniki przyrody– film dok.
19:30 Joey (9)
20:00 Diabelski młyn
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Cud w Nowym Jorku – dramat, USA 1994
23:00 Niebezpieczne miasto – thriller, Kanada 2001
00:40 American Pie: Wesele – komedia, USA 2003
02:15 Eurotrip – komedia, USA/Czechy 2004
03:45 Opowieści z krypty – Rycerz złych mocy – horror, USA 1995
HBO
06:30 Kangur Jack – komedia, USA 2003
08:00 Uzależniona – film obyczajowy, Wlk. Bryt. 2004
09:40 Zobacz w HBO
10:15 Gang młodego Olsena schodzi pod wodę – komedia, Norwegia 2003
11:50 Wizyta u April – komediodramat, USA 2003
13:10 Na planie
13:45 Randka z Lucy – komedia romantyczna, USA 2002
15:15 Lizzie McGuire – komedia, USA 2003
16:50 Miłość ma dwie twarze – film obyczajowy, USA 1996
19:00 Kangur Jack – komedia, USA 2003
20:30 Cinema, cinema
21:00 Premiera: Święta dziewczyna – dramat obyczajowy, Argentyna/Hiszpania/Włochy 2004
22:40 Trzy ślepe myszki – thriller, Francja/Wielka Brytania 2002
00:15 Łowca snów – horror, USA 2003
02:25 Złodziej życia – thriller, USA/Kanada 2004
04:05 Podglądając Hollywood
Club
05:30 Imprezy z przewodnikiem - serial dokumentalny odc. 10
06:00 Sposób na sprawność - magazyn fitness odc. 24
06:25 Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 39
06:55 Imprezy z przewodnikiem - serial dokumentalny odc. 11
07:20 Tajemnice ogrodów - magazyn hobbistyczny odc. 9
07:45 Weekendowi wojownicy: Sypialnia Chrisa - magazyn odc. 33
08:10 Obieżyświat - serial dokumentalny odc. 8
08:35 Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 1
09:30 Marzenia senne - magazyn odc. 5
10:00 Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 130
10:25 Co słychać w Hollywood - program rozrywkowy odc. 66
10:55 Imprezy z przewodnikiem - serial dokumentalny odc. 11
11:25 Sposób na sprawność - magazyn fitness odc. 24
11:55 Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 39
12:25 W pogoni za szczęściem - serial obyczajowy odc. 50
13:20 Strażnicy mody - magazyn poradnikowy odc. 14
13:45 Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 4
14:35 Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 130
15:00 Niegrzeczne dziewczynki - serial dokumentalny odc. 29
15:30 Swatka - reality show odc. 18
16:00 Sposób na sprawność - magazyn fitness odc. 24
16:30 Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 39
17:00 Obieżyświat - serial dokumentalny odc. 8
17:30 W pogoni za szczęściem - serial obyczajowy odc. 50
18:30 Dziewczyny z "Glamoura" - magazyn odc. 2
19:00 Terapia szokowa: Tracey - magazyn odc. 14
19:30 Dzień narodzin - magazyn odc. 7
20:00 Prawdziwy seks w wielkim mieście L.A. - reality show odc. 13
21:00 Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 1
22:00 Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 89
23:00 Potyczki Jerry'ego Springera: Zaskakujące tajemnice - talk-show odc. 148
00:00 Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 2
01:00 Imprezy z przewodnikiem - serial dokumentalny odc. 11
01:30 Tajemnice ogrodów - magazyn hobbistyczny odc. 9
02:00 Złota rączka - magazyn poradnikowy odc. 20
02:30 Obieżyświat - serial dokumentalny odc. 8
03:00 Życie szpitala - serial dokumentalny odc. 40
04:00 Marzenia senne - magazyn odc. 5
04:30 Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 130
05:00 Co słychać w Hollywood - program rozrywkowy odc. 66
05:30 Imprezy z przewodnikiem - serial dokumentalny odc. 11
Discovery Civilisation
09:00 Pałac Kleopatry - w poszukiwaniu legendy - film dokumentalny
09:55 Zakręcone opowieści: Muchy - serial dokumentalny
10:20 Zakręcone opowieści: Świnie - serial dokumentalny
10:50 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
11:45 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
12:40 Tajemnice starożytnych imperiów: Pierwsze cywilizacje - serial dokumentalny
13:35 Łowcy duchów: Tajemnice zajazdu George - serial dokumentalny
14:05 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 9
14:35 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 10
15:00 Pałac Kleopatry - w poszukiwaniu legendy - film dokumentalny
15:55 Zakręcone opowieści: Muchy - serial dokumentalny
16:20 Zakręcone opowieści: Świnie - serial dokumentalny
16:50 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
17:45 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
18:40 Tajemnice starożytnych imperiów: Pierwsze cywilizacje - serial dokumentalny
19:35 Łowcy duchów: Tajemnice zajazdu George - serial dokumentalny
20:05 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 9
20:35 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 10
21:00 Pałac Kleopatry - w poszukiwaniu legendy - film dokumentalny
21:55 Zakręcone opowieści: Muchy - serial dokumentalny
22:20 Zakręcone opowieści: Świnie - serial dokumentalny
22:50 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
23:45 Pola bitew: Bitwa o Caen - serial dokumentalny
00:40 Tajemnice starożytnych imperiów: Pierwsze cywilizacje - serial dokumentalny
01:35 Łowcy duchów: Tajemnice zajazdu George - serial dokumentalny
02:05 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 9
02:35 Wojenne miesiące - serial dokumentalny odc. 10
TVN Style
06:00 A mama też lekarz - magazyn medyczny
06:30 Pascal - magazyn kulinarny
07:00 WF - magazyn fitness
07:15 Pałac Kultury - magazyn kulturalny
07:45 Świat według... - program rozrywkowy
08:15 WF - magazyn fitness
08:30 Klub młodej mamy - magazyn
09:00 Przeglądarka - magazyn
09:15 WF - magazyn fitness
09:30 Miasto kobiet - magazyn
10:30 Druga twarz - program rozrywkowy
11:30 A mama też lekarz - magazyn medyczny
12:00 Fashion File - to się nosi - magazyn mody
12:30 No to pięknie... - magazyn poradnikowy
13:00 Polska od kuchni - magazyn kulinarny
13:30 Pałac Kultury - magazyn kulturalny
14:00 Miasto kobiet - magazyn
15:00 Zielone drzwi
15:30 Paris, Paris - magazyn o modzie
16:00 Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik
16:30 Autostrada - magazyn motoryzacyjny dla kobiet
17:00 Klub młodej mamy - magazyn
17:30 Nigella gryzie - magazyn kulinarny
18:00 Polska od kuchni - magazyn kulinarny
18:30 Musisz to mieć! - magazyn mody
19:00 Pokój z widokiem
19:30 Pałac Kultury - magazyn kulturalny
20:00 Fashion File - to się nosi - magazyn mody
20:30 No to pięknie... - magazyn poradnikowy
21:00 Świat według... - program rozrywkowy
21:30 Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik
22:00 Miasto kobiet - magazyn
23:00 Pałac Kultury - magazyn kulturalny
23:30 Skandaliści show-biznesu - program rozrywkowy
00:30 Nigella gryzie - magazyn kulinarny
01:00 Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik
01:30 Pokój z widokiem
02:00 A mama też lekarz - magazyn medyczny
02:30 Fashion File - to się nosi - magazyn mody
03:00 No to pięknie... - magazyn poradnikowy
03:30 Świat według... - program rozrywkowy
04:00 Musisz to mieć! - magazyn mody
04:30 Klub młodej mamy - magazyn
Animal Planet
06:00 Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 62
06:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy odc. 1
07:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 101
07:30 Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 14
08:00 Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 1
08:30 Poskramiacz węży: Węże w mieście - serial dokumentalny
09:00 Zabić, by żyć: Polowanie na ludzi - serial dokumentalny
10:00 Łowca krokodyli: Steve i smok - serial dokumentalny
11:00 Policja dla zwierząt w Miami: Tajemniczy potwór - serial dokumentalny
12:00 Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 62
12:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy odc. 1
13:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 101
13:30 Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 14
14:00 Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 1
14:30 Poskramiacz węży: Węże w mieście - serial dokumentalny
15:00 Zabić, by żyć: Polowanie na ludzi - serial dokumentalny
16:00 Policja dla zwierząt w Houston: Okrutne zaniedbanie - serial dokumentalny
17:00 Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 63
17:30 Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 2
18:00 Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 102
18:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata - program rozrywkowy odc. 2
19:00 Poskramiacz węży: Wyspa olbrzymów - serial dokumentalny
19:30 Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 1
20:00 Najsprawniejsi zabójcy: Truciciele - serial dokumentalny
20:30 Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 2
21:00 Na posterunku - serial dokumentalny odc. 8
22:00 Policja dla zwierząt w Miami: Kłopoty z tygrysem - serial dokumentalny
23:00 Najsprawniejsi zabójcy: Truciciele - serial dokumentalny
23:30 Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 1
00:00 Ostry dyżur dla ukąszonych - serial dokumentalny odc. 7
01:00 Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 63
01:30 Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 2
02:00 Na posterunku - serial dokumentalny odc. 8
03:00 Poskramiacz węży: Wyspa olbrzymów - serial dokumentalny
03:30 Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 1
04:00 Dziennik z życia wielkich kotów - serial dokumentalny odc. 2
04:30 Najsprawniejsi zabójcy: Truciciele - serial dokumentalny
05:00 Policja dla zwierząt w Miami: Kłopoty z tygrysem - serial dokumentalny
Planete
06:45 Prekursorzy: Wyścig na Księżyc - serial dokumentalny odc. 12-ost.
07:40 Ekologiczne SOS: Ratujmy Amazonię! - serial dokumentalny odc. 6/7
08:10 Prekursorzy: Latające skrzydła Jacka Northropa - serial dokumentalny odc. 9/12
09:05 Hamid Karzai - mąż opatrznościowy Afganistanu - film dokumentalny
10:00 Urodzony, by biec - film dokumentalny
10:55 Wojna w przestworzach: Największa zagrywka Hitlera - serial dokumentalny odc. 3/13
11:50 Wojna w przestworzach: Lotnicy Wschodzącego Słońca - serial dokumentalny odc. 4/13
12:45 Ciekawostki o zwierzętach: Kronika ważek - serial dokumentalny odc. 4/8
13:15 Ślady minionego świata: Jaskinie ofiarne Majów - serial dokumentalny odc. 1/6
14:05 Ślady minionego świata: Wikingowie - serial dokumentalny odc. 2/6
14:55 Lodowy hotel - film dokumentalny
15:05 Wśród dzikich zwierząt: Lwy i nosorożce - serial dokumentalny odc. 4/11
16:00 Krokodyl atakuje - film dokumentalny
16:10 Mistrzowie piłki: Hierro i del Piero - serial dokumentalny odc. 16/26
16:40 W kubańskim tyglu: Hemingway - film dokumentalny odc. 3-ost.
17:45 Ginące gatunki: Kormoran na ławie - serial dokumentalny odc. 19/20
18:15 Stare kąpielisko - film dokumentalny
19:45 Manfred Schatz - fascynacja ruchem - film dokumentalny
20:20 Powrót do raju: Mroźna pustynia - serial dokumentalny odc. 11/16
20:50 Zabójstwa polityczne: Pim Fortuyn. Trybun - populista - serial dokumentalny
21:45 Zabójstwa polityczne: Kres kolumbijskich marzeń - serial dokumentalny
22:40 Mistrzowie piłki: Javier Zanetti - serial dokumentalny odc. 11/26
23:10 Ginące gatunki: Tuńczyk i homar - serial dokumentalny odc. 14/20
23:40 Życie na krawędzi - pod powierzchnią - film dokumentalny
00:30 Ostatni Asyryjczycy - film dokumentalny
01:25 Mistrzowie piłki: Chilavert i Burgos - serial dokumentalny odc. 6/26
01:55 Seks upośledzonych - film dokumentalny
Discovery Channel
06:00 Amerykańskie kasyno - serial dokumentalny odc. 23
07:00 Dżuma odc. 2
08:00 Niesamowite maszyny: Atomowa łódź podwodna - serial dokumentalny
09:00 Przetrwać żywioły natury - serial dokumentalny odc. 1
10:00 Z ukrycia: Niezwykłe katakumby - serial dokumentalny
11:00 Amerykański chopper: Motocykl Leno - serial dokumentalny
12:00 Amerykańskie kasyno - serial dokumentalny odc. 23
13:00 Dżuma odc. 2
14:00 Niesamowite maszyny: Atomowa łódź podwodna - serial dokumentalny
15:00 Pierwsza dziesiątka: Techniczne wynalazki - serial dokumentalny
16:00 Narodziny samochodu terenowego - serial dokumentalny odc. 9
16:30 Narodziny samochodu terenowego - serial dokumentalny odc. 10
17:00 Rywalizacja: Wielkie kradzieże - spektakularne ucieczki: Kradzież biżuterii z mieszkania milionera - serial dokumentalny
18:00 Inżynieria ekstremalna: Śluzy przeciwpowodziowe w Wenecji
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Telefon komórkowy niszczy stację benzynową
20:00 Wyścig z kamerą - serial dokumentalny odc. 1
21:00 Supermaszyny: Motocykle - serial dokumentalny
22:00 Narodziny motocykla: Harley - serial dokumentalny
22:30 Narodziny motocykla: Harley - serial dokumentalny
23:00 Amerykański chopper: Motocykl w hołdzie Davidowi Mannowi - serial dokumentalny
00:00 Walka z naturą: Odporne na wstrząsy - serial dokumentalny
01:00 Walka z naturą: Na przekór huraganom - serial dokumentalny
02:00 Walka z naturą: W obronie wybrzeża - serial dokumentalny
03:00 Wędkarskie przygody Reksa Hunta: Nowa Południowa Walia - łosoś
03:30 Wędkarskie przygody Reksa Hunta: Wiktoria - leszcz
04:00 Tajemnice starożytnych imperiów: Pierwsi kupcy - serial dokumentalny
05:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Syn broni
VH1 Polska
06:00 VH1 Hits - hity dekady
09:30 Bytesize - gwiazdy wybierają teledyski
10:00 Tematyczne Top 10 - teledyski z tematem przewodnim
11:00 TV Moments: Christina Aguilera
12:00 3 z 1 - trzy teledyski jednego wykonawcy
12:30 Wczoraj i dziś - przekrój twórczości artystów
13:00 So 80's - największe hity sprzed 20 lat
13:30 Smells Like 90's - przeboje ery grange'u
14:00 VH1 Hits - hity dekady
17:00 Bytesize - gwiazdy wybierają teledyski
17:30 So 80's - największe hity sprzed 20 lat
18:00 Best of Charts - hity z pierwszych miejsc przebojów
19:00 Smells Like 90's - przeboje ery grange'u
20:00 Fabulous Life of...: Angelina Jolie - kulisy życia prywatnego gwiazd
20:30 All Access: Najbardziej kompromitujące momenty w karierze gwiazd - za kulisami życia gwiazd
21:30 Wczoraj i dziś - przekrój twórczości artystów
22:30 Greatest Hits - oldies but goldies w wydaniu polskim i zagranicznym
23:00 VH1 Amour - miłosne hity
00:00 Disco Night - przeboje muzyki disco i dance
01:00 VH1 Hits - hity dekady
04:00 Chillout - teledyski dla nocnych marków
TVP 3 Warszawa
06:30 Kurier - program informacyjny
06:35 Kurier gospodarczy - flesz
06:38 Kurier sportowy - flesz
06:40 Prognoza pogody
06:45 Kurier - program informacyjny
06:50 Kurier gospodarczy - flesz
06:53 Kurier sportowy - flesz
06:55 Prognoza pogody
07:00 Kurier - program informacyjny
07:05 Kurier gospodarczy - flesz
07:08 Kurier sportowy - flesz
07:10 Prognoza pogody
07:15 Kurier - program informacyjny
07:20 Kurier gospodarczy - flesz
07:25 Kurier sportowy - flesz
07:27 Prognoza pogody
07:30 Kurier - program informacyjny
07:40 Prognoza pogody
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny
08:00 Kontr-o-wersje - program publicystyczny
08:25 Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier - program informacyjny
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia - wywiad
09:00 Skarby rosyjskiej przyrody: Jezioro Bajkał - perła Syberii - serial dokumentalny odc. 3/6
09:30 Kurier - program informacyjny
09:45 Kurier gospodarczy - flesz
09:48 Kurier sportowy - flesz
09:50 Prognoza pogody
09:55 To jest temat - magazyn reporterów
10:30 Kurier - program informacyjny
10:40 Prognoza pogody
10:45 Telekurier - magazyn reporterów
11:10 Gość dnia - wywiad
11:30 Kurier - program informacyjny
11:40 Prognoza pogody
11:45 Bądź zdrów! - magazyn medyczny
12:10 Integracja - magazyn
12:30 Kurier - program informacyjny
12:35 Świat małp - film dokumentalny odc. 3-ost.
13:30 Kurier - program informacyjny
13:40 Prognoza pogody
13:45 Włącz się: Uzależnienie od komputera - magazyn dla młodzieży
14:15 To jest temat - magazyn reporterów
14:30 Kurier - program informacyjny
14:40 Prognoza pogody
14:45 Zielonym do góry - program dla działkowiczów
15:00 Wierzę, wątpię, szukam - program religijny
15:30 Kurier - program informacyjny
15:40 Prognoza pogody
15:45 Skarby rosyjskiej przyrody: Jezioro Bajkał - perła Syberii - serial dokumentalny odc. 3/6
16:10 Rozmowa dnia - program publicystyczny
16:30 Kurier - program informacyjny
16:40 Prognoza pogody
16:45 Wiadomości Kuriera - program informacyjny
16:50 Dzieje Warszawy - cykl dokumentalny
17:00 Wroński beat - program muzyczny
17:30 Kurier - program informacyjny
17:45 Prognoza pogody
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny
18:30 Qultura - magazyn kulturalny
19:00 W wielkim świecie - magazyn kulturalny
19:20 Czy musiało tak być - magazyn
19:35 Gminy Mazowsza - magazyn
20:00 Telekurier - magazyn reporterów
20:30 Kurier - program informacyjny
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia - program publicystyczny
21:30 Kurier gospodarczy - flesz
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza - program informacyjny
22:00 Wiadomości sportowe
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 To jest temat - magazyn reporterów
22:30 Kurier - program informacyjny
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy - flesz
23:05 Uwierz w dokument: Dzień za dniem - film dokumentalny
23:20 Uwierz w dokument: Dzień Józefa K. - film dokumentalny
23:45 Ostatni prom - dramat obyczajowy
TCM
21:00 Tylko dla orłów - film wojenny
23:30 Cwaniaki - komedia sensacyjna
01:00 Małe kobietki - dramat obyczajowy
Extreme Sports Channel
05:30 Poradnik rowerzysty odc. 11
06:00 Poradnik rowerzysty odc. 11
06:30 Fusion TV odc. 13
07:30 Gen://ex odc. 10
08:00 LG Action Sports Championships Inline odc. 2
09:00 Cactus Garden odc. 45
09:30 Mobile Skatepark Series 2004 Best of Sacramento MSS odc. 25
10:00 Poradnik rowerzysty odc. 11
10:30 Exposure odc. 6
11:00 LG Action Sports Asian Tour odc. 4
11:30 Sacred Ride odc. 1
12:00 Fusion TV odc. 33
13:00 X Games XI odc. 6
14:00 Saas Fee Ride 2004
14:30 Bluebird odc. 2
15:00 Gravity Games odc. 10
16:00 Gen://ex odc. 16
16:30 Poradnik rowerzysty odc. 11
17:00 Gen://ex odc. 10
17:30 Red Bull X Fighters 2005
18:00 X Games XI odc. 7
19:00 Wakestock 2005
19:30 Gen://ex odc. 16
20:00 Saas Fee Ride 2004
20:30 Bluebird odc. 2
21:00 X Games XI odc. 7
22:00 Gravity Games odc. 10
23:00 Drop In TV odc. 5
23:30 Cactus Garden odc. 22
00:00 Saas Fee Ride 2004
00:30 Bluebird odc. 2
01:00 Fusion TV odc. 33
02:00 Saas Fee Ride 2004
02:30 Bluebird odc. 2
03:00 Gravity Games odc. 10
04:00 X Games XI odc. 7
05:00 Red Bull X Fighters 2005
05:30 Poradnik rowerzysty odc. 11
06:05 Anima Good News
06:10 TELEFILM-Strega per amore
06:30 Tg1
06:45 Unomattina
07:00 Tg1
07:30 Tg1 L.i.s.
08:00 Tg1
09:00 Tg1
09:30 Tg1-Flash
10:10 Tg Parlamento
10:15 Programmi dell'accesso
10:25 Appuntamento al cinema
10:30 Motorshow di Bologna
11:25 Che tempo fa
11:30 Tg1
11:35 Occhio alla spesa
12:00 La prova del cuoco
13:30 TELEGIORNALE
14:00 Tribuna Politica
14:40 TELEFILM-Il commissario Rex
15:35 Festa italiana
16:15 La vita in diretta
16:50 Tg Parlamento
17:00 Tg1
17:10 Che tempo fa
18:50 L'eredità
20:00 TELEGIORNALE
20:30 Batti e ribatti
20:35 Affari tuoi
22:45 Tg1
22:55 TV7
00:05 Applausi
00:35 Tg1-Notte
01:00 Tg1 Mostre Ed Eventi
01:10 Appuntamento al cinema
01:15 Sottovoce
01:45 RaiEdu- Non e' m@i troppo tardi
02:15 RAINOTTE
02:30 TELEFILM-Poliziotti d'Europa
03:20 FILM-Ginger Snaps
05:05 Che tempo fa
05:10 Videocomic
05:45 Euronews
06:00 Il paese di Alice
06:05 Focus
06:15 Nonsolosoldi
06:25 la Rai di Ieri
06:40 Tg2 Medicina 33
06:55 Quasi le sette
07:00 Random
07:10 Pretty Cure
07:35 Winx Club
08:00 La compagnia dei Celestini
08:30 Albero Azzurro
08:35 Neve e Gliz
08:40 Fimbles
09:15 Cani gatti & altri amici
09:45 RaiEdu-Un mondo a colori-magazine
10:00 Tg 2 notizie
11:00 Piazza Grande
13:00 Tg 2 - Giorno
13:30 Tg 2 Costume E Società
13:50 Tg 2 Salute
14:00 L'Italia sul Due
15:45 Al Posto tuo
17:10 Tg 2 Flash L.i.s.
17:15 Random
18:10 Rai Tg Sport
18:30 Tg 2
18:50 10 Minuti
19:00 TELEFILM-Squadra Speciale Lipsia
19:55 Classici Disney
20:05 Tom e Jerry
20:30 Tg2 -20.30
21:00 Incantesimo 1ª Visione Rai
23:00 Tg 2
23:10 Confronti
23:55 Tg2 Mizar
00:25 Follia rotolante
01:15 Tg Parlamento
01:25 TELEFILM-Law & Order-I due volti della giustizia
02:15 Ma le stelle stanno a guardare?
02:20 Meteo 2
02:25 Appuntamento al cinema
02:30 RAINOTTE
03:10 Tg2-Salute
03:35 La Rai di Ieri
04:10 Non ho sonno leggo
04:15 NET.T.UN.O. - Network per l'Università Ovunque
05:00 I romanzi del '900
05:45 Rainews
06:00 RAI News 24 Morning News
08:05 RaiEdu-La Storia siamo noi
09:05 Verba volant
09:15 Cominciamo bene-Animali e animali e...
09:30 Cominciamo bene-Prima
10:15 Cominciamo bene
11:30 Cominciamo bene-'Album
12:00 Tg3 - Rai Sport Notizie
12:25 Tg3 Cifre In Chiaro
12:45 Cominciamo bene-Le storie
13:10 TELEFILM-Snowy River
14:00 Tg Regione
14:20 Tg3
14:50 Tgr Leonardo
15:00 Tgr Neapolis
15:10 Treddi
15:15 Tommy e Oscar
15:45 Fairytaler
16:10 Adi` nello spazio
16:15 Tg3 Gt Ragazzi
16:25 Melevisione favole e cartoni
16:35 Melevisione
17:00 Cose dell'altro Geo
17:50 Geo & Geo
18:00
19:00 Tg3
19:30 Tg Regione
20:00 Blob
20:10 Che tempo che fa
20:30 Un posto al sole
21:00 Mi manda Raitre
23:05 Tg3
23:10 Tg Regione
23:20 Tg 3 Primo Piano
23:40 Glob
00:30 Tg3
00:40 Appuntamento al cinema
00:50 RaiEdu- Economix
01:20 RAINOTTE