FANDOM


Logo
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Przygody Misia Colargola; serial animowany dla dzieci
08:55 Jedyneczka; program dla dzieci
09:20 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:30 Eckhart - mysz o wielkim sercu; odc.7 - Rozbitek; serial anim. prod. kanadyjskiej
09:55 Animowane bajki świata; Trzy siostry, które zapadły się pod ziemię; serial animowany prod. angielskiej
10:15 Anna Karenina; odc.2/4; serial prod. angielskiej
11:05 360 stopni dookoła ciała; Zdrowa i piękna; magazyn medyczny
11:30 Imperium brytyjskie w kolorze; odc.4/6 - Wicher przemian [cz.2]; serial dok. prod. angielskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Samo życie; reportaż
12:45 Klan; odc.697; telenowela TVP
13:10 Siódme niebo; odc.55 - Pojednanie; serial prod. USA/stereo/
14:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
14:30 www.media.spoko; program dla młodzieży
14:50 Narodziny; odc.16/24 - Żmija zygzakowata; serial dok. prod. francuskiej
15:00 Wiadomości
15:10 Obraz niekontrolowany; reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:30 Moda na sukces; odc.1879; serial prod. USA
16:50 Polak = Europejczyk; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.698; telenowela TVP
18:10 Tylko u nas; magazyn
18:40 Książki na wiosnę
18:45 Eurobarometr
19:00 Wieczorynka; Witaj, Franklin; serial animowany prod. kanadyjskiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Okruchy życia; Sekretne życie mojego męża; My Husband's Secret Life; 1998  film fab. prod. USA [za zgodą rodziców]; reż: Graeme Clifford; wyk: Anne Archer, James Russo, Maria Conchita
21:50 Wojna Irak 2003
22:00 Jedynka w Europie; felieton
22:05 Kronika kryminalna Jedynki - Poza prawem; [tylko dla dorosłych]
22:35 Oblicza mediów
23:07 Monitor  Wiadomości
23:20 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
23:30 Czas na...kontrowersyjny dokument; Żywot gorszyciela poczciwego; film dok. Andrzeja Titkowa
00:00 Kino nocnych Marków; Szuler; Cheat; 1991  film fab. prod. polsko-amerykańskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Adek Drabiński; wyk: Jerzy Zelnik, Jerzy Kryszak, Ewa Gawryluk
02:00 Zakończenie programu

Logo-2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Opowieści z księgi cnót; odc.9/30 - Bezinteresowność; 1996  serial animowany prod. USA
07:35 Dwójka Dzieciom; Lis Leon; Dziwny świat kota Filemona; serial animowany dla dzieci
08:00 Na dobre i na złe; odc.30 - Kłopotliwy pacjent; serial prod. TVP
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Magazyn Ekspresu Reporterów
11:20 Wędrówki przyrodnicze; odc.10-ost. - Życie wysokich sfer -gibbony; 2000  serial dok. prod. angielskiej
11:50 Sukces; odc.3/36; serial TVP
12:15 Wideoteka Dorosłego Człowieka
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.140 - Kupon; telenowela TVP
13:40 A wszystko to...Bo ciebie kocham - Ich Troje; koncert [stereo]
14:40 Euro-Quiz; program dla młodzieży
15:05 Janosik; odc.1/13 - Pierwsze nauki; 1973  serial TVP; reż: Jerzy Passendorfer; wyk: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Marian Kociniak
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Złotopolscy; odc.501 - Otruty; telenowela TVP
16:55 Czy musiało tak być ?; felieton
17:10 Jazda kulturalna; magazyn
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Studio sport; Eliminacje do Mistrzostw Europy; Polska - San Marino
22:10 Panorama
22:30 Sport-telegram
22:37 Pogoda
22:45 Kino Mocnych Wrażeń; Renegaci; Renegades; 1989  film sensacyjny prod. USA [tylko dla dorosłych]; reż: Jack Sholder; wyk: Kiefer Sutherland, Lou Diamond Philips, Ron Knepper
00:30 Studio sport; Eliminacje Mistrzostw Europy 2004; magazyn
02:35 Zakończenie programu

Logo tvp3
6.30 Opowieści taty bobra − film kanad.
7.00 Angela Anakonda − film kanad.
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Aktualności + Pogoda
8.00 Magazyn beskidzki
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 Świat głębin i podziemi
9.30 Kurier, prognoza pogody
9.45 Palce lizać − film pol.
10.15 Dzieje Warszawy w latach 1920 − 1939 − film pol.
10.30 Kurier, prognoza pogody
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier, prognoza pogody
11.45 Gala piosenki
12.15 To jest temat
12.30 Kurier
12.35 Podwodne łowy − film franc.
13.30 Kurier, prognoza pogody
13.50 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.30 Kurier, prognoza pogody
14.45 Eurotel
15.00 Lizze McGuire − film USA
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Magazyn beskidzki
16.15 Aktualności + pogoda
16.30 Kurier, prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Psychiatria bez lęku
17.30 Kurier, prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności + Pogoda
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier kulturalny
18.40 Prognoza pogody
18.45 Studio TV Katowice
19.30 Kurier
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności + Pogoda
21.55 Wiadomości sportowe
22.00 Porozmawiajmy
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.00 Rozwód − Współczesny western − film USA
0.30 Wojny, bitwy, żołnierze − film ang. (50 min.)

Logo-10
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Atomówki
7.25 Pokemon 2
7.50 Przyjaciele
8.20 Largo
9.10 Idol po finale
9.50 Samo życie − serial pol.
10.50 Rosyjska ruletka
11.45 Różowa pantera
11.50 Kachorra to ja
12.45 Luz Maria
13.40 Adam i Ewa − serial pol.
14.40 Tajemniczy rycerze
15.10 Szpital na perypetiach − serial pol.
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja
17.15 Largo
18.10 Drogówka
18.45 Informacje + Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę − teleturniej
20.10 Świat według Kiepskich − serial pol.
20.55 Samo życie − serial pol.
21.30 Studio Lotto
21.40 Bajzel na kółkach − film USA
23.20 Biznes informacje
23.40 Prognoza pogody
23.45 Graffiti
0.05 Fatum − film kanad.−USA
1.45 Muzyka na bis
5.00 Pożegnanie

Logo-19
5.25 Kropka nad i
5.40 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
7.50 Magiczny kamień
8.15 Animaniacy
8.40 Action Man
9.05 Niesamowite opowiastki
9.30 Tele Gra − teleturniej
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku
12.30 Na Wspólnej − serial pol.
13.00 Magiczny kamień
13.25 Action Man
13.50 Niesamowite opowiastki
14.15 Renegat III − serial USA
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki − telenowela meksyk.
17.10 Miłość i nienawiść − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Jestem, jaki jestem
21.25 Jak łyse konie
22.40 Sextet
23.10 TVN Fakty
23.20 Kropka nad i
23.40 Sport
23.45 Magia sukcesu − serial USA
0.40 Kryminalne gry
1.10 Superwizjer − magazyn
1.35 Nic straconego − powtórki

TV 4 2000-2006 logo
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
7.50 Artur - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (13) - serial
9.00 Dziki księżyc (64) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (147) - serial
10.40 Dorośnij! (9) - serial
11.05 Jak pan może, panie doktorze? (27) - serial
11.35 MacGyver (25) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 KINOmaniaK - mag.
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (45) - serial
15.30 Dziki księżyc (65) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (16) - serial
17.30 M.A.S.H. (44) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (148) - serial
19.00 Gdzie są pieniądze, Noreen? - film krym. USA (1995)
20.55 Komisarz Rex (84) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Viper (7) - serial
23.15 Robocop 2 - thriller sens. USA (1990)
1.20 X laski
1.50 Muzyczne listy - mag.
2.40 Strefa P - magazyn
3.15 KINOmaniaK - mag.

TVN 7
07:10 Grupa Specjalna Eko - Serial animowany (dzieci) , Red Bradford , Australia 1997 , 25 min.
07:35 Alf - Serial komediowy , Burt Brinckerhoff , Max Wright,Anne Schedeen,Andrea Elson,Benji Gregory,Keri Houlihan , USA 1986 , 25 min.
08:00 Potęga miłości - Telenowela , Miguel Córcega, Monica Miguel , Lucero,Jorge Salinas,Susana Zabaleta,Mauricio Islas,Jaime Camil,Jacqueline Andere,Hector Ortega , Meksyk , 50 min.
08:50 Prawo do szczęścia - Telenowela , Kate del Castillo,Diana Bracho,Maite Embil,Sabine Moussier,Jorge Antolin , Meksyk 2001 , 50 min.
09:40 Słoneczny patrol - Serial sensacyjny , David Hasselhoff,Parker Stevenson,Shawn Weatherly,Billy Warlock,Erika Eleniak , USA 1989 , 50 min.
10:30 Łamisłówka - Teleturniej , Polska 2003 , 45 min.
11:15 Gorączka w mieście - Serial sensacyjny , Wolf Larson,Steven Williams,Dawn Radenbaugh,Renee Tenison,Kenneth Tigar , USA , 55 min.
12:10 Virginia - Telenowela , Beatriz Sheridan , Gabriela Spanic,Arturo Peniche,Laura Zapata,Chantal Andere,Dominika Paleta,Sergio Sendel,Karla Álvarez , Meksyk 2001 , 55 min.
13:05 Telesklep - Program informacyjny , 105 min.
14:50 Grupa Specjalna Eko - Serial animowany (dzieci) , Red Bradford , Australia 1997 , 25 min.
15:15 Wojowniczki z krainy marzeń - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:45 Słoneczny patrol - Serial sensacyjny , David Hasselhoff,Parker Stevenson,Shawn Weatherly,Billy Warlock,Erika Eleniak , USA 1989 , 55 min.
16:40 Alf - Serial komediowy , Burt Brinckerhoff , Max Wright,Anne Schedeen,Andrea Elson,Benji Gregory,Keri Houlihan , USA 1986 , 30 min.
17:10 Gliniarze na motorach - Serial kryminalny , Sigi Rothemund , Matthias Paul,Jens-Peter Nünemann,Yvonne De Bark,Suzanne Geyer,Gerhard Naujoks,Joachim Kemmer , Niemcy 1999-2001 , 60 min.
18:10 Aktualności - Program informacyjny , Polska 2003 , 10 min.
18:20 Gorączka w mieście - Serial sensacyjny , Wolf Larson,Steven Williams,Dawn Radenbaugh,Renee Tenison,Kenneth Tigar , USA , 55 min.
19:15 Drew Carey Show - Serial komediowy , Gerry Cohen , Drew Carey,Diedrich Bader,Christa Miller,Craig Ferguson,Kathy Kinney,Ryan Stiles,Nan Martin , USA 1995 , 25 min.
19:40 Z pierwszej strony - Serial komediowy , Ted Danson,Mary Steenburgen,Christine Ebersole,Charles Robinson,Saul Rubinek,Alana Austin,Jenica Bergere , USA 1996 , 30 min.
20:10 Pret-a-Porter - Film obyczajowy , Robert Altman , Sophia Loren,Marcello Mastroianni,Julia Roberts,Tim Robbins,Kim Basinger,Stephen Rea,Anouk Aimée , USA 1994 , 160 min.
22:50 Gliniarze - Serial sensacyjny , David Keith,Cole Hauser,Blair Underwood,Lisa Vidal,Matt Craven , USA 1996-1997 , 60 min.
23:50 Jestem, jaki jestem _ ekstra - Program rozrywkowy , 45 min.
00:35 Morderczyni - Film sensacyjny , Cindy Sherman , Carol Kane,Molly Ringwald,Jeanne Tripplehorn,Barbara Sukowa,Michael Imperioli,David Thornton,Mike Hodge , USA 1997 , 90 min.
02:05 Pret-a-Porter - Film obyczajowy , Robert Altman , Sophia Loren,Marcello Mastroianni,Julia Roberts,Tim Robbins,Kim Basinger,Stephen Rea,Anouk Aimée , USA 1994 , 135 min.
04:20 Drew Carey Show - Serial komediowy , Gerry Cohen , Drew Carey,Diedrich Bader,Christa Miller,Craig Ferguson,Kathy Kinney,Ryan Stiles,Nan Martin , USA 1995 , 25 min.
04:45 Z pierwszej strony - Serial komediowy , Ted Danson,Mary Steenburgen,Christine Ebersole,Charles Robinson,Saul Rubinek,Alana Austin,Jenica Bergere , USA 1996 , 25 min.  

TVP Polonia
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan (678) - serial
8.45 Eurotel - magazyn
9.00 Pomysłowy Dobromir - serial anim.
9.10 Zaczarowany pociąg - magazyn
9.35 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - serial anim.
10.00 Panorama
10.05 Plus minus - mag.
10.35 Lasy i ludzie - mag.
11.00 Panorama
11.05 Forum
11.50 Historia jednego drzewa - film anim.
12.00 Wiadomości
12.10 Wieści polonijne - magazyn
12.25 Co nam w duszy gra - Duety miłosne (1)
13.15 Wynajmę pokój - thriller psych. pol. (1993)
14.25 Odloty - film anim.
14.35 Makatka V - film anim.
14.38 Eurofolk Sanok
15.00 Wiadomości
15.10 Wieczór z Jagieiskim - talk show
15.50 Kierdel - film anim.
15.55 Makatka 1 - film anim.
16.00 Klan (678) - serial
16.25 Kulisy PRL
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Zaczarowany pociąg - magazyn
18.05 Zgadnij, odpowiedz
18.10 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - serial anim.
18.30 Echa stadionów
19.00 Eurobarometr
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Klan (678) - serial
20.35 Być Polakiem
21.05 Wynajmę pokój - thriller psych. pol. (1993)
22.15 Wojna Irak 2003
22.25 Luksus - koncert
23.06 Panorama
23.25 Sport-telegram
23.30 Pogoda
23.35 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
24.00 Hommage a Artur Rubinstein - reportaż
0.20 Monitor Wiadomości
0.35-6.00 Powtórki

Polsat Sport stary-1-
08:00 Magazyn Ligi Mistrzów
09:00 V max - magazyn motoryzacyjny
09:25 Turniej ATP w Miami - 4 runda
11:15 RIP - magazyn sportów ekstremalnych
11:45 Turniej ATP w Miami - 4 runda
13:35 Narciarski raport - magazyn
14:00 Turniej ATP w Miami - 4 runda
15:50 Snowboard - magazyn
16:15 Freestyle - magazyn narciarski
16:40 walka Tony Zale - Marcel Cerdan   
17:40 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej
17:50 I liga mężczyzn - mecz 1. rundy play off
20:00 Futbol Mundial -magazyn piłkarski
20:50 Eliminacje ME 2004 - mecz Irlandia - Grecja
22:50 High 5 - magazyn sportów ekstremalnych
23:15 I liga mężczyzn - mecz 1. rundy play off
01:15 RIP - magazyn sportów ekstremalnych
01:50 The Skaters Championship
02:50 Najkrótsza historia polskiej piłki nożnej
03:00 Turniej ATP w Miami - ćwierćfinały
05:00 Eliminacje ME 2004 -mecz Irlandia - Grecja

CANAL +
07:00 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
07:10 Łapu-capu - Magazyn , 5 min.
07:15 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
07:25 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
08:00 Telefonistka - Thriller , Jon Dichter , Michael Laurence,Jacqueline Kim,Brion James,Stephen Tobolowsky,Christa Miller,John Beasley,Frances Bay , USA 2000 , 100 min.
09:40 Wtorek - Komedia , Witold Adamek , Bolec,Pawel Kukiz,Malgorzata Kożuchowska,Kinga Preis,Jerzy Pilch , Polska 2001 , 90 min.
11:10 Przybywa narzeczony - Komedia , Frank Capra , Bing Crosby,Jane Wyman,Alexis Smith,Franchot Tone,James Barton,Robert Keith,Jacques Gencel , USA 1951 , 115 min.
13:05 Ślub po rosyjsku - Komedia , Pavel Lungin , Marat Basharov,Mariya Mironova,Andrei Panin,Aleksander Siemczew,Vladimir Simonov,Mariya Golubkina,Natalya Kolyakanova , Francja/Rosja/Niemcy 2000 , 115 min.
15:00 Świat lodu - Film dokumentalny , 50 min.
15:50 Ambasada USA - Serial , John David Coles, Stephen Cragg , Arija Bareikis,David Cubitt,Jonathan Cake,Jonathan Adams,Michael Cerveris,Davenia McFadden,Reiko Aylesworth , USA 2002 , 45 min.
16:35 Przeklęte oko proroka - Film przygodowy , Paweł Komorowski , Lubomir Cwetkow,Zbigniew Borek,Andrzej Kozak,Henryk Bista,Edward Lubaszenko,Wiesław Gołas,Janusz Kłosiński , Polska 1985 , 110 min.
18:25 Słoneczna aleja - Komedia , Leander Haussmann , Alexander Scheer,Alexander Beyer,Robert Stadlober,Teresa Weissbach,Katharina Thalbach,Elena Meissner,Detlev Buck , Niemcy 1999 , 95 min.
20:00 Diabelski młyn - Magazyn filmów animowanych , 35 min.
20:35 Nie przegap - Program informacyjny , 10 min.
20:45 Łapu-capu - Magazyn , 5 min.
20:50 Minisport + - Program sportowy , 10 min.
21:00 Polowanie na "Czerwony Październik" - Film sensacyjny , John McTiernan , Sean Connery,Alec Baldwin,Scott Glenn,Sam Neill,James Earl Jones,Joss Ackland,Richard Jordan , USA 1989 , 140 min.
23:20 South Park 5 - Serial animowany (dzieci) , Trey Parker, Matt Stone , USA 2000 , 25 min.
23:45 Telepoemat - Film krótkometrażowy , 35 min.
00:20 Tylko samotni - Komedia , Chris Columbus , John Candy,Maureen O'Hara,Ally Sheedy,Kevin Dunn,Milo O'Shea,James Belushi,Anthony Quinn , USA 1991 , 105 min.
02:05 Pod piaskiem - Film obyczajowy , François Ozon , Charlotte Rampling,Bruno Cremer,Jacques Nolot,Alexandra Stewart,Pierre Vernier,Andrée Tainsy,Maya Gaugler , Francja 2000 , 95 min.
03:40 Pałac w lesie - Horror , Lionel Delplanque , Clotilde Courau,Clément Sibony,Vincent Lecoeur,Alexia Stresi,Maud Buquet,François Berléand,Denis Lavant , Francja 2000 , 90 min.

HBO
06:30 Sophie - Film obyczajowy , Robert Allan Ackerman , Farrah Fawcett,Keith Carradine,Jean Stapleton,Alison Pill,Vincent Berry,Ann Dowd,Sebastian Roché , USA 2000 , 95 min.
08:05 Cudotwórczyni - Film obyczajowy , Nadia Tass , Hallie Kate Eisenberg,Alison Elliott,David Strathairn,Lucas Black,Kate Greenhouse,Damir Andrei,David Andrei , USA 2000 , 90 min.
09:35 Na planie - Program dokumentalny , 30 min.
10:05 Czy św. Mikołaj się rozwodzi? - Komedia , John Shepphird , Connie Sellecca,Corbin Bernsen,Cole Sprouse,Eric Jacobs,Sonny Carl Davis,Tony Larimer , USA 2001 , 90 min.
11:35 Na planie filmu "Godziny" - Program dokumentalny , USA 2003 , 25 min.
12:00 Gwiezdne wrota 4 - Serial SF , Martin Wood , Richard Dean Anderson,Corin Nemec,Amanda Tapping,Christopher Judge,Don S. Davis , USA 2000 , 50 min.
12:50 Gwiezdne wrota 4 - Serial SF , Peter DeLuise , Richard Dean Anderson,Corin Nemec,Amanda Tapping,Christopher Judge,Don S. Davis , USA 2000 , 50 min.
13:40 W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju - Komedia , Jeremiah Chechik , Chevy Chase,Beverly D'Angelo,Juliette Lewis,Johnny Galecki,John Randolph,Diane Ladd,Randy Quaid , USA 1989 , 95 min.
15:15 Zobacz w HBO - Magazyn , 30 min.
15:45 Dom spokojnej starości - Film obyczajowy , Leigh Sheehan , Ray Barrett,Gus Mercurio,Judy Banks,Esme Melville,Alan Hopgood,Marilyn Maguire,Jacinta Stapleton , Australia 2001 , 100 min.
17:25 Sophie - Film obyczajowy , Robert Allan Ackerman , Farrah Fawcett,Keith Carradine,Jean Stapleton,Alison Pill,Vincent Berry,Ann Dowd,Sebastian Roché , USA 2000 , 95 min.
19:00 Dziewczyny i chłopaki - Komedia , Robert Iscove , Freddie Prinze Jr.,Claire Forlani,Jason Biggs,Amanda Detmer,Alyson Hannigan,Monica Arnold,Heather Donahue , USA 2000 , 95 min.
20:35 Na planie filmu "Schmidt" - Program dokumentalny , 25 min.
21:00 Ja, ty, oni - Film obyczajowy , Andrucha Waddington , Regina Casé,Lima Duarte,Stenio Garcia,Lu~s Carlos Vasconcelos,Nilda Spencer,Diogo Lopes,Helena Araujo , Brazylia 2000 , 105 min.
22:45 Kod dostępu - Film sensacyjny , Dominic Sena , John Travolta,Hugh Jackman,Halle Berry,Don Cheadle,Sam Shepard,Vinnie Jones,Drea de Matteo , USA 2001 , 100 min.
00:25 Fenomen żonatego faceta - Serial komediowy , Mike Binder , Mike Binder,Jake Weber,Sonya Walger,Ivana Milicevic,Taylor Nichols,Doug Williams , USA , 35 min.
01:00 Fenomen żonatego faceta - Serial komediowy , Roger Nygard , Mike Binder,Jake Weber,Sonya Walger,Ivana Milicevic,Taylor Nichols,Doug Williams , USA , 30 min.
01:30 Mój mąż zabójca - Film obyczajowy , Peter Andrikidis , Colin Friels,Martin Sacks,Geoff Morrell,Chris Haywood,Craig McLachlan,Lucy Bell,Tara Morice , Australia 2001 , 95 min.
03:05 Historia kina w Popielawach - Film obyczajowy , Jan Jakub Kolski , Krzysztof Majchrzak,Bartosz Opania,Grażyna Błęcka-Kolska,Michał Jasiński,Tomasz Krysiak,Franciszek Pieczka,Mariusz Saniternik , Polska 1998 , 100 min.
04:45 Dom spokojnej starości - Film obyczajowy , Leigh Sheehan , Ray Barrett,Gus Mercurio,Judy Banks,Esme Melville,Alan Hopgood,Marilyn Maguire,Jacinta Stapleton , Australia 2001 , 95 min.

Hallmark
06:00 Mr. Rock'n'Roll: Historia Alana Freeda - Film biograficzny , Andy Wolk , Mädchen Amick,Judd Nelson,David Gianopoulos,Daniel Kash,Leon,Paula Abdul , USA 1999 , 105 min.
07:45 Letnia burza - Film obyczajowy , Robert Wise , Peter Falk,Andrew McCarthy,Aaron Meeks,Nastassja Kinski,Ruby Dee , USA 1999 , 105 min.
09:30 Christy: wybory serca - Serial , George Kaczender , Lauren Lee Smith,Diane Ladd,Stewart Finlay-McLennan,James Waterston , USA 2001 , 105 min.
11:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 45 min.
12:00 Córki McLeoda - Serial , Michael Offer , Kym Wilson,Tammy MacIntosh,Jack Thompson,Mercia Deane-Johns,Simone Kessell,Maya Stange,Kevin Smith , Australia 1996 , 60 min.
13:00 Letnia burza - Film obyczajowy , Robert Wise , Peter Falk,Andrew McCarthy,Aaron Meeks,Nastassja Kinski,Ruby Dee , USA 1999 , 105 min.
14:45 Durango - Film obyczajowy , Brent Shields , Matt Keeslar,Patrick Bergin,George Hearn,Brenda Fricker,Nancy St. Alban,Dermot Martin,Paul Ronan , USA 1999 , 105 min.
16:30 Christy: wybory serca - Serial , George Kaczender , Lauren Lee Smith,Diane Ladd,Stewart Finlay-McLennan,James Waterston , USA 2001 , 105 min.
18:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 60 min.
19:15 Córki McLeoda - Serial , Michael Offer , Kym Wilson,Tammy MacIntosh,Jack Thompson,Mercia Deane-Johns,Simone Kessell,Maya Stange,Kevin Smith , Australia 1996 , 45 min.
20:00 Babski oddział - Serial , Robert Butler , Bonnie Bedelia,Lela Rochon,Nancy McKeon,Tracey Needham,Lisa Vidal , USA 2001 , 60 min.
21:00 Ostatnia szansa - Film obyczajowy , Joyce Chopra , Jennie Garth,Lance Henriksen,M.C. Gainey,Lynn Wanlass,Bradley Cooper,Dylan Wagner,Kelly Connell , USA 2003 , 105 min.
22:45 Takie czasy - Film sensacyjny , Burt Reynolds , Burt Reynolds,Robert Loggia,Charles Durning,Billy Dee Williams,Mia Sara,Paco Prieto,Billy Dee Williams , USA 1998 , 105 min.
00:30 Nietypowa przesyłka - Film obyczajowy , Simon Wincer , Treat Williams,Stephen Lang,Sasson Gabai,Jack Adalist,Hamis Arbid,Johnny Arbid,Brandon Bone , USA 1998 , 105 min.
02:15 Ostatnia szansa - Film obyczajowy , Joyce Chopra , Jennie Garth,Lance Henriksen,M.C. Gainey,Lynn Wanlass,Bradley Cooper,Dylan Wagner,Kelly Connell , USA 2003 , 120 min.
04:15 Takie czasy - Film sensacyjny , Burt Reynolds , Burt Reynolds,Robert Loggia,Charles Durning,Billy Dee Williams,Mia Sara,Paco Prieto,Billy Dee Williams , USA 1998 , 90 min.

Le Cinema
14.00 Mój wiek XX (Az En XX Szazadom / My 20Th Century) dramat, Węgry, 1989, 98 min
16.00 Siódma pieczęć (The Seventh Seal / Det Sjunde Inseglet) dramat, Szwecja, 1957, 94 min
18.00 Po burzy (Despues De La Tormenta) dramat, Hiszpania / Argentyna, 1991, 95 min
20.00 Dokument. Sylwetki gwiazd: Antonio Banderas. Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Opera żebracza (Zebracka Opera / The Beggar's Opera) dramat, Czechy, 1991,  94 min
22.05 Szwejk z Wiednia cz. I (Der Bockerer I ) tragikomedia, Austria, 1981, 104 min
23.45 Tajemnica "Klika" (5 z 7): Jądro pioruna (Clock Series (5 of 7): Balls Of Thunder) film erotyczny, Wielka Brytania, 1997, 90 min
01.15 Czas Cyganów cz. III (Time Of The Gypsies / Dom Za Veszanje) dramat, Jugosławia, 1989, 60 min.

Club
06:00    Szkoła Jogi
06:25    Świat fitnesu
06:55    Kurorty świata
07:25    Odnaleziony raj
07:50    Tajemnice ogrodów
08:20    Trzecia randka
08:50    Swatka
09:20    Na ślubnym kobiercu
09:50    Oprah
10:40    Mężczyźni o sobie
11:10    Swatka
11:35    Na ślubnym kobiercu
12:00    Szkoła Jogi
12:25    Świat fitnesu
12:55    Kurorty świata
13:25    Odnaleziony raj
13:50    Tajemnice ogrodów
14:20    Trzecia randka
14:50    Swatka
15:20    Na ślubnym kobiercu
15:50    Oprah
16:40    Mężczyźni o sobie
17:10    Swatka
17:35    Na ślubnym kobiercu
18:00    Szkoła Jogi
18:25    Świat fitnesu
18:55    Kurorty świata
19:25    Odnaleziony raj
19:55    Tajemnice ogrodów
20:25    Swatka
20:55    Prawdziwy seks w wielkim mieście
21:50    Potyczki Jerrego Springera
22:45    Sekrety Sypialni
23:20    Prawdziwy seks w wielkim mieście
00:15    Sekrety Sypialni
00:50    Trzecia randka
01:15    Kurorty świata
01:45    Odnaleziony raj
02:10    Tajemnice ogrodów
02:40    Trzech kucharzy w Afryce
03:05    Podróże Loyda
03:30    Kulinarne podróże
03:55    Kurorty świata
04:20    Odnaleziony raj
04:45    Tajemnice ogrodów
05:10    Kuchnia marokańska
05:35    Cztery pory roku

Avante
06:00    Łodzie i krajobrazy
06:30    Diabelskie machiny
07:20    Wyzwanie kanionu
08:15    Bohaterowie
08:40    Świat dragsterów
09:10    Świat samochodów
09:35    Zlota era wyscigów samochodowych
10:30    Niezwykłe historie...
11:30    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
12:00    Łodzie i krajobrazy
12:30    Diabelskie machiny
13:20    Wyzwanie kanionu
14:15    Bohaterowie
14:40    Łodzie i krajobrazy
15:10    Świat samochodów
15:35    Zlota era wyscigów samochodowych
16:30    Niezwykłe historie...
17:30    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
18:00    Legendy lotnictwa wojskowego
18:30    Lotnictwa świata
19:25    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
19:55    Dookoła świata na dwóch kółkach
20:25    Policjanci z Los Angeles
20:50    Dowód rzeczowy
21:15    Najemcy
21:45    Apollo 11. Pierwsze kroki na kKsiężycu
22:40    Ratownicy
23:10    Bohaterowie
23:35    Ratownicy
00:00    Legendy lotnictwa wojskowego
00:30    Lotnictwa świata
01:25    Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
01:55    Dookoła świata na dwóch kółkach
02:25    Policjanci z Los Angeles
02:50    Dowód rzeczowy
03:15    Najemcy
03:45    Apollo 11. Pierwsze kroki na kKsiężycu
04:40    Ratownicy
05:10    Bohaterowie
05:35    Ratownicy

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.15 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
08.55 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
09.45 Psi patrol (Dog Squad) (25 min.).
10.10 Psi patrol (Dog Squad) (25 min.).
10.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
11.00 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
11.25 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
13.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
13.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
14.20 Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.).
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
16.00 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
16.25 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
16.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
18.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
19.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.50 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
20.20 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
20.45 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
21.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
21.45 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
22.10 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
23.00 Anatomia przestępstwa (Anatomy of Crime) (50 min.).
23.50 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
00.15 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
00.50 Zespół urazowy (Trauma Team) (30 min.).
01.15 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
01.40 Impacto TV (Impacto TV) (25 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
03.45 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
04.10 Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.)
04.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
05.00 Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)

Discovery Channel
09h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h25 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09h55 Odrodzenie Samochodu
10h20 Narzędzia wojny, Walki na froncie wschodnim
11h15 Niesamowite maszyny, Motoryzacyjne szaleństwo
12h10 Wysypisko, Wojna na morzu
13h05 ładunek głębinowy: Podwodny robot
14h00 Wielka rzecz, Ziemia
15h00 Tajemnice Azji, Klejnoty w dżungli
16h00 Pola bitew, Monte Cassino, część 2
17h00 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17h30 Wędkarskie przygody Rexa Hunta
18h00 Niesamowite maszyny, Lotniskowce
19h00 Podglądanie rekinów
20h00 Zaginione skarby starożytnego świata, Celtowie
21h00 Odrodzenie Atlantydy
22h00 Tajemnica śmier- ci Tutenchamona 
23h00 Tajemnica śmierci Tutencha- mona
00h00 Pola bitew, Wał zachodni, część 1
01h00 Lot
02h00 Stulecie zwykłych ludzi, 1945 - Zupełnie nowy świat

RTL 2
05:10 Najgłupsze... świata - Program rozrywkowy , 35 min.
05:45 MegaMan - Program rozrywkowy , 45 min.
06:30 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 50 min.
07:20 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 100 min.
09:00 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
09:10 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
10:00 Jedyna prawdziwa milość - Melodramat , Lorraine Senna Ferrara , David Hasselhoff,Terry Farrell,Doris Roberts,Paget Brewster,Raymond Accolas,Philip Akin , USA 2000 , 110 min.
10:30 W krzywym zwierciadle: Wakacje - Komedia , Harold Ramis , Chevy Chase,Beverly D'Angelo,Randy Quaid,Anthony Michael Hall,Imogene Coca,Dana Baron,Christie Brinkley , USA 1983 , 115 min.
11:50 Szansa na milion - Program rozrywkowy , 35 min.
12:25 Alvin i Chipmunki - Serial animowany (dzieci) , USA 1983/1984 , 25 min.
12:50 Casper Classics - Serial animowany (dzieci) , USA 1995 , 25 min.
13:15 Helmi - Program dla dzieci , 5 min.
13:20 Pokémon - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:45 Yu-Gi-Oh! - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2000 , 30 min.
14:15 Beyblade - Serial animowany (dzieci) , Japonia 2001 , 30 min.
14:45 Detektyw Conan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
15:15 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 30 min.
15:45 Shin Chan - Serial animowany (dzieci) , Japonia 1992/2002 , 20 min.
16:05 Diabli nadali - Serial komediowy , Kevin James,Leah Remini,Jerry Stiller,Lisa Rieffel,Patton Oswalt,Larry Romano,Victor Williams , USA 1998/2000 , 115 min.
18:00 afterwork-TV - Program rozrywkowy , 60 min.
19:00 Big Brother _ bitwa - Reality show , 50 min.
19:50 Z przymrużeniem oka ... - Program rozrywkowy , 10 min.
20:00 Wiadomości - Program informacyjny , 15 min.
20:15Gwiezdne wrota - Serial SF , Martin Wood , Richard Dean Anderson,Amanda Tapping,Christopher Judge,Don S. Davis,Carmen Argenziano,Corin Nemec,Tony Amendola , USA 2002 , 110 min.
22:05 Niewyjaśnione morderstwa - Program publicystyczny , 60 min.
23:00 exklusiv _ reportaż - Magazyn , 50 min.
23:50 Redakcja - Program informacyjny , 60 min.
23:55 Niewyjaśnione morderstwa - Program publicystyczny , 10 min.
00:50 Wiadomości - Program informacyjny , 10 min.
01:00 Nikita Samuel - Serial kryminalny , T.J. Scott , Peta Wilson,Roy Dupuis,Alberta Watson,Don Francks,Matthew Ferguson,Eugene Robert Glazer,Sean Whalen , Kanada 1997 , 50 min.
01:50 Destination Vegas - Film przygodowy , Paul Wynne , Jennifer Sommerfield,Claude Duhamel,Richard Lynch,Robert Z'Dar,Tom Badal,Robert Paul Marius,Steven Polk , USA 1995 , 95 min.
03:25 The Beast _ Niesamowita głębina - Horror , William Snyder , Kirsten Urso,Richard Dew,Sky Palma,David Luther,George Barnes,Scott Silveria,Norma J. Nesheim , USA 1995 , 110 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.