FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 Mały lalkarz; film dokumentalny; reż.:Thierri  Paladino; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Natura w Jedynce - Skrzydlaci geniusze z antypodów (Beak and Brain genius Birds from down under); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Moda na sukces - odc. 5955 (The Bold and the Beautiful ep. 5955); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /131/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /81/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Rekin biały. Żywa legenda (Great White Shark - A Living Legend) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2846; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Moda na sukces - odc. 5956 (The Bold and the Beautiful ep. 5956); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Klan - odc. 2565 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Drużyna A [ser. IV] - odc. 3, Pora na potwora (The A - Team IV, ep. 3, Where Is the Monster When You Need Him?); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Metr od świętości - Pożegnanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2847; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2566 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /132/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /82/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Piąty Stadion - odc 85, One idą za mną (seria IV odc. 1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Liga Mistrzów - LM 1/4 F: Real Madryt - Borussia Dortmund ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Liga Mistrzów - LM 1/4 F: Real Madryt - Borussia Dortmund; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Liga Mistrzów - skróty (skróty) kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Metr od świętości - Pożegnanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Chicago Fire - odc. 12/24 (Chicago Fire, ep. 12, Under the Knife) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Drużyna A [ser. IV] - odc. 3, Pora na potwora (The A - Team IV, ep. 3, Where Is the Monster When You Need Him?); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Świat się kręci - /132/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Notacje - prof. Jerzy Vetulani. Zawsze przekorny; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Klan - odc. 2566; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Ceremonia pogrzebowa; film obyczajowy kraj prod.Polska (1984); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Bogusław Linda, Piotr Machalica, Małgorzata Pieczyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 43; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Wydra; cykl dokumentalny; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 477; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1097 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na dobre i na złe - Porzucona; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat  - Pustynia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jeden z dziesięciu - odc. 15/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. KABARET według ARTURA ANDRUSA (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1053 -  JM; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 43 "Narada rodzinna" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 17/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1097 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1098 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 553 - Ostatnia szansa; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kino relaks - Monte Carlo (Monte Carlo) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA, Węgry (2011); reż.:Thomas Bezucha; wyk.:Selena Gomez, Katie Cassidy, Andie McDowell; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Zagadki umysłu - odc. 6/13 (Mental, ep. 6); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Mroczny handel częściami ciała (Cannabalised: Dirty Deals With Body Parts); film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Wolfgang Luck, Martina Keller; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Reporter Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Pogoda na piątek - odc. 16; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Kraków
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 2.04 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Nowohucka kronika filmowa
07:41 Telezakupy
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 2.04 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Sprawiedliwi - Moja wielka rodzina; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 2.04 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:50 Nawet pięknie umierałeś; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.5 - Gra warta świeczki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Historia jednego krzyża; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Magnificat - wiersze Karola Wojtyły; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Aktywni rodzice - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ciekawe jak? Czyli Jurek w poszukiwaniu odpowiedzi - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Pogoda
17:35 Tarnowska Kronika Filmowa
17:45 Pomysł na sukces
17:55 Parafia z sercem
18:15 Kuryer Myślenicki
18:30 Kronika
18:50 Pogoda
18:52 Tematy dnia
19:05 Krakowskim targiem
19:31 Witamy z Niemiec
19:45 Nowohucka kronika filmowa
19:55 Pogoda
19:58 Raport pogodowy 2014
20:00 Region. Ludzie, sprawy, opinie
20:25 Telezakupy
20:55 Pogoda
20:56 Raport pogodowy 2014
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 2.04 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kronika
22:14 Pogoda
22:16 Raport pogodowy 2014
22:18 Tarnowska Kronika Filmowa
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Magnificat - wiersze Karola Wojtyły; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:45 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:10 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 2.04 - 4; STEREO, 16:9
01:30 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Papieski reporter. Film o Marku Skwarnickim; film dokumentalny; reż.:Paweł Woldan; Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Magnificat - wiersze Karola Wojtyły; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 EkoAgent; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.15 Świat według Kiepskich
8.55 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.35 TOP CHEF
22.05 Dwóch gniewnych ludzi - komedia, USA, 2003
0.35 Nick i Nora - komedia, USA, 2008
2.30 Dziewczyny z fortuną
3.30 Tajemnice losu

TVN
5.55 Uwaga! - program interwencyjny
6.15 Mango Telezakupy
7.20 Detektywi - program kryminalny
7.55 Doradca smaku
8.00 Dzień dobry TVN - magazyn
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.10 Kryminalni - serial kryminalny
14.15 Szpital - program obyczajowy
15.15 W - 11 Wydział Śledczy - serial
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Doradca smaku
20.10 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.50 Doradca smaku
21.30 Bitwa o dom - program
22.30 G.I. Joe: Czas Kobry - film sensacyjny, Czechy, USA 2009
0.55 Ugotowani - program kulinarno - rozrywkowy
1.55 Uwaga! - program interwencyjny
2.10 Arkana magii
3.30 Rozmowy w toku - talk show
4.25 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6.00  Doktor Oz radzi
6.55  Daleko od noszy
7.35  New Scooby Doo Movies II
8.25  Garfield Show
8.45  Garfield Show
9.00  Komisarz Rex
10.00  Nieposkromiona miłość
11.00  Otchłań namiętności
12.00  Prawdziwe uczucie
13.00  Interwencja
14.00  Daleko od noszy
14.30  Tylko Muzyka. Must be the Music
16.30  Strażnik Teksasu
17.30  Komisarz Rex
18.30  Garfield Show
18.45  Garfield Show
19.00  New Scooby Doo Movies II
20.00  Rocky - dramat, USA, 1976
22.30  Japońskie wilki - komedia sensacyjna, Hongkong, 2000
0.35  Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską
1.40  To był dzień
2.50  4MUSIC
3.55  Mała czarna
4.55  4MUSIC

TVN 7
4.55 We Dwoje - program rozrywkowy
6.15 Męski Typ 2: Maciej Wisławski
6.45 Ostry dyżur - serial obyczajowy
7.45 Sąd rodzinny - program sądowy
8.45 Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.45 Dr House V - serila obyczajowy
10.45 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11.25 Mango Telezakupy
13.00 Sąd rodzinny - program sądowy
14.00 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.00 Szpital - program obyczajowy
16.00 Bananowy doktor - serial
17.00 Zaklinaczka duchów - serial
18.00 Dr House V - serial obyczajowy
19.00 Bananowy doktor - serial
20.00 Wojna Charliego Wilsona - film obyczajowy, Niemcy, USA, 2007
22.15 Dowody zbrodni - serial kryminalny
23.15 Yamakasi II. Synowie wiatru - film sensacyjny Hiszpania, Wielka Brytania, Francja 2004
1.20 Arkana magii
3.25 W roli głównej - Kuba Wojewódzki
3.55 W roli głównej - Magdalena Środa
4.25 W roli głównej - Mateusz Kusznierewicz
4.55 Koniec programu

TV Puls
5.55 Złotopolscy - telenowela 
6.55 Oggy i karaluchy - serial 
7.20 Flintstonowie - serial 
8.10 SpongeBob Kanciastoporty - serial 
8.50 Detektyw w habicie - serial
10.00 Gwiezdne wrota - serial
11.00 Gliniarz i prokurator - serial
12.00 Niania - serial
12.30 Zbuntowany anioł - telenowela 
14.25 Kobieta w lustrze - telenowela 
15.20 Niania - serial 
15.50 13 Posterunek 2 - serial 
17.00 Gwiezdne wrota - serial 
18.00 Nowe przygody rodziny Addamsów - serial 
18.25 SpongeBob Kanciastoporty - serial 
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00 W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas - komedia, USA 1997
22.00 CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas - serial
23.00 Spartakus: Zemsta - serial 
0.10 Zemsta po śmierci - horror
2.10 W blasku fleszy
2.50 Dyżur
3.25 Dyżur
3.50 JRG w akcji
4.15 Z archiwum policji
4.40 Menu na miarę
5.05 Z archiwum policji
5.30 Menu na miarę

Puls 2
5:45 Detektyw w habicie Odcinek: 13
6:55 Gliniarz i prokurator Odcinek: 3 Sezon: 4
7:55 Gwiezdne wrota Odcinek: 3 Sezon: 2
8:50 Angry Birds Odcinek: 42
8:55 Tom i Jerry Odcinek: 74
9:00 Tom i Jerry Odcinek: 75
9:05 Tom i Jerry Odcinek: 76
9:10 Tom i Jerry Odcinek: 77
9:25 Pszczółka Maja Odcinek: 5
10:00 Daltonowie Odcinek: 52
10:05 Daltonowie Odcinek: 53
10:10 Daltonowie Odcinek: 54
10:30 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 22
11:00 Bibi Blocksberg Odcinek: 24
11:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 1
11:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 2
11:50 Baranek Shaun Odcinek: 39
12:00 Oggy i karaluchy Odcinek: 74 Sezon: 4
12:25 Angry Birds Odcinek: 13
12:30 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 105 Sezon: 2
13:00 Wojownicze żółwie ninja Odcinek: 23
13:30 Hej, Arnold! Odcinek: 23
14:00 Daltonowie Odcinek: 52
14:05 Daltonowie Odcinek: 53
14:10 Daltonowie Odcinek: 54
14:30 Tom i Jerry Odcinek: 75
14:35 Tom i Jerry Odcinek: 76
14:40 Tom i Jerry Odcinek: 77
15:00 Pszczółka Maja Odcinek: 5
15:25 Bibi Blocksberg Odcinek: 24
16:00 20 000 mil podmorskiej żeglugi
17:30 Hej, Arnold! Odcinek: 23
18:00 Baranek Shaun Odcinek: 40
18:05 Baranek Shaun Odcinek: 41
18:10 Baranek Shaun Odcinek: 39
18:40 Ale numer! Odcinek: 15 Sezon: 10
19:10 Walka o bagaż Odcinek: 11
19:30 Walka o bagaż Odcinek: 12
20:00 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 19 Sezon: 5
21:00 13 posterunek Odcinek: 23 Sezon: 2
21:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 88
22:30 Goło i wesoło Odcinek: 83 Sezon: 4
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 84 Sezon: 4
23:30 Straż przybrzeżna: Floryda Odcinek: 12
0:30 Niania Odcinek: 44 Sezon: 3
1:00 Przyłbice i kaptury Odcinek: 3
2:10 Z archiwum policjiOdcinek: 12
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 13
3:25 Menu na miarę Odcinek: 9
3:50 Dyżur Odcinek: 24 Sezon: 2
4:15 JRG w akcji Odcinek: 12
4:40 Dyżur Odcinek: 25 Sezon: 2
5:05 JRG w akcji Odcinek: 2
5:30 Dyżur Odcinek: 29 Sezon: 2

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /131/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 164; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Rozalka Olaboga - Odc. 7* Jabłka; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 144; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1049 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Głęboka woda - sezon II odc. 12* "Szczęściarze" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie ma jak Polska - odc. 25 Mazowieckie - szlakiem filmów; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Sztuka życia - odc. 67, Sylwia Gruchała; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Notacje - Jerzy Bralczyk. Lepiej mówię niż piszę; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 912* - List z Kazachstanu; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowy poSzczególne - z Wojciechem Młynarskim rozmawia Agata Młynarska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 144; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Kirgistan - Radek (444); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Metr od świętości - Pożegnanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Michał Bajor - Moja Miłość Największa; recital; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1049 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 10/20 - Uniwersalny pojazd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 1/13 - Anka -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Filip Zyber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Dagmara - moda (445); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (27); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Tajemnica Jana Pawła II; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 144; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Rozalka Olaboga - Odc. 7* Jabłka; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 10/20 - Uniwersalny pojazd; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Przystań - odc. 1/13 - Anka; serial TVP; reż.:Filip Zyber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Metr od świętości - Pożegnanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1049; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie - Dagmara - moda (445); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (27); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zapiski Łazęgi - Cień morenowego wzgórza; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat Sport News
7.00 Sport Flash
7.05 Piłka nożna Liga ukraińska
9.00 Sport Flash
9.05 Magazyn Cafe Futbol 
11.00 Sport Flash
11.05 Tenis ATP Masters Sony Open Miami 
13.00 Sport Flash 
13.05 Magazyn Polska 2014
15.00 Sport Flash 
15.05 Piłka nożna Liga rosyjska 
17.00 Sport Flash
17.05 Tenis ATP Masters Sony Open Miami 
19.00 Sport Flash 
19.05 Ręczna Eliminacje ME kobiet
21.00 Sport Flash 
21.05 Tenis ATP Masters Sony Open Miami
23.00 Sport Flash 
23.15 Magazyn Atleci
0.00 Sport Flash 
0.15 Magazyn alpejski
1.00 Przerwa w nadawaniu

TTV
5.25 Sędzia Anna Maria Wesołowska
6.30 Czarno na białym  
7.05 Uwaga! po Uwadze
7.50 Sąd rodzinny 
8.45 Rozmowy w toku - talk show
9.40 XL kontra XS 
10.40 Odlotowy ogród
11.10 Idealna niania. bez sekretów  
11.40 Sędzia Anna Maria Wesołowska
12.40 Blisko ludzi 
13.10 Czarno na białym 
13.45 Ukryta prawda 
14.45 Obsesja zbierania - serial
15.45 Express - informacje
16.05 Kartoteka  
17.10 Blisko ludzi 
17.45 Express - informacje  
18.05 Wojny magazynowe  
18.35 Sposób na złodzieja  
19.05 Drogowi piraci 
19.45 Express - informacje  
20.05 Uwaga! po Uwadze
20.45 Domówka 
21.15 Idealna niania... bez sekretów 
21.45 Express - informacje 
22.00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
22.30 Kokainowy szczyt - serial
23.30 Superwizjer
0.00 Orzeł czy reszka?
1.00 Domówka
1.30 Nocna selekcja
2.25 Blisko ludzi
2.55 Rozmowy w toku - talk show
3.45 Uwaga! po Uwadze
4.25 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany
4.50 Superwizjer
5.25 Przerwa w nadawaniu

TV 6
6.00 Szósty zmysł
7.00 Świat według Bundych
8.00 Galileo
9.00 Rodzina zastępcza
10.05 Galileo - jak to możliwe 
11.00 Jak oni śpiewają 
12.00 Jak oni śpiewają 
13.05 Galileo - jak to możliwe 
14.00 Otchłań namiętności  
15.00 Rodzina zastępcza
16.05 Prawdziwe uczucie  
17.00 Nieposkromiona miłość  
18.00 Świat według Bundych 
19.00 Strażnik Teksasu
20.00 Galileo 
21.00 Śmierć na 1000 sposobów
21.30 Seks w wielkim mieście
22.05 Seks w wielkim mieście
22.45 Seks w wielkim mieście
23.35 Atomowy huragan - film katastroficzny USA, 2007
1.20 1000 złych uczynków
1.50 Włatcy Móch 
2.20 Włatcy Móch 
2.50 4MUSIC 
3.55 Muzyczne listy
5.00 Szósty zmysł

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:35 Każdy maluch to potrafi
8:50 Kalejdoskop młodych
9:10 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
9:15 Zambia - Mansa
9:40 Aromatyczne inspiracje
10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
11:15 Świat w obrazach
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Po co nam wykopaliska?
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Jan Paweł II - świadek Niewidzialnego
13:20 Różaniec Święty - modlitwa Jana Pawła II
13:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
13:55 Święty na każdy dzień
14:00 9 dni, które zmieniły świat
15:30 Wenezuela - San Félix
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Bioetyczny detektyw
16:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
16:55 Święty na każdy dzień
17:00 Msza Święta w dziewiątą rocznicę odejścia do wieczności bł. Jana Pawła II sprawowana na stadionie w Wałbrzychu
19:00 Jan Paweł II
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Przygody Mobilków
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 W oczekiwaniu na kanonizację Jana Pawła II
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Polski punkt widzenia
21:40 Jan Paweł II i jego pontyfikat
22:40 Święty na każdy dzień
22:45 Pielgrzym miłości
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Msza Święta w dziewiątą rocznicę odejścia do wieczności bł. Jana Pawła II sprawowana na stadionie w Wałbrzychu
2:30 Przygody Mobilków
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 W oczekiwaniu na kanonizację Jana Pawła II
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Polski punkt widzenia
4:40 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
5:55 Bioetyczny detektyw
6:15 Pytasz i wiesz
6:25 9 dni, które zmieniły świat
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Frankie
8:10 Genesis
9:45 Pierwiosnek
11:55 Charlotte Gray
14:15 Królowa
16:15 Damsko-męskie sprawy
17:40 Wiedźmin
20:15 Rzeka wspomnień
22:40 Wszystko gra
1:05 Bunkier
3:05 Vera Drake

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.