FANDOM


TVP 1
06:45 Podróże małe i duże; Czerwona tajga; film dok.Szymona Wdowiaka
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.2 - Najlepsze chęci; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Dźwiękogra; quiz muzyczny dla dzieci
08:45 Trzy szalone zera; odc.7 - Cudowne piłeczki; serial prod.polsko-niemieckiej
09:15 Rower Błażeja
09:50 Animowane bajki świata; Raven kradnie światło; film anim.prod. angielskiej
10:05 Frasier; odc.7; serial prod.USA
10:25 A teraz Susan; odc.6; serial komediowy prod.USA
10:50 Bezpieczna Jedynka
11:15 Rok w ogrodzie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Nowe przygody Flippera; odc.6; serial prod.USA
13:15 Rewolwer i melonik; odc.7 - Żywy trup; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.510; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.511; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu
15:35 Plebania; odc.100; serial TVP
16:05 Plebania; odc.101; serial TVP
16:30 Moda na sukces; odc.1664; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy; serial TVP[stereo]
18:05 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
18:50 Książki na lato
19:00 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Reksio
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Vabank; 1981  komedia prod. polskiej; reż: Juliusz Machulski; wyk: Jan Machulski, Witold Pyrkosz, Leonard Pietraszak
22:00 Mój ślad w Telewizji; powt.
22:10 Na tropach zbrodni; odc.2 - Głosy zmarłych; serial dok.prod.USA [za zgodą rodziców]
23:05 Monitor  Wiadomości
23:20 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:55 Kino w dalekiej podróży; Kochanek ostatniej cesarzowej; ci Xi Mi Mi Sheng Huo; 1995  film fab.prod.hongkong.; reż: Wai Keung Lau; wyk: Chingmy Yau,Valerie Chow,Ping Ha
01:35 Sprawy rodzinne; odc.4; serial prod.USA
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.305 - Laska; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Dobry wieczór tu Łódź; widowisko muzyczno-rozrywkowe
09:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Wiosenny smak; powt.
10:20 Wielka odmiana; odc.24/26 - Kotek-kość niezgody; serial prod. australijskiej
11:30 Znaki czasu
12:00 Tajemnice królestwa oceanu; odc.2/10 - Przertwanie w morskiej głębinie; serial dok prod.USA
12:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; odc.8/26 -Lucille Ball i Desi Arnaz; serial dok.prod.angielskiej
13:00 Panorama
13:10 Co nam w duszy gra; Lato - Fiesta; [stereo]
14:00 Sławny Jett Jackson; odc.18/39; serial prod.amerykańsko-kanadyjskiej
14:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:55 Providence; odc.32/40; serial prod. USA
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; teleturniej
16:55 Złotopolscy; odc.306 - Katolik; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc.307 - Walka Marty; telenowela TVP
17:50 Program lokalny
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Szpital na peryferiach; odc.4/20 - Łokieć; serial prod.czechosłowackiej
20:00 M jak miłość; odc.41; serial TVP
20:50 Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - Love
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wieczór filmowy Kocham Kino; Trainspotting; Trainspotting; 1996  film fab. prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Danny Boyle; wyk: Ewan McGregor, Ewen Bremner, Johny Lee Miller
00:15 Wieczór artystyczny; Szalom na Szerokiej
01:15 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00    Waldo Wspaniały – serial dla dzieci
7.30    Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45    Kasztaniaki – serial fabularno - animowany
8.00    Panorama, Pogoda
8.15    Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku; odc.1 - Dzieje Muzeum; odc.2 - Sąd ostateczny
8.30    Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45    Gość dnia
9.00    Zdumiewający świat zwierząt - serial dokumentalny
9.30    Kurier – program informacyjny, pogoda
9.40    Saga Jacksonów – australijski serial obyczajowy
10.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
10.45   Telekurier – magazyn reporterów
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
11.45   50 lat TVP – z archiwum rozrywki
12.15   To jest temat - reportaż
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Michael Palin śladami Hemingwaya cz.3/4 - serial dokumentalny, GBR, 1999
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00   Świat – magazyn międzynarodow
14.30   Kurier – program informacyjny
14.45   Eurotel - magazyn
15.00   Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów – serial fabularny
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Panorama, Pogoda, Sport
15.57   Gdański Dywanik /powt./
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Telenowyny – magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
17.00   Kwartet – Magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17.15   To jest temat - reportaż
17.30   Kurier – program informacyjny
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Już nadszedł czas - opowieść o Ludwiku Zamenhofie - reportaż
18.50   VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000: Tadeusz Drozda cz.2
19.10   Gość "3"
19.20   Regiony kultury
19.30   Badziewiakowie – serial
20.05   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.50   Echa dnia
21.15   Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku; odc.1 - Dzieje Muzeum; odc.2 - Sąd ostateczny /powt./
21.30   Kurier gospodarczy
21.45   Panorama, Pogoda
22.00   Eurotel - magazyn
22.15   Raport policyjny
22.30   Kurier – program informacyjny
22.45  Wal głośniej, bo cię nie rozumiem – włoski film fabularny
0.30   Zakończenie programu   

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Robocop
7.25 Piesek Poochini
7.50 Wysoka fala (68) - serial przygod. USA (powt.)
8.40 Jezioro marzeń (38) - serial obycz. USA (powt.)
9.35 Świat według Kiepskich (72) - serial kom. pol. (powt.)
10.10 Rodzina zastępcza (53) - serial kom. pol. (powt.)
10.40 Różowe lata siedemdziesiąte (4) - serial kom. USA (powt.)
11.10 Idol - program rozrywkowy
12.05 Adam i Ewa (1) - serial obycz. pol. (powt.)
12.50 Życie jak poker (62) - telenowela pol.
13.20 Z głową w chmurach (98) - telenowela braz.
14.15 Zerwane więzi - talk-show
15.15 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (59) - telenowela argent.
16.55 Strażnik Teksasu (141) - serial sens. USA
17.50 Różowa Pantera - serial anim.
17.55 Adam i Ewa (2) - serial obycz. pol.
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (70) - serial przygod. USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (75) - serial kom. pol.
20.30 Samo życie (71) - serial obycz. pol.
21.00 Cadillac Man - dramat sens. USA, 1990 (93 min)
21.30 Losowanie Lotto
22.50 Nagi patrol (1) - serial kom. USA
23.20 Informacje, Sport
23.45 Prognoza pogody
23.55 Przyjaciele (100) - serial kom. USA
0.25 Playboy - magazyn erotyczny
1.25 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocałunku (powt.)
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (110/169) - telenowela kolumb. (powt.)
7.50 Huckelberry Finn
8.15 Przyjaciel Bob - serial anim.
8.40 Podróż do serca świata - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 (na żywo) Łamigłówka - teleturniej
10.30 Telesklep - magazyn reklamowy
11.30 (na żywo) Tele Gra - teleturniej
12.30 Galaktyka - teleturniej
13.00 Przyjaciel Bob - serial anim. (powt.)
13.25 Podróż do serca świata - serial anim. (powt.)
13.50 Co za tydzień - mag.
14.05 Wybacz mi - talk show
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 Brzyduła (111/169) - telenowela kolumb.
16.55 Bomba w górę
17.10 Tajemnice pocałunku (28/99) - telenowela meks.
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publ.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Lina - film sens. USA, 1984 (140 min)
22.20 Na ratunek - serial dok.
22.50 TVN Fakty
23.05 Potępieniec (5/13) - serial sens. USA
0.05 Mortal Kombat (5/22) - serial sens. USA
1.00 Tenbit.pl - magazyn
2.00 Nic traconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P
6.30 Super VIP - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim. (powt.)
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim. (powt.)
8.35 Beetleborgs - serial anim. (powt.)
9.00 Fiorella (53) - serial obycz. peruw. (powt.)
9.55 Zyciowa szansa - teleturniej
10.50 Cień aniola (16)- serial sens. USA (powt.)
11.40 Tato, co TY na to (7) - serial kom. USA
12.05 Kaskader (10) - serial przygod. USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.50 Arthur
14.15 Kapitan Star
14.35 Beetleborgs
15.00 Fiorella (54) - serial obycz. peruw.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Bieg po szmal (19) - serial kom. USA
17.30 HOT CHAT - program publ.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Zyciowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (9) - serial sens. USA (powt.)
20.00 Ucieczka z Marsa - film s.f. USA, 1999 (86 min)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (1) - serial sens. USA
23.15 Wesoły babiniec (22) - serial kom. USA
23.45 Tajemnica guwernantki - horror USA, 1992 (92 min)
1.35 X Laski - program erotyczny
2.05 Muzyczne listy
2.55 Muzyczny VIP
3.30 KINOmaniaK
4.00 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (39/80) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (37/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (129) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.25 Big Brother I (powt.)
12.05 Porywy serca (6/90) - telenowela meks.
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim. (powt.)
16.15 Pełna chata (40/192) - serial kom. USA
16.45 Szkoła złamanych serc (3/80) - serial kom.
17.15 Klaun (25/27) - serial sens. niem. (powt.)
18.10 Doktor Engel, weterynan - na śmierć i życie (5/12) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place (130) - serial obycz. USA
20.00 Dziesiąty człowiek - film obycz. bryt.-amer., 1988 (115 min)
21.55 Klaun (26/27) - serial sens. niem.
22.50 Big Brother I
23.35 Zabójstwa na zlecenie - film sens. USA, 1967 (105 min)
1.20 Taniec z szatanem - film sens. USA, 1998 (90 min)
2.50 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Film animowany dla dorosłych
07:10 Klub profesora Tutki; odc. 6; 1966  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:25 Pod żaglami - program K. Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Klan; odc. 602; telenowela TVP
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 Łowcy przygód; program dla dzieci
09:20 Molly; odc. 6 /13/; 1994  serial prod.polsko-angielskiej; powt.
09:45 Lato z kolorowymi nutkami
10:00 Celtycka ballada; program Jacka Milewskiego
10:25 program rozrywkowy; powt.
11:35
12:00 Wiadomości
12:15 Plebania; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:40 Wielkie chwile polskiej piłki; powt.
13:35 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 1 /10/; 1999  serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Koń jaki jest; reportaż Mai Kossakowskiej
16:05 Raj; magazyn katolicki
16:30 Nie tylko dla komandosów; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci; powt.
17:40 Łowcy przygód; program dla dzieci; powt.
18:05 Molly; odc. 6 /13/; 1994  serial prod.polsko-angielskiej; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 602; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 1 /13/; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 1; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego
21:00 Plebania; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Forum; program publicystyczny
23:30 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
00:45 Rozalka Olaboga!; odc. 4; 1984  serial dla młodych widzów; reż: Jadwiga Kędzierzawska; wyk: Krystyna Sienkiewicz, Krystyna Tkacz, Ola Piotrowska, Marcin Kotulniak
01:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 1 /13/; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Klan; odc. 602; telenowela TVP; powt.
02:30 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 1; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
03:30 Plebania; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
04:00 Zwierzenia kontrolowane; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Wyspy szczęśliwe
06:30 997-magazyn kryminalny; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
07:00    Jak się robi...?
07:30    Telesklep
08:10    "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
09:05    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30    "Płytki" "Było sobie życie" serial animowany Francja
10:00    "Dotyk anioła" reż.Victoria Hochberg, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Tracy Nelson serial obyczajowy (powt.) USA 1994
11:00    "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy (powt.) Niemcy 1995
11:55    "Strzelcy" film dokumentalny Polska 2001
12:50    Telesklep
14:50    Kuchnia polska magazyn kulinarny
15:15    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy (powt.) USA 1987
15:45    "Kacper i przyjaciele" serial animowany (powt.) USA
16:05    "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:35    "Płytki" "Było sobie życie" serial animowany (powt.) Francja
17:05    "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
18:00    Kuchnia polska magazyn kulinarny
18:30    "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
19:00    "Dotyk anioła" reż.Victor Lobl, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Shanna Reed serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:20    Czy jesteśmy ksenofobami? Studio otwarte - Cybernetyki 7 program publicystyczny
21:50    "Szeryf" wyk.Jeff Fahey, Frances Day, Sydney Walsch, Michele Lonsdale Smith serial sensacyjny USA 1995
22:40    Moto max magazyn motoryzacyjny
23:10    "Straż przybrzeżna" reż.Arend Agthe, wyk.Rüdiger Joswig, Julia Bremermann, Lena Lessing, Gisela Hahn serial sensacyjny Niemcy 1997
00:05    "Szeryf" wyk.Jeff Fahey, Frances Day, Sydney Walsch, Michele Lonsdale Smith serial sensacyjny (powt.) USA 1995
00:55    Zakończenie programu

Canal+
05:35    Zakończenie programu
07:00    Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany (K)
08:25    "Dom ludzi obcych" reż.Joseph L. Mankiewicz, wyk.Edward G. Robinson, Susan Hayward, Richard Conte, Luther Adler film kryminalny (K) USA 1949
10:05    "Gorący czwartek " reż.Michał Rosa, wyk.Damian Lubas, Grzegorz Lempa, Daniel Nowak, Ewa Dałkowska film obyczajowy (K) Polska 1994
11:00    "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy (K) Dania/Szwecja/Francja 2000
13:15    "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna (K) USA 1994
15:05    Aktualności muzyczne magazyn muzyczny (K)
15:35    "Za drzwiami Actors Studio - Melanie Griffith" film dokumentalny (K) USA 2001
16:30    "Klątwa talizmanu" reż.Colin Budds, wyk.Sara Gleeson, Tempany Deckert, Jesse Spencer thriller (K) USA 2000
18:00    "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy (K) USA 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany (K)
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
20:50    Minisport+ - newsy sportowe (7 min)
21:00    "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy (K) USA 1999
22:30    "Złota" reż.James Ivory, wyk.Nick Nolte, Jeremy Northam, Uma Thurman, Anjelica Huston film obyczajowy (K) Francja/USA 2000
00:40    "Zygfryd" KLUB FILMU POLSKIEGO reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy (K) Polska 1986
02:15    Wieczór krótkiego metrażu
03:55    Zakończenie programu

TKK
17:00    Abecadło M2
17:00    Abecadło M2
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Komentarz dnia
17:35    Worek sportowy
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Godzina z TKK (powt.)
22:00    Godzina z TKK (powt.)
23:00    Zakończenie programu

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    I co dalej? - Jolanta Kręcka
18:00    Warto wiedzieć
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
19:00    Warto wiedzieć (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
20:00    Warto wiedzieć (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
21:00    Warto wiedzieć (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
22:00    Warto wiedzieć (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu

TeDe
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35    "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny (powt.) USA 2000
11:40    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05    "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00    Strefa P program muzyczny
13:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:50    "Arthur" serial animowany
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00    "Ucieczka z Marsa" reż.Neil Fearnley, wyk.Christine Elise, Peter Outerbridge, Allison Hossack, Michael Shanks film SF USA 1999
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15    "Wesoły babiniec" reż.James Burrows, wyk.Alfred Molina, Sharon Lawrence, Park Overall, Betty White serial komediowy USA 1999
23:45    "Tajemnica guwernantki" reż.Rusty Lemorande, wyk.Patsy Kensit, Stephane Audran, Julian Sands, Marianne Faithfull horror USA 1992
01:35    X Laski program erotyczny
02:05    Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:55    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:30    KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
04:00    Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
04:20    Zakończenie programu

WTK
09:00    Puls dnia - serwis informacyjny
09:15    Puls sportu
09:30    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
10:00    Samoleczenie metodą BSM
10:30    Program lokalny
11:00    "Pod słońcem Afryki" serial przyrodniczy
11:25    Scena magazyn kulturalny
11:45    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
12:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
14:30    Program lokalny
15:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
16:30    Program lokalny
17:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Kolejorz magazyn piłkarski
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Nowe Miasto Turniej dzielnic
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:20    Czy wiecie że... program edukacyjny
20:35    TeleKonin magazyn
21:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Zakończenie programu

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Świąteczny dzień" reż.Jacques Tati, wyk.Jacques Tati, Paul Frankeur, Guy Decomble, Santa Relli komedia Francja 1993
22:30    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Podglądacz magazyn erotyczny
00:45    Magazyn erotyczny
02:00    XXX Show magazyn erotyczny
02:15    Gorące żądze magazyn erotyczny
02:45    Zakończenie programu

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
07:30    "Muzułmanie w Wielkiej Brytanii" film dokumentalny W. Bryt.
08:00    Teraz Muzyczna Telewizja
09:00    W garnku - poradnik kulinarny
09:30    Wybory Miss WWW - półfinały
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Biotechnologia" film dokumentalny W. Bryt.
13:00    "Amerykański sen" film dokumentalny USA
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
14:00    Pory roku magazyn poradnikowy
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
17:00    W garnku - poradnik kulinarny
17:30    Telesprzedaż
17:45    "Tajwan - legendarna sztuka widowisk ludowych" film dokumentalny 1998
18:15    Teraz Muzyczna Telewizja
18:30    Music Pub magazyn muzyczny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Magia Tarota magazyn
21:00    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
21:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
22:00    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:30    Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu

Polsat 2
05:15    TV Market
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
06:45    Komicy występują w Polsacie
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    TV Market
09:15    Muzyczny relax
11:15    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15    Komicy występują w Polsacie
12:30    Program muzyczny
13:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
13:45    A ku ku program rozrywkowy
14:15    Program muzyczny
14:45    Kalambury teleturniej
15:15    Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:50    TV Market
16:10    Informacje
16:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00    Supergol magazyn sportowy
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
18:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Program muzyczny
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    Program muzyczny
23:20    Informacje
23:35    TV Market
00:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
00:30    "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
02:30    Program muzyczny
03:15    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
03:45    Dziennik
04:00    Hot Chat program publicystyczny
04:10    TV Market
04:25    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000

Eurosport
08:30    Watts Cup magazyn sportowy (powt.)
09:00    Zawody Mistrzostw Świata w trialu w Wielkiej Brytanii i USA Sport motocyklowy
10:00    Mityng Grand Prix IAAF w Sheffield Lekkoatletyka
12:00    Zawody "TT Race Isle of Man" Sport motocyklowy
13:30    Watts Cup magazyn sportowy (powt.)
14:00    Majowy turniej Basho w Tokio Sumo
15:00    Klasyka Ligi Mistrzów Piłka nożna (powt.)
17:00    Mistrzostwa Świata w trialu w Andorze i Ancelle Sport motocyklowy
18:00    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
18:30    Inside Formula magazyn Formuły 1
19:00    Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka (na żywo)
19:30    Program poświęcony Haile Gebreselassie Lekkoatletyka
20:00    Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka (na żywo)
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Zawody Mistrzostw Europy w Austrii Automobilizm
00:15    Mistrzostwa Świata w trialu w Andorze i Ancelle Sport motocyklowy
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu

Polsat Sport
9.00 magazyn Raz, dwa, trzy (powt.) 
9.30 piłka nożna: MŚ, Francja - Senegal (powt.) 
11.30 piłka nożna: MŚ, Urugwaj - Dania (powt.) 
13.30 piłka nożna: MŚ, Niemcy - Irlandia (powt.) 
15.30 piłka nożna: MŚ, Argentyna - Nigeria (powt.) 
17.30 żużel: ekstraliga, Atlas Wrocław - Polonia Piła (powt.) 
19.15 lekkoatletyka: mityng w Sheffield (powt.) 
21.15 kolarstwo: Vuelta al Pais Vasco 
22.15 piłka nożna: MŚ, Brazylia - Turcja (powt.)

Hallmark
05:00    "Nagie serca" reż.Jeffrey Bloom, wyk.Laura Robinson, Tony Plana, Robert Beltran, Christine Pickles thriller USA 1991
07:00    "Najlepszy strzał" reż.David Greene, wyk.Robert Urich, Meredith Baxter, Jeffrey Tambor, Jack Bannon film obyczajowy USA 1982
09:00    "Powrót do domu" reż.Glenn Jordan, wyk.Rebecca De Mornay, Keith Carradine, Thora Birch, Ellen Burstyn dramat obyczajowy USA 1999
11:00    "Nagie serca" reż.Jeffrey Bloom, wyk.Laura Robinson, Tony Plana, Robert Beltran, Christine Pickles thriller USA 1991
13:00    "Rodzina Sary: Skowronek" reż.Joseph Sargent, wyk.Glenn Close, Christopher Walken, Christopher Bell, Lexi Randall film obyczajowy USA 1992
15:00    "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
17:00    "Powrót do domu" reż.Glenn Jordan, wyk.Rebecca De Mornay, Keith Carradine, Thora Birch, Ellen Burstyn dramat obyczajowy USA 1999
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
22:00    "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
03:00    "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001

Le Cinema
14:00    "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
15:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy W. Bryt. 1992
17:00    "Sierota i jej ojcowie" reż.Władimir Maszkow, wyk.Walentin Gaft, Lew Durow, Oleg Tabakow, Elena Szewczenko komedia Rosja 1997
18:30    "Naprawdę kocham moją rodzinę" reż.Stefan Lukschy, wyk.Suzanne von Borsody, Marco Hellenthal, Nico Hellenthal, Friederike Grasshoff dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00    "Za kulisami: 'Belfegor - upiór Luwru'" Dokument film dokumentalny
20:30    "Romans" reż.Piero Schivazappa, wyk.Florinda Bolkan, Massimo Ranieri, Claude Mann, Glauco Onorato dramat obyczajowy Włochy 1971
22:30    "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
00:00    "Przypadki Makarowa" reż.Władimir Kotinenko, wyk.Siergiej Makowiecki, Jelena Majorowa, Irina Metlickaja, Władimir Ilijn dramat obyczajowy Rosja 1993
02:00    Zakończenie programu

Romantica
06:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00    "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00    "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00    "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00    "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00    Zakończenie programu

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1998
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela

Discovery Sci-Trek
05:45    Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Lawina Magazyn Discover 5A
07:35    Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
08:05    Gry umysłów Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Eleganckie rozwiązanie
09:25    Żywność Problemy przyszłości
09:55    Zagłada dinozaurów Jurassica
10:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
10:50    Wulkan Planeta żywiołów
11:45    Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
12:40    Animatorzy
13:10    Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
13:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
14:05    Niemożliwe marzenia Ultranauka
14:30    Poza rok 2000
15:00    Eleganckie rozwiązanie
15:25    Żywność Problemy przyszłości
15:55    Zagłada dinozaurów Jurassica
16:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
16:50    Wulkan Planeta żywiołów
17:45    Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
18:40    Animatorzy
19:10    Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
19:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
20:05    Niemożliwe marzenia Ultranauka
20:30    Poza rok 2000
21:00    Eleganckie rozwiązanie
21:25    Żywność Problemy przyszłości
21:55    Zagłada dinozaurów Jurassica
22:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
22:50    Wulkan Planeta żywiołów
23:45    Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
00:40    Animatorzy
01:10    Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
01:35    Mordercze burze Fenomeny pogody
02:05    Niemożliwe marzenia Ultranauka
02:30    Poza rok 2000
03:00    Eleganckie rozwiązanie
03:25    Żywność Problemy przyszłości
03:55    Zagłada dinozaurów Jurassica
04:20    Unikając katastrofy Poszukiwania
04:50    Wulkan Planeta żywiołów

Travel Channel
13:00    Zuchy z Saint Tropez Tradycje i święta
13:30    Lymington i południowe Hampshire Przejażdżki na krawędzi
14:00    Los Angeles Żyłka podróżnicza
14:30    Amsterdam Caprice i jej podróże
15:00    Pustynny szlak Od Pekinu do Paryża
15:30    Malta Tu i tam
16:00    Nowy Jork Przewodnik turystyczny
17:00    Grecja Na horyzoncie
17:30    Pech w Beninie Co za wakacje! - Afryka
18:00    Grenadyny Planeta wakacje
18:30    Wyspa Ellis Podróże i tradycje
19:00    Amsterdam Caprice i jej podróże
19:30    Lido di'Lesolo Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00    Łowcy przygód Dzika Kalifornia
21:00    San Francisco W podróży
21:15    Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
21:30    Barcelona Taksówki wielkich miast
22:00    Chiny Przewodnik turystyczny
23:00    Derry Krótkie wycieczki do Irlandii
23:30    Monteverde, Kostaryka Entrada
00:00    Bexley, Darent i Medway Grubas w Kent
00:30    San Francisco W podróży
00:45    Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
01:00    Zakończenie programu

Marcopolo
05:00    Tajlandia - wyspy San Juan Sail Away
05:30    Birma Mistral
06:00    Andaluzja - ziemia i morze Landscape
06:30    Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
07:00    Wyspy dziewicze Wyspa Skarbów
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Francuska Polinezja Atlas
09:00    Bergen Norweskie opowieści
09:30    Nowy Jork Directors' view
10:00    Południowa Dakota - gorączka złota Ludzie i miejsca
10:30    Madagaskar Notatki z podroży
11:00    Warszawa, Częstochowa Polska
11:30    Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
12:00    Barcelona Europolis
12:30    Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
13:30    Hongkong - pachnący port Metropolis
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Kanadyjscy Inuit Mistral
15:00    Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
15:30    Stany Zjednoczone Directors' view
16:00    Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
16:30    Armenia Trans Azja
17:00    Bermudy Ludzie i miejsca
17:30    Paragwaj Za morzem
18:00    Francja - Angers i Mayenne Rzeki
18:30    Madagaskar Atlas
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Grecja, Ateny Trans Azja
20:00    Bermudy Ludzie i miejsca
20:30    Grecja Sail Away
21:00    Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
21:30    Jubileusz 2000 Pielgrzymki
22:00    Monachium Europolis
22:30    Stambuł i Kapadocja Trans Azja
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Meksyk Ludzie i miejsca
00:00    Paryż Europolis
00:30    Nowy Jork
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Południowa Afryka
02:00    Tajlandia - wyspy San Juan Sail Away
02:30    Birma Mistral
03:00    Andaluzja - ziemia i morze Landscape
03:30    Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
04:00    Wyspy dziewicze Wyspa Skarbów
04:30    Armenia Trans Azja

Avante
05:00    Bosnian Air War Lotnictwa świata
06:00    UFO's Horyzonty
06:30    '67 Camaro Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
07:00    Air War in the Pacific Walki powietrzne
07:30    Klasyka na wodzie
08:00    Paintball
08:30    Peking To Paris
09:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
09:30    Nowoczesna technika
10:00    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
11:00    Bosnian Air War Lotnictwa świata
12:00    UFO's Horyzonty
12:30    '67 Camaro Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
13:00    Air War in the Pacific Walki powietrzne
13:30    Klasyka na wodzie
14:00    Paintball
14:30    Peking To Paris
15:00    Dookoła świata na dwóch kółkach
15:30    Nowoczesna technika
16:00    The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
17:00    Bosnian Air War Lotnictwa świata
18:00    Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
18:30    Czciciele szybkości
19:00    Air Rescue Podniebne wyzwania
20:00    Najemcy
20:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
21:00    Lightening Interceptor Słynne samoloty
21:30    Nowoczesna technika
22:00    Grand Prix Mundial 2001
23:00    Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
00:00    Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
00:30    Czciciele szybkości
01:00    Air Rescue Podniebne wyzwania
02:00    Najemcy
02:30    Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
03:00    Lightening Interceptor Słynne samoloty
03:30    Nowoczesna technika
04:00    Grand Prix Mundial 2001

MiniMax/Hyper
06:00    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15    "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25    "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55    "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00    "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25    "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50    "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
08:20    "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Podwodny skarb" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45    "Kosmos 2000" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50    "Zając "Kangurek Hip Hop" [A2]" - serial animowany Polska
10:00    "Ochłoda" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25    "Świnki zmieniają mieszkanie" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30    "Niedźwiedź brunatny"/"Jeż" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55    "Jaszczurka"/"Szczur pustynny" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20    "Lot balonem" "Kot Billy" serial animowany
11:50    "Wielkie porządki" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Nie łatwo być dziewczyną" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Romain z Bretanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
13:30    "Podróże w czasie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55    "Hipopotam Albert" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00    "Owca kanadyjska" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25    "Borsuk"/"Królik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50    "Nowe posłanie" "Kot Billy" serial animowany
15:20    "Muzyka zagroda" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Dzień w dżungli" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Janne z Finlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Dawno, dawno temu" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25    "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30    "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55    "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20    "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada
18:50    "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Die Hard Nakatomi Plaza" Fresh Air magazyn
20:30    Hot News magazyn komputerowy
20:45    Klipy program muzyczny
21:00    Replay
21:15    Making of Spiderman
21:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    Klipy program muzyczny
22:45    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
23:00    "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Tajne akta Psiej Agencji"
09:45    "Przygody Kuby Guzika"
10:05    "Wunschpunsch"
10:30    "Łebski Harry"
10:50    "Szalony Jack, pirat"
11:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu

Fashion TV
07:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30     Model Flat
13:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00     Hity ubiegłych sezonów: ...
14:30     Model Flat
17:30     Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30     Modelki Model Flat
19:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
21:00     Modelki
22:30     Model Flat
23:15     Hity Tygodni Mody
01:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00     Modelki
03:00     Hity tygodni mody, zima 02/03
05:00     Hity ubiegłych sezonów: ... 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00    VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00    Charts Polska - polska lista przebojów
18:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00    Personality - godzina wypełniona teledyskami tylko jednej gwiazdy
20:00    Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00    Eskobar - relacje z koncertów Overdrive
22:00    Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00    VIVA Rock - godzina poświęcona muzyce rockowej
00:00    Planet VIVA Alternativ magazyn muzyczny
01:00    Night Club

VIVA
06:00    Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00    VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00    Eminem Voll Viva magazyn muzyczny
13:00    Chartsurfer - przegląd list przebojów (powt.)
14:00    Wonderwall Co jest grane? magazyn wydarzeń muzycznych
15:00    Interaktiv - gorąca linia Vivy
18:00    Nowości - informacje muzyczne
18:05    Enrique Iglesias Planet Viva magazyn muzyczny
19:00    Film ab magazyn filmowy
20:00    Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów
21:00    Nowości - informacje muzyczne
21:05    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00    Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
23:00    Film ab magazyn filmowy (powt.)
00:00    Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00    Nowości - informacje muzyczne
01:05    Nocny ekspres program muzyczny

Mezzo
05:00    "Reves d'etoiles: Raymonda" film dokumentalny
06:25    "Chopiniana" balet
07:00    Songe d'une nuit d'ete F. Mendelssohn koncert
08:00    "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
09:00    "Ariodante" opera
12:00    "Harmoniques: G. F. Haendel" koncert
12:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
13:00    "Claude Monet" film dokumentalny
13:25    Concerto pour violon et orchestre nr 3 Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
14:00    Kun Woo Paik Recital
15:30    Emile Naoumoff Recital
16:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
17:00    Symphonies nr 4, 5 et 6 Ludwig van Beethoven koncert
19:15    "Un siecle de danse" serial dokumentalny
20:15    A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
21:00    Recital Denis Shapovalov et Alexandre Verchinine koncert
22:00    Jan Sebastian Bach par Paul Badura-Skoda koncert
22:55    La Danse de la Debla koncert
23:30    A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40    Deux en terrasse wiadomości muzyczne
00:00    "Zoulous" balet
01:00    "Ella Fitzgerald: Something to Live" film dokumentalny
02:30    Weber, Brünnighaus et Robertson Jazz trio koncert
04:40    Michael Brecker koncert

CT 1
05:00    Co z tym... magazyn
05:25    Fakty program publicystyczny
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    "Miś Kuleczka w rodzinnym lesie" serial animowany
09:00    Wiadomości
09:05    Wiadomości ze świata
09:15    "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
10:00    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
10:55    "Rozstaje medycyny 2" reż.R. Lieberman, wyk.J. Turner, R. Blasi, J. Lewis serial obyczajowy USA 2001
11:45    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
12:00    Wiadomości
12:10    "Było nas sześcioro" reż.J. Adamec, wyk.M. Žáková, J. Šťastný, D. Matásek serial obyczajowy Czechosłowacja 1985
13:10    Klucz magazyn dla osób niepełnosprawnych
13:40    Wydarzyło się program publicystyczny
13:55    Diagnoza magazyn medyczny
14:15    Co to znaczy dom? program publicystyczny
14:40    Domowe szczęście magazyn
15:10    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
16:00    Wiadomości
16:05    Klocki program dla dzieci
16:15    "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Mills, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
16:50    Jak się żyje opiekunom zwierząt z ZOO program dokumentalny
17:05    Pod pokrywką magazyn kulinarny
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Simpsonowie" serial animowany USA 1998
18:35    "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Milí Bakaláři" reż.J. Dudek, wyk.V. Menšík, M. Menšíková, J. Bláha, A. Vránová, D. Hlaváčová film obyczajowy Czechy
21:05    Bananowe rybki program rozrywkowy
21:35    Straszydła
22:05    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
22:20    Wiadomości
22:35    Prognoza pogody
22:40    "Jednotka zpětného nasazení" wyk.J. Stewart, M. Hogan, L. Triolo serial kryminalny Kanada 1999
23:30    Folkmotywy magazyn muzyczny
00:10    Wiadomości
00:25    U nas w Europie
00:40    Trochę szafranu z telewizyjnego archiwum program dokumentalny
02:00    "Dveře" komedia Czechosłowacja 1976
02:35    Fakty program publicystyczny
03:05    "Wieśniacy z Placu Václava" film dokumentalny
03:35    Przygody z wiedzą i techniką program dokumentalny
04:00    Terra musica magazyn muzyki klasycznej

CT 2
05:00    Sport na świecie magazyn sportowy
05:45    Tygodnik kulturalny
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości
07:55    Panorama
08:30    "21" magazyn
09:00    Dzień dobry magazyn poranny
11:25    A-Z teleturniej
12:00    Wiadomości Euro
12:40    "Ležáky - osada, która straciła obywateli" film dokumentalny
13:15    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
13:45    Krásný ztráty talk show
14:15    "Tequila i Bonetti w Rzymie" wyk.J. Scalia, A. Marcuzzi, G. Barra serial kryminalny Włochy 2000
15:00    Macki program publicystyczny
15:25    Ścieżki wiary magazyn religijny
16:00    Świąteczne przemówienie magazyn
16:05    "Makalu" film dokumentalny o piątej z najwyższych gór świata
16:55    "Świat filmów animowanych" serial dokumentalny
17:45    "Tacy byliśmy, drodzy rodacy" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    BOS magazyn
19:00    Sny Eugena Brickiuse magazyn
19:15    Świat motorów magazyn motoryzacyjny
20:00    "Ludzki genom" serial dokumentalny
20:50    "ABC ekologii albo budziciel życia" serial dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    "Miasteczko Twin Peaks" reż.D. Lynch, wyk.K. MacLachlan, M. Ontkean, R. Beymer serial kryminalny USA 1990
22:20    "Historie obrazów i rzeźb" serial dokumentalny
23:20    Salon magazyn kulturalny
23:50    "Love and a. 45" reż.C.M. Talkington, wyk.Gil Bellows, Renee Zellweger, Roy Cochrane, Joffrey Combs film sensacyjny USA 1994
01:35    Między prądami magazyn muzyczny
02:15    Nadliczbówka magazyn
02:30    "21" magazyn
03:00    Salon plus magazyn kulturalny
04:00    Newshour with Jim Lehrer

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Telewizji Czeskiej
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Ostatni smok" serial dla dzieci Słowacja 1988
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50    Elektryczność w strefie ciszy program dokumentalny
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:30    Menu program rozrywkowy
13:55    Za pięć dwunasta magazyn
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" wyk.Antonio Fagundes, Patricia Pillar telenowela Brazylia 1995
15:50    Kieżmarski festiwal rzemiosła program rozrywkowy
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Pani Komisarz" reż.Joerg Gruenler, wyk.Hannelore Elsner, Til Schweiger, Michael Roll, Karlheinz Lemken serial kryminalny Niemcy 1994
20:50    Na tropie magazyn kryminalny
21:05    Wady magazyn publicystyczny
21:20    Po co do NATO?
21:30    Pięć minut sławy program rozrywkowy
21:55    Telezakupy magazyn
22:00    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:50    "Pomiędzy miłością i nienawiścią" reż.Rod Hardy, wyk.Susan Lucci, Patrick van Horn, Barry Bostwick, Raymond J. Barry dramat obyczajowy USA 1993
00:20    Wiadomości
00:40    Telezakupy
00:50    Zakończenie programu

Rai Tre
05:00    Wiadomości i prognoza pogody
05:15    Superzap
05:30    Wiadomości i prognoza pogody
05:45    USA 24 godz.
06:00    Wiadomości i prognoza pogody
06:15    Magazyn tematyczny
06:30    Wiadomości i prognoza pogody
06:45    instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00    Wiadomości i prognoza pogody
07:15    Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30    Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45    Telenet magazyn aktualności
08:00    Wiadomości
08:05    Rzeczywistość fabryki Telewizja edukacyjna
08:35    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
09:05    "Napoli sole mio" reż.Giorgio Simonelli, wyk.Titina De Filippo, Tina Pica, Lorella De Luca, Maurizio Arena komedia muzyczna Włochy 1956
10:40    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25    Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40    Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
16:15    Popołudniowe studio sport
17:00    Geo Magazine
18:00    Prognoza pogody
18:05    "Drużyna" wcześniej...
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Wiadomości sportowe
20:10    Blob
20:30    Miejsce pod słońcem
20:50    Circo Massimo
22:50    Wiadomości
22:55    Wiadomości regionalne
23:05    Passe-partout
00:00    Wiadomości i prognoza pogody
00:10    Amor Roma - II seria. "In dubio pro reo" Telewizja edukacyjna
00:40    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:45    Przypadkowi żeglarze
00:50    Eveline Poza rozkładem
01:15    Superzap
01:30    Wiadomości i prognoza pogody
01:45    Magazyn tematyczny
02:00    Wiadomości i prognoza pogody
02:30    Włoska opowieść
03:00    Wiadomości i prognoza pogody
03:15    Superzap
03:30    Wiadomości i prognoza pogody
03:45    USA 24 godz.
04:00    Wiadomości i prognoza pogody
04:15    Magazyn tematyczny
04:30    Wiadomości i prognoza pogody
04:45    Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Les dessous de la terre magazyn
07:30    "Insectia" serial dokumentalny
08:00    "Kipper" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Mimi la souris" serial animowany
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "Les armateurs du ciel" film dokumentalny
10:40    "Les gardiens de la foret" serial dokumentalny
11:10    "Ellen Macarthur jusqu'au bout du reve" film dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:40    "Panaromas du monde" film dokumentalny
15:40    "Brigitte Bardot" film dokumentalny
16:35    Sur la route magazyn
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air - magzyn
03:00    C dans l'air magazyn
03:00    C dans l'air magazyn

TV 4 Szwecja
06:00    Program poranny
09:30    Pokémon program dla dzieci
09:55    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens Rätt
13:00    "Krzyk Afryki" reż.Charles Barton, wyk.Bud Abbott, Lou Costello, Clayde Beatty, Frank Buck komedia USA 1949
14:25    Przerwa
15:10    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:35    "Skilda världar" serial Szwecja 1996
16:00    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:35    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
20:00    "Love Boat: The next wave" serial obyczajowy USA 1998
21:00    "Judging Amy" serial obyczajowy USA 1999
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    "Tough Love" wyk.Ray Winstone, Adrian Dunbar, David Hayman, Colin Tierney thriller W. Bryt. 2000
23:55    "King of Queens" serial komediowy USA 1999
00:25    "Oh, Grow Up" serial komediowy USA 1999
00:50    "Total Security" serial obyczajowy USA 1997
01:40    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30    Program na dobranoc
02:35    Zakończenie programu

Kanal 5
05:00    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
06:50    Zakończenie programu
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25    "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35    TV-Butiken
12:55    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50    "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20    "Cheers" serial komediowy USA
14:50    "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20    Jenny Jones talkshow
16:10    "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
21:00    "Robocop: Resurrection" reż.Julian Grant, wyk.Page Fletcher, Maurice Dean Wint, Geraint Wyn Davies film sensacyjny Kanada 2000
22:55    "The Secret Life of Us" serial komediowy Australia 2001
23:55    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:50    Villa Medusa
02:20    "Pojedynek" reż.Ridley Scott, wyk.Harvey Keitel, Keith Carradine, Cristina Raines, Albert Finney film obyczajowy W. Bryt. 1976
04:00    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:55    Zakończenie programu

RTP
05:15    ACONTECE magazyn kulturalny
05:45    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    ENTRE NÓS
08:00    BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00    PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00    A IDADE DA LOBA e 24
15:30    JORNAL DA TARDE Directo
16:30    JÚNIOR program dla dzieci
17:30    ENTRE NÓS
18:00    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00    FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
19:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15    BANQUEIRA DO POVO
21:00    TELEJORNAL Directo
21:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
22:30    VI FESTIVAL CAMONIANO DE TUNAS e 6
23:30    COBARDIAS O NOME DE FRANCISCA
01:00    BANQUEIRA DO POVO
02:00    JORNAL 2
02:55    CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00    FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
03:30    QUEBRA CABEÇAS (V)
04:15    GRANDES NOMES

TVE
05:20    Que corta es la vida program rozrywkowy
06:30    Gente magazyn kulturalny
07:15    Hablemos de negocios
07:30    Telediario matinal wiadomości poranne
09:00    Curso de Espanol
09:15    Barrio sesamo
09:45    Que viene el labo!
10:00    Tirame de la lengua
10:30    Cuentame como paso
11:35    Que corta es la vida
12:05    Espana de cerca
12:20    Fotografos
12:30    Europa 2002
13:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30    A su salud
14:00    Saber y ganar teleturniej
14:30    Corazon de verano
15:00    Telediario 1 wiadomości
15:45    El Tiempo
15:50    El manantial
18:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30    La bruja aburrida
19:00    El planeta de los ninos
19:30    A saco
20:00    Gente magazyn kulturalny
21:00    Telediario 2 wiadomości
21:45    El Tiempo
21:50    "Bienvenido a Veraz" Cita con el cine Espanol reż.Xavier Castano, wyk.Roger Souza, Jean-Pierre Bagot, Madeleine Marie, Didier Pain film obyczajowy Francja/Włochy 1991
23:30    Coloquio informativo
00:30    La Mandragora
01:00    Metropolis magazyn kulturalny
01:30    Polideportivo
02:00    Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30    "Pobre diabla" telenowela
04:00    Saber y ganar teleturniej
04:30    Especial

ARD
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55    Prognoza pogody
10:00    Wiadomości
10:03    Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:20    "Mia per sempre" reż.Giovanni Soldati, wyk.Claudia Cardinale, Tobias Moretti, Lise Hearns, Luciano de Luca film obyczajowy Niem./Włochy 1997
12:00    Wiadomości
12:15    Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:03    Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00    Wiadomości
15:15    "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00    Fliege, czyli mucha talk show
17:00    Wiadomości
17:15    Brisant magazyn publicystyczny
17:43    Magazyn regionalny
17:55    "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25    "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50    "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15    Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50    Prognoza pogody
20:00    Wiadomości
20:15    "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy Niemcy 2002
21:05    "Serdeczna przyjaźń" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:55    Plus minus magazyn gospodarczy
22:30    Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00    Boulevard Bio talk show
00:00    Wat is? talk show
00:45    Magazyn nocny
01:05    "Spotkanie dwóch księżyców" reż.Zalman King, wyk.Sherilyn Fenn, Richard Tyson, Louise Fletcher, Burl Ives melodramat USA 1988
02:45    Wiadomości
02:50    Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:50    Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:20    Poradnik ARD magazyn poradnikowy (powt.)
04:50    Wiadomości
04:55    Plus minus magazyn gospodarczy (powt.)

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Klinika w Szwarcwaldzie" serial obyczajowy Niemcy 1985
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny (powt.)
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:00    "Rytm serca" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "W rodzinnym gnieździe" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    "Weterynarz dr Engel" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:00    Frontalnie 21 magazyn publicystyczny
21:45    Wiadomości
22:25    Nocny pojedynek magazyn kulturalny
22:45    "Marzenia pod młotkiem" 37 stopni film dokumentalny
23:45    Wiadomości
00:00    "Stary" serial kryminalny (powt.) Niemcy 1997
00:55    Wiadomości
01:00    "Une liaison pornographique" reż.Frederic Fonteyne, wyk.Nathalie Baye, Sergi López, Jacques Viala, Paul Pavel film erotyczny (powt.) Belg./Lux./Szwajc. 1999
02:20    Wiadomości
02:25    Frontalnie 21 magazyn publicystyczny (powt.)
03:10    Nowość magazyn komputerowy
03:40    Wiadomości
03:45    Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:35    nightscreen program komputerowy

3SAT
07:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    Świadkowie wieku magazyn kulturalny (powt.)
11:15    "Promieniujący kraj" film dokumentalny
11:45    tips & trends magazyn poradnikowy
12:15    "Córki przemocy" film dokumentalny
13:00    Wiadomości
13:15    Poza kontrolą (powt.)
14:00    "Rzut oka na przeszłość" film dokumentalny
14:30    Nowość... magazyn komputerowy
15:00    Hitec magazyn popularnonaukowy
15:30    "Skarby świata - dziedzictwo ludzkości" serial dokumentalny (powt.)
15:45    "Talgo pendular" film dokumentalny
16:30    Kreta Radość podróżowania magazyn
17:15    Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny
17:45    Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50    Schweizweit magazyn informacyjny
18:00    "W drodze z akwizytorem" Reportaż ZDF film dokumentalny
18:30    nano magazyn popularnonaukowy
19:00    Wiadomości
19:20    Czas na kulturę magazyn
20:00    Wiadomości
20:15    "Winny był tylko Bossa Nova" reż.Bernd Schadewald, wyk.Muriel Baumeister, Christian Standtke, Benjamin Fürmann, Fiona Schwarz film obyczajowy Niemcy 1992
21:45    "Los Rebeldes" reż.Ariane Kessissoglou film krótkometrażowy Kuba 2001
22:00    Wiadomości
22:25    Silvia Grohs-Martin Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny
23:10    "Documenta 6, 1977 - Rewia młodych mistrzów" film dokumentalny
00:00    "Miriam Cahn" film dokumentalny
00:35    10 przed 10 magazyn informacyjny
01:00    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:05    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:35    Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:15    Studio europejskie magazyn informacyjny (powt.)
03:10    "Zacierająca się granica" film dokumentalny
03:40    Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny (powt.)
04:05    Silvia Grohs-Martin Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)

SAT 1
05:30    Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00    "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00    Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00    Vera w południe talk show
13:00    Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00    We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00    Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00    QUIZFIRE teleturniej
17:30    17:30 live magazyn regionalny
18:00    Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00    Blitz magazyn aktualności
19:40    Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15    "Kupię sobie męża" reż.Gabriel Barylli, wyk.Gabriel Barylli, Mariele Millowitsch, Birke Bruck, Carsten Andörfer komedia Niemcy 1999
22:15    Akta 02/27 magazyn informacyjny (na żywo)
23:15    Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15    Wiadomości
00:40    "Becker" serial komediowy USA 1997/98
01:10    Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:05    Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:05    "Spheriks" serial animowany W. Bryt. 2002
03:35    Quiz Show teleturniej (powt.)
04:00    Akta 02/27 magazyn informacyjny (powt.)
04:55    Blitz magazyn aktualności (powt.)

Kabel 1
06:40    Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
07:35    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:35    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:35    Viper - Action - Serie, USA 1997
10:35    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:40    Zärtliche Liebe - Drama, USA 1988 reż.David Anspaugh, wyk.Molly Ringwald, Andrew McCarthy, Patti D'Arbanville, Ben Stiller, Leon Russom, Molly Hagan, Viggo Mortensen, Doug Hutchison, Chaira Peacock
13:25    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:30    Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20    K1 Nachrichten
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Body Switch - Verhexte Küsse - Komödie, USA 1992 reż.Norman René, wyk.Alec Baldwin, Meg Ryan, Kathy Bates, Ned Beatty, Patty Duke, Richard Riehle, Sydney Walker, Stanley Tucci, Rocky Carroll
22:20    Der Sentinel - Im Auge des Jägers - Action - Serie, USA 1996
23:20    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
00:17    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:20    K1 Die Reportage - Magazin
01:05    Du wirst um Gnade betteln - Drama, USA 1998
02:40    MacGyver - Action - Serie, USA 1990
03:31    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:35    Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:35    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965

Arte
14:00    Przy stole... w Algarve magazyn kulinarny (powt.)
14:30    "Katja Kabanowa" wyk.Orkiestra Filharmonii Czeskiej opera Leosa Janacka (powt.) Austria/Francja 1998
16:20    Siły natury 360° - Reportaż GEO operacja oberwanie chmury - reportaż
16:50    Lola magazyn dla kobiet (powt.)
17:25    Magazyn filmów krótkometrażowych (powt.)
19:00    Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Niebezpieczne komórki
20:40    Temat wieczoru - Inshallah Kabul - miasto zawieszone w czasie "Kabul - ponowne narodziny miasta" film dokumentalny Niemcy 2002
21:30    "Między minami i meczetami - podróż po niebezpiecznym Afganistanie" film dokumentalny Niemcy 2002
21:45    Dyskusja program publicystyczny
22:00    "Pewnego razu w Kabulu" film dokumentalny Francja 2002
22:25    "Dziennik z Kabulu - ekipa telewizyjna w zrujnowanym mieście" film dokumentalny Niemcy 2002
23:00    Norah Jones meets Gordon Haskell Music Planet 2Nite program muzyczny
00:05    Triki nocą magazyn animacji
00:30    "Home Movies" serial animowany USA 2000
00:55    "Phörpa" reż.Khyentse Norbu, wyk.Jamyang Lodro, Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Achee komedia (powt.) Australia 1999
02:30    Mic Mac magazyn kultury masowej (powt.)

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Click Online
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Earth Report
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Fast Track
15:45    Holiday
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    The Wheel Designing Our Lives
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Talking Movies
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Reporters
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    The Wheel Designing Our Lives
03:00    BBC News
03:30    Reporters
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report

Bloomberg
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
05:30    Rynki w Azji
05:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Rynki w Azji
06:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20    Bloomberg Forum
06:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30    Rynki w Azji
06:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50    Bloomberg Forum
06:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00    Rynki w Azji
07:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20    Bloomberg Forum
07:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30    Rynki w Azji
07:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50    Bloomberg Forum
07:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00    Rynki w Azji
09:00    Prosto z parkietu
09:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30    Prosto z parkietu
09:35    Rynki rozwijające się
09:50    Odsetki i koniunktury
10:00    Prosto z parkietu
10:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30    Prosto z parkietu
10:35    Magazyn europejski
11:00    Prosto z parkietu
11:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Prosto z parkietu
11:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50    Bloomberg Forum
11:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00    Prosto z parkietu
12:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Prosto z parkietu
12:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50    Bloomberg Forum
12:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00    Prosto z parkietu
13:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20    Bloomberg Forum
13:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30    Prosto z parkietu
13:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30    Prosto z parkietu
14:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50    Bloomberg Forum
14:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00    Prosto z parkietu
15:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20    Obieg pieniędzy
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35    Rynki rozwijające się
16:50    Odsetki i koniunktury
17:00    Prosto z parkietu
17:10    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20    Fundusze emerytalne - notowania
17:30    Prosto z parkietu
17:35    Magazyn europejski
18:00    Najważniejsze wiadomości dnia
18:30    Prosto z parkietu
18:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50    Bloomberg Forum
18:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00    Prosto z parkietu
19:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:20    Fundusze emerytalne - notowania
19:30    Prosto z parkietu
19:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50    Bloomberg Forum
19:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00    Prosto z parkietu
20:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Prosto z parkietu
20:35    Rynki rozwijające się
20:50    Odsetki i koniunktury
21:00    Prosto z parkietu
21:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20    Fundusze emerytalne - notowania
21:30    Prosto z parkietu
21:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45    Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20    Obieg pieniędzy
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Prosto z parkietu
22:35    Magazyn europejski
23:00    Prosto z parkietu
23:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20    Fundusze emerytalne - notowania
23:30    Prosto z parkietu
23:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50    Bloomberg Forum
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Prosto z parkietu
00:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Prosto z parkietu
00:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50    Bloomberg Forum
00:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00    Prosto z parkietu
01:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20    Fundusze emerytalne - notowania
01:30    Prosto z parkietu
01:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50    Bloomberg Forum
01:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00    Prosto z parkietu
02:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Prosto z parkietu
02:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50    Bloomberg Forum
02:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00    Prosto z parkietu
03:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20    Fundusze emerytalne - notowania
03:30    Prosto z parkietu
03:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Prosto z parkietu
04:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Prosto z parkietu
04:35    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50    Bloomberg Forum
04:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.