FANDOM


 
Linia 22: Linia 22:
 
[[Plik:TVP Polonia.png|100px]]
 
[[Plik:TVP Polonia.png|100px]]
 
<br />06:00 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska<br />07:00 Powtórka z rozrywki?...O Tak!; Złote Indeksy - jubileusz 40-lecia Studenckiego Festiwalu Piosenki<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />08:40 Pytanie na wakacje<br />09:55 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci<br />10:05 Lato z Czarodziejem; program dla dzieci<br />10:25 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej<br />10:45 Tam gdzie kozy kują<br />11:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />11:30 Jaćwież; reportaż<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Forum; program publicystyczny<br />12:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />14:45 Smak Europy<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />15:35 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]<br />16:15 Muzyczny pałac-rep.<br />16:35 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska<br />18:35 Nie tylko dla komandosów; reportaż<br />19:00 Wieści polonijne<br />19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />20:35 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />22:25 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Powtórka z Małysza<br />23:50 Miejsce urodzenia-Mołdawia-rep.<br />00:30 Monitor  Wiadomości<br />00:45 Nie tylko dla komandosów; reportaż<br />01:15 Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Klan; telenowela TVP<br />02:35 Wieści polonijne<br />02:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />04:45 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.<br />05:10 Opera nr 23; film animowany Bogdana Nowickiego<br />05:25 Powtórka z Małysza<br />05:45 Monitor  Wiadomości<br />06:00 Zakończenie programu
 
<br />06:00 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska<br />07:00 Powtórka z rozrywki?...O Tak!; Złote Indeksy - jubileusz 40-lecia Studenckiego Festiwalu Piosenki<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />08:40 Pytanie na wakacje<br />09:55 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci<br />10:05 Lato z Czarodziejem; program dla dzieci<br />10:25 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej<br />10:45 Tam gdzie kozy kują<br />11:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny<br />11:30 Jaćwież; reportaż<br />12:00 Wiadomości<br />12:10 Forum; program publicystyczny<br />12:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />14:45 Smak Europy<br />15:00 Wiadomości<br />15:10 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />15:35 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]<br />16:15 Muzyczny pałac-rep.<br />16:35 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:25 Gość Jedynki<br />17:40 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska<br />18:35 Nie tylko dla komandosów; reportaż<br />19:00 Wieści polonijne<br />19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:10 Klan; odc.716; telenowela TVP<br />20:35 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />22:25 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:23 Pogoda<br />23:30 Powtórka z Małysza<br />23:50 Miejsce urodzenia-Mołdawia-rep.<br />00:30 Monitor  Wiadomości<br />00:45 Nie tylko dla komandosów; reportaż<br />01:15 Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci<br />01:30 Wiadomości<br />01:57 Sport<br />02:02 Pogoda<br />02:10 Klan; telenowela TVP<br />02:35 Wieści polonijne<br />02:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski<br />04:45 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.<br />05:10 Opera nr 23; film animowany Bogdana Nowickiego<br />05:25 Powtórka z Małysza<br />05:45 Monitor  Wiadomości<br />06:00 Zakończenie programu
  +
  +
  +
  +
MiniMax<br />06.00      Przygody Bolka i Lolka: Wagary odc. 43 <br />06.10      Przygody Bolka i Lolka: Zabawa w chowanego odc. 44 <br />06.20      Przygody Bolka i Lolka: Wędrowny cyrk odc. 45 <br />06.30      Olinek Okrąglinek: Pan rybka odc. 3 <br />06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Diabeł tasmański odc. 36 <br />07.00      Fantometka: Fiwell odchodzi odc. 7 <br />07.25      Kotopies: Wielki miau hau odc. 23 <br />07.50      Latarniki: Wabik odc. 6 <br />08.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 4 <br />08.25      Arnold: Napad odc. 9 <br />08.50      Moje podróżowanie: Gisel z Kuby odc. 13 <br />09.05      Niefortunna czarownica: Komputerowe czary odc. 10 <br />09.30      Przygody Bolka i Lolka: Mali ogrodnicy odc. 37 <br />09.40      Przygody Bolka i Lolka: Zmylony trop odc. 38 <br />09.50      Przygody Bolka i Lolka: Wakacje nad morzem odc. 39 <br />10.00      Olinek Okrąglinek: Mama wychodzi z domu odc. 1 <br />10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Wydra Morska odc. 32 <br />10.30      Fantometka: Klątwa mumii odc. 6 <br />10.55      Kotopies: Prawda a ćwieku odc. 22 <br />11.20      Latarniki: Inspekcja odc. 5 <br />11.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 52 <br />11.55      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 <br />12.20      Moje podróżowanie: Viet z Wietnamu odc. 9 <br />12.35      Niefortunna czarownica: Małpie figle odc. 6 <br />13.00      Przygody Bolka i Lolka: Muzykanci odc. 40 <br />13.10      Przygody Bolka i Lolka: Harcerska warta odc. 41 <br />13.20      Przygody Bolka i Lolka: Sarenka odc. 42 <br />13.30      Olinek Okrąglinek: Niespodzianka odc. 2 <br />13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Legwany odc. 35 <br />14.00      Siedmiomilowe trampki<br />15.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 3 <br />15.25      Arnold: Lista odc. 8 <br />15.50      Moje podróżowanie: Acdiel z Costa Ricy odc. 12 <br />16.05      Niefortunna czarownica: Nieznośny upał odc. 9 <br />16.30      Przygody Bolka i Lolka: Wakacyjne szlaki odc. 46 <br />16.40      Przygody Bolka i Lolka: Lotnia odc. 47 <br />16.50      Przygody Bolka i Lolka: Morska wyprawa odc. 48 <br />17.00      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 <br />17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Sroka odc. 37 <br />17.30      Fantometka: Fantometka gasi płomień odc. 8 <br />17.55      Kotopies: Kocia niania odc. 24 <br />18.20      Latarniki: Kudłatek odc. 7 <br />18.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 5 <br />18.55      Arnold: Tajemnicza przesyłka odc. 10 <br />19.20      Moje podróżowanie: Xadim z Senegalu odc. 14 <br />19.35      Niefortunna czarownica: Słodkie obżarstwo odc. 11
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
Linia 30: Linia 34:
 
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MiniMax z 2003 roku]]

Aktualna wersja na dzień 21:21, maj 1, 2020

Logo TVP1 od 2003 do dziś
7.10 Moda na sukces (1952) - serial USA
7.35 Brawo, bis! (4) - serial USA
8.00 Wiadomości
8.11 Pogoda
8.15 Tropami prehistorii - magazyn
8.40 Poranek filmowy: Śnieżynka - film rosyjskiej 1978
9.55 Klasyka animacji: Czarodziejski skarb - film animowany
10.20 Słodkie zmartwienia (8) - serial USA
10.45 Śmiechu warte
11.05 Telewizyjny przewodnik po kraju: Para w Polskę - Polanów - magazyn
11.25 Łowcy zaginionych skarbów (3)
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Siódme niebo (67) - serial USA
13.05 Zofia Hertzowa
14.05 Plebania (224) - serial TVP
14.30 Plebania (225) - serial TVP
15.00 Wiadomości
15.10 Zobaczyć jak najwięcej: Mekong - reportaż
15.35 Klan (633) - telenowela TVP
16.00 Klan (634) - telenowela TVP
16.30 Moda na sukces (1952) - serial USA
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Lokatorzy (100) - serial TVP
18.10 Zycie ssaków (2) - Łowcy owadów - serial dokumentalny
19.00 Wieczorynka: Mały Miś
19.30 Wiadomości
19.58 Sport
20.04 Pogoda
20.20 Okruchy życia: Długa noc - dramat, Włochy 2001
22.05 Kryminalne wakacje
22.30 Oblicza mediów
22.55 Powtórka z Małysza
23.20 Monitor Wiadomości
23.40 Mistrzowie polskiego kina: Lalka - dramat. Polska (1968)
2.15 Zakończenie programu

Tvp2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka dzieciom: Nera, księżniczka Oceanii - serial animowany
7.40 Dwójka dzieciom: Kasztaniaki - serial animowany
7.45 Dwójka dzieciom: Dziwne przygody Koziołka Matołka - serial animowany
8.00 M jak miłość (15) - serial TVP
8.45 Pytanie na wakacje
10.05 Detektyw w raju - komedia kryminalna, USA 1989
11.35 Euro-Quiz - Siedem i pół dnia w Europie - reportaż
12.00 Siedem cudów świata (3) - Cuda starożytnego Wschodu - serial dokumentalny
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (216) - telenowela TVP
13.40 Złotopolscy (217) - telenowela TVP
14.05 Najlepsi z najlepszych (2)
15.00 Na kłopoty Bednarski (7 ost.) - serial TVP
16.00 Panorama
16.21 Pogoda
16.25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Małej Litwy
16.55 Trzeba żyć (5) - serial dokumentalny
17.20 Pytanie na wakacje na bis
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.54 Pogoda
19.00 Na dobre i na złe (96) - serial TVP
20.00 Europa da się lubić... (3) - talk show
20.55 Ekstradycja (2) - serial TVP
21.50 Przystanek praca
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.27 Pogoda
22.35 Stop - reportaż
23.05 Kino Mocnych Wrażeń:W poszukiwaniu Złotego Miasta - film sensacyjny, USA 1998
0.40 Sekty śmierci (3) - serial dokumentalny
1.30 Moc idzie z gór (1) - 36. Studencki Festiwal Piosenki
2.20 Zakończenie programu

Program Trzeci Gdańsk.
7.30-9.30.11.30-18.30.20.30- 22.30 co godzinę Kurier
6.20 Prog. dnia
6.55 Jabłko Newtona
6.55 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.45 Panorama
8.00 Z archiwum TVG
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Budapeszt wiecznie młody
9.45 Spółka rodzinna
10.15 Wojenne dni Warszawy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Gala piosenki
12.15 To jest temat
12.35 Kościoły w Ameryce
13.50 Agrobiznes
14.00 Teleplotki
14.45 Eurotel
15.00 Dwa światy
15.45 Z archiwum TVG
16.15 Panorama
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Partnerzy
17.50 Kwiaty i ogrody
18.00 Panorama
18.30 Wakacje z Trójką, pogoda
18.45 Dolina Słupi
19.05 Rodno zemia
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy. Pogoda
21.45 Panorama
22.00 Z archiwum TVG
22.15 Kolarstwo
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Romans z zamężną kobietą
0.40 Po tamtej stronie
1.25 Zakończenie prog.

Logo-10
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Beyblade - serial anim.
7.25 Atomówki. Laboratorium Dextera - seriale anim.
7.55 9 niezwykłych tygodni (4) - reality show
9.00 Graczykowie (37) - serial komediowy
9.30 Szpital na perypetiach (1) - serial komediowy
10.00 Apetyt na miłość
10.30 Idol
11.25 Różowa pantera
11.45 Samo życie (228) - serial obyczajowy
12.45 Amor Latino (38) - telenowela
13.40 TV Market
14.00 Czułość i kłamstwa (16) - serial obyczajowy
14.30 Atomówki - serial anim.
14.45 Tajemniczy rycerze - serial animowany
15.10 Szpital na perypetiach (2) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (81. 82) - serial obyczajowy
17.10 Życiowa szansa
18.10 Najzabawniejsze zwierzęta świata
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Idol - program rozrywkowy
20.15 Kocham Klarę (4) - serial komediowy
20.55 Kobieta w czerwieni - komedia. USA 1984, ok. 21.30 Studio LOTTO
22.45 Walki psów - reportaż
23.10 Biznes informacje
23.30 Prognoza pogody
23.40 Graffiti
23.55 Rasputin - dramat sensacyjny. USA 1996
1.45 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

Logo-19
5.50 Ścieżki miłości (54) - telenowela. Meksyk
6.40 Telesklep
7.25 Córka przeznaczenia (6) - telenowela. Meksyk
8.15 Brzydula (7) - telenowela. Kolumbia
9.05 Kapitan Planeta (33) - serial animowany
9.30 Trele morele - teleturniej interaktywny na żywo
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.40 Jestem jaki jestem - program rozrywkowy
13.25 Na Wspólnej (107) - serial obyczajowy. Polska
13.55 Kapitan Planeta (33) - serial animowany
14.20 Brzydula (8) - telenowela, Kolumbia
15.10 Przygody Supermana (20) - serial przygodowy. USA
16.10 Pogoda
16.15 Córka przeznaczenia (7) : telenowela. Meksyk
17.10 Ścieżki miłości (55) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (108)- serial obyczajowy, Polska
20.40 Oko za oko - program rozrywkowy
21.40 Tajemnice Smallville I (13) - serial obyczajowy, USA
22.40 Akta zbrodni (2) - serial dokumentalny
23.10 TVN Fakty
23.20 Witchblade - Piętno mocy (2) - serial sensacyjny, USA
0.20 Kryminalne gry - serial fabularno-dokumentalny
0.50 Nie do wiary - opowieści niesamowite
1.20 Nic straconego - powtórki programów

TV 4 2000-2006 logo
6.00 MODNA MODA - program poradnikowy
6.30 KINOmaniaK - magazyn filmowy
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 Hoboczaki (33) - serial
8.30 Artur (29) - serial animowany
9.00 Psotny Bill (23) - serial animowany
9.30 Kosmo Żuki (2) - serial animowany
9.50 Ja się zastrzelę (63) - serial komediowy
10.20 Dziki księżyc (125) - telenowela
11.10 Zbuntowany anioł (209) - telenowela
12.00 TV Market
12.15 Strefa P - magazyn muzyczny
12.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
13.30 MacGyver - serial przygodowy
14.30 Dziki księżyc (126) - telenowela
15.30 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (25) - serial animowany
16.00 Kosmokoty (2) - serial dla dzieci
16.30 Kosmo Żuki (3) - serial animowany
17.00 Z życia wzięte (127) - serial dokumentalny
17.30 Sklep Mopatopa (19) - serial dla dzieci
18.00 Zbuntowany anioł (210) - telenowela
19.00 Ochroniarz w spódnicy - film USA, 1998
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Policjanci z Miami (6) - serial kryminalny
22.30 MacGyver - serial przygodowy
23.30 Życie jak sen (41) - serial komediowy
0.00 Morderstwo w Orient-Ekspresie - film Wielka Brytania, 1974
2.25 X Laski - program rozrywkowy
2.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3.45 Strefa P - magazyn muzyczny
4.10 KINOmaniaK - magazyn filmowy
4.35 Zakończenie programu

TVN Siedem 2002-2008
7.00 Yaiba - Legendarny samuraj (9) - serial anim.
7.25 Magiczni wojownicy (19) - serial animowany
7.50 Potęga miłości (77) - telenowela, Meksyk
8.40 Rzeka Grizzly - film dokumentalny
9.35 Żar tropików (14) - serial sensacyjny, Kanada
10.30 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.30 Krok za krokiem (35) - serial komediowy, USA
12.00 Virginia (71) - telenowela, Meksyk
12.50 Telesklep
15.05 Yaiba - Legendarny samuraj (9) - serial animowany
15.30 Magiczni wojownicy (19) - serial animowany
15.55 Żartropików (15)- telenowela, Meksyk
16.50 Krok za krokiem (36) - serial komediowy, USA
17.20 Magia sukcesu (21) - serial obyczajowy, USA
18.15 Rebelianci (11) - serial sensacyjny, USA
19.10 Wiecie jak jest (25) - serial komediowy, USA
19.40 Nikki (1) - serial komediowy, USA
20.10 Zakazany romans - film obyczajowy, Hiszpania-USA 1995, reż. Nick Hamm, wyk. Polly Walker, Frances McDormand, Vincent Perez, Franco Nero, Marisa Paredes
22.05 Mściciel (4) - serial sensacyjny, USA
23.05 Koszmar - film sensacyjny, USA 1991, wyk. Victoria Principal, Paul Sorvino, Jonathan Banks
0.55 Czarny pas II - film sensacyjny, USA 1988
2.20 Wiecie jak jest (25) - serial komediowy, USA
2.45 Nikki (1) - serial komediowy, USA
3.10 Koniec programu

TVP Polonia
06:00 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska
07:00 Powtórka z rozrywki?...O Tak!; Złote Indeksy - jubileusz 40-lecia Studenckiego Festiwalu Piosenki
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Klan; odc.716; telenowela TVP
08:40 Pytanie na wakacje
09:55 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
10:05 Lato z Czarodziejem; program dla dzieci
10:25 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej
10:45 Tam gdzie kozy kują
11:00 Plus minus - magazyn ekonomiczny
11:30 Jaćwież; reportaż
12:00 Wiadomości
12:10 Forum; program publicystyczny
12:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski
14:45 Smak Europy
15:00 Wiadomości
15:10 Klan; odc.716; telenowela TVP
15:35 Wieczór z Jagielskim; talk show [stereo]
16:15 Muzyczny pałac-rep.
16:35 Bajki pana Bałagana; serial anim.prod.polskiej
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Sensacje z myszką, czyli nasi dzielni milicjanci; S.O.S; odc.1/7; serial sensacyjny prod. polskiej (1975) /napisy w języku angielskim/; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Ewa Borowik, Grażyna Barszczewska
18:35 Nie tylko dla komandosów; reportaż
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan; odc.716; telenowela TVP
20:35 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski
22:25 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:30 Powtórka z Małysza
23:50 Miejsce urodzenia-Mołdawia-rep.
00:30 Monitor  Wiadomości
00:45 Nie tylko dla komandosów; reportaż
01:15 Opowiadania Muminków; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; telenowela TVP
02:35 Wieści polonijne
02:55 Amator; 1979  film fab. prod. polskiej (108'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Jerzy Stuhr, Małgorzata Ząbkowska, Ewa Pokas, Stefan Czyżewski
04:45 Z małej ojczyzny w wielki świat-rep.
05:10 Opera nr 23; film animowany Bogdana Nowickiego
05:25 Powtórka z Małysza
05:45 Monitor  Wiadomości
06:00 Zakończenie programu


MiniMax
06.00      Przygody Bolka i Lolka: Wagary odc. 43 
06.10      Przygody Bolka i Lolka: Zabawa w chowanego odc. 44 
06.20      Przygody Bolka i Lolka: Wędrowny cyrk odc. 45 
06.30      Olinek Okrąglinek: Pan rybka odc. 3 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Diabeł tasmański odc. 36 
07.00      Fantometka: Fiwell odchodzi odc. 7 
07.25      Kotopies: Wielki miau hau odc. 23 
07.50      Latarniki: Wabik odc. 6 
08.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 4 
08.25      Arnold: Napad odc. 9 
08.50      Moje podróżowanie: Gisel z Kuby odc. 13 
09.05      Niefortunna czarownica: Komputerowe czary odc. 10 
09.30      Przygody Bolka i Lolka: Mali ogrodnicy odc. 37 
09.40      Przygody Bolka i Lolka: Zmylony trop odc. 38 
09.50      Przygody Bolka i Lolka: Wakacje nad morzem odc. 39 
10.00      Olinek Okrąglinek: Mama wychodzi z domu odc. 1 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Wydra Morska odc. 32 
10.30      Fantometka: Klątwa mumii odc. 6 
10.55      Kotopies: Prawda a ćwieku odc. 22 
11.20      Latarniki: Inspekcja odc. 5 
11.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 52 
11.55      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 
12.20      Moje podróżowanie: Viet z Wietnamu odc. 9 
12.35      Niefortunna czarownica: Małpie figle odc. 6 
13.00      Przygody Bolka i Lolka: Muzykanci odc. 40 
13.10      Przygody Bolka i Lolka: Harcerska warta odc. 41 
13.20      Przygody Bolka i Lolka: Sarenka odc. 42 
13.30      Olinek Okrąglinek: Niespodzianka odc. 2 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Legwany odc. 35 
14.00      Siedmiomilowe trampki
15.20      Shadoki i Wielki Nic odc. 3 
15.25      Arnold: Lista odc. 8 
15.50      Moje podróżowanie: Acdiel z Costa Ricy odc. 12 
16.05      Niefortunna czarownica: Nieznośny upał odc. 9 
16.30      Przygody Bolka i Lolka: Wakacyjne szlaki odc. 46 
16.40      Przygody Bolka i Lolka: Lotnia odc. 47 
16.50      Przygody Bolka i Lolka: Morska wyprawa odc. 48 
17.00      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Sroka odc. 37 
17.30      Fantometka: Fantometka gasi płomień odc. 8 
17.55      Kotopies: Kocia niania odc. 24 
18.20      Latarniki: Kudłatek odc. 7 
18.50      Shadoki i Wielki Nic odc. 5 
18.55      Arnold: Tajemnicza przesyłka odc. 10 
19.20      Moje podróżowanie: Xadim z Senegalu odc. 14 
19.35      Niefortunna czarownica: Słodkie obżarstwo odc. 11

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.