FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie
05:00 W kogo ja się wrodziłem? -  AD; film TVP kraj prod.Polska (2001)
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych
06:15 Pożegnania - Pożegnania 2014 /3/; felieton
06:25 My Wy Oni  odc.435; magazyn
06:50 Pożegnania - Pożegnania 2014 /2/; felieton
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Metr od Świętości cz. 1; film dokumentalny
08:35 Magazyn Ligi Mistrzów
09:05 Ziarno; magazyn
09:35 Nela Mała Reporterka - odc. 18 Straszliwe robale -  txt. str. 777; magazyn
09:55 Stawka większa niż życie - odc. 7/18 - Podwójny Nelson -  txt. str. 777; serial TVP
11:00 Biegajmy razem; magazyn
11:20 Pejzaż bez Ciebie - piosenki zespołu 2+1; koncert
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:55 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny
14:00 Pożegnania - Pożegnania 2014 /4/; felieton
14:05 Natura w Jedynce -  Enklawy dzikiej przyrody cz. 5. Okavango (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012)
14:45 Odlot (Up) -  txt. str. 777; baśń filmowa kraj prod.USA (2009)
16:25 Audycje Komitetów Wyborczych
16:35 Pożegnania - Pożegnania 2014 /5/; felieton
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Komisarz Alex - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Piękna śmierć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:30 Pejzaż bez Ciebie - piosenki Marka Jackowskiego /skrót/; koncert
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:15 Pogoda
20:25 Blondynka - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Każdy ma swoją tajemnicę -  txt. str. 777; serial TVP
21:30 Rolnik szuka żony - /9/; telenowela dokumentalna TVP
22:25 Jeszcze nie wieczór; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008)
00:20 Tatarak -  txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2009)
01:55 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 9/16 (The Walking Dead IV, ep. 9, After); serial kraj prod.USA (2013)
02:45 Miłość nad fiordem. Na fali przypływu. (Liebe am Fjord. Sog der Geseiten. (Love on the Fjord: In the Wake of the Tides)); film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2014)
04:25 Śpieszmy się kochać...; film dokumentalny
05:35 Zakończenie dnia

TVP2 HD
05:40 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - JM
05:55 Polskie Orły; film dokumentalny
06:30 Audycje Komitetów Wyborczych
06:55 M jak miłość - odc. 1090; serial TVP
07:55 Barwy szczęścia - odc. 1184 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1185 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
09:15 Ostatni smok (Dragonheart); baśń filmowa kraj prod.USA (1996)
11:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W krainie duchów -  txt. str. 777; cykl reportaży
11:40 Makłowicz w podróży - Kanada - Quebeck (165) Z pól i sadów; magazyn kulinarny
12:15 Gwiazdy w południe - Helena Trojańska cz. 2 (Helen of Troy ep. 2) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.USA (2003)
14:00 Familiada - odc. 2148; teleturniej
14:30 Wspomnienie - Zostawili swój ślad...
14:40 Audycje Komitetów Wyborczych
14:55 superSTARcie - (5); widowisko muzyczne
16:25 Na dobre i na złe - odc. 572 Pilna sprawa; serial TVP
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 8 "Ukrainka na czarno" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP;
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 O mnie się nie martw - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret Młodych Panów (1); program rozrywkowy
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 9 'Noc poślubna" -  txt. str. 777; serial TVP
21:55 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 9 "Kanały"; felieton
22:10 WOK - Wszystko o Kulturze - wydanie specjalne - Muzeum Historii Żydów Polskich; magazyn
22:40 Dom snów (Dream House) -  txt. str. 777; thriller kraj prod.USA (2010)
00:25 Melancholia (Melancholia); dramat kraj prod.Dania, Niemcy, Francja, Szwecja (2011)
02:45 Magia kłamstwa - odc. 22 (Lie to me s. II ep. 9 (Fold Equity)); serial kraj prod.USA (2009)
03:40 Szakal (Jackal, The); film sensacyjny kraj prod.Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania (1997)
05:45 Zakończenie dnia

TVP Warszawa (logo od 2013 roku)
07:00 Wybacz, że tak rzadko przyjeżdżam; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
08:00 Odeszli - Tadeusz Różewicz; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Gdyby nie słoniu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rączka gotuje - Szyb Michał Zabrze odc. 131; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Dla niesłyszących - Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:20 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Jedz na zdrowie - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Pogoda - 2.11 - 1; STEREO, 16:9
10:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Pogoda; STEREO, 16:9
10:17 Studio reportażu - LEGENDA ZŁOTEGO UŁANA; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:33 Studio reportażu - ...z martwych powstanę...www.maciejzembaty.pl; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:57 Pogoda; STEREO, 16:9
11:00 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 30; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Odeszli - Nina Andrycz; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kultowe rozmowy - odc. 51 -  ks. Mariusz Bernyś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wokół nas - pogoda
12:05 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:05 Rusz się człowieku - odc. 52; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
13:35 Koszykówka mężczyzn - Euro Cup:  Stelmet Zielona Góra - Buducnost Podgorica; STEREO, 16:9
15:25 Odeszli - Tadeusz Różewicz; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Powrót do przeszłości - odc. 12 - Wybrakowany PRL; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Odeszli - Brygida Forsztęga - Kmiecik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:55 Wokół nas - pogoda
17:00 Piosenka sieroca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
17:44 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:59 Pogoda; STEREO, 16:9
18:01 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:26 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:46 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Był taki dzień - 2 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
19:44 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
20:04 Pogoda; STEREO, 16:9
20:10 Dekorady; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:41 Z archiwum Filmoteki Narodowej - Skarby Filmoteki Narodowej; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 2.11 - 2; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 2.11 - 3; STEREO, 16:9
21:45 Petrusewicz - historia subiektywna; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:02 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:14 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:17 Pogoda; STEREO, 16:9
22:18 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
22:54 Był taki dzień - 2 listopada; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:57 Pogoda; STEREO, 16:9
23:00 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żubrze: cywilizowanie dzikości; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Jedz na zdrowie - odc. 5 skrót 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. -  Dopóki jest nadzieja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:05 Wokół nas - pogoda
01:10 Echa tygodnia - kraj; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Pogoda - 2.11 - 2; STEREO, 16:9
01:23 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:45 Pogoda - 2.11 - 3; STEREO, 16:9
01:49 Książę sezonu; komedia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Piosenka sieroca; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wokół nas - pogoda
03:05 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Wokół nas - pogoda
04:35 Saga prastarej puszczy - Opowieść o żubrze: cywilizowanie dzikości; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier extra -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. -  Dopóki jest nadzieja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Waleczni wózkowicze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

120px-Logo Polsat.svg
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:30 Scooby-Doo i potwór z Loch Ness - film animowany, USA 2004
9:30 Zebra z klasą - film familijny, USA 2005
11:35 Oz Wielki i Potężny - film fantasy, USA 2013
14:15 Top Chef 3 - odc. 8, Polska 2014
15:45 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 2 - odc. 9, Polska 2014
17:45 Nasz nowy dom - odc. 30, Polska 2014
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny, Polska 2014
20:05 Tylko muzyka. Must be the music 8 - odc. 7, Polska 2014
22:05 Kości 9 - odc. 185, USA 2013-2014
23:05 Bohater z wyboru - film sensacyjny, USA 2008
1:05 Magazyn sportowy - magazyn sportowy
3:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

Logo-19
05:30 Uwaga! - magazyn
05:50 Mango - telezakupy
07:55 Maja w ogrodzie - program ogrodniczy
08:25 Akademia ogrodnika - program ogrodniczy
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
11:00 Kobieta na krańcu świata - program rozrywkowy
11:35 Co za tydzień - magazyn
12:10 Kto poślubi mojego syna? - program rozrywkowy
13:10 Prawo Agaty - serial obyczajowy
14:10 Psy i koty: Odwet Kitty - film familijny, USA 2010
15:55 Nad życie - dramat, Polska 2012
18:00 Ugotowani: Dokładka - program rozrywkowy
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:00 MasterChef - program rozrykowy
21:00 Lekarze - serial obyczajowy
22:00 Na językach - program rozrywkowy
23:00 Powódź - thriller, USA 1998
01:00 Top Model - program rozrywkowy
02:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
03:00 Uwaga! - magazyn
03:15 Sekrety magii - program ezoteryczny
04:35 Nic straconego

TV4
6:00 Komisarz Rex - odc. 1, serial kryminalny, Włochy 2011
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki - odc. 34, serial animowany, USA 2005-2014
7:35 Jake i piraci z Nibylandii - odc. 34, serial animowany, USA 2011
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki - odc. 37, serial animowany, USA 2005-2014
8:35 Jake i piraci z Nibylandii - odc. 37, serial animowany, USA 2011
9:05 Zakręcony piątek - komedia, USA 2003
11:10 Galileo - odc. 453
12:10 Tata sam w domu - odc. 9, Polska 2014
13:20 Mały Manhattan - komedia romantyczna, USA 2005
15:05 Garfield ucieka z komiksu - film animowany, USA 2007
16:45 Operacja "Słoń" - film przygodowy, USA 1995
19:00 Galileo - odc. 455
20:00 G.I. Jane - dramat obyczajowy, USA, Wielka Brytania 1997
22:35 Enigma - film sensacyjny, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia 2001
1:05 Gabriel - film sensacyjny, Australia 2007
3:30 Dekoratornia - magazyn
4:00 4music - magazyn muzyczny, Polska 2014
5:00 4music - magazyn muzyczny, Polska 2014

TV Puls (obecne logo)
5:55 Dyżur - odc. 9, Polska 2009-2010
6:25 Allo, allo 2 - odc. 3, Wielka Brytania 1985
7:05 Allo, allo 2 - odc. 4, Wielka Brytania 1985
7:50 Allo, allo 2 - odc. 5, Wielka Brytania 1985
8:25 13 posterunek 2 - odc. 42, Polska 2000
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas - Ziemia ludzi wolnych - odc. 3
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas - Rodeo - odc. 4
10:00 Aukcja w ciemno 2 - odc. 25, USA 2012-2013
10:30 Aukcja w ciemno 2 - odc. 26, USA 2012-2013
11:00 Łowcy okazji 2 - odc. 12, USA 2011
11:30 Łowcy okazji 2 - odc. 13, USA 2011
11:55 Książę Egiptu - film animowany, USA 1998
13:55 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Żabi król - baśń filmowa, Niemcy 2008
15:10 Opowieści na dobranoc - film familijny, USA 2008
17:05 Bibliotekarz 2: Tajemnice kopalni króla Salomona - film przygodowy, USA 2006
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Operacja "Antarktyda" - odc. 37, USA 2010-2012
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2 - Bezsilny ninja/Wróg u bram - odc. 38, USA 2010-2012
20:00 Niedziela z gwiazdami - Mechanik: Prawo zemsty - film sensacyjny, USA 2011
21:50 Hannibal - odc. 11, USA 2012
22:50 Hannibal - odc. 12, USA 2012
23:50 American Horror Story - odc. 10, USA 2011
0:55 Wikingowie - odc. 7, USA, Irlandia, Kanada 2013
1:55 Wikingowie - odc. 8, USA, Irlandia, Kanada 2013
3:00 Zobacz to! - Taki jest świat - odc. 278, program informacyjny, Polska 2009
3:40 Kręcimy z gwiazdami - Cliver - odc. 9, Polska 2012
4:30 Z archiwum policji - odc. 3, Polska 2010
4:50 Menu na miarę - odc. 5, Polska 2011
5:15 Xena: Wojownicza księżniczka 4 - Déja vu znów uderza - odc. 22, USA 1998-1999

TVN7
5:20 Szymon Majewski Show - Ewa Drzyzga i Karol Strasburger - odc. 12/15, Polska 2011
6:30 Mango - telezakupy
8:35 Violetta - odc. 49/80, Argentyna 2012
9:35 Violetta - odc. 50/80, Argentyna 2012
10:35 Julia - odc. 42, Polska 2012
11:10 Julia - odc. 43, Polska 2012
11:45 Żądła - thriller, Niemcy 2008
13:50 Rodzina Addamsów - czarna komedia, USA 1991
15:55 Szkoła uczuć - melodramat, USA 2002
18:10 Yes-Meni naprawiają świat - film dokumentalny, Francja, Wielka Brytania, USA 2008
20:00 Hity na niedzielę - Ostatni samuraj - dramat kostiumowy, USA 2003
23:15 Czarna lista - odc. 6/22, USA 2013
0:15 Czarny deszcz - dramat sensacyjny, USA 1989
2:50 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy, Polska
4:55 Druga strona medalu 3 - Prof. Andrzej Bochenek - odc. 7/8, Polska 2010

TV Puls 2 (od 19.07.2012)
5:50 Przyłbice i kaptury Odcinek: 6
7:00 Podróże pana Kleksa Odcinek: 1
8:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
10:00 Biegiem przez las
11:40 Stawka większa niż życie Odcinek: 17
12:50 Stawka większa niż życie Odcinek: 18
13:55 Stara baśń
16:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 17 Sezon: 3
16:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 18 Sezon: 3
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 15 Sezon: 3
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 16 Sezon: 3
18:00 Łowcy okazji Odcinek: 19 Sezon: 2
18:30 Łowcy okazji Odcinek: 14 Sezon: 3
19:00 Łowcy okazji Odcinek: 12 Sezon: 2
19:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 61 Sezon: 4
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 9
21:00 Arrow Odcinek: 9
21:55 Kryminalne zagadki Odcinek: 7 Sezon: 6
23:00 Podniebny horror Odcinek: 9 Sezon: 12
0:00 Allo, Allo Odcinek: 3 Sezon: 2
0:35 Allo, Allo Odcinek: 4 Sezon: 2
1:15 Allo, Allo Odcinek: 5 Sezon: 2
2:00 Stara baśń
3:50 Dyżur Odcinek: 29 Sezon: 2
4:15 JRG w akcji Odcinek: 5
4:40 Dyżur Odcinek: 30 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 8
5:30 Dyżur Odcinek: 32 Sezon: 3

TV6 logo.svg-1-
6:00 Rodzina zastępcza - Gry interesów - odc. 311, Polska 2009
7:00 Mega Chichot - odc. 41, Polska 2013
7:30 Benny Hill - odc. 75 Wielka Brytania
8:05 Benny Hill - odc. 78 Wielka Brytania
8:45 Deszczowa wróżka - film familijny, Czechy 2010
10:50 Zathura. Kosmiczna przygoda - film familijny, USA 2005
13:00 Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a - film przygodowy, USA 2012
15:00 Zagadki Sfinksa - film sf, Kanada, Wielka Brytania 2008
17:00 Cesar Milan. Przywódca stada - odc. 9, serial dokumentalny, USA 2012-2013
18:00 Cuda współczesnej techniki - odc. 3, USA 2013
19:00 Tajemnice tajnej służby - odc. 3, USA 2011
20:00 Włatcy móch 4 - Pochót - odc. 40, Polska 2008
20:30 La Maviuta - gender romance - odc. 9, Polska 2014
21:00 Kacza dynastia - odc. 9, reality show, USA 2012
21:30 Wrogie niebo 2 - odc. 3, USA, Kanada 2012
22:30 Życie na wybiegu - odc. 5, USA 2006
23:30 Na krawędzi ciemności 2 - thriller sf, USA 1994
1:30 Śmierć na 1000 sposobów - odc. 12, USA 2010
2:00 Włatcy móch 3 - Jasełki - odc. 39, Polska 2007
2:30 Włatcy móch 4 - Pochót - odc. 40, Polska 2008
3:00 4music - magazyn muzyczny, Polska 2014
4:00 I Like It - odc. 10, program muzyczny, Polska
5:00 Szósty zmysł - odc. 812, interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Tenis - Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii - 1. mecz półfinałowy
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Formuła 1 - Grand Prix USA - sesja kwalifikacyjna
13:00 Wyścigi samochodowe - Euroformuła Open - 2. wyścig w Barcelonie
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Tenis - Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii - 2. mecz półfinałowy
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:30 Wyścigi samochodowe - Porsche Supercup - 2. wyścig w Austin
19:45 Koszykówka mężczyzn - Tauron Basket Liga - mecz: AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 W narożniku Polsatu - Grzegorz Proksa - Maciej Sulęcki
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 W narożniku Polsatu - Tomasz Adamek - Artur Szpilka
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Formuła 1 - Grand Prix USA
2:15 Zakończenie programu

Eska TV
8:00 Poranna rozgrzewka - program muzyczny
9:00 Poranna rozgrzewka - program muzyczny
10:00 Miejska lista - program muzyczny
11:00 Przeglądarka - program muzyczny
11:30 Hity na czasie - program muzyczny
12:00 Co się słucha? - magazyn muzyczny
13:00 Hity na czasie - program muzyczny
14:00 Weekend specjalny - Najstraszniejsze teledyski
16:00 smESKA - program muzyczny
17:00 Przeleć z Pirowskim Europę - magazyn muzyczny
18:00 Hity na czasie - program muzyczny
19:00 Hity na czasie - program muzyczny
20:00 Dance Chart - lista przebojów
21:00 Dance Chart - lista przebojów
22:00 Hity na czasie - program muzyczny
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy - program muzyczny
0:00 Hity na czasie - program muzyczny
2:00 Polska noc - magazyn muzyczny

TTV
5:40 Blisko ludzi - program interwencyjny, Polska
6:10 Express - program informacyjny
6:25 Morgan Spurlock. Świat bez tajemnic - odc. 1/8, 2014
7:20 Remont w stylu Vegas 2 - odc. 9/10 USA
8:20 Miejskie cwaniaczki 2 - odc. 2/9, Kanada 2014
9:20 Korespondenci - odc. 2/7, Dania 2014
9:50 Gogglebox - odc. 7/12, Polska 2014
10:20 Handlarze - odc. 6/12, Polska 2014
11:05 Wojny przewoźników 2 - odc. 17/27, USA 2012-2013
11:35 Wojny przewoźników 2 - odc. 18/27, USA 2012-2013
12:05 Wojny magazynowe 5 - odc. 17/20, USA 2013
12:30 Wojny magazynowe 5 - odc. 18/20, USA 2013
13:00 Piekielna autostrada 2 - odc. 1/10, USA 2014
14:00 Żywioły, które niosą śmierć - odc. 1/10, USA 2014
15:00 Ostre cięcie 4 - odc. 9/12, Polska 2014
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Usterka 3 - odc. 9/11, Polska 2014
16:40 Orzeł czy reszka? 3 - odc. 9/16, Ukraina 2012
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 Gogglebox - odc. 6/12, Polska 2014
18:40 Wojny magazynowe - Teksas 3 - odc. 3/11, USA 2013
19:10 Wojny magazynowe - Teksas 3 - odc. 4/11, USA 2013
19:45 Express - program informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 Damy i wieśniaczki - odc. 9/10, Ukraina 2013
21:00 DeFacto - odc. 10/20, Polska 2014
21:30 DeFacto - odc. 7/20, Polska 2014
22:00 Przepustka - odc. 9-ost., Polska 2014
22:30 Tabu Polska - Naznaczeni śmiercią - odc. 9/12, Polska 2014
23:30 Bagaż osobisty - odc. 4/8, Polska 2014
0:00 Korespondenci - odc. 2/7, Dania 2014
0:30 Nie do wiary - odc. 1, Polska 2013
0:55 Nastoletnie matki. Teen Mom Poland - odc. 5/12, Polska 2014
1:25 Nastoletnie matki. Teen Mom Poland - odc. 6/12, Polska 2014
1:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina - odc. 9/12, Polska 2013
2:25 Tabu Polska - Naznaczeni śmiercią - odc. 9/12, Polska 2014
3:25 Dzieciaki - odc. 7/12, Polska 2013
3:55 Dzieciaki - odc. 8/12, Polska 2013
4:25 Michniewicz: Inny świat - odc. 9-ost., Polska 2013
4:50 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia - program muzyczny, Polska
6:05 Weekend w Polo TV - program muzyczny
7:00 Power Play - program muzyczny, Polska
7:05 Weekend w Polo TV - program muzyczny
8:00 Hit dnia - program muzyczny, Polska
8:05 Weekend w Polo TV - program muzyczny
9:00 Przebojowe historie - program muzyczny, Polska
9:10 Najlepsze z najlepszych! - program muzyczny
10:20 Premiera - Disco Relax - program muzyczny
11:20 Dance w Polo TV - program muzyczny
12:00 Hit dnia - program muzyczny, Polska
12:05 Przebojowe historie - program muzyczny, Polska
12:23 Szalone lata 90. - program muzyczny
13:00 Weekend z... - program muzyczny, Polska
13:14 Szalone lata 90. - program muzyczny
14:00 Weekend z... - program muzyczny, Polska
14:15 Dance w Polo TV - program muzyczny
14:30 Disco Polo Live - program muzyczny, Polska
15:20 Weekend z... - program muzyczny, Polska
15:35 Dance w Polo TV - program muzyczny
16:05 Weekend z... - program muzyczny, Polska
16:21 Top 20 - program muzyczny, Polska 2014
17:15 Szalone lata 90. - program muzyczny
17:48 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy, Polska 2013
18:00 Miłość w rytmie disco - Siostrzyczki - odc. 6/11, Polska 2014
18:30 Najlepsi z najlepszych - koncert, Polska
19:06 Vipo-disco polo hity - program muzyczny, Polska 2012-2014
20:06 Koncert w Polo TV Polska 2013
21:30 Discopolot! - program muzyczny
22:26 Disco Polo Music - program muzyczny, Polska 2014

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 17
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 18
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 2
8:00 Casper Odcinek: 5
8:10 Kot Felix Odcinek: 9
8:20 Kaczor Daffy Odcinek: 1
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 1
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 2
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 5
9:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1960
9:35 Pierwsza miłość Odcinek: 1961
10:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1962
11:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1963
11:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1964
12:30 Na rybę Odcinek: 12
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 126
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 127
14:00 Mamuśki Odcinek: 9
14:30 Mamuśki Odcinek: 10
15:00 Mamuśki Odcinek: 11
15:30 Mamuśki Odcinek: 12
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 110
16:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 111
17:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 112
17:35 Świat według Kiepskich Odcinek: 113
18:00 Zjawiska paranormalne Odcinek: 6
19:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 9
19:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 10
20:00 Mojave Moon
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 111
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 112
23:00 Dudesons
0:35 Świat według Kiepskich Odcinek: 101
1:00 Mamuśki Odcinek: 14
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 3
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 96
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 25
4:00 Czas na kulturę Odcinek: 3
4:30 Wstawaj! Gramy!

Telewizja Trwam
8:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:05 Polski punkt widzenia
8:30 Kresowe Powązki
8:55 Święty na każdy dzień
9:00 Odpowiedzialność za duszę
9:20 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
9:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
9:30 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
10:30 Święty na każdy dzień
10:35 Zaduszki Narodowe na Matysce w Radziechowach
11:00 Brylant Matki Bożej
11:50 Święty na każdy dzień
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Fide et amore. Liturgia gregoriańska
14:25 Święty na każdy dzień
14:30 Niespełniony plan
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
16:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
16:55 Święty na każdy dzień
17:00 Trudne rozstanie
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Jezus - królestwo bez granic
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Vatican Magazine
22:10 Jak my to widzimy
22:40 Kiedy dorosnę
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Retrospekcja
2:30 Jezus - królestwo bez granic
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Vatican Magazine
5:00 Fide et amore. Liturgia gregoriańska
6:00 Księga Ruth. Podróż wiary
7:30 Przełamywanie barier. Podróże apostoła Pawła

Stopklatkatv
5:45 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 18 Sezon: 2
6:40 Archanioł Odcinek: 1
7:45 Ewangelia wg św. Jana Odcinek: 2
9:30 Tajemnice oceanu
11:15 Hudson Hawk
13:15 Muszkieterowie Odcinek: 2
14:25 Prywatna historia kina Odcinek: 7
14:55 Męski sport
17:45 W doborowym towarzystwie
20:00 Wieczór panieński
21:50 Chłopaczki z sąsiedztwa
23:40 Sekretarka
1:55 Pięć dni do północy Odcinek: 4
2:50 Zodiak
3:25 Echo
3:50 Ćma

Fokus TV 2014
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 1102
6:10 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 26
6:45 Badacze natury Odcinek: 2
7:15 Teletubisie Odcinek: 1 Sezon: 14
7:55 Sąsiedzi Odcinek: 18
8:00 Sąsiedzi Odcinek: 19
7:35 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 3
8:10 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 2
8:35 Jak to się robi? Odcinek: 63
8:45 Jak to się robi? Odcinek: 64
8:55 Rozmowy nieoswojone Odcinek: 2
9:30 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 9
9:40 Pogotowie weterynaryjne Odcinek: 10
10:35 Wehikuł czasu Odcinek: 1102
10:40 Eko-życie, czy to się opłaca? Odcinek: 1
11:20 Prawdziwy zaginiony świat Odcinek: 1
12:20 Planeta ludzi Odcinek: 6
13:30 Para daje radę - weekend Odcinek: 11
14:30 Historia świata według Andrew Marra Odcinek: 6
15:40 Wehikuł czasu Odcinek: 1102
15:45 Godzina, która zatrzęsła Japonią
16:45 Wehikuł czasu Odcinek: 1102
16:50 Tajemnice powiązań inżynieryjnych Odcinek: 1
17:55 Skandaliczny magazyn historyczny Odcinek: 7
18:30 Wehikuł czasu Odcinek: 1102
18:35 Queen: Will Rock You
19:50 Idiota za granicą Odcinek: 8
20:25 Podróże motocyklowe Drake'a McElroya Odcinek: 6
20:50 Sekrety katakumb w Palermo
22:00 Dramat zakładników w Manili Odcinek: 5
23:05 Głowa Jana Chrzciciela
0:05 Mroczne sekrety małżeńskie Odcinek: 12
0:40 Tropiciele duchów Odcinek: 11 Sezon: 6
1:35 Ekstremalni do bólu Odcinek: 2
2:10 Lista Fokusa Odcinek: 44
2:45 Para daje radę - weekend Odcinek: 11
3:45 Ostatnie dzikie konie Europy
4:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 28
4:30 Życie Bałtyku Odcinek: 23
5:00 Dzika Polska Odcinek: 5
5:30 Lista Fokusa Odcinek: 37

TVP ABC
05:35 Wielka podróż Bolka i Lolka - Tajemnicza świątynia, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Podróże kapitana Klipera - Szalony Roger w opałach, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Smerfy - Nagroda Złotego Smerfa, odc. 58 (The Golden Smurf award); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Masz wiadomość! - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Piraci, odc. 22 (Pirates); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody Bolka i Lolka - Zawody latawców, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Nela Mała Reporterka - odc. 17 Jeden dzień na Zanzibarze emisja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Przyjaciele lasu - odc. 19; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Lubię to; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 ABC Wszystko wie - odc. 9; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - odc. 316 Zapominalscy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Maks i Ruby - Halloween odc. 5 (Max's Halloween) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Smerfy - Nagroda Złotego Smerfa, odc. 58 (The Golden Smurf award); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Reksio - Reksio i sowa, odc. 65; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Pszczółka Maja - Edgar nieustraszony, odc. 49 (Edgar the Feadess); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 O czym one mówią - odc. 7; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Masz wiadomość! - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Ziarno. Św. Rita i Zaduszki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Nela Mała Reporterka - odc. 17 Jeden dzień na Zanzibarze emisja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Przyjaciele lasu - odc. 19; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Mały Miś s. IV - Miś który straszy, odc. 64 (Little bear scares everyone) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Domisie - odc. 316 Zapominalscy; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Mój przyjaciel królik - To ja, Królik!, odc. 9 (I'm Rabbit, I'm Rabbit); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Smerfy - Halloween u Smerfów, odc. 66 (Halloween) (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Reksio - Reksio i pelikan, odc. 64; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Pszczółka Maja - Edgar nieustraszony, odc. 49 (Edgar the Feadess); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 7; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 9 Ogórek wąsaty; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 A ja jestem - Wielbłąd; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot - Twardziel, odc. 19 (Born to Be a Wildcat); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Petersburski Music Show - odc. 3; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Król Maciuś Pierwszy, seria II - Test odwagi, odc. 23 (Test of courage); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Przygody Bolka i Lolka - Bocian, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 7; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Papierowy teatrzyk - Lilia wodna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Tom and Keri - Tom's Kite, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Świnka Peppa, seria II - Bąbelki, odc. 1 (Bubbles, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Mały Miś s. IV - Kto pokocha jeżozwierza?, odc. 65 (How to love a porcupine?) kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Domisie - . Ogrodowe figle, czyli przygoda z dynią; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Mój przyjaciel królik - Dziwne zachowanie, odc. 10 (Strange Bee - Haviour); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf archiwista, odc. 59 (The chief record Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Reksio - Reksio poliglota, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Kłopoty Molly, odc. 50 (Molly the Miner); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Gran Premio Argentina, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Strych; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - org. Masha Tale's. Jaś i Małgosia, odc. 2 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Billy - kot - Małpi biznes, odc. 20 (Monkey Business); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Sześć milionów sekund - odc. 4/19 Dzieci i ryby głosu nie mają -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Na kłopoty... ABC - odc. 16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Masza i niedźwiedź - Smacznego!, odc. 24 (.); serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 SOS dla czterech łap - odc. 9; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 68 Chemia - alchemia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Smerfy - Smerf archiwista, odc. 59 (The chief record Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Piekło, niebo -  txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2004); reż.:Natalia Koryncka - Gruz; wyk.:Justyna Lorenc, Bartosz Głogowski, Jan Frycz, Anna Radwan-Gancarczyk, Krzysztof Kiersznowski; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Teledyski zmieniły muzykę - Bryan Adams (Bryan Adams); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Angel (Angel); film obyczajowy kraj prod.Francja (2007); reż.:Francois Ozon; wyk.:Romola Garai, Sam Neill, Michael Fassbender, Charlotte Rampling; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Szlakiem Kolberga - Anna Maria Jopek; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:30 Style życia - Galumphing; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Kamila Józefowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wojna złomiarzy; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Teledyski zmieniły muzykę - Bob Geldof (Bob Geldof); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Krótkometrażowe kino wojenne - Czarna suknia; film TVP kraj prod.Polska (1967); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Ida Kamińska, Aleksandra Śląska, Maria Broniewska, Ewa Milde, Andrzej May, Andrzej Jędrzejewski, Tadeusz Osiński, Bohdan Sobiesiak, Henryk Szletyński; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Hala odlotów (s. III, odc. 6) - Po co nam pamięc o Żydach?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Erwin Schrott - Rojotango (Erwin Schrott - Rojotango); koncert kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Niedziela z... Olgą Tokarczuk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z...Olgą Tokarczuk - Aria Diva -  AD; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (2007); reż.:Agnieszka Smoczyńska; wyk.:Gabriela Muskała, Katarzyna Figura; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Niedziela z... Olgą Tokarczuk - Skarb; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2000); reż.:Piotr Mularuk; wyk.:Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Irena Burawska, Marlena Milwiw, Zdzisław Kuźniar, Eryk Lubos, Krzysztof Kuliński, Monika Braun Bereś, Irena Rybicka, Iwona Domaszewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Niedziela z... Olgą Tokarczuk - Żurek -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Ryszard Brylski; wyk.:Katarzyna Figura, Natalia Rybicka, Zbigniew Zamachowski, Marek Kasprzyk, Hanna Polk, Andrzej Szopa; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:35 Studio Kultura - Filmy Kazimierza Karabasza - odc. 1; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Filmy Kazimierza Karabasza - Gdzie diabeł mówi dobranoc; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Filmy Kazimierza Karabasza - Ludzie z pustego obszaru; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Filmy Kazimierza Karabasza - Z Powiśla; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Teraz animacje! - Powietrza! (Air!); film animowany kraj prod.Kanada (1972); Bez ograniczeń wiekowych
22:32 Teraz animacje! - Chłopiec, który zobaczył górę lodową (The Boy Who Saw the Iceberg); film animowany kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kino nocne - Wybrzeże moskitów (Mosquito Coast); dramat kraj prod.USA (1986); reż.:Peter Weir; wyk.:Helen Mirren, River Phoenix, Harrison Ford; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Młoda Polska - Pierwszy krok w chmurach; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2012); reż.:Zuzanna Sławińska; wyk.:Jan Nowicki, Ireneusz Kozioł, Karolina Michalik, Natalia Nowicka, Hubert Mikołajewski, Łukasz Strzelczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trupa Trupa w Cafe Fikcja; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Żurek; film obyczajowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Jego biała wysokość (His Big White Self); film dokumentalny kraj prod.USA (2006); reż.:Nick Broomfield; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVPH on screen 2014-present
07:25 Wiejskie cmentarze; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pierwsi chrześcijanie - odc. 9 Bizancjum Nowy Rzym (The Early Christians / Bizancio: La Neva Roma); serial dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Cafe Historia - Powstańcza broń; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Blisko, coraz bliżej - odc. 6 Obcy wśród swoich. Rok 1914; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Dzieje Kultury Polskiej - Trudne początki. Wiek XI; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Gdy świat się wali - odc. 22 Pekińska wiosna na placu Tiananmen (Want the world collapses 22); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Śmiałkowie górnego Mekongu (The adventurers of the upper Mekong); film dokumentalny kraj prod.Francja (2010); reż.:Christophe Cousin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Orlęta; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Ty co w Ostrej świecisz Bramie; dramat kraj prod.Polska (1937); reż.:Jan Nowina Przybylski; wyk.:Maria Bogda, Mieczysław Cybulski, Lena Żelichowska, Stanisław Sielański, Tekla Trapszo, Kazimierz Junosza Stępowski, Feliks Szczepański; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Cafe Historia - "Tradycja Święta Zmarłych"; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Encyklopedia II wojny światowej - Cena zwycięstwa cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:05 Blisko, coraz bliżej - odc. 7 Ojcowski dom. Rok 1919; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Cmentarze pełne ludzi; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Ex Libris - odc. 188; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 2.11.1988; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Jaster; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Walczak, Marek Tomasz Pawłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Prawo i pięść -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (1964); reż.:Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.:Gustaw Holoubek, Wiesław Gołas, Zofia Mrozowska, Ewa Wiśniewska, Jerzy Przybylski, Hanna Skarżanka, Ryszard Pietruski; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kresowe nekropolie - Wzgórza Antokolu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Encyklopedia II wojny światowej - Cena zwycięstwa cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:35 Nicolas Le Floch - Zbrodnia z ulicy Francs - Bourgeois cz. 1 (Nicolas Le Floch / L’affaire de la rue Francs - Bourgeois ep. 1); serial kraj prod.Francja (2012); reż.:Edwin Baily, Nicolas Picard Dreyfuss, Philippe Berenger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koncert, jakiego nie będzie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Pocztówka z nieba; film dokumentalny; reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kresowe nekropolie - Wileński majestat; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Zakończenie dnia

TVP Polonia
06:00 Barwy szczęścia - odc. 1118; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1119; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Barwy szczęścia - odc. 1120 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Barwy szczęścia - odc. 1121 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Na sygnale - s. 2 odc. 5 "Mały książę" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (71); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Zapiski Łazęgi - Węgorzyno; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Królestwo Zielonej Polany - cz. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 499) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:50 Wspomnienie - Zostawili swój ślad...; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Bartłomieja Apostoła w Kudowie Zdrój Czermnej; STEREO, 16:9, Transmisja
14:40 Pejzaż bez Ciebie - piosenki Marka Jackowskiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Pod Tatrami - Jazz Kalatówki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Okrasa łamie przepisy - Chrupiący chleb z pieca -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:35 Skarby prowincji. II odc. 2; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1079; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Wieczór z Hanną Banaszak "Miłość Ci wszystko wyznaczy"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Burza, odc. 20 (Low pressure system); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 100* (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Alternatywy 4 - odc. 5/9 - Dwudziesty stopień zasilania -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zapomniani; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji. II odc. 2; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1079; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Burza, odc. 20 (Low pressure system); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ranczo - odc. 100* (seria VIII, odc. 9) - W blasku fleszy; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (217); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Spowiedź mima; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Rozrywka
06:40 Piosenki Starszych Panów - pół wieku za nami. Lidzbark 2009; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
07:15 Śpiewające fortepiany - (56); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Nareszcie razem - recital Maryli Rodowicz i Urszuli Sipińskiej; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 "Życia mała garść" - piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; . ####################################################################
09:45 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton (1) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir Vivre. Pardon (2) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 31 - Wioska Himba -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Pstrąg -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Szperacze.tv - (14); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kobieta, wino i śmiech - Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
14:25 Pejzaż bez Ciebie - piosenki zespołu 2+1; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Życie to Kabaret - Dzięki Bogu już weekend - (22); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Szansa na Sukces - Wspomnienie - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 A la show - (9) - Marek Piekarczyk; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Pejzaż bez Ciebie - piosenki Marka Jackowskiego; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Lepiej być piękną i bogatą -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1993); reż.:Filip Bajon; wyk.:Marek Kondrat, Adrianna Biedrzyńska, Daniel Olbrychski, Ryszard Pietruski, Aleksander Bielawski, Anna Prucnal; Dla małoletnich od lat 12
20:40 superSTARcie - Kulisy - (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Życie to Kabaret - Historia literatury według Kabaretu Moralnego Niepokju - Zabawy przyjemne i pożyteczne (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Życie to Kabaret - Historia Literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju - Kochajmy się! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 The Voice of Poland V - Kulisy /2/ - Kulisy w TVP Rozrywka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Śpiewające fortepiany - (58); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 superSTARcie - (4); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa Gdynia 2010 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Nareszcie razem - recital Maryli Rodowicz i Urszuli Sipińskiej; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Głos Mediów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Czym jest nieskończoność?; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:43 Traffic INFO - RMF FM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Traffic INFO - RMF FM; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:47 Traffic INFO - RMF FM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:02 Reguły gry - Fałszowane leki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sąsiedzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:21 Pożyteczni.pl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowa niedziela; STEREO, 16:9
00:10 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9
00:35 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Reguły gry - Fałszowane leki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.