TVP 1
04:50 Klan - odc. 3007 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 TELEZAKUPY
05:45 Operacja Życie - odc. 45; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Natura w Jedynce  - Cudowny świat przyrody. Zabójczy naśladowcy. Modliszki storczykowe. Indonezja (Nature Wonder Land VII. Deadly Mimic - Orchid Mantis, Indonesia) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Japonia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pejzaż bez Ciebie - Agnieszka Osiecka; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Okrasa łamie przepisy - Na kaczkę do Paryża -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Grzech Fatmagül - odc. 80 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 80) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Nad rozlewiskiem... - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Królowa jednej nocy - odc. 22 (Gecenin Kralicesi, bolum 22) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn Rolniczy - Dzierżawy gruntów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przepis dnia - /427/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Wiedeńskie bobry (Wild Vienna); film dokumentalny kraj prod.Austria (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 81 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 81) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - odc. /36/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ojciec Mateusz - odc. 14 (Ojciec Mateusz II odc. 1) - Powołanie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3409; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /428/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 3008 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Królowa jednej nocy - odc. 23 (Gecenin Kralicesi, bolum 23) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Piłka nożna - Liga Mistrzów: Legia Warszawa - Real Madryt ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Piłka nożna - Liga Mistrzów: Legia Warszawa - Real Madryt ( 1 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Łowca smoków. - /2/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Świat bez końca - odc. 7/8 (World Without End, ep. 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Kanada, Niemcy, Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Defekt - odc. 6/9 -  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Jeszcze nie wieczór -  txt. str. 777  99'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Trzecia granica - odc. 1 - Zbójnicka droga (Zbójnicka droga) -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Węgry, Polska (1975); Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Biblia przyjaciół; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1183 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1526 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 258 Bez odwrotu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Tylko z Tobą - odc 76 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 27 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Mexico - miasto z przeszłością -  txt. str. 777; cykl reportaży; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 46 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1250 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 77 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/96; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1526 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 O mnie się nie martw sezon 5 - wizytówka - O mnie się nie martw sezon 5 - wizytówka do odc. 10; Dla małoletnich od lat 7
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1527 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na dobre i na złe - odc. 650 - Różnica zdań -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Na sygnale - odc. 113 "Psychofanka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Kino relaks - Jak ona to robi? (I don't know how she does it)  85'; komedia kraj prod.USA (2011); reż.:Douglas McGrath; wyk.:Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan, Greg Kinnear, Christina Hendricks; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Szeptem; program interakywny; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
01:00 Świat bez tajemnic - Majdan. Rewolucja godności (Maidan)  128'; film dokumentalny kraj prod.Holandia (2014); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Licencja na wychowanie - odc. 79 - To nie my, toniemy; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Lokatorzy - odc. 204 (260) Anatomia plotki; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Lokatorzy - odc. 205 (261) Rajskie tarasy; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Wielka sława to żart; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Jeden drugiego brzemiona noście; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 731; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarby; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Titanic: Orkiestra, która grała do końca (Titanic: Band that Played On); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Titanic: Orkiestra, która grała do końca (Titanic: Band that Played On); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Adela z nieba; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Wielokulturowość Wielkopolski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 731; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Gorzów Wielkopolski
07:00 Informacje lubuskie - wydanie główne 01.11.2016; Dla małoletnich od lat 7
07:22 SPORT 01.11.2016; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:26 Nasze lubuskie: Grzegorz Kukurowski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:39 Twój punkt widzenia - Wspomnienie zmarłych; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Wielka sława to żart; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Przydrożne kapliczki i krzyże w krajobrazie Wielkopolski; program dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Jeden drugiego brzemiona noście; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 731; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarby; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nie tylko Rossa; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Titanic: Orkiestra, która grała do końca (Titanic: Band that Played On); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 TELEZAKUPY
17:30 Zapytaj eksperta; magazyn
18:10 Zielony Zakątek; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:19 Kwiatki Małgorzatki; magazyn
18:26 Twój punkt widzenia - Jesień; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 02.11.2016; Dla małoletnich od lat 7
18:52 SPORT 02.11.2016; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:56 Pogoda
18:59 Karty na stół 02.11.2016; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 7
19:13 Cafe Historia - Czy mamy w Polsce Donatella?; program publicystyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:29 Nasze lubuskie: Grzegorz Kukurowski; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:42 Kalejdoskop (01.11.2016); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:52 Informacje lubuskie - flesz 02.11.2016; Dla małoletnich od lat 7
19:56 Pogoda
20:28 Ekstraklasa kulturalna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:43 Informacje lubuskie - flesz 02.11.2016; Dla małoletnich od lat 7
20:46 Pogoda
20:49 Zapytaj eksperta; magazyn
21:30 Informacje lubuskie - wydanie główne 02.11.2016; Dla małoletnich od lat 7
21:52 SPORT 02.11.2016; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
21:55 Pogoda
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Astronarium - (31) -; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Titanic: Orkiestra, która grała do końca (Titanic: Band that Played On); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:20 Atlas kultury; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Naszym okiem - odc. 71; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Adela z nieba; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Wielokulturowość Wielkopolski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Zdarzenia - magazyn reporterów odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 731; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zapiski Łazęgi - Kontrasty Kołobrzegu; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Rączka gotuje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.00 Trudne sprawy
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dlaczego ja?
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Na ratunek 112
17.00 Gliniarze
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.40 Top Chef. Gwiazdy od kuchni
22.05 Rinke za kratami
23.10 Korowód - dramat, Polska, 2007
1.55 Tajemnice losu

TVN
5.35 Uwaga! - program interwencyjny
6.05 Mango - Telezakupy
7.10 Wiem, co jem i wiem, co kupuję - program lifestylowy
7.50 Doradca smaku
8.00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10.55 Kuchenne rewolucje - program kuli-narno - rozrywkowy
12.00 Szkoła - serial
13.00 Szpital - program obyczajowy
14.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
15.00 Rozmowy w toku - talk show
16.00 Szkoła - serial
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.10 Doradca smaku
20.15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20.55 Singielka - serial
21.30 Azja Express
23.00 Wiecznie żywy - horror, USA 2013
1.05 Revolution - serial, USA
2.05 Uwaga! - program interwencyjny
2.30 Klub Magii

TV 4
6.00 Nie igraj z aniołem
7.00 Co nowego u Scooby'ego?
7.30 Kacze opowieści
7.55 Co nowego u Scooby'ego?
8.25 Kacze opowieści
8.55 Nieśmiertelny
10.00 Dom nie do poznania
11.00 Moja nadzieja
12.00 Detektywi w akcji
13.00 Policjantki i Policjanci
14.00 STOP Drogówka
15.00 Dom nie do poznania
16.00 Po prostu Maria
17.00 Droga do szczęścia
18.00 Detektywi w akcji
19.00 Policjantki i Policjanci
20.00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
21.00 Bestia - film akcji, USA, 2003
22.55 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
23.55 Spadkobiercy
0.55 Spadkobiercy
1.55 Interwencja
2.15 Graffiti
2.35 TAK czy NIE
3.00 Disco Polo Life
4.00 Top 10 lista przebojów
5.00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
5.15 Ukryta prawda - program obyczajowy
6.15 Szpital - program obyczajowy
7.15 Sąd rodzinny - program sądowy
8.15 Zagubieni - serial
9.15 Gotowe na wszystko - serial
10.15 Mango Telezakupy
11.55 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.55 Sąd rodzinny - program sądowy
13.55 Szpital - program obyczajowy
14.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.55 Zagubieni - serial
16.55 Gotowe na wszystko - serial
17.55 Zaklinaczka duchów - serial
19.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
20.00 Strasznie głośno, niesamowicie blisko - film obyczajowy, USA 2011
22.55 UEFA Champions League
0.00 Gry umysłu - serial
0.55 Choć goni nas czas - komedia, USA 2007
3.00 Klub Magii

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 94 (seria VII, odc. 12) - Przytułek -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Biblia przyjaciół; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Podwodne ABC - Odc. 13 Komunikacja jak porozumiewają się mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Mój zwierzyniec - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:05 Wszyscy święci -  txt. str. 777; film TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (122) Święto żołnierzy Błękitnej Armii; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1487 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 O mnie się nie martw - s. III odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Kamień -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Tańczący z naturą - Wsłuchani w niedźwiedzia -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Astronarium - (15) - "Komety"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Galeria - odc. 105; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Podwodne ABC - Odc. 13 Komunikacja jak porozumiewają się mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Mój zwierzyniec - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (123) Bitwa pod Ossowem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (137) Chodecz, Chodzież; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Szkoły; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Studio Wschód; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1487 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 10/39 - Kukułcze jajo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Egzamin z życia - odc. 95; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Kamień -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Studio Wschód; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Polska z Miodkiem - (137) Chodecz, Chodzież; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 105; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Podwodne ABC - Odc. 13 Komunikacja jak porozumiewają się mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Mój zwierzyniec - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Notatnik przyrodniczy - Dlaczego kanarek mieszka w klatce, a żubr w ZOO ?; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 10/39 - Kukułcze jajo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Egzamin z życia - odc. 95; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Krótka historia - (123) Bitwa pod Ossowem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1487 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (137) Chodecz, Chodzież; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Wszyscy Święci z Łyczakowa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Jest takie miejsce - Gołuchów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Opowieści Biblijne - Stary Testament - Samuel - prorok i sędzia, odc. 2 (Samuel, the Boy Prophet); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Peg + kot - Wrócił zły Jack, odc. 61 (Bad Jack is Back); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Agi Bagi - Korytarze gadziny, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 2 - Koronacja (ep. 2 - Le Grande Jour); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Charlie i Lola, seria 3 - Jak się ubrać na święto duchów?, odc. 19 (What Can I Wear for Halloween?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Maks i Ruby - Halloween, odc. 5 (Max's Halloween) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Mały Miś s. IV - Magiczna lemoniada, odc. 56 (Magic lemonade); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Najpopularniejszy Smerf, odc. 164 (The Most Popular Smerf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 8 - Charlie i fura ryb, odc. 16 (Charlie’s Big Catch); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Strażak Sam, seria 8 - Bessie mknie na ratunek, odc. 17 (Bessie To The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Masza + kasza, odc. 17 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Masza i niedźwiedź - Wielkie pranie, odc. 18 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Przygody Bolka i Lolka - Lotnia, odc. 49; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - Nikt mnie nie rozumie; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Noksu - Noksu to załatwi, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Noksu - Czego chce jajeczko, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Peg + kot - Wrócił zły Jack, odc. 61 (Bad Jack is Back); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Agi Bagi - Korytarze gadziny, odc. 7; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 2 - Koronacja (ep. 2 - Le Grande Jour); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Charlie i Lola, seria 3 - Jak się ubrać na święto duchów?, odc. 19 (What Can I Wear for Halloween?); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Maks i Ruby - Halloween, odc. 5 (Max's Halloween) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria III - Spike do usług, odc. 12 (Spike at your Service); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Piżamowa impreza Śpiocha, odc. 105 (Lazy’s Slumber Party); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Strażak Sam, seria 8 - Charlie i fura ryb, odc. 16 (Charlie’s Big Catch); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Strażak Sam, seria 8 - Bessie mknie na ratunek, odc. 17 (Bessie To The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Masza + kasza, odc. 17 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Wielkie pranie, odc. 18 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek mieli przygodę z rakiem, odc. 20 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Bajki z mchu i paproci - Jak Żwirek i Muchomorek jedli kaszę, odc. 25 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Keri's Pictures Book, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i dinozaury - Postozuch i zęby, odc. 18 (Postosuchus and Teeth); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria III - Delfina Osiołek, odc. 12 (Delphine Donkey); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 81 -  JM; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Nela Mała Reporterka - odc. 46 Gdzie rosną ananasy? -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Noksu - Sprzątanie i sortowanie, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Noksu - Zaginione domki, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - Poszukiwacze; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 1, odc. 1 (Pilot Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 105; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Peg ma problem dziś z kosmobolem, odc. 62 (The T - Ball Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Agi Bagi - Zgubione jajo, odc. 8; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 3 - Wyspa niezgody (ep. 3 - Lille de la discorde); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i ogromne motyle, odc. 11 (Postman Pat and the big butterflies); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Jak na skrzydłach, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria III - Sposób na zaklęcie, odc. 13 (Magical Mystery Cure); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Pan Smerf, odc. 106 (The Master Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Król gór, odc. 19 (King Of The Mountain); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Ach te widoki, odc. 20 (Lighthouse Lock Out); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Miś Uszatek - Stary zegar, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Próba orkiestry, odc. 19 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Pasiasty Przyjaciel, odc. 20 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Sztuka iluzji, odc. 31 (Sleight of Foot); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Pilot - część 2, odc. 2 (Pilot Part 2); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Była sobie Ziemia - Cenna woda Sahary, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:45 Moda na rodzinę - odc. 27; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Cztery kąty, anioł piaty -  txt. str. 777
22:35 Jak to działa - odc. 72 Jak to się mierzy? -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2670 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Klan - odc. 2671 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl - odc. 133 "Ból rozstania" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 105 (seria VIII odc. 10) - Artykuł -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Klan - odc. 2672 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Klan - odc. 2673 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Opowieści z tysiąca i jednej nocy - Aladyn i Szeherezada - odc. 2 (Le mille e una notte - Aladino e Sherazade, 2 puntata) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Włochy (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Na dobre i na złe - odc. 648 - Trudna decyzja -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Okrasa łamie przepisy - Kozie sery w Ogrodzieńcu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (170) Koral, korek i langusta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (54) - Kava - a nie kawa -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (55) - Vanuatu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 106 (seria VIII odc. 11) - Sztuka dojrzewania -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ojciec Mateusz - odc. 207 - Dębowa Górka (Ojciec Mateusz XVI odc. 8) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Komisarz Alex - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Do ostatniego pocisku -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Rodzinka.pl - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Makłowicz w podróży - Podróż 3. Niemcy - Dolna Saksonia - Na saksy (14); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Makłowicz w podróży - Podróż 4. Mołdawia - W drodze (15) -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Las Story - odc. 8 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Pasja ekstremalna - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Pasja ekstremalna - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TVP Historia
06:25 Kronika Warszawy i Mazowsza - 1973. Dni Przeciwgruźlicze; Dla małoletnich od lat 7
06:50 Tańczący z naturą - Kulik jest wielki -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Skarby czeskiego dziedzictwa narodowego - Litomyśl Krwawa powieść 8/13 (National Jewels Unesco World Heritage); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Ośmiornica - s. 6 odc. 2/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Nowa Gwinea, 1969 cz 2 (47) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Flesz historii - odc. 310; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Gdziekolwiek będę.... (film o Marku Grechucie); film dokumentalny; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Polacy nieznani - Poświęcając życie prawdzie; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Spór o historię - Dlaczego upadła Rzeczpospolita?; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Sensacje XX wieku - Noc długich noży -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Encyklopedia II wojny światowej - Jeńcy cz 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Generałowie Hitlera - odc. 4/6 Manstein: strateg (Hitler`s Warriors / Manstein. The Strategist); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Fryderyk Chopin - Romantyzm wygnańców; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 204 (s. III, odc. 77) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 204) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Sensacje XX wieku - Tajemniczy zamek; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niedokończona historia; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Serca polskie - Izabela Czartoryska; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Nowe Ateny - odc. 26 Akt 5 listopada; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:25 Czas honoru - odc. 48"Niemieckie porachunki" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Życie po radziecku - odc. 1/8 Piękno po radziecku (Piękno po radziecku) kraj prod.Białoruś (2009); Dla małoletnich od lat 12
22:50 Życie po radziecku - odc. 2/8 Szczęście po radziecku (Szczęście po radziecku) kraj prod.Białoruś (2009); Dla małoletnich od lat 12
23:30 Obława -  txt. str. 777; dramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 204 (s. III, odc. 77) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 204) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Czas honoru - odc. 48"Niemieckie porachunki" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ośmiornica - s. 6 odc. 2/12 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:25 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:37 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:45 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
02:40 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
03:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:30 W tyle wizji Extra; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:00 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Afisz kulturalny - 31 października - 2 listopada; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Którędy po sztukę - Janek Simon; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Monika Bartoszewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Goplana według Janusza Wiśniewskiego; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Dzika muzyka - Wiejskie Kluby Tańca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Jestem -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); wyk.:Piotr Jagielski, Agnieszka Nagorzycka, Edyta Jungowska, Barbara Szkałuba, Paweł Wilczak, Agnieszka Podsiadlik, Marcin Sztabiński, Elżbieta Okupska, Przemysław Bluszcz, Janusz Chabior; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:30 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 11 Ojcowie i dzieci; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Chłopiec na galopującym koniu -  txt. str. 777  72'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Adam Guziński; wyk.:Piotr Bajor, Aleksandra Justa, Krzysztof Lis, Krzysztof Radkowski, Anna Seniuk, Małgorzata Hajewska, Teresa Sawicka, Bartłomiej Bobrowski, Anna Sarna, Stanisław Penksyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777  142'; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polak w Czerwonym Młynie; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
17:25 Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Życie po życiu; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Wspominamy Andrzeja Kondratiuka - Wniebowzięci -  txt. str. 777  44'; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Polska w dokumencie - Niepamięć  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Piotr Brożek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - Autor Solaris; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Informacje kulturalne ekstra - Michael Cunningham; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Performance - Konteksty 2015 (X); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Charon -  txt. str. 777; film krótkometrażowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Oczy uroczne; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Wstęp do filmu - Przekleństwo Frankensteina; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Horrory Hammera - Przekleństwo Frankensteina (The Curse of Frankenstein)  79'; horror kraj prod.Wielka Brytania (1957); reż.:Terence Fisher; wyk.:Peter Cushing, Hazel Court, Robert Urquhart, Christopher Lee, Melvyn Hayes; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Amerykańskie kino nieme - Narodziny narodu; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kino nocne - Narodziny narodu (Birth of a Nation, The); dramat historyczny kraj prod.USA (1915); Dla małoletnich od lat 12
04:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Strefa rozrywki - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Familiada - odc. 2258; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (104) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina po polsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Jeden z dziesięciu - odc. 14/91; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Kabaretowy Klub Dwójki - (28) - Duchy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Śpiewające fortepiany - (59); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /3/ - "Grande Valse Brillante" - Ewa Demarczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Bake off - Ale ciacho! - (9); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Bake off - Ale przepis - (9); Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - kulisy - (7); felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia - Wszystko co najlepsze (wieczór 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2258; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Okrasa łamie przepisy - Ryby z Zalewu Wiślanego -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (193) - Sierra Nevada; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /14/ - "Dziwny jest ten świat" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Strefa rozrywki - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Śpiewające fortepiany - (61); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (23) - ZOO; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ale ciacho - kulisy
22:20 Żarty i Bardy - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (63); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /68/ - "Tyle wdzięku" - Danuta Rinn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Niezapomniane Koncerty - Koncert Jaromira Nohavicy i Andrzeja Sikorowskiego - "Gdyby ludzie słuchali piosenek"; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:15 Niezapomniane Koncerty - Sopot na bis - Maryla Rodowicz, Kayah; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kierunek Kabaret - W sztuce nie ma demokracji /8/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Rozrywka Retro - ALLEWIZJA - magazyn rozrywkowy (2); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 28 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 28) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 M jak miłość - odc. 415; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 O mnie się nie martw - s. V odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo - odc. 76 (seria VI, odc. 11) - Tchnienie Las Vegas -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 77 (seria VI, odc. 12) - Przywódce -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 19 (Ojciec Mateusz II odc. 6) - Osaczony -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 20 (Ojciec Mateusz II odc. 7) - Ukąszenie węża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 357 Desperat; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Ojciec Mateusz - odc. 21 (Ojciec Mateusz II odc. 8) - Koncert -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 29 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 29) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 81 (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 22 (Ojciec Mateusz II odc. 9) - Mag -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Ranczo - odc. 125 (seria X, odc. 8) - Polityczny zombie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Układ zamknięty -  txt. str. 777; thriller; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 415; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Bulionerzy - odc. 43 - Wyścig; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (4); STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Mój najcenniejszy medal - Arkadiusz Skrzypaszek; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (5); STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (6); STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Magazyn hokejowy NHL (Magazyn hokejowy NHL) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
14:30 Piłka nożna - Bayern Monachium TV - FC Augsburg - Bayern Monachium; STEREO, 16:9
15:25 Piłka nożna - Bayern Monachium TV - FC Augsburg - Bayern Monachium; STEREO, 16:9
16:25 Piłka nożna - Bayern Monachium TV; STEREO, 16:9
17:55 Zapasy - Krajowa Liga (1): Warszawa - Białogard; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (4) (Turniej WTA: Zhuhai: (4)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
21:15 Tenis ziemny - Turniej WTA: Zhuhai: (6) (Turniej WTA: Zhuhai: (6)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
22:20 Włodzimierz Smolarek - wojownik z wielkim sercem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Zapasy - Krajowa Liga (1): Warszawa - Białogard; STEREO, 16:9
01:00 Zakończenie dnia

Planete +
6:45 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 3
7:20 Dokoła Wojtek Polska Odcinek: 4
8:00 Potyczki naukowców Odcinek: 5
8:30 Potyczki naukowców Odcinek: 6
9:00 Fantastyczny świat hormonów
10:05 Cała prawda o kłamstwie
11:05 Mumie zwierząt - mroczna tajemnica Egiptu
12:05 Naskalne malunki Aborygenów
13:00 Express Planete+ Odcinek: 3
13:15 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 1 Sezon: 2
13:50 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 2 Sezon: 2
14:20 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 3 Sezon: 2
14:55 Ushuaia, czyli wędrówki po świecie Odcinek: 4 Sezon: 2
15:30 Lifetramp - życie na próbę Odcinek: 2 Sezon: 2
16:00 SCIENCE™ - nauka dla każdego Odcinek: 4
17:00 Ekstremalni do bólu Odcinek: 15 Sezon: 2
17:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 16 Sezon: 2
18:00 Świat z góry Odcinek: 12 Sezon: 5
18:30 Świat z góry Odcinek: 13 Sezon: 5
19:00 Świat z góry Odcinek: 14 Sezon: 5
19:30 Świat z góry Odcinek: 1 Sezon: 6
20:00 Świat z góry Odcinek: 2 Sezon: 6
20:30 Naturalnie Polska Odcinek: 3 Sezon: 2
21:00 Jak być gejem w Pakistanie
22:00 Zamach w Bostonie. Śledztwo w sieci
23:10 Porno-historia Mary Millington
1:05 Dalsze losy porno-gwiazd
2:35 Prawda, dobro i piękno - film o Bohdanie Porębie

TV Trwam
6:00 Kochając Leah
7:35 Miasto umarłych. Wileński cmentarz na Rossie
7:55 Świat w obrazach
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Moja katolicka rodzina
9:10 Oratorium o Zmartwychwstaniu Resurrexit
9:55 Święty na każdy dzień
10:00 Brylant Matki Bożej
10:50 Odpowiedzialność za duszę
11:10 Jan Paweł II (1978-2005)
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Ks. Jerzy Popiełuszko - wspomnienia
11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Wierzę w świętych obcowanie
13:45 Spieszmy się kochać ludzi
14:00 Kochając Leah
15:35 O tym księdzu nie można zapomnieć - ks. Roman Kotlarz
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Msza święta na cmentarzu Prima Porta w Rzymie
17:20 Poradnik szczęśliwego małżeństwa
17:35 Święty na każdy dzień
17:40 W hołdzie zakonnikom na Kresach
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Przygody Mobilków
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Myśląc ojczyzna
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Niespełniony plan
23:30 Dzień Zaduszny: tradycja chrześcijańska a pogańska
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Poradnik szczęśliwego małżeństwa
0:45 O tym księdzu nie można zapomnieć - ks. Roman Kotlarz
1:00 Anioł Pański
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Przygody Mobilków
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Myśląc ojczyzna
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 Brylant Matki Bożej
5:55 Święty na każdy dzień

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
7:30 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9:00 Teleshopping
9:30 Teleshopping
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Teleshopping
11:30 Teleshopping
12:00 Teleshopping
12:30 Teleshopping
13:30 Teleshopping
14:00 Fußball
16:00 Storage Wars - Die Geschäftemacher Odcinek: 58
16:30 Texas Flip and Move Odcinek: 18
17:30 Storage Wars - Geschäfte in New York Odcinek: 26
18:00 Bundesliga aktuell
18:30 Sport1 VIP Loge Odcinek: 13
18:45 Handball
20:45 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 102
21:15 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 103
22:15 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 104
23:15 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 116
0:00 DrückGlück.de - Glück für alle
0:45 Sport-Clips
0:50 Sport-Quiz
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Delilah - Lustvolle Geheimnisse
5:55 Sport-Clips

Arte
5:05 Berlin Live
6:05 Paysages d'ici et d'ailleurs Odcinek: 7
6:35 X:enius
7:00 Personne ne bouge!
7:35 Arte journal junior
7:45 La fabuleuse histoire de l'évolution Odcinek: 1
8:30 X:enius
8:55 Cabanes perchées Odcinek: 3
9:25 La France sauvage Odcinek: 2
11:05 L'Espagne sauvage Odcinek: 1
11:50 L'Espagne sauvage
12:35 Lions
13:20 Arte Journal
13:35 Les apprentis
15:30 Himalaya, le chemin du ciel
16:25 Sur un arbre perché
17:15 X:enius
17:45 Habiter le monde Odcinek: 13 Sezon: 1
18:10 La Volga en 30 jours Odcinek: 7 Sezon: 1
19:00 Les Etats-Unis au fil de l'eau Odcinek: 3
19:45 Arte Journal
20:05 28 minutes
20:50 Tu mourras moins bête Odcinek: 2 Sezon: 1
20:55 A l'origine
23:00 Sexe, mensonges et élections
0:35 John Berger ou la mémoire du regard
1:30 Court-circuit
2:25 Tracks
3:10 Des fleurs pour Algernon
4:35 Fin des programmes

RTL
6:00 Guten Morgen Deutschland Odcinek: 802
8:30 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6118
9:00 Unter uns Odcinek: 5471
9:30 Der Blaulicht-Report
11:00 Die Trovatos - Detektive decken auf
12:00 Punkt 12
14:00 Der Blaulicht-Report
15:00 Der Blaulicht-Report
16:00 Verdachtsfälle
17:00 Betrugsfälle
17:30 Unter uns Odcinek: 5472
18:00 Explosiv - Das Magazin
18:30 Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45 RTL aktuell Odcinek: 10411
19:03 Wetter
19:05 Alles was zählt Odcinek: 2550
19:40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten Odcinek: 6119
20:15 Die 100 ... Odcinek: 3 Sezon: 1
22:15 stern TV Odcinek: 1234
0:00 RTL Nachtjournal
0:27 RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30 Die 100 ... Odcinek: 3 Sezon: 1
2:20 Bauer sucht Frau Odcinek: 4
3:15 RTL Nachtjournal
3:40 Explosiv - Das Magazin
4:05 Exclusiv - Das Star-Magazin
4:15 Verdachtsfälle
5:05 Der Blaulicht-Report

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 World Business Report
6:45 BBC World News
7:00 BBC World News
7:30 BBC World News
7:45 World Business Report
8:00 BBC World News
8:30 BBC Business Live
9:00 BBC World News
9:30 HARDtalk
10:00 BBC World News
10:30 Our World
11:00 BBC World News
11:30 World Business Report
11:45 Sport Today
12:00 GMT
12:30 GMT
13:00 GMT
13:30 World Business Report
13:45 Sport Today
14:00 Impact
14:30 Impact
15:00 Impact
15:30 HARDtalk
16:00 Global with Matthew Amroliwala
16:30 Global with Matthew Amroliwala
17:00 Global with Matthew Amroliwala
17:30 BBC Focus on Africa
18:00 Outside Source
18:30 World Business Report
18:45 Sport Today
19:00 World News Today
19:30 Sport Today
20:00 Outside Source
20:30 Outside Source
21:00 BBC World News America
21:30 BBC World News America
22:00 BBC Business Live
22:30 Asia Business Report
22:45 Sport Today
23:00 Newsday
23:30 Asia Business Report
23:45 Sport Today
0:00 Newsday
0:30 Asia Business Report
0:45 Sport Today
1:00 Newsday
1:30 Asia Business Report
1:45 Sport Today
2:00 BBC World News
2:30 Asia Business Report
2:45 Sport Today
3:00 BBC World News
3:30 Asia Business Report
3:45 Sport Today
4:00 BBC World News
4:30 HARDtalk
5:00 BBC World News
5:30 World Business Report
5:45 BBC World News

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.