FANDOM


TVP 1
06:30    Rok w ogrodzie    
07:00    Agrolinia    
08:00    Wiadomości    
08:12    Pogoda    
08:15    Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów; odc.9 Piraci cz.3; serial prod.USA    
08:40    Ziarno    
09:10    5-10-15    
09:40    Walt Disney przedstawia; Mała Syrenka; odc.5 Fantastyczny wypad    
10:05    Walt Disney przedstawia; Gorączka złota - przygoda na Alasce; cz.1    
10:55    Niegrzeczne aniołki; odc.2; 1997 serial prod.USA; wyk: Steve Monroe,David Lipper    
11:20    Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera; Arystyp,czyli Zygmunt Kuchta z Bukowiny Tatrzańskiej    
11:30    Lista przebojów    
12:00    Zabawy językiem polskim    
12:25    Sekrety zdrowia; Dieta tez leczy    
12:50    Kobiety Białego Domu; Eliza Johnson    
13:00    Wiadomości    
13:10    Dwadzieścia jeden; teleturniej [stereo]    
13:45    Słoneczny patrol; odc.21; serial prod.USA    
14:30    Poszukiwacze skarbów    
15:00    Zwierzęta świata; Skalisty brzeg cz.1; film dok.prod.australijskiej    
15:30    Miliard w rozumie; teleturniej    
16:00    Co Pani na to?    
16:30    Moda na sukces; odc.1546; serial prod.USA    
17:00    Teleexpress    
17:20    Gość Jedynki    
17:30    Plebania; odc.140; serial TVP    
18:00    Kochamy polskie seriale; teleturniej    
18:30    Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]    
19:00    Wieczorynka; Fraglesy    
19:30    Wiadomości
19:51    Sport    
19:56    Pogoda    
20:05    Czas zabijania; A Time To Kill; 1996 film fab. prod. USA /za zgodą rodziców/; reż: Joel Schumacher; wyk: Matthew McConauhey, Samuel L. Jackson, Sandra Bullock    
22:35    Twardy glina; One Tough Cop; 1998 film fab.prod.USA /tylko dla dorosłych/; reż: Bruno Barreto; wyk: Stephen Baldwin,Chris Penn    
00:00    Harry i Walter jadą do Nowego Jorku; Harry &Walter Go to N.Y.; 1976 film fab.prod.USA    
01:50    Dzień Zwycięstwa; Soczinienie ko dniu pobiedy; 1998 film fab.prod.rosyjskiej; reż: Siergiej Ursulak; wyk: Gienadij Ostrowskij,Misza Susłow    
03:40    Zakończenie programu

TVP 2
07:00    Echa tygodnia; /dla niesłyszących/    
07:30    Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych    
08:00    Program lokalny    
09:00    M jak miłość; odc.45; serial TVP; powt.    
09:50    Drapieżcy; odc.4/6; serial dok.prod.angielskiej    
10:20    Bajki pana Bałagana; odc.2 O dziwnym smaku i niezwykłym smogu    
10:45    Na maksa    
11:10    Arka Noego    
11:35    Kino bez rodziców; Flinstonowie; Wujek Tex    
12:00    Pan Przeznaczenie; Mr. Destiny; 1990 komedia prod. USA; reż: James Orr; wyk: James Belushi, Linda Hamilton, Jon Lowitz    
14:00    Familiada; teleturniej    
14:30    Złotopolscy; odc.389 Grzech; telenowela TVP    
15:00    Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/    
16:00    Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]    
17:00    30 ton! - lista,lista- lista przebojów    
17:30    Jazda kulturalna    
18:00    PROGRAM LOKALNY    
18:21    Pogoda    
18:30    Panorama    
19:00    Herbatka u Tadka    
19:50    Statek szalony czyli płyniemy do Rio...; /2/    
20:50    Słowo na niedzielę
21:00    Panorama    
21:20    Sport-telegram    
21:26    Prognoza pogody    
21:35    Naiwniak; Nobody's Fool; 1994 film fab.prod.USA; reż: Robert Benton; wyk: Paul Newman,Jessica Tandy,Bruce Willis    
23:25    Halowy Mityng skoku wzwyż; Łódz 2002    
00:25    Dramat na torach; Disaster on the Coastliner; 1979 film fab.prod.USA; reż: Richard Sarafian; wyk: Lioyd Bridges,Raymond Burr    
02:00    Akcja!; odc.3; serial prod.USA    
02:20    Śledztwa Joanne; Miłość i śmierć; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
03:50    Zakończenie programu

Polsat
6.00 Disco Relax
7.00 Twój lekarz
7.15 Wystarczy chcieć
7.30 Magazyn redakcji programów religijnych
8.00 Mumia Niania [9]
8.30 Batman dwadzieścia lat później'
9.00 Casper 3 [30]
9.25 Power Rangers [161]
9.55 Disco Polo Live
10.50 Desperat: Lawina na DiabelskiejPrzelęczy - USA (1987)
12.35 Hrabina z Hongkongu - film
14.30 Benny Hill
14.55 4 x 4
15.25 Puchar świata dla Polski
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.05 Najzabawniejsze zwierzętaświata [18]
16.35 Miłość czy kochanie [2]
17.25 Apetyt na miłość [14]
17.55 Jezioro marzeń [58]
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Rozbij bank - gra-zabawa
20.00 Świat według Kiepskich [94]
20.25 Kocham Klarę [10]
21.00 Żyje się tylko dwa razy - WielkaBrytania (1967)
21.30 Losowanie LOTTO
23.10 Rozwścieczony uciekinier, USA (1995)
0.40 Hrabina z Hongkongu - film
2.30 Muzyka na BIS

TVN
6.30 Telesklep
8.00 Punky Brewster [70/88] - serial
8.25 Wodnikowe wzgórze [11/26) -serial anim. dla dzieci
8.50 Animaniacy [55/65)- serial anim.
9.15 Omer [3/26)- serial anim.
9.40 Wesołe smoki [1/13] - serial anim.
10.05 Uczniowskie manewry [22/26] -serial komediowy, USA
10.30 Automaniak - mag. motoryzac.
11.00 Maraton uśmiechu - prog. rozrywk.
11.30 VIVA Polska! - prog. muzyczny
13.30 Granice - serial fab.-dok.
14.00 Przygody Supermana [63/66] -serial przygodowy, USA
14.55 Ananasy z mojej klasy - prog.rozrywkowy
16.00 Dom pelen pomysłów - magazyn
16.30 Wielka niespodzianka Klaudiusza - prog. rozrywkowy
17.00 Kochane kłopoty [18/21)- serial
17.55 13 posterunek [22/42]- serial komediowy, Polska
18.30 Ale plama - prog. rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy - teleturniej
20.45 Droga do gwiazd - prog. rozrywkowy
21.45 Totalna magia - komedia, USA
23.45 Operacja Wieczność [16/26] - serial sensacyjny, USA
0.45 Wesołych świąt, pułkowniku Lawrence - film wojenny, Wielka Brytania
2.55 Nic straconego - powtórki prgramów

TV 4
6:00 Biały kieł
6:30 Czarny królewicz
7:00 V Max
7:30 Antarktyda (2): film
8:30 Hoboczaki
9:00 Rudzielec
9:30 Biały kieł (34): serial
10:00 Capitain Star
10:30 Super VIP--wydarzenia i plotki
11:15 Z afrykańskiego pamięt- nika: serial
12:00 Film dokumentalny
13:00 TV4 Kropka pl
13:30 V Max
14:00 Potwór z otchłani: film
16:00 Troje z piekła rodem: serial
16:50 Niewiarygodne, ale praw- dziwe 2 (8): serial
17:45 Dziennik i informacje sportowe
18:05 Zagubieni w śniegu: film
20:00 Defekt krwi: film
21:40 Anioł ciemności 2 (21): serial
22:40 Wokanda
23:10 Drogówka
23:40 Osiemnasty anioł: film
1:25 Muzyczny VIP
2:00 Zakończenie programu

RTL 7
7:00 Teleshopping
8:30 Odjaz- dowe kreskówki
10:15 Koncert Party in the Park 2000 (2)
11:05 Zwariowana kamera
11:55 Paryż panny Arris: film
13:30 Lano i Woodley 2 (1): serial
14:00 Ho- tel (13): serial
14:50 Królestwo mrozu: film
15:50 Skłócone miasto: film
17:20 Czynnik PSI 3 (10): serial
18:10 Słoneczny patrol (34): serial
19:00 Koncert Party in the Park 2000 (2)
20:00 Prokurator: film
21:35 Z piekła rodem: film
23:15 Uwiedziona: film
0:50 Prokurator: film

TVP 3 Kraków
7.00 Wyspa Noego (3/13) - serial anim.
7.30 Czerwony pies Clifford - serial animowany dla dzieci
8.00 Kronika
8.10 Pogoda za oknem
8.15 Wiara i życie - program redakcji katolickiej
8.40 Rekomendacje kulturalne
9.00 Randall i duch Hopkirka (16) - serial prod. brytyjskiej (1974)
10.00 Kino familijne: Dom czarodzieja
10.30 Wielka wyprawa Muppetów - film familijny prod. USA
12.00 Cel podróży - serial dokumentalny prod. australijskiej
12.55 Skarbiec - magazyn
13.25 Serial dok.
13.55 Siedem szczytów - serial dokumentalny prod. chorwackiej
14.25 Gościniec - magazyn kulturalny
14.55 Kino familijne: Eugenia Sandler (6/13) - serial dla młodzieży prod. australijskiej
15.30 Rozrywka
16.15 Szczęśliwej podróży
16.35 Tropiciel - magazyn
17.00 Życiorysy z refrenem
17.30 Podpowiedzi w plenerze
17.55 Warto wiedzieć
18.00 Kronika
18.20 Bliżej Europy
18.40 Marzenia i kariery
19.00 Slik hope - film prod. USA
20.40 Telekurier bis - cykl reportaży
21.00 Program lokalny
22.00 Kres niewinności - film prod. USA
23.55 Jesteś cudowna (2/7) - serial prod. angielskiej
0.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00  Na dobre i na złe; odc. 72 - Przełomowa decyzja; serial TVP 
07:00  Echa tygodnia; (program w języku migowym) 
07:30  Pegaz; magazyn kulturalny; powt. 
08:00  Wiadomości 
08:12  Pogoda 
08:15  Tradycje; Jarmark na pograniczu; reportaż Krzysztofa Kubiaka 
08:35  Ludowe zabawki; program Mai Kossakowskiej 
08:40  Ziarno 
09:10  5-10-15; program dla dzieci i młodzieży 
09:45  Mapeciątka; odc. 83 - Nowe przygody Kermo Polo; serial anim. prod. angielskiej 
10:15  Tam gdzie jesteśmy; Polscy górnicy we Francji; cz. 5; reportaż Grzegorza Kościńskiego 
10:45  Wieści polonijne; powt. 
11:00  Zaproszenie; Szlak orlich gniazd; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt. 
11:20  Mówi się...; program poradnikowy; powt. 
11:45  Klan; odc. 535; telenowela TVP; powt. 
12:10  Klan; odc. 536; telenowela TVP; powt.
12:35  Klan; odc. 537; telenowela TVP; powt.
13:00  Wiadomości
13:15  Cesarskie cięcie; 1987 film fab. prod. polskiej (83'); reż: Stanisław Moszuk; wyk: Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski 
14:45  Od przedszkola do Opola
15:25  Graj z Kuroniem; odc. 5
16:00  Wojna domowa; odc. 2/15 - Bilet za fryzjera; 1965 serial prod. polskiej; reż: Jerzy Gruza
16:25  Tam gdzie jesteśmy; Polscy górnicy we Francji; cz. 5; reportaż Grzegorza Kościńskiego; powt.
17:00  Teleexpress
17:20  Gość Jedynki
17:30  Na dobre i na złe; odc. 72 - Przełomowa decyzja; serial TVP; powt.
18:21  Pogoda 
18:30  Panorama 
18:50  Zaproszenie; Szlak orlich gniazd; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt. 
19:10  Dobranocka; Przygody Misia Colargola; odc. 30 - Wędrujący miś; serial animowany dla dzieci 
19:30  Wiadomości 
19:50  Pogoda 
19:53  Sport
20:00  Kabaret Starszych Panów; Sentymentalne postscriptum cz. 1
20:30  Koncert Ala Di Meoli i Orkiestry "Amadeus"; cz. 1 
21:00  Panorama 
21:20  Sport-telegram
21:25  Pogoda
21:30  Cesarskie cięcie; 1987 film fab. prod. polskiej (83'); reż: Stanisław Moszuk; wyk: Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski; powt. 
23:00  Tour de Maryla - Viva Italia; cz. 2; program rozrywkowy 
23:50  Ze sztuką na ty; Album krakowskiej sztuki; Jan Sawka cz. 1 
00:20  Na dobre i na złe; odc. 72 - Przełomowa decyzja; serial TVP; powt.
01:15  Przygody Misia Colargola; odc. 30 - Wędrujący miś; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30  Wiadomości; powt. 
01:50  Sport-telegram; powt. 
02:00  Klan; odc. 535; telenowela TVP; powt. 
02:25  Klan; odc. 536; telenowela TVP; powt. 
02:50  Klan; odc. 537; telenowela TVP; powt. 
03:15  Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
03:30  Cesarskie cięcie; 1987 film fab. prod. polskiej (83'); reż: Stanisław Moszuk; wyk: Alicja Migulanka, Renata Pękul, Roman Kłosowski, Krzysztof Kowalewski; powt. 
04:55  Tour de Maryla - Viva Italia; cz. 2; program rozrywkowy; powt.
05:45  Tam gdzie jesteśmy; Polscy górnicy we Francji; cz. 5; reportaż Grzegorza Kościńskiego; powt. 
06:20  Zakończenie programu


E! Entertainment
06.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
06.25    Czas na relaks (Time for Relax)
07.40    Wkrótce premiera: Igraszki losu (Comming Attraction: Serendipity)
08.05    Legendy kina: Michael Keaton, Greg Kinnear (Big Screens Legends)
09.45    Hit dnia: Steve McQueen (Today's Special)
11.10    Tajemnice i skandale: Betty Davies (Mysteries & Scandals)
11.35    Tajemnice i skandale: Humphrey Bogart (Mysteries & Scandals)
12.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
12.25    Czas na relaks (Time for Relax)
13.40    Wkrótce premiera: Igraszki losu (Comming Attraction: Serendipity)
14.05    Legendy kina: Michael Keaton, Greg Kinnear (Big Screen Legends)
15.45    Hit dnia: Steve McQueen (Today's Special)
17.00    Tajemnice i skandale: Betty Davies (Mysteries & Scandals)
17.35    Tajemnice i skandale: Humphrey Bogart (Mysteries & Scandals)
18.00    Gwiazda na życzenie: John Bon Jovi (Star of Your Choice)
18.50    Amerykańskie premiery (US Movie Releases)
19.25    Wkrótce premiera: Król tańczy (Comming Attraction)
19.50    O nich się mówi: Grease, Roger Waters (Talk Of The City)
21.10    Domy sławnych ludzi (Celebrity Homes)
22.00    Niezapomniane... Król Lew, Dzwonnik z Notre Damme (Unfogetable...The Lion King, Hunchback of Notre Damme)
23.10    Opowieści Hollywood (Hollywood Stories)
00.00    Gwiazda na życzenie: John Bon Jovi (Star of Your Choice)
00.50    Amerykańskie premiery (US Movie Releases)
01.25    Wkrótce premiera: Król tańczy (Comming Attraction)
01.50    O nich się mówi: Grease, Roger Waters (Talk Of The City)
03.10    Domy sławnych ludzi (Celebrity Homes)
04.00    Niezapomniane... Król Lew, Dzwonnik z Notre Damme (Unforgetable...The Lion King, Hunchback of Notre Damme)
05.10    Opowieści Hollywood (Hollywood Stories)


WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Na pełnym morzu (10) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
12.00 Muzyka z WTK
12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.50 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny
13.10 Na zdrowie - magazyn medyczny
13.30 Scena - magazyn kulturalny
13.50 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Oblicza Izraela (Wokół jez. Genezaret) - serial dokumentalny
15.30 Temat dla prezydenta 
16.30 Program lokalny
17.00 O nasze bezpieczeństwo - program publicystyczny
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Z planu filmowego 
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Muzyka z WTK
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Studio sport - retransmisje
22.00 Program lokalny
22.30 Z planu filmowego
22.50 Książka nie tylko do poduszki
23.00 Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Pozna˝
23.15 Kawa na ławę - program publicystyczny
23.40 Wyprawy kulinarne - magazyn
00.00 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.