FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia (seria III) - Zapora Vilarinho das Furnas (Vilarinho das Furnas); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2005)
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Wielkie sprzątanie
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Przed Eurowizją - [odc.4]
08:35 Teletubisie - odc. 106/156 (Teletubbies, season IV Making Salad); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Sąsiedzi - Kółeczka  54 (Kolecka); serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:05 Jedyneczka - Kraina kolorów; program dla dzieci
09:35 Lippy&Messy
09:35 Ferie z Jedynką
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 35 (odc. 35); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1995)
10:50 Przed Eurowizją - [odc.5]
11:00 Savannah - odc.24 (Savannah ep.24); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996)
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3195 (The Bold and the Beautiful ep.3410); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3196 (The Bold and the Beautiful ep.3411); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Faceci do wzięcia - Śmiech przez łzy; serial TVP
13:25 Przed Eurowizją - [odc.8]
13:50 Potęga i upadek Spartan - Wojna peloponeska cz.2 (Rise and Fall of the Spartans. Tides of War); serial dokumentalny kraj prod.USA (2002)
14:35 Świat wg Einsteina - Co zobaczył Einstein ?; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Warto kochać - odc. 77; serial TVP
16:00 Moda na sukces - odc.3197 (The Bold and the Beautiful ep.3412); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3198 (The Bold and the Beautiful ep.3413); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:30 Dwie strony medalu - odc. 14 - txt.str.777; serial TVP
18:00 Dwie strony medalu - odc. 15 - txt.str.777; serial TVP
18:25 Bulionerzy - odc. 59 - Gwiazdy; serial komediowy TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Fioletowe Smerfy 18 (Purple Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Muszkieterka - cz. 1 (Femme Musketeer) - txt.str.777  84'; serial przygodowy kraj prod.Niemcy, USA, Chorwacja (2004)
21:55 Bella Mafia - cz.1 (Bella Mafia part 1)  83'; film fabularny kraj prod.USA (1997);
23:25 Dziennik pilota Góry; film dokumentalny
23:50 Kino nocnych marków -  Robocop - Mroczna sprawiedliwość, część 1 (Robocop, ep.1, Dark Justice); serial science ficton kraj prod.Kanada (2000)
01:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Statek miłości - odc. 142/249 (The Love Boat ODC. 133,(6-04)  (Same Wavelength, Winning Isn`t Everything, A Honeymoon For Horace); telenowela kraj prod.USA (1982)
06:10 Statek miłości - odc. 143/249 (The Love Boat ODC. 125(6-05)    (Command Performance, Hyde and Seek, Sketchy Love)); telenowela kraj prod.USA (1982)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 SERVI DEI - Jan Tyranowski; film dokumentalny
07:35 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 42 Jak wylecieć w powietrze (Magic school bus); serial animowany kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.154, Nieoczekiwane odkrycie
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 i Pogoda: 9.25,10.25,10.59
11:00 Święta wojna - Hanys Biusthalter (239); serial TVP
11:30 Sąsiedzi - odc. 17 (181) Wielka wygrana; serial komediowy TVP
12:00 Magnum - odc. 14/162 Adelajda (MAGNUM P.I. s.1 odc. 14,   (Adelaide)); serial kraj prod.USA (1980)
12:50 Kręcioła
13:20 Kuba-dzika wyspa na Karaibach (Cuba - wild island of the Carraibean); film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
14:15 Ryzykanci - s.4 ep. 4/16 (SURVIVOR s.IV ep. 404) kraj prod.USA (2002)
15:05 Detektyw w sutannie - s. 3, odc. 17/22 (38) ? KLĄTWA MUMII (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep.9017    -   THE  MUMMY?S  CURSE MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Duże dzieci - (51); talk-show
17:05 Przygody psa Cywila - odc. 6/7 Zbiegowie; serial TVP
17:35 Nagrody Gazety Polskiej
17:45 Program lokalny
18:15 Biuro kryminalne -  Ostatni wykład; serial TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Po oklaskach - Po oklaskach - rozmowy Anny Popek (2) Barbara Brylska; magazyn
19:40 Technicy - magicy - cz 1/6 Dzień pierwszy (The IT Crowd ep. Yesterday's Jam); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2006)
20:10 L jak Laskowik, T jak TEY - Z tyłu sklepu
21:05 Europa da się lubić - Europa nieznana
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Oficerowie - odc. 9/13 Dzieci i wdowy - txt.str.777; serial kryminalny
23:25 Oficerowie - odc. 10/13 Nieznani sprawcy - txt.str.777; serial kryminalny
00:15 Zły duch (Mauvais Esprit)  85'; film fabularny kraj prod.Francja (2003)
01:45 Matrioszki - odc. 5 /10 (Matrioshki ep. 5); serial kraj prod.Belgia (2003)
02:30 Robert Rozmus show; widowisko
03:20 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier
08:15 Pogoda
08:20 Serwis ekonomiczny
08:20 Przegląd prasy
08:25 Kamera Kuriera
08:30 Kurier
08:35 Przegląd prasy
08:40 Serwis sportowy
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier
09:10 Przegląd prasy
09:13 Serwis sportowy
09:15 Kurier flesz
09:15 Pogoda
09:20 Serwis ekonomiczny
09:20 Przegląd prasy
09:25 Kamera Kuriera
09:30 Kurier
09:40 Pogoda
09:45 Serwis ekonomiczny
09:50 Serwis sportowy
09:53 Serwis Kulturalny
09:55 Kurier flesz
10:00 Mistrzowie gitary - odc. 9 (Guitar show, ep. 9); serial dokumentalny kraj prod. Australia (2004)
10:30 Kurier
10:45 Pogoda
10:47 Serwis ekonomiczny
10:50 Serwis sportowy
10:53 Serwis Kulturalny
10:55 Kurier flesz
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 3 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005)
11:30 Kurier
11:45 Pogoda
11:47 Serwis ekonomiczny
11:50 Serwis sportowy
11:55 Serwis Kulturalny
11:55 Kurier flesz
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 10 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod. Irlandia (2003)
12:30 Kurier
12:45 Pogoda
12:47 Serwis ekonomiczny
12:50 Serwis sportowy
12:55 Serwis Kulturalny
12:58 Kurier flesz
13:00 Telekurier
13:30 Kurier
13:45 Pogoda
13:47 Serwis ekonomiczny
13:50 Serwis sportowy
13:55 Serwis Kulturalny
13:58 Kurier flesz
14:00 Mistrzowie gitary - odc. 9 (Guitar show, ep. 9); serial dokumentalny kraj prod. Australia (2004)
14:30 Kurier
14:45 Pogoda
14:47 Serwis ekonomiczny
14:50 Serwis sportowy
14:55 Serwis Kulturalny
14:59 Kurier flesz
15:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 3 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod. Niemcy (2005)
15:30 Kurier
15:55 Pogoda
15:57 Serwis ekonomiczny
16:00 Serwis sportowy
16:05 Serwis Kulturalny
16:10 Rozmowa dnia
16:25 Kamera Kuriera
16:30 Kurier
16:40 Pogoda
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn
17:25 Serwis sportowy
17:30 Kurier
17:40 Pogoda
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Pogoda
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Pogoda
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier
22:40 Pogoda
22:50 Sportowy Wieczór
23:10 Bohaterowie sześciu minut (Heroes for six minutes); film dokumentalny kraj prod. Wielka Brytania (2003)
00:05 Plus - minus; magazyn
00:30 Kurier
00:40 Pogoda
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:15 Plus - minus; magazyn
01:25 Telekurier
01:50 Bohaterowie sześciu minut (Heroes for six minutes); film dokumentalny kraj prod. Wielka Brytania (2003)
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Szczecin
06:00 Kurier - 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pgoda 06:10, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:20, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26; STEREO
07:45 Kronika
07:50 Szczeciński przegląd informacji ewentualnie kulturalnych
08:00 Kurier; STEREO
08:15 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:20 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kronika
09:00 Kurier; STEREO
09:10 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:15 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:25 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier flesz; STEREO
10:00 Mistrzowie gitary - odc. 9 (Guitar show, ep. 9); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier flesz; STEREO
11:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 3 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier flesz; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 10 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Irlandia (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:00 Mistrzowie gitary - odc. 9 (Guitar show, ep. 9); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:59 Kurier flesz; STEREO
15:00 Wielka Europa - kierunki w architekturze - odc. 3 (Euromaxx - Architecture); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:00 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Wokół nas
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:05 Sport
18:10 Menu kulturalne
18:15 Kronika
18:40 Ono
18:55 Klub jazzowy
19:25 Sonar
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:49 Ślizg; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
22:00 Maxymalni
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:50 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Bohaterowie sześciu minut (Heroes for six minutes); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Bohaterowie sześciu minut (Heroes for six minutes); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:50 Sidła miłości - telenowela, Argentyna 2006
07:45 TV Market - magazyn reklamowy
08:00 Halo! Kasa! - teleturniej
08:55 Roseanne - serial komediowy, USA 1988-1989
09:25 Rodzina zastępcza: Bardzo miły tatuś - serial komediowy, Polska 1999
10:00 Przeklęta miłość - telenowela, Argentyna 2004
11:00 Dharma i Greg - serial komediowy, USA 2001
11:30 Samo życie - serial obyczajowy, Polska 2007
12:00 Sidła miłości - telenowela, Argentyna 2006
12:55 Jesteś moim życiem - serial obyczajowy, Argentyna 2006
13:55 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2007
14:45 Świat według Bundych - serial komediowy, USA 1991-1993
15:15 Rodzina zastępcza: Miss szkoły - serial komediowy, Polska 1999
15:50 Wydarzenia - serwis informacyjny
16:15 Pogoda - serwis informacyjny
16:20 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Exclusive - program rozrywkowy
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy, Polska 2007
18:50 Wydarzenia - serwis informacyjny
19:20 Sport - serwis informacyjny
19:25 Pogoda - serwis informacyjny
19:30 Dzień Świstaka - komedia, USA 1993
21:40 Dramat w powietrzu - thriller, USA 1996
21:55 Studio LOTTO - losowanie
23:35 Fala zbrodni - serial sensacyjny, Polska 2006
00:35 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:35 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:35 Uwaga! - magazyn
05:55 Telesklep - magazyn
06:45 Aniołki z piekła rodem - serial sensacyjny, Niemcy
07:35 Firma - magazyn
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09:05 Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
10:05 Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
11:05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11:35 Święty Walenty rozdaje prezenty! - konkurs interaktywny
11:40 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
13:05 Taniec z gwiazdami - kulisy - program rozrywkowy
13:30 Na Wspólnej - serial obyczajowy, Polska
14:00 Weronika Mars - serial kryminalny, USA
15:00 Cena marzeń - telenowela
16:00 Fakty Popołudniowe - serwis informacyjny
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty - serwis informacyjny
19:30 Sport - serwis informacyjny
19:40 Pogoda - serwis informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn
20:15 Stan zagrożenia - film sensacyjny, USA 1994
23:00 Walentynki - horror, USA 2001
00:55 Uwaga! - magazyn
01:15 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
02:15 Telesklep - magazyn

TVN 7
05:50 Maraton uśmiechu 
06:20 Telesklep 
07:20 Maraton uśmiechu 
07:50 Bez śladu, odc. 21 
08:50 Grzesznica, odc. 4: serial 
09:40 Krąg miłości, odc. 26: serial
10:45 Przystanek Alaska, odc. 73: serial 
11:40 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
11:45 Strażnik kasy 
12:45 Telesklep 
14:05 Grzesznica, odc. 5: serial 
15:00 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
15:05 Maraton uśmiechu 
15:35 Maraton uśmiechu 
16:05 Drew Carey Show, odc. 2: serial 
16:35 Dzień dobry Miami, odc. 17: serial 
17:05 Lekarze marzeń, odc. 1: serial
18:10 Święty Walenty rozdaje prezenty! 
18:15 Przystanek Alaska, odc. 73: serial 
19:10 Drew Carey Show, odc. 3: serial 
19:40 Dzień dobry Miami, odc. 18: serial 
20:10 Kryptonim "Szmaragd": film 
22:10 Fasolowa wojna: film
00:35 Mordercza obsesja: film

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Bałagan - wielkie porządki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Żegnaj, Rockefeller - Odc 13; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Jest takie miejsce - Krasnopol; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Oto jest pytanie - odc.26; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Poranek z muzyką - III Symfonia Johannesa Brahmsa - Witold Rowicki; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonusi w Europie - W orkiestrowym rytmie; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Złotopolscy - odc. 803* - Wybory; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 613; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Terra Incognita - Dolny Śląsk; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Polacy w kraju kiwi cz.2; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Teatr TV - Kobieta bez skazy  63'; spektakl teatralny; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Maria Pakulnis, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Wakuliński, Piotr Adamczyk, Katarzyna Gajdarska, Elżbieta Jarosik, Marcin Troński, Marek Kępiński, Tomasz Stockinger, Piotr Zelt; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Wojciech Kilar - "Kościelec 1909"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Strażnik skarbów Tatr i Podtatrza (Juliusz Zborowski); film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domowe przedszkole - Bałagan - wielkie porządki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Kościół na Starym Mieście cz. 1; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Złotopolscy - odc. 803* - Wybory; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Święta wojna - Hanys Cola (236); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Codzienna 2 m. 3 - odc. 2; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Król; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:35 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Hity satelity
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Pechowy statek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 613; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Terra Incognita - Dolny Śląsk; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Bez prądu - Lech Janerka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Złotopolscy - odc. 803* - Wybory; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kręcioła; Dla małoletnich od lat 7
00:50 Sąsiedzi w grupie raźniej - odc. 5; serial dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Pechowy statek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 613; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Polska na weekend - Terra Incognita - Dolny Śląsk; Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Hity satelity
03:25 Na dobre i na złe - odc. 269 Zamknięty rozdział; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Bez prądu - Lech Janerka; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Święta wojna - Hanys Cola (236); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zdarzyło się - Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Król; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kino jest sztuką - Uniesie nas wiatr (Le Vent nous Emportera, Bad ma re khahad bord)  113' kraj prod.Iran, Francja (1999); reż.:Abbas Kiarostami; wyk.:Bahzad Dourani; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Al - Jazeera, nowy głos Arabów (Al - Jazeera, nowy głos Arabów); film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Czerwona batuta (Red baton); film dokumentalny kraj prod.Francja (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Czy te oczy mogą kłamać - piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa zespół Raz Dwa Trzy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Oczy uroczne; baśń filmowa; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Bestia ludzka (Human desire)  87'; dramat kraj prod.USA (1954); reż.:Fritz Lang; wyk.:Gloria Grahame, Broderick Crawford, Edgar Buchanan, Kathleen Case, Peggy Maley, Diane DeLaire; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Konkurs; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Laureaci Konkursu im. Henryka Wieniawskiego - Lev Solodovnikow; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Na weekend ; magazyn kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Spadająca gwiazda; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Życzliwie przemilczany. O Michale Choromańskim; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Socjopaci - odc. 4; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 2 TM 2,3 chrześcijański rock; koncert; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Wieczór z operą - Cyrulik sewilski (Teatro Real de Madrid) (Il Barbiere di Siviglia)  167'; opera kraj prod.Hiszpania (2005); reż.:Angel Luis Ramirez (reżyser tv), Emilio Sagi (reżyseria); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Co słychać - magazyn muzyczny; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Strefa - Malta 2006 - Sayag Jazz Machine; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Wielki chłód (The Big Chill)  100'; komedia kraj prod.USA (1983); reż.:Lawrence Kasdan; wyk.:Tom Berenger, Glenn Close, Jeff Goldblum, William Hurt, Kevin Kline, Mary Kay Place, Meg Tilly, JoBeth Williams; Dla małoletnich od lat 16
03:05 13 Satysfakcja - Stanisław Sojka, Tie-Break i Kompania cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

Tele 5
05:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000
06:20 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 65)
06:45 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 66)
07:15 Prognoza pogody - program/pogoda
07:20 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 84)
08:20 Werdykt - program/inne
09:15 Telezakupy - program/Telezakupy
11:10 Schody do nieba - film/obyczajowy USA 1998
12:55 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 67)
13:25 Prawo do narodzin - serial/telenowela (odc. 68)
13:50 Telezakupy - program/Telezakupy
14:15 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
14:30 Prognoza pogody - program/pogoda
14:40 Łowca - serial/sensacyjny Kanada 2001 (odc. 16)
15:30 Akwanauci - serial/dokumentalny USA 2000 (odc. 36)
16:00 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
16:25 Czynnik PSI - serial/science-fiction Kanada 2000 (odc. 74)
17:20 Prognoza pogody - program/pogoda
17:25 Moja piękna grubaska - serial/telenowela Wenezuela 2002 (odc. 85)
18:25 Gorączka w mieście - serial/kryminalny USA 1996 (odc. 39)
19:25 Waleczne serca - serial/fabularno-dokumentalny Kanada 1992
19:55 Prognoza pogody - program/pogoda
20:00 Opętany - film/thriller Kanada 1995
21:55 Prognoza pogody - program/pogoda
22:00 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program/inne
22:55 Niefortunny zwrot akcji - film/komedia Kanada/USA 1990
0:45 Za zamkniętymi drzwiami - film/erotyczny USA 2000
2:15 Rybia nocka - program/inne

TVN Turbo
06:00    Rentgen 2.0
06:30    Ale Dziura  
07:00    Gadżet
07:30    Telsklep        
08:00    Toolbox
08:30    Monster Garage
09:30    Monster Jam
10:00    Kaskaderzy i amatorzy
10:30    Czas Tuningu
11:00    Samochód - mag. każdego kierowcy
11:26    Święty Walenty rozdaje prezenty!
11:30    Toolbox
12:00    Auto Mundial
12:30    Gadżet  
13:00    Święty Walenty rozdaje prezenty!
13:05    Monster Garage
14:00    Top Gear
15:00    Ale Dziura
15:30    Motorwizja
16:00    The Car Show
16:30    Monster House
17:30    Raport Turbo
17:40    Automaniak Max
18:10    Karambol
18:40    Rentgen 2.0
19:10    The Car Show
19:40    Raport Turbo
19:50    Święty Walenty rozdaje prezenty!
20:00    Czas Tuningu
20:30    Uwaga! Pirat
21:00    Raport Turbo
21:10    Zakup Kontrolowany 2
22:10    Automaniak Max
22:50    Raport Turbo
23:00    Turbo Erotyk        
23:27    Święty Walenty rozdaje prezenty!
23:30    Turbo Erotyk
00:00    Turbo Erotyk
00:30    Turbo granie
02:30    Rentgen 2.0
03:00    Karambol
03:30    Zakup Kontrolowany 2
04:30    Czas Tuningu

MiniMini
06:00 Reksio serial animowany odc. 54 
06:10 Reksio serial animowany odc. 55 
06:20 Reksio serial animowany odc. 56 
06:30 Tabaluga serial animowany odc. 18 
06:55 Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 60 
07:05 Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 17 
07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 49 
07:55 Pingu serial animowany odc. 73 
08:00 Noddy serial animowany odc. 65 
08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 
08:15 Pomysłowy wnuczek serial animowany odc. 5 
08:25 Pingu serial animowany odc. 75, 76 
08:35 Wyprawa profesora Gąbki serial animowany odc. 5 
08:45 Reksio serial animowany odc. 31 
09:00 Małe opowiastki serial animowany odc. 12 
09:05 Listonosz Pat serial animowany odc. 13 
09:20 Czerwony traktorek serial animowany odc. 13 
09:30 Hydronauci serial animowany odc. 6 
09:45 Bracia koala serial animowany odc. 6 
10:00 Świat Elmo serial animowany odc. 25 
10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 25 
10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 24 
10:45 Sesame English serial animowany odc. 43 
11:00 Noddy serial animowany odc. 64 
11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 
11:15 Pomysłowy wnuczek serial animowany odc. 1 
11:25 Pingu serial animowany odc. 73, 74 
11:35 Wyprawa profesora Gąbki serial animowany odc. 4 
11:45 Reksio serial animowany odc. 30 
12:00 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 7 
12:15 Tęczowe rybki serial animowany odc. 35 
12:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 10 
12:55 Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 7 
13:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 7 
13:30 Clifford serial animowany odc. 12 
14:00 Reksio serial animowany odc. 51 
14:10 Reksio serial animowany odc. 52 
14:20 Reksio serial animowany odc. 53 
14:30 Tabaluga serial animowany odc. 17 
14:55 Przygody Bolka i Lolka serial animowany odc. 59 
15:05 Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 1 
15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 48 
15:55 Pingu serial animowany odc. 72 
16:00 Małe opowiastki serial animowany odc. 11 
16:05 Listonosz Pat serial animowany odc. 12 
16:20 Czerwony traktorek serial animowany odc. 12 
16:30 Hydronauci serial animowany odc. 5 
16:45 Bracia koala serial animowany odc. 5 
17:00 Świat Elmo serial animowany odc. 24 
17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 24 
17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 23 
17:45 Sesame English serial animowany odc. 42 
18:00 Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 8 
18:15 Tęczowe rybki serial animowany odc. 36 
18:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 11 
18:55 Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 8 
19:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 24 
19:30 Clifford serial animowany odc. 13

Polsat Sport
07:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy: Piłka ręczna Mecz o miejsca 5-8
09:00 KS Jastrzębski Węgiel S.A. – PZU AZS Olsztyn: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
11:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy: Piłka ręczna Mecz o miejsca 5-8
13:00 Olympiakos Pireus – BOT Skra Bełchatów: Siatkówka Liga Mistrzów
15:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy: Piłka ręczna Mecz o miejsca 5-8
16:30 Gillette World Sport
17:00 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa – J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska: Siatkówka Polska Liga Siatkówki
19:00 Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy: Piłka ręczna Półfinał – skrót meczu
20:40 Cardiff City – FC Barnsley: Piłka nożna Coca Cola Championship
22:40 Przed walką Tomasza Adamka: Relacja
23:10 Mistrzostwa Świata mężczyzn – Niemcy: Piłka ręczna Półfinał
00:50 AS Roma – AC Milan: Piłka nożna Puchar Włoch


Zone Europa
8:00    Cinemania - odc. 197
8:30    Jaizkibel - Dramat Reżyseria: Ibón Cormenzana (Hiszpania 2000)
10:10    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 2/12; Org: "La Piovra / Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1992)
11:15    Mroczna strona - Dramat Org: "El lado oscuro". Reżyseria: Gonzalo Suárez (Hiszpania 1991)
12:20    Wszystkie stewardesy idą do nieba - Komedia Org: "Todas las azafatas van al cielo". Reżyseria: Daniel Burman (Hiszpania/Argentyna 2002)
14:00    Dziewica Joanna - Film biograficzny Więzienie odc. 2; Org: "Jeanne la Pucelle II / Joan the Maid 2.". Reżyseria: Jacques Rivette (Francja 1994)
17:00    Enrico Caruso: Legendarny głos - Dramat Org: "Enrico Caruso: Leggenda Di Una Voce". Reżyseria: Giacomo Gentilomo (Włochy 1951)
18:55    Ośmiornica - Serial kryminalny odc. 2/12; Org: "La Piovra / Allein gegen die Mafia". Reżyseria: Luigi Perelli (Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1992)
20:00    Piękna wieś pięknie płonie - Dramat Org: "Lepa sela lepo gore / Pretty Village, Pretty Flame". Reżyseria: Srdjan Dragojevic (Jugosławia 1996)
22:10    Rumble Fish - Dramat Reżyseria: Francis Ford Coppola (USA 1983)
23:50    Zakazane przyjemności - Film erotyczny Org: "Plaisirs defendus / Forbidden Pleasures". Reżyseria: Marc Riva (Francja 2004)
1:30    Najlepsza na wakacje - Film erotyczny Org: "La guide / The Holiday Guide". Reżyseria: Luc de Saint Sernin (Francja 2002)
2:20    Piękna wieś pięknie płonie - Dramat Org: "Lepa sela lepo gore / Pretty Village, Pretty Flame". Reżyseria: Srdjan Dragojevic (Jugosławia 1996)

Hallmark
6:00    Morderstwo wśród przyjaciół - Film sensacyjny Org: "Murder Among Friends / Isabella Rocks". Reżyseria: Michael Kennedy (USA 2001)
8:00    Jane Doe: Inna twarz - Film kryminalny Org: "Jane Doe: The Wrong Face". Reżyseria: Mark Griffiths (USA 2005)
10:00    Dzień jak dzień - Serial obyczajowy odc. 3; Org: "Any Day Now". Reżyseria: Joanna Kerns (USA 1999)
11:00    Ed - Serial komediowy odc. 10; Reżyseria: Tim van Patten (USA 2003)
12:00    Z dala od Nairobi - Film przygodowy Org: "Nairobi Affair". Reżyseria: Marvin J. Chomsky (USA 1984)
14:00    Jane Doe: Inna twarz - Film kryminalny Org: "Jane Doe: The Wrong Face". Reżyseria: Mark Griffiths (USA 2005)
16:00    Dzień jak dzień - Serial obyczajowy odc. 3; Org: "Any Day Now". Reżyseria: Joanna Kerns (USA 1999)
17:00    Ed - Serial komediowy odc. 10; Reżyseria: Tim van Patten (USA 2003)
18:00    Z dala od Nairobi - Film przygodowy Org: "Nairobi Affair". Reżyseria: Marvin J. Chomsky (USA 1984)
20:00    Baśnie z tysiąca i jednej nocy - Film SF odc. 2/2; Org: "Arabian Nights". Reżyseria: Steve Barron (USA 1999)
22:00    Morderstwa w Midsomer - Serial kryminalny odc. 2; Org: "Midsomer Murders IX". Reżyseria: Renny Rye (Wielka Brytania 2006)
0:00    Roxanne: Nagroda Pulitzera - Dramat Org: "The Prize Pulitzer". Reżyseria: Richard Colla (USA 1989)
2:00    Morderstwa w Midsomer - Serial kryminalny odc. 2; Org: "Midsomer Murders IX". Reżyseria: Renny Rye (Wielka Brytania 2006)

TCM
21:00    Cyrk straceńców - Dramat Org: "The Gypsy Moths". Reżyseria: John Frankenheimer (USA 1969)
22:45    Za kulisami: Zielona pożywka - Program dokumentalny
22:55    Zielona pożywka - Film SF Org: "Soylent Green". Reżyseria: Richard Fleischer (USA 1972)
0:30    Stacja arktyczna Zebra - Film sensacyjny Org: "Ice Station Zebra". Reżyseria: John Sturges (USA 1968)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.