FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 W labiryncie - odc. 17 - Gdzie jest mamusia; Dla małoletnich od lat 12
06:25 W labiryncie - odc. 18 - Zdrada tajemnicy; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Dora poznaje świat - Kula z niespodziankami, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 SpongeBob Kanciastoporty - Kląć jak marynarz, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Supah Ninjas - Dom lalek, odc. 11 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Jak to działa - program popularnonaukowy - Cyfryzacja -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Blaski i wrzaski - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Chłopi - odc. 8/13 - Gospodynie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Powrót muszkieterów (The Return of the Musketeers); film kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja, Hiszpania (1989); reż.:Richard Lester; wyk.:Michael York, Oliver Reed, Frank Finley, Thomas Howell, Kim Catrall; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 10. Rozrabiaki (Monkey Thieves - III seria) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Nad rozlewiskiem... - odc. 9/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( studio ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( I seria ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( II seria ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Pyeongchang 2013; felieton
18:15 Jaka to melodia? - koncert jubileuszowy cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Zawody sportowe, odc. 15 (Sports day, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Noddy w krainie zabawek - Zabawa w śniegu, odc. 52 (Frozen Fun); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Planowanie wydatków, odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rumunia - Polska ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rumunia - Polska; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Merlin i księga bestii (Merlin and the Book of Beasts); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2008); reż.:Warren P. Sonoda; wyk.:James Callis, Laura Harris, Jesse Moss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Piła 4 (Saw 4); horror kraj prod.USA (2007); reż.:Darren Lynn Bousman; wyk.:Tobin Bell, Scott Patterson, Betsy Russell, Costas Mandylor; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:15 Mistrzowie horroru - Czekolada (Masters of Horror, Chocolate); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005); reż.:Mick Garris; wyk.:Henry Thomas, Lucie Laurier, Stacy Grant, Leah Graham, Matt Frewer; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:20 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Czterdziestolatek - odc. 8/21 - Otwarcie Trasy, czyli czas wolny; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:00 M jak miłość - odc. 961; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony ( studio ) (Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony (Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 26; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Bitwa na głosy - (8); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 17/ 26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 17/ 26 - Bahamas - s. 1) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2011; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Miss Polonia - przed Finałem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 46; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 The Voice of Poland - co słychać?; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Miss Polonia 2012; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:30 Miss Polonia - koronacja; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:10 Zatopieni (Submerged(Seagal)) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2005); reż.:Anthony Hickox; wyk.:Steven Seagal, Christine Adams, Nick Brimble; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Led Zeppelin - Celebration Day (koncert); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Detonator (My Brother's War aka Flashpoint); film sensacyjny kraj prod.USA (1997); reż.:James Brolin; wyk.:James Brolin, Jennie Garth, Salvator Xuereb; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Z podniesionym czołem (Walking Tall); film akcji kraj prod.USA (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Zakończenie dnia

TVP Info Szczecin

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:25 Pogoda

06:30 Serwis info

06:40 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:15 Poranek TVP Info

07:23 Pogoda

07:30 Serwis info

07:36 Poranek TVP Info

08:01 Pagus magazyn rolny: Rynek rolny

08:15 Wojna o słowa: Wojna o słowa 2

08:21 Zapiski łazęgi: Paciorki różańca

08:30 Serwis info

08:35 Poranek TVP Info

08:42 Pogoda

08:46 Salonowiec: Nie szata zdobi człowieka (12)

09:00 Serwis info

09:08 Pogoda

09:11 Tu kobiety (5)

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

09:54 Pogoda

10:00 Serwis info

10:10 Pogoda

10:15 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Eurosąsiedzi

11:15 Tu Kultura - magazyn kulturalny

11:30 Serwis info weekend

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Świat i gospodarka - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Debata trójstronna

13:30 Serwis info weekend

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Raport z Polski - ekstra

14:15 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż

14:30 Serwis info weekend

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Serwis info weekend

15:46 Kronika rejsu: Paszke 360° (8)

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Telenowyny - magazyn kulturalny

16:30 Serwis info weekend

16:57 Pogoda

17:02 Lekcja historii - Śladami historii: Buntownik z wyboru (język migowy)

17:26 Flesz historii

17:40 Polska i świat z historią w tle: Bitwa narodów

17:57 Teledysk Broken Promise

18:05 Zdarzyło się przed laty: Wielka woda

18:10 Ciocia Jabłonka i Wujek Seler z Krainy Witaminy: Wiśnia (5) - widowisko kameralne

18:21 Menu kulturalne

18:27 Prognoza pogody

18:30 Kronika

18:54 Prognoza pogody

19:00 Archiwum Zbrodni: Kryptonim Goździki (1) - magazyn kryminalny

20:00 Prawdę mówiąc: Robert Konieczny (65)

20:30 Serwis info

20:49 Pogoda

21:00 Kod dostępu (36) - program publicystyczny

21:30 Serwis info weekend

21:41 Pogoda

21:46 Prognoza pogody

21:48 Kronika

21:57 Prognoza pogody

22:00 Serwis sportowy

22:07 Menu kulturalne

22:15 Studio LOTTO

22:24 60 lat razem: Wiktor Niedzicki (24)

22:30 Serwis info weekend

22:56 Pogoda

23:03 Sportowy wieczór

23:25 Wspomnienia z Afganistanu - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)

00:23 60 lat razem: Wojciech Pijanowski (14)

00:31 Świat i gospodarka - program informacyjny

01:00 Studio Wschód

01:24 Listy do PRL-u

01:31 Serwis info weekend

02:01 Pogoda

02:04 Sportowy wieczór

02:15 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż

02:27 60 lat razem: Malicki (28)

02:33 Raport z Polski - ekstra

02:45 Eurosąsiedzi

03:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny

03:12 Pogoda

03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

03:39 Listy do PRL-u

03:45 Eurosąsiedzi

03:57 60 lat razem: Fedorowicz (20)

04:02 Wspomnienia z Afganistanu - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)

05:36 Kod dostępu (36) - program publicystyczny

06:00 Pogoda

06:05 Studio Wschód

06:30 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż

06:42 Eurosąsiedzi

Polsat

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Nowe przygody Scooby'ego 2 (4)

08:15 Miś Yogi (65)

08:25 Miś Yogi (66)

08:35 Miś Yogi (67)

08:45 Pinky i Mózg 3 (54)

09:15 Scooby-Doo 2 (6)

09:45 The Looney Tunes Show 2 (3)

10:15 Ewa gotuje (166)

10:45 Studio Weekend (21) - magazyn

12:05 Dom nie do poznania 9 (257)

13:05 Dom nie do poznania 9 (258)

14:05 Dzień Świstaka - komedia (USA,1993)

16:15 Dlaczego ja? (135)

17:15 Trudne sprawy (145)

18:15 Imperium disco polo (10)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Wspólnota (324)

20:00 Maska Zorro - film przygodowy (USA,Meksyk,1998)

23:00 Potępiony - thriller (USA,2007)

01:30 Motel - horror (USA,2007)

03:00 Tajemnice losu

04:00 Wstawaj! Gramy!

TVN

05:35 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Kobieta na krańcu świata 3: Australia - kobieta ekstremalna (3)

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Na Wspólnej (1701)

11:20 Na Wspólnej (1702)

11:45 Na Wspólnej (1703)

12:05 Na Wspólnej (1704)

12:40 Ugotowani 2 (13)

13:40 MasterChef (10/13) - reality show

14:45 Kobieta na krańcu świata 4: Kobieta wampir (3/8)

15:20 Top Gear 18 (4) - magazyn motoryzacyjny

16:25 Smakuj świat z Pascalem 2 (5/10) - reality show

17:00 Sekrety chirurgii (8/12) - reality show

18:00 Kuchenne rewolucje 6: Restauracja Antykwariat, Lublin (5)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Dwa tygodnie na miłość - komedia romantyczna (Australia,USA,2002)

22:05 Trener - dramat obyczajowy (Niemcy,USA,2005)

00:35 Mortal Kombat - film SF (USA,1995)

02:35 Uwaga!

02:50 Arkana magii (824)

04:10 Zakończenie programu

TV 4

05:15 mała Czarna - talk show

06:00 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy

07:00 Różowa Pantera (51)

07:30 Różowa Pantera (52)

08:00 Łowcy burz (3)

09:00 Łowcy burz (4)

10:00 Mistrz kuchni: Juniorzy (22)

11:00 Galileo EXTRA (63) - program popularnonaukowy

12:00 Spadkobiercy (19) - program rozrywkowy

13:00 Steven Seagal: Na straży prawa (9)

13:30 Steven Seagal: Na straży prawa (10)

14:00 Wzór (41)

14:55 Wzór (42)

15:50 Moja piękna teściowa - komedia romantyczna (Francja,1999)

18:00 Wtajemniczeni - mikro-podróż przez ciało (2)

19:00 Galileo EXTRA (65) - program popularnonaukowy

20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

21:00 W pułapce ognia - film sensacyjny (USA,2001)

23:05 Drapieżnik - thriller (USA,2007)

01:15 Wzór (41)

02:10 TV Market

02:30 To był dzień

03:25 To był dzień na świecie

03:50 mała Czarna - talk show

04:35 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Panny i wdowy (4/5)

07:10 Taki jest świat - program informacyjny

08:00 Stare dranie (8) - program rozrywkowy

08:30 Nigel Marven przedstawia - życiodajny jad - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

09:30 Potęga przyrody: Palau - raj na Pacyfiku (7) - serial przyrodniczy

10:30 Wakacje z piratami - komedia przygodowa (Niemcy,2006)

12:40 Dumbo - film animowany (USA,1941)

14:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik - baśń filmowa (Niemcy,2010)

15:25 Krzyżacy - film historyczny (Polska,1960)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (33)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (34)

20:00 Dorwać Cartera - film sensacyjny (USA,2000)

22:10 Lot grozy - film sensacyjny (Kanada,2007)

00:00 Starcie w przestworzach - film SF (USA,2008)

02:00 Kręcimy z gwiazdami: Ivan Komarenko (4) - program rozrywkowy

03:00 Zobacz to!

TVN 7

05:55 Misja Martyna 2: Poznać życie oceanu (6/12)

06:30 Misja Martyna 2: Co za Meksyk! (7/12)

07:00 Mango

09:05 Obcy w Ameryce (12/18)

09:35 Obcy w Ameryce (13/18)

10:05 Przyjaciele (11/48)

10:35 Przyjaciele (12/48)

11:05 Przyjaciele (13/48)

11:35 Gdzie pachną stokrotki (9-ost.)

12:35 Mistrz kierownicy ucieka - komedia sensacyjna (USA,1977)

14:30 Ulice San Francisco 2 (18/23)

15:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 9 (3/23)

16:35 Zaklinaczka duchów 4 (18/23)

17:35 Detektyw Monk 5 (12/16)

18:30 Detektyw Monk 5 (13/16)

19:30 Duma i uprzedzenie - film kostiumowy (Francja,Wielka Brytania,2005)

22:05 Komediowa sobota: Choć goni nas czas - komediodramat (USA,2007)

00:10 Inwazja - thriller SF (Australia,USA,2007)

02:10 Arkana magii

04:15 Ben Stiller show (1/13) - program rozrywkowy

04:40 W roli głównej: Aleksander Wolszczan (13/17)

05:10 W roli głównej: Ilona Łepkowska (14/17)

05:40 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Był sobie człowiek (4)

06:30 Był sobie kosmos (4)

07:00 Przedszkolaki

07:25 Pan Andersen opowiada (1)

08:00 Bajki animowane dla dzieci (21)

08:30 Przedszkolaki

09:00 Kropelka - przygody z wodą (25)

09:25 Łowcy smoków (21)

10:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

10:30 Pszczółka Maja (45)

11:00 Ja wam pokażę! (9/13)

12:00 Medicopter 117 (59)

13:00 Medicopter 117 (60)

14:00 Medicopter 117 (61)

15:00 Austin Stevens: Pogromca węży (4) - serial przyrodniczy

16:00 Superdrapieżcy (5) - serial przyrodniczy

17:00 Był sobie człowiek (4)

17:30 Był sobie kosmos (4)

18:00 Pippi (6)

18:30 Pszczółka Maja (46)

19:00 Ja wam pokażę! (10/13)

20:00 Spotkanie z balladą (26) - program rozrywkowy

21:00 Jim wie lepiej 2 (38)

21:30 Jim wie lepiej 2 (39)

22:00 Jim wie lepiej 2 (40)

22:30 Jim wie lepiej 2 (41)

23:00 UFC Walki mistrzów (12) - program rozrywkowy

TV 6

08:30 4music - magazyn muzyczny

09:25 Ukryte piękno (4) - reality show

10:30 TV Market

11:05 Różowa Pantera (50)

11:35 Różowa Pantera (51)

12:00 M.A.S.K. (38)

12:30 Dennis rozrabiaka (13)

13:00 M.A.S.K. (39)

13:30 Dennis rozrabiaka (14)

14:00 M.A.S.K. (40)

14:30 Dennis rozrabiaka (15)

15:00 Must Be The Music - tylko muzyka (9) - program rozrywkowy

16:00 Got to Dance: Tylko taniec - wersja brytyjska (9) - program rozrywkowy

17:00 Paszporty do świata mody (9) - reality show

18:00 Mam talent! - wersja amerykańska (10)

19:00 Mam talent! - wersja amerykańska (11)

20:00 Włatcy móch 4: Ałtomat (53)

20:30 Włatcy móch 4: F jak fszy (54)

21:00 Orki - film dokumentalny (USA,2010)

22:00 Zwariowany pociąg - komedia (Hongkong,1986)

00:15 Bellator Fighting Championships

02:10 Big Brother 5 - omnibus - reality show

02:55 Zakończenie programu

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna

08:00 Sport Flash

08:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Vakifbank Stambuł - Atom Trefl Sopot

10:00 Sport Flash

10:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Vakifbank Stambuł - Atom Trefl Sopot

11:00 Sport Flash

11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

12:00 Sport Flash

12:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

13:00 Sport Flash

13:05 Trans World Sport

14:00 Sport Flash

14:05 Magazyn alpejski

14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

16:30 FIFA Futbol Mundial

17:00 Sport Flash

17:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin

18:00 Sport Flash

18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: Real Madryt - FC Barcelona

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Hity na czasie

09:00 School lista

10:00 Dance Chart

12:00 ESKA TV News

13:00 Co się słucha

14:00 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

17:00 Top 5

17:30 Backstage Party

18:00 Fejslista

19:00 Gorąca 20

21:00 ImprESKA

23:00 ImprESKA

01:00 Polska noc

TTV

06:00 Czarno na białym - magazyn

06:30 Blisko ludzi

07:00 Uwaga! po Uwadze

07:45 Doktor Łapa Extra (5/8) - serial dokumentalny (Polska,2011)

08:00 Bez recepty - magazyn medyczny

09:00 Jeszcze raz Dzień Dobry 2 (1/9) - magazyn

09:30 Jak się ubrać w kryzysie (10-ost.) - serial dokumentalny

10:00 Ostra pobudka z Kim 2 (5/13) - reality show (Kanada,2009)

10:30 Studio TTV (2/21) - program publicystyczny

11:30 W ostatniej chwili (3/11) - serial dokumentalny

12:00 Na noże (3/12) - program rozrywkowy (Ukraina)

13:00 W trasie 2 (8/13) - program krajoznawczy

13:30 Orzeł czy reszka? (4/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

14:30 Wojaże szalonego Anglika (5/13) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)

15:00 Kulisy sławy (16/30) - magazyn

15:15 Na granicy świata (4/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

16:15 Kartoteka (4/12) - serial fabularno-dokumentalny

17:15 Psie adopcje i nie tylko (9/13) - serial dokumentalny

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Awantura o wesele (10/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)

19:00 W trasie 2 (8/13) - program krajoznawczy

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Na noże - program rozrywkowy (Ukraina)

21:05 Najdziwniejsze restauracje świata (6/13) - serial dokumentalny (USA,2012)

21:35 Ukryte pragnienia (5/6)

22:35 Miłosny biznes (5/20) - serial dokumentalny (Australia,2011)

23:35 Tancerki nocy (2/10) - serial dokumentalny

00:05 Miłość na sprzedaż (5/10) - serial dokumentalny

00:35 Kulisy pornobiznesu (7-ost.) - serial dokumentalny (USA,2012)

01:05 Męska inicjacja (5/8) - serial dokumentalny (Dania,2012)

01:35 Kartoteka (8/12) - serial fabularno-dokumentalny

02:40 Magia przeznaczenia

04:35 W ostatniej chwili (3/11) - serial dokumentalny

05:00 Magia przeznaczenia

05:55 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:14 Masters Music Box

09:50 Weekend w Polo TV

10:06 Vipo-disco polo hity

11:00 Power Play

11:09 Szalone lata 90.

12:00 Hit dnia

12:05 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Dance w Polo TV

14:00 Weekend z...

14:14 Hity wszech czasów

15:00 Weekend z...

15:14 Dance w Polo TV

16:00 Weekend z...

16:14 Koncert w Polo TV - hity 2012

17:13 Szalone lata 90.

18:00 Gwiazdy Polo TV

19:04 Disco Polo Live

19:52 Lista hitów wszech czasów

21:05 Video Mix Sierockiego!

21:50 Dyskoteka Polo TV

23:00 Power Play

23:05 Hity wszech czasów

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:25 Wstęp do serialu 'Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1902'

08:29 Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1902 (5/8)

10:00 Informacje kulturalne

10:20 Program artystyczny

11:00 Kulturanek: "Mówi dziecko do obrazu" (9)

11:35 Butelki zwrotne - komedia (Czechy,Wielka Brytania,2007)

13:30 Dokument tygodnia: Lotnicy kosmonauci - film dokumentalny (Polska,2009)

14:35 Diego el Cigala (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa brzegi" 2012 - Kazimierz Dolny/Janowiec nad Wisłą) - koncert

15:40 Gdzie jest bohater? - film dokumentalny (Polska,1972)

16:15 Sztuka czytania (5) - magazyn

16:50 Festiwal im. Brunona Schulza we Wrocławiu - reportaż

17:35 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

17:45 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Mówimy po polsku - reportaż

18:10 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

18:15 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Gwara warszawska - magazyn

18:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

19:15 Klasyczne albumy rocka: Queen - The Story of Bohemian Rhapsody - film dokumentalny (Wielka Brytania,2004)

20:25 Bilet do kina: Broken Flowers - komediodramat (Francja,USA,2005)

22:25 Vladimir Cosma w Châtelet - La Boum - koncert

00:00 Hala odlotów (19)

00:50 Erotyka po polsku: Dom Sary - horror (Polska,1985)

02:10 Nocne czytanie w wannie (20)

02:25 Bilet do kina: Broken Flowers - komediodramat (Francja,USA,2005)

04:15 Pasmo kontemplacyjne (2)

05:50 Zakończenie programu

TVP Historia

07:35 Dziennik Telewizyjny - 2.02.1989

08:10 Sonda: Bąki - program popularnonaukowy

08:40 Cafe Historia: Akcja Wisła

09:05 Biała wizytówka: Spółka Ruberg (4/6)

10:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Alabastrowy smak

10:40 Telewizja na celowniku bezpieki. Świadomy przekaz: Telewizja czarna i biała (1/3)

11:50 Hitler i wiedza tajemna - film dokumentalny (Wielka Brytania,1999)

12:50 Święci i grzesznicy. Historia papiestwa - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2000)

13:55 Szansa na sukces: Grzegorz Turnau

15:05 Dzieje kultury polskiej: Jeden wspólny świat! (XIV wiek)

16:10 Sensacje XX wieku: Wallenberg

17:10 Biała wizytówka: Ślub przed pałacem (5/6)

18:20 Kalendarium historyczne: Pięć dni z życia Prymasa - reportaż (Polska,2010)

19:00 Dziennik Telewizyjny - 2.02.1989

19:45 23. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '86. Od Opola do Opola. Koncert finałowy (1)

21:40 Ginące cywilizacje: Tatarzy polscy (31)

22:45 Z archiwum IPN: Żelazny

23:20 Polska i świat z historią w tle: Bomba w torcie

23:50 07 zgłoś się: Złocisty (19/21)

01:30 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Fredek uszczęśliwia świat"

01:35 Fredek uszczęśliwia świat - komedia (Polska,1936)

03:00 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:35 Złotopolscy: Za marzenia trzeba płacić (611)

07:00 Złotopolscy: Kto molestuje Marylkę? (612)

07:25 Złotopolscy: Tajemnica (613)

07:55 Złotopolscy: On tu jest (614)

08:20 Złotopolscy: Ślad po zawale (615)

08:55 Polonia 24

09:25 Pogoda.pl

09:40 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Falco (10/13)

10:35 Załoga Eko: Hybrydowe samochody (21)

11:05 Pogranicze w ogniu (1/24)

12:10 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

12:30 Polonia w komie: Elbrus (159)

12:40 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)

13:30 Makłowicz w podróży: Podróż 9. Islandia - Rejkiawik

14:00 Na dobre i na złe: Gra o życie (507)

15:00 Wielki człowiek małej grafiki - film dokumentalny (Polska,2011)

15:55 Kulturalni PL (126)

17:00 Słownik polsko@polski - talk show prof. Jana Miodka

17:30 Teleexpress

17:40 Polonia w komie: Elbrus (159)

17:55 M jak miłość (948)

18:50 41. Studencki Festiwal Piosenki "Ósmy grzech" - pieśni Włodzimierza Wysockiego (1) - koncert (Polska,2005)

19:35 Polonia w komie: Kilimandżaro (160)

19:45 Dobranocka: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Wyścig do bieguna

20:00 Wiadomości

20:25 Sport

20:35 Pogoda.pl

20:50 Czas honoru 5: Koniec tej miłości (64)

21:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

22:00 Polonia 24

22:20 Pogoda.pl

22:30 Miss Polonia 2012 (1) - widowisko

23:45 Miss Polonia 2012: Koronacja (2) - widowisko

00:15 Słownik polsko@polski - talk show prof. Jana Miodka

00:50 M jak miłość (948)

01:40 Dobranocka za oceanem: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Wyścig do bieguna

02:00 Wiadomości

02:20 Sport

02:25 Pogoda.pl

02:40 Czas honoru 5: Koniec tej miłości (64)

03:30 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

03:45 Polonia 24

04:05 Pogoda.pl

04:20 Miss Polonia 2012 (1) - widowisko

05:30 Miss Polonia 2012: Koronacja (2) - widowisko

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.