FANDOM


TVP 1
05:45 W labiryncie - odc. 73 - Bójka
06:15 W labiryncie - odc. 74 - Synowa
06:45 Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru; film dokumentalny
07:45 Trzech zbójców (Drei Rauber); film animowany kraj prod.Niemcy (2007)
09:10 Natura w Jedynce - Brat Delfinów (Dolphin Boy); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2011)
10:15 Radio Wolności. Tu Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa. Opowieść w pięciu odsłonach, cz. 2; film dokumentalny
10:45 Radio Wolności. Tu Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa. Opowieść w pięciu odsłonach, cz. 3; film dokumentalny
11:25 Długi weekend -  txt. str. 777 AD; film TVP kraj prod.Polska (2004)
12:50 Natura w Jedynce - Nieujarzmiona Missisipi.cz. 1 Wielki mróz (Wild Mississippi) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.USA (2011)
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2645; teleturniej muzyczny
14:35 W sukni ślubnej przez Afrykę (Im Brautkleid durch Afrika (Lost in Africa)); komedia kraj prod.Niemcy (2010)
16:10 Hit Biało - Czerwonych; koncert
17:00 Teleexpress
17:20 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2646; teleturniej muzyczny
18:10 OPOLE! Kocham Cię!; felieton
18:25 Prawdziwe życie - /35/; cykl dokumentalny
18:45 Statyści - odc. 6/6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
19:10 Wieczorynka - Stacyjkowo - Spóźnialski Edzio, odc. 12 (Late Again Eddie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:10 Pogoda
20:15 Orędzie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 118 - Znikająca asystentka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
21:25 Sprawa dla reportera
22:20 Elżbieta Jaworowicz. Tak było - tak jest -  txt. str. 777; magazyn
22:40 Białe kołnierzyki - odc. 5/15 (White Collar ep. 5) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2009)
23:30 Zagubieni VI - odc. 18/18 (Lost VI, ep. 17 The End part 2); serial kraj prod.USA (2008)
00:25 Odyseusz i Wyspa Mgieł (Odysseus and the Isle of Mists); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2007)
02:05 Notacje - Andrzej Bober. Listy o gospodarce; cykl dokumentalny
02:20 Sprawa dla reportera
03:05 Zagadkowa Jedynka
04:05 Zakończenie dnia

TVP 2
06:15 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 3/39 - Piórko z ogona
06:25 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 4/39 - Odludek
06:40 M jak miłość - odc. 196
07:40 Barwy szczęścia - odc. 933 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:20 Rodzina surykatek (Clan of the Meerkats); film dokumentalny kraj prod.USA (2011)
09:10 Maria Janion i Kazimiera Szczuka (Rozmowy poSzczególne)
09:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Miasto w dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży
10:25 Ciekawski George (Curious George); film animowany kraj prod.USA (2006)
12:05 Gwiazdy w południe - Żądło 2 (Sting 2); film fabularny kraj prod.USA (1983)
14:00 Familiada - odc. 2027 Odcinek Specjalny; teleturniej
14:40 Klasa pana Tourette'a (Front of the Class); film obyczajowy kraj prod.USA (2008)
16:25 Ciekawski George 2 (Curious George 2: Follow That Monkey!); film animowany kraj prod.USA (2009)
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/72 Odcinek Specjalny; teleturniej
19:30 Licencja na wychowanie - odc. 93 - Zabawa w chowanego; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 934 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Dr House - s. VIII, odc. 172 (House M. D. , s. 8, ep. We Need the Eggs); serial obyczajowy kraj prod.USA (2012)
21:35 Dr House - s. VIII, odc. 173 (House M. D. , s. 8, ep. Body & Soul); serial obyczajowy kraj prod.USA (2012)
22:25 Dr House czuje bluesa. Ekskluzywny wywiad Tomasza Kammela z Hugh Lauriem
22:45 Kocham kino - Mój nauczyciel (Venkovsky ucitel); film obyczajowy kraj prod.Francja, Niemcy, CZECHY (2008)
01:05 Żądło 2 (Sting 2); film fabularny kraj prod.USA (1983)
02:45 Dr House - s. VIII, odc. 172 (House M. D. , s. 8, ep. We Need the Eggs); serial obyczajowy kraj prod.USA (2012)
03:30 Dr House - s. VIII, odc. 173 (House M. D. , s. 8, ep. Body & Soul); serial obyczajowy kraj prod.USA (2012)
04:10 Klasa pana Tourette'a (Front of the Class); film obyczajowy kraj prod.USA (2008)
05:45 Zakończenie dnia

TVP Info Poznań
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Ciocia Jabłonka i Wujek Seler z Krainy Witaminy - Jabłko (7); widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:13 Magazyn Targowy; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleskop - flesz
17:35 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
17:40 Wielkopolska otwarta dla niepełnosprawnych -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
17:58 Teleskop - zajawka; STEREO, 16:9
18:02 Teleskop Gospodarczy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:26 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
18:29 Teleskop - Teleskop Główny; STEREO, 16:9
18:50 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
18:54 Wywiad Teleskopu; STEREO, 16:9
19:03 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
19:08 Magazyn Krajobraz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:22 Biało - Czerwona; STEREO, 16:9
19:34 Wielkopolski dzień - kalendarium II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:45 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:21 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:55 Teleskop Wieczorny; STEREO, 16:9
22:11 Pogoda Poznań; STEREO, 16:9
22:15 Sport - wiadomości - Wiadomości Sportowe; STEREO, 16:9
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 66; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:48 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:08 Polskie ślady w Argentynie (Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
02:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 66; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:06 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
03:30 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:34 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:45 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Polskie ślady w Argentynie (Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:43 Światowiec - Metrem do Indii; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Reportaż TVP INFO - Z miłości do ludzi cz. 12 - Siostry PCK; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:21 Eurosąsiedzi - odc. 129 (odc. 129); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:32 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Pałac PRL; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Wspólny dom; film dokumentalny; reż.:Andrzej Słodkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2269
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 311
9:00 Świat według Bundych Odcinek: 247
9:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 214
10:00 Trudne sprawy Odcinek: 42
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 216
12:00 Duval i Moretti Odcinek: 13
13:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1698
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1699
14:45 Trudne sprawy Odcinek: 57 Sezon: 5
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1074
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 541
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 420
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1700
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 183
20:00 Zdrady Odcinek: 10
21:00 Przyjaciółki Odcinek: 10 Sezon: 2
22:00 Na krawędzi Odcinek: 10
23:10 Synałek
1:00 Zagadkowa Noc Odcinek: 1089
3:10 Tajemnice losu Odcinek: 1320

TVN
4:55 Uwaga! Odcinek: 3504
5:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2165
6:10 Mango - Telezakupy
7:15 Na Wspólnej Odcinek: 1754
7:50 Doradca smaku Odcinek: 42
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1201
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 182
12:10 Kocham. Enter Odcinek: 12
13:10 Szpital Odcinek: 56
14:10 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1033
14:50 Sąd rodzinny Odcinek: 100
15:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2166
16:55 Szpital Odcinek: 57
17:55 Ukryta prawda Odcinek: 183
18:55 Doradca smaku Odcinek: 43
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3606
20:05 Na Wspólnej Odcinek: 1755
20:45 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1034
21:30 Kuchenne rewolucje Odcinek: 10 Sezon: 7
22:35 Matrix Reaktywacja
1:20 Superwizjer Odcinek: 985
1:55 Uwaga! Odcinek: 3606
2:10 Arkana magii Odcinek: 909
3:30 Rozmowy w toku Odcinek: 2166
4:25 Przerwa w nadawaniu

TVP Info Bydgoszcz
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:03 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:43 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:10 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:20 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:10 Biznes - otwarcie dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:21 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:20 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:20 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:27 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:10 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
14:24 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:11 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
15:15 Rozmowa dnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:51 Biznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Woda bydgoska - debata; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Samorządni; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
19:00 Rozmowa dnia - 02.05.2013; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Eko - opcja odc. 57; magazyn ekologiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:30 Po pierwsze pomagać "Lepszy świat..".; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 W ZOO dookoła świata "Australia"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:45 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:21 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:55 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 66; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:48 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:08 Polskie ślady w Argentynie (Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Reportaż TVP INFO - Powrót fok szarych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Infoexpress; STEREO, CENTRE CUT
02:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 66; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:06 Info Dziennik; STEREO, CENTRE CUT
03:30 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:34 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:45 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Polskie ślady w Argentynie (Rastros Polacos); film dokumentalny kraj prod.Argentyna (2010); reż.:Lucas Trajtengartz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:43 Światowiec - Metrem do Indii; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Reportaż TVP INFO - Z miłości do ludzi cz. 12 - Siostry PCK; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:21 Eurosąsiedzi - odc. 129 (odc. 129); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:32 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:38 Pałac PRL; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Wspólny dom; film dokumentalny; reż.:Andrzej Słodkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Raport z Polski; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12

TV 4
5:15 Dekoratornia
5:35 Triumf miłości Odcinek: 123
6:25 4music
7:30 Gliniarz i prokurator Odcinek: 72 Sezon: 4
8:30 Komisarz Rex Odcinek: 14
9:35 Niezatapialny Titanic
11:10 Galileo Odcinek: 360
12:10 Klub Winx
12:40 Telesprzedaż
13:00 Dziewczyny z fortuną
14:20 John i Mary
16:15 Marsz dinozaurów
18:10 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota
20:00 Serce nie sługa
22:00 Błękitny tygrys
23:50 Wyspa zła
1:35 Gość Wydarzeń
1:50 To był dzień
2:40 4music
3:30 I Like It
4:20 Przerwa w nadawaniu

TVN 7
5:05 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 3 Sezon: 9
5:40 We dwoje Odcinek: 16
6:50 Męski typ Odcinek: 2
7:20 Sąd rodzinny Odcinek: 21
8:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 318
9:20 Agenci NCIS Odcinek: 13 Sezon: 7
10:20 Ostry dyżur Odcinek: 75 Sezon: 4
11:20 Mango - Telezakupy
12:55 Sąd rodzinny Odcinek: 22
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 319
14:55 Dr House Odcinek: 7 Sezon: 4
15:55 Detektywi Odcinek: 20
16:30 Detektywi Odcinek: 21
17:05 Ostry dyżur Odcinek: 76 Sezon: 4
18:05 Agenci NCIS Odcinek: 14 Sezon: 7
19:00 Dr House Odcinek: 8 Sezon: 4
20:00 Jeden bilet na dwóch
21:55 Mentalista Odcinek: 19 Sezon: 2
22:50 Po prostu walcz!
1:05 Arkana magii
3:10 Druga strona medalu Odcinek: 3
3:35 W roli głównej Odcinek: 6
4:00 W roli głównej Odcinek: 7
4:30 Przerwa w nadawaniu

TV Puls
6:30 Menu na miarę Odcinek: 8
7:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego Odcinek: 6 Sezon: 2
7:30 Timon i Pumba Odcinek: 40 Sezon: 2
8:00 Kung-fu kid
10:00 Cziłała z Beverly Hills II
11:50 Kubuś i Hefalumpy
13:10 Przygody młodego Indiany Jonesa Odcinek: 6 Sezon: 2
15:25 Magiczny kamień
17:15 Kopalnie króla Salomona Odcinek: 1
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 38 Sezon: 2
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 39 Sezon: 2
20:00 Atomowy amant
22:30 Prawo pięści
0:20 Śmiertelna gorączka
2:00 Zobacz to!

Puls 2
6:00 Gramy po polsku Odcinek: 58
7:00 Błękitny patrol Odcinek: 44 Sezon: 3
7:55 Pippi Odcinek: 24
8:30 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 23
9:00 Łowcy smoków Odcinek: 26
9:30 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 9
9:40 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 10
9:55 Kacper i przyjaciele
10:25 Pszczółka Maja Odcinek: 38
11:00 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 63
11:10 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 64
11:30 Reksio Odcinek: 42
11:35 Reksio Odcinek: 43
11:50 Superauta Odcinek: 9
12:25 Pippi Odcinek: 25
13:00 Bajki animowane dla dzieci Odcinek: 23
13:25 Łowcy smoków Odcinek: 1
14:00 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 9
14:10 Wielka podróż Bolka i Lolka Odcinek: 10
14:30 Kacper i przyjaciele
15:00 Pszczółka Maja Odcinek: 39
15:30 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 63
15:40 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 64
16:00 Reksio Odcinek: 42
16:10 Reksio Odcinek: 43
16:25 Supeauta Odcinek: 9
17:00 Świat zwierząt Odcinek: 19 Sezon: 2
17:30 Fantomas powraca
19:30 Dynamo: więcej niż magia Odcinek: 4
20:30 Błękitny patrol Odcinek: 45 Sezon: 3
21:30 Od zera do bohatera
22:25 Goło i wesoło Odcinek: 7 Sezon: 11
23:00 Piękni i ambitni Odcinek: 36
0:00 Kosmica - telesprzedaż Odcinek: 16
1:00 JRG w akcji Odcinek: 3
1:30 Dyżur Odcinek: 3
2:00 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:55 Rozmowy poSzczególne - z Andrzejem Wajdą rozmawia Agnieszka Holland; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Żegnaj, Rockefeller - odc. 7; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Z orłem w koronie - Na obcej ziemi; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Kramarczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Dzieje Mistrza Twardowskiego -  txt. str. 777; baśń filmowa kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Gradowski; wyk.:Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski, Rafał Królikowski, Jerzy Bończak, Krzysztof Kolberger, Agnieszka Różańska, Maryla Rodowicz, Jerzy Kamas, Franciszek Pieczka, Jerzy Bińczycki; Dla małoletnich od lat 7
10:50 Polonia w Komie - Anglia - Dall (225); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, CENTRE CUT
11:40 Wszystko przed nami - odc. 70 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 810 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 M jak miłość - odc. 972; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 "Zawsze gorzej może być" - koncert poświęcony pamięci Jerzego Wasowskiego (34. Przegląd Piosenki Aktorskiej) cz. 1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Fotograf; film dokumentalny; reż.:Franciszek Trzeciak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Złotopolscy - odc. 679* Czarne chmury; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Z orłem w koronie - Na obcej ziemi; cykl dokumentalny; reż.:Hanna Kramarczuk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wszystko przed nami - odc. 70 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - USA - Catalina (226); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Wideoteka dorosłego człowieka - (57); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:15 Barwy szczęścia - odc. 810 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Przygody kota Gotfryda - odc. 48 - Obiad Wendella (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Orędzie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza; STEREO, 16:9
20:50 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Instynkt - odc. 12* "Hycel" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Jego imię Polska. Tadeusz Kościuszko; film dokumentalny; reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Wszystko przed nami - odc. 70 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Żegnaj, Rockefeller - odc. 7; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Przygody kota Gotfryda - odc. 48 - Obiad Wendella (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Orędzie Marszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza; STEREO, 16:9
02:45 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Polonia w Komie - USA - Catalina (226); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Barwy szczęścia - odc. 810; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Jego imię Polska. Tadeusz Kościuszko; film dokumentalny; reż.:Lucyna Smolińska, Mieczysław Sroka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Jeden dzień w PRL; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); reż.:Maciej Drygas; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Magiczne drzewo -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Maja Tomawska, Filip Fabiś, Adam Szczegóła, Joanna Zientarska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Chyra, Hanna Śleszyńska, Maciej Wierzbicki, Dominika Kluźniak, Anna Guzik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Rififi po sześćdziesiątce -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Paweł Trzaska; wyk.:Mieczysław Czechowicz, Wiesław Gołas, Marian Kociniak, Wiesław Michnikowski, Katarzyna Figura, Witold Pyrkosz, Hanna Stankówna, Krystyna Borowicz, Mieczysław Hryniewicz, Jacek Strzemżalski; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Miniatury muzyczne - Stanisław Soyka "Czas nas uczy pogody"; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:20 Leonard Cohen: I'm Your Man (Leonard Cohen: I'm Your Man); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Ewa + Ewa; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Wojciech Fiwek; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Studio Kultura - Rozmowy - Zbigniew Libera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Sztuka czytania - II odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Teraz animacje! - Pink Freud - Dziwny jest ten kraj; reż.:Przemysław Adamski, Maciej Szupica; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Teraz animacje! - We Cut Corners - Pirate's Life; reż.:Przemysław Adamski, Katarzyna Kijek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:19 Teraz animacje! - Oi Va Voi - Everytime; reż.:Przemysław Adamski, Katarzyna Kijek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:23 Teraz animacje! - Shugo Tokumaru - Katachi (Shugo Tokumaru - Katachi) kraj prod.Japonia (2013); reż.:Przemysław Adamski, Katarzyna Kijek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Drzazgi -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2008); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Karolina Piechota, Antoni Pawlicki, Marcin Hycnar, Krzysztof Ogłoza, Michał Pieczatowski, Marcin Łuczak, Agnieszka Judycka, Jacek Braciak, Krzysztof Globisz, Tomasz Karolak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Widzi Misie - Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci (odc. 6); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Widzi Misie - Miś Uszatek - Farby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Widzi Misie - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 1 - Porwanie; Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Hala odlotów - Bunt - siła nośna kultury? (odc. 32); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Mad Men s. III - odc. 5/13 (odc. 5/13) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Braterstwo (Broderskab) kraj prod.Szwecja, Dania (2009); reż.:Nicolo Donato; wyk.:Nicolas Bro, David Dencik, Claus Flygare, Hanne Hedelund; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Hala odlotów - Bunt - siła nośna kultury? (odc. 32); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Studio Kultura - Kret; felieton; Dla małoletnich od lat 16
01:10 Kino nocne - Kret (El Topo); western kraj prod.Meksyk (1970); reż.:Alejandro Jodorowsky; wyk.:Alejandro Jodorowsky, Brontis Jodorowsky, Jose Legarreta, Alfonso Arau; Dla małoletnich od lat 16
03:10 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Był taki dzień - 2 maja. odc.550; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dziennik telewizyjny - 2.05.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Makłowicz w podróży - Podróż 29 Lanzarote "Wyspa wulkanów" (107); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Flesz historii - odc. 128; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Polonia Restituta - odc. 2; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Największe muzea świata - Paryskie Muzeum Wolnomularstwa (France Masonnarie); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Filmy o filmach - Prawo i Pięść; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Zaproszenie - Szlak orlich gniazd; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (58) - Świnia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Ewangelia i bunt; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:50 Ex Libris - 130; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Cafe Historia - odc. 8 "Symbole narodowe"; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Z Gdańska do Europy; reż.:A.Marek Drążewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Świat 68; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Poczet nauki polskiej - Julian Krzyżanowski; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Rody fabrykanckie - Scheibler i Grochmann cz. 1; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Kto ty jesteś ? - Jaki znak twój? - Orzeł i flaga; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Tajemnice bieszczadzkiego worka cz. 2 Bieszczady za zamkniętymi drzwiami; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Polonia Restituta - odc. 3; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Polska i świat z historią w tle - Ostatni partyzant - ksiądz Brzóska; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kalendarium historyczne - Gorlice; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Dziennik telewizyjny - 2.05.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Historia faszyzmu - odc. 9 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską F - 16 Fighting Falcon; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską CASA C - 295M; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:00 Spór o historię - 1 Maja; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Ex Libris - 130; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:55 Czarny serial - Tor; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Czarny serial - Tyle co po zapałce; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Strachy - odc. 3/4 - Gdzie oczy poniosą; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Listy gończe - Napad na bank - Noc na Jasnej - odc. 39; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:50 Pamiętnik rodzinny - Pierwszy krzyk odc. 7; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kobiety i wojna; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:25 Duże dzieci - (75); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Zillertal (205); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Męska rzecz (84); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Niezapomniane Koncerty - Opole na bis - "Panna, madonna, legenda tych lat (...)"; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Niezapomniane Koncerty Opole 2006 na bis - "Świat w obłokach" - przeboje Marka Grechuty; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Opole 2011 na bis - kabarety /3/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Powtórka najlepszych skeczy z  tegorocznego kabaretonu podczas 48 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu
10:00 Rozrywka Retro - Muzyka lekka łatwa i przyjemna; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (1) dłuższa; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Duże dzieci - (77); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju - Galaktikos W stronę słońca! (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Szansa na Sukces - Danuta Błażejczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Życie od kuchni - (6); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Matrix czyli 1000 kabaretowych światów - XXII Przegląd Kabaretów PaKA 2006; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 PAKA 2013; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Innsbrucki smak (206); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Rozum (85); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Rozrywka Retro - Studio Gama - Teatrzyk Studia Gama; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Rozrywka Retro - Anna German - recital; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Duże dzieci - (78); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Życie to Kabaret - Mariolka Prawdę ci powie (50 lecie kabaretu PARANIENORMALNI - 2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 PAKA 2013; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Dzięki Bogu już weekend - (7); program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Rozum (85); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2012 Jestem Gwiazdą! (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Kabaretowa Mapa Polski - Płocka Noc Kabaretowa 2012 Jestem Gwiazdą! (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Kabaret na lato; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:30 TELEZAKUPY; STEREO
08:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Włoska: play - off Finał (3) Itas Diatec Trentino - Copra Elior Piacenza; STEREO, 16:9
10:40 TELEZAKUPY; STEREO
11:00 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: FINAŁ: Rosja - Słowacja; STEREO, 16:9
12:45 Wyścigi samochodowe - Volkswagen Castrol Cup; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Piłka nożna - Borussia Dortmund TV (28); STEREO, 16:9
14:50 Wyścigi samochodowe - KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Filmy na podium; STEREO, 16:9
15:30 Jutro Meksyk; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1965); reż.:Aleksander Ścibor-Rylski; wyk.:Zbigniew Cybulski, Joanna Szczerbic, Teresa Szmigielówna, Tadeusz Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Filmy na podium; STEREO, 16:9
17:30 Tenis stołowy - Superliga, 1/2 finału (3); STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Mój najcenniejszy medal - Czesław Lang; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Siatkówka mężczyzn - Liga Włoska: play - off Finał (3) Itas Diatec Trentino - Copra Elior Piacenza; STEREO, 16:9
22:10 Po bandzie; magazyn hokejowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Futbol nie całkiem fair; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:25 Tenis stołowy - Superliga, 1/2 finału (3); STEREO, 16:9
01:05 Sylwetki Olimpijskie - Mój najcenniejszy medal - Rafał Kubacki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:45 Sąsiedzi - odc. 142 (368) Straszna noc; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Sąsiedzi - odc. 143 (369) Jak za dawnych lat; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Sąsiedzi - odc. 144 (370) Igranie z ogniem; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze, odc. 9; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:20 TELEZAKUPY
08:40 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Dziewczyna i chłopak - Szef i inni; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Dziewczyna i chłopak - Dochodzenie; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 TELEZAKUPY
12:05 Ranczo - odc. 21 - Jesienna burza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Ranczo - odc. 22 - Diler pierogów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Czterdziestolatek - odc. 20/21 - W obronie własnej, czyli polowanie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:15 Sąsiedzi - odc. 145 (371) Indiański wieczór; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Sąsiedzi - odc. 146 (373) Pozory mylą; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Ranczo - odc. 23 - Do dobrego lepiej przymusić -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Ranczo - odc. 24 - Siła władzy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 C. K. Dezerterzy - cz. II -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Czterdziestolatek - odc. 21/21 - Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Ranczo - odc. 25 - Plan awaryjny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 26 - Zgoda po polsku -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Rodzinka.pl - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Na dobre i na złe - odc. 522 - Randka; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Akwarium, czyli samotność szpiega - odc. 4/4 - Zdrada (odc. 4/4 - Zdrada) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1995); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Wszystkie pieniądze świata - odc. 1/4; serial TVP kraj prod.Polska (1999); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Maciej Stuhr, Radek Elis, Joanna Benda, Agnieszka Pilaszewska, Ewa Wiśniewska; Dla małoletnich od lat 12
02:25 C. K. Dezerterzy - cz. II; komedia kraj prod.Polska, Węgry (1985); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

ATM Rozrywka
5:15 Wstawaj! Gramy!
5:45 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:15 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 187
8:05 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 188
9:00 Ewa gotuje Odcinek: 84
9:30 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 25
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 46
10:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1698
11:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 316
12:00 Tango z aniołem Odcinek: 6
12:45 Pierwsza miłość Odcinek: 907
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 84
14:00 Linia życia Odcinek: 45
14:30 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 25
15:00 Daleko od noszy Odcinek: 46
15:30 Graczykowie Odcinek: 49
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 312
16:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1699
17:05 Awantura o kasę Odcinek: 5
18:05 Gra w ciemno Odcinek: 141
19:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 266
20:00 Nieprawdopodobne, a jednak... Odcinek: 5
20:30 Linia życia Odcinek: 46
21:00 Fala zbrodni Odcinek: 63
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 316
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 228
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 312
0:00 Synowie, czyli po moim trupie!!! Odcinek: 25
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 46
1:00 Awantura o kasę Odcinek: 5
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 141
3:00 Przerwa w nadawaniu

Kino Polska
6:00 Giuseppe w Warszawie
8:00 Mango - Telezakupy
9:00 Stawka większa niż życie Odcinek: 7
10:05 Stawka większa niż życie Odcinek: 8
11:15 Janosik
13:35 Mango - Telezakupy
14:15 Znachor
16:45 Pogranicze w ogniu Odcinek: 7
17:55 Pułkownik Kwiatkowski
20:15 Psy
22:15 Psy II. Ostatnia krew
0:10 Ciemna strona Wenus
2:00 Mango - Telezakupy
3:00 PKF 6/89
3:10 Catering czyli gastronomia lotnicza
3:15 Na Okęciu
3:20 Wola wieża Warszawa
3:25 Problem pogody i meteor 2
3:30 Witamy cię, panno wiosno
3:35 Wiosna
3:45 Przepustka w przestworza
3:55 Niebo i ziemia
4:05 Cztery warianty wyprawy na księżyc
4:15 Ludowa wizja kosmosu
4:35 W kierunku księżyca
4:40 W drodze na księżyc
4:50 Jedną nogą na księżycu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.