FANDOM


TVP 1
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
07:45 ZUS dla Ciebie - /3/
07:55 Słodkie życie - Alimenty /9/ -  txt. str. 777; sitcom
08:25 Tu bije serce Europy; koncert
10:05 Galeria - odc. 158; serial obyczajowy TVP
10:40 Goryle we mgle (Gorillas in the Mist) kraj prod.USA (1988)
13:00 Natura w Jedynce - Dingo. Wróg czy przyjaciel? (Dingo Wild Dog At War); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
14:00 Jaka to melodia? - odc. 2870; teleturniej muzyczny
14:35 Moda na sukces - odc. 5972 (The Bold and the Beautiful ep. 5972); serial kraj prod.USA (2010)
15:10 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1970)
16:35 Kajakiem przez ocean; reportaż
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 Jaka to melodia? - odc. 2871; teleturniej muzyczny
17:50 Galeria - odc. 159; serial obyczajowy TVP
18:25 Urodzinki - Tu zaszła zmiana; teleturniej
19:15 Regiony zmian - mazowieckie
19:20 Przepis dnia - /102/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Pątniczka - cz. 2/2 (Pilgerin, Die, teil 2) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy (2014)
22:00 Weekendowy Hit Jedynki - Mama do wynajęcia (Baby Mama) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2008)
23:50 Anatomia prawdy - odc. 1/13 (Body of Proof ep. 1, Pilot) kraj prod.USA (2010)
00:45 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD; komedia kraj prod.Polska (1970)
02:05 Białe kołnierzyki - odc. 14/15 (White Collar ep. 14); serial kraj prod.USA (2009)
03:00 Goryle we mgle (Gorillas in the Mist) kraj prod.USA (1988)
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:15 Dzieje Mistrza Twardowskiego; baśń filmowa kraj prod.Polska (1995)
07:05 M jak miłość - odc. 498; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
11:05 Rodzinne oglądanie - Optimista; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012)
12:00 Zokkomon (Zokkomon); film przygodowy kraj prod.Indie (2010)
14:00 Familiada - odc. 2113 Odcinek Specjalny; teleturniej
14:40 Koncerty Królewskie (1); koncert
15:15 Kabaret Neo - Nówka - Co by było gdyby (2); widowisko rozrywkowe
16:05 Kogel - Mogel -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1988)
18:00 Panorama
18:20 Sport Telegram
18:25 Pogoda
18:35 Cesarskie cięcie -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1987)
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1119 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014 (2); program rozrywkowy
22:10 Księga aniołów i ludzi - Wrocław 2014; koncert
23:30 Piąty Stadion - odc 89, Prosta gra (seria IV odc. 5)
23:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 12/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Willows in the Wind) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011)
00:35 Incredible Hulk (Incredible Hulk) -  txt. str. 777; film science fiction kraj prod.USA (2008)
02:35 Pitbull - odc. 19; serial policyjny TVP
03:35 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 12/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Willows in the Wind); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011)
04:25 Zakończenie dnia

TVP Warszawa
06:30 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - Jestem tu...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - JAN SOKOLNIK; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pogoda; STEREO, 16:9
07:32 Dzień dobry Warszawo; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
07:57 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 2.05 - 1; STEREO, 16:9
08:30 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - Jestem tu...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Jazz bez światła; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Rączka gotuje odc. 103 Ogrody smaków; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 2.05 - 1; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:03 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - Rawa FAN; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Polska z wyboru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Eurosąsiedzi - odc. 179 (odc. 179); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Nożem i widelcem - odc. 37 Grilowana karkówka z warzywami, babka z serkiem macarpone; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Zaproszenie - Kusił nas Boruta na drodze do Łodzi...; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 10 lat Polski w Uniii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (45) - "10latwUE"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Miejsce mojego życia - Mariusz Marczyk; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Królowa Panoram; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę 10latwUE -; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Seniorada; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Wstęp wolny - z kulturą; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:43 Pogoda; STEREO, 16:9
17:46 Strefa Mazowsze; magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:01 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO
18:06 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:11 Pogoda; STEREO, 16:9
18:14 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:44 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:47 Pogoda; STEREO, 16:9
18:49 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
18:59 Magazyn nieruchomości - M2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Powtórka z życia - 1 i 3 Maja; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:28 Kulisy negocjacji; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:07 Pogoda; STEREO, 16:9
20:09 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:30 Sztuka dokumentu - odc. 2 - Krzysztof Kieślowski; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 2.05 - 3; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:17 Pogoda; STEREO, 16:9
22:18 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Królowa Panoram; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:25 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:50 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda - 2.05 - 3; STEREO, 16:9
01:15 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Festiwal Sztuki Faktu - Toruń 2014 - Jestem tu...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Seniorada; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Eurosąsiedzi - odc. 179 (odc. 179); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Nożem i widelcem - odc. 37 Grilowana karkówka z warzywami, babka z serkiem macarpone; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:25 Zaproszenie - Kusił nas Boruta na drodze do Łodzi...; Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Królowa Panoram; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polska z wyboru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Seniorada; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Kultowe rozmowy - odc. 36; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:20 Świat według Kiepskich Odcinek: 64
8:55 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 255 Sezon: 6
9:25 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 256 Sezon: 6
10:00 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 2
11:00 Dlaczego ja? Odcinek: 288
12:00 Pielęgniarki Odcinek: 23
13:00 Trudne sprawy Odcinek: 43 Sezon: 7
14:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1893
14:45 Dzień, który zmienił moje życie Odcinek: 3
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja Odcinek: 1323
16:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 316 Sezon: 7
17:00 Dlaczego ja? Odcinek: 542
18:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1894
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 187
20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami Odcinek: 8
22:00 Push
0:15 Taksówkarz
2:45 Tajemnice losu Odcinek: 1624
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2622

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 3908
6:20 Mango - Telezakupy
7:25 Detektywi Odcinek: 529
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1408
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 327
12:10 Szpital Odcinek: 206
13:10 W-11 - wydział śledczy Odcinek: 1156
13:55 Ugotowani Odcinek: 8
14:55 Kuchenne rewolucje Odcinek: 8
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2316
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 328
18:00 Szpital Odcinek: 207
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 3909
20:00 Shrek Trzeci
21:55 W morzu ognia
0:05 Kuba Wojewódzki Odcinek: 24
1:05 Uwaga! Odcinek: 3909
1:20 Sekrety magii Odcinek: 2
2:40 Rozmowy w toku Odcinek: 2316
3:40 Przerwa w nadawaniu

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
08:42 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:08 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info.; STEREO, 16:9, Na żywo
09:43 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:11 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:16 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:35 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:32 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
00:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:11 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Forum; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:27 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:35 Reportaż TVP INFO - Święty znad Tybru; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:31 Kod dostępu; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TV 4
6.00 Daleko od noszy
6.30 Doktor Oz radzi
7.35 Tom & Jerry Kids 3
8.05 Nowy Scooby - Doo
8.55 Ballada o Daltonach - film anim.
10.45 Galileo
11.45 Dekoratornia
12.15 Daleko od noszy
12.45 Dzielny szeryf Lucky Luke - film anim.
14.35 Kamerdyner Bob - komedia, Kanada, Wielka Brytania, 2005
16.30 Niekończąca się opowieść - film familijny USA, 1984, reż. Wolfgang Petersen, wyk. Barret Oliver, Moses Gunn, Noath Hathaway Tami Stronach
18.30 Garfield Show
18.45 Garfield Show
19.00 Nowy Scooby - Doo
20.00 Fala śmierci, cz. 1 - film katastroficzny, Kanada, USA, 2006
21.55 STOP Drogówka
22.55 CSI. Kryminalne zagadki Miami
23.55 Rozstania i powroty
1.55 To był dzień
3.00 4MUSIC
4.00 mała Czarna
5.00 4MUSIC

TVN 7
4.55 We Dwoje - program rozrywkowy
6.15 Męski Typ 2: Zbigniew Lew - Starowicz
6.45 Ostry dyżur - serial obyczajowy
7.45 Sąd rodzinny - program sądowy
8.45 Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.45 Kobra. Oddział specjalny - serial
10.45 Na Wspólnej - serial obyczajowy
11.25 Mango Telezakupy
13.00 Sąd rodzinny - program sądowy
14.00 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15.00 Szpital - program obyczajowy
16.00 Bananowy doktor II - serial
17.00 Zaklinaczka duchów - serial
18.00 Kobra. Oddział specjalny - serial
19.00 Bananowy doktor II - serial
20.00 Wyspa skarbów - film przygodowy, Wielka Brytania, USA 1990
22.45 Królowa ringu - film obyczajowy Niemcy USA 2004
1.00 The Following - serial sensacyjny USA
2.00 Mickey Niebieskie Oko - komedia, Wielka Brytania, USA 1999
4.05 Sekrety magii
5.55 Zakończenie programu

TV Puls
6.00 Rodzinny ogród
6.30 Złotopolscy - telenowela
7.05 Akademia Pana Kleksa - film familijny
8.30 Milioner w spodenkach - film familijny
10.50 Ultrapies - film familijny
12.35 Rozbitkowie na Pacyfiku - film familijny
14.45 W 80 dni dookoła świata - film przygodowy
16.45 Ace Ventura: Psi detektyw - komedia
18.25 SpongeBob Kanciastoporty - serial
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00 Szczęki - thriller
22.30 Niepokonany 3: Odkupienie - film akcji, USA 2010
0.30 Nocny pociąg z mięsem - horror, USA 2008
3.00 JRG w akcji
3.25 Dyżur 2 - serial
3.50 JRG w akcji
4.40 Menu na miarę
5.05 Z archiwum policji - serial
5.30 JRG w akcji

TV Polonia
06:10 Kabaretowy Klub Dwójki - (31); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Polonia w Komie - Dubaj - Monika (463); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mordziaki - Wyprawa na obcą planetę odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1071 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Notacje - Leokadia Krajewska. Milicjantka Lodzia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Diagnoza: morderstwo -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zapiski Łazęgi - Szlak słonia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 60 Autobus -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złotopolscy - odc. 934* - Julia wciąż czeka; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 32) - Oblicza polskiej biedy; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Sztrasburg - Klaudyna (467); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Swinging with Sinatra Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1071 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Zmruż oczy -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Kabaretowy Alfabet Dwójki - G jak Gołas; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dwie strony medalu - odc. 16 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Mordziaki - Wyprawa na obcą planetę odc. 2; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju - Koncert Galowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1071; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Polonia w Komie - Sztrasburg - Klaudyna (467); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Zmruż oczy; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

Polsat 2
5:55 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Awantura o kasę Odcinek: 82
8:35 Gra w ciemno Odcinek: 287
9:30 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 162
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 36 Sezon: 2
11:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 147
11:30 Mamuśki Odcinek: 13
12:00 Graczykowie Odcinek: 50
12:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 148
13:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 361
14:00 Rodzina zastęcza plus Odcinek: 163
15:00 Graczykowie - Buła i spóła Odcinek: 95
15:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 69
16:00 Daleko od noszy Odcinek: 47
16:30 Mamuśki Odcinek: 23
17:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 178
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 341
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 342
19:00 Dlaczego ja? Odcinek: 455
20:00 Wydarzenia
20:45 Interwencja
21:00 Trudne sprawy Odcinek: 390
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 163
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 376
23:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 1
0:00 Daleko od noszy Odcinek: 24 Sezon: 2
0:30 Dlaczego ja? Odcinek: 455
1:30 Trudne sprawy Odcinek: 390
2:30 Wydarzenia
3:05 Interwencja
3:20 Pierwsza miłość Odcinek: 1890
4:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 361
4:30 Mała czarna Odcinek: 7
5:30 Oblicza Ameryki Odcinek: 626

Tele 5
6:20 Disco Bandżo Mix
7:30 Przyszłość zapisana kartami
9:00 Telezakupy
11:00 Benny Hill
12:00 Telezakupy
13:00 Śmiertelna przysięga
14:55 Disco Bandżo Mix
15:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 4 Sezon: 5
16:55 Wojna domowa Odcinek: 10
18:00 Janosik Odcinek: 6
19:00 Janosik Odcinek: 7
20:00 Inferno: Piekielna walka
21:55 Extra mocne light
22:30 Odbicie
0:30 Z pamiętnika cheerleaderki
2:00 Telezakupy
5:00 Nocny patrol

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.